Ik vroeg me af in hoeverre de campings jullie bevallen zijn op Pinkpop. Het was dit jaar behoorlijk vol op alle campings en niet alles was even goed geregeld met de campingbandjes.
Maar toch was het behoorlijk rustig. Zelfs de security heeft het rustig gehad, wat vorig jaar wel anders was.
Ik moet zeggen dat ik (als camping C addict ) Het weer te gek vond. Leuke gasten waar ik ontzettend mee, en om, heb kunnen lachen.
Volgend jaar sta ik zeker weer campers, tassen en bandjes te controleren
verder was het te druk de eerste 2 dagen, vorig jaar was het veel relaxter
jij bent zo'n iemand die bij de ingang staat?
Ik zat inderdaad bij de ingang ja
Ik stond op het benede stuk van de camping... langs het greppeltje
quote:Bij de tent met de discolampjes en die keiharde muziek?
Op dinsdag 05 juni 2001 17:05 schreef Revol het volgende:
Ik stond op het benede stuk van de camping... langs het greppeltje
Idd jammer, maar babbeltjes kon je altijd met ons maken, toch?
Wij hebben ons in ieder geval goed geamuseerd met de gitaar erbij.
ik stond meer aan het einde van het veld maar de muziek was wel hard ja van die partytent.. maar dat was wel cool
Ik ben daar een keer naartoe moeten gaan om dames af te leveren bij hun vriendjes die ze kwijt waren of waar ze mee afgesproken hadden.
Jij was toch niet toevallig een van hen he?
Je had toevallig geen geel/witte partytent bij een legertent staan?
We hadden een superplek! Maar wat wil je ook als je al om 04:45 s'morgens in de stromende regen bij de ingang staat te verkleumen
Belachelijk gewoon dat die toko waar je je bandjes kon ophalen pas om een uur of half 8 open ging, terwijl ze tegen 6 uur met een Mobilofoon omroepen dat de bandjes al gehaald konnen worden.
Er was een gast die zijn handkar had omgebouwd tot stereohandkar en die stond een feestje te bouwen op het gangpad samen met het Heerlense krakersgilde en een paar achterhoekers. Ik heb me super vermaakt, mijn pinkpop ervaring kon niet meer stuk (en vooral omdat het gratis was
)
quote:yep, bij de openlucht-bios stond ie
Op dinsdag 05 juni 2001 21:45 schreef menjo het volgende:
Was er dit jaar op camping A weer zo'n relaxte tent met ouwe bankstellen?
quote:Ik stond naast die leger tent maar niet aan de kant van die party tent.. ik stond aan de kant van die zwarte bus
Op dinsdag 05 juni 2001 21:38 schreef bazelaar het volgende:Jij was toch niet toevallig een van hen he?
Je had toevallig geen geel/witte partytent bij een legertent staan?
quote:C is met die Campers en Caravans toch?
Op woensdag 06 juni 2001 23:15 schreef WasQ het volgende:
Ik stond dus eerst op Camping A. Ik werd binnengelaten en er was dus totaal geen plek meer. Dus wij, net zoals zovelen, zetten onze tent op op het pad (gewoon grasveld). Eindelijk de luchtbedden opgeblazen, en toen we net effe lagen bij te komen kregen we te horen dat we echt wegmoesten.... naar camping C!! Was wel gezellig, het hobbelweggetje was nix, dat de tent heel scheef stond was ook kut, maar het was gezellig en leuk...
quote:Ik vond de lounche tent dit jaar zwaar tegenvallen. Vorig jaar was deze inderdaad zeer relaxed, toen nog vele (late) uren daarin doorgebracht.
Op dinsdag 05 juni 2001 21:45 schreef menjo het volgende:
Was er dit jaar op camping A weer zo'n relaxte tent met ouwe bankstellen?
Dit jaar was het helaas zo'n witte paty-tent waarin men zoveel mogelijk banken had gezet. Ik vond er totaal geen sfeer hangen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |