Dat zal een deel van m'n vragen beantwoorden maar niet allemaalquote:Op woensdag 27 juli 2005 13:17 schreef DJ.KRIZZ het volgende:
Ik zou zeggen, ga eens naar een rommelmarkt en doe daar je inspiratie op.
nee hoor, hier nog eenquote:Op woensdag 27 juli 2005 14:06 schreef moussy het volgende:
Ik ben dan zeker 1 van de weinige die er echt een gruwelijke schijthekel aan heeft om te gaan graaien in stapels troep
Hoe hoog moet ik zo'n tafelhuur/standhuur inschatten?quote:Op woensdag 27 juli 2005 14:55 schreef MouseOver het volgende:
Je moet iig wel een redelijjke kwaliteit spullen hebben, echte troep kom je vrijwel niet kwijt. En als je daarbij dan nog tafelhuur moet betalen wordt het niet snel winstgevend.
Wisselt.. denk iets van 20 euro ofzo. Wat ik bedoel is dat je niet met je ubertrash moet aankomen "omdat het toch een rommelmarkt is". Als je dat doet verkoop je niets en kost het dagje je juist geld. Die troep kan je natuurlijk wel weer naar een erg goedkope rommelmarkt meenemen.quote:Op woensdag 27 juli 2005 15:04 schreef Fling het volgende:
[..]
Hoe hoog moet ik zo'n tafelhuur/standhuur inschatten?
Via marktplaats krijg je er volgens mij meer voor.quote:Op woensdag 27 juli 2005 15:29 schreef Fling het volgende:
Ik had ook geen ubertrash in gedachten![]()
Voorbeeld: de man van mijn vriendin werkt in een kledingzaak waar ze behoorlijk dure merken verkopen. Hij schaft veel aan met zijn personeelskorting en het volgende seizoen trekt hij het niet meer aan. Dus toen zij laatst weer een "Zak van Max" aan het volproppen was met Armani, Prada en Boss, ging er bij mij een lichtje branden.
Dat is waar maar dan kost het je zoveel tijd. Advertenties formuleren, foto's maken & uploaden, mailen, afspraken maken, eindeloos naar het postkantoor hobbelen om pakjes te versturen.quote:Op woensdag 27 juli 2005 15:30 schreef moussy het volgende:
[..]
Via marktplaats krijg je er volgens mij meer voor.
Denk ook eens aan de kledingwinkels waar je in kunt brengen en wanneer het verkocht wordt krijg je geloof ik de helft. Met merkkleding zal het wel lonen en op deze manier hoef je er zelf niets voor te doen.quote:Op woensdag 27 juli 2005 15:33 schreef Fling het volgende:
[..]
Dat is waar maar dan kost het je zoveel tijd. Advertenties formuleren, foto's maken & uploaden, mailen, afspraken maken, eindeloos naar het postkantoor hobbelen om pakjes te versturen.
Met een rommelmarkt ben je in 1 dag klaar en het is nog gezellig ook zo samen
Weet niet waar je zit, maar ik heb op verschillende rommelmarkten in Zuid-Holland gestaan. In kleinere plaatsen, dorpen vond ik het totaal aanbod vaak beter/leuker dan in grotere plaatsen, steden. Ook had ik meestal een hogere omzet in de kleinere plaatsen. Misschien omdat er minder vaak een rommelmarkt georganiseerd werd (bijv. 2/3 keer per jaar) of omdat mijn kleding en schoenen 'hip' gevonden werden, ik weet het niet precies.quote:Op woensdag 27 juli 2005 14:50 schreef Fling het volgende:
Ik hoopte dan ook een tip te krijgen voor een rommelmarkt-adres waar ze wat leukere spullen hebben i.p.v. vieze zooi zoals bruin/oranje aarden schaaltjes, uitgelubberde tupperware bakjes, schoenen waar minstens drie honden op hebben liggen kauwen etc Want mijn spullen zijn allemaal netjes en schoon. Dus eigenlijk zoek ik meer een soort braderie dan een rommelmarkt maar waar wel iedereen een kraam mag huren, zeg maar (dus dat je niet een officiële handelaar bent)
Mijn tante was professioneel markthandelaar en had dus een marktvergunning. Zij kon via tussenhandelaren in tweedehands textiel of via partijhandel/groothandel per kilo gedragen (en zelf gesorteerde) kleding/schoenen kopen voor iets van 30/40 cent per kilo, geloof ik. Van haar nam ik nog wel eens een partijtje over. Als je zelf op zo'n manier zou willen kopen én verkopen moet je misschien eens op de site van de KvK kijken en dan bij 'ambulante handel'.quote:Op woensdag 27 juli 2005 15:59 schreef Fling het volgende:
Je hebt er aardig wat ervaring mee, of niet five_years? Doe je het voor de hobby of professioneel? Sta je altijd alleen of ga je met z'n tweeën (of drieën)? En zo'n partij laarzen, hoe kwam je daar bijvoorbeeld aan?
Hamont België. Heijst op den Berg (België) is ook een mooie.quote:Op woensdag 27 juli 2005 13:16 schreef Fling het volgende:
Ik had laatst met een vriendin bedacht dat we allebei zoveel zooi hebben waar we niks meer mee doen (kleding, CD's, make-up, sieraden etc etc) dat we best eens een kraam konden huren op een rommelmarkt om van de spullen af te komen en dan van de opbrengst een weekendje weg te gaan of zo![]()
Heeft iemand hier dat wel eens gedaan? Waar moet je allemaal aan denken? Wat voor prijzen kan je vragen? Wat is een "goede" rommelmarkt en waar moet ik vooral niet gaan staan? Wat voor producten zijn populair en welke kan ik net zo goed thuislaten omdat toch niemand ze wil? Etc etc
Alle tips zijn welkom![]()
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |