nee natuurlijk nietquote:Op dinsdag 10 april 2018 16:21 schreef Diqiu-Long het volgende:
[..]
Jij hebt zeker niet Zondag met Lubach gekeken.
Ja leuk: maar schijnbaar kun je wel je Facebook account verwijderen, maar niet je FOK! account. Dus evenement aan maken heeft geen zinquote:
Je kan alsnog gewoon weggaan hoorquote:Op dinsdag 10 april 2018 16:37 schreef Diqiu-Long het volgende:
[..]
Gaat nietFOK! verwijderd geen accounts
Hoe kun je weg gaan, als je account niet eens verwijderd kan worden? Als ik over een half jaar, dan weer terug kom is mijn account er nog steeds.quote:
Gewoon uitloggen en nooit meer terugkomen.quote:Op dinsdag 10 april 2018 16:41 schreef Diqiu-Long het volgende:
[..]
Hoe kun je weg gaan, als je account niet eens verwijderd kan worden? Als ik over een half jaar, dan weer terug kom is mijn account er nog steeds.
De hele grap is: Facebook ligt nu zo onder vuur, maar ze geven je tenminste de optie om je account te verwijderen.
Als Facebook dat zou zeggen, was de wereld te kleinquote:Op dinsdag 10 april 2018 16:45 schreef Moira. het volgende:
[..]
Gewoon uitloggen en nooit meer terugkomen.
Boeiend. Het doel is nu om jou weg te krijgen van FOK! Dus log uit en kom niet meer terug.quote:Op dinsdag 10 april 2018 16:47 schreef Diqiu-Long het volgende:
[..]
Als Facebook dat zou zeggen, was de wereld te klein
Ga zelf wegquote:Op dinsdag 10 april 2018 16:53 schreef Klaploper het volgende:
[..]
Boeiend. Het doel is nu om jou weg te krijgen van FOK! Dus log uit en kom niet meer terug.
Ik denk dat Danny het dit keer wel met me eens is. Een user die meerdere topics maakt over vertrekken, maar vervolgens niet oprot en gaat janken over het verwijderen van zijn account, hoeft denk ik niet op Danny's sympathie te rekenen.quote:Op dinsdag 10 april 2018 16:55 schreef Diqiu-Long het volgende:
[..]
Ga zelf wegDanny heeft al vaker gezegd, figuren zoals jij maken FOK! kapot door andere gebruikers te liggen pesten.
Waar ben jij wetenschappelijk onderzoeker van?quote:Op dinsdag 10 april 2018 16:59 schreef Klaploper het volgende:
[..]
Ik denk dat Danny het dit keer wel met me eens is. Een user die meerdere topics maakt over vertrekken, maar vervolgens niet oprot en gaat janken over het verwijderen van zijn account, hoeft denk ik niet op Danny's sympathie te rekenen.
Zorg je ervoor dat je niet meer kan inloggen.quote:Op dinsdag 10 april 2018 17:07 schreef Diqiu-Long het volgende:
[..]
Gaat niet, een FOK! Account is niet te verwijderen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |