pi_19422514
registreer om deze reclame te verbergen
pff ik snap echt geen ruk meer van vrouwen.
Er is dus een meid (meid A zeg maar) die ik al een tijdje vaag, heel vaag ken. Echter de laatste tijd ken ik haar wat beter en kom haar vaak tegen tijdens uitgaan enzo. 'k vind haar erg leuk en volgens mij zij mij ook. Tenminste dat denk ik op te maken uit haar doen en laten. probleem is echter dat ze heel verlegen is, niets durft, heeft ze trouwens zelf verteld. Ze zal volgens zichzelf nooit iemand bellen om uit te gaan, of zomaar langs komen wippen. Het is wel zo dat als ze wat gedronken heeft, dan is ze wel wat vrijer, Nu is ze echter wel een paar keer bij mij thuis geweest (niets gebeurt verder, waren soms ook anderen bij) en dat was heel leuk/gezellig kletsen.

Nou komt hier het verhaal waarom ik haar niet meer begrijp :


Eerste keer, op een zaterdagavond (nadat ze een paar drankjes had gehad) afgesproken dat ze de andere dag bij mij zou komen eten, omdat ze niet geloofde dat ik sla kon klaarmaken en ze geen eten thuis had. nou best. dus ik extra vlees klaargemaakt, alels extra. komt ze niet, want ze had al wat soep genomen. GRRR. dus ik chagrijnig, want ja ik zat met dat extra eten. afijn zulke dingen gebeuren nou eenmaal.

Tweede keer, in een uitgaansgelegenheid kwam ik haar tegen, beetje kletsen,had ze volgens haar niet begrepen dat ze bij mij zou eten, ze dacht dat ze alleen wat sla kon halen bij mij en dat vond ze later zo lullig toen ze er over nadacht. naja, excuses accpeted. later kwam het gesprek op een evenement waarbij zij in galajurk gekleed zou gaan. ik zei dat ik dat toch wel ff wou zien. dus beetje kletsen en bleek dat ze mij wel mee wou hebben. dus aan degene wie het evenement organiseert gevraagd of ze mij mee mocht nemen en dat mocht. even later echter vroeg ze of haar vriendin mij nou op moest halen of zij? dus ik zo van ja, jij natuurlijk. toen wou ze weten of dat kwam omdat ik haar leuker vond dan haar vriendin, ja tuurlijk zei ik. nou dan was het goed. dus dat leek positief.
weer ff later, dezelfde avond en uitgaansgelegendheid nog, vroeg ze wat ik de andere dag ging doen (de volgende dag was hemelvaartsdag) dus ik vertelde dat ik 's morgens maar ff ging uitslapen en 's middags wat leuks zou gaan doen. ze vroeg of ik helemaal alleen iets leuks (film, uitgaan, karten, whatever) zou gaan doen, dus ik bevestigde dat. keek ze heel sip en kwam er uiteindelijk op neer (weet niet meer precies hoe, had wat gedronken en het is al bijna week terug) dat ze wel graag mee wou, omdat ze op zulke dagen toch niets te doen had en ze vaag (weer met drank op) een keer gezegd had dat ik wel op zondagmiddag bij haar langs kon komen omdat ze dan altijd alleen thuis zat. dus ik afgesproken dat ik haar dan op zou halen de andere dag. nou dat was goed. verder moet ik er bij vertellen dat ze wel tegen me aan kwam zitten enzo. de usual stuff zeg maar die je verteld dat het wel goed komt.

Echter, de andere dag toen ik daar haar kwam ophalen kreeg ik wat te drinken en te horen dat ze eigenlijk geen zin had, ze wou een boek lezen en luieren. GRRRR. dus ik snel me glas leeggedronken en maar weggegaan. voelde me echt weggestuurd. word nog pissed off als ik er aan denk. mooiste van alles is dat ik net voor dat ik naar haar toe ging iemand weg moest sturen die gezellig bij mij langs kwam. maar nu zat ik dus de hele middag alleen thuis.
Hier kan ik dus zo slecht tegen, met alcohol (niet echt dronken hoor, alleen net iets vrijer zeg maar) op spreken ze alles af, willen ze weten of je ze nou echt leuk vind, beetje te flirten en dan eenmaal de andere dag dan durven ze niets

nou heb ik haar afgelopen weekend dus links laten liggen, niet gebeld/sms/thuis geweest. en zij laat uiteraard niets horen want dat durft ze niet. had ook al afgesproken dat ik iedere zaterdagavond wat extra chinees zou meenemen voor haar (ik haal altijd op zaterdag voor me zelf)
dat heb ik dus nog niet gedaan en ook niet gevraagd.

nou heb ik dus volgende week dat evenement waarbij ze mij op zou halen, ze zal het zelf niet vragen, dat weet ik, maar zou ik haar nou nog een kans geven? ik weet het zelf echt niet meer, vind haar wel leuk, maar geen afspraken nakomen kan ik slecht tegen.

oja, en nog een bijkomend iets, ik was donderdag zo pissed over dat ik "weggestuurd" was, dat ik 's avonds op een feest waar ik een leuke meid, meid B dus (zelfs ex van me, 10 jaar terug, ik was toen 12 ahha) die ik van jaren terug kende ontmoette. die vond me nog wel erg leuk en heb haar mijn nummer gegeven, en ze zwoer langs te komen deze week, voor vrijdag.

dus zit een beetje in dubio. wat denken jullie? vind meid A erg leuk en ben ook beetje fliefd op haar, maar meid B is ook leuk. zou A echt gewoon alleen verlegen zijn of doen vrouwen altijd zo als ze je niet willen? gewoon aan het lijntje houden?

pfff.... lange post en onoverzichtelijke shit volgens mij
ik ga van het weekend flink uit me dak zit ik me net te bedenken
Weekdeals (728x90)
pi_19422928
Okaj pff ik heb de moeite genomen om te lezen....
Ik denk dat je voor jezelf moet bepalen (dus niet wij!) of meid A het waard is..
En het is toch nooit een probleem om meid B een beetje te leren kennen??
Tja soms moet je meiden ook een kans geven (A dus) om uit hun schulp te kruipen, toch vind ik het toch vaag hoe ze deed en ik weet niet wat ik had gedaan in die situatie.
Ga eens naar www.thehungersite.com en klik elke dag een keer.
  woensdag 26 mei 2004 @ 16:11:03 #3
93264 Spideyman
"With great power.....
pi_19423153
BBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBB

Graag of niet.
..... comes great responsibility"
--==Forza PSV==-- --==Forza Nilis==--
I Shot Her Above The Kneecap, She Can Still Walk - Jack Bauer
  woensdag 26 mei 2004 @ 16:16:05 #4
89817 DeeCruise
Carpe Noctum
pi_19423322
registreer om deze reclame te verbergen
Ik zou voor B gaan...een beetje moeite moeten doen voor een meid is prima/leuk, maar dit is echt weer zon irritant spelletje wat vrouwen vaker spelen. Mijn advies: Links laten liggen die hap en kijken hoe het afloopt met miss B
Op dinsdag 22 november 2011 @ 18:21 schreef Jigzoz het volgende:
Vrije mensen dien je te redden van beestachtige regimes.
  woensdag 26 mei 2004 @ 16:18:45 #5
32831 ramsesii
Geen steen maar wel een KEI
pi_19423408
Als meiden hun afspraken niet nakomen moeten zij maar moeite doen om er nog een te maken.
Ik ben niet gladjes, eerder harig.
Weet waar ik het over heb want ik ben meerderjarig.
pi_19423454
B

A is gewoon vaag en weet niet wat ze wil. Misschien dat ze zo beseft dat jij ook gevoelens hebt als de hare geknakt worden en ze echt iets voor je blijkt te voelen. Het is nu niet duidelijk iig
Wie werd waar wanneer geboren en waarom werd hij door wie hoe genoemd?
braque© zijn is een keuze
pi_19423500
registreer om deze reclame te verbergen
ja, ok, aan de ene kant ga ik met vdo28 mee, dat ik A nog een kans geef, want ik vind het haar wel waard. maar aan de andere kant ben ik het wel weer een beetje eens met de B kiezers, want ik heb al moeite genoeg gedaan, het speelt al enkele weken. En B is veel spontaner.
Maar A is ook zo leuk ik weet het nu echt nog niet of ik haar die kans nog een keer geef en dan compleet afnok als ze weer vaag loopt te doen.
pi_19423614
quote:
Op woensdag 26 mei 2004 16:21 schreef flippodecloon het volgende:
ik weet het nu echt nog niet of ik haar die kans nog een keer geef en dan compleet afnok als ze weer vaag loopt te doen.
Dan is deze topic dus toch nog ergens goed voor geweest!
Op zondag 24 juli 2011 16:10 schreef mlg het volgende:
Eerlijk gezegd vind ik de gemiddelde socialist een ziekere geest hebben dan Anders.
pi_19423638
quote:
Op woensdag 26 mei 2004 16:21 schreef flippodecloon het volgende:
ja, ok, aan de ene kant ga ik met vdo28 mee, dat ik A nog een kans geef, want ik vind het haar wel waard. maar aan de andere kant ben ik het wel weer een beetje eens met de B kiezers, want ik heb al moeite genoeg gedaan, het speelt al enkele weken. En B is veel spontaner.
Maar A is ook zo leuk ik weet het nu echt nog niet of ik haar die kans nog een keer geef en dan compleet afnok als ze weer vaag loopt te doen.
Ach joh geef A nog 1 kans..
Dan kun je verder met B als het niets word (of je word erger vliefd ).
Ga eens naar www.thehungersite.com en klik elke dag een keer.
  woensdag 26 mei 2004 @ 16:27:29 #10
83103 yvette1982
Respect is slechts een trend.
pi_19423684
vraag gewoon aan A wat ze nu wil. En zeg dat ze eens wat duidelijker moet zijn. Dit schiet natuurlijk niet op. Je mag je niet aan het lijntje laten houden.
In het dagelijks leven is iedereen een acteur.
pi_19423708
Of je kunt inderdaad gewoon recht voor de raap vragen of ze interesse in je heeft!
Maar misschien is dat nog te vroeg?
Ga eens naar www.thehungersite.com en klik elke dag een keer.
pi_19423720
zijn er geen vrouwen met een mening hierover??
pi_19423751
die hebben geen zin om je pokke lange verhaal te lezen
Ga eens naar www.thehungersite.com en klik elke dag een keer.
pi_19423770
sorry yvette was ff te vroeg met mijn vraag.
pi_19423805
quote:
Op woensdag 26 mei 2004 16:29 schreef vdo28 het volgende:
die hebben geen zin om je pokke lange verhaal te lezen
inderdaad, vrouwen zijn altijd rechttoe rechtaan ahhaha
  woensdag 26 mei 2004 @ 16:31:24 #16
56791 Dikkiedik_2003
De liftende hollander
pi_19423817
Die meid vind jou gewoon leuk maar is veel te verlegen en wil graag dingen met jou doen, maar dat durft ze niet aan te geven dus geeft ze zulke hints. Je moet denk ik (nog) meer initatief nemen en haar gewoon een keertje meesleuren ergens naar toe en echt gewoon laten weten dat je haar leuk vind en zelf daar niet vaag over doen aangezien ze daar denk ik nogal onzeker over is.
Liftverhalen http://liftendehollander.web-log.nl
Enjoy Life. Always Look For Adventure.
The Sun. The Water. The Wind. The Snow. The Adrealine Thats the Ultimate.
pi_19423823
Meid B inderdaad, en als meid A nog wil, dan doet ze er maar moeite voor. Onzekere meiden word je sowiezo knettergek van.
  woensdag 26 mei 2004 @ 16:37:23 #18
47365 Johnny_Cool
Yoji Powerrrr!!
pi_19424002
ken ook iemand zoals meisje A ... vet onzeker meisje waar k ook wel s wat mee gehad heb, en snappen doe ik dr nog steeds niet.. Vage acties zoals je beschrijft had zij ook genoeg.. wat dat probleem nou was ik weet t echt niet Maar goed.. ik zou voor meid B gaan dus.. (scheelt je een hoop gezeik)
pi_19424044
Misschien houden die vage acties wel op als je haar een beetje laat ontdooien...
Ga eens naar www.thehungersite.com en klik elke dag een keer.
  woensdag 26 mei 2004 @ 16:38:43 #20
70972 Sapphire
Rooie dakduvel
pi_19424058
quote:
Op woensdag 26 mei 2004 16:29 schreef vdo28 het volgende:
die hebben geen zin om je pokke lange verhaal te lezen
Jawel hoor.
Duurt alleen even.

Ik zou A vragen waarom ze zo vaag doet. Want ik kan er geen touw aan vastknopen. En ik ben een vrouw!!

Ik was ook altijd verlegen, maar als een leuke jongen dan iets met me afsprak en de andere dag langskwam, dan ging ik hem uiteraard niet wegsturen!!! Ondanks zenuwen en onzekerheid e.d.
Dat vind ik ronduit wazig gedrag.

Dus gewoon vragen/over praten.
Help haar een handje met het overwinnen van haar verlegenheid zogezegd.

O ja, en meid B verder onderzoeken uiteraard!!
"Here we gooooo!", "I'ma tired...", "Letsa go!", "I'ma the Partystar!", "Mamma Mia!", "Woohoo" en natuurlijk het meest gebruikte "WAAAAAAAHHHHH!!!!!!"
pi_19424118
quote:
Op woensdag 26 mei 2004 16:38 schreef vdo28 het volgende:
Misschien houden die vage acties wel op als je haar een beetje laat ontdooien...
suggesties?
pi_19424187
Ja, bel haar op...
Probeer het nog eenmaal..
Het is wel duidelijk dat je A toch leuker vind dan B (nog wel in ieder geval)...
Ga eens naar www.thehungersite.com en klik elke dag een keer.
pi_19424292
hmm opbellen en dan afspreken dat ik kom en als ik er dan kom dan hangt er een dooie sfeer en kan ik net zo goed wegggaan.
Denk dat ik vrijdag avond haar toch maar fff opzoek en vraag of ze meegaat naar huis, alleen dan. En dan gewoon erachter zien te komen wat ze wil. all or nothing zeg maar. brrr.
pi_19424293
ik vind dat jij een beetje moeilijk doet

een heel pijnlijk gedetailleerd en oh zo overbodig verhaal en het gaat feitelijk over dat jij niet kunt of wilt kiezen

of ging het gewoon over sla
"you left me standing here, a long long time ago"
pi_19424412
quote:
Op woensdag 26 mei 2004 16:46 schreef milagro het volgende:
ik vind dat jij een beetje moeilijk doet

een heel pijnlijk gedetailleerd en oh zo overbodig verhaal en het gaat feitelijk over dat jij niet kunt of wilt kiezen

of ging het gewoon over sla
nou ja, ik vetrel altijd teveel details, i know
maar komt hier op neer :
ik ken een leuke meid, ben er vliefd op, ze vind mij ook leuk denk ik en mijn vrienden, maar ze doet supervaag.
en er is nog een andere meid die ik ook wel leuk vind, maar als A niet zo vaag deed was ik nooit aan B begonnen.

oja, wat iuk vergat te vertellen is dat de avond voordat ik "weggestuurd" werd de vriendinnen van meid A mij al voorstelden als de vriend van meid A aan een paar andere meiden. dus ze had wel lopen kleppen zeg maar. ik niet snap niet dat ze daarna dan zo'n vage actie doet.
  woensdag 26 mei 2004 @ 16:51:03 #26
66676 Mercy_symbol
Bwoaperszkilometerduivel
pi_19424413
Ik zou tegen A zeggen dat ik voor B gaat omdat zij (A Dus) onberekenbaar is,

eens kijken wat voor reactie je dan krijgt,
ride like a devil...... feel like a god !
Let's race
Buienradar
pi_19424444
foutje edit.
pi_19424481
quote:
Op woensdag 26 mei 2004 16:51 schreef flippodecloon het volgende:

[..]

nou ja, ik vetrel altijd teveel details, i know
maar komt hier op neer :
ik ken een leuke meid, ben er vliefd op, ze vind mij ook leuk denk ik en mijn vrienden, maar ze doet supervaag.
en er is nog een andere meid die ik ook wel leuk vind, maar als A niet zo vaag deed was ik nooit aan B begonnen.

oja, wat iuk vergat te vertellen is dat de avond voordat ik "weggestuurd" werd de vriendinnen van meid A mij al voorstelden als de vriendin van meid A aan een paar andere meiden. dus ze had wel lopen kleppen zeg maar. ik niet snap niet dat ze daarna dan zo'n vage actie doet.
mag ik strepen in je post

weer too much info..

kies gewoon die met de grootste jetsers.
opgelost, slotje
"you left me standing here, a long long time ago"
  woensdag 26 mei 2004 @ 16:55:02 #29
38651 yozd
FR1908 Vakkie R
pi_19424516
Volgens mij is B meer een instant A...
I'm not playing for the thrill of fucking victory here, I play for money...
http://joost1982.pokerblog.nl
pi_19424526
quote:
Op woensdag 26 mei 2004 16:51 schreef Mercy_symbol het volgende:
Ik zou tegen A zeggen dat ik voor B gaat omdat zij (A Dus) onberekenbaar is,

eens kijken wat voor reactie je dan krijgt,
das een goeie
pi_19424544
komt er dus gewoon op neer dat A alleen maar iets durft af te spreken als ze wat gedronken heeft.
B vind je nog steeds leuk en misschien klikt het wel weer.
Zo te horen weet B wat ze wil en zit A liever in haar slaapkamertje boekjes te lezen en laat ze haar ouder ? jou wegsturen.

Ik zou zeggen normaal doen tegen A (dan moet ze maar eens leren dat zij ook initiatief moet tonen) en ga lekker leuke dingen doen met B !
♥ K, N en R ♥
pi_19424551
quote:
Op woensdag 26 mei 2004 16:53 schreef milagro het volgende:

[..]

mag ik strepen in je post

weer too much info..

kies gewoon die met de grootste jetsers.
opgelost, slotje
Wat lul jij nou, niks overbodige info in zijn post.
pi_19424601
quote:
Op woensdag 26 mei 2004 16:53 schreef milagro het volgende:

[..]

mag ik strepen in je post

weer too much info..

kies gewoon die met de grootste jetsers.
opgelost, slotje
jemig, jij bent iig tegenovergesteld aan mij. kortaf.

voor de grootste jesters kiezen gaat niet, want ze zijn even medium.
  woensdag 26 mei 2004 @ 16:59:34 #34
88655 kooba
Met dubbel o...
pi_19424629
Iemand die er aan twijfelt of ik wel sla kan klaarmaken komt er bij mij al niet in

[ Bericht 0% gewijzigd door kooba op 26-05-2004 17:05:13 ]
'Fast, furious,over before you know it and leaves you wanting more, more, more...'
pi_19424666
quote:
Op woensdag 26 mei 2004 16:58 schreef flippodecloon het volgende:

[..]

jemig, jij bent iig tegenovergesteld aan mij. kortaf.
wat ik bedoel, je kent ze beide nauwelijks
wat weten we?
1 doet vaag (volgens jou) de ander niet.
oh en iets met sla.

kies B
"you left me standing here, a long long time ago"
pi_19424708
quote:
Op woensdag 26 mei 2004 16:53 schreef milagro het volgende:

[..]

kies gewoon die met de grootste jetsers.
pi_19424761
quote:
Op woensdag 26 mei 2004 17:00 schreef milagro het volgende:

[..]

wat ik bedoel, je kent ze beide nauwelijks
wat weten we?
1 doet vaag (volgens jou) de ander niet.
oh en iets met sla.

kies B
je vind jezelf grappig, maar ik snap hem niet, typisch vrouwelijk dus.
  woensdag 26 mei 2004 @ 17:05:15 #38
39970 dwarfs
revenge !!!!!
pi_19424775
ken de situatie.... ook leuke meid leren kennen. Over internet en sms allemaal leuk en aardig. IRL zo verlegen en afstandelijk als wat....
Heb er ook al wat tijd in geinvesteerd maar weet het nu ook niet meer. Spreek niets meer af tot zij dat zelf doet..... Maar dat zal wel niet gebeuren denk ik....

Dus succes
I am sure that I am unsure of being sure
  woensdag 26 mei 2004 @ 17:08:14 #39
39973 tommie_b
Ben ik DAT ???!!!!!
pi_19424862
quote:
Op woensdag 26 mei 2004 15:52 schreef flippodecloon het volgende:
Echter, de andere dag toen ik daar haar kwam ophalen kreeg ik wat te drinken en te horen dat ze eigenlijk geen zin had, ze wou een boek lezen en luieren. GRRRR. dus ik snel me glas leeggedronken en maar weggegaan.
Je had kunnen zeggen: " WHAT THE FUCK IS HET NOU VOOR MOEITE OM MET MIJ OP JE KRENT EEN FILM TE KIJKEN!!!!!!!!!! " vervolgens je glas in haar gezicht leeg te gooien en te wachten totdat ze vol begrip: "ja, eigenlijk heb je wel gelijk" zegt.
Moderator: "Je beledigt, kleineert en terroriseert alle mede-Fokkers. Labiele vrouwen probeer je in je bed te lullen, huwelijke maak je kapot en studenten drijf je tot zelfmoord!"
Tommie_b: "Nou ja, misschien neem ik wel wat veel hooi op mijn vork."
pi_19424923
Be a Luck Guy en kies voor Beide wat wil je nog meer je hebt gewoon keuze uit twee vrouwen WOOT

dan heb je 2 'kroppen-sla' in 1 keer ....
  woensdag 26 mei 2004 @ 17:12:52 #41
53866 moniek
met i-e-k
pi_19424976
Ik zou het niet pikken
gewoon verhaal gaan halen bij A!!
Een vriend van mij heeft zich ook lang aan het lijntje laten houden, na een paar maanden was die meid er toch maar met een ander vandoor gegaan......

En als het niks wordt => B
Odi et amo.
Quare id faciam, fortasse requiris.
Nescio, sed fieri sentio et excrucior.
  woensdag 26 mei 2004 @ 17:17:11 #42
67978 HenryHill
Fake it 'till you make it
pi_19425085
quote:
Op woensdag 26 mei 2004 16:51 schreef Mercy_symbol het volgende:
Ik zou tegen A zeggen dat ik voor B gaat omdat zij (A Dus) onberekenbaar is,

eens kijken wat voor reactie je dan krijgt,
Precies... gewoon duidelijk maken dat als ze nog een kans wil hebben, ze onderhand op moet schieten - ik zou het nog niet meteen een done deal noemen, want dan heb je kans dat ze de handdoek in de ring gooit.

Maare, zelfs als A toch wel wil... ik weet het niet hoor. Volgens mij houdt dat vaag doen niet op als je wat met d'r hebt. Dan blijf je vissen naar wat ze allemaal denkt. Want mensen die zo zijn laten 99 van de 100 keer ook niet merken als ze iets niet leuk vinden. En erg enthousiast zal ze ook wel niet zijn, denk ik?

Come to think of it.. laat A maar lekker zitten! Is alleen maar ellende...
quote:
Op woensdag 26 mei 2004 16:53 schreef milagro het volgende:
kies gewoon die met de grootste jetsers.
opgelost, slotje
Tuurlijk, maar ik ga ervan uit dat A en B allebei ongeveer dezelfde cupmaat hebben. Anders had 'ie nou niet met dit probleem gezeten
So this is how liberty dies... with thunderous applause.
Truth? What's so great about the truth? Try lying for a change, it's the currency of the world
  woensdag 26 mei 2004 @ 17:18:20 #43
34831 Bengeltje
* * Mrs.L. * *
pi_19425107
Als ze echt iets met je wou had ze je niet "weggestuurd"

ga voor B , die is niet zo wispelturig
is ook heel wat minder denkwerk voor je , "van doe ik iets niet goedofzo"
...*~ * ~*... ...*~ * ~*... ...*~ * ~*... ...*~ * ~*...
pi_19425245
Gewoon achter beide aan en als het met eentje serieuzer wordt, de ander dumpen. Niet teveel achter A aanzitten, probeer nog een keer wat af te spreken, zegt ze weer af, dan kun je haar daar op aanspreken.
Sittin' here resting my bones
And this loneliness won't leave me alone, listen
Two thousand miles I roam
Just to make this dock my home, now
  woensdag 26 mei 2004 @ 17:37:34 #45
84244 Scorpie
Voorzitter van de Re-fanclub!
pi_19425582
B ga voor B,

A schijnt veel issues / contact gestoord / Sociale-Vaardigheden (vul in wat van toepassing is) te hebben
[quote]Op maandag 29 augustus 2011 15:34 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
Het lijkt me ultiem, een video van jou en je fleshlight. Als dat gay is, so be it :D
[/quote]
pi_19425864
Ik denk dat A een (beetje te) onzeker meisje is. Ze is zelf een beetje vaag maar ik denk dat ze veel duidelijkheid nodig heeft van jou uit. Ik weet dat je veel moeite hebt gedaan maar als ik je verhaal lees is het iemand die snel twijfelt. Ik denk dus dat je duidelijk en veel moeten laten merken dat je haar leuk vind als je wat wilt bereiken bij haar. Ik denk dat ze daardoor zelf ook duidelijker zal worden naar jou toe.

Optie B is misschien een stuk simpeler maar de vraag is of dat ook echt leuker is... je zegt het zelf eigenlijk al je bent een beetje verliefd op A.. en b is ook 'wel' leuk..

Ik zou zeggen ga eerst voor A en leer haar nog beter kennen. Dan ga je hopelijk wat meer van haar snappen. Als het met B echt zo makkelijk is kun je daar altijd nog wel achteraan als plan A mislukt

Succes!
pi_19425978
Meisje B : mooie ogen, lieve jongen..zucht.. flieft
TO : geil geil geil
Meisje B : waarom heb je eigenlijk voor mij gekozen
TO : Oh dat zeiden ze op een of ander forum geil geil geil
"you left me standing here, a long long time ago"
pi_19426305
quote:
Op woensdag 26 mei 2004 15:52 schreef flippodecloon het volgende:
pff ik snap echt geen ruk meer van vrouwen.

Eerste keer, op een zaterdagavond (nadat ze een paar drankjes had gehad) afgesproken dat ze de andere dag bij mij zou komen eten, omdat ze niet geloofde dat ik sla kon klaarmaken en ze geen eten thuis had. nou best. dus ik extra vlees klaargemaakt, alels extra. komt ze niet, want ze had al wat soep genomen. GRRR. dus ik chagrijnig, want ja ik zat met dat extra eten. afijn zulke dingen gebeuren nou eenmaal.
EXIT

Heb je eigenlijk al geneukt of niet? Anders
pi_19426494
Ga voor B.

En als A toch nog langs komt om je op te halen, stuur haar dan weg, omdat je liever een boek wilt lezen.
pi_19427355
quote:
Op woensdag 26 mei 2004 18:20 schreef the.big.ticket het volgende:
Ga voor B.

En als A toch nog langs komt om je op te halen, stuur haar dan weg, omdat je liever een boek wilt lezen.
GENIAAL IDEE !!!

koekje van eigen deeg geven!
zoals jij nu bent was ik ook ooit, zoals ik nu ben zul jij nooit worden.
  woensdag 26 mei 2004 @ 19:07:21 #51
11803 Vivi
Computer off. Life on.
pi_19427475
A zoekt gewoon een soort bevestiging dat je haar leuk vind en daar gebruikt ze je voor, voor haar eigen ego-strelerij. Ze is niet echt geinteresseerd. Kies dus maar voor B
Ik adem in en kalmeer. Ik adem uit en glimlach.
pi_19427561
ik snap niet eens wat je ziet in A. klinkt echt als een meid waar geen greintje initiatief in zit, en die er zelfs moeite mee heeft om met initiatieven van anderen mee te doen.

b dus
  woensdag 26 mei 2004 @ 19:15:55 #53
1872 Jumparound
bedankt voor de vis
pi_19427654
quote:
Op woensdag 26 mei 2004 17:10 schreef Daddy_100 het volgende:
Be a Luck Guy en kies voor Beide wat wil je nog meer je hebt gewoon keuze uit twee vrouwen WOOT

dan heb je 2 'kroppen-sla' in 1 keer ....
4 zelfs
Inorbit: zeg dat dan typluie triangeljosti
Beauregard: Een beetje FOK!ker laat het brood door z'n moeder smeren.
Ecosia
ek's 'n flash drive, jy's 'n floppy
  woensdag 26 mei 2004 @ 19:16:22 #54
67978 HenryHill
Fake it 'till you make it
pi_19427665
quote:
Op woensdag 26 mei 2004 19:07 schreef Vivi het volgende:
A zoekt gewoon een soort bevestiging dat je haar leuk vind en daar gebruikt ze je voor, voor haar eigen ego-strelerij. Ze is niet echt geinteresseerd. Kies dus maar voor B
*eye-opener*

Hmm, zou idd goed kunnen ja.
So this is how liberty dies... with thunderous applause.
Truth? What's so great about the truth? Try lying for a change, it's the currency of the world
pi_19428048
je kunt ook gewoon vragen of ze je ziet zitten, problem solved
  woensdag 26 mei 2004 @ 20:00:20 #56
95870 Viva_La_Buff
pom pom bunny power
pi_19428837
quote:
Op woensdag 26 mei 2004 19:32 schreef janimie het volgende:
je kunt ook gewoon vragen of ze je ziet zitten, problem solved
Blijkbaar niet... Dacht ik zo...
please give me all you're chocolate
pi_19428957
quote:
Op woensdag 26 mei 2004 19:32 schreef janimie het volgende:
je kunt ook gewoon vragen of ze je ziet zitten, problem solved
als ze nuchter is of als ze al wat op heeft?
  woensdag 26 mei 2004 @ 21:40:40 #59
65203 _CoolZero_
mine mine mine!!
pi_19431729
uhhh heet die dame in kwestie toevallig Véronique?

komt me wel HEEL bekent voor dit
Whoehhhh.. is da van mij?? ^^ Whoeiii!!
pi_19431833
quote:
Op woensdag 26 mei 2004 21:40 schreef _CoolZero_ het volgende:
uhhh heet die dame in kwestie toevallig Véronique?

komt me wel HEEL bekent voor dit
jij bent meisje B?
"you left me standing here, a long long time ago"
  woensdag 26 mei 2004 @ 21:48:33 #61
65203 _CoolZero_
mine mine mine!!
pi_19431957
quote:
Op woensdag 26 mei 2004 21:44 schreef milagro het volgende:

[..]

jij bent meisje B?
hahah, neej verhaal van "meisje A" komt me enorm bekent voor
Whoehhhh.. is da van mij?? ^^ Whoeiii!!
pi_19432413
maak een poll aan
uit effectiviteitsprincipe:
B zeurt niet als je A nog uitprobeert
A pleegt waarschijnlijk zelfmoord als je B kiest
pi_19435534
quote:
Op woensdag 26 mei 2004 21:48 schreef _CoolZero_ het volgende:

[..]

hahah, neej verhaal van "meisje A" komt me enorm bekent voor
spannend dan
pi_19435655
quote:
Op woensdag 26 mei 2004 16:46 schreef milagro het volgende:
ik vind dat jij een beetje moeilijk doet

een heel pijnlijk gedetailleerd en oh zo overbodig verhaal en het gaat feitelijk over dat jij niet kunt of wilt kiezen

of ging het gewoon over sla


Ja sorry, maar geweldige post, kwam even niet meer bij.
Uhm, even ontopic maar.. ik zou voor C gaan. Nee ok serieus, ik ben het eigenlijk eens met Milagro.
Meiden de schuld geven, terwijl je het zelf ook niet weet .

magoed, ik zou gaan slapen
pi_19436246
Ik zou zelf eens duidelijk zijn tegen A. Natuurlijk gaat ze zo door zolang je niet zegt dat je haar wel leuk vindt, maar haar manier van doen niet.
Am I evil? Yes I am!
Am I evil? I am man!
  donderdag 27 mei 2004 @ 00:51:06 #66
67978 HenryHill
Fake it 'till you make it
pi_19436439
Serieus, wat er ook om moge gaan in dat hoofdje van A... je hebt er niks aan. Dat kan gewoon nooit een leuke vriendin worden. Bij mijn weten zijn er twee 'soorten' mensen die je dit soort kunstjes flikken: mega-leuke meiden die vinden dat ze het kunnen maken om iemand zo te behandelen (wat anders gaan ze gewoon naar 1 van de 50 andere aanbidders toe), en probleemgevallen.

Volgens mij ben je in beide gevallen zuur, maar toch nog even voor de volledigheid: in welke categorie zou zij vallen?
So this is how liberty dies... with thunderous applause.
Truth? What's so great about the truth? Try lying for a change, it's the currency of the world
  donderdag 27 mei 2004 @ 07:12:21 #67
59354 hobbs
Rule the planet!
pi_19438102
quote:
Op donderdag 27 mei 2004 00:51 schreef HenryHill het volgende:
en probleemgevallen.

Volgens mij ben je in beide gevallen zuur, maar toch nog even voor de volledigheid: in welke categorie zou zij vallen?
Dat laatste ben ik niet met je eens. Waarom zou je dan zuur zijn? Omdat je d'r mischien moet helpen daarmee? Mischien is hij juist degene die haar daar mee wil en kan helpen. Beetje egoistisch om dan te zeggen van: "mij teveel problemen, sorry". Vind ik hoor, kan zijn dat je 't anders bedoelt.
Is a dream a lie if it don't come true
Or is it something worse?

www.moeilijkdoen.nl
pi_19438623
quote:
Op woensdag 26 mei 2004 21:40 schreef _CoolZero_ het volgende:
uhhh heet die dame in kwestie toevallig Véronique?

komt me wel HEEL bekent voor dit
nee, ze heet geen Véronique.
Maar er zijn dus meer meiden met deze vage trekjes, kunnen we ze neit met elkaar in contact brengen? kunnen ze een praatgroep oprichten
pi_19438632
quote:
Op donderdag 27 mei 2004 00:06 schreef sweetgirly het volgende:

[..]

Meiden de schuld geven, terwijl je het zelf ook niet weet .
fout, ik weet (of eigenlijk wist) het wel. maar omdat ze zo vaag doet snap ik het niet.
pi_19438650
quote:
Op donderdag 27 mei 2004 00:40 schreef krakkemieke het volgende:
Ik zou zelf eens duidelijk zijn tegen A. Natuurlijk gaat ze zo door zolang je niet zegt dat je haar wel leuk vindt, maar haar manier van doen niet.
ik ben duidelijk geweest. heb haar duidelijk gemaakt dat ik haar HEEL leuk vind.
pi_19438658
quote:
Op donderdag 27 mei 2004 00:51 schreef HenryHill het volgende:
Serieus, wat er ook om moge gaan in dat hoofdje van A... je hebt er niks aan. Dat kan gewoon nooit een leuke vriendin worden. Bij mijn weten zijn er twee 'soorten' mensen die je dit soort kunstjes flikken: mega-leuke meiden die vinden dat ze het kunnen maken om iemand zo te behandelen (wat anders gaan ze gewoon naar 1 van de 50 andere aanbidders toe), en probleemgevallen.

Volgens mij ben je in beide gevallen zuur, maar toch nog even voor de volledigheid: in welke categorie zou zij vallen?
beide categorieen ben ik bang..
  donderdag 27 mei 2004 @ 09:54:09 #72
51145 BeF_Aviko
1337 Aardappel
pi_19439491
Als het een mega-leuke meid is, verwacht ik niet dat ze verlegen is omdát ze een ego heeft waardóór ze denkt dat ze het kan maken om iemand zo te behandelen. Dus dan zal het wel een probleemgeval zijn

Aangezien je haar al duidelijk gemaakt hebt (in jouw termen dan) dat je haar HEEL leuk vindt, zou ik zeggen: move on. Zij begrijpt de hint blijkbaar niet of is zelfs nú nog te verlegen om zelf iets te ondernemen, dus dat gaat niks worden.

Have fun met B
Je weet het niet...
Ziezo! Da's mooi van Aviko! --> Power to the pieper!
  donderdag 27 mei 2004 @ 09:58:22 #73
67978 HenryHill
Fake it 'till you make it
pi_19439561
quote:
Op donderdag 27 mei 2004 07:12 schreef hobbs het volgende:

[..]

Dat laatste ben ik niet met je eens. Waarom zou je dan zuur zijn? Omdat je d'r mischien moet helpen daarmee? Mischien is hij juist degene die haar daar mee wil en kan helpen. Beetje egoistisch om dan te zeggen van: "mij teveel problemen, sorry". Vind ik hoor, kan zijn dat je 't anders bedoelt.
Eh, nou nee, da's precies wat ik bedoelde

Maar waarom egoistisch? Een relatie ga je toch in de eerste plaats aan omdat die ander jou aanvult, omdat je ervan uitgaat dat het met haar leuker is dan zonder haar. Haar therapeut spelen valt daar voor mij iig niet onder hoor.

D'r lopen zoveel leuke normale meiden rond (o.a. 'B'), dus waarom zou je jezelf dan al deze ellende op de hals halen?
So this is how liberty dies... with thunderous applause.
Truth? What's so great about the truth? Try lying for a change, it's the currency of the world
  donderdag 27 mei 2004 @ 09:59:19 #74
67978 HenryHill
Fake it 'till you make it
pi_19439581
quote:
Op donderdag 27 mei 2004 09:54 schreef BeF_Aviko het volgende:
Als het een mega-leuke meid is, verwacht ik niet dat ze verlegen is omdát ze een ego heeft waardóór ze denkt dat ze het kan maken om iemand zo te behandelen. Dus dan zal het wel een probleemgeval zijn
Check
So this is how liberty dies... with thunderous applause.
Truth? What's so great about the truth? Try lying for a change, it's the currency of the world
pi_19439678
quote:
Op donderdag 27 mei 2004 09:54 schreef BeF_Aviko het volgende:
Aangezien je haar al duidelijk gemaakt hebt (in jouw termen dan) dat je haar HEEL leuk vindt
in mijn termen?

het was zo :

ze vroeg dus of ik haar nou echt leuker vond als haar vriendin. dus ik zei ja. toen vroeg ze of ik dat zeker wist en hoe leuk ik haar vond, ik zei toen, ja heel zeker, en ik vind je heel leuk.

lijkt me duidelijke taal dus.

'k ga van het weekend A nog een kans geven maar vertel haar daarbij ook wat ik ervan vindt. wordt het aankloten dan is het af.
  donderdag 27 mei 2004 @ 10:24:20 #76
51145 BeF_Aviko
1337 Aardappel
pi_19440087
Is tamelijk duidelijke taal voor de gemiddelde persoon, maar het lijkt er dan dus op dat zij toch echt iets verwacht in de trant van 'ik ben verliefd op je, jij ook op mij?'

Je kunt haar nog een kans geven (niet geschoten is altijd mis), en anders ga je voor B hè?
Je weet het niet...
Ziezo! Da's mooi van Aviko! --> Power to the pieper!
pi_19440347
quote:
Op donderdag 27 mei 2004 10:24 schreef BeF_Aviko het volgende:
Is tamelijk duidelijke taal voor de gemiddelde persoon, maar het lijkt er dan dus op dat zij toch echt iets verwacht in de trant van 'ik ben verliefd op je, jij ook op mij?'

Je kunt haar nog een kans geven (niet geschoten is altijd mis), en anders ga je voor B hè?
ben bang dat ze zoiets verwacht ja vooral omdat ze zelf al eens aangaf dat ze nooit iets zou ondernemen, dat durft ze gewoon niet. vaag maarja.

en anders inderdaad plan B
pi_19440357
quote:
Op donderdag 27 mei 2004 10:34 schreef flippodecloon het volgende:

[..]

ben bang dat ze zoiets verwacht ja vooral omdat ze zelf al eens aangaf dat ze nooit iets zou ondernemen, dat durft ze gewoon niet. vaag maarja.
Welke meid vind je nou het leukst?
Ga eens naar www.thehungersite.com en klik elke dag een keer.
pi_19440374
quote:
Op donderdag 27 mei 2004 10:35 schreef vdo28 het volgende:

[..]

Welke meid vind je nou het leukst?
A
pi_19440418
quote:
Op donderdag 27 mei 2004 10:36 schreef flippodecloon het volgende:

[..]

A
Dat had ik dus al door..
Geef haar dan nog een kans ipv hier te zitten twijfelen terwijl je het antwoord al de hele tijd wist.
Ga eens naar www.thehungersite.com en klik elke dag een keer.
pi_19440658
quote:
Op donderdag 27 mei 2004 10:38 schreef vdo28 het volgende:

[..]

Dat had ik dus al door..
Geef haar dan nog een kans ipv hier te zitten twijfelen terwijl je het antwoord al de hele tijd wist.
zit niet te twijfelen wie ik nou leuk vind, maar was meer op zoek naar een verklaring van haar gedrag. als nou bleek dat het een of andere rare aandoening was dan zou ik voor B gaan.
pi_19440931
Ik ben zelf een meisje en snap A ook niet helemaal. Hoe oud is ze eigenlijk als ik vragen mag? Een meisje kan namelijk snel gezien worden als onzeker terwijl dit niet het geval hoeft te zijn. Als ik je een advies mag geven...... Kies geen van beiden! Iets gaat vanzelf of niet. B klinkt meer als een "B keuze" Praat gewoon eens op de man af met A.

Toen mijn vriend en ik elkaar leerden kennen ging dat ook Heeeeeel raar. Hij vond mij leuk. Collega's zeiden in zijn aanwezigheid "vraag haar uit joh!!" Zitten we vervolgens iets te drinken in de kantine zegt hij doodleuk " Ik wil helemaal NIET met je uit hoor"
Conclusie: Niet alleen meisjes zijn vaag! en hoewel mijn vriend mij leuk vond wilde hij zichzelf beschermen omdat hij dacht dat ik hem niet leuk vond.
Wellicht is dit ook wel het geval met A!!
  donderdag 27 mei 2004 @ 10:59:00 #83
64307 Untouchables
Kun je weven, weef dan mee
pi_19440995
Jezus ik zou echt gruwelijk pissed zijn als A dat bij mij zou doen.
Zou ik het zowieso al met dr gehad hebben!
pi_19441027
Is die A soms een jong meissie?

edit: ohw, die vraag is al gesteld... Dub!
In the long run, I hit what I aim at
pi_19441128
quote:
Op donderdag 27 mei 2004 10:47 schreef flippodecloon het volgende:

[..]

zit niet te twijfelen wie ik nou leuk vind, maar was meer op zoek naar een verklaring van haar gedrag. als nou bleek dat het een of andere rare aandoening was dan zou ik voor B gaan.
Dat kunnen we vanaf hier nooit zien....
Ga eens naar www.thehungersite.com en klik elke dag een keer.
pi_19441186
ze is niet jong, ergens midden 20 dat is juist het rare, als ze nou 16 a 17 ofzo was...
pi_19441217
quote:
Op donderdag 27 mei 2004 11:06 schreef flippodecloon het volgende:
ze is niet jong, ergens midden 20 dat is juist het rare, als ze nou 16 a 17 ofzo was...
Hmmz ja dat is wel vaag..
Maar er kunnen 1001 redenen zijn.
Als je haar leuker vind, geef haar dan nog een kans totdat je er echt zat van bent...
Ga eens naar www.thehungersite.com en klik elke dag een keer.
pi_19441250
Gewoon vragen. Nee heb je Ja kun je krijgen!

Heb ik ook gedaan en ga nu alweer 5 jaar met mn vriend!
pi_19441277
quote:
Op donderdag 27 mei 2004 08:52 schreef flippodecloon het volgende:

fout, ik weet (of eigenlijk wist) het wel. maar omdat ze zo vaag doet snap ik het niet.
quote:
Op donderdag 27 mei 2004 10:36 schreef flippodecloon het volgende:

(Welke meid vind je nou het leukst?)

Antw: A
Ga dan voor A Harry!
Vraag het haar gewoon op de man (lees: vrouw) af, blijft ze dan nog vaag..naja, dan kan je altijd nog voor B gaan. Enne dat vrouwen rare aandoeningen hebben is algemeen bekend: vaagheid, pms, bindingsangst etc etc. Maar daar hebben mannen net zo goed last van, we zijn een beetje geëvolueerd in elkaar ofzo .
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')