En een slotje waarschijnlijkquote:Op donderdag 5 augustus 2004 19:35 schreef pietpaaltjens het volgende:
Tienduizend bommen en granaten !
Volgens mij ook, ik heb het idee dat ve verhalen nieuw zijn. En wat is de serie zelf slecht zeg, wat een kut humorquote:Op maandag 1 maart 2004 18:58 schreef Ronaldsen het volgende:
Die lucky luke serie is volgens mij een nieuwe serie, dus niet de klassieke cartoons.
Lucky luke zag er een beetje te trendy uit vond ik, maar misschien is het wel leuk
De accenten zijn juist uber, vooral die van oost-europese mensen (Syldaviers enzoquote:Op donderdag 5 augustus 2004 19:43 schreef Djaser het volgende:
[..]
Volgens mij ook, ik heb het idee dat ve verhalen nieuw zijn. En wat is de serie zelf slecht zeg, wat een kut humor![]()
Kuifje owned echt zwaar, beste tekenfilm verfilming die er is alleen zijn de accenten wat matig.
Soms is het wel leuk maar op de hoofdpersonen na hebben alle figuren een te zwaar accent en dat is net weer iets te overdreven.quote:Op donderdag 5 augustus 2004 19:49 schreef Retuobak het volgende:
[..]
De accenten zijn juist uber, vooral die van oost-europese mensen (Syldaviers enzo)
Koifjequote:Op donderdag 5 augustus 2004 19:49 schreef Retuobak het volgende:
[..]
De accenten zijn juist uber, vooral die van oost-europese mensen (Syldaviers enzo)
Dat is juist grappig manquote:Op donderdag 5 augustus 2004 19:52 schreef Djaser het volgende:
[..]
Soms is het wel leuk maar op de hoofdpersonen na hebben alle figuren een te zwaar accent en dat is net weer iets te overdreven.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |