Opgelostquote:Op zaterdag 29 mei 2004 17:18 schreef kibber het volgende:
Alle Nederlanders krijgen bij geboorte een Fok!-account waar ze vanaf hun 16de gebruik van mogen maken en Warez is er in overvloeden...
Heerlijk dat internet!
Dus als iemand jouw account verwijderd besta je dus niet meer.. (ik fok dus ik besta..)quote:Op zaterdag 29 mei 2004 17:18 schreef kibber het volgende:
Alle Nederlanders krijgen bij geboorte een Fok!-account waar ze vanaf hun 16de gebruik van mogen maken en Warez is er in overvloeden...
Heerlijk dat internet!
Binnen 10 jaar lijkt mij nogal snel, mensen stappen niet eens over op de chipknip, laat staan op betalen met je telefoon. Waarbij iedere telecomaanbieder vast een eigen protocol wil en elke telefoonfabrikant ook zijn gang maar gaat. Daarnaast, je batterij is leeg, kun je niet betalen. HENDIG!quote:Op zaterdag 29 mei 2004 17:15 schreef SePuLtUrA het volgende:
Met mijn projectteam van mijn opleiding hadden we een best boeiende discussie over onze visie op het internet over 10 jaar. Het leuk mij wel leuk om deze discussie hier door te zetten.
Ik zal als TS mijn visie hier lanceren:
Het internet zal zich nog meer uitbreiden en vooral draadloos. Er zal een soort mobiele telefoon komen die je hele portemonne gaat vervangen. Het zal je identificatie zijn, je betaal systeem en uiteraard communicatiemiddel.
Verder zal er een strake regie moeten komen op internet (internationale digitale wetten). Dat is denk ik de enige veilige manier om te zorgen dat bijvoorbeeld. spam niet de spuigaten uitloopt. Er zal ook een soort internet politie komen die dingen goed in de gaten gaat houden. De anarchie die er nu heerst is op zich erg leuk maar als mensen erop moeten vertrouwen wordt het een ander verhaal denk ik.
iedereen aan de glasvezel? denk je dat dat ooit rendabel gaat worden in al die gehuchten die nederland kent?quote:Op zaterdag 29 mei 2004 17:52 schreef jagermaster het volgende:
Naast deze ontwikkeling zal er ook een verschil komen in de kosten. Een adsl-abbo zal niet meer bestaan tegen die tijd. Iedereen zal een beschikking krijgen over een glasvezel verbinding. De kosten hiervan zullen berekend worden aan de hoeveelheid dataverkeer die je verbruikt.
Dat is wel degelijk haalbaar. Het is toch ook haalbaar gebleken om een telefoonlijnen aan te leggen naar die gehuchten? vergeet vooral niet dat de prijs van glasvezel over een aantal jaar zal dalen door ontwikkeling van nieuwe techniekenquote:Op zaterdag 29 mei 2004 18:14 schreef smvs het volgende:
[..]
iedereen aan de glasvezel? denk je dat dat ooit rendabel gaat worden in al die gehuchten die nederland kent?
Sorry, maar wat een onzinquote:Op zaterdag 29 mei 2004 17:52 schreef jagermaster het volgende:
Het internet zal zich ontwikkelen in een grote puinsooi. Door deze ontwikkeling zal er de noodzaak komen om meerdere interneten te creeren. Deze worden onderverdeeld in een internet voor iedereen, bedrijven enz. tevens zullen de bedrijven hun bedrijfsnaam url automatisch verkrijgen bij inschrijving bij het KVK.
Naast deze ontwikkeling zal er ook een tekort ontstaan aan ip adressen en zal blijken dat ipv6 niet afdoende zal blijken. Hierdoor zal iedereen een eigen sofi-ip krijgen bij de geboorte. Hierdoor zal het sofi-nummer verdwijnen en volledig vervangen worden door het sofi-ip.
Naast deze ontwikkeling zal er ook een verschil komen in de kosten. Een adsl-abbo zal niet meer bestaan tegen die tijd. Iedereen zal een beschikking krijgen over een glasvezel verbinding. De kosten hiervan zullen berekend worden aan de hoeveelheid dataverkeer die je verbruikt.
Doordat iedereen tegen die tijd over een website kan beschikking als hij/zij dat wil zullen de softwarepakketen hierin verbeteren en zal het zelf maken van een eigen website voor iedereen mogelijk worden. Door deze ontwikkeling zal 99% van de webdesign/hosting bedrijven failliet gaan. Een enekeling zal het echter overleven door de extra service die ze bieden en hierdoor nog aantrekkeling zijn voor een aanal consumenten/bedrijven.
Naast deze ontwikkeling zal de computer ook verder door ontwikkelen naar een stadium waar er over 10 jaar proeven gedaan zullen worden met het typen van teksten doormiddel van hersengolven. Dit blijkt tegen die tijd nodig te zijn door de grote hoeveelheid mensen die niet of te kort per dag nog maar achter de computer kunnen zitten ten gevolge van RSI.
Nieuwe technieken zijn, jawel, altijd duurder.quote:Op zaterdag 29 mei 2004 18:28 schreef jagermaster het volgende:
[..]
Dat is wel degelijk haalbaar. Het is toch ook haalbaar gebleken om een telefoonlijnen aan te leggen naar die gehuchten? vergeet vooral niet dat de prijs van glasvezel over een aantal jaar zal dalen door ontwikkeling van nieuwe technieken
Nu nog de standaarden en daar gaan we idd naar op weg.quote:Op zaterdag 29 mei 2004 18:44 schreef Lucille het volgende:
Internet wordt vergelijkbaar met aansluituingen als water, gas en electra. Het zal volledig geintregreerd worden met zaken als telefoon en kabel als een multimedia aansluiting.
Bij elke aansluiting in een woonhuis zal er dus een verdeelkast komen die radio, TV, video on demand, computer netwerk en spraak zal splitten. Op deze aansluitkastjes zal dus ook een access point komen voor draadloos computer netwerk en spraak.
Eigenlijk zal alle spraak als voice over IP gaan. Mobiele telefonie en vaste aansluiting zal op een gegeven moment geintegreerd gaan worden, zodat je mobiel kan communiceren met je aansluitkast in de meterkast. Op deze wijze kan je via je mobiel dus communiceren met al je randapparatuur thuis.
Weet wel degelijk hoeveel ipadressen ipv6 bevat. Als jij zegt dat er over 10 jaar geen intelligentere programmeer talen zijn mag jij ff zeggen wat tien jaar geleden werd gedacht over de computer met betrekking op onder meer de snelheid en vermogens ermee.quote:Op zaterdag 29 mei 2004 18:32 schreef Fliepke het volgende:
[..]
Sorry, maar wat een onzin.
ipv6 niet afdoende binnen 10 jaar.
Weet je hoeveel ip adressen per persoon er zijn.
Over 10 jaar heeft zeker nog niet iedereen glasvezel, men wil nu nog niet eens eraan denken om glasvezel uit te rollen over heel nederland vanwege de kosten.
De complexiteit van alle webpagina's zal zeker stijgen, waardoor die pakketten zeer zeker te beperkt blijken. Ik denk dat we anders ook wel intelligentere programmeertalen hadden, want daar doel jij eigenlijk op. En die zijn er over 10 jaar nog zeker niet.
Mensen willen nog niet eens af van qwerty, dus dat mensen over 10 jaar hun tekst typen met hun gedachte lijkt me zeer sterk. Men kan nu wel al de muis voor een groot deel besturen met gedachtes, maar tekst intoetsen is vele malen complexer en zal niet binnen 10 jaar getackeld worden.
Nee, jij mag mij even vertellen wat er zoal verbeterd is aan programmeertalen de laatste tien jaar.quote:Op zaterdag 29 mei 2004 19:01 schreef jagermaster het volgende:
[..]
Weet wel degelijk hoeveel ipadressen ipv6 bevat. Als jij zegt dat er over 10 jaar geen intelligentere programmeer talen zijn mag jij ff zeggen wat tien jaar geleden werd gedacht over de computer met betrekking op onder meer de snelheid en vermogens ermee.
Als jij zegt dat je nu al een muis kan besturen met gedachten dan is het toch haalbaar om dat te doen? Of ben je soms vergeten dat een eerste stap moeilijkere is dan iedere volgende?
Complexiteit van websites zal stijgen, maar ook de standaard software zal verbeteren en meer aangeboden gaan worden. Dus helemaal niet voor ieder bedrijf een eigen webshop laten bouwen maar een aantal grote spelers op de markt.
Mensen zullen wel degelijk af willen van qwerty als ze te veel last krijgen van RSI en dit een goed alternatief blijkt te zijn, zeker ook omdat je dan veel sneller texten zou kunnen gaan typen.
Voor de verdere toekomst zal dit verbeterd worden met het generen van plaatjes opgeslagen in hersenen en door middel van gedachte aansturen dit te digitaliseren. Maar voordat goed werkt zijn we een jaartje of 20 verder.
Voor de rest:quote:Op zaterdag 29 mei 2004 19:01 schreef jagermaster het volgende:
[..]
Weet wel degelijk hoeveel ipadressen ipv6 bevat.
Nog een kleine toevoeging hierop, de verwachte roll-out van ipv6 zal ergens tussen 5 en 25 jaar duren. Dus over 10 jaar zijn ze zeer zeker niet op...quote:Op zaterdag 29 mei 2004 19:15 schreef yootje het volgende:
[..]
Voor de rest:
255x255x255x255x255x255 (zo eenvoudig is het toch? Alle gereserveerde ip-ranges enz. tel ik dan even niet mee.) = 274941996890625
Dat is ongeveer 39277 adressen per persoon. (als je van 7 miljard personen uit gaat)
Tis nog veel meer. IPv6 is 128 bits adressering.quote:Op zaterdag 29 mei 2004 19:15 schreef yootje het volgende:
[..]
Voor de rest:
255x255x255x255x255x255 (zo eenvoudig is het toch? Alle gereserveerde ip-ranges enz. tel ik dan even niet mee.) = 274941996890625
Dat is ongeveer 39277 adressen per persoon. (als je van 7 miljard personen uit gaat)
Weer wat geleerdquote:Op zaterdag 29 mei 2004 19:31 schreef Lucille het volgende:
[..]
Tis nog veel meer. IPv6 is 128 bits adressering.
2128 = 4.8 * 1028
ofwel, 6.9 * 1018 adressen per persoon als je uitgaat van 7 miljard mensen.
Het Internet is een grote verzameling netwerken. Hoe wil je een verzameling van "Interneten" noemen, een Uninet ofzo?quote:Op zaterdag 29 mei 2004 17:52 schreef jagermaster het volgende:
Het internet zal zich ontwikkelen in een grote puinsooi. Door deze ontwikkeling zal er de noodzaak komen om meerdere interneten te creeren.
Ik vind het bijzonder dat iemand die het verschil tussen een domeinnaam en een URL niet weet wel over dingen als IPv6 begint te lullen.quote:tevens zullen de bedrijven hun bedrijfsnaam url automatisch verkrijgen bij inschrijving bij het KVK.
Sofinummers zijn voor zover ik weet negen-cijferig, in het decimale talstelsel. IPv6 adressen zijn 32-cijferig (en dan ook nog hexadecimaal). Dus hoe jij meer adresruimte ziet in sofi-nummers is me ook een raadsel.quote:Naast deze ontwikkeling zal er ook een tekort ontstaan aan ip adressen en zal blijken dat ipv6 niet afdoende zal blijken. Hierdoor zal iedereen een eigen sofi-ip krijgen bij de geboorte. Hierdoor zal het sofi-nummer verdwijnen en volledig vervangen worden door het sofi-ip.
Oh, tuurlijk. Net zoals Windows tegenwoordig zo simpel is dat iedereen gewoon het serverpark van de zaak kan beheren als 'ie tot tien kan tellen?quote:Doordat iedereen tegen die tijd over een website kan beschikking als hij/zij dat wil zullen de softwarepakketen hierin verbeteren en zal het zelf maken van een eigen website voor iedereen mogelijk worden. Door deze ontwikkeling zal 99% van de webdesign/hosting bedrijven failliet gaan.
Handig, dan moet je dus heel goed op je gedachten letten als de baas (of wie dan ook) even meelest. Voor je het weet ben je je baan kwijt.quote:Naast deze ontwikkeling zal de computer ook verder door ontwikkelen naar een stadium waar er over 10 jaar proeven gedaan zullen worden met het typen van teksten doormiddel van hersengolven.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |