humor, humor en nog eens humor...
Op het moment dat jij je benen minder gaat bewegen, krijgt hij
juist het gevoel dat je hem niet serieus neemt. Doe wat je altijd doet, hij weet dat jij je kan bewegen. En als het goed is vind hij dat allemaal niet erg. Krampachtig gedoe over veel te pietluttige details is erger dan hem zielig vinden, geloof me.
Ik ken een jongen die ook een dwars laesie heeft, en met humor is hij door mij en zijn vrienden er door heen gesleept:
* loop eens even mee krijgt dan op eens een andere dimensie
* loop eens door ook trouwens
* Zing mee met Koos Alberts
* Zet de linker dan wel de rechter rem van zijn achterwiel in één keer op zijn wiel. Hij draait opeens moeilijk, en jij kan in die tijd weg sprinten.
* die jongen had een catheter, en hij haalde de meest gore onzin er mee uit ( bij het legen buiten op straat omdat je nu eenmaal in een kroeg wat moeilijk op een wc terrecht kan in de kroeg, pakte hij de catheter zak, deed het kraantje open, pakte daarna de zak ter hoogte van de slang beet en slingerde er mee rond.
![]()
Boven zijn hoofd terwijl ik naast hem stond
![]()
Vrouwen versieren zat er niet meer bij, ik stonk naar urine.... )
* achter over duwen rules trouwens.
tips:
* ga eens sporten met hem, jij hardlopen, hij freewheelend er achter aan. Is nog leuk om te doen ook. ( mischien dat je beter kan fietsen)
* doe normaal: hij heeft een lichamelijke beperking, maar in zijn hoofd zit alles tot nu toe nog goed.
* vraag er naar: vraag wat zijn beperkingen zijn, waar hij het moeilijkst mee heeft, wat hij nog wil verbeteren.
* help hem waar nodig, maar knuffel hem niet dood. Hij is zelfstandig genoeg lijkt me.
* en je krijgt een heel creatief sexleven volgens mij.
volgens mij heb je je hart op de goede plaats zitten, je maakt het jezelf alleen zo moeilijk.
Go girl!!
die jongen zat bij de corps mariniers, mischien wordt je wat grover dan een gemiddeld persoon
burgerweeshuis"de mens heeft geen smaak, tenzij hij opgegeten wordt."
woensdag 26 mei 2010 12:26 schreef Kluts het volgende: Een vicieuze cirkel heeft idd geen invalshoeken.