quote:MerBear zegt:
okie dokie now my house is...
MerBear zegt:
second house from that road called wesscott like on the bottom which would be if u were sideways 2nd house on the left
Give me your gps position (earth.google.com) verzendt:
[plaatje , deze ?]
Give me your gps position (earth.google.com) zegt:
so uhm .. that
De overdracht van "uhm.jpg" is voltooid.
MerBear zegt:
yuppers
Give me your gps position (earth.google.com) zegt:
LOL .. pinned the tail
Give me your gps position (earth.google.com) zegt:
[diegene's gps positie]
Give me your gps position (earth.google.com) zegt:
if someone else askes for your gps position
MerBear zegt:
im sure nobody will
Oke, thx. Die nasa world wind had ik al eens geprobeed. Alleen vond de kwaliteit een beetje matigjes... Die van Google die ik sinds gister gebruik heeft op veel plaatsen een betere kwaliteit. Behalve natuurlijk weer in Frieslandquote:Op dinsdag 19 juli 2005 17:22 schreef coz het volgende:
hi-res picx , zoals bij dat dubai hotel zitten vaak meegeleverd bij een kmz bestand via keyhole community
ik ben al aan het zoeken naar andere plekken maar die community is toch de beste so far
en nasa world wind is ook gratis (zoek via sourceforge.net)
45°28'40.46"N,9° 7'25.78"Equote:Op dinsdag 19 juli 2005 18:20 schreef Bananenman het volgende:
Wie heeft San Siro gevonden? Zoja, welke coordinaten?
Wat een schurftlelijk stadion is dat toch van bovenquote:
ja , maar dat is ook appels met peren vergelijken hequote:Op dinsdag 19 juli 2005 18:40 schreef The_Viper het volgende:
Maar voor Nederland gebruik ik gewoon Terra Explorer
Typ je die coördinaten over of kan je ze ergens van kopiëren?quote:
op zoek naar dynamische gps gegevens over ....quote:Op dinsdag 19 juli 2005 20:35 schreef coz het volgende:
http://www.gpstracks.nl/
fietsroutes, wandelroutes, autoroutes, mountainbike , enzenzenz
zip bestand openen, en de gpx exporteren .. vanuit google(!) deze via het menu openen en presto
de mount everest kan ik niet vindenquote:Op dinsdag 19 juli 2005 21:24 schreef Dwaashaas het volgende:
Zonde inderdaad, want de mount everest bijv. staat er wel redelijk op
Bij de piramides niks. GE ziet die toch als gebergte. En het ziet er niet uit. .quote:Op dinsdag 19 juli 2005 22:58 schreef Evil_Jur het volgende:
Gebergtes zijn ook iets anders dan gebouwen, wat gebeurt er als je gebouwen aan zet bij de piramides?
hmm niet zo heel erg intressant dusquote:Op dinsdag 19 juli 2005 22:50 schreef Sloggi het volgende:
27°59'15.41"N, 86°55'42.60"E
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |