De groepenGroep A: Portugal, Griekenland, Spanje, Rusland
Groep B: Frankrijk, Engeland, Zwitserland, Kroatië
Groep C: Zweden, Bulgarije, Denemarken, Italië
Groep D: Tsjechië, Letland, Duitsland,
NederlandWEDSTRIJDSSCHEMAGroeps wedstrijden: Datum Tijd* Groep wedstrijd (Stadion)
12 juni 18:00 grA Portugal v Griekenland (Dragão, Porto)
1-2 12 juni 20:45 grA Spanje v Rusland (Algarve, Faro/Loulé)
1-0 13 juni 18:00 grB Zwitserland v Kroatië (Dr Magalhães Pessoa, Leiria)
0-013 juni 20:45 grB Frankrijk v Engeland (Luz, Lissabon)
2-114 juni 18:00 grC Denemarken v Italië D. (Afonso Henriques, Guimarães)
0-014 juni 20:45 grC Zweden v Bulgarije (José Alvalade, Lissabon)
5-015 juni 18:00 grD Tsjechië v Letland (Municipal, Aveiro)
2-115 juni 20:45 grD
Duitsland v Nederland (Dragão, Porto)
1-116 juni 18:00 grA Griekenland v Spanje (Bessa, Porto)
1-116 juni 20:45 grA Rusland v Portugal (Luz, Lissabon)
0-217 juni 18:00 grB Engeland v Zwitserland (Municipal, Coimbra)
3-017 juni 20:45 grB Kroatië v Frankrijk (Dr Magalhães Pessoa, Leiria)
2-218 juni 18:00 grC Bulgarije v Denemarken (Municipal, Braga)
0-218 juni 20:45 grC Italië v Zweden (Dragão, Porto)
1-119 juni 18:00 grD Letland v Duitsland (Bessa, Porto)
0-019 juni 20:45 grD
Nederland v Tsjechië (Municipal, Aveiro)
2-320 juni 20:45 grA Rusland v Griekenland (Algarve, Faro/Loulé)
2-120 juni 20:45 grA Spanje v Portugal (José Alvalade, Lissabon)
0-121 juni 20:45 grB Kroatië v Engeland (Luz, Lissabon)
2-421 juni 20:45 grB Zwitserland v Frankrijk (Municipal, Coimbra)
1-322 juni 20:45 grC Italië v Bulgarije D. (Afonso Henriques, Guimarães)
2-122 juni 20:45 grC Denemarken v Zweden (Bessa, Porto)
2-223 juni 20:45 grD
Nederland v Letland (Municipal, Braga)
3-0 23 juni 20:45 grD Duitsland v Tsjechië (José Alvalade, Lissabon)
1-2Nederland en wedstrijden van Nederland zijn onderstreeptaangezien de meeste bezoekers van dit forum dat team wilen volgenKwartfinales: Datum Tijd* KFnummer wedstrijd (Stadion)
24 juni 20:45 KF1 Kwart Finale 1 = Portugal v Engeland (Luz, Lissabon)
1-1 (2-2) Na penalties 6-5 25 juni 20:45 KF2 Kwart Finale 2 = Frankrijk v Griekenland (José Alvalade, Lissabon)
0-1 26 juni 20:45 KF3 Kwart Finale 3 =
Zweden v Nederland (Algarve, Faro/Loulé)
0-0 (0-0) Na penalties 6-5 27 juni 20:45 KF4 Kwart Finale 4 = Tsjechië v Denemarken (Dragão, Porto)
3-0 Halve finales: Datum Tijd* HFnummer wedstrijd (Stadion)
30 juni 20:45 HF1 Halve Finale 1 =
Portugal-Nederland (José Alvalade, Lissabon)
2-101 juli 20:45 HF2 Halve Finale 2 = Griekenland-Tsjechië (Dragão, Porto)
0-0 1-0 in de verlenging
Finale: Datum Tijd* FINALE wedstrijd (Stadion)
04 juli 20:45 Fin Finale = Portugal - Griekenland
0-1(Luz, Lissabon)
*Nederlandse tijd. In Portugal is het een uur vroeger.
[ Bericht 1% gewijzigd door just me op 04-07-2004 22:51:56 ]