abonnementen ibood.com bol.com Coolblue
pi_181521653
registreer om deze reclame te verbergen
6s8mq1z.png
WhatPulse is een wedstrijd tussen verschillende teams op internet. De bedoeling is om zoveel mogelijk toetsaanslagen en muisklikken bij elkaar te sparen. Door deze vervolgens te versturen (het zogeheten pulsen) worden de keys, clicks en miles bij je totalen opgeteld. Meedoen aan WhatPulse is volledig gratis.

Het leek mistermaniac een leuk plan om samen met een flink aantal users van FOK! ook een team te beginnen. Dit om samen te strijden tegen de Dutch Power Cows (voorheen GoT) hoewel dit team allang op kop staat blijven we doortypen tot de top!

Kijk voor meer informatie op de website van WhatPulse Na je te hebben geregistreerd kun je inloggen bij het WhatPulse Control Center. Daar kun je bij Teams het FOK!team komen versterken. Dit is de teampagina.

We zijn ook op IRC te vinden! #fokwhatpulse op irc.fok.nl

information.pngFAQ
Wat is WhatPulse?
WhatPulse is een klein programma wat in de achtergrond op je systeem meedraait. Dit programma zorgt ervoor dat alle keys, clicks en miles worden geregistreerd en opgeteld. Door deze te pulsen worden ze naar de centrale server gestuurd en bij je totaal opgeteld.

Wat heb ik er aan?
Eigenlijk niets ( ;) ), maar je strijdt met ons team mee voor de hoogste plek in de WhatPulse ranking.

Wat zijn de huidige versie's
win.png2.6.3 mac.png 2.6.3 tux.png 2.6.3

Deze nieuwste versie houdt behalve je aanslagen en klikken ook bij hoeveel je download en upload. Er zijn daarom ook in de statistieken wat nieuwe features gekomen.

magni.pngWaar kan ik dat programma vinden?
WhatPulse is hier te downloaden.
Na de installatie zul je een icoon in de vorm van de letter W in je systray zien verschijnen.

user_add.pngRegistreren en Aanmelden
Op deze pagina kun je een account aanmaken.
Aanmelden bij het FOK!Whatpulse Team kan via hier. Vervolgens klik je op "Join a team" en gebruik je de zoekterm FOK! om het FOK! team te vinden. Even op het team klikken en klaar ben je! Mocht je een teamnummer nodig hebben: 1882.

find.pngHoe zit het met mijn privacy?
WhatPulse registreert alleen de toetsaanslagen, niet de karakters en/of de combinaties daarvan. Er worden dus geen (wacht)woorden of letters naar de WhatPulse server gestuurd. Dit is met een zogenaamde packetsniffer nog extra getest.

keyboard.pngIk zie toetsenbordjes in deze topics voorbijkomen, die wil ik ook!
Dat kan! Ga even naar deze website. Hier kun je een toetsenbordje aanmaken. De instructies staan op de site.
In de nieuwste versie kan je zelf ook al in het menu een toetsenbordje zien, maar om dit online te zetten moet je betaald lid zijn.

keypulse.pngAls ik per ongeluk dubbelklik op het icoontje gaat hij pulsen!
Rechtsklik op W'tje, Program Settings, vinkje weghalen bij Pulse on double click tray. Dit werkt overigens niet meer als je de nieuwste versie gebruikt.

link_go.pngIk zie verschillende Whatpulsers met een link naar het laatste topic in hun sig. Hoe doe ik dat?
Zet dit in je sig:
1[url=http://fok.wyrihaximus.net/go/?whatpulse]Doe mee met FOK! Whatpulse en typ FOK! naar de 1e plaats!![/url]

keypulse.pngHoe zet je je autopulse op ..k?
Ga naar:
1: Settings
2: Tweede tabblad door middel van de pijltjestoetsen
3: Vul in zoals je het wilt regelen
4: Klik op Save

keydel.png Hoe voorkom ik dat ik keys kwijt raak?
Als je wilt voorkomen dat je keys kwijtraakt, zul je gewoon regelmatig je keys moeten versturen.
Het pulsen bij het afsluiten van je pc is sinds korte tijd niet meer mogelijk.

chart_bar.pngStatistieken!
Iedere ochtend kun je rond 6:45 verse dagstatistieken vinden in dit topic! Iedere 1e van de maand vind je rond 12:00 de maandstats in dit topic!
Mocht je nog meer statistieken willen dan kun je altijd terrecht op de FOK!Whatpulse website.
Hier vind je onder andere statistiekjes gemaakt door PiRANiA.

tln.pngSubteams!
Het mogelijk om een subteam te joinen, hier staan de teams op keysaantal gesorteerd..

Ik wil een subteam joinen, hoe doe ik dat?
Een PM op FOK! naar LightLuke, in dit topic of via het IRC-kanaal #fokwhatpulse op irc.fok.nl !
De volgende gegevens zijn nodig voor de statistieken:
Je Whatpulse naam, gewenste Subteam en Whatpulse ID.
Je mag ook een nieuw subteam oprichten!

:s) Megapulse
De Megapulse staat gepland op: Nog niet bekend
Voor de typers die niet weten wat een megapulse is; Dat is wanneer meerdere users hun keys en clicks opsparen en deze in een keer op een afgesproken datum pulsen!
Hierdoor krijg je op één bepaalde dag een grote dag-output.

*O* Onze nieuwspost op de frontpage: http://frontpage.fok.nl/nieuws/77220 *O*

*O* Beste Reeks in 10 jaar FOK!:
2ajvul1.jpg *O*

Type en klik er lustig op los en veel plezier!
Teamkeys-30d.pngTeamclicks-30d.png
8fzmxom.png
© donroyco
Deze OP en instructies voor nieuw topic: http://wiki.fok.nl/index.php/OP/Whatpulse
OP Laatst bijgewerkt door: Troel op 22-02-2013
pi_181536538
28 August 2018

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118618.609.208.439+1.895.4717.619.857.689+689.247
2osu!4936.920.221.995+2.874.1602.701.268.462+1.311.994
3FOK!4386.142.641.258+661.3572.368.120.300+190.360
4Reddit3945.536.728.238+1.221.5562.738.613.075+536.524
5StepmaniaOnline2234.717.272.586+2.221.476988.761.494+375.796
6TeamLiquid2354.009.621.943+341.2542.569.646.354+292.290
7Kongregate2673.433.950.392+494.0621.631.833.652+257.476
8LUElinks2123.179.275.189+265.9891.505.289.126+94.391
9Klamm.de1652.986.035.425+148.7501.511.719.281+93.397
10OCN-Overclock.net3042.925.711.651+443.4711.529.049.873+136.998
1113371412.785.734.509+449.3801.450.774.559+275.491
12Hinnavaatlus1162.700.992.989+234.0871.405.888.057+133.336
13What.cd?1772.619.844.283+195.5401.095.209.639+54.533
14PolishTracker1452.496.324.946+204.3861.278.000.970+62.034
15GAMEFORGEGAMES1031.779.963.197+94.676983.733.961+35.451
16UnofficialLinusTechTips1971.756.540.944+479.5241.146.303.774+191.857
17Board8541.754.599.663+70.000608.528.255+9.240
18SwiftIRC871.658.996.828+95.232800.301.214+45.008
19KongregateElite821.431.169.586+260.156530.150.580+42.004
20FanfictionEnthusiasts871.365.581.077+209.535678.684.454+112.214


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer116.805.7834.065.8782018-08-24 21:40:57
2Jo0Lz111.917.92432.046.4722018-08-27 12:13:41
3Omentuva110.893.154+50.00044.354.246+29.2312018-08-28 11:52:47
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6KikiYushima85.997.101+12.31819.800.842+1.2952018-08-29 06:15:32
7Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
8jaapio198477.734.51416.905.1662018-08-25 08:55:18
9Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
10Phoef66.541.35727.082.8912018-08-20 20:51:42
11commentator63.342.895+6.16025.226.122+9072018-08-28 19:25:38
12Programmeur62.747.83112.971.6932018-08-17 12:53:50
13Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
14CF8761.729.000+20.00022.990.762+3.0642018-08-28 16:47:47
15Apollo1559.966.26123.065.3182018-08-26 23:33:51
16ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
17SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
18Dviate55.150.00018.172.0652018-08-09 09:48:35
19Jegorex54.460.118+10.00020.859.669+4.5352018-08-28 22:29:40
20TigerXtrm53.199.65814.163.4842018-08-27 00:36:57
21DJMO52.792.0537.761.7482018-08-16 14:50:52
22PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24PoisoneIvy44.789.98611.476.5782018-08-26 12:20:44
25Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
26[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
27Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31DaFan42.011.334+50.00020.659.090+17.3852018-08-28 15:44:42
32Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
33Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
34onlogisch41.086.989+50.00013.810.022+9.7412018-08-28 19:25:12
35Karina39.973.05111.350.0442018-08-26 14:03:05
36jhilverda39.611.2969.200.6712018-08-20 19:55:21
37DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
38SwollyBoy38.100.00020.555.3272018-08-24 16:17:02
39gateway36.868.42515.372.0662018-08-24 17:30:18
40Ge4ce36.384.82831.695.8022018-08-26 21:26:51
41Messina35.825.00030.265.3472018-07-19 22:06:59
42Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
43maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
44Sjowhan35.011.16520.264.3212018-08-27 16:37:47
45Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
46Oktober34.275.323+1.0007.299.649+1682018-08-28 18:24:55
47p433.684.498+30.00024.024.561+6.6812018-08-28 20:00:23
48SlechtValk33.518.810+7.04612.028.201+8062018-08-29 00:00:34
49VinceSTM33.175.829+1.00013.946.560+3342018-08-28 18:27:04
50Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
1028
Biep!
pi_181536540

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
152+1heywoodu31.864.623+200.0003.566.647+20.7772018-08-28 09:01:50
2117+1BootVluchteling17.597.489+50.0006.184.833+8.0792018-08-28 18:40:55
392RockNijntje21.867.449+50.0007.184.832+11.9052018-08-28 10:54:47
434onlogisch41.086.989+50.00013.810.022+9.7412018-08-28 19:25:12
531DaFan42.011.334+50.00020.659.090+17.3852018-08-28 15:44:42
63Omentuva110.893.154+50.00044.354.246+29.2312018-08-28 11:52:47
747p433.684.498+30.00024.024.561+6.6812018-08-28 20:00:23
814CF8761.729.000+20.00022.990.762+3.0642018-08-28 16:47:47
974+1Malfoi25.563.967+20.00014.752.891+5.0462018-08-28 16:40:57
10132Party_P16.130.601+17.0199.597.469+6.9502018-08-28 16:01:00
11108Vetheid18.789.394+16.1316.893.894+7.3702018-08-28 17:10:45
1280Lloris9224.815.785+15.20710.691.989+13.1332018-08-29 01:06:39
1396johne120.449.940+13.3345.568.168+6.2662018-08-28 14:27:12
14285+1Jordiy3.603.995+12.9851.576.456+3.1022018-08-28 20:07:28
156KikiYushima85.997.101+12.31819.800.842+1.2952018-08-29 06:15:32
1619Jegorex54.460.118+10.00020.859.669+4.5352018-08-28 22:29:40
1748SlechtValk33.518.810+7.04612.028.201+8062018-08-29 00:00:34
18173joystickj11.856.295+6.2375.518.792+5.3372018-08-28 15:53:20
1911commentator63.342.895+6.16025.226.122+9072018-08-28 19:25:38
20297+1timo833.153.590+5.7841.209.454+3.0332018-08-28 21:25:39
21149DrNick14.008.186+5.5246.226.746+2.6552018-08-29 04:01:05
22351Nielske0131.226.409+5.519666.264+1.2642018-08-28 14:39:52
23156Nizzno13.102.661+3.06211.729.418+1.0002018-08-28 21:11:29
2422119hunter918.332.527+3.03111.390.056+20.2962018-08-28 20:06:57
2546Oktober34.275.323+1.0007.299.649+1682018-08-28 18:24:55
2649VinceSTM33.175.829+1.00013.946.560+3342018-08-28 18:27:04
27364Cherryi1.000.076339.0522012-06-14 20:19:16
28142FOS4FOK14.503.7642.749.2442015-12-22 16:17:31
29143JortK14.417.8275.178.2052012-03-05 10:33:31
30356appelen1.138.003506.7542015-09-13 17:09:52
31335Zilverdolk1.678.892452.5262012-08-14 19:16:28
32360theroach1.077.704403.1172012-02-27 11:40:52
33174Dreminator11.819.6589.795.6052012-04-30 22:20:12
34342DjinN1.521.515728.2382017-04-10 11:59:02
35393RavioliPunch443.879240.6272012-06-02 20:09:33
36242Satioz6.969.3903.102.0622018-08-17 17:20:25
37109WyriHaximus18.734.4613.885.8382013-02-06 22:43:54
38318Runekf2.361.7521.028.7112018-02-21 12:16:00
39330Cobratjuh1.920.469564.5632017-06-15 16:51:16
40187olgalala10.450.2635.853.4922013-04-29 07:58:55
41282Shoalin3.820.2776.819.1102015-07-29 10:04:25
42441JRoy000000-00-00 00:00:00
43101Puala20.076.9286.153.4932018-08-27 13:34:50
44313Appelvla2.568.507858.0202012-07-08 01:45:47
4576Intrepidity25.507.9236.431.1222013-09-20 15:55:00
46396Georg_of_the_Jungle390.828110.6062013-08-05 09:50:12
47319MrManuel2.359.5012.007.7202013-09-10 08:24:58
48309maarten42.744.7731.059.9122014-03-10 07:12:13
4917SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
50355LittleBrownie1.141.172525.8962014-10-16 22:59:13

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO10188.345.846+55.52455.648.269+14.560
2 DIG8168.687.67575.610.461
3 ONZ8156.484.375+6.16066.431.008+907
4 Frontpage9144.301.89849.349.208
5 VBL686.008.015+50.00029.835.667+9.741
6 CREW370.043.31020.146.632
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR358.800.373+3.06246.561.182+1.000
9 KLB626.163.17410.611.189
10 TVR223.732.17320.282.461
11 GAM418.936.883+6.2378.949.573+5.337
12 PTA215.787.2434.936.370
13 GC.2813.59395.230
20007
Biep!
pi_181566029
registreer om deze reclame te verbergen
29 August 2018

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118618.611.249.965+2.041.5267.620.646.487+788.798
2osu!494+16.923.290.884+3.068.8892.702.184.555+916.093
3FOK!4386.143.221.749+580.4912.368.456.422+336.122
4Reddit3945.538.076.179+1.347.9412.739.152.279+539.204
5StepmaniaOnline2234.718.660.932+1.388.346988.999.021+237.527
6TeamLiquid2354.009.960.355+338.4122.569.933.428+287.074
7Kongregate2673.434.684.732+734.3401.632.134.905+301.253
8LUElinks2123.179.627.879+352.6901.505.390.094+100.968
9Klamm.de1652.986.342.959+307.5341.511.846.796+127.515
10OCN-Overclock.net3042.926.069.897+358.2461.529.224.300+174.427
1113371412.785.990.677+256.1681.450.844.245+69.686
12Hinnavaatlus1162.701.380.794+387.8051.406.167.654+279.597
13What.cd?1772.620.229.300+385.0171.095.376.369+166.730
14PolishTracker1452.496.491.139+166.1931.278.097.476+96.506
15GAMEFORGEGAMES1031.780.077.638+114.441983.782.224+48.263
16UnofficialLinusTechTips1971.757.100.741+559.7971.146.627.392+323.618
17Board8541.754.624.663+25.000608.534.440+6.185
18SwiftIRC871.659.025.882+29.054800.314.990+13.776
19KongregateElite821.431.308.549+138.963530.168.999+18.419
20FanfictionEnthusiasts871.365.694.233+113.156678.768.615+84.161


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer116.805.7834.065.8782018-08-24 21:40:57
2Jo0Lz111.917.92432.046.4722018-08-27 12:13:41
3Omentuva110.943.154+50.00044.388.658+34.4122018-08-30 01:18:33
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6KikiYushima86.011.464+14.36319.801.751+9092018-08-30 05:44:39
7Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
8jaapio198477.734.51416.905.1662018-08-25 08:55:18
9Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
10Phoef66.541.35727.082.8912018-08-20 20:51:42
11commentator63.348.895+6.00025.227.870+1.7482018-08-29 17:04:31
12Programmeur62.747.83112.971.6932018-08-17 12:53:50
13Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
14CF8761.746.000+17.00022.995.049+4.2872018-08-29 20:50:35
15Apollo1559.966.26123.065.3182018-08-26 23:33:51
16ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
17SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
18Dviate55.150.00018.172.0652018-08-09 09:48:35
19Jegorex54.480.118+20.00020.866.898+7.2292018-08-30 03:11:33
20TigerXtrm53.199.65814.163.4842018-08-27 00:36:57
21DJMO52.792.0537.761.7482018-08-16 14:50:52
22PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24PoisoneIvy44.839.986+50.00011.490.140+13.5622018-08-29 20:41:53
25Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
26[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
27Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31DaFan42.011.33420.659.0902018-08-28 15:44:42
32Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
33Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
34onlogisch41.086.98913.810.0222018-08-28 19:25:12
35Karina39.973.05111.350.0442018-08-26 14:03:05
36jhilverda39.611.2969.200.6712018-08-20 19:55:21
37DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
38SwollyBoy38.100.00020.555.3272018-08-24 16:17:02
39gateway36.868.42515.372.0662018-08-24 17:30:18
40Ge4ce36.384.82831.695.8022018-08-26 21:26:51
41Messina35.825.00030.265.3472018-07-19 22:06:59
42Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
43maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
44Sjowhan35.011.16520.264.3212018-08-27 16:37:47
45Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
46Oktober34.280.323+5.0007.300.493+8442018-08-29 23:59:49
47p433.684.49824.024.5612018-08-28 20:00:23
48SlechtValk33.523.497+4.68712.029.097+8962018-08-30 00:00:45
49VinceSTM33.175.82913.946.5602018-08-28 18:27:04
50Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
23285
Biep!
pi_181566031

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
187+1Boer22222.840.534+50.0006.865.864+11.7952018-08-29 12:00:50
2308ijs_beer2.892.685+50.0001.665.304+82.7112018-08-29 13:22:23
3284Marcel-o3.795.514+50.0001.204.203+14.3212018-08-29 11:37:17
4105Drizzt18.972.775+50.0006.110.550+15.7152018-08-29 12:55:11
592RockNijntje21.917.449+50.0007.192.119+7.2872018-08-29 10:54:41
624PoisoneIvy44.839.986+50.00011.490.140+13.5622018-08-29 20:41:53
73Omentuva110.943.154+50.00044.388.658+34.4122018-08-30 01:18:33
8154+1superworm13.242.683+50.0003.362.762+9.0122018-08-29 20:45:17
9128DrPhibes16.415.667+50.00012.013.410+90.9922018-08-29 19:06:27
1058no_tukker30.130.870+24.6708.336.979+17.1352018-08-29 17:43:20
1119Jegorex54.480.118+20.00020.866.898+7.2292018-08-30 03:11:33
1214CF8761.746.000+17.00022.995.049+4.2872018-08-29 20:50:35
136KikiYushima86.011.464+14.36319.801.751+9092018-08-30 05:44:39
1474Malfoi25.573.967+10.00014.756.393+3.5022018-08-29 14:27:43
15132Party_P16.139.646+9.0459.602.022+4.5532018-08-29 16:00:26
1667Mr.Furyian26.641.611+8.74018.071.764+3.6812018-08-29 07:54:31
1711commentator63.348.895+6.00025.227.870+1.7482018-08-29 17:04:31
18351Nielske0131.232.272+5.863669.198+2.9342018-08-30 06:38:50
1946Oktober34.280.323+5.0007.300.493+8442018-08-29 23:59:49
2048SlechtValk33.523.497+4.68712.029.097+8962018-08-30 00:00:45
2122119hunter918.335.359+2.83211.397.395+7.3392018-08-29 19:17:56
22149DrNick14.009.859+1.6736.227.670+9242018-08-30 04:01:05
2380Lloris9224.816.403+61810.692.323+3342018-08-29 09:29:02
2430Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
25301giemiebier3.049.5241.932.3172015-09-03 17:51:10
2636jhilverda39.611.2969.200.6712018-08-20 19:55:21
27375Saso755.613316.0032018-04-10 20:26:06
28364Cherryi1.000.076339.0522012-06-14 20:19:16
29142FOS4FOK14.503.7642.749.2442015-12-22 16:17:31
30143JortK14.417.8275.178.2052012-03-05 10:33:31
31356appelen1.138.003506.7542015-09-13 17:09:52
32335Zilverdolk1.678.892452.5262012-08-14 19:16:28
33360theroach1.077.704403.1172012-02-27 11:40:52
34174Dreminator11.819.6589.795.6052012-04-30 22:20:12
35342DjinN1.521.515728.2382017-04-10 11:59:02
36393RavioliPunch443.879240.6272012-06-02 20:09:33
37242Satioz6.969.3903.102.0622018-08-17 17:20:25
38109WyriHaximus18.734.4613.885.8382013-02-06 22:43:54
39318Runekf2.361.7521.028.7112018-02-21 12:16:00
40330Cobratjuh1.920.469564.5632017-06-15 16:51:16
41187olgalala10.450.2635.853.4922013-04-29 07:58:55
42282Shoalin3.820.2776.819.1102015-07-29 10:04:25
43441JRoy000000-00-00 00:00:00
44101Puala20.076.9286.153.4932018-08-27 13:34:50
45313Appelvla2.568.507858.0202012-07-08 01:45:47
4676Intrepidity25.507.9236.431.1222013-09-20 15:55:00
47396Georg_of_the_Jungle390.828110.6062013-08-05 09:50:12
48319MrManuel2.359.5012.007.7202013-09-10 08:24:58
49309maarten42.744.7731.059.9122014-03-10 07:12:13
5017SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO10188.397.519+51.67355.656.480+8.211
2 DIG8168.687.67575.610.461
3 ONZ8156.490.375+6.00066.432.756+1.748
4 Frontpage9144.351.898+50.00049.358.220+9.012
5 VBL686.058.015+50.00029.851.382+15.715
6 CREW370.043.31020.146.632
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR358.800.37346.561.182
9 KLB626.163.17410.611.189
10 TVR223.732.17320.282.461
11 GAM418.936.8838.949.573
12 PTA215.787.2434.936.370
13 GC.2813.59395.230
25246
Biep!
pi_181589739
30 August 2018

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows1185-118.613.103.537+1.853.5727.620.946.461+299.974
2osu!4946.926.111.745+2.820.8612.703.264.862+1.080.307
3FOK!4386.143.597.243+375.4942.368.577.576+121.154
4Reddit3945.539.245.966+1.169.7872.739.808.249+655.970
5StepmaniaOnline2234.720.276.099+1.615.167989.380.592+381.571
6TeamLiquid2354.010.504.563+544.2082.570.256.838+323.410
7Kongregate2673.434.913.358+228.6261.632.387.756+252.851
8LUElinks2123.179.728.866+100.9871.505.425.719+35.625
9Klamm.de1652.986.541.007+198.0481.511.924.599+77.803
10OCN-Overclock.net3042.926.638.390+568.4931.529.430.785+206.485
1113371412.786.281.928+291.2511.451.298.965+454.720
12Hinnavaatlus1162.701.677.537+296.7431.406.249.291+81.637
13What.cd?1772.620.483.838+254.5381.095.464.403+88.034
14PolishTracker1452.496.674.481+183.3421.278.143.176+45.700
15GAMEFORGEGAMES1031.780.205.693+128.055983.844.184+61.960
16UnofficialLinusTechTips1971.757.756.839+656.0981.146.967.461+340.069
17Board8541.754.835.862+211.199608.592.296+57.856
18SwiftIRC871.659.170.239+144.357800.360.896+45.906
19KongregateElite821.431.463.810+155.261530.353.212+184.213
20FanfictionEnthusiasts871.365.815.393+121.160678.830.399+61.784


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer116.811.722+5.9394.065.8782018-08-30 21:47:48
2Jo0Lz111.917.92432.046.4722018-08-27 12:13:41
3Omentuva110.943.15444.388.6582018-08-30 01:18:33
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6KikiYushima86.029.349+17.88519.804.020+2.2692018-08-31 05:23:46
7Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
8jaapio198477.734.51416.905.1662018-08-25 08:55:18
9Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
10Phoef66.541.35727.082.8912018-08-20 20:51:42
11commentator63.353.895+5.00025.229.629+1.7592018-08-30 12:08:17
12Programmeur62.747.83112.971.6932018-08-17 12:53:50
13Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
14CF8761.758.000+12.00022.997.634+2.5852018-08-30 20:23:00
15Apollo1559.966.26123.065.3182018-08-26 23:33:51
16ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
17SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
18Dviate55.150.00018.172.0652018-08-09 09:48:35
19Jegorex54.490.118+10.00020.869.529+2.6312018-08-30 18:38:44
20TigerXtrm53.199.65814.163.4842018-08-27 00:36:57
21DJMO52.792.0537.761.7482018-08-16 14:50:52
22PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24PoisoneIvy44.839.98611.490.1402018-08-29 20:41:53
25Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
26[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
27Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31DaFan42.011.33420.659.0902018-08-28 15:44:42
32Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
33Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
34onlogisch41.086.98913.810.0222018-08-28 19:25:12
35Karina39.973.05111.350.0442018-08-26 14:03:05
36jhilverda39.611.2969.200.6712018-08-20 19:55:21
37DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
38SwollyBoy38.100.00020.555.3272018-08-24 16:17:02
39gateway36.868.42515.372.0662018-08-24 17:30:18
40Ge4ce36.384.82831.695.8022018-08-26 21:26:51
41Messina35.825.00030.265.3472018-07-19 22:06:59
42Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
43maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
44Sjowhan35.011.16520.264.3212018-08-27 16:37:47
45Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
46Oktober34.280.3237.300.4932018-08-29 23:59:49
47p433.684.49824.024.5612018-08-28 20:00:23
48SlechtValk33.524.604+1.10712.030.104+1.0072018-08-31 00:00:15
49VinceSTM33.183.829+8.00013.949.698+3.1382018-08-30 16:17:25
50Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
8161
Biep!
pi_181589741
registreer om deze reclame te verbergen

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1105Drizzt19.022.775+50.0006.121.313+10.7632018-08-31 00:40:33
292RockNijntje21.967.449+50.0007.198.341+6.2222018-08-30 15:28:10
398+1d4v1d20.313.709+50.0005.682.733+16.1082018-08-30 10:20:03
4348DerRabbit1.344.892+38.156404.851+9.9772018-08-30 20:10:11
580Lloris9224.844.403+28.00010.697.472+5.1492018-08-30 23:54:35
6417+2nostra-NL120.510+23.948120.584+9.9342018-08-30 15:00:22
774Malfoi25.593.967+20.00014.761.713+5.3202018-08-30 18:04:11
86KikiYushima86.029.349+17.88519.804.020+2.2692018-08-31 05:23:46
967Mr.Furyian26.657.196+15.58518.088.796+17.0322018-08-30 19:12:59
1096johne120.465.175+15.2355.572.727+4.5592018-08-30 08:56:52
1114CF8761.758.000+12.00022.997.634+2.5852018-08-30 20:23:00
1219Jegorex54.490.118+10.00020.869.529+2.6312018-08-30 18:38:44
1390trainfreak22.572.647+8.8786.214.650+3.5872018-08-30 20:03:05
1449VinceSTM33.183.829+8.00013.949.698+3.1382018-08-30 16:17:25
15132Party_P16.146.927+7.2819.604.628+2.6062018-08-30 16:00:54
161wonderer116.811.722+5.9394.065.8782018-08-30 21:47:48
1711commentator63.353.895+5.00025.229.629+1.7592018-08-30 12:08:17
18351Nielske0131.235.018+2.746670.661+1.4632018-08-30 09:32:12
19156Nizzno13.104.880+2.21911.730.418+1.0002018-08-30 20:35:14
20297timo833.155.166+1.5761.210.113+6592018-08-30 18:25:08
2122119hunter918.336.884+1.52511.410.374+12.9792018-08-30 20:19:58
2248SlechtValk33.524.604+1.10712.030.104+1.0072018-08-31 00:00:15
23149DrNick14.010.273+4146.228.077+4072018-08-31 04:00:59
24393RavioliPunch443.879240.6272012-06-02 20:09:33
25242Satioz6.969.3903.102.0622018-08-17 17:20:25
26109WyriHaximus18.734.4613.885.8382013-02-06 22:43:54
27318Runekf2.361.7521.028.7112018-02-21 12:16:00
28330Cobratjuh1.920.469564.5632017-06-15 16:51:16
29187olgalala10.450.2635.853.4922013-04-29 07:58:55
30282Shoalin3.820.2776.819.1102015-07-29 10:04:25
31441JRoy000000-00-00 00:00:00
32101Puala20.076.9286.153.4932018-08-27 13:34:50
33313Appelvla2.568.507858.0202012-07-08 01:45:47
3476Intrepidity25.507.9236.431.1222013-09-20 15:55:00
35396Georg_of_the_Jungle390.828110.6062013-08-05 09:50:12
36319MrManuel2.359.5012.007.7202013-09-10 08:24:58
37309maarten42.744.7731.059.9122014-03-10 07:12:13
3817SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
39355LittleBrownie1.141.172525.8962014-10-16 22:59:13
4030Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
41301giemiebier3.049.5241.932.3172015-09-03 17:51:10
4236jhilverda39.611.2969.200.6712018-08-20 19:55:21
43375Saso755.613316.0032018-04-10 20:26:06
44364Cherryi1.000.076339.0522012-06-14 20:19:16
45142FOS4FOK14.503.7642.749.2442015-12-22 16:17:31
46143JortK14.417.8275.178.2052012-03-05 10:33:31
47356appelen1.138.003506.7542015-09-13 17:09:52
48335Zilverdolk1.678.892452.5262012-08-14 19:16:28
49360theroach1.077.704403.1172012-02-27 11:40:52
50174Dreminator11.819.6589.795.6052012-04-30 22:20:12

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO10188.447.933+50.41455.663.109+6.629
2 DIG8168.687.67575.610.461
3 ONZ8156.495.375+5.00066.434.515+1.759
4 Frontpage9144.351.89849.358.220
5 VBL686.108.015+50.00029.862.145+10.763
6 CREW370.043.31020.146.632
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR358.802.592+2.21946.562.182+1.000
9 KLB626.163.17410.611.189
10 TVR223.732.17320.282.461
11 GAM418.936.8838.949.573
12 PTA215.787.2434.936.370
13 GC.2813.59395.230
14632
Biep!
pi_181615381
31 August 2018

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118518.615.235.564+2.132.0277.621.925.297+978.836
2osu!4946.929.663.849+3.552.1042.704.522.778+1.257.916
3FOK!4386.144.163.559+566.3162.368.835.237+257.661
4Reddit3945.540.313.796+1.067.8302.740.487.050+678.801
5StepmaniaOnline2234.722.495.566+2.219.467989.797.312+416.720
6TeamLiquid2354.010.838.241+333.6782.570.470.615+213.777
7Kongregate2673.435.243.476+330.1181.632.596.422+208.666
8LUElinks2123.179.864.537+135.6711.505.485.005+59.286
9Klamm.de1652.987.036.471+495.4641.512.341.201+416.602
10OCN-Overclock.net3042.926.928.074+289.6841.529.538.813+108.028
1113371412.786.653.090+371.1621.451.527.393+228.428
12Hinnavaatlus1162.701.871.168+193.6311.406.310.150+60.859
13What.cd?1772.620.823.880+340.0421.095.583.521+119.118
14PolishTracker1452.496.754.645+80.1641.278.196.566+53.390
15GAMEFORGEGAMES1031.780.374.497+168.804983.907.460+63.276
16UnofficialLinusTechTips1971.758.251.595+494.7561.147.249.149+281.688
17Board8541.754.941.862+106.000608.619.366+27.070
18SwiftIRC871.659.320.225+149.986800.687.722+326.826
19KongregateElite821.431.672.876+209.066530.417.547+64.335
20FanfictionEnthusiasts871.365.964.897+149.504678.889.232+58.833


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer116.811.7224.065.8782018-08-30 21:47:48
2Jo0Lz111.917.92432.046.4722018-08-27 12:13:41
3Omentuva110.993.154+50.00044.419.036+30.3782018-08-31 17:41:43
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6KikiYushima86.053.901+24.55219.806.442+2.4222018-09-01 06:33:20
7Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
8jaapio198477.734.51416.905.1662018-08-25 08:55:18
9Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
10Phoef66.541.35727.082.8912018-08-20 20:51:42
11commentator63.354.895+1.00025.230.818+1.1892018-08-31 17:15:39
12Programmeur62.747.83112.971.6932018-08-17 12:53:50
13Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
14CF8761.787.000+29.00023.000.897+3.2632018-08-31 17:40:09
15Apollo1560.016.261+50.00023.076.942+11.6242018-08-31 08:56:10
16ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
17SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
18Dviate55.150.00018.172.0652018-08-09 09:48:35
19Jegorex54.500.118+10.00020.875.579+6.0502018-08-31 18:39:42
20TigerXtrm53.249.658+50.00014.171.891+8.4072018-08-31 20:34:55
21DJMO52.792.0537.761.7482018-08-16 14:50:52
22PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24PoisoneIvy44.839.98611.490.1402018-08-29 20:41:53
25Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
26[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
27Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31DaFan42.011.33420.659.0902018-08-28 15:44:42
32Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
33Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
34onlogisch41.086.98913.810.0222018-08-28 19:25:12
35Karina39.973.05111.350.0442018-08-26 14:03:05
36jhilverda39.611.2969.200.6712018-08-20 19:55:21
37DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
38SwollyBoy38.100.00020.555.3272018-08-24 16:17:02
39gateway36.868.42515.372.0662018-08-24 17:30:18
40Ge4ce36.384.82831.695.8022018-08-26 21:26:51
41Messina35.825.00030.265.3472018-07-19 22:06:59
42Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
43maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
44Sjowhan35.011.16520.264.3212018-08-27 16:37:47
45Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
46Oktober34.284.323+4.0007.301.570+1.0772018-08-31 23:06:22
47p433.694.498+10.00024.035.984+11.4232018-09-01 06:28:28
48SlechtValk33.533.681+9.07712.034.175+4.0712018-09-01 00:00:34
49VinceSTM33.183.82913.949.6982018-08-30 16:17:25
50Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
3758
Biep!
pi_181615382

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1100+1Puala20.126.928+50.0006.166.915+13.4222018-08-31 14:57:18
293ursel21.740.255+50.0009.186.921+14.9792018-08-31 12:55:23
3214+2sXAnarioN8.552.216+50.0005.993.470+52.2152018-08-31 08:05:51
415Apollo1560.016.261+50.00023.076.942+11.6242018-08-31 08:56:10
5212Rnie8.718.228+50.0007.460.220+31.1982018-08-31 10:25:16
620TigerXtrm53.249.658+50.00014.171.891+8.4072018-08-31 20:34:55
7104jimcom8919.394.789+50.0004.833.329+9.0862018-08-31 13:36:26
83Omentuva110.993.154+50.00044.419.036+30.3782018-08-31 17:41:43
914CF8761.787.000+29.00023.000.897+3.2632018-08-31 17:40:09
1096johne120.493.118+27.9435.583.062+10.3352018-08-31 16:48:33
116KikiYushima86.053.901+24.55219.806.442+2.4222018-09-01 06:33:20
12173joystickj11.871.577+15.2825.524.883+6.0912018-08-31 09:56:24
1319Jegorex54.500.118+10.00020.875.579+6.0502018-08-31 18:39:42
1453mufcie31.786.100+10.00017.763.945+15.8272018-08-31 18:43:59
1574Malfoi25.603.967+10.00014.764.922+3.2092018-08-31 14:56:04
1647p433.694.498+10.00024.035.984+11.4232018-09-01 06:28:28
1748SlechtValk33.533.681+9.07712.034.175+4.0712018-09-01 00:00:34
18416+1nostra-NL127.753+7.243122.132+1.5482018-08-31 10:43:04
1967Mr.Furyian26.663.824+6.62818.107.540+18.7442018-09-01 02:57:55
2046Oktober34.284.323+4.0007.301.570+1.0772018-08-31 23:06:22
21149DrNick14.011.656+1.3836.228.800+7232018-09-01 04:00:59
2211commentator63.354.895+1.00025.230.818+1.1892018-08-31 17:15:39
23230nosamason7.404.403+2084.106.758+3802018-09-01 06:10:27
2436jhilverda39.611.2969.200.6712018-08-20 19:55:21
25375Saso755.613316.0032018-04-10 20:26:06
26364Cherryi1.000.076339.0522012-06-14 20:19:16
27142FOS4FOK14.503.7642.749.2442015-12-22 16:17:31
28143JortK14.417.8275.178.2052012-03-05 10:33:31
29356appelen1.138.003506.7542015-09-13 17:09:52
30335Zilverdolk1.678.892452.5262012-08-14 19:16:28
31360theroach1.077.704403.1172012-02-27 11:40:52
32174Dreminator11.819.6589.795.6052012-04-30 22:20:12
33342DjinN1.521.515728.2382017-04-10 11:59:02
34393RavioliPunch443.879240.6272012-06-02 20:09:33
35242Satioz6.969.3903.102.0622018-08-17 17:20:25
36109WyriHaximus18.734.4613.885.8382013-02-06 22:43:54
37318Runekf2.361.7521.028.7112018-02-21 12:16:00
38330Cobratjuh1.920.469564.5632017-06-15 16:51:16
39187olgalala10.450.2635.853.4922013-04-29 07:58:55
40282Shoalin3.820.2776.819.1102015-07-29 10:04:25
41441JRoy000000-00-00 00:00:00
42313Appelvla2.568.507858.0202012-07-08 01:45:47
4376Intrepidity25.507.9236.431.1222013-09-20 15:55:00
44396Georg_of_the_Jungle390.828110.6062013-08-05 09:50:12
45319MrManuel2.359.5012.007.7202013-09-10 08:24:58
46309maarten42.744.7731.059.9122014-03-10 07:12:13
4717SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
48355LittleBrownie1.141.172525.8962014-10-16 22:59:13
4930Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
50301giemiebier3.049.5241.932.3172015-09-03 17:51:10

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO10188.499.316+51.38355.672.239+9.130
2 DIG8168.787.675+100.00075.637.064+26.603
3 ONZ8156.496.375+1.00066.435.704+1.189
4 Frontpage9144.351.89849.358.220
5 VBL686.108.01529.862.145
6 CREW370.043.31020.146.632
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR358.802.59246.562.182
9 KLB626.163.17410.611.189
10 TVR223.732.17320.282.461
11 GAM418.952.165+15.2828.955.664+6.091
12 PTA215.787.2434.936.370
13 GC.2813.59395.230
26908
Biep!
pi_181636002
1 September 2018

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118518.616.582.668+1.347.1047.622.433.631+508.334
2osu!4946.933.674.234+4.010.3852.705.675.365+1.152.587
3FOK!4386.144.696.100+532.5412.368.977.037+141.800
4Reddit3945.541.715.094+1.401.2982.741.298.266+811.216
5StepmaniaOnline2234.724.609.368+2.113.802990.213.931+416.619
6TeamLiquid2354.011.293.622+455.3812.570.703.012+232.397
7Kongregate2673.435.666.134+422.6581.632.831.396+234.974
8LUElinks2123.179.953.923+89.3861.505.552.334+67.329
9Klamm.de1652.987.287.696+251.2251.512.445.703+104.502
10OCN-Overclock.net3042.927.361.665+433.5911.529.775.610+236.797
1113371412.786.881.029+227.9391.451.561.452+34.059
12Hinnavaatlus1162.702.027.132+155.9641.406.371.376+61.226
13What.cd?1772.621.113.066+289.1861.095.685.980+102.459
14PolishTracker1452.496.827.974+73.3291.278.254.752+58.186
15GAMEFORGEGAMES1031.780.458.129+83.632983.972.457+64.997
16UnofficialLinusTechTips1971.758.880.255+628.6601.147.637.866+388.717
17Board8541.754.951.805+9.943608.623.425+4.059
18SwiftIRC871.659.393.494+73.269800.725.084+37.362
19KongregateElite821.431.816.657+143.781530.477.141+59.594
20FanfictionEnthusiasts871.366.124.897+160.000678.938.734+49.502


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer116.811.7224.065.8782018-08-30 21:47:48
2Jo0Lz111.917.92432.046.4722018-08-27 12:13:41
3Omentuva110.993.15444.419.0362018-08-31 17:41:43
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6KikiYushima86.072.261+18.36019.808.085+1.6432018-09-02 05:13:40
7Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
8jaapio198477.734.51416.905.1662018-08-25 08:55:18
9Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
10Phoef66.541.35727.082.8912018-08-20 20:51:42
11commentator63.355.895+1.00025.231.205+3872018-09-01 09:41:19
12Programmeur62.747.83112.971.6932018-08-17 12:53:50
13Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
14CF8761.787.00023.000.8972018-08-31 17:40:09
15Apollo1560.041.412+25.15123.082.355+5.4132018-09-01 18:12:08
16ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
17SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
18Dviate55.150.00018.172.0652018-08-09 09:48:35
19Jegorex54.500.11820.875.5792018-08-31 18:39:42
20TigerXtrm53.249.65814.171.8912018-08-31 20:34:55
21DJMO52.792.0537.761.7482018-08-16 14:50:52
22PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24PoisoneIvy44.889.986+50.00011.500.799+10.6592018-09-01 12:25:51
25Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
26[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
27Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31DaFan42.011.33420.659.0902018-08-28 15:44:42
32Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
33Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
34onlogisch41.086.98913.810.0222018-08-28 19:25:12
35Karina39.973.05111.350.0442018-08-26 14:03:05
36jhilverda39.611.2969.200.6712018-08-20 19:55:21
37DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
38SwollyBoy38.100.00020.555.3272018-08-24 16:17:02
39gateway36.868.42515.372.0662018-08-24 17:30:18
40Ge4ce36.389.828+5.00031.704.041+8.2392018-09-01 11:49:04
41Messina35.825.00030.265.3472018-07-19 22:06:59
42Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
43maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
44Sjowhan35.011.16520.264.3212018-08-27 16:37:47
45Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
46Oktober34.284.3237.301.5702018-08-31 23:06:22
47p433.694.49824.035.9842018-09-01 06:28:28
48SlechtValk33.542.740+9.05912.036.862+2.6872018-09-02 00:00:27
49VinceSTM33.233.829+50.00013.965.265+15.5672018-09-01 14:13:49
50Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
405
Biep!
pi_181636003

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
152heywoodu32.064.623+200.0003.586.117+19.4702018-09-01 23:19:12
2105Drizzt19.072.775+50.0006.135.204+13.8912018-09-02 01:54:25
3233+1pieterr947.346.080+50.0004.129.774+17.7782018-09-01 18:39:58
424PoisoneIvy44.889.986+50.00011.500.799+10.6592018-09-01 12:25:51
549VinceSTM33.233.829+50.00013.965.265+15.5672018-09-01 14:13:49
661ssmm98729.328.418+50.00010.262.711+14.9042018-09-01 20:32:28
715Apollo1560.041.412+25.15123.082.355+5.4132018-09-01 18:12:08
86KikiYushima86.072.261+18.36019.808.085+1.6432018-09-02 05:13:40
9297timo833.165.166+10.0001.213.675+3.5622018-09-01 19:35:28
1048SlechtValk33.542.740+9.05912.036.862+2.6872018-09-02 00:00:27
1140Ge4ce36.389.828+5.00031.704.041+8.2392018-09-01 11:49:04
1290trainfreak22.576.869+4.2226.216.871+2.2212018-09-01 20:37:21
13149DrNick14.015.283+3.6276.230.735+1.9352018-09-02 04:01:00
1467Mr.Furyian26.667.292+3.46818.129.555+22.0152018-09-02 02:06:47
15156Nizzno13.107.534+2.65411.731.847+1.4292018-09-01 19:40:57
1611commentator63.355.895+1.00025.231.205+3872018-09-01 09:41:19
17242Satioz6.969.3903.102.0622018-08-17 17:20:25
18109WyriHaximus18.734.4613.885.8382013-02-06 22:43:54
19318Runekf2.361.7521.028.7112018-02-21 12:16:00
20330Cobratjuh1.920.469564.5632017-06-15 16:51:16
21187olgalala10.450.2635.853.4922013-04-29 07:58:55
22282Shoalin3.820.2776.819.1102015-07-29 10:04:25
23441JRoy000000-00-00 00:00:00
24100Puala20.126.9286.166.9152018-08-31 14:57:18
25313Appelvla2.568.507858.0202012-07-08 01:45:47
2676Intrepidity25.507.9236.431.1222013-09-20 15:55:00
27396Georg_of_the_Jungle390.828110.6062013-08-05 09:50:12
28319MrManuel2.359.5012.007.7202013-09-10 08:24:58
29309maarten42.744.7731.059.9122014-03-10 07:12:13
3017SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
31355LittleBrownie1.141.172525.8962014-10-16 22:59:13
3230Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
33301giemiebier3.049.5241.932.3172015-09-03 17:51:10
3436jhilverda39.611.2969.200.6712018-08-20 19:55:21
35375Saso755.613316.0032018-04-10 20:26:06
36364Cherryi1.000.076339.0522012-06-14 20:19:16
37142FOS4FOK14.503.7642.749.2442015-12-22 16:17:31
38143JortK14.417.8275.178.2052012-03-05 10:33:31
39356appelen1.138.003506.7542015-09-13 17:09:52
40335Zilverdolk1.678.892452.5262012-08-14 19:16:28
41360theroach1.077.704403.1172012-02-27 11:40:52
42174Dreminator11.819.6589.795.6052012-04-30 22:20:12
43342DjinN1.521.515728.2382017-04-10 11:59:02
44393RavioliPunch443.879240.6272012-06-02 20:09:33
4550Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
46357KingOfThePotatoPeople1.134.706307.4262018-07-12 02:11:10
47406Sir Amoeba268.90439.1672013-01-04 16:54:40
48121Myraela17.334.9124.605.3732014-01-12 16:12:47
4946Oktober34.284.3237.301.5702018-08-31 23:06:22
50347talentt1.358.934752.7812018-06-14 07:44:50

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO10188.502.943+3.62755.674.174+1.935
2 DIG8168.862.826+75.15175.660.255+23.191
3 ONZ8156.497.375+1.00066.436.091+387
4 Frontpage9144.351.89849.358.220
5 VBL686.158.015+50.00029.876.036+13.891
6 CREW370.043.31020.146.632
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR358.805.246+2.65446.563.611+1.429
9 KLB626.163.17410.611.189
10 TVR223.732.17320.282.461
11 GAM418.952.1658.955.664
12 PTA215.787.2434.936.370
13 GC.2813.59395.230
21484
Biep!
pi_181656505
2 September 2018

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118518.619.344.906+2.762.2387.623.725.465+1.291.834
2osu!4946.937.159.621+3.485.3872.706.917.069+1.241.704
3FOK!4386.145.442.211+746.1112.369.154.347+177.310
4Reddit3945.542.823.855+1.108.7612.741.871.712+573.446
5StepmaniaOnline2234.726.377.976+1.768.608990.759.519+545.588
6TeamLiquid2354.011.684.998+391.3762.570.941.750+238.738
7Kongregate2673.436.317.687+651.5531.633.103.488+272.092
8LUElinks2123.180.073.332+119.4091.505.617.623+65.289
9Klamm.de1652.987.529.342+241.6461.512.559.993+114.290
10OCN-Overclock.net3042.927.963.065+601.4001.529.904.723+129.113
1113371412.787.195.507+314.4781.451.753.851+192.399
12Hinnavaatlus1162.702.211.316+184.1841.406.573.200+201.824
13What.cd?1772.621.458.164+345.0981.095.832.838+146.858
14PolishTracker1452.497.067.935+239.9611.278.333.472+78.720
15GAMEFORGEGAMES1031.780.493.986+35.857984.025.342+52.885
16UnofficialLinusTechTips1971.760.061.690+1.181.4351.149.077.928+1.440.062
17Board8541.755.013.805+62.000608.640.032+16.607
18SwiftIRC871.659.428.547+35.053800.799.154+74.070
19KongregateElite821.431.943.124+126.467530.519.508+42.367
20FanfictionEnthusiasts871.366.206.917+82.020678.992.068+53.334


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer116.811.7224.065.8782018-08-30 21:47:48
2Jo0Lz111.917.92432.046.4722018-08-27 12:13:41
3Omentuva111.043.154+50.00044.437.545+18.5092018-09-02 10:01:44
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6KikiYushima86.080.906+8.64519.809.769+1.6842018-09-03 06:20:17
7Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
8jaapio198477.734.51416.905.1662018-08-25 08:55:18
9Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
10Phoef66.541.35727.082.8912018-08-20 20:51:42
11commentator63.356.895+1.00025.231.770+5652018-09-02 17:16:36
12Programmeur62.747.83112.971.6932018-08-17 12:53:50
13Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
14CF8761.787.00023.000.8972018-08-31 17:40:09
15Apollo1560.041.41223.082.3552018-09-01 18:12:08
16ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
17SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
18Dviate55.150.00018.172.0652018-08-09 09:48:35
19Jegorex54.520.118+20.00020.881.623+6.0442018-09-02 22:15:46
20TigerXtrm53.249.65814.171.8912018-08-31 20:34:55
21DJMO53.104.607+312.5547.794.659+32.9112018-09-02 07:28:37
22PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24PoisoneIvy44.889.98611.500.7992018-09-01 12:25:51
25Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
26[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
27Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31DaFan42.011.33420.659.0902018-08-28 15:44:42
32Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
33Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
34onlogisch41.086.98913.810.0222018-08-28 19:25:12
35Karina39.973.05111.350.0442018-08-26 14:03:05
36jhilverda39.611.2969.200.6712018-08-20 19:55:21
37DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
38SwollyBoy38.100.00020.555.3272018-08-24 16:17:02
39gateway36.868.42515.372.0662018-08-24 17:30:18
40Ge4ce36.389.82831.704.0412018-09-01 11:49:04
41Messina35.825.00030.265.3472018-07-19 22:06:59
42Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
43maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
44Sjowhan35.011.16520.264.3212018-08-27 16:37:47
45Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
46Oktober34.288.323+4.0007.302.018+4482018-09-02 22:19:56
47p433.704.498+10.00024.041.892+5.9082018-09-02 21:41:26
48SlechtValk33.549.371+6.63112.039.665+2.8032018-09-03 00:00:39
49VinceSTM33.233.82913.965.2652018-09-01 14:13:49
50Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
568
Biep!
pi_181656508

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
121DJMO53.104.607+312.5547.794.659+32.9112018-09-02 07:28:37
2111Litso18.573.635+100.0004.555.698+16.0852018-09-02 23:27:20
3141domender1214.759.843+50.0006.169.181+41.9772018-09-02 13:43:47
4346+2DerRabbit1.394.892+50.000414.951+10.1002018-09-03 00:10:38
597+1d4v1d20.363.709+50.0005.706.676+23.9432018-09-02 13:59:33
6420+6Dearest100.000+50.0006.617+2.5942018-09-02 18:16:29
73Omentuva111.043.154+50.00044.437.545+18.5092018-09-02 10:01:44
819Jegorex54.520.118+20.00020.881.623+6.0442018-09-02 22:15:46
980Lloris9224.855.597+11.19410.700.422+2.9502018-09-02 18:31:28
1047p433.704.498+10.00024.041.892+5.9082018-09-02 21:41:26
116KikiYushima86.080.906+8.64519.809.769+1.6842018-09-03 06:20:17
12297timo833.172.711+7.5451.214.686+1.0112018-09-02 20:16:32
1348SlechtValk33.549.371+6.63112.039.665+2.8032018-09-03 00:00:39
1454Lafyno31.259.481+5.5437.323.593+1.0432018-09-02 23:09:12
1546Oktober34.288.323+4.0007.302.018+4482018-09-02 22:19:56
1690trainfreak22.580.059+3.1906.218.521+1.6502018-09-02 20:09:58
17156Nizzno13.110.614+3.08011.734.746+2.8992018-09-02 21:58:48
18149DrNick14.017.638+2.3556.232.199+1.4642018-09-03 04:01:01
1911commentator63.356.895+1.00025.231.770+5652018-09-02 17:16:36
2067Mr.Furyian26.667.541+24918.129.685+1302018-09-02 16:47:35
2122119hunter918.337.009+12511.412.966+2.5922018-09-02 18:21:49
22364Cherryi1.000.076339.0522012-06-14 20:19:16
23142FOS4FOK14.503.7642.749.2442015-12-22 16:17:31
24143JortK14.417.8275.178.2052012-03-05 10:33:31
25356appelen1.138.003506.7542015-09-13 17:09:52
26335Zilverdolk1.678.892452.5262012-08-14 19:16:28
27360theroach1.077.704403.1172012-02-27 11:40:52
28174Dreminator11.819.6589.795.6052012-04-30 22:20:12
29342DjinN1.521.515728.2382017-04-10 11:59:02
30393RavioliPunch443.879240.6272012-06-02 20:09:33
31242Satioz6.969.3903.102.0622018-08-17 17:20:25
32109WyriHaximus18.734.4613.885.8382013-02-06 22:43:54
33318Runekf2.361.7521.028.7112018-02-21 12:16:00
34330Cobratjuh1.920.469564.5632017-06-15 16:51:16
35187olgalala10.450.2635.853.4922013-04-29 07:58:55
36282Shoalin3.820.2776.819.1102015-07-29 10:04:25
37441JRoy000000-00-00 00:00:00
38100Puala20.126.9286.166.9152018-08-31 14:57:18
39313Appelvla2.568.507858.0202012-07-08 01:45:47
4076Intrepidity25.507.9236.431.1222013-09-20 15:55:00
41396Georg_of_the_Jungle390.828110.6062013-08-05 09:50:12
42319MrManuel2.359.5012.007.7202013-09-10 08:24:58
43309maarten42.744.7731.059.9122014-03-10 07:12:13
4417SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
45355LittleBrownie1.141.172525.8962014-10-16 22:59:13
4630Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
47301giemiebier3.049.5241.932.3172015-09-03 17:51:10
4836jhilverda39.611.2969.200.6712018-08-20 19:55:21
49375Saso755.613316.0032018-04-10 20:26:06
50227leonn7.570.1203.338.2342018-08-27 15:52:02

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO10188.505.298+2.35555.675.638+1.464
2 DIG8168.862.82675.660.255
3 ONZ8156.498.375+1.00066.436.656+565
4 Frontpage9144.351.89849.358.220
5 VBL686.158.01529.876.036
6 CREW370.355.864+312.55420.179.543+32.911
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR358.808.326+3.08046.566.510+2.899
9 KLB626.163.17410.611.189
10 TVR223.732.17320.282.461
11 GAM418.952.1658.955.664
12 PTA215.787.2434.936.370
13 GC.2813.59395.230
18471
Biep!
pi_181677292
3 September 2018

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118518.621.495.001+2.150.0957.625.001.075+1.275.610
2osu!4946.941.379.582+4.219.9612.708.426.583+1.509.514
3FOK!4386.146.096.268+654.0572.369.764.188+609.841
4Reddit3945.544.187.566+1.363.7112.742.600.985+729.273
5StepmaniaOnline2234.728.112.633+1.734.657991.026.697+267.178
6TeamLiquid2354.012.124.821+439.8232.571.315.344+373.594
7Kongregate2673.436.771.281+453.5941.633.525.945+422.457
8LUElinks2123.180.291.642+218.3101.505.696.376+78.753
9Klamm.de1652.987.737.080+207.7381.512.648.991+88.998
10OCN-Overclock.net3042.928.429.885+466.8201.530.090.564+185.841
1113371412.787.537.982+342.4751.451.943.709+189.858
12Hinnavaatlus1162.702.430.075+218.7591.406.779.403+206.203
13What.cd?1772.621.678.149+219.9851.095.917.467+84.629
14PolishTracker1452.497.241.090+173.1551.278.411.030+77.558
15GAMEFORGEGAMES1031.780.644.118+150.132984.126.999+101.657
16UnofficialLinusTechTips1971.760.523.813+462.1231.149.320.791+242.863
17Board8541.755.038.448+24.643608.649.979+9.947
18SwiftIRC871.659.584.422+155.875800.920.519+121.365
19KongregateElite821.432.213.935+270.811530.588.910+69.402
20FanfictionEnthusiasts871.366.241.917+35.000678.998.473+6.405


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer116.811.7224.065.8782018-08-30 21:47:48
2Jo0Lz111.917.92432.046.4722018-08-27 12:13:41
3Omentuva111.043.15444.437.5452018-09-02 10:01:44
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6KikiYushima86.092.543+11.63719.811.777+2.0082018-09-04 05:03:20
7Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
8jaapio198477.734.51416.905.1662018-08-25 08:55:18
9Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
10Phoef66.588.500+47.14327.098.311+15.4202018-09-03 15:50:10
11commentator63.365.895+9.00025.235.151+3.3812018-09-03 23:07:07
12Programmeur62.747.83112.971.6932018-08-17 12:53:50
13Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
14CF8761.812.000+25.00023.004.925+4.0282018-09-03 16:02:42
15Apollo1560.041.41223.082.3552018-09-01 18:12:08
16ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
17SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
18Dviate55.150.00018.172.0652018-08-09 09:48:35
19Jegorex54.530.118+10.00020.886.557+4.9342018-09-03 20:10:43
20TigerXtrm53.249.65814.171.8912018-08-31 20:34:55
21DJMO53.104.6077.794.6592018-09-02 07:28:37
22PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24PoisoneIvy44.889.98611.500.7992018-09-01 12:25:51
25Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
26[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
27Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31DaFan42.011.33420.659.0902018-08-28 15:44:42
32Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
33Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
34onlogisch41.136.989+50.00013.819.371+9.3492018-09-03 20:11:02
35Karina39.973.05111.350.0442018-08-26 14:03:05
36jhilverda39.611.2969.200.6712018-08-20 19:55:21
37DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
38SwollyBoy38.100.00020.555.3272018-08-24 16:17:02
39gateway36.868.42515.372.0662018-08-24 17:30:18
40Ge4ce36.389.82831.704.0412018-09-01 11:49:04
41Messina35.825.00030.265.3472018-07-19 22:06:59
42Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
43maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
44Sjowhan35.011.16520.264.3212018-08-27 16:37:47
45Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
46Oktober34.289.323+1.0007.302.526+5082018-09-03 17:38:49
47p433.704.49824.041.8922018-09-02 21:41:26
48SlechtValk33.550.319+94812.042.762+3.0972018-09-04 00:00:40
49VinceSTM33.233.82913.965.2652018-09-01 14:13:49
50Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
13831
Biep!
pi_181677294

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1117BootVluchteling17.647.489+50.0006.197.604+12.7712018-09-03 14:54:13
279Posergoth666725.122.355+50.00011.240.571+39.4072018-09-03 19:30:00
3105Drizzt19.122.775+50.0006.148.157+12.9532018-09-03 20:24:44
434onlogisch41.136.989+50.00013.819.371+9.3492018-09-03 20:11:02
5177VuileOtter11.326.253+50.0006.017.540+19.4362018-09-03 13:31:50
684Dr_Flash23.257.018+50.00021.040.838+49.3882018-09-03 20:10:53
7136Maginneke15.204.119+50.00026.494.335+353.4182018-09-03 17:30:45
8154superworm13.292.683+50.0003.369.244+6.4822018-09-03 23:16:24
983Pino11223.309.413+50.00010.302.903+37.8302018-09-03 08:27:24
1010Phoef66.588.500+47.14327.098.311+15.4202018-09-03 15:50:10
1114CF8761.812.000+25.00023.004.925+4.0282018-09-03 16:02:42
12195+1hi_flyer9.897.712+25.0004.574.572+8.1552018-09-03 17:21:51
1374Malfoi25.623.967+20.00014.768.876+3.9542018-09-03 15:23:19
14415+1nostra-NL142.345+14.592127.438+5.3062018-09-03 15:08:04
156KikiYushima86.092.543+11.63719.811.777+2.0082018-09-04 05:03:20
16227leonn7.580.120+10.0003.340.251+2.0172018-09-03 21:10:15
1719Jegorex54.530.118+10.00020.886.557+4.9342018-09-03 20:10:43
1811commentator63.365.895+9.00025.235.151+3.3812018-09-03 23:07:07
19314Tocqueville2.540.599+8.0002.478.951+5.6752018-09-03 15:49:35
20351Nielske0131.242.824+7.806674.981+4.3202018-09-03 08:46:47
2180Lloris9224.860.450+4.85310.702.334+1.9122018-09-03 12:09:39
22149DrNick14.021.547+3.9096.233.731+1.5322018-09-04 04:00:19
2366+1Mr.Furyian26.670.046+2.50518.130.788+1.1032018-09-03 13:56:50
24297timo833.175.164+2.4531.215.143+4572018-09-03 17:41:49
2546Oktober34.289.323+1.0007.302.526+5082018-09-03 17:38:49
2648SlechtValk33.550.319+94812.042.762+3.0972018-09-04 00:00:40
27156Nizzno13.110.825+21111.735.746+1.0002018-09-03 18:41:52
28360theroach1.077.704403.1172012-02-27 11:40:52
29174Dreminator11.819.6589.795.6052012-04-30 22:20:12
30342DjinN1.521.515728.2382017-04-10 11:59:02
31393RavioliPunch443.879240.6272012-06-02 20:09:33
32242Satioz6.969.3903.102.0622018-08-17 17:20:25
33109WyriHaximus18.734.4613.885.8382013-02-06 22:43:54
34318Runekf2.361.7521.028.7112018-02-21 12:16:00
35330Cobratjuh1.920.469564.5632017-06-15 16:51:16
36187olgalala10.450.2635.853.4922013-04-29 07:58:55
37282Shoalin3.820.2776.819.1102015-07-29 10:04:25
38441JRoy000000-00-00 00:00:00
39100Puala20.126.9286.166.9152018-08-31 14:57:18
40313Appelvla2.568.507858.0202012-07-08 01:45:47
4176Intrepidity25.507.9236.431.1222013-09-20 15:55:00
42396Georg_of_the_Jungle390.828110.6062013-08-05 09:50:12
43319MrManuel2.359.5012.007.7202013-09-10 08:24:58
44309maarten42.744.7731.059.9122014-03-10 07:12:13
4517SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
46355LittleBrownie1.141.172525.8962014-10-16 22:59:13
4730Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
48301giemiebier3.049.5241.932.3172015-09-03 17:51:10
4936jhilverda39.611.2969.200.6712018-08-20 19:55:21
50375Saso755.613316.0032018-04-10 20:26:06

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO10188.559.207+53.90955.715.000+39.362
2 DIG8168.862.82675.660.255
3 ONZ8156.507.375+9.00066.440.037+3.381
4 Frontpage9144.409.898+58.00049.370.377+12.157
5 VBL686.258.015+100.00029.898.338+22.302
6 CREW370.355.86420.179.543
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR358.833.537+25.21146.575.665+9.155
9 KLB626.163.17410.611.189
10 TVR223.732.17320.282.461
11 GAM418.952.1658.955.664
12 PTA215.787.2434.936.370
13 GC.2813.59395.230
17048
Biep!
pi_181697462
4 September 2018

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118518.623.477.293+1.982.2927.625.662.116+661.041
2osu!4946.945.543.205+4.163.6232.709.467.878+1.041.295
3FOK!4386.146.659.951+563.6832.370.038.836+274.648
4Reddit3945.545.670.779+1.483.2132.743.284.126+683.141
5StepmaniaOnline2234.729.711.412+1.598.779991.265.721+239.024
6TeamLiquid2354.012.609.168+484.3472.571.739.095+423.751
7Kongregate2673.437.345.648+574.3671.633.866.705+340.760
8LUElinks2123.180.455.578+163.9361.505.741.536+45.160
9Klamm.de1652.988.066.268+329.1881.512.747.660+98.669
10OCN-Overclock.net3042.929.092.767+662.8821.530.524.097+433.533
1113371412.787.799.281+261.2991.452.046.007+102.298
12Hinnavaatlus1162.702.724.689+294.6141.406.897.513+118.110
13What.cd?1772.621.847.389+169.2401.095.988.335+70.868
14PolishTracker1452.497.421.317+180.2271.278.471.484+60.454
15GAMEFORGEGAMES1031.780.914.323+270.205984.358.923+231.924
16UnofficialLinusTechTips1971.761.037.604+513.7911.149.634.132+313.341
17Board8541.755.116.482+78.034608.661.316+11.337
18SwiftIRC871.659.728.431+144.009801.088.586+168.067
19KongregateElite821.432.280.724+66.789530.618.090+29.180
20FanfictionEnthusiasts871.366.361.917+120.000679.051.438+52.965


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer116.811.7224.065.8782018-08-30 21:47:48
2Jo0Lz111.917.92432.046.4722018-08-27 12:13:41
3Omentuva111.043.15444.437.5452018-09-02 10:01:44
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6KikiYushima86.108.566+16.02319.813.949+2.1722018-09-05 06:03:15
7Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
8jaapio198477.734.51416.905.1662018-08-25 08:55:18
9Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
10Phoef66.638.500+50.00027.120.121+21.8102018-09-04 22:07:40
11commentator63.373.968+8.07325.237.857+2.7062018-09-04 16:02:36
12Programmeur62.747.83112.971.6932018-08-17 12:53:50
13Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
14CF8761.826.000+14.00023.009.090+4.1652018-09-04 21:58:20
15Apollo1560.041.41223.082.3552018-09-01 18:12:08
16ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
17SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
18Dviate55.150.00018.172.0652018-08-09 09:48:35
19Jegorex54.540.118+10.00020.891.682+5.1252018-09-04 07:17:42
20TigerXtrm53.299.658+50.00014.182.698+10.8072018-09-04 22:12:16
21DJMO53.104.6077.794.6592018-09-02 07:28:37
22PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24PoisoneIvy44.939.986+50.00011.518.274+17.4752018-09-04 16:15:01
25Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
26[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
27Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31DaFan42.011.33420.659.0902018-08-28 15:44:42
32Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
33Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
34onlogisch41.136.98913.819.3712018-09-03 20:11:02
35Karina39.973.05111.350.0442018-08-26 14:03:05
36jhilverda39.611.2969.200.6712018-08-20 19:55:21
37DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
38SwollyBoy38.100.00020.555.3272018-08-24 16:17:02
39gateway36.868.42515.372.0662018-08-24 17:30:18
40Ge4ce36.394.828+5.00031.711.566+7.5252018-09-04 20:04:12
41Messina35.825.00030.265.3472018-07-19 22:06:59
42Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
43maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
44Sjowhan35.011.16520.264.3212018-08-27 16:37:47
45Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
46Oktober34.290.323+1.0007.303.091+5652018-09-04 19:55:07
47p433.704.49824.041.8922018-09-02 21:41:26
48SlechtValk33.552.790+2.47112.045.327+2.5652018-09-04 21:50:19
49VinceSTM33.233.82913.965.2652018-09-01 14:13:49
50Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
27079
Biep!
pi_181697463

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1117BootVluchteling17.697.489+50.0006.209.479+11.8752018-09-04 16:43:10
210Phoef66.638.500+50.00027.120.121+21.8102018-09-04 22:07:40
392RockNijntje22.017.449+50.0007.205.352+7.0112018-09-04 11:27:25
424PoisoneIvy44.939.986+50.00011.518.274+17.4752018-09-04 16:15:01
520TigerXtrm53.299.658+50.00014.182.698+10.8072018-09-04 22:12:16
697d4v1d20.413.709+50.0005.723.022+16.3462018-09-04 07:21:53
7178EJlol11.105.591+50.0006.451.697+69.3662018-09-04 15:26:22
856SnIpA31.011.825+50.00010.964.451+20.9372018-09-04 13:10:51
974Malfoi25.643.967+20.00014.773.624+4.7482018-09-04 16:24:50
106KikiYushima86.108.566+16.02319.813.949+2.1722018-09-05 06:03:15
11173joystickj11.887.373+15.7965.530.427+5.5442018-09-04 08:25:39
1296johne120.507.647+14.5295.591.025+7.9632018-09-04 09:29:17
1314CF8761.826.000+14.00023.009.090+4.1652018-09-04 21:58:20
14413+2nostra-NL154.613+12.268131.567+4.1292018-09-04 15:38:34
15350+1Nielske0131.253.224+10.400678.989+4.0082018-09-05 06:39:49
1619Jegorex54.540.118+10.00020.891.682+5.1252018-09-04 07:17:42
17314Tocqueville2.549.673+9.0742.483.952+5.0012018-09-04 20:30:19
1880Lloris9224.868.594+8.14410.703.391+1.0572018-09-04 12:06:45
1911commentator63.373.968+8.07325.237.857+2.7062018-09-04 16:02:36
2066Mr.Furyian26.677.112+7.06618.150.244+19.4562018-09-04 18:01:53
2140Ge4ce36.394.828+5.00031.711.566+7.5252018-09-04 20:04:12
22297timo833.180.164+5.0001.216.125+9822018-09-04 22:37:49
2348SlechtValk33.552.790+2.47112.045.327+2.5652018-09-04 21:50:19
24156Nizzno13.112.790+1.96511.737.746+2.0002018-09-04 21:02:35
25149DrNick14.023.044+1.4976.235.598+1.8672018-09-05 04:00:20
2622119hunter918.338.386+1.37711.430.409+17.4432018-09-04 19:58:36
2746Oktober34.290.323+1.0007.303.091+5652018-09-04 19:55:07
28393RavioliPunch443.879240.6272012-06-02 20:09:33
29242Satioz6.969.3903.102.0622018-08-17 17:20:25
30109WyriHaximus18.734.4613.885.8382013-02-06 22:43:54
31318Runekf2.361.7521.028.7112018-02-21 12:16:00
32330Cobratjuh1.920.469564.5632017-06-15 16:51:16
33187olgalala10.450.2635.853.4922013-04-29 07:58:55
34282Shoalin3.820.2776.819.1102015-07-29 10:04:25
35441JRoy000000-00-00 00:00:00
36100Puala20.126.9286.166.9152018-08-31 14:57:18
37313Appelvla2.568.507858.0202012-07-08 01:45:47
3876Intrepidity25.507.9236.431.1222013-09-20 15:55:00
39396Georg_of_the_Jungle390.828110.6062013-08-05 09:50:12
40319MrManuel2.359.5012.007.7202013-09-10 08:24:58
41309maarten42.744.7731.059.9122014-03-10 07:12:13
4217SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
43355LittleBrownie1.141.172525.8962014-10-16 22:59:13
4430Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
45301giemiebier3.049.5241.932.3172015-09-03 17:51:10
4636jhilverda39.611.2969.200.6712018-08-20 19:55:21
47375Saso755.613316.0032018-04-10 20:26:06
48364Cherryi1.000.076339.0522012-06-14 20:19:16
49142FOS4FOK14.503.7642.749.2442015-12-22 16:17:31
50143JortK14.417.8275.178.2052012-03-05 10:33:31

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO10188.660.704+101.49755.734.685+19.685
2 DIG8168.862.82675.660.255
3 ONZ8156.565.448+58.07366.463.680+23.643
4 Frontpage9144.418.972+9.07449.375.378+5.001
5 VBL686.258.01529.898.338
6 CREW370.355.86420.179.543
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR358.835.502+1.96546.577.665+2.000
9 KLB626.163.17410.611.189
10 TVR223.732.17320.282.461
11 GAM418.967.961+15.7968.961.208+5.544
12 PTA215.787.2434.936.370
13 GC.2813.59395.230
5701
Biep!
pi_181720207
5 September 2018

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows1186+118.625.914.364+2.437.0717.626.502.407+840.291
2osu!4946.948.775.683+3.232.4782.710.427.660+959.782
3FOK!4386.147.238.160+578.2092.370.280.764+241.928
4Reddit3945.546.873.081+1.202.3022.743.777.084+492.958
5StepmaniaOnline2234.731.114.683+1.403.271991.562.675+296.954
6TeamLiquid2354.013.151.752+542.5842.572.034.112+295.017
7Kongregate2673.437.657.411+311.7631.634.111.839+245.134
8LUElinks2123.180.749.657+294.0791.505.843.177+101.641
9Klamm.de1652.988.345.147+278.8791.512.839.251+91.591
10OCN-Overclock.net3042.929.672.694+579.9271.530.869.729+345.632
1113371412.788.020.491+221.2101.452.119.175+73.168
12Hinnavaatlus1162.703.163.202+438.5131.407.074.976+177.463
13What.cd?1772.623.106.293+1.258.9041.096.239.165+250.830
14PolishTracker1452.497.670.796+249.4791.278.556.323+84.839
15GAMEFORGEGAMES1031.781.016.470+102.147984.429.274+70.351
16UnofficialLinusTechTips1971.761.556.826+519.2221.149.890.240+256.108
17Board8541.755.193.482+77.000608.675.303+13.987
18SwiftIRC871.659.821.095+92.664801.132.408+43.822
19KongregateElite821.432.388.528+107.804530.666.993+48.903
20FanfictionEnthusiasts871.366.441.884+79.967679.109.882+58.444


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer116.815.722+4.0004.065.8782018-09-05 22:41:34
2Jo0Lz111.967.924+50.00032.101.383+54.9112018-09-05 11:41:29
3Omentuva111.093.154+50.00044.484.265+46.7202018-09-05 10:41:41
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6KikiYushima86.131.116+22.55019.816.021+2.0722018-09-06 06:32:29
7Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
8jaapio198477.734.51416.905.1662018-08-25 08:55:18
9Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
10Phoef66.638.50027.120.1212018-09-04 22:07:40
11commentator63.382.968+9.00025.240.971+3.1142018-09-05 14:32:37
12Programmeur62.747.83112.971.6932018-08-17 12:53:50
13Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
14CF8761.856.000+30.00023.014.262+5.1722018-09-05 20:48:38
15Apollo1560.083.499+42.08723.095.383+13.0282018-09-05 23:35:10
16ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
17SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
18Dviate55.150.00018.172.0652018-08-09 09:48:35
19Jegorex54.550.118+10.00020.894.748+3.0662018-09-05 17:30:30
20TigerXtrm53.299.65814.182.6982018-09-04 22:12:16
21DJMO53.104.6077.794.6592018-09-02 07:28:37
22PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24PoisoneIvy44.939.98611.518.2742018-09-04 16:15:01
25Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
26[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
27Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31DaFan42.011.33420.659.0902018-08-28 15:44:42
32Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
33Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
34onlogisch41.136.98913.819.3712018-09-03 20:11:02
35Karina39.973.05111.350.0442018-08-26 14:03:05
36jhilverda39.611.2969.200.6712018-08-20 19:55:21
37DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
38SwollyBoy38.100.00020.555.3272018-08-24 16:17:02
39gateway36.868.42515.372.0662018-08-24 17:30:18
40Ge4ce36.394.82831.711.5662018-09-04 20:04:12
41Messina35.825.00030.265.3472018-07-19 22:06:59
42Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
43maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
44Sjowhan35.061.165+50.00020.294.520+30.1992018-09-05 11:41:36
45Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
46Oktober34.292.323+2.0007.303.658+5672018-09-05 18:49:33
47p433.704.49824.041.8922018-09-02 21:41:26
48SlechtValk33.553.741+95112.046.491+1.1642018-09-06 00:00:49
49VinceSTM33.233.82913.965.2652018-09-01 14:13:49
50Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
27594
Biep!
pi_181720209

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1110+1Litso18.673.635+100.0004.568.129+12.4312018-09-05 23:30:45
2105Drizzt19.172.775+50.0006.165.966+17.8092018-09-05 16:22:37
32Jo0Lz111.967.924+50.00032.101.383+54.9112018-09-05 11:41:29
43Omentuva111.093.154+50.00044.484.265+46.7202018-09-05 10:41:41
544Sjowhan35.061.165+50.00020.294.520+30.1992018-09-05 11:41:36
661ssmm98729.378.418+50.00010.277.407+14.6962018-09-05 10:13:25
715Apollo1560.083.499+42.08723.095.383+13.0282018-09-05 23:35:10
814CF8761.856.000+30.00023.014.262+5.1722018-09-05 20:48:38
980Lloris9224.894.243+25.64910.705.727+2.3362018-09-05 11:15:15
106KikiYushima86.131.116+22.55019.816.021+2.0722018-09-06 06:32:29
1158no_tukker30.151.297+20.4278.350.152+13.1732018-09-05 22:47:31
1274Malfoi25.663.967+20.00014.777.866+4.2422018-09-05 17:07:15
13314Tocqueville2.561.159+11.4862.488.601+4.6492018-09-05 17:12:22
1419Jegorex54.550.118+10.00020.894.748+3.0662018-09-05 17:30:30
1511commentator63.382.968+9.00025.240.971+3.1142018-09-05 14:32:37
16156Nizzno13.121.605+8.81511.739.339+1.5932018-09-05 22:00:17
17173joystickj11.893.897+6.5245.532.962+2.5352018-09-05 08:15:53
18350Nielske0131.258.681+5.457682.107+3.1182018-09-05 14:37:52
1966Mr.Furyian26.682.172+5.06018.152.027+1.7832018-09-05 14:23:12
201wonderer116.815.722+4.0004.065.8782018-09-05 22:41:34
21149DrNick14.026.218+3.1746.237.604+2.0062018-09-06 04:00:20
2246Oktober34.292.323+2.0007.303.658+5672018-09-05 18:49:33
2348SlechtValk33.553.741+95112.046.491+1.1642018-09-06 00:00:49
2496johne120.508.416+7695.591.382+3572018-09-05 20:00:33
2522119hunter918.338.646+26011.431.596+1.1872018-09-05 17:52:15
26318Runekf2.361.7521.028.7112018-02-21 12:16:00
27330Cobratjuh1.920.469564.5632017-06-15 16:51:16
28187olgalala10.450.2635.853.4922013-04-29 07:58:55
29282Shoalin3.820.2776.819.1102015-07-29 10:04:25
30441JRoy000000-00-00 00:00:00
31100Puala20.126.9286.166.9152018-08-31 14:57:18
32313Appelvla2.568.507858.0202012-07-08 01:45:47
3376Intrepidity25.507.9236.431.1222013-09-20 15:55:00
34396Georg_of_the_Jungle390.828110.6062013-08-05 09:50:12
35319MrManuel2.359.5012.007.7202013-09-10 08:24:58
36309maarten42.744.7731.059.9122014-03-10 07:12:13
3717SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
38355LittleBrownie1.141.172525.8962014-10-16 22:59:13
3930Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
40301giemiebier3.049.5241.932.3172015-09-03 17:51:10
4136jhilverda39.611.2969.200.6712018-08-20 19:55:21
42375Saso755.613316.0032018-04-10 20:26:06
43364Cherryi1.000.076339.0522012-06-14 20:19:16
44142FOS4FOK14.503.7642.749.2442015-12-22 16:17:31
45143JortK14.417.8275.178.2052012-03-05 10:33:31
46356appelen1.138.003506.7542015-09-13 17:09:52
47335Zilverdolk1.678.892452.5262012-08-14 19:16:28
48360theroach1.077.704403.1172012-02-27 11:40:52
49174Dreminator11.819.6589.795.6052012-04-30 22:20:12
50342DjinN1.521.515728.2382017-04-10 11:59:02

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO10188.663.878+3.17455.736.691+2.006
2 DIG8168.904.913+42.08775.673.283+13.028
3 ONZ8156.574.448+9.00066.466.794+3.114
4 Frontpage9144.430.458+11.48649.380.027+4.649
5 VBL686.308.015+50.00029.916.147+17.809
6 CREW370.355.86420.179.543
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR358.844.317+8.81546.579.258+1.593
9 KLB626.163.17410.611.189
10 TVR223.732.17320.282.461
11 GAM418.974.485+6.5248.963.743+2.535
12 PTA215.787.2434.936.370
13 GC.2813.59395.230
10705
Biep!
pi_181743622
6 September 2018

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118618.628.543.668+2.629.3047.627.504.297+1.001.890
2osu!495+16.952.388.417+3.612.7342.711.961.408+1.533.748
3FOK!4386.147.939.711+701.5512.370.519.641+238.877
4Reddit395+15.565.529.580+18.656.4992.754.431.271+10.654.187
5StepmaniaOnline2234.732.562.747+1.448.064991.871.679+309.004
6TeamLiquid2354.013.627.055+475.3032.572.317.270+283.158
7Kongregate266-13.420.882.275-16.775.1361.624.550.679-9.561.160
8LUElinks2123.180.918.814+169.1571.505.897.134+53.957
9Klamm.de1652.988.588.342+243.1951.512.941.174+101.923
10OCN-Overclock.net3042.930.036.214+363.5201.531.080.947+211.218
1113371412.788.410.623+390.1321.452.342.966+223.791
12Hinnavaatlus1162.703.392.764+229.5621.407.163.780+88.804
13What.cd?1772.623.437.259+330.9661.096.368.018+128.853
14PolishTracker1452.497.859.569+188.7731.278.597.169+40.846
15GAMEFORGEGAMES1031.781.144.078+127.608984.496.322+67.048
16UnofficialLinusTechTips1971.762.370.673+813.8471.151.163.269+1.273.029
17Board8541.755.284.828+91.346608.702.223+26.920
18SwiftIRC871.659.932.257+111.162801.280.966+148.558
19KongregateElite821.432.678.332+289.804530.901.687+234.694
20FanfictionEnthusiasts871.366.549.753+107.869679.176.014+66.132


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer116.815.7224.065.8782018-09-05 22:41:34
2Jo0Lz112.017.924+50.00032.127.986+26.6032018-09-06 12:11:53
3Omentuva111.093.15444.484.2652018-09-05 10:41:41
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6KikiYushima86.152.694+21.57819.817.050+1.0292018-09-07 05:28:25
7Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
8jaapio198477.734.51416.905.1662018-08-25 08:55:18
9Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
10Phoef66.688.500+50.00027.133.706+13.5852018-09-06 16:51:24
11commentator63.388.968+6.00025.243.008+2.0372018-09-06 16:12:41
12Programmeur62.747.83112.971.6932018-08-17 12:53:50
13Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
14CF8761.889.000+33.00023.020.206+5.9442018-09-06 21:24:03
15Apollo1560.083.49923.095.3832018-09-05 23:35:10
16ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
17SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
18Dviate55.150.00018.172.0652018-08-09 09:48:35
19Jegorex54.570.118+20.00020.903.350+8.6022018-09-07 03:16:20
20TigerXtrm53.299.65814.182.6982018-09-04 22:12:16
21DJMO53.104.6077.794.6592018-09-02 07:28:37
22PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24PoisoneIvy44.939.98611.518.2742018-09-04 16:15:01
25Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
26[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
27Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31DaFan42.011.33420.659.0902018-08-28 15:44:42
32Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
33Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
34onlogisch41.136.98913.819.3712018-09-03 20:11:02
35Karina39.973.05111.350.0442018-08-26 14:03:05
36jhilverda39.611.2969.200.6712018-08-20 19:55:21
37DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
38SwollyBoy38.100.00020.555.3272018-08-24 16:17:02
39gateway36.868.42515.372.0662018-08-24 17:30:18
40Ge4ce36.399.828+5.00031.718.297+6.7312018-09-06 22:09:50
41Messina35.825.00030.265.3472018-07-19 22:06:59
42Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
43maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
44Sjowhan35.061.16520.294.5202018-09-05 11:41:36
45Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
46Oktober34.295.323+3.0007.304.387+7292018-09-06 20:26:55
47p433.714.498+10.00024.053.090+11.1982018-09-06 16:34:16
48SlechtValk33.569.540+15.79912.049.914+3.4232018-09-07 06:00:53
49VinceSTM33.283.829+50.00013.982.591+17.3262018-09-06 15:58:28
50Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
6958
Biep!
pi_181743624

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
110Phoef66.688.500+50.00027.133.706+13.5852018-09-06 16:51:24
285DirkZz23.226.070+50.0008.886.533+24.2702018-09-06 09:11:07
381miezziej23.979.213+50.0004.202.900+19.2862018-09-06 09:53:57
4281+3Marcel-o3.845.514+50.0001.218.665+14.4622018-09-06 13:56:36
591+1RockNijntje22.067.449+50.0007.213.699+8.3472018-09-06 09:59:42
62Jo0Lz112.017.924+50.00032.127.986+26.6032018-09-06 12:11:53
7135riku-san15.531.103+50.0006.412.507+22.0262018-09-06 09:42:06
849VinceSTM33.283.829+50.00013.982.591+17.3262018-09-06 15:58:28
9152+2superworm13.342.683+50.0003.377.822+8.5782018-09-06 21:14:34
1066+1Fha26.708.317+40.2854.438.304+15.1012018-09-06 21:38:27
11176+1VuileOtter11.363.302+37.0496.029.677+12.1372018-09-06 10:14:07
1214CF8761.889.000+33.00023.020.206+5.9442018-09-06 21:24:03
1380Lloris9224.917.567+23.32410.707.248+1.5212018-09-07 00:48:08
146KikiYushima86.152.694+21.57819.817.050+1.0292018-09-07 05:28:25
1519Jegorex54.570.118+20.00020.903.350+8.6022018-09-07 03:16:20
1648SlechtValk33.569.540+15.79912.049.914+3.4232018-09-07 06:00:53
1796johne120.520.446+12.0305.595.457+4.0752018-09-06 08:23:31
1874Malfoi25.673.967+10.00014.780.550+2.6842018-09-06 15:20:53
1947p433.714.498+10.00024.053.090+11.1982018-09-06 16:34:16
2011commentator63.388.968+6.00025.243.008+2.0372018-09-06 16:12:41
21350Nielske0131.263.838+5.157684.588+2.4812018-09-06 14:07:04
22314Tocqueville2.566.289+5.1302.492.485+3.8842018-09-06 15:01:14
2340Ge4ce36.399.828+5.00031.718.297+6.7312018-09-06 22:09:50
2446Oktober34.295.323+3.0007.304.387+7292018-09-06 20:26:55
25297timo833.183.131+2.9671.216.943+8182018-09-06 19:33:46
26156Nizzno13.122.837+1.23211.741.339+2.0002018-09-06 20:01:50
27242Satioz6.969.3903.102.0622018-08-17 17:20:25
28109WyriHaximus18.734.4613.885.8382013-02-06 22:43:54
29318Runekf2.361.7521.028.7112018-02-21 12:16:00
30330Cobratjuh1.920.469564.5632017-06-15 16:51:16
31187olgalala10.450.2635.853.4922013-04-29 07:58:55
32283-1Shoalin3.820.2776.819.1102015-07-29 10:04:25
33441JRoy000000-00-00 00:00:00
34100Puala20.126.9286.166.9152018-08-31 14:57:18
35313Appelvla2.568.507858.0202012-07-08 01:45:47
3676Intrepidity25.507.9236.431.1222013-09-20 15:55:00
37396Georg_of_the_Jungle390.828110.6062013-08-05 09:50:12
38319MrManuel2.359.5012.007.7202013-09-10 08:24:58
39309maarten42.744.7731.059.9122014-03-10 07:12:13
4017SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
41355LittleBrownie1.141.172525.8962014-10-16 22:59:13
4230Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
43301giemiebier3.049.5241.932.3172015-09-03 17:51:10
4436jhilverda39.611.2969.200.6712018-08-20 19:55:21
45375Saso755.613316.0032018-04-10 20:26:06
46364Cherryi1.000.076339.0522012-06-14 20:19:16
47142FOS4FOK14.503.7642.749.2442015-12-22 16:17:31
48143JortK14.417.8275.178.2052012-03-05 10:33:31
49356appelen1.138.003506.7542015-09-13 17:09:52
50335Zilverdolk1.678.892452.5262012-08-14 19:16:28

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO10188.713.878+50.00055.745.038+8.347
2 DIG8168.904.91375.673.283
3 ONZ8156.580.448+6.00066.468.831+2.037
4 Frontpage9144.485.588+55.13049.392.489+12.462
5 VBL686.358.015+50.00029.940.417+24.270
6 CREW370.355.86420.179.543
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR358.845.549+1.23246.581.258+2.000
9 KLB626.163.17410.611.189
10 TVR223.732.17320.282.461
11 GAM418.974.4858.963.743
12 PTA215.787.2434.936.370
13 GC.2813.59395.230
28219
Biep!
pi_181766396
7 September 2018

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118618.631.370.622+2.826.9547.628.371.075+866.778
2osu!4956.955.345.694+2.957.2772.713.038.245+1.076.837
3FOK!4386.148.540.016+600.3052.370.782.263+262.622
4Reddit3955.566.483.208+953.6282.755.024.166+592.895
5StepmaniaOnline2234.734.190.107+1.627.360992.119.468+247.789
6TeamLiquid2354.014.011.891+384.8362.572.611.885+294.615
7Kongregate2663.421.426.540+544.2651.625.071.689+521.010
8LUElinks2123.180.941.785+22.9711.505.912.659+15.525
9Klamm.de1652.988.778.313+189.9711.513.016.307+75.133
10OCN-Overclock.net3042.930.406.375+370.1611.531.217.296+136.349
1113371412.788.655.268+244.6451.452.552.377+209.411
12Hinnavaatlus1162.703.552.281+159.5171.407.218.922+55.142
13What.cd?1772.623.721.328+284.0691.096.485.708+117.690
14PolishTracker1452.497.961.971+102.4021.278.649.988+52.819
15GAMEFORGEGAMES1031.781.407.508+263.430984.594.869+98.547
16UnofficialLinusTechTips1971.762.924.730+554.0571.151.456.053+292.784
17Board8541.755.390.828+106.000608.724.703+22.480
18SwiftIRC871.660.129.991+197.734801.386.963+105.997
19KongregateElite821.432.739.776+61.444530.914.262+12.575
20FanfictionEnthusiasts871.366.705.189+155.436679.250.257+74.243


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer116.825.888+10.1664.065.8782018-09-08 00:04:08
2Jo0Lz112.017.92432.127.9862018-09-06 12:11:53
3Omentuva111.143.154+50.00044.516.161+31.8962018-09-07 23:59:00
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6KikiYushima86.170.845+18.15119.819.051+2.0012018-09-08 05:58:12
7Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
8jaapio198477.734.51416.905.1662018-08-25 08:55:18
9Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
10Phoef66.688.50027.133.7062018-09-06 16:51:24
11commentator63.391.968+3.00025.243.950+9422018-09-07 13:52:17
12Programmeur62.747.83112.971.6932018-08-17 12:53:50
13Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
14CF8761.906.000+17.00023.022.623+2.4172018-09-07 12:16:47
15Apollo1560.083.49923.095.3832018-09-05 23:35:10
16ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
17SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
18Dviate55.150.00018.172.0652018-08-09 09:48:35
19Jegorex54.580.118+10.00020.908.659+5.3092018-09-08 02:18:05
20TigerXtrm53.299.65814.182.6982018-09-04 22:12:16
21DJMO53.104.6077.794.6592018-09-02 07:28:37
22PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24PoisoneIvy44.939.98611.518.2742018-09-04 16:15:01
25Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
26[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
27Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31DaFan42.011.33420.659.0902018-08-28 15:44:42
32Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
33Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
34onlogisch41.136.98913.819.3712018-09-03 20:11:02
35Karina40.023.051+50.00011.392.042+41.9982018-09-07 14:25:41
36jhilverda39.611.2969.200.6712018-08-20 19:55:21
37DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
38SwollyBoy38.200.000+100.00020.600.843+45.5162018-09-07 14:42:12
39gateway36.868.42515.372.0662018-08-24 17:30:18
40Ge4ce36.399.82831.718.2972018-09-06 22:09:50
41Messina35.825.00030.265.3472018-07-19 22:06:59
42Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
43maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
44Sjowhan35.061.16520.294.5202018-09-05 11:41:36
45Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
46Oktober34.299.323+4.0007.304.635+2482018-09-07 20:57:14
47p433.724.498+10.00024.061.315+8.2252018-09-07 21:01:01
48SlechtValk33.572.240+2.70012.052.778+2.8642018-09-08 04:10:09
49VinceSTM33.283.82913.982.5912018-09-06 15:58:28
50Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
6256
Biep!
pi_181766397

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
138SwollyBoy38.200.000+100.00020.600.843+45.5162018-09-07 14:42:12
2100Puala20.176.928+50.0006.181.225+14.3102018-09-07 10:06:23
3105Drizzt19.222.775+50.0006.186.091+20.1252018-09-07 14:43:52
435Karina40.023.051+50.00011.392.042+41.9982018-09-07 14:25:41
597d4v1d20.463.709+50.0005.737.326+14.3042018-09-07 09:15:52
63Omentuva111.143.154+50.00044.516.161+31.8962018-09-07 23:59:00
756SnIpA31.061.825+50.00010.979.141+14.6902018-09-07 14:22:27
8171+2joystickj11.927.063+33.1665.541.197+8.2352018-09-07 15:25:16
996johne120.546.304+25.8585.606.025+10.5682018-09-07 17:15:17
1085DirkZz23.245.852+19.7828.895.820+9.2872018-09-07 17:57:22
116KikiYushima86.170.845+18.15119.819.051+2.0012018-09-08 05:58:12
1214CF8761.906.000+17.00023.022.623+2.4172018-09-07 12:16:47
13313+1Tocqueville2.578.289+12.0002.498.032+5.5472018-09-07 17:43:17
14149DrNick14.037.168+10.9506.241.016+3.4122018-09-08 04:00:20
151wonderer116.825.888+10.1664.065.8782018-09-08 00:04:08
1619Jegorex54.580.118+10.00020.908.659+5.3092018-09-08 02:18:05
1774Malfoi25.683.967+10.00014.783.730+3.1802018-09-07 14:11:37
1847p433.724.498+10.00024.061.315+8.2252018-09-07 21:01:01
1967Mr.Furyian26.690.018+7.84618.164.710+12.6832018-09-07 16:23:20
2046Oktober34.299.323+4.0007.304.635+2482018-09-07 20:57:14
21156Nizzno13.126.699+3.86211.745.339+4.0002018-09-07 20:51:42
2211commentator63.391.968+3.00025.243.950+9422018-09-07 13:52:17
2348SlechtValk33.572.240+2.70012.052.778+2.8642018-09-08 04:10:09
24297timo833.184.955+1.8241.217.808+8652018-09-07 13:27:21
25393RavioliPunch443.879240.6272012-06-02 20:09:33
26242Satioz6.969.3903.102.0622018-08-17 17:20:25
27109WyriHaximus18.734.4613.885.8382013-02-06 22:43:54
28318Runekf2.361.7521.028.7112018-02-21 12:16:00
29330Cobratjuh1.920.469564.5632017-06-15 16:51:16
30187olgalala10.450.2635.853.4922013-04-29 07:58:55
31283Shoalin3.820.2776.819.1102015-07-29 10:04:25
32441JRoy000000-00-00 00:00:00
33314-1Appelvla2.568.507858.0202012-07-08 01:45:47
3476Intrepidity25.507.9236.431.1222013-09-20 15:55:00
35396Georg_of_the_Jungle390.828110.6062013-08-05 09:50:12
36319MrManuel2.359.5012.007.7202013-09-10 08:24:58
37309maarten42.744.7731.059.9122014-03-10 07:12:13
3817SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
39355LittleBrownie1.141.172525.8962014-10-16 22:59:13
4030Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
41301giemiebier3.049.5241.932.3172015-09-03 17:51:10
4236jhilverda39.611.2969.200.6712018-08-20 19:55:21
43375Saso755.613316.0032018-04-10 20:26:06
44364Cherryi1.000.076339.0522012-06-14 20:19:16
45142FOS4FOK14.503.7642.749.2442015-12-22 16:17:31
46143JortK14.417.8275.178.2052012-03-05 10:33:31
47356appelen1.138.003506.7542015-09-13 17:09:52
48335Zilverdolk1.678.892452.5262012-08-14 19:16:28
49360theroach1.077.704403.1172012-02-27 11:40:52
50174Dreminator11.819.6589.795.6052012-04-30 22:20:12

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO10188.724.828+10.95055.748.450+3.412
2 DIG8169.004.913+100.00075.718.799+45.516
3 ONZ8156.633.448+53.00066.484.463+15.632
4 Frontpage9144.497.588+12.00049.398.036+5.547
5 VBL686.427.797+69.78229.969.829+29.412
6 CREW370.355.86420.179.543
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR358.849.411+3.86246.585.258+4.000
9 KLB626.163.17410.611.189
10 TVR223.732.17320.282.461
11 GAM419.007.651+33.1668.971.978+8.235
12 PTA215.787.2434.936.370
13 GC.2813.59395.230
14271
Biep!
pi_181790372
8 September 2018

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118618.633.359.672+1.989.0507.629.239.469+868.394
2osu!4956.958.673.227+3.327.5332.714.097.367+1.059.122
3FOK!4386.149.258.718+718.7022.371.092.688+310.425
4Reddit3955.567.325.289+842.0812.755.669.808+645.642
5StepmaniaOnline2234.736.729.039+2.538.932992.473.399+353.931
6TeamLiquid2354.014.615.234+603.3432.572.990.615+378.730
7Kongregate2663.421.794.993+368.4531.625.231.838+160.149
8LUElinks2123.181.291.200+349.4151.506.043.769+131.110
9Klamm.de1652.989.085.831+307.5181.513.127.284+110.977
10OCN-Overclock.net3042.930.862.332+455.9571.531.391.665+174.369
1113371412.788.724.643+69.3751.452.606.976+54.599
12Hinnavaatlus1162.703.879.219+326.9381.407.550.918+331.996
13What.cd?1772.624.075.634+354.3061.096.586.869+101.161
14PolishTracker1452.498.084.437+122.4661.278.698.613+48.625
15GAMEFORGEGAMES1031.781.544.142+136.634984.669.082+74.213
16UnofficialLinusTechTips1971.763.587.088+662.3581.151.845.376+389.323
17Board8541.755.444.828+54.000608.730.113+5.410
18SwiftIRC871.660.222.509+92.518801.438.036+51.073
19KongregateElite821.432.833.548+93.772530.931.968+17.706
20FanfictionEnthusiasts871.366.825.189+120.000679.481.476+231.219


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer116.830.831+4.9434.065.8782018-09-09 00:26:29
2Jo0Lz112.017.92432.127.9862018-09-06 12:11:53
3Omentuva111.143.15444.516.1612018-09-07 23:59:00
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6KikiYushima86.206.694+35.84919.822.080+3.0292018-09-09 05:08:17
7Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
8jaapio198477.734.51416.905.1662018-08-25 08:55:18
9Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
10Phoef66.738.500+50.00027.146.291+12.5852018-09-08 10:28:55
11commentator63.445.968+54.00025.260.574+16.6242018-09-08 22:47:18
12Programmeur62.747.83112.971.6932018-08-17 12:53:50
13Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
14CF8761.906.00023.022.6232018-09-07 12:16:47
15Apollo1560.122.429+38.93023.104.363+8.9802018-09-08 12:13:20
16ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
17SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
18Dviate55.150.00018.172.0652018-08-09 09:48:35
19Jegorex54.590.118+10.00020.914.771+6.1122018-09-08 21:49:57
20TigerXtrm53.299.65814.182.6982018-09-04 22:12:16
21DJMO53.154.607+50.0007.799.131+4.4722018-09-08 14:15:55
22PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24PoisoneIvy44.989.986+50.00011.529.754+11.4802018-09-08 17:05:09
25Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
26[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
27Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31DaFan42.011.33420.659.0902018-08-28 15:44:42
32Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
33Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
34onlogisch41.136.98913.819.3712018-09-03 20:11:02
35Karina40.023.05111.392.0422018-09-07 14:25:41
36jhilverda39.611.2969.200.6712018-08-20 19:55:21
37DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
38SwollyBoy38.200.00020.600.8432018-09-07 14:42:12
39gateway36.868.42515.372.0662018-08-24 17:30:18
40Ge4ce36.399.82831.718.2972018-09-06 22:09:50
41Messina35.825.00030.265.3472018-07-19 22:06:59
42Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
43maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
44Sjowhan35.061.16520.294.5202018-09-05 11:41:36
45Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
46Oktober34.300.323+1.0007.304.837+2022018-09-08 20:30:33
47p433.734.498+10.00024.064.371+3.0562018-09-08 14:02:00
48SlechtValk33.572.24012.052.7782018-09-08 04:10:09
49VinceSTM33.285.829+2.00013.983.283+6922018-09-08 18:12:49
50Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
17208
Biep!
pi_181790373

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
151+1heywoodu32.264.623+200.0003.610.215+24.0982018-09-08 11:14:46
211commentator63.445.968+54.00025.260.574+16.6242018-09-08 22:47:18
310Phoef66.738.500+50.00027.146.291+12.5852018-09-08 10:28:55
4139+2domender1214.809.843+50.0006.243.581+74.4002018-09-08 18:26:03
5105Drizzt19.272.775+50.0006.208.548+22.4572018-09-09 02:11:32
624PoisoneIvy44.989.986+50.00011.529.754+11.4802018-09-08 17:05:09
721DJMO53.154.607+50.0007.799.131+4.4722018-09-08 14:15:55
8128DrPhibes16.465.667+50.00012.098.656+85.2462018-09-08 22:21:30
915Apollo1560.122.429+38.93023.104.363+8.9802018-09-08 12:13:20
106KikiYushima86.206.694+35.84919.822.080+3.0292018-09-09 05:08:17
1180Lloris9224.946.200+28.63310.711.143+3.8952018-09-09 00:05:47
1290trainfreak22.593.210+13.1516.221.870+3.3492018-09-08 10:51:38
1319Jegorex54.590.118+10.00020.914.771+6.1122018-09-08 21:49:57
1489hole198822.604.170+10.00019.793.344+17.6372018-09-09 06:10:03
1547p433.734.498+10.00024.064.371+3.0562018-09-08 14:02:00
16156Nizzno13.132.784+6.08511.749.339+4.0002018-09-08 22:21:43
171wonderer116.830.831+4.9434.065.8782018-09-09 00:26:29
1867Mr.Furyian26.692.549+2.53118.170.829+6.1192018-09-08 20:30:30
1949VinceSTM33.285.829+2.00013.983.283+6922018-09-08 18:12:49
20149DrNick14.038.470+1.3026.242.276+1.2602018-09-09 04:00:20
2146Oktober34.300.323+1.0007.304.837+2022018-09-08 20:30:33
2296johne120.546.582+2785.606.757+7322018-09-08 20:00:34
23314Appelvla2.568.507858.0202012-07-08 01:45:47
2476Intrepidity25.507.9236.431.1222013-09-20 15:55:00
25396Georg_of_the_Jungle390.828110.6062013-08-05 09:50:12
26319MrManuel2.359.5012.007.7202013-09-10 08:24:58
27309maarten42.744.7731.059.9122014-03-10 07:12:13
2817SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
29355LittleBrownie1.141.172525.8962014-10-16 22:59:13
3030Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31301giemiebier3.049.5241.932.3172015-09-03 17:51:10
3236jhilverda39.611.2969.200.6712018-08-20 19:55:21
33375Saso755.613316.0032018-04-10 20:26:06
34364Cherryi1.000.076339.0522012-06-14 20:19:16
35142FOS4FOK14.503.7642.749.2442015-12-22 16:17:31
36143JortK14.417.8275.178.2052012-03-05 10:33:31
37356appelen1.138.003506.7542015-09-13 17:09:52
38335Zilverdolk1.678.892452.5262012-08-14 19:16:28
39360theroach1.077.704403.1172012-02-27 11:40:52
40174Dreminator11.819.6589.795.6052012-04-30 22:20:12
41342DjinN1.521.515728.2382017-04-10 11:59:02
42393RavioliPunch443.879240.6272012-06-02 20:09:33
43242Satioz6.969.3903.102.0622018-08-17 17:20:25
44109WyriHaximus18.734.4613.885.8382013-02-06 22:43:54
45318Runekf2.361.7521.028.7112018-02-21 12:16:00
46330Cobratjuh1.920.469564.5632017-06-15 16:51:16
47187olgalala10.450.2635.853.4922013-04-29 07:58:55
48283Shoalin3.820.2776.819.1102015-07-29 10:04:25
49441JRoy000000-00-00 00:00:00
50100Puala20.176.9286.181.2252018-09-07 10:06:23

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO10188.726.130+1.30255.749.710+1.260
2 DIG8169.043.843+38.93075.727.779+8.980
3 ONZ8156.687.448+54.00066.501.087+16.624
4 Frontpage9144.497.58849.398.036
5 VBL686.477.797+50.00029.992.286+22.457
6 CREW370.405.864+50.00020.184.015+4.472
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR358.855.496+6.08546.589.258+4.000
9 KLB626.163.17410.611.189
10 TVR223.742.173+10.00020.300.098+17.637
11 GAM419.007.6518.971.978
12 PTA215.787.2434.936.370
13 GC.2813.59395.230
6858
Biep!
pi_181810947
9 September 2018

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118618.634.966.245+1.606.5737.630.097.909+858.440
2osu!496+16.964.549.362+5.876.1352.716.435.786+2.338.419
3FOK!4386.149.653.221+394.5032.371.232.449+139.761
4Reddit3955.568.463.852+1.138.5632.756.502.811+833.003
5StepmaniaOnline2234.739.265.523+2.536.484992.845.993+372.594
6TeamLiquid2354.015.216.215+600.9812.573.261.480+270.865
7Kongregate2663.422.545.697+750.7041.625.558.704+326.866
8LUElinks2123.181.304.221+13.0211.506.052.410+8.641
9Klamm.de1652.989.523.534+437.7031.513.493.212+365.928
10OCN-Overclock.net3042.931.081.346+219.0141.531.451.674+60.009
1113371412.789.021.474+296.8311.452.730.980+124.004
12Hinnavaatlus1162.703.986.524+107.3051.407.618.291+67.373
13What.cd?1772.624.356.326+280.6921.096.710.223+123.354
14PolishTracker1452.498.475.293+390.8561.278.847.063+148.450
15GAMEFORGEGAMES1031.781.628.786+84.644984.727.371+58.289
16UnofficialLinusTechTips1971.764.323.823+736.7351.152.193.748+348.372
17Board8541.755.558.828+114.000608.751.551+21.438
18SwiftIRC871.660.462.296+239.787801.587.758+149.722
19KongregateElite821.432.921.671+88.123530.946.795+14.827
20FanfictionEnthusiasts871.367.018.602+193.413679.596.082+114.606


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer116.831.334+5034.065.8782018-09-09 20:00:13
2Jo0Lz112.017.92432.127.9862018-09-06 12:11:53
3Omentuva111.143.15444.516.1612018-09-07 23:59:00
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6KikiYushima86.253.444+46.75019.825.194+3.1142018-09-10 05:51:42
7Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
8jaapio198477.734.51416.905.1662018-08-25 08:55:18
9Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
10Phoef66.788.500+50.00027.164.894+18.6032018-09-09 16:24:27
11commentator63.445.96825.260.5742018-09-08 22:47:18
12Programmeur62.747.83112.971.6932018-08-17 12:53:50
13Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
14CF8761.906.00023.022.6232018-09-07 12:16:47
15Apollo1560.138.932+16.50323.111.221+6.8582018-09-09 14:55:51
16ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
17SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
18Dviate55.150.00018.172.0652018-08-09 09:48:35
19Jegorex54.590.11820.914.7712018-09-08 21:49:57
20TigerXtrm53.299.65814.182.6982018-09-04 22:12:16
21DJMO53.154.6077.799.1312018-09-08 14:15:55
22PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24PoisoneIvy44.989.98611.529.7542018-09-08 17:05:09
25Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
26[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
27Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31DaFan42.011.33420.659.0902018-08-28 15:44:42
32Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
33Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
34onlogisch41.136.98913.819.3712018-09-03 20:11:02
35Karina40.023.05111.392.0422018-09-07 14:25:41
36jhilverda39.611.2969.200.6712018-08-20 19:55:21
37DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
38SwollyBoy38.200.00020.600.8432018-09-07 14:42:12
39gateway36.868.42515.372.0662018-08-24 17:30:18
40Ge4ce36.399.82831.718.2972018-09-06 22:09:50
41Messina35.825.00030.265.3472018-07-19 22:06:59
42Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
43maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
44Sjowhan35.066.165+5.00020.296.094+1.5742018-09-09 11:54:11
45Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
46Oktober34.300.3237.304.8372018-09-08 20:30:33
47p433.744.498+10.00024.071.061+6.6902018-09-10 03:43:41
48SlechtValk33.572.24012.052.7782018-09-08 04:10:09
49VinceSTM33.289.829+4.00013.984.608+1.3252018-09-09 21:47:36
50Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
13369
Biep!
pi_181810950

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1109+1Litso18.773.635+100.0004.578.875+10.7462018-09-09 17:45:14
210Phoef66.788.500+50.00027.164.894+18.6032018-09-09 16:24:27
384Dr_Flash23.307.018+50.00021.089.548+48.7102018-09-10 02:33:03
4152superworm13.392.683+50.0003.388.106+10.2842018-09-09 19:48:00
561ssmm98729.428.418+50.00010.296.474+19.0672018-09-09 16:41:10
66KikiYushima86.253.444+46.75019.825.194+3.1142018-09-10 05:51:42
715Apollo1560.138.932+16.50323.111.221+6.8582018-09-09 14:55:51
847p433.744.498+10.00024.071.061+6.6902018-09-10 03:43:41
944Sjowhan35.066.165+5.00020.296.094+1.5742018-09-09 11:54:11
10297timo833.189.464+4.5091.218.638+8302018-09-09 22:57:13
1149VinceSTM33.289.829+4.00013.984.608+1.3252018-09-09 21:47:36
12156Nizzno13.135.841+3.05711.750.339+1.0002018-09-09 20:16:18
1367Mr.Furyian26.694.502+1.95318.179.042+8.2132018-09-09 18:54:50
14149DrNick14.040.169+1.6996.243.273+9972018-09-10 04:00:20
151wonderer116.831.334+5034.065.8782018-09-09 20:00:13
1696johne120.547.073+4915.608.481+1.7242018-09-09 20:00:18
17230nosamason7.404.441+384.106.784+262018-09-09 20:08:43
18318Runekf2.361.7521.028.7112018-02-21 12:16:00
19330Cobratjuh1.920.469564.5632017-06-15 16:51:16
20187olgalala10.450.2635.853.4922013-04-29 07:58:55
21283Shoalin3.820.2776.819.1102015-07-29 10:04:25
22441JRoy000000-00-00 00:00:00
23100Puala20.176.9286.181.2252018-09-07 10:06:23
24314Appelvla2.568.507858.0202012-07-08 01:45:47
2576Intrepidity25.507.9236.431.1222013-09-20 15:55:00
26396Georg_of_the_Jungle390.828110.6062013-08-05 09:50:12
27319MrManuel2.359.5012.007.7202013-09-10 08:24:58
28309maarten42.744.7731.059.9122014-03-10 07:12:13
2917SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
30355LittleBrownie1.141.172525.8962014-10-16 22:59:13
3130Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
32301giemiebier3.049.5241.932.3172015-09-03 17:51:10
3336jhilverda39.611.2969.200.6712018-08-20 19:55:21
34375Saso755.613316.0032018-04-10 20:26:06
35364Cherryi1.000.076339.0522012-06-14 20:19:16
36142FOS4FOK14.503.7642.749.2442015-12-22 16:17:31
37143JortK14.417.8275.178.2052012-03-05 10:33:31
38356appelen1.138.003506.7542015-09-13 17:09:52
39335Zilverdolk1.678.892452.5262012-08-14 19:16:28
40360theroach1.077.704403.1172012-02-27 11:40:52
41174Dreminator11.819.6589.795.6052012-04-30 22:20:12
42342DjinN1.521.515728.2382017-04-10 11:59:02
43393RavioliPunch443.879240.6272012-06-02 20:09:33
44242Satioz6.969.3903.102.0622018-08-17 17:20:25
45110-1WyriHaximus18.734.4613.885.8382013-02-06 22:43:54
46406Sir Amoeba268.90439.1672013-01-04 16:54:40
47121Myraela17.334.9124.605.3732014-01-12 16:12:47
4846Oktober34.300.3237.304.8372018-09-08 20:30:33
49348talentt1.358.934752.7812018-06-14 07:44:50
50117BootVluchteling17.697.4896.209.4792018-09-04 16:43:10

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO10188.727.829+1.69955.750.707+997
2 DIG8169.060.346+16.50375.734.637+6.858
3 ONZ8156.687.44866.501.087
4 Frontpage9144.547.588+50.00049.408.320+10.284
5 VBL686.477.79729.992.286
6 CREW370.405.86420.184.015
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR358.858.553+3.05746.590.258+1.000
9 KLB626.163.17410.611.189
10 TVR223.742.17320.300.098
11 GAM419.007.6518.971.978
12 PTA215.787.2434.936.370
13 GC.2813.59395.230
19218
Biep!
pi_181831847
10 September 2018

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118618.637.820.582+2.854.3377.631.164.537+1.066.628
2osu!4966.967.230.913+2.681.5512.717.353.296+917.510
3FOK!4386.150.327.556+674.3352.371.544.350+311.901
4Reddit3955.569.985.012+1.521.1602.757.295.289+792.478
5StepmaniaOnline2234.743.383.750+4.118.227993.438.319+592.326
6TeamLiquid2354.015.628.732+412.5172.573.532.624+271.144
7Kongregate2663.422.951.664+405.9671.625.952.751+394.047
8LUElinks2123.181.350.361+46.1401.506.089.995+37.585
9Klamm.de1652.989.822.288+298.7541.513.594.533+101.321
10OCN-Overclock.net3042.931.481.989+400.6431.531.609.348+157.674
1113371412.789.228.456+206.9821.452.821.831+90.851
12Hinnavaatlus1162.704.248.301+261.7771.407.709.894+91.603
13What.cd?1772.624.523.676+167.3501.096.785.333+75.110
14PolishTracker1452.498.694.204+218.9111.278.924.105+77.042
15GAMEFORGEGAMES1031.781.844.246+215.460984.809.544+82.173
16UnofficialLinusTechTips1971.765.003.587+679.7641.152.538.451+344.703
17Board8541.755.575.828+17.000608.759.073+7.522
18SwiftIRC871.660.539.009+76.713801.632.755+44.997
19KongregateElite821.433.154.772+233.101530.998.820+52.025
20FanfictionEnthusiasts871.367.192.661+174.059679.689.878+93.796


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer116.831.3344.065.8782018-09-09 20:00:13
2Jo0Lz112.017.92432.127.9862018-09-06 12:11:53
3Omentuva111.193.154+50.00044.553.934+37.7732018-09-10 13:44:47
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5