BP.quote:Op dinsdag 31 augustus 2004 16:52 schreef kamstra het volgende:
Vriend van me heeft er ook een tijd gezeten. Het is hardstikke leuk denk ik voor een paar jaar, maar dan heb je t ook wel gezien. Vrouwenrechten? Die zijn er dus niet....Vrouwen horen binnenshuis, dus als je een partner mee zou willen nemen zou ik ernstig twijfelen of je t wel moet doen. Als alleenstaande zou ik er zeker voor gaan.
Natuurlijk heb je ook daar van die moslimgekken, maar op zich is Qatar in vergelijking met de omliggende landen vrij rustig.
Voor welke Oil company zou je er heen gaan? Shell?
aha...Zonder een vrouw mee zou ik niet weten waarom je t niet zou doen. Gevaarlijk is een relatief begrip denk ik dan altijd maar. 6 weken werken 2 weken thuis is ook wel aardig, moet je alleen wel weten dat het haalbaar is om je huis hier ook aan te houden, maar over het algemeen zijn de banen daar niet de meest slecht betaaldequote:Op dinsdag 31 augustus 2004 16:57 schreef Caramelpuddinkje het volgende:
[..]
BP.
Eh. Ik neem geen vrouw mee.. En vrouwenrechten in de zin van: Ze moge westerse kleding aan, autorijden en werken. Dat is heel wat voor daar zeg maar.
.
Wow, wat een weelde; ik wil meequote:Op dinsdag 31 augustus 2004 16:57 schreef Caramelpuddinkje het volgende:
BP.
Eh. Ik neem geen vrouw mee.. En vrouwenrechten in de zin van: Ze moge westerse kleding aan, autorijden en werken. Dat is heel wat voor daar zeg maar.
.
Alles inbegrepen....dus eten & huis.quote:Op dinsdag 31 augustus 2004 17:10 schreef kamstra het volgende:
Daarbij zit er misschien daar ook wel woonruimte bij inbegrepen?
Dat heb je me wel es verteld in het café idd.quote:Op dinsdag 31 augustus 2004 18:19 schreef BloodhoundFromHell het volgende:
ik ben in Bahrein geweest.
Ja, dat vraag ik me ook af. Ik wil heel graag in de nabije toekomst daar gaan werken.quote:Op dinsdag 31 augustus 2004 23:39 schreef J_CDA het volgende:
Hoe kom je eigenlijk aan zo een baan? Ben ik wel nieuwschierig naar
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |