Ah ik zie het, bedankt .quote:Op zaterdag 24 september 2005 13:11 schreef zapsel het volgende:
ik zie t al
bij layers moet je die bovenste uitvinken:
national geographic magazine
Google Earth - #4 -quote:Op zaterdag 24 september 2005 13:04 schreef alwaysthebest het volgende:
Ik heb Google Earth ook maar eens gedownload, maar nu heb ik ineens allemaal rode en gele rechthoeken en vliegtuigjes in het beeld staan . Wat is dat allemaal?
[[url=http://img364.imageshack.us/img364/4559/raredingen3qe.th.jpg]afbeelding][/URL]
Ohquote:
51°55'59.27"N, 4°20'23.77"Equote:Op zondag 25 september 2005 07:34 schreef Mr-Coffee het volgende:
51,55,59,27 N - 4,20,23,77 E
Mr-Coffee,s crib.
doe dat eens in normale gps coordinaten , voornamelijk met Noorderlijk of Zuiderlijk halfrond , Oost of West erbij .. dit is echt zoeken naar een speld in een hele grote hooiberg zo (zie OP )quote:Op maandag 26 september 2005 23:36 schreef kenz het volgende:
Heeft iemand eigenlijk een idee wat dit is?
35.58, 3.12
Het is namelijk een scherpe foto van een zwaar beveiligd (kijk maar naar het hek!) complex in de woestijn. Waarom zouden ze daar een scherpe foto van hebben genomen?
Als je in Google Earth onder 'Keyhole Community BBS' 'Military' aanvinkt staat erbij dat het Images of Algeria's Nuclear Site at Ain Oussera zijn.quote:
Die is idd wel merkwaardig. Het lijken pijpleidingen ofzo.quote:En deze:
31°12'7.20"N, 7°56'2.40"E
Overigens werkt het invoeren van die coordinaten die ik eerder had gegeven ook. Gewoon copy paste in de FlyTo balk. (Werkt bij mij althans ).
ah , weer wat geleerd ..quote:Op maandag 26 september 2005 23:59 schreef kenz het volgende:
Deze:
35°34'48.00"N, 3° 7'12.00"E
En deze:
31°12'7.20"N, 7°56'2.40"E
Overigens werkt het invoeren van die coordinaten die ik eerder had gegeven ook. Gewoon copy paste in de FlyTo balk. (Werkt bij mij althans ).
Atletiekbaan?quote:Op dinsdag 27 september 2005 13:41 schreef Drifter__ het volgende:
29°56'4.13"N, 31° 9'19.70"E ?
Was da?
Allang gevonden, ik kan het Sepang circuit niet vinden.quote:Op zaterdag 24 september 2005 15:42 schreef Rio het volgende:
Hier overigens de Petronas Towers: 3° 9'31.95"N, 101°42'44.18"E
Hmmm... Ik ook niet. Het lijkt alsof Google van voor het Sepang tijdperk is.quote:Op zondag 2 oktober 2005 20:35 schreef Mr-Coffee het volgende:
Allang gevonden, ik kan het Sepang circuit niet vinden.
Mja.quote:Op zondag 2 oktober 2005 20:25 schreef calvobbes het volgende:
En wat is er zo interessant aan een flitspaal dat je die via Google Earth moet gaan bekijken?
iemand had hem dik een half jaar geleden al ge'leend' van flitspalen.nl deze omgebouwd en als google bestand op bbs gezet .. dan heb je wss niet de meest up to date gegevens maar scheelt een hoop zelf geklooiquote:Op zondag 2 oktober 2005 22:37 schreef FiveseveN het volgende:
[..]
Mja.
Nog maar een keer uitleggen: Het gaat om het kunstje om de fotoos, de plaatjes, de omgeving, om die op een eenvoudige manier te kunnen benaderen vanuit een bestand met coördinaten.
Maar misschien te hoog gegrepen.
Is niet al te moeilijk: 2°45'40.33"N, 101°44'19.83"Equote:Op zondag 2 oktober 2005 20:35 schreef Mr-Coffee het volgende:
[..]
Allang gevonden, ik kan het Sepang circuit niet vinden.
Volgens mij heb ik dat een keer op Discovery gezien, een speciale plek om de JSF verticaal te laten opstijgen/landen oid.quote:Op donderdag 6 oktober 2005 15:13 schreef calvobbes het volgende:
40°48'20.65"N, 111°59'17.54"W
UFO landplek ofzo
Hoi met GoLLeM,quote:Op donderdag 6 oktober 2005 19:32 schreef FiveseveN het volgende:
Moet je eens kijken, een Landrover in de Afrikaanse woestijn. In super hoge resolutie.
27°56'25.33"N, 12°17'27.96"W
Blijven inzoomen. Je kunt tot 35 meter (!) hoogte komen. Ik probeer het zelf nog een keer met een opnieuw opgestarte GoogleEarth.quote:Op donderdag 6 oktober 2005 19:48 schreef GoLLeM het volgende:
[..]
Hoi met GoLLeM,
ik zie hem niet hoor
Hoi met GoLLeM,quote:Op donderdag 6 oktober 2005 19:56 schreef FiveseveN het volgende:
[..]
Blijven inzoomen. Je kunt tot 35 meter (!) hoogte komen. Ik probeer het zelf nog een keer met een opnieuw opgestarte GoogleEarth.
Ja hoor, gecontroleerd. het waypoint staat ongeveer drie meter van de auto af.
ze hebben zo weinig aan 3 jaar oude wietvelden hè .. ennuh .. heb jij de cia versie dat je overal in nederland heldere beelden hebt of mis ik gewoon een updatequote:Op woensdag 5 oktober 2005 22:34 schreef zapsel het volgende:
Na die docu op ned 3....
Ik spoor heel nederland af naar wiet in maisvelden
de politie heeft daar een vliegtuigje voor nodig
Tools -> Options... -> (View tab) Elevation: Meters, Kilometersquote:Op vrijdag 7 oktober 2005 13:27 schreef renz0r het volgende:
Hoe maak ik van de miles rechtsonder het beeld kilometers?
Kan ik nergens vinden
Errug leuk!!!quote:Op donderdag 6 oktober 2005 21:07 schreef FiveseveN het volgende:
Kleine kudde olifanten
Waypoint staat er vlak achter
10°54'13.70"N, 19°56'6.24"E
[[url=http://xs49.xs.to/pics/05404/Fanten.jpg.xs.jpg]afbeelding][/url]
komt omdat de sateliet undercover was, als vliegtuigjequote:Op zaterdag 8 oktober 2005 00:17 schreef Rainboww het volgende:
Deze gast kan de satteliet zien !
[afbeelding]
wat zijn de coordinaten van die plane spotter?quote:Op zaterdag 8 oktober 2005 00:17 schreef Rainboww het volgende:
Deze gast kan de satteliet zien !
[afbeelding]
Die foto's zijn gemaakt door een vliegtuigjequote:Op zaterdag 8 oktober 2005 00:17 schreef Rainboww het volgende:
Deze gast kan de satteliet zien !
Ja weet ik ook wel, t was maar een grapjequote:Op zaterdag 8 oktober 2005 09:10 schreef calvobbes het volgende:
[..]
Die foto's zijn gemaakt door een vliegtuigje
dat wat links onderin het plaatje staat natuurlijk (je kan het gradentekentje weglaten bij intikken in zoekbalk )quote:Op zaterdag 8 oktober 2005 03:54 schreef remlof het volgende:
[..]
wat zijn de coordinaten van die plane spotter?
klikquote:Op zondag 9 oktober 2005 16:02 schreef jp84 het volgende:
weet iemand trouwens wat de verschillen zijn met de pro?
heb je scherpere beelden met pro?
Geen idee, hoop wel dat ze er mee opschieten.quote:Op vrijdag 23 september 2005 18:58 schreef Walter_Sobchak het volgende:
Iemand al een idee wanneer dit eindelijk 's voor de Mac gaat werken?
Update: gevondenquote:Op zondag 9 oktober 2005 19:39 schreef Rainboww het volgende:
Ik had laatst ook zo'n site gevonden waar je "omgekeerd" kon zoeken.
Als je een plek (bijv. woonplaats) ingaf, dan kon je op die site zien waar je precies aan de andere kant van de wereld zat (dus als je een lange tunnel zou kunnen graven ).
Ik weet helaas alleen de link niet meer
haha, you found wallyquote:[b]
Vreemd drijvend mannetje in Australische haven:
27°58'3.81"S, 153°25'1.45"E
Ctrl-C | Ctrl-Vquote:Op maandag 10 oktober 2005 22:03 schreef Chokeme het volgende:
Weet iemand trouwens of je de coördinaten in 1 x kunt kopiëren ipv ze steeds over te typen?
Dat is het circuit van Pukekohe:quote:Op maandag 10 oktober 2005 22:03 schreef Chokeme het volgende:
Edit: Nog meer op 37°12'50.71" S 174°55'10.94" E
Nee joh!quote:
Ik bedoel niet dat circuit, maar al die kombanen. Wel enorm veel circuits daar dan als het allemaal circuits zijn. Kijk maar eens tussen de beide coördinaten die ik gegeven heb, in.quote:Dat is het circuit van Pukekohe:
http://www.racingcircuits.net/NewZealand/Pukekohe.html
Anders lees je even de openingspost.quote:Op dinsdag 11 oktober 2005 17:15 schreef Chokeme het volgende:
Nee joh!
Ik bedoel vanGoogle earth uit. Niet van et forum naar GE.
Dat kan handig zijn iddquote:
En hoe weten ze dat die foto nu net van dat gebied is? Kunnen ze ook wel elders genomen hebben.quote:Op dinsdag 11 oktober 2005 18:21 schreef Chokeme het volgende:
Wat in hemelsnaam mag dit zijn ? Een stukje hi-res zee 54°53'24.21"N, 19° 0'19.62"E
Ik gok dat de satteliet die de foto's maakt tegelijkertijd coordinaten meestuurtquote:Op woensdag 12 oktober 2005 15:33 schreef kenz het volgende:
[..]
En hoe weten ze dat die foto nu net van dat gebied is? Kunnen ze ook wel elders genomen hebben.
ach , dat konden de russen zelfs al welquote:Op woensdag 12 oktober 2005 15:37 schreef Xrenity het volgende:
[..]
Ik gok dat de satteliet die de foto's maakt tegelijkertijd coordinaten meestuurt
Post de coordinaten wel, met wat andere sightseeing dingen uit de buurt :]quote:Op woensdag 12 oktober 2005 15:14 schreef Xrenity het volgende:
Tof ik kan nu ook m'n eigen huis zien
Plaats nog wel een pic
Heeft al een baard inmiddels.quote:Op donderdag 13 oktober 2005 20:27 schreef Fatalix het volgende:
Had wel een leuke gevonden.
http://users.telenet.be/fatalix/images/google_earth.JPG
:>
Dat mannetje is gewoon iets van een matras zoals in een zwembad denk ik. Het ligt in een afgezet gebied voor een strand. Dus het is gewoon iets waar je heen kunt zwemmen, op kunt klimmen en weer af kunt duiken.quote:Op maandag 10 oktober 2005 00:09 schreef Chokeme het volgende:
Dat mannetje is wel vreemd inderdaad Rainboww, best groot ook nog. Kan me er niks bij voorstellen.
http://googleblog.blogspot.com/2005/09/illuminated-continent.htmlquote:Op vrijdag 23 september 2005 23:06 schreef coz het volgende:
allemaal thumbnails want het zijn 2000x1200 scans !
[[url=http://xs47.xs.to/pics/05385/scan0008.jpg.xs.jpg]afbeelding][/url]
een van de vele pagina's tekst in NGmagazine over die megaflyover
maar wel degene met het meeste info
[[url=http://xs47.xs.to/pics/05385/scan0013.jpg.xs.jpg]afbeelding][/url]
hier kun je mooi zien waarom ze een rood logotje hebben gekozen , paar luchtfotos zoals ze ergens te vinden zijn en een socio/geografische kaart van afrika
[[url=http://xs47.xs.to/pics/05385/scan0010b.JPG.xs.jpg]afbeelding][/url]
deze zag ik in dat blad en die ga ik crossposten , ooit eens een verhaaltje van die cirkels gelezen in een graancirkel topic .. maar eens opzoeken
en natuurlijk gewoon mooi , zebra's zijn tof
[[url=http://xs47.xs.to/pics/05385/scan0012.jpg.xs.jpg]afbeelding][/url]
*stil is*
(ze hadden 1 camera aan de onderkant (om de x seconden foto) en de fotograaf heeft (natuurlijk) een handtoestel .. totaal 92000 fotos ! )
37°36'33.36"N, 126°59'29.36"Equote:Op donderdag 20 oktober 2005 14:25 schreef calvobbes het volgende:
37°35'44.96"N, 126°57'24.17"E
Daar is de ingang van een tunnel, maar kan iemand vinden waar die tunnel eindigd
Ik kan geen uitgang vinden
Hier misschien: 37°35'34.74"N 126°57'50.88"Equote:Op donderdag 20 oktober 2005 14:25 schreef calvobbes het volgende:
37°35'44.96"N, 126°57'24.17"E
Daar is de ingang van een tunnel, maar kan iemand vinden waar die tunnel eindigd
Ik kan geen uitgang vinden
Daarna gaat die weg meteen weer een tunnel inquote:Op donderdag 20 oktober 2005 14:37 schreef MrX1982 het volgende:
Ik denk hier
37°36'20.79"N, 126°58'18.26"E
Ze houden wel van tunnels bouwenquote:Op donderdag 20 oktober 2005 14:42 schreef calvobbes het volgende:
Daarna gaat die weg meteen weer een tunnel in
De eerste was denk ik ook de beste
Wel een hele rare route legt die weg dan af, gaat eerst een berg in, moet dan een stuk naar beneden om een aantal huizen en een andere weg te kruisen en gaat dan weer omhoog een andere berg in
Ze sluiten wel aan hoorquote:Op donderdag 20 oktober 2005 14:49 schreef MrX1982 het volgende:
Wat ik me afvraag waar gaat die tunnel uit mijn post dan heen als hij niet aansluit op jouw begin.
Oh ja ik zat nog even te twijfel dat hij hierop zou aansluiten:quote:Op donderdag 20 oktober 2005 14:57 schreef calvobbes het volgende:
Ze sluiten wel aan hoor
Dat stukje wat jij hebt is volgens mij gewoon een stukje waarbij de tunnel effe geen tunnel is.
daar over gesproken , het kasgebied in NL doet dat leukquote:Op woensdag 26 oktober 2005 15:55 schreef SolidArt het volgende:
Het lijkt wel op iets dat spiegelt tegen het zonlicht aan?
Dunsfold Park;quote:Op maandag 26 december 2005 13:43 schreef CybPraetorian het volgende:
wie heeft de Top Gear Test Track al gevonden?
quote:Op maandag 26 december 2005 14:51 schreef CybPraetorian het volgende:
he, inderdaad, dat is hem.
heb geprobeerd de track erin te tekenen, niet helemaal gelukt (vergeet een van die rechte lijnen)
maar komt aardig goed
[afbeelding]
klopt toch precies, of ligt het aan mij?quote:
Heb je wel Direct X ?quote:Op dinsdag 27 december 2005 19:51 schreef Gelderland het volgende:
moet je je ergens registreren Hij kan geen verbinding maken zegtie als ik Google Earth opstart
quote:Op dinsdag 27 december 2005 23:55 schreef McMarco het volgende:
Project bij mij op school over Rotterdam in Google Earth:
http://rotterdamlandmarks.hoppinger.com/
Ik denk dat ze van heel veel verschillende periode zijn....quote:Op zaterdag 7 januari 2006 14:08 schreef Nyluzzz het volgende:
Hoe up-to-date zijn de beelden eigenlijk? Kun je dat zien aan het jaartal wat op het beeld staat?
tussen 0 en 3 jaar oudquote:Op zaterdag 7 januari 2006 14:08 schreef Nyluzzz het volgende:
Hoe up-to-date zijn de beelden eigenlijk? Kun je dat zien aan het jaartal wat op het beeld staat?
Weet iemand of dit ook echt bestaat?quote:Op zaterdag 7 januari 2006 19:35 schreef coz het volgende:
[..]
...
heb het gerucht een keer gezien dat er een manier (mod/patch/add-on) is om per gebied te bepalen/zien hoe oud de foto is
Volgens mij uit april/mei 2004quote:Op zaterdag 7 januari 2006 14:08 schreef Nyluzzz het volgende:
Hoe up-to-date zijn de beelden eigenlijk? Kun je dat zien aan het jaartal wat op het beeld staat?
Jep, van nog lang niet alles is een luchtfoto gemaaktquote:Op maandag 16 januari 2006 17:45 schreef kut_klo0n het volgende:
ik kan alleen grote steden zien, is dit normaal?
En sommige delen van Am*dam zie ik niet eens.
dat ís amsterdam toch ook vanuit perspectief van amerikaquote:Op maandag 9 januari 2006 18:16 schreef Meki het volgende:
Google EARTH is erg goed
maar Amsterdam-west kan je slecht zien
tot Leidseplein kan je alles goed zien en daarna verder slecht
Ah. Hij zegt van niet (maar dat zegt ie wel vaker)quote:Op woensdag 18 januari 2006 14:24 schreef coz het volgende:
zonder nagekeken te hebben
een optie is dat die collega een toevoeging heeft gedownload .. een hogeresolutiefoto dus van die plek
, zal vast moeten kunnen .. maar heb je een behoorlijk groot cd'tje voor nodigquote:Op woensdag 18 januari 2006 18:50 schreef Ofyles2 het volgende:
Ik heb een kleine vraag:
Bestaat er ook een soortgelijk programma, die je ook off-line kunt runnen. Mijn PC vertikt het om Google Earth op te starten.
Yep, bedolven onder een wietwolkquote:Op maandag 16 januari 2006 23:59 schreef coz het volgende:
[..]
dat ís amsterdam toch ook vanuit perspectief van amerika
Ziet er erg mooi uitquote:Op woensdag 8 februari 2006 11:47 schreef Impry het volgende:
Heb misschien wat nieuws gevonden, weet niet of dat hier thuis hoort en of het al bekend was, maar wilde het wel even melden:
http://local.live.com/
Hier een voorbeeld van de gewelige 'Birds Eye View' waarbij je bijna de kentekens van de auto kunt lezen.
http://local.live.com/default.aspx?v=2&cp=40.73594~-73.874548&style=o&lvl=2&scene=1813360
Birds Eye View is nog maar beschikbaar van een aantal plekken, maar het is nu al geweldig!
Edit: WTF is dit dan?
"Persons in planes call 718-707-3362"
quote:Op woensdag 8 februari 2006 11:47 schreef Impry het volgende:
Edit: WTF is dit dan?
"Persons in planes call 718-707-3362"
Is (hoofd?)gebouw van de Wereldtentoonstelling in New York van 1939-1940. In het dak van dat gebouw zat ooit een enorm glas in lood raam.quote:
Deze post:quote:Op zondag 12 februari 2006 13:15 schreef CybPraetorian het volgende:
waar is dat windows live te vinden dan?
Diegenen die weten hoe een kaart van China er uit ziet, kunnen het herkennen. (of zoom gewoon wat verder in)quote:Op zondag 19 februari 2006 22:04 schreef calvobbes het volgende:
Ik zie een parkje dat is omringd door woningen en stallen oid
Heb je de amerikanen al gemailed?quote:Op dinsdag 28 februari 2006 13:40 schreef Soul79 het volgende:
Heb het gisteren geïnstalleerd en ben meteen op zoek gegaan naar Iraanse nucleaire bases. Helaas niks gevonden, maar wat een tof programma!
Die geloven me toch nietquote:Op dinsdag 28 februari 2006 21:16 schreef MaxMark het volgende:
[..]
Heb je de amerikanen al gemailed?
hmm iets ten noorden daarvan hebben ze wat strategische dingen weggehaald, let maar op die groene cirkelsquote:Op maandag 27 februari 2006 14:57 schreef koen_pijl het volgende:
37°14'27.07"N 115°49'37.63"W
Wat is dit voor steekvlam? Het is in iedergeval op area 51
zoals hierboven en al vaker in dit topic (danwel vorige topics) gezegd .. groene cirkels in amerika op de grond komt vaker voor en komt door irrigatie in een cirkelvormig patroon (men neme een slang en draaien maar) .. ze hebben daar toch land zat , en dan is het efficienter om zuiniger om te gaan met je water dan met het landquote:Op woensdag 1 maart 2006 15:03 schreef Incolumis het volgende:
[..]
hmm iets ten noorden daarvan hebben ze wat strategische dingen weggehaald, let maar op die groene cirkels
wel allemaal kraters , maar niet perse nucleair .. en ook al heel wat vaker aangekaart....quote:en iets ten zuidwesten lijkt wel een nuclear test site ofzo, allemaal kraters
Dat honkbalveld ten oosten van die 'vlam'quote:Op woensdag 1 maart 2006 15:03 schreef Incolumis het volgende:
[..]
hmm iets ten noorden daarvan hebben ze wat strategische dingen weggehaald, let maar op die groene cirkels
en iets ten zuidwesten lijkt wel een nuclear test site ofzo, allemaal kraters
53°11'7.76"N, 5°47'33.98"Equote:Op maandag 3 oktober 2005 17:54 schreef renz0r het volgende:
51°49'18.74"N, 4°39'59.33"E
Hier woon ik
pssstt.... Het stadion van Juventus is hier 45° 6'35.38"N, 7°38'28.83"Equote:Op maandag 6 maart 2006 14:23 schreef Agiath het volgende:
Turijn oplympisch stadion tevens juventus stadion
45° 2'30.71"N, 7°39'0.59"E
oh ik dacht dat het hetzelfde wasquote:Op maandag 6 maart 2006 14:35 schreef calvobbes het volgende:
[..]
pssstt.... Het stadion van Juventus is hier 45° 6'35.38"N, 7°38'28.83"E
Ik heb World wind een tijdje gebruikt, maar toen was ik al gewend aan Google Earth en dat heb ik altijd het beste gevonden. Ik denk ook dat Google Earth meer toekomst heeft dan de concurrenten.quote:Op vrijdag 3 maart 2006 00:38 schreef Sloggi het volgende:
Gebruiken jullie eigenlijk ook NASA World Wind? Ik ben benieuwd wat beter is (met name wat betreft scherpte van beelden en aantal beelden).
Ik dacht ergens gehoord te hebben dat dat ooit wel zo was. Maar dat het olympisch stadion te klein was geworden en dat ze een nieuwe hebben gebouwdquote:Op maandag 6 maart 2006 14:54 schreef Agiath het volgende:
oh ik dacht dat het hetzelfde was
Zo'n script is niet moeilijk, het idee is wel origineel. De coordinaten worden geproduceerd door een eenvoudige formule. Per placemark werd verder een nieuwsbericht gekoppeld via een syndicate feed.quote:Op dinsdag 7 maart 2006 23:58 schreef DeHovenier het volgende:
Hij had zeker tijd teveel
Volgens mij kloppen de coordinaten nietquote:Op vrijdag 10 maart 2006 12:55 schreef Vassili_Z het volgende:
Ten Westen van Baghdad, links van Abu Ghraib ligt een groot waterreservoir, in Google Earth lijkt dit net op een geest met een schedel in zijn hand. Weet de precieze coordinaten niet, maar het is zeker toevallig.
Edit: 33'18'01.66 N 44'02'04.55'
Nou ja, dan kun je alsnog proberen het op te zoeken via mijn beschrijvingquote:Op vrijdag 10 maart 2006 13:20 schreef Sebastiaan_2006 het volgende:
[..]
Volgens mij kloppen de coordinaten niet
Een placemark zetten dan dan advanced aanvinken, dan krijg je een schermpje eronder en het 2e tapblad moet je dan hebben...quote:Op vrijdag 10 maart 2006 21:58 schreef Vassili_Z het volgende:
[..]
Nou ja, dan kun je alsnog proberen het op te zoeken via mijn beschrijving
Hoe kan je eigenlijk snel coordinaten kopieren? Ik moet ze namelijk overtypen wat erg lastig is..
Wat is dat ?quote:Op zaterdag 11 maart 2006 21:49 schreef Vassili_Z het volgende:
"Fallujah Ghost" 33°18'0.57"N 44° 2'0.39"E dan
845092quote:Op zaterdag 11 maart 2006 21:33 schreef Nyluzzz het volgende:
32°10'14.02"N, 110°52'53.80"W
Tucson Airport met vliegtuigkerkhof, iemand zin om te tellen
hij is ook voor de mac beschikbaar: http://earth.google.com/download-earth.html >> rechts kan je mac aan gevenquote:Op vrijdag 23 september 2005 18:58 schreef Walter_Sobchak het volgende:
Iemand al een idee wanneer dit eindelijk 's voor de Mac gaat werken?
Ja idd !!quote:Op maandag 27 maart 2006 18:52 schreef Falco het volgende:
Ja heel Duitsland staat er nu op geloof ik !
Honderduizenden Earth gebruikers zien er een spook in....quote:
duitsland wist ik al, maar idd, delen van noord-holland zijn nu beter,quote:Op donderdag 20 april 2006 18:21 schreef Remqo het volgende:
Heel Duitsland en een aantal delen van Nederland zijn nu een stuk beter in beeld gebracht
Ik ben blij dat ik nu mijn achtertuin kan zien ipv een paar blurrige lijntjes
?? leg uitquote:Op donderdag 20 april 2006 19:24 schreef sungaMsunitraM het volgende:
Gloeiende gloeiende
Mijn huis ligt net 300 meter naast een scherp stukje zeg maar
Gelukkig kan ik via maps.ask.com wel in de achtertuin kijken.
Godnondeju, ik heb hetzelfde probleem!quote:Op donderdag 20 april 2006 19:24 schreef sungaMsunitraM het volgende:
Gloeiende gloeiende
Mijn huis ligt net 300 meter naast een scherp stukje zeg maar
Gelukkig kan ik via maps.ask.com wel in de achtertuin kijken.
Stukjes Sittard, Landgraaf en Kerkradequote:Op maandag 27 maart 2006 19:36 schreef Evil_Jur het volgende:
Limburg is in ieder geval veel gedetailleerder geworden.
En Leeuwardenquote:Op vrijdag 21 april 2006 01:04 schreef renz0r het volgende:
Nu nog ijsselmonde
quote:Op zaterdag 22 april 2006 17:43 schreef __Saviour__ het volgende:
wat zijn de coordinaten van die gecensureerde objecten in nederland, dat wil ik wel eens zien
Zeer herkenbaar inderdaadquote:Op zaterdag 22 april 2006 21:41 schreef Jill-RMC het volgende:
[afbeelding]
Rondje: Waar ik woon
Kruisje: Waar ik als ik na zessen thuis kom, mn auto mag parkeren omdat er nergens meer plek is.
Leuk dat google earth
Klopt .quote:Op woensdag 26 april 2006 14:32 schreef CybPraetorian het volgende:
toepasselijk voor vandaag denk ik zo, 20 jaar na de ramp in Tjernobyl, is dit volgens mij Tjernobyl
51°23'37.19"N 30°06'07.45"E
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |