abonnementen ibood.com bol.com Coolblue
  zondag 10 juni 2018 @ 06:41:56 #151
151441 SlariBot
Biep biep!
pi_179703929
registreer om deze reclame te verbergen

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1163+2superworm12.192.683+50.0003.170.411+6.3202018-06-10 01:35:57
23Omentuva108.893.154+50.00043.065.473+23.6082018-06-09 18:47:20
39Phoef66.093.769+29.52626.414.046+81.1852018-06-09 14:23:06
452p430.894.498+20.00023.603.748+10.7892018-06-10 05:31:01
513CF8760.803.000+15.00022.811.714+2.2232018-06-09 11:29:30
678Lloris9223.810.471+11.28110.548.265+6542018-06-09 08:10:28
710commentator62.783.503+11.00025.007.685+1.7302018-06-09 23:26:57
888trainfreak22.343.178+10.6176.129.745+4.6242018-06-09 08:33:26
918Jegorex53.530.118+10.00020.501.082+3.2432018-06-10 01:37:10
10154Nizzno12.928.957+5.25811.648.902+2.0002018-06-09 18:24:17
1145SlechtValk33.174.339+1.63211.823.229+1.4832018-06-09 15:23:51
12240Satioz6.915.489+8733.031.453+6432018-06-09 19:43:01
1369Mr.Furyian26.130.295+62917.645.462+3672018-06-09 18:50:50
14148DrNick13.730.356+2916.119.832+7352018-06-10 04:00:27
15161MrManiak00712.250.3012.200.7942012-04-01 18:47:19
1616SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17387jochem.puts500.000311.0402013-12-19 14:27:36
18286PinkPirate3.528.0261.192.1432012-06-07 11:21:04
19135MultiBox15.019.4323.183.0122013-03-20 10:20:48
2035jhilverda39.061.2968.998.8062018-06-07 15:45:34
21378Yosander618.141591.4552016-03-17 21:54:11
22323TypTievus2.152.7881.419.2252013-05-07 17:51:49
23263poepoog5.246.8273.657.2642012-04-03 23:39:14
24140JortK14.417.8275.178.2052012-03-05 10:33:31
25336Rick.groen19961.562.423759.2292017-11-13 22:13:31
26389Kimiyana492.22892.2372012-02-01 00:06:39
2748Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
28171Dreminator11.819.6589.795.6052012-04-30 22:20:12
29392Juicyhil400.000358.1692016-07-04 21:45:37
30202Drizzt_DoUrden9.235.0583.717.5242013-07-21 00:42:53
31216sXAnarioN8.402.2165.841.3532018-05-23 13:43:40
32104WyriHaximus18.734.4613.885.8382013-02-06 22:43:54
33362Nielske013949.944552.3742018-06-08 09:37:02
34390Huppelmuts474.292138.9502012-08-23 06:46:24
35304Mathijz2.939.9121.253.0582012-09-05 19:50:37
3686hole198822.494.17019.655.1532018-06-06 21:40:10
37431rorymeijer4.0401.2342012-10-01 16:03:00
38215Beardslasher8.425.0256.806.9342016-02-25 19:15:30
39201rulerofdeath9.259.2918.356.7762018-05-26 15:47:49
4073Intrepidity25.507.9236.431.1222013-09-20 15:55:00
41179VuileOtter10.876.2535.793.9302018-06-08 08:19:58
42267dirkjo4.507.8991.153.5632014-06-24 00:00:58
4323Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
44435toto69000000-00-00 00:00:00
45158anatopia12.510.0203.400.5012012-01-22 08:02:12
46421liempie67.92161.8362014-05-12 13:10:40
47268Prinseska4.461.6711.542.3942014-09-10 14:05:58
48232Meddo7.209.63611.240.0142016-02-12 23:59:48
49194Syntus9.763.2255.969.0052012-03-13 18:26:47
50330Verbosity1.738.926986.7152017-09-06 15:53:44

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO10186.297.593+29154.931.966+735
2 DIG9167.553.92875.220.991
3 ONZ8155.324.983+11.00065.962.345+1.730
4 Frontpage8140.719.299+50.00046.584.018+6.320
5 VBL683.112.33228.721.171
6 CREW368.283.79219.736.896
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR358.451.669+5.25846.348.488+2.000
9 KLB626.129.96710.602.056
10 TVR223.632.17320.161.907
11 GAM418.633.2698.827.447
12 PTA215.787.2434.936.370
13 GC.2813.59395.230
9739
Biep!
  maandag 11 juni 2018 @ 06:41:48 #152
151441 SlariBot
Biep biep!
pi_179721779
10 June 2018

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118218.458.505.847+1.878.9777.556.933.267+970.591
2osu!489+16.900.373.282+20.033.5932.644.522.999+7.267.623
3FOK!433-15.973.630.831-309.8012.319.802.435-188.050
4Reddit3945.429.478.496+1.157.5952.677.317.601+799.505
5StepmaniaOnline2224.553.551.646+2.285.710957.662.310+409.128
6TeamLiquid2353.975.517.955+524.7062.549.169.339+298.818
7Kongregate2673.404.332.392+716.4061.617.166.195+406.758
8LUElinks2123.170.042.352+142.4511.497.967.462+108.848
9Klamm.de1652.964.724.613+278.1651.500.685.165+104.002
10OCN-Overclock.net3042.884.991.247+461.5521.510.291.123+190.537
1113371402.758.634.093+199.9991.436.482.219+256.410
12Hinnavaatlus1162.683.479.987+232.8411.394.068.149+112.055
13What.cd?1772.597.310.077+386.7361.085.213.677+253.026
14PolishTracker1462.490.543.562+532.8311.275.685.459+304.844
15GAMEFORGEGAMES1031.770.408.630+24.940977.990.200+44.202
16Board8541.746.868.219+31.000606.866.982+6.730
17UnofficialLinusTechTips1931.714.668.031+564.4401.117.482.657+243.877
18SwiftIRC871.648.766.904+84.996793.681.430+108.617
19KongregateElite821.418.742.225+150.372525.339.950+52.949
20SWB1031.390.954.183+46.351483.723.645+16.946


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer116.657.771+1.0004.065.8782018-06-11 00:03:02
2Jo0Lz111.420.99931.642.7942018-06-01 14:06:35
3Omentuva108.943.154+50.00043.070.337+4.8642018-06-10 14:34:32
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.684.51416.887.1252018-06-05 17:00:33
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef66.093.76926.414.0462018-06-09 14:23:06
10commentator62.784.503+1.00025.007.934+2492018-06-10 08:35:38
11Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
12Programmeur61.447.831+50.00012.855.905+4.5812018-06-10 15:07:59
13CF8760.803.00022.811.7142018-06-09 11:29:30
14Apollo1559.284.83522.862.9582018-06-07 19:27:42
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate54.550.00018.041.5262018-06-06 21:25:58
18Jegorex53.530.11820.501.0822018-06-10 01:37:10
19TigerXtrm52.179.235+50.00013.949.736+8.6432018-06-10 13:33:21
20PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
21DJMO51.032.5357.352.0122018-04-16 10:08:20
22Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
23Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
24PoisoneIvy43.996.143+50.00011.201.374+16.2252018-06-10 21:55:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
27stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
28BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
29Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
30Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
31DaFan41.268.40620.380.7712017-12-29 12:26:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33onlogisch40.586.98913.716.2652018-06-01 22:16:58
34Karina39.751.851+26.22711.156.457+21.9322018-06-10 21:21:49
35jhilverda39.061.2968.998.8062018-06-07 15:45:34
36DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
37SwollyBoy37.500.00020.266.9202018-05-01 08:47:37
38gateway36.818.42515.355.4692018-04-16 21:52:37
39Ge4ce36.319.828+5.00031.615.129+45.3422018-06-10 22:14:28
40Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
41maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
42Messina35.775.00030.192.7542018-05-29 12:29:06
43Sjowhan34.530.98519.943.5692018-06-08 13:19:08
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45SlechtValk33.179.152+4.81311.825.046+1.8172018-06-11 00:00:45
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47VinceSTM32.552.88913.725.9402018-06-08 12:47:04
48Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
49mufcie31.508.03717.473.9432018-06-07 22:42:57
50Lafyno31.124.6467.250.7302018-05-13 22:06:07
30109
Biep!
  maandag 11 juni 2018 @ 06:41:59 #153
151441 SlariBot
Biep biep!
pi_179721780

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
112Programmeur61.447.831+50.00012.855.905+4.5812018-06-10 15:07:59
219TigerXtrm52.179.235+50.00013.949.736+8.6432018-06-10 13:33:21
324PoisoneIvy43.996.143+50.00011.201.374+16.2252018-06-10 21:55:44
4118Drizzt17.222.775+50.0005.593.060+12.5932018-06-10 20:14:41
53Omentuva108.943.154+50.00043.070.337+4.8642018-06-10 14:34:32
6121+1BootVluchteling16.897.489+50.0006.026.675+10.7832018-06-10 19:08:17
790RockNijntje21.617.449+50.0007.120.716+22.5772018-06-10 22:28:04
869Mr.Furyian26.162.587+32.29217.670.111+24.6492018-06-10 23:38:21
934Karina39.751.851+26.22711.156.457+21.9322018-06-10 21:21:49
1078Lloris9223.827.943+17.47210.550.241+1.9762018-06-11 06:27:56
1177Malfoi24.813.389+10.00014.504.088+9.8852018-06-10 17:03:49
1252p430.904.498+10.00023.607.497+3.7492018-06-10 19:26:00
1339Ge4ce36.319.828+5.00031.615.129+45.3422018-06-10 22:14:28
1445SlechtValk33.179.152+4.81311.825.046+1.8172018-06-11 00:00:45
15299timo833.048.641+1.0031.162.650+1.3032018-06-10 22:44:03
1610commentator62.784.503+1.00025.007.934+2492018-06-10 08:35:38
171wonderer116.657.771+1.0004.065.8782018-06-11 00:03:02
18148DrNick13.730.552+1966.120.574+7422018-06-11 04:00:26
19363DerRabbit904.767303.0452018-06-02 13:01:17
20389+1Huppelmuts474.292138.9502012-08-23 06:46:24
21304Mathijz2.939.9121.253.0582012-09-05 19:50:37
2286hole198822.494.17019.655.1532018-06-06 21:40:10
23430+1rorymeijer4.0401.2342012-10-01 16:03:00
24215Beardslasher8.425.0256.806.9342016-02-25 19:15:30
25201rulerofdeath9.259.2918.356.7762018-05-26 15:47:49
2673Intrepidity25.507.9236.431.1222013-09-20 15:55:00
27179VuileOtter10.876.2535.793.9302018-06-08 08:19:58
28267dirkjo4.507.8991.153.5632014-06-24 00:00:58
29161MrManiak00712.250.3012.200.7942012-04-01 18:47:19
3016SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
31386+1jochem.puts500.000311.0402013-12-19 14:27:36
32286PinkPirate3.528.0261.192.1432012-06-07 11:21:04
33135MultiBox15.019.4323.183.0122013-03-20 10:20:48
3435jhilverda39.061.2968.998.8062018-06-07 15:45:34
35377+1Yosander618.141591.4552016-03-17 21:54:11
36323TypTievus2.152.7881.419.2252013-05-07 17:51:49
37263poepoog5.246.8273.657.2642012-04-03 23:39:14
38140JortK14.417.8275.178.2052012-03-05 10:33:31
39434+4shaniamariekinsley000000-00-00 00:00:00
40388+1Kimiyana492.22892.2372012-02-01 00:06:39
4148Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
42171Dreminator11.819.6589.795.6052012-04-30 22:20:12
43414+1dockx114.93453.1142016-06-08 19:38:33
44202Drizzt_DoUrden9.235.0583.717.5242013-07-21 00:42:53
45216sXAnarioN8.402.2165.841.3532018-05-23 13:43:40
46104WyriHaximus18.734.4613.885.8382013-02-06 22:43:54
47396+1FebruaryAir312.470121.7492012-10-15 15:35:19
48236wurich7.109.7915.025.5822015-04-03 21:34:07
4979miezziej23.729.2134.116.8812018-05-28 14:39:12
50375+1DaveAsten640.108290.5062012-11-19 04:07:27

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO10186.397.789+100.19654.963.928+31.962
2 DIG8166.785.124-768.80474.841.031-379.960
3 ONZ8155.325.983+1.00065.962.594+249
4 Frontpage8140.719.29946.584.018
5 VBL683.162.332+50.00028.733.764+12.593
6 CREW368.283.79219.736.896
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR358.451.66946.348.488
9 KLB626.129.96710.602.056
10 TVR223.632.17320.161.907
11 GAM418.633.2698.827.447
12 PTA215.787.2434.936.370
13 GC.2813.59395.230
18404
Biep!
  dinsdag 12 juni 2018 @ 06:41:46 #154
151441 SlariBot
Biep biep!
pi_179738938
registreer om deze reclame te verbergen
11 June 2018

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118218.461.049.403+2.543.5567.557.802.609+869.342
2osu!4896.904.160.131+3.786.8492.645.628.324+1.105.325
3FOK!4335.974.179.673+548.8422.320.017.635+215.200
4Reddit3945.430.573.662+1.095.1662.677.953.156+635.555
5StepmaniaOnline2224.555.532.554+1.980.908958.157.998+495.688
6TeamLiquid2353.976.028.282+510.3272.549.519.797+350.458
7Kongregate2673.404.629.013+296.6211.617.344.924+178.729
8LUElinks2123.170.221.021+178.6691.498.027.771+60.309
9Klamm.de1652.965.063.173+338.5601.500.797.985+112.820
10OCN-Overclock.net3042.885.305.919+314.6721.510.536.801+245.678
1113371402.759.001.163+367.0701.436.611.342+129.123
12Hinnavaatlus1162.683.788.129+308.1421.394.190.869+122.720
13What.cd?1772.597.693.596+383.5191.085.461.868+248.191
14PolishTracker1462.490.760.460+216.8981.275.748.338+62.879
15GAMEFORGEGAMES1031.770.542.940+134.310978.046.146+55.946
16Board8541.746.950.219+82.000606.885.974+18.992
17UnofficialLinusTechTips1931.715.432.572+764.5411.117.959.317+476.660
18SwiftIRC871.648.933.183+166.279793.741.959+60.529
19KongregateElite821.418.922.751+180.526525.372.004+32.054
20SWB1031.391.127.307+173.124483.799.401+75.756


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer116.665.771+8.0004.065.8782018-06-12 00:12:27
2Jo0Lz111.420.99931.642.7942018-06-01 14:06:35
3Omentuva108.943.15443.070.3372018-06-10 14:34:32
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.684.51416.887.1252018-06-05 17:00:33
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef66.093.76926.414.0462018-06-09 14:23:06
10commentator62.789.503+5.00025.013.655+5.7212018-06-11 13:08:03
11Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
12Programmeur61.447.83112.855.9052018-06-10 15:07:59
13CF8760.824.000+21.00022.817.614+5.9002018-06-11 21:57:38
14Apollo1559.284.83522.862.9582018-06-07 19:27:42
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate54.600.000+50.00018.052.285+10.7592018-06-11 16:22:13
18Jegorex53.540.118+10.00020.504.825+3.7432018-06-11 22:17:47
19TigerXtrm52.179.23513.949.7362018-06-10 13:33:21
20PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
21DJMO51.032.5357.352.0122018-04-16 10:08:20
22Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
23Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
24PoisoneIvy43.996.14311.201.3742018-06-10 21:55:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
27stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
28BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
29Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
30Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
31DaFan41.268.40620.380.7712017-12-29 12:26:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33onlogisch40.586.98913.716.2652018-06-01 22:16:58
34Karina39.751.85111.156.4572018-06-10 21:21:49
35jhilverda39.061.2968.998.8062018-06-07 15:45:34
36DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
37SwollyBoy37.500.00020.266.9202018-05-01 08:47:37
38gateway36.818.42515.355.4692018-04-16 21:52:37
39Ge4ce36.319.82831.615.1292018-06-10 22:14:28
40Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
41maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
42Messina35.787.500+12.50030.211.079+18.3252018-06-11 19:10:51
43Sjowhan34.530.98519.943.5692018-06-08 13:19:08
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45SlechtValk33.182.676+3.52411.826.938+1.8922018-06-12 00:00:27
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47VinceSTM32.553.889+1.00013.726.021+812018-06-11 14:01:17
48Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
49mufcie31.518.037+10.00017.487.202+13.2592018-06-11 16:33:11
50Lafyno31.124.6467.250.7302018-05-13 22:06:07
2030
Biep!
  dinsdag 12 juni 2018 @ 06:41:57 #155
151441 SlariBot
Biep biep!
pi_179738939

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1192+1Chris Gamgee9.890.153+50.0004.743.203+9.9122018-06-11 16:24:19
217Dviate54.600.000+50.00018.052.285+10.7592018-06-11 16:22:13
3133riku-san15.281.103+50.0006.268.261+18.6742018-06-11 16:30:25
4104+1jimcom8918.744.789+50.0004.707.693+11.0182018-06-11 11:05:19
582Pino11222.909.413+50.00010.005.637+40.8692018-06-11 14:24:55
6329+2Erwa1.781.519+50.000416.885+17.2482018-06-11 15:07:02
7118Drizzt17.272.775+50.0005.598.931+5.8712018-06-11 22:38:59
8291+2Marcel-o3.395.514+50.0001.079.193+17.7352018-06-11 15:24:00
9101d4v1d19.213.709+28.9935.287.951+9.4342018-06-11 20:38:42
1013CF8760.824.000+21.00022.817.614+5.9002018-06-11 21:57:38
11132Party_P15.561.599+14.2419.355.287+6.3082018-06-11 16:00:42
1242Messina35.787.500+12.50030.211.079+18.3252018-06-11 19:10:51
1318Jegorex53.540.118+10.00020.504.825+3.7432018-06-11 22:17:47
1449mufcie31.518.037+10.00017.487.202+13.2592018-06-11 16:33:11
1577Malfoi24.823.389+10.00014.508.873+4.7852018-06-11 17:30:46
1652p430.914.498+10.00023.614.155+6.6582018-06-12 01:51:45
171wonderer116.665.771+8.0004.065.8782018-06-12 00:12:27
18148DrNick13.735.567+5.0156.123.531+2.9572018-06-12 04:00:27
1910commentator62.789.503+5.00025.013.655+5.7212018-06-11 13:08:03
20362Nielske013953.740+3.796554.089+1.7152018-06-11 07:23:09
2145SlechtValk33.182.676+3.52411.826.938+1.8922018-06-12 00:00:27
22352KingOfThePotatoPeople1.104.942+3.443299.018+7252018-06-11 20:04:51
23154Nizzno12.930.188+1.23111.649.902+1.0002018-06-11 17:28:37
2469Mr.Furyian26.163.686+1.09917.670.722+6112018-06-11 12:55:48
2547VinceSTM32.553.889+1.00013.726.021+812018-06-11 14:01:17
26215Beardslasher8.425.0256.806.9342016-02-25 19:15:30
27201rulerofdeath9.259.2918.356.7762018-05-26 15:47:49
2873Intrepidity25.507.9236.431.1222013-09-20 15:55:00
29179VuileOtter10.876.2535.793.9302018-06-08 08:19:58
30267dirkjo4.507.8991.153.5632014-06-24 00:00:58
31161MrManiak00712.250.3012.200.7942012-04-01 18:47:19
3216SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
33386jochem.puts500.000311.0402013-12-19 14:27:36
34286PinkPirate3.528.0261.192.1432012-06-07 11:21:04
35135MultiBox15.019.4323.183.0122013-03-20 10:20:48
3635jhilverda39.061.2968.998.8062018-06-07 15:45:34
37377Yosander618.141591.4552016-03-17 21:54:11
38323TypTievus2.152.7881.419.2252013-05-07 17:51:49
39263poepoog5.246.8273.657.2642012-04-03 23:39:14
40140JortK14.417.8275.178.2052012-03-05 10:33:31
41434shaniamariekinsley000000-00-00 00:00:00
42388Kimiyana492.22892.2372012-02-01 00:06:39
4348Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
44171Dreminator11.819.6589.795.6052012-04-30 22:20:12
45414dockx114.93453.1142016-06-08 19:38:33
46202Drizzt_DoUrden9.235.0583.717.5242013-07-21 00:42:53
47216sXAnarioN8.402.2165.841.3532018-05-23 13:43:40
48105-1WyriHaximus18.734.4613.885.8382013-02-06 22:43:54
49363DerRabbit904.767303.0452018-06-02 13:01:17
50389Huppelmuts474.292138.9502012-08-23 06:46:24

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO10186.452.804+55.01555.007.754+43.826
2 DIG8166.785.12474.841.031
3 ONZ8155.330.983+5.00065.968.315+5.721
4 Frontpage8140.719.29946.584.018
5 VBL683.212.332+50.00028.739.635+5.871
6 CREW368.283.79219.736.896
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR358.465.400+13.73146.367.813+19.325
9 KLB626.133.410+3.44310.602.781+725
10 TVR223.632.17320.161.907
11 GAM418.633.2698.827.447
12 PTA215.787.2434.936.370
13 GC.2813.59395.230
9213
Biep!
  woensdag 13 juni 2018 @ 06:41:45 #156
151441 SlariBot
Biep biep!
pi_179757996
12 June 2018

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118218.463.355.173+2.305.7707.558.592.374+789.765
2osu!4896.908.935.588+4.775.4572.647.142.695+1.514.371
3FOK!4335.974.964.883+785.2102.320.343.918+326.283
4Reddit3945.438.429.465+7.855.8032.678.487.843+534.687
5StepmaniaOnline2224.557.541.471+2.008.917958.596.572+438.574
6TeamLiquid2353.976.341.198+312.9162.549.727.906+208.109
7Kongregate2673.406.013.961+1.384.9481.617.521.453+176.529
8LUElinks2123.170.236.267+15.2461.498.040.780+13.009
9Klamm.de1652.965.346.066+282.8931.500.908.824+110.839
10OCN-Overclock.net3042.885.780.340+474.4211.510.857.576+320.775
1113371402.759.512.885+511.7221.437.386.592+775.250
12Hinnavaatlus1162.684.072.298+284.1691.394.355.265+164.396
13What.cd?1772.598.034.104+340.5081.085.563.167+101.299
14PolishTracker1462.491.042.688+282.2281.275.829.971+81.633
15GAMEFORGEGAMES1031.770.907.400+364.460978.186.484+140.338
16Board8541.747.165.219+215.000606.918.644+32.670
17UnofficialLinusTechTips1931.716.082.533+649.9611.118.238.706+279.389
18SwiftIRC871.648.985.121+51.938793.767.248+25.289
19KongregateElite821.418.982.968+60.217525.473.801+101.797
20SWB1031.391.300.237+172.930483.945.310+145.909


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer116.665.7714.065.8782018-06-12 00:12:27
2Jo0Lz111.470.999+50.00031.675.700+32.9062018-06-12 08:40:25
3Omentuva108.993.154+50.00043.102.055+31.7182018-06-12 17:43:32
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.684.51416.887.1252018-06-05 17:00:33
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef66.093.76926.414.0462018-06-09 14:23:06
10commentator62.790.610+1.10725.014.467+8122018-06-12 15:25:59
11Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
12Programmeur61.497.831+50.00012.860.731+4.8262018-06-12 16:19:04
13CF8760.828.000+4.00022.818.833+1.2192018-06-12 15:49:39
14Apollo1559.320.852+36.01722.883.222+20.2642018-06-12 19:55:08
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate54.600.00018.052.2852018-06-11 16:22:13
18Jegorex53.540.11820.504.8252018-06-11 22:17:47
19TigerXtrm52.229.235+50.00013.956.747+7.0112018-06-12 22:00:28
20PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
21DJMO51.032.5357.352.0122018-04-16 10:08:20
22Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
23Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
24PoisoneIvy43.996.14311.201.3742018-06-10 21:55:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
27stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
28BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
29Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
30Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
31DaFan41.268.40620.380.7712017-12-29 12:26:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33onlogisch40.586.98913.716.2652018-06-01 22:16:58
34Karina39.751.85111.156.4572018-06-10 21:21:49
35jhilverda39.061.2968.998.8062018-06-07 15:45:34
36DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
37SwollyBoy37.500.00020.266.9202018-05-01 08:47:37
38gateway36.818.42515.355.4692018-04-16 21:52:37
39Ge4ce36.319.82831.615.1292018-06-10 22:14:28
40Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
41maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
42Messina35.787.50030.211.0792018-06-11 19:10:51
43Sjowhan34.530.98519.943.5692018-06-08 13:19:08
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45SlechtValk33.187.932+5.25611.830.152+3.2142018-06-13 00:00:26
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47VinceSTM32.553.88913.726.0212018-06-11 14:01:17
48Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
49mufcie31.518.03717.487.2022018-06-11 16:33:11
50Lafyno31.124.6467.250.7302018-05-13 22:06:07
1764
Biep!
  woensdag 13 juni 2018 @ 06:41:57 #157
151441 SlariBot
Biep biep!
pi_179757997
registreer om deze reclame te verbergen

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
158+3heywoodu29.064.623+200.0003.275.028+22.4002018-06-12 17:42:27
2362+1DerRabbit954.767+50.000315.110+12.0652018-06-12 22:47:59
385DirkZz22.649.980+50.0008.488.625+20.4292018-06-12 13:48:47
419TigerXtrm52.229.235+50.00013.956.747+7.0112018-06-12 22:00:28
512Programmeur61.497.831+50.00012.860.731+4.8262018-06-12 16:19:04
62Jo0Lz111.470.999+50.00031.675.700+32.9062018-06-12 08:40:25
7101d4v1d19.263.709+50.0005.307.989+20.0382018-06-12 11:41:00
83Omentuva108.993.154+50.00043.102.055+31.7182018-06-12 17:43:32
9210Rnie8.618.228+50.0007.391.258+44.2892018-06-12 13:40:34
1014Apollo1559.320.852+36.01722.883.222+20.2642018-06-12 19:55:08
11161+1wisheh12.275.961+33.11215.757.288+29.7552018-06-13 00:37:21
1278Lloris9223.849.579+21.63610.551.828+1.5872018-06-12 20:25:55
1377Malfoi24.843.389+20.00014.522.821+13.9482018-06-13 00:36:33
1452p430.934.498+20.00023.622.194+8.0392018-06-12 19:24:45
15132Party_P15.574.804+13.2059.359.206+3.9192018-06-12 16:00:43
16228+1nosamason7.394.624+7.7184.103.371+1.0002018-06-12 09:57:11
1722019hunter918.227.062+7.30811.095.795+36.4802018-06-12 20:05:37
18148DrNick13.741.686+6.1196.125.022+1.4912018-06-13 04:00:26
1945SlechtValk33.187.932+5.25611.830.152+3.2142018-06-13 00:00:26
2013CF8760.828.000+4.00022.818.833+1.2192018-06-12 15:49:39
2155no_tukker29.993.786+3.9818.265.080+3.8192018-06-12 16:20:16
2269Mr.Furyian26.167.362+3.67617.673.352+2.6302018-06-12 13:53:34
23240Satioz6.917.032+1.5433.032.877+1.4242018-06-12 16:48:17
2410commentator62.790.610+1.10725.014.467+8122018-06-12 15:25:59
25154Nizzno12.930.720+53211.650.902+1.0002018-06-12 19:42:55
26140JortK14.417.8275.178.2052012-03-05 10:33:31
27434shaniamariekinsley000000-00-00 00:00:00
28388Kimiyana492.22892.2372012-02-01 00:06:39
2948Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
30171Dreminator11.819.6589.795.6052012-04-30 22:20:12
31414dockx114.93453.1142016-06-08 19:38:33
32202Drizzt_DoUrden9.235.0583.717.5242013-07-21 00:42:53
33216sXAnarioN8.402.2165.841.3532018-05-23 13:43:40
34105WyriHaximus18.734.4613.885.8382013-02-06 22:43:54
35389Huppelmuts474.292138.9502012-08-23 06:46:24
36304Mathijz2.939.9121.253.0582012-09-05 19:50:37
3786hole198822.494.17019.655.1532018-06-06 21:40:10
38430rorymeijer4.0401.2342012-10-01 16:03:00
39215Beardslasher8.425.0256.806.9342016-02-25 19:15:30
40201rulerofdeath9.259.2918.356.7762018-05-26 15:47:49
4173Intrepidity25.507.9236.431.1222013-09-20 15:55:00
42179VuileOtter10.876.2535.793.9302018-06-08 08:19:58
43267dirkjo4.507.8991.153.5632014-06-24 00:00:58
44162-1MrManiak00712.250.3012.200.7942012-04-01 18:47:19
4516SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
46386jochem.puts500.000311.0402013-12-19 14:27:36
47286PinkPirate3.528.0261.192.1432012-06-07 11:21:04
48135MultiBox15.019.4323.183.0122013-03-20 10:20:48
4935jhilverda39.061.2968.998.8062018-06-07 15:45:34
50377Yosander618.141591.4552016-03-17 21:54:11

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO10186.508.923+56.11955.016.256+8.502
2 DIG8166.821.141+36.01774.861.295+20.264
3 ONZ8155.332.090+1.10765.969.127+812
4 Frontpage8140.719.29946.584.018
5 VBL683.262.332+50.00028.760.064+20.429
6 CREW368.283.79219.736.896
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR358.465.932+53246.368.813+1.000
9 KLB626.133.41010.602.781
10 TVR223.632.17320.161.907
11 GAM418.633.2698.827.447
12 PTA215.787.2434.936.370
13 GC.2813.59395.230
20354
Biep!
pi_179777066
13 June 2018

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows1183+118.466.080.540+2.725.3677.559.661.828+1.069.454
2osu!4896.912.434.636+3.499.0482.648.025.949+883.254
3FOK!4335.975.418.119+453.2362.320.500.309+156.391
4Reddit3945.439.834.823+1.405.3582.679.074.471+586.628
5StepmaniaOnline2224.559.468.003+1.926.532959.020.856+424.284
6TeamLiquid2353.977.075.184+733.9862.550.383.965+656.059
7Kongregate2673.406.408.847+394.8861.617.805.964+284.511
8LUElinks2123.170.367.324+131.0571.498.113.153+72.373
9Klamm.de1652.965.580.610+234.5441.500.994.759+85.935
10OCN-Overclock.net3042.886.185.235+404.8951.511.058.110+200.534
1113371402.759.916.902+404.0171.437.519.707+133.115
12Hinnavaatlus1162.684.383.231+310.9331.394.568.030+212.765
13What.cd?1772.598.156.425+122.3211.085.613.981+50.814
14PolishTracker1462.491.229.027+186.3391.275.887.797+57.826
15GAMEFORGEGAMES1031.771.008.441+101.041978.308.548+122.064
16Board8541.747.187.219+22.000606.924.766+6.122
17UnofficialLinusTechTips1931.716.901.803+819.2701.118.619.233+380.527
18SwiftIRC871.649.119.828+134.707793.887.510+120.262
19KongregateElite821.419.212.968+230.000525.541.058+67.257
20SWB1031.391.567.350+267.113484.105.933+160.623


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer116.667.771+2.0004.065.8782018-06-14 00:23:08
2Jo0Lz111.470.99931.675.7002018-06-12 08:40:25
3Omentuva108.993.15443.102.0552018-06-12 17:43:32
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.684.51416.887.1252018-06-05 17:00:33
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef66.093.76926.414.0462018-06-09 14:23:06
10commentator62.811.610+21.00025.024.737+10.2702018-06-13 23:17:43
11Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
12Programmeur61.497.83112.860.7312018-06-12 16:19:04
13CF8760.857.000+29.00022.825.337+6.5042018-06-13 21:30:45
14Apollo1559.320.85222.883.2222018-06-12 19:55:08
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate54.600.00018.052.2852018-06-11 16:22:13
18Jegorex53.550.118+10.00020.512.035+7.2102018-06-13 22:11:40
19TigerXtrm52.229.23513.956.7472018-06-12 22:00:28
20PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
21DJMO51.032.5357.352.0122018-04-16 10:08:20
22Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
23Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
24PoisoneIvy43.996.14311.201.3742018-06-10 21:55:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
27stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
28BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
29Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
30Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
31DaFan41.268.40620.380.7712017-12-29 12:26:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33onlogisch40.586.98913.716.2652018-06-01 22:16:58
34Karina39.751.85111.156.4572018-06-10 21:21:49
35jhilverda39.061.2968.998.8062018-06-07 15:45:34
36DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
37SwollyBoy37.500.00020.266.9202018-05-01 08:47:37
38gateway36.818.42515.355.4692018-04-16 21:52:37
39Ge4ce36.319.82831.615.1292018-06-10 22:14:28
40Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
41maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
42Messina35.787.50030.211.0792018-06-11 19:10:51
43Sjowhan34.530.98519.943.5692018-06-08 13:19:08
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45SlechtValk33.193.692+5.76011.834.091+3.9392018-06-14 06:01:03
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47VinceSTM32.553.88913.726.0212018-06-11 14:01:17
48Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
49mufcie31.528.037+10.00017.499.340+12.1382018-06-13 19:58:02
50Lafyno31.124.6467.250.7302018-05-13 22:06:07
21613
Biep!
pi_179777067

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1112+1Litso17.673.635+100.0004.360.177+27.6102018-06-13 17:35:25
2178+1VuileOtter10.926.253+50.0005.807.074+13.1442018-06-13 10:35:41
3163superworm12.242.683+50.0003.177.717+7.3062018-06-13 10:18:07
4100Puala19.426.928+50.0005.989.733+14.4562018-06-13 09:24:44
590RockNijntje21.667.449+50.0007.133.638+12.9222018-06-13 16:39:28
613CF8760.857.000+29.00022.825.337+6.5042018-06-13 21:30:45
710commentator62.811.610+21.00025.024.737+10.2702018-06-13 23:17:43
8307ijs_beer2.735.067+18.2081.532.049+8.0742018-06-13 19:30:05
9132Party_P15.586.059+11.2559.363.109+3.9032018-06-13 16:00:23
1018Jegorex53.550.118+10.00020.512.035+7.2102018-06-13 22:11:40
1149mufcie31.528.037+10.00017.499.340+12.1382018-06-13 19:58:02
1277Malfoi24.853.389+10.00014.527.670+4.8492018-06-13 16:57:26
1352p430.944.498+10.00023.625.527+3.3332018-06-13 20:11:47
14226leonn7.550.120+10.0003.320.008+9.1822018-06-13 19:28:36
1578Lloris9223.855.644+6.06510.553.061+1.2332018-06-13 13:01:03
1645SlechtValk33.193.692+5.76011.834.091+3.9392018-06-14 06:01:03
1768+1Mr.Furyian26.172.497+5.13517.675.996+2.6442018-06-13 13:58:32
18148DrNick13.743.820+2.1346.126.370+1.3482018-06-14 04:00:48
19245SleepSub6.625.203+2.0002.780.079+1.6632018-06-13 07:50:43
201wonderer116.667.771+2.0004.065.8782018-06-14 00:23:08
21240Satioz6.917.549+5173.034.575+1.6982018-06-13 17:07:38
2222019hunter918.227.224+16211.098.760+2.9652018-06-13 16:09:22
23216sXAnarioN8.402.2165.841.3532018-05-23 13:43:40
24105WyriHaximus18.734.4613.885.8382013-02-06 22:43:54
25362DerRabbit954.767315.1102018-06-12 22:47:59
26389Huppelmuts474.292138.9502012-08-23 06:46:24
27304Mathijz2.939.9121.253.0582012-09-05 19:50:37
2886hole198822.494.17019.655.1532018-06-06 21:40:10
29430rorymeijer4.0401.2342012-10-01 16:03:00
30215Beardslasher8.425.0256.806.9342016-02-25 19:15:30
31201rulerofdeath9.259.2918.356.7762018-05-26 15:47:49
3273Intrepidity25.507.9236.431.1222013-09-20 15:55:00
33267dirkjo4.507.8991.153.5632014-06-24 00:00:58
34162MrManiak00712.250.3012.200.7942012-04-01 18:47:19
3516SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
36386jochem.puts500.000311.0402013-12-19 14:27:36
37286PinkPirate3.528.0261.192.1432012-06-07 11:21:04
38135MultiBox15.019.4323.183.0122013-03-20 10:20:48
3935jhilverda39.061.2968.998.8062018-06-07 15:45:34
40377Yosander618.141591.4552016-03-17 21:54:11
41323TypTievus2.152.7881.419.2252013-05-07 17:51:49
42263poepoog5.246.8273.657.2642012-04-03 23:39:14
43140JortK14.417.8275.178.2052012-03-05 10:33:31
44434shaniamariekinsley000000-00-00 00:00:00
45388Kimiyana492.22892.2372012-02-01 00:06:39
4648Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
47171Dreminator11.819.6589.795.6052012-04-30 22:20:12
48414dockx114.93453.1142016-06-08 19:38:33
49202Drizzt_DoUrden9.235.0583.717.5242013-07-21 00:42:53
5046Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO10186.561.057+52.13455.030.526+14.270
2 DIG8166.823.141+2.00074.862.958+1.663
3 ONZ8155.353.090+21.00065.979.397+10.270
4 Frontpage8140.769.299+50.00046.591.324+7.306
5 VBL683.262.33228.760.064
6 CREW368.283.79219.736.896
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR358.465.93246.368.813
9 KLB626.133.41010.602.781
10 TVR223.632.17320.161.907
11 GAM418.633.2698.827.447
12 PTA215.787.2434.936.370
13 GC.2813.59395.230
12890
Biep!
  vrijdag 15 juni 2018 @ 06:41:45 #160
151441 SlariBot
Biep biep!
pi_179797696
14 June 2018

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118318.468.695.429+2.614.8897.560.773.895+1.112.067
2osu!490+16.932.401.161+19.966.5252.652.044.912+4.018.963
3FOK!4335.976.101.913+683.7942.320.753.891+253.582
4Reddit3945.441.091.164+1.256.3412.679.597.132+522.661
5StepmaniaOnline2224.561.896.561+2.428.558959.539.996+519.140
6TeamLiquid2353.977.383.223+308.0392.550.618.763+234.798
7Kongregate2673.406.666.125+257.2781.617.945.495+139.531
8LUElinks2123.170.523.145+155.8211.498.140.151+26.998
9Klamm.de1652.965.877.398+296.7881.501.163.436+168.677
10OCN-Overclock.net3042.886.667.903+482.6681.511.200.418+142.308
1113371402.760.080.248+163.3461.437.625.203+105.496
12Hinnavaatlus1162.684.920.878+537.6471.395.093.030+525.000
13What.cd?1772.598.512.254+355.8291.085.803.009+189.028
14PolishTracker1462.491.595.934+366.9071.275.994.116+106.319
15GAMEFORGEGAMES1031.771.214.418+205.977978.407.412+98.864
16Board8541.747.250.219+63.000606.933.569+8.803
17UnofficialLinusTechTips1931.717.670.696+768.8931.118.935.305+316.072
18SwiftIRC871.649.314.031+194.203793.958.054+70.544
19KongregateElite821.419.323.646+110.678525.563.995+22.937
20SWB1031.391.802.775+235.425484.192.803+86.870


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer116.667.7714.065.8782018-06-14 00:23:08
2Jo0Lz111.470.99931.675.7002018-06-12 08:40:25
3Omentuva109.043.154+50.00043.146.066+44.0112018-06-14 20:51:24
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.684.51416.887.1252018-06-05 17:00:33
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef66.093.76926.414.0462018-06-09 14:23:06
10commentator62.816.610+5.00025.026.529+1.7922018-06-14 15:39:20
11Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
12Programmeur61.547.831+50.00012.860.7312018-06-14 21:04:10
13CF8760.879.000+22.00022.830.071+4.7342018-06-14 16:57:04
14Apollo1559.320.85222.883.2222018-06-12 19:55:08
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate54.650.000+50.00018.063.538+11.2532018-06-14 15:53:04
18Jegorex53.550.11820.512.0352018-06-13 22:11:40
19TigerXtrm52.229.23513.956.7472018-06-12 22:00:28
20PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
21DJMO51.032.5357.352.0122018-04-16 10:08:20
22Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
23Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
24PoisoneIvy43.996.14311.201.3742018-06-10 21:55:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
27stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
28BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
29Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
30Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
31DaFan41.268.40620.380.7712017-12-29 12:26:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33onlogisch40.636.989+50.00013.725.750+9.4852018-06-14 21:47:05
34Karina39.751.85111.156.4572018-06-10 21:21:49
35jhilverda39.061.2968.998.8062018-06-07 15:45:34
36DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
37SwollyBoy37.500.00020.266.9202018-05-01 08:47:37
38gateway36.818.42515.355.4692018-04-16 21:52:37
39Ge4ce36.324.828+5.00031.637.053+21.9242018-06-14 16:11:01
40Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
41maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
42Messina35.787.50030.211.0792018-06-11 19:10:51
43Sjowhan34.530.98519.943.5692018-06-08 13:19:08
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45SlechtValk33.193.879+18711.834.250+1592018-06-15 00:02:39
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47VinceSTM32.553.88913.726.0212018-06-11 14:01:17
48Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
49mufcie31.538.037+10.00017.510.463+11.1232018-06-14 14:55:56
50Lafyno31.124.6467.250.7302018-05-13 22:06:07
3747
Biep!
  vrijdag 15 juni 2018 @ 06:41:56 #161
151441 SlariBot
Biep biep!
pi_179797698

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1160+3superworm12.292.683+50.0003.185.167+7.4502018-06-14 23:39:41
233onlogisch40.636.989+50.00013.725.750+9.4852018-06-14 21:47:05
317Dviate54.650.000+50.00018.063.538+11.2532018-06-14 15:53:04
412Programmeur61.547.831+50.00012.860.7312018-06-14 21:04:10
5117+1Drizzt17.322.775+50.0005.614.993+16.0622018-06-14 19:22:13
63Omentuva109.043.154+50.00043.146.066+44.0112018-06-14 20:51:24
770+1ChristiaaNL25.844.040+50.00011.911.154+23.0932018-06-14 15:19:47
891ursel21.390.255+50.0009.066.827+13.2572018-06-14 16:27:02
954SnIpA30.411.825+50.00010.716.782+23.4942018-06-14 08:37:48
1090RockNijntje21.717.449+50.0007.142.311+8.6732018-06-14 23:05:38
11173joystickj11.594.203+41.5225.408.262+11.5962018-06-14 16:09:26
12360+3Nielske013978.120+24.380564.866+10.7772018-06-14 15:10:03
1313CF8760.879.000+22.00022.830.071+4.7342018-06-14 16:57:04
14132Party_P15.596.842+10.7839.366.981+3.8722018-06-14 16:00:03
1549mufcie31.538.037+10.00017.510.463+11.1232018-06-14 14:55:56
1677Malfoi24.863.389+10.00014.531.048+3.3782018-06-14 14:19:22
1752p430.954.498+10.00023.632.860+7.3332018-06-14 21:20:44
1896johne120.220.836+9.2025.469.111+2.7452018-06-14 22:11:57
1978Lloris9223.863.158+7.51410.555.762+2.7012018-06-14 08:24:19
2068Mr.Furyian26.178.628+6.13117.678.664+2.6682018-06-14 13:25:06
21307ijs_beer2.740.705+5.6381.533.074+1.0252018-06-14 08:38:00
2239Ge4ce36.324.828+5.00031.637.053+21.9242018-06-14 16:11:01
2310commentator62.816.610+5.00025.026.529+1.7922018-06-14 15:39:20
24298+1timo833.053.395+4.7541.165.142+2.4922018-06-14 20:43:19
2522019hunter918.231.532+4.30811.100.472+1.7122018-06-14 17:23:36
26344talentt1.358.934+4.000752.781+1.5482018-06-14 07:44:50
27148DrNick13.745.272+1.4526.128.532+2.1622018-06-15 04:00:48
28154Nizzno12.931.727+1.00711.651.902+1.0002018-06-14 18:49:04
29240Satioz6.918.465+9163.036.638+2.0632018-06-14 16:40:44
3045SlechtValk33.193.879+18711.834.250+1592018-06-15 00:02:39
31286PinkPirate3.528.0261.192.1432012-06-07 11:21:04
32135MultiBox15.019.4323.183.0122013-03-20 10:20:48
3335jhilverda39.061.2968.998.8062018-06-07 15:45:34
34377Yosander618.141591.4552016-03-17 21:54:11
35323TypTievus2.152.7881.419.2252013-05-07 17:51:49
36263poepoog5.246.8273.657.2642012-04-03 23:39:14
37140JortK14.417.8275.178.2052012-03-05 10:33:31
38434shaniamariekinsley000000-00-00 00:00:00
39388Kimiyana492.22892.2372012-02-01 00:06:39
4048Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
41171Dreminator11.819.6589.795.6052012-04-30 22:20:12
42414dockx114.93453.1142016-06-08 19:38:33
43202Drizzt_DoUrden9.235.0583.717.5242013-07-21 00:42:53
44216sXAnarioN8.402.2165.841.3532018-05-23 13:43:40
45105WyriHaximus18.734.4613.885.8382013-02-06 22:43:54
46363-1DerRabbit954.767315.1102018-06-12 22:47:59
47389Huppelmuts474.292138.9502012-08-23 06:46:24
48304Mathijz2.939.9121.253.0582012-09-05 19:50:37
4986hole198822.494.17019.655.1532018-06-06 21:40:10
50430rorymeijer4.0401.2342012-10-01 16:03:00

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO10186.612.509+51.45255.041.361+10.835
2 DIG8166.873.141+50.00074.876.215+13.257
3 ONZ8155.408.090+55.00066.004.683+25.286
4 Frontpage8140.819.299+50.00046.598.774+7.450
5 VBL683.362.332+100.00028.785.611+25.547
6 CREW368.283.79219.736.896
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR358.466.939+1.00746.369.813+1.000
9 KLB626.133.41010.602.781
10 TVR223.632.17320.161.907
11 GAM418.674.791+41.5228.839.043+11.596
12 PTA215.787.2434.936.370
13 GC.2813.59395.230
24915
Biep!
  zaterdag 16 juni 2018 @ 06:41:53 #162
151441 SlariBot
Biep biep!
pi_179819559
15 June 2018

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118318.471.436.864+2.741.4357.561.597.111+823.216
2osu!4906.936.468.732+4.067.5712.653.375.294+1.330.382
3FOK!4335.976.720.261+618.3482.321.223.860+469.969
4Reddit3945.442.526.173+1.435.0092.680.378.199+781.067
5StepmaniaOnline2224.563.939.787+2.043.226959.876.796+336.800
6TeamLiquid2353.977.724.423+341.2002.550.833.997+215.234
7Kongregate2673.406.972.787+306.6621.618.100.724+155.229
8LUElinks2123.170.598.911+75.7661.498.169.264+29.113
9Klamm.de1652.966.130.336+252.9381.501.273.203+109.767
10OCN-Overclock.net3042.887.285.068+617.1651.511.470.071+269.653
1113371402.760.296.019+215.7711.437.699.684+74.481
12Hinnavaatlus1162.685.135.739+214.8611.395.220.174+127.144
13What.cd?1772.598.732.568+220.3141.085.875.052+72.043
14PolishTracker1462.491.807.541+211.6071.276.054.297+60.181
15GAMEFORGEGAMES1031.771.263.070+48.652978.459.642+52.230
16Board8541.747.471.168+220.949606.961.591+28.022
17UnofficialLinusTechTips1931.718.500.882+830.1861.119.352.978+417.673
18SwiftIRC871.649.444.045+130.014794.083.504+125.450
19KongregateElite821.419.505.741+182.095525.622.451+58.456
20SWB1031.391.851.840+49.065484.227.053+34.250


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer116.670.771+3.0004.065.8782018-06-16 00:00:11
2Jo0Lz111.470.99931.675.7002018-06-12 08:40:25
3Omentuva109.043.15443.146.0662018-06-14 20:51:24
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.684.51416.887.1252018-06-05 17:00:33
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef66.093.76926.414.0462018-06-09 14:23:06
10commentator62.829.610+13.00025.030.512+3.9832018-06-15 15:49:22
11Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
12Programmeur61.547.83112.860.7312018-06-14 21:04:10
13CF8760.890.000+11.00022.831.339+1.2682018-06-15 16:50:42
14Apollo1559.351.559+30.70722.895.315+12.0932018-06-16 00:45:39
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate54.650.00018.063.5382018-06-14 15:53:04
18Jegorex53.560.118+10.00020.516.027+3.9922018-06-15 19:28:07
19TigerXtrm52.229.23513.956.7472018-06-12 22:00:28
20PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
21DJMO51.032.5357.352.0122018-04-16 10:08:20
22Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
23Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
24PoisoneIvy44.046.143+50.00011.215.886+14.5122018-06-15 23:03:09
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
27stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
28BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
29Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
30Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
31DaFan41.268.40620.380.7712017-12-29 12:26:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33onlogisch40.636.98913.725.7502018-06-14 21:47:05
34Karina39.751.85111.156.4572018-06-10 21:21:49
35jhilverda39.061.2968.998.8062018-06-07 15:45:34
36DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
37SwollyBoy37.600.000+100.00020.317.275+50.3552018-06-15 07:42:24
38gateway36.818.42515.355.4692018-04-16 21:52:37
39Ge4ce36.324.82831.637.0532018-06-14 16:11:01
40Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
41maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
42Messina35.787.50030.211.0792018-06-11 19:10:51
43Sjowhan34.530.98519.943.5692018-06-08 13:19:08
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45SlechtValk33.197.861+3.98211.835.215+9652018-06-16 00:02:48
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47VinceSTM32.553.88913.726.0212018-06-11 14:01:17
48Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
49mufcie31.538.03717.510.4632018-06-14 14:55:56
50Lafyno31.124.6467.250.7302018-05-13 22:06:07
3104
Biep!
  zaterdag 16 juni 2018 @ 06:42:04 #163
151441 SlariBot
Biep biep!
pi_179819561

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
137SwollyBoy37.600.000+100.00020.317.275+50.3552018-06-15 07:42:24
283+1Dr_Flash22.868.069+50.00020.435.476+172.3932018-06-15 23:36:19
3175+2EJlol11.005.591+50.0006.263.031+87.9712018-06-15 14:02:45
424PoisoneIvy44.046.143+50.00011.215.886+14.5122018-06-15 23:03:09
5104jimcom8918.794.789+50.0004.714.565+6.8722018-06-15 09:12:07
6116+1Drizzt17.372.775+50.0005.624.506+9.5132018-06-15 22:55:15
7111Vetheid17.769.252+50.0006.545.311+23.6762018-06-15 10:50:51
870ChristiaaNL25.894.040+50.00011.935.547+24.3932018-06-16 01:38:28
914Apollo1559.351.559+30.70722.895.315+12.0932018-06-16 00:45:39
1068Mr.Furyian26.206.420+27.79217.695.899+17.2352018-06-15 19:44:59
1152p430.974.498+20.00023.641.218+8.3582018-06-15 21:26:42
1278Lloris9223.878.408+15.25010.557.057+1.2952018-06-15 11:29:37
1310commentator62.829.610+13.00025.030.512+3.9832018-06-15 15:49:22
1413CF8760.890.000+11.00022.831.339+1.2682018-06-15 16:50:42
1518Jegorex53.560.118+10.00020.516.027+3.9922018-06-15 19:28:07
1677Malfoi24.873.389+10.00014.533.098+2.0502018-06-15 11:14:29
17132Party_P15.604.274+7.4329.370.147+3.1662018-06-15 16:00:15
18244+1SleepSub6.631.203+6.0002.782.234+2.1552018-06-15 10:04:27
1945SlechtValk33.197.861+3.98211.835.215+9652018-06-16 00:02:48
2055no_tukker29.997.706+3.9208.267.710+2.6302018-06-15 12:50:51
211wonderer116.670.771+3.0004.065.8782018-06-16 00:00:11
2222019hunter918.233.882+2.35011.117.246+16.7742018-06-15 20:57:22
23298timo833.054.822+1.4271.166.458+1.3162018-06-15 22:06:39
24154Nizzno12.933.050+1.32311.652.902+1.0002018-06-15 21:39:17
25148DrNick13.745.891+6196.129.331+7992018-06-16 04:00:48
26240Satioz6.918.970+5053.037.805+1.1672018-06-15 17:32:52
2796johne120.220.877+415.469.149+382018-06-15 22:29:14
2848Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
29171Dreminator11.819.6589.795.6052012-04-30 22:20:12
30414dockx114.93453.1142016-06-08 19:38:33
31202Drizzt_DoUrden9.235.0583.717.5242013-07-21 00:42:53
32216sXAnarioN8.402.2165.841.3532018-05-23 13:43:40
33105WyriHaximus18.734.4613.885.8382013-02-06 22:43:54
34363DerRabbit954.767315.1102018-06-12 22:47:59
35389Huppelmuts474.292138.9502012-08-23 06:46:24
36304Mathijz2.939.9121.253.0582012-09-05 19:50:37
3786hole198822.494.17019.655.1532018-06-06 21:40:10
38430rorymeijer4.0401.2342012-10-01 16:03:00
39215Beardslasher8.425.0256.806.9342016-02-25 19:15:30
40201rulerofdeath9.259.2918.356.7762018-05-26 15:47:49
4173Intrepidity25.507.9236.431.1222013-09-20 15:55:00
42178VuileOtter10.926.2535.807.0742018-06-13 10:35:41
43267dirkjo4.507.8991.153.5632014-06-24 00:00:58
44163MrManiak00712.250.3012.200.7942012-04-01 18:47:19
4516SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
46386jochem.puts500.000311.0402013-12-19 14:27:36
47286PinkPirate3.528.0261.192.1432012-06-07 11:21:04
48135MultiBox15.019.4323.183.0122013-03-20 10:20:48
4935jhilverda39.061.2968.998.8062018-06-07 15:45:34
50377Yosander618.141591.4552016-03-17 21:54:11

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO10186.613.128+61955.042.160+799
2 DIG8167.009.848+136.70774.940.818+64.603
3 ONZ8155.421.090+13.00066.008.666+3.983
4 Frontpage8140.819.29946.598.774
5 VBL683.412.332+50.00028.795.124+9.513
6 CREW368.283.79219.736.896
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR358.468.262+1.32346.370.813+1.000
9 KLB626.133.41010.602.781
10 TVR223.632.17320.161.907
11 GAM418.674.7918.839.043
12 PTA215.787.2434.936.370
13 GC.2813.59395.230
26859
Biep!
  zondag 17 juni 2018 @ 06:41:54 #164
151441 SlariBot
Biep biep!
pi_179841894
16 June 2018

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows1184+118.473.014.997+1.578.1337.562.301.413+704.302
2osu!4906.941.050.908+4.582.1762.654.721.172+1.345.878
3FOK!4335.976.963.638+243.3772.321.365.397+141.537
4Reddit3945.443.612.038+1.085.8652.681.048.976+670.777
5StepmaniaOnline2224.567.272.828+3.333.041960.420.539+543.743
6TeamLiquid2353.978.016.742+292.3192.551.032.927+198.930
7Kongregate2673.407.358.246+385.4591.618.327.584+226.860
8LUElinks2123.170.650.489+51.5781.498.206.897+37.633
9Klamm.de1652.966.306.423+176.0871.501.348.065+74.862
10OCN-Overclock.net3042.887.701.374+416.3061.511.702.515+232.444
1113371402.760.617.573+321.5541.437.950.053+250.369
12Hinnavaatlus1162.685.357.893+222.1541.395.469.727+249.553
13What.cd?1772.599.003.345+270.7771.085.977.737+102.685
14PolishTracker1462.492.169.851+362.3101.276.256.397+202.100
15GAMEFORGEGAMES1031.771.345.833+82.763978.512.400+52.758
16Board8541.747.485.497+14.329606.966.189+4.598
17UnofficialLinusTechTips1931.719.243.548+742.6661.119.630.748+277.770
18SwiftIRC871.649.622.729+178.684794.179.087+95.583
19KongregateElite821.419.532.352+26.611525.631.319+8.868
20SWB1031.391.892.133+40.293484.242.414+15.361


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer116.674.771+4.0004.065.8782018-06-16 23:19:27
2Jo0Lz111.470.99931.675.7002018-06-12 08:40:25
3Omentuva109.093.154+50.00043.193.529+47.4632018-06-17 00:05:04
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.684.51416.887.1252018-06-05 17:00:33
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef66.093.76926.414.0462018-06-09 14:23:06
10commentator62.829.61025.030.5122018-06-15 15:49:22
11Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
12Programmeur61.547.83112.860.7312018-06-14 21:04:10
13CF8760.912.000+22.00022.833.878+2.5392018-06-16 12:29:00
14Apollo1559.357.222+5.66322.897.957+2.6422018-06-16 20:32:02
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate54.650.00018.063.5382018-06-14 15:53:04
18Jegorex53.560.11820.516.0272018-06-15 19:28:07
19TigerXtrm52.229.23513.956.7472018-06-12 22:00:28
20PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
21DJMO51.032.5357.352.0122018-04-16 10:08:20
22Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
23Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
24PoisoneIvy44.046.14311.215.8862018-06-15 23:03:09
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
27stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
28BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
29Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
30Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
31DaFan41.268.40620.380.7712017-12-29 12:26:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33onlogisch40.636.98913.725.7502018-06-14 21:47:05
34Karina39.751.85111.156.4572018-06-10 21:21:49
35jhilverda39.061.2968.998.8062018-06-07 15:45:34
36DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
37SwollyBoy37.600.00020.317.2752018-06-15 07:42:24
38gateway36.818.42515.355.4692018-04-16 21:52:37
39Ge4ce36.324.82831.637.0532018-06-14 16:11:01
40Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
41maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
42Messina35.787.50030.211.0792018-06-11 19:10:51
43Sjowhan34.530.98519.943.5692018-06-08 13:19:08
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45SlechtValk33.208.601+10.74011.842.520+7.3052018-06-17 06:01:39
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47VinceSTM32.553.88913.726.0212018-06-11 14:01:17
48Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
49mufcie31.538.03717.510.4632018-06-14 14:55:56
50Lafyno31.124.6467.250.7302018-05-13 22:06:07
25503
Biep!
  zondag 17 juni 2018 @ 06:42:05 #165
151441 SlariBot
Biep biep!
pi_179841895

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
160ssmm98728.928.418+50.0009.990.009+45.5782018-06-16 11:50:33
23Omentuva109.093.154+50.00043.193.529+47.4632018-06-17 00:05:04
3121BootVluchteling16.947.489+50.0006.036.882+10.2072018-06-16 10:07:33
413CF8760.912.000+22.00022.833.878+2.5392018-06-16 12:29:00
552p430.994.498+20.00023.653.252+12.0342018-06-17 01:08:41
678Lloris9223.892.902+14.49410.558.033+9762018-06-16 08:40:16
745SlechtValk33.208.601+10.74011.842.520+7.3052018-06-17 06:01:39
868Mr.Furyian26.216.799+10.37917.704.768+8.8692018-06-16 23:39:10
914Apollo1559.357.222+5.66322.897.957+2.6422018-06-16 20:32:02
101wonderer116.674.771+4.0004.065.8782018-06-16 23:19:27
11148DrNick13.748.862+2.9716.131.078+1.7472018-06-17 04:00:49
12298timo833.057.272+2.4501.167.156+6982018-06-16 21:54:55
13154Nizzno12.933.725+67511.654.370+1.4682018-06-17 02:18:39
1496johne120.220.882+55.469.160+112018-06-16 12:52:31
15202Drizzt_DoUrden9.235.0583.717.5242013-07-21 00:42:53
16216sXAnarioN8.402.2165.841.3532018-05-23 13:43:40
17105WyriHaximus18.734.4613.885.8382013-02-06 22:43:54
18363DerRabbit954.767315.1102018-06-12 22:47:59
19389Huppelmuts474.292138.9502012-08-23 06:46:24
20304Mathijz2.939.9121.253.0582012-09-05 19:50:37
2186hole198822.494.17019.655.1532018-06-06 21:40:10
22430rorymeijer4.0401.2342012-10-01 16:03:00
23215Beardslasher8.425.0256.806.9342016-02-25 19:15:30
24201rulerofdeath9.259.2918.356.7762018-05-26 15:47:49
2573Intrepidity25.507.9236.431.1222013-09-20 15:55:00
26178VuileOtter10.926.2535.807.0742018-06-13 10:35:41
27267dirkjo4.507.8991.153.5632014-06-24 00:00:58
28163MrManiak00712.250.3012.200.7942012-04-01 18:47:19
2916SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
30386jochem.puts500.000311.0402013-12-19 14:27:36
31286PinkPirate3.528.0261.192.1432012-06-07 11:21:04
32135MultiBox15.019.4323.183.0122013-03-20 10:20:48
3335jhilverda39.061.2968.998.8062018-06-07 15:45:34
34377Yosander618.141591.4552016-03-17 21:54:11
35323TypTievus2.152.7881.419.2252013-05-07 17:51:49
36263poepoog5.246.8273.657.2642012-04-03 23:39:14
37140JortK14.417.8275.178.2052012-03-05 10:33:31
38434shaniamariekinsley000000-00-00 00:00:00
39388Kimiyana492.22892.2372012-02-01 00:06:39
4048Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
41171Dreminator11.819.6589.795.6052012-04-30 22:20:12
42414dockx114.93453.1142016-06-08 19:38:33
43167Lammert12.106.3913.670.4142016-02-13 03:21:12
4446Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
45381Scrummie1559.469123.6312017-04-10 19:24:08
46396FebruaryAir312.470121.7492012-10-15 15:35:19
47236wurich7.109.7915.025.5822015-04-03 21:34:07
4879miezziej23.729.2134.116.8812018-05-28 14:39:12
49375DaveAsten640.108290.5062012-11-19 04:07:27
50293Wells3.376.6713.447.4132016-05-17 19:01:21

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO10186.616.099+2.97155.043.907+1.747
2 DIG8167.015.511+5.66374.943.460+2.642
3 ONZ8155.421.09066.008.666
4 Frontpage8140.819.29946.598.774
5 VBL683.412.33228.795.124
6 CREW368.283.79219.736.896
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR358.468.937+67546.372.281+1.468
9 KLB626.133.41010.602.781
10 TVR223.632.17320.161.907
11 GAM418.674.7918.839.043
12 PTA215.787.2434.936.370
13 GC.2813.59395.230
20782
Biep!
  maandag 18 juni 2018 @ 06:42:03 #166
151441 SlariBot
Biep biep!
pi_179864329
17 June 2018

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118418.474.909.673+1.894.6767.563.200.536+899.123
2osu!4906.945.464.515+4.413.6072.655.818.665+1.097.493
3FOK!4335.977.388.398+424.7602.321.568.935+203.538
4Reddit3945.444.597.514+985.4762.681.817.945+768.969
5StepmaniaOnline2224.569.608.510+2.335.682960.845.426+424.887
6TeamLiquid2353.978.348.727+331.9852.551.297.887+264.960
7Kongregate2673.407.911.354+553.1081.618.580.685+253.101
8LUElinks2123.170.777.732+127.2431.498.252.439+45.542
9Klamm.de1652.966.525.150+218.7271.501.474.669+126.604
10OCN-Overclock.net3042.888.170.642+469.2681.511.899.682+197.167
1113371402.760.819.877+202.3041.438.033.943+83.890
12Hinnavaatlus1162.685.559.415+201.5221.395.573.396+103.669
13What.cd?1772.599.144.641+141.2961.086.023.531+45.794
14PolishTracker1462.492.347.577+177.7261.276.340.696+84.299
15GAMEFORGEGAMES1031.771.380.315+34.482978.580.865+68.465
16Board8541.747.546.214+60.717606.973.898+7.709
17UnofficialLinusTechTips1931.719.916.901+673.3531.120.066.737+435.989
18SwiftIRC871.649.768.433+145.704794.367.375+188.288
19KongregateElite821.419.730.948+198.596525.726.299+94.980
20SWB1031.392.042.296+150.163484.333.655+91.241


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer116.677.771+3.0004.065.8782018-06-18 01:01:41
2Jo0Lz111.470.99931.675.7002018-06-12 08:40:25
3Omentuva109.093.15443.193.5292018-06-17 00:05:04
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.684.51416.887.1252018-06-05 17:00:33
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef66.093.76926.414.0462018-06-09 14:23:06
10commentator62.829.61025.030.5122018-06-15 15:49:22
11Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
12Programmeur61.597.831+50.00012.860.7312018-06-18 00:58:19
13CF8760.912.00022.833.8782018-06-16 12:29:00
14Apollo1559.364.232+7.01022.902.685+4.7282018-06-17 22:56:15
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate54.650.00018.063.5382018-06-14 15:53:04
18Jegorex53.560.11820.516.0272018-06-15 19:28:07
19TigerXtrm52.279.235+50.00013.964.037+7.2902018-06-17 13:48:12
20PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
21DJMO51.032.5357.352.0122018-04-16 10:08:20
22Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
23Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
24PoisoneIvy44.046.14311.215.8862018-06-15 23:03:09
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
27stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
28BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
29Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
30Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
31DaFan41.268.40620.380.7712017-12-29 12:26:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33onlogisch40.636.98913.725.7502018-06-14 21:47:05
34Karina39.751.85111.156.4572018-06-10 21:21:49
35jhilverda39.061.2968.998.8062018-06-07 15:45:34
36DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
37SwollyBoy37.600.00020.317.2752018-06-15 07:42:24
38gateway36.818.42515.355.4692018-04-16 21:52:37
39Ge4ce36.324.82831.637.0532018-06-14 16:11:01
40Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
41maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
42Messina35.787.50030.211.0792018-06-11 19:10:51
43Sjowhan34.530.98519.943.5692018-06-08 13:19:08
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45SlechtValk33.218.794+10.19311.850.886+8.3662018-06-18 06:00:17
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47VinceSTM32.553.88913.726.0212018-06-11 14:01:17
48Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
49mufcie31.538.03717.510.4632018-06-14 14:55:56
50Lafyno31.124.6467.250.7302018-05-13 22:06:07
8695
Biep!
  maandag 18 juni 2018 @ 06:42:14 #167
151441 SlariBot
Biep biep!
pi_179864331

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1192Chris Gamgee9.940.153+50.0004.761.763+18.5602018-06-17 13:36:40
2160superworm12.342.683+50.0003.192.202+7.0352018-06-17 16:14:42
312Programmeur61.597.831+50.00012.860.7312018-06-18 00:58:19
419TigerXtrm52.279.235+50.00013.964.037+7.2902018-06-17 13:48:12
5114+2Drizzt17.422.775+50.0005.639.740+15.2342018-06-17 18:49:42
6129DrPhibes16.165.667+50.00011.520.754+74.9032018-06-17 19:18:06
785DirkZz22.687.127+37.1478.538.625+50.0002018-06-17 13:52:17
888trainfreak22.370.477+27.2996.136.152+6.4072018-06-17 19:30:51
978Lloris9223.905.052+12.15010.559.587+1.5542018-06-17 10:57:02
1045SlechtValk33.218.794+10.19311.850.886+8.3662018-06-18 06:00:17
1152p431.004.498+10.00023.658.068+4.8162018-06-17 08:23:41
12298timo833.065.957+8.6851.168.272+1.1162018-06-17 23:06:11
1314Apollo1559.364.232+7.01022.902.685+4.7282018-06-17 22:56:15
14154Nizzno12.940.485+6.76011.656.403+2.0332018-06-17 18:44:46
151wonderer116.677.771+3.0004.065.8782018-06-18 01:01:41
1696johne120.222.693+1.8115.470.076+9162018-06-17 17:02:21
17148DrNick13.749.414+5526.131.208+1302018-06-18 04:00:48
18240Satioz6.919.123+1533.038.255+4502018-06-17 12:18:54
19304Mathijz2.939.9121.253.0582012-09-05 19:50:37
2086hole198822.494.17019.655.1532018-06-06 21:40:10
21430rorymeijer4.0401.2342012-10-01 16:03:00
22215Beardslasher8.425.0256.806.9342016-02-25 19:15:30
23201rulerofdeath9.259.2918.356.7762018-05-26 15:47:49
2473Intrepidity25.507.9236.431.1222013-09-20 15:55:00
25178VuileOtter10.926.2535.807.0742018-06-13 10:35:41
26267dirkjo4.507.8991.153.5632014-06-24 00:00:58
27163MrManiak00712.250.3012.200.7942012-04-01 18:47:19
2816SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
29386jochem.puts500.000311.0402013-12-19 14:27:36
30286PinkPirate3.528.0261.192.1432012-06-07 11:21:04
31135MultiBox15.019.4323.183.0122013-03-20 10:20:48
3235jhilverda39.061.2968.998.8062018-06-07 15:45:34
33377Yosander618.141591.4552016-03-17 21:54:11
34323TypTievus2.152.7881.419.2252013-05-07 17:51:49
35263poepoog5.246.8273.657.2642012-04-03 23:39:14
36140JortK14.417.8275.178.2052012-03-05 10:33:31
37434shaniamariekinsley000000-00-00 00:00:00
38388Kimiyana492.22892.2372012-02-01 00:06:39
3948Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
40171Dreminator11.819.6589.795.6052012-04-30 22:20:12
41414dockx114.93453.1142016-06-08 19:38:33
42202Drizzt_DoUrden9.235.0583.717.5242013-07-21 00:42:53
43216sXAnarioN8.402.2165.841.3532018-05-23 13:43:40
44105WyriHaximus18.734.4613.885.8382013-02-06 22:43:54
45363DerRabbit954.767315.1102018-06-12 22:47:59
46389Huppelmuts474.292138.9502012-08-23 06:46:24
4779miezziej23.729.2134.116.8812018-05-28 14:39:12
48375DaveAsten640.108290.5062012-11-19 04:07:27
49293Wells3.376.6713.447.4132016-05-17 19:01:21
50283netsplitter3.576.7752.093.9102017-08-31 08:23:58

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO10186.666.651+50.55255.051.327+7.420
2 DIG8167.022.521+7.01074.948.188+4.728
3 ONZ8155.421.09066.008.666
4 Frontpage8140.869.299+50.00046.605.809+7.035
5 VBL683.499.479+87.14728.860.358+65.234
6 CREW368.283.79219.736.896
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR358.475.697+6.76046.374.314+2.033
9 KLB626.133.41010.602.781
10 TVR223.632.17320.161.907
11 GAM418.674.7918.839.043
12 PTA215.787.2434.936.370
13 GC.2813.59395.230
6246
Biep!
  dinsdag 19 juni 2018 @ 06:41:48 #168
151441 SlariBot
Biep biep!
pi_179888331
18 June 2018

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118418.476.839.922+1.930.2497.564.052.425+851.889
2osu!4906.949.447.200+3.982.6852.657.454.714+1.636.049
3FOK!4335.977.897.466+509.0682.321.916.991+348.056
4Reddit3945.446.362.261+1.764.7472.683.203.103+1.385.158
5StepmaniaOnline2224.571.822.674+2.214.164961.317.014+471.588
6TeamLiquid2353.978.943.618+594.8912.551.617.384+319.497
7Kongregate2673.408.398.227+486.8731.618.909.176+328.491
8LUElinks2123.170.841.594+63.8621.498.518.250+265.811
9Klamm.de1652.966.769.401+244.2511.501.601.061+126.392
10OCN-Overclock.net3042.888.823.366+652.7241.512.247.716+348.034
1113371402.761.118.268+298.3911.438.132.087+98.144
12Hinnavaatlus1162.685.843.061+283.6461.395.686.684+113.288
13What.cd?1772.599.422.576+277.9351.086.269.260+245.729
14PolishTracker1462.492.518.463+170.8861.276.411.631+70.935
15GAMEFORGEGAMES1031.771.408.090+27.775978.614.141+33.276
16Board8541.747.688.351+142.137606.992.900+19.002
17UnofficialLinusTechTips1931.720.687.166+770.2651.120.400.631+333.894
18SwiftIRC871.649.969.388+200.955794.407.011+39.636
19KongregateElite821.419.848.853+117.905525.745.852+19.553
20SWB1031.392.177.233+134.937484.400.648+66.993


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer116.677.7714.065.8782018-06-18 01:01:41
2Jo0Lz111.520.999+50.00031.737.152+61.4522018-06-18 16:12:40
3Omentuva109.093.15443.193.5292018-06-17 00:05:04
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.684.51416.887.1252018-06-05 17:00:33
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef66.141.357+47.58826.537.222+123.1762018-06-18 23:56:06
10commentator62.843.610+14.00025.039.067+8.5552018-06-18 18:33:30
11Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
12Programmeur61.597.83112.860.7312018-06-18 00:58:19
13CF8760.941.000+29.00022.840.446+6.5682018-06-18 22:01:06
14Apollo1559.373.745+9.51322.907.971+5.2862018-06-18 22:26:37
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate54.650.00018.063.5382018-06-14 15:53:04
18Jegorex53.570.118+10.00020.520.773+4.7462018-06-18 15:43:35
19TigerXtrm52.279.23513.964.0372018-06-17 13:48:12
20PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
21DJMO51.032.5357.352.0122018-04-16 10:08:20
22Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
23Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
24PoisoneIvy44.046.14311.215.8862018-06-15 23:03:09
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
27stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
28BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
29Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
30Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
31DaFan41.268.40620.380.7712017-12-29 12:26:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33onlogisch40.636.98913.725.7502018-06-14 21:47:05
34Karina39.751.85111.156.4572018-06-10 21:21:49
35jhilverda39.061.2968.998.8062018-06-07 15:45:34
36DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
37SwollyBoy37.600.00020.317.2752018-06-15 07:42:24
38gateway36.818.42515.355.4692018-04-16 21:52:37
39Ge4ce36.324.82831.637.0532018-06-14 16:11:01
40Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
41maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
42Messina35.787.50030.211.0792018-06-11 19:10:51
43Sjowhan34.580.985+50.00019.975.686+32.1172018-06-18 16:54:00
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45SlechtValk33.221.390+2.59611.853.174+2.2882018-06-19 06:01:55
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47VinceSTM32.603.889+50.00013.740.858+14.8372018-06-18 15:02:09
48Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
49mufcie31.548.037+10.00017.520.788+10.3252018-06-18 16:14:14
50Lafyno31.124.6467.250.7302018-05-13 22:06:07
10288
Biep!
  dinsdag 19 juni 2018 @ 06:42:00 #169
151441 SlariBot
Biep biep!
pi_179888332

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
186+1Boer22222.540.534+50.0006.776.549+12.7962018-06-18 12:43:50
285DirkZz22.737.127+50.0008.557.526+18.9012018-06-18 14:06:04
32Jo0Lz111.520.999+50.00031.737.152+61.4522018-06-18 16:12:40
447VinceSTM32.603.889+50.00013.740.858+14.8372018-06-18 15:02:09
543Sjowhan34.580.985+50.00019.975.686+32.1172018-06-18 16:54:00
6120+1BootVluchteling16.997.489+50.0006.045.551+8.6692018-06-18 20:04:42
79Phoef66.141.357+47.58826.537.222+123.1762018-06-18 23:56:06
813CF8760.941.000+29.00022.840.446+6.5682018-06-18 22:01:06
952p431.024.498+20.00023.667.081+9.0132018-06-19 04:05:40
1078Lloris9223.923.725+18.67310.560.831+1.2442018-06-18 18:20:05
11360Nielske013993.725+15.605570.967+6.1012018-06-18 12:52:50
1210commentator62.843.610+14.00025.039.067+8.5552018-06-18 18:33:30
1349mufcie31.548.037+10.00017.520.788+10.3252018-06-18 16:14:14
1418Jegorex53.570.118+10.00020.520.773+4.7462018-06-18 15:43:35
1577Malfoi24.883.389+10.00014.536.703+3.6052018-06-18 12:01:26
1614Apollo1559.373.745+9.51322.907.971+5.2862018-06-18 22:26:37
17132Party_P15.612.983+8.7099.374.676+4.5292018-06-18 16:00:45
18298timo833.070.828+4.8711.168.900+6282018-06-18 23:01:50
1968Mr.Furyian26.221.092+4.29317.708.205+3.4372018-06-18 12:35:40
2045SlechtValk33.221.390+2.59611.853.174+2.2882018-06-19 06:01:55
2196johne120.224.166+1.4735.470.812+7362018-06-18 20:38:42
2222019hunter918.234.878+99611.124.484+7.2382018-06-18 21:36:20
23148DrNick13.750.376+9626.131.2082018-06-19 04:00:48
24240Satioz6.919.912+7893.040.064+1.8092018-06-18 16:32:30
25286PinkPirate3.528.0261.192.1432012-06-07 11:21:04
26135MultiBox15.019.4323.183.0122013-03-20 10:20:48
2735jhilverda39.061.2968.998.8062018-06-07 15:45:34
28377Yosander618.141591.4552016-03-17 21:54:11
29323TypTievus2.152.7881.419.2252013-05-07 17:51:49
30263poepoog5.246.8273.657.2642012-04-03 23:39:14
31140JortK14.417.8275.178.2052012-03-05 10:33:31
32434shaniamariekinsley000000-00-00 00:00:00
33388Kimiyana492.22892.2372012-02-01 00:06:39
3448Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
35171Dreminator11.819.6589.795.6052012-04-30 22:20:12
36414dockx114.93453.1142016-06-08 19:38:33
37202Drizzt_DoUrden9.235.0583.717.5242013-07-21 00:42:53
38216sXAnarioN8.402.2165.841.3532018-05-23 13:43:40
39105WyriHaximus18.734.4613.885.8382013-02-06 22:43:54
40363DerRabbit954.767315.1102018-06-12 22:47:59
41389Huppelmuts474.292138.9502012-08-23 06:46:24
42304Mathijz2.939.9121.253.0582012-09-05 19:50:37
4387-1hole198822.494.17019.655.1532018-06-06 21:40:10
44430rorymeijer4.0401.2342012-10-01 16:03:00
45215Beardslasher8.425.0256.806.9342016-02-25 19:15:30
46201rulerofdeath9.259.2918.356.7762018-05-26 15:47:49
4773Intrepidity25.507.9236.431.1222013-09-20 15:55:00
48178VuileOtter10.926.2535.807.0742018-06-13 10:35:41
49267dirkjo4.507.8991.153.5632014-06-24 00:00:58
50163MrManiak00712.250.3012.200.7942012-04-01 18:47:19

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO10186.667.613+96255.051.327
2 DIG8167.032.034+9.51374.953.474+5.286
3 ONZ8155.435.090+14.00066.017.221+8.555
4 Frontpage8140.869.29946.605.809
5 VBL683.549.479+50.00028.879.259+18.901
6 CREW368.283.79219.736.896
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR358.475.69746.374.314
9 KLB626.133.41010.602.781
10 TVR223.632.17320.161.907
11 GAM418.674.7918.839.043
12 PTA215.787.2434.936.370
13 GC.2813.59395.230
24557
Biep!
  woensdag 20 juni 2018 @ 06:41:46 #170
151441 SlariBot
Biep biep!
pi_179912491
19 June 2018

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118418.479.330.278+2.490.3567.564.805.039+752.614
2osu!489-16.674.827.580-274.619.6202.630.352.061-27.102.653
3FOK!4335.978.505.800+608.3342.322.186.956+269.965
4Reddit3945.447.557.785+1.195.5242.683.848.686+645.583
5StepmaniaOnline2224.573.664.386+1.841.712961.665.212+348.198
6TeamLiquid2353.979.369.798+426.1802.551.868.492+251.108
7Kongregate2673.408.789.367+391.1401.619.151.864+242.688
8LUElinks2123.170.905.079+63.4851.498.533.729+15.479
9Klamm.de1652.967.098.464+329.0631.501.712.574+111.513
10OCN-Overclock.net3042.889.280.608+457.2421.512.455.350+207.634
1113371402.761.418.880+300.6121.438.307.088+175.001
12Hinnavaatlus1162.686.281.761+438.7001.395.945.109+258.425
13What.cd?1772.599.684.157+261.5811.086.332.117+62.857
14PolishTracker1462.492.783.550+265.0871.276.533.881+122.250
15GAMEFORGEGAMES1031.771.594.354+186.264978.698.921+84.780
16Board8541.747.707.669+19.318606.997.692+4.792
17UnofficialLinusTechTips1931.721.672.195+985.0291.120.806.746+406.115
18SwiftIRC871.650.174.531+205.143794.499.387+92.376
19KongregateElite821.420.089.921+241.068525.798.455+52.603
20SWB1031.392.323.982+146.749484.633.144+232.496


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer116.681.771+4.0004.065.8782018-06-20 01:39:47
2Jo0Lz111.520.99931.737.1522018-06-18 16:12:40
3Omentuva109.143.154+50.00043.246.206+52.6772018-06-19 22:13:30
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.684.51416.887.1252018-06-05 17:00:33
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef66.141.35726.537.2222018-06-18 23:56:06
10commentator62.849.676+6.06625.042.239+3.1722018-06-19 15:25:48
11Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
12Programmeur61.597.83112.860.7312018-06-18 00:58:19
13CF8760.965.000+24.00022.845.064+4.6182018-06-19 22:12:16
14Apollo1559.373.74522.907.9712018-06-18 22:26:37
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate54.700.000+50.00018.074.308+10.7702018-06-19 12:03:39
18Jegorex53.580.118+10.00020.525.985+5.2122018-06-20 00:10:09
19TigerXtrm52.279.23513.964.0372018-06-17 13:48:12
20PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
21DJMO51.032.5357.352.0122018-04-16 10:08:20
22Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
23Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
24PoisoneIvy44.046.14311.215.8862018-06-15 23:03:09
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
27stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
28BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
29Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
30Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
31DaFan41.268.40620.380.7712017-12-29 12:26:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33onlogisch40.686.989+50.00013.735.762+10.0122018-06-19 22:48:54
34Karina39.751.85111.156.4572018-06-10 21:21:49
35jhilverda39.111.296+50.0009.024.113+25.3072018-06-19 14:31:20
36DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
37SwollyBoy37.600.00020.317.2752018-06-15 07:42:24
38gateway36.818.42515.355.4692018-04-16 21:52:37
39Ge4ce36.324.82831.637.0532018-06-14 16:11:01
40Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
41maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
42Messina35.787.50030.211.0792018-06-11 19:10:51
43Sjowhan34.580.98519.975.6862018-06-18 16:54:00
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45SlechtValk33.223.434+2.04411.857.491+4.3172018-06-20 06:02:13
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47VinceSTM32.603.88913.740.8582018-06-18 15:02:09
48Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
49mufcie31.548.03717.520.7882018-06-18 16:14:14
50Lafyno31.124.6467.250.7302018-05-13 22:06:07
14695
Biep!
  woensdag 20 juni 2018 @ 06:41:57 #171
151441 SlariBot
Biep biep!
pi_179912492

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1177+1VuileOtter10.976.253+50.0005.831.843+24.7692018-06-19 10:22:19
235jhilverda39.111.296+50.0009.024.113+25.3072018-06-19 14:31:20
3159+1superworm12.392.683+50.0003.199.097+6.8952018-06-19 07:19:33
433onlogisch40.686.989+50.00013.735.762+10.0122018-06-19 22:48:54
517Dviate54.700.000+50.00018.074.308+10.7702018-06-19 12:03:39
6182TWP10.709.452+50.0001.952.394+14.8712018-06-19 14:20:24
782Pino11222.959.413+50.00010.048.171+42.5342018-06-19 08:39:22
83Omentuva109.143.154+50.00043.246.206+52.6772018-06-19 22:13:30
996johne120.265.763+41.5975.483.198+12.3862018-06-19 20:16:10
10213+1randallvg8.497.710+28.5753.112.082+11.8832018-06-19 18:01:22
1113CF8760.965.000+24.00022.845.064+4.6182018-06-19 22:12:16
1277Malfoi24.903.389+20.00014.541.960+5.2572018-06-19 13:53:05
1352p431.044.498+20.00023.675.401+8.3202018-06-19 20:06:39
1468Mr.Furyian26.233.389+12.29717.720.636+12.4312018-06-19 20:52:59
15132Party_P15.624.855+11.8729.379.789+5.1132018-06-19 16:00:05
1618Jegorex53.580.118+10.00020.525.985+5.2122018-06-20 00:10:09
1778Lloris9223.932.984+9.25910.561.278+4472018-06-19 08:59:53
18360Nielske013999.936+6.211573.650+2.6832018-06-19 13:41:19
1910commentator62.849.676+6.06625.042.239+3.1722018-06-19 15:25:48
2055no_tukker30.002.677+4.9718.269.699+1.9892018-06-19 12:04:13
211wonderer116.681.771+4.0004.065.8782018-06-20 01:39:47
22298timo833.073.943+3.1151.169.406+5062018-06-19 21:49:55
23154Nizzno12.943.334+2.84911.657.403+1.0002018-06-19 17:41:55
2445SlechtValk33.223.434+2.04411.857.491+4.3172018-06-20 06:02:13
25240Satioz6.920.840+9283.040.994+9302018-06-19 16:43:32
26148DrNick13.750.689+3136.131.2082018-06-20 04:00:49
2722019hunter918.235.115+23711.126.350+1.8662018-06-19 22:32:29
28304Mathijz2.939.9121.253.0582012-09-05 19:50:37
2987hole198822.494.17019.655.1532018-06-06 21:40:10
30430rorymeijer4.0401.2342012-10-01 16:03:00
31215Beardslasher8.425.0256.806.9342016-02-25 19:15:30
32201rulerofdeath9.259.2918.356.7762018-05-26 15:47:49
3373Intrepidity25.507.9236.431.1222013-09-20 15:55:00
34267dirkjo4.507.8991.153.5632014-06-24 00:00:58
35163MrManiak00712.250.3012.200.7942012-04-01 18:47:19
3616SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
37386jochem.puts500.000311.0402013-12-19 14:27:36
38286PinkPirate3.528.0261.192.1432012-06-07 11:21:04
39135MultiBox15.019.4323.183.0122013-03-20 10:20:48
40377Yosander618.141591.4552016-03-17 21:54:11
41323TypTievus2.152.7881.419.2252013-05-07 17:51:49
42263poepoog5.246.8273.657.2642012-04-03 23:39:14
43140JortK14.417.8275.178.2052012-03-05 10:33:31
44434shaniamariekinsley000000-00-00 00:00:00
45388Kimiyana492.22892.2372012-02-01 00:06:39
4648Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
47171Dreminator11.819.6589.795.6052012-04-30 22:20:12
48414dockx114.93453.1142016-06-08 19:38:33
49202Drizzt_DoUrden9.235.0583.717.5242013-07-21 00:42:53
50216sXAnarioN8.402.2165.841.3532018-05-23 13:43:40

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO10186.717.926+50.31355.093.861+42.534
2 DIG8167.032.03474.953.474
3 ONZ8155.441.156+6.06666.020.393+3.172
4 Frontpage8140.919.299+50.00046.612.704+6.895
5 VBL683.599.479+50.00028.889.271+10.012
6 CREW368.283.79219.736.896
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR358.478.546+2.84946.375.314+1.000
9 KLB626.133.41010.602.781
10 TVR223.632.17320.161.907
11 GAM418.674.7918.839.043
12 PTA215.787.2434.936.370
13 GC.2813.59395.230
11213
Biep!
pi_179937041
20 June 2018

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118418.482.020.903+2.690.6257.565.830.127+1.025.088
2osu!4896.678.867.988+4.040.4082.631.700.126+1.348.065
3FOK!4335.979.144.814+639.0142.322.639.033+452.077
4Reddit3945.449.166.415+1.608.6302.684.731.272+882.586
5StepmaniaOnline2224.575.529.939+1.865.553961.985.587+320.375
6TeamLiquid2353.979.922.892+553.0942.552.044.828+176.336
7Kongregate2673.409.287.027+497.6601.619.465.750+313.886
8LUElinks2123.171.146.239+241.1601.498.602.696+68.967
9Klamm.de1652.967.453.929+355.4651.501.919.901+207.327
10OCN-Overclock.net3042.889.884.921+604.3131.512.653.138+197.788
1113371402.761.614.077+195.1971.438.479.589+172.501
12Hinnavaatlus1162.686.639.728+357.9671.396.088.954+143.845
13What.cd?1772.599.898.170+214.0131.086.370.458+38.341
14PolishTracker1462.492.979.413+195.8631.276.613.145+79.264
15GAMEFORGEGAMES1031.771.737.396+143.042978.829.249+130.328
16Board8541.747.712.646+4.977606.999.861+2.169
17UnofficialLinusTechTips1931.722.317.322+645.1271.121.708.751+902.005
18SwiftIRC871.650.319.997+145.466794.561.020+61.633
19KongregateElite821.420.298.871+208.950525.857.933+59.478
20SWB1031.392.554.546+230.564484.760.817+127.673


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer116.681.7714.065.8782018-06-20 01:39:47
2Jo0Lz111.520.99931.737.1522018-06-18 16:12:40
3Omentuva109.143.15443.246.2062018-06-19 22:13:30
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.684.51416.887.1252018-06-05 17:00:33
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef66.141.35726.537.2222018-06-18 23:56:06
10commentator62.855.676+6.00025.046.966+4.7272018-06-20 16:01:13
11Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
12Programmeur61.647.831+50.00012.860.7312018-06-21 01:05:27
13CF8760.980.000+15.00022.848.866+3.8022018-06-20 22:13:30
14Apollo1559.378.602+4.85722.911.378+3.4072018-06-20 21:38:07
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate54.700.00018.074.3082018-06-19 12:03:39
18Jegorex53.590.118+10.00020.529.210+3.2252018-06-20 22:53:28
19TigerXtrm52.279.23513.964.0372018-06-17 13:48:12
20PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
21DJMO51.032.5357.352.0122018-04-16 10:08:20
22Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
23Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
24PoisoneIvy44.096.143+50.00011.231.022+15.1362018-06-20 12:43:32
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
27stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
28BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
29Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
30Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
31DaFan41.268.40620.380.7712017-12-29 12:26:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33onlogisch40.686.98913.735.7622018-06-19 22:48:54
34Karina39.751.85111.156.4572018-06-10 21:21:49
35jhilverda39.111.2969.024.1132018-06-19 14:31:20
36DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
37SwollyBoy37.600.00020.317.2752018-06-15 07:42:24
38gateway36.818.42515.355.4692018-04-16 21:52:37
39Ge4ce36.324.82831.637.0532018-06-14 16:11:01
40Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
41maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
42Messina35.787.50030.211.0792018-06-11 19:10:51
43Sjowhan34.580.98519.975.6862018-06-18 16:54:00
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45SlechtValk33.227.755+4.32111.858.407+9162018-06-21 00:00:40
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47VinceSTM32.603.88913.740.8582018-06-18 15:02:09
48Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
49mufcie31.558.037+10.00017.530.705+9.9172018-06-20 16:06:03
50Lafyno31.124.6467.250.7302018-05-13 22:06:07
7
Biep!
pi_179937044

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1101d4v1d19.363.709+100.0005.344.069+36.0802018-06-20 18:40:47
2159superworm12.442.683+50.0003.209.372+10.2752018-06-20 21:53:33
312Programmeur61.647.831+50.00012.860.7312018-06-21 01:05:27
424PoisoneIvy44.096.143+50.00011.231.022+15.1362018-06-20 12:43:32
5104jimcom8918.844.789+50.0004.723.154+8.5892018-06-20 15:59:27
6114Drizzt17.472.775+50.0005.653.169+13.4292018-06-20 12:49:12
7289+2Marcel-o3.445.514+50.0001.095.067+15.8742018-06-20 11:47:00
854SnIpA30.461.825+50.00010.737.867+21.0852018-06-20 10:00:15
9134Maginneke15.154.119+31.56926.140.917+266.2032018-06-21 01:03:31
1078Lloris9223.962.629+29.64510.563.141+1.8632018-06-21 00:29:46
1177Malfoi24.923.389+20.00014.546.216+4.2562018-06-20 13:40:41
1252p431.064.498+20.00023.684.153+8.7522018-06-20 17:50:38
1313CF8760.980.000+15.00022.848.866+3.8022018-06-20 22:13:30
1487hole198822.504.170+10.00019.669.461+14.3082018-06-20 22:51:08
1518Jegorex53.590.118+10.00020.529.210+3.2252018-06-20 22:53:28
1649mufcie31.558.037+10.00017.530.705+9.9172018-06-20 16:06:03
17132Party_P15.633.016+8.1619.383.354+3.5652018-06-20 16:00:27
1868Mr.Furyian26.241.238+7.84917.723.498+2.8622018-06-20 18:13:14
1910commentator62.855.676+6.00025.046.966+4.7272018-06-20 16:01:13
2014Apollo1559.378.602+4.85722.911.378+3.4072018-06-20 21:38:07
2145SlechtValk33.227.755+4.32111.858.407+9162018-06-21 00:00:40
22154Nizzno12.946.685+3.35111.658.403+1.0002018-06-20 20:22:25
2355no_tukker30.005.508+2.8318.270.737+1.0382018-06-20 12:31:34
24213randallvg8.500.485+2.7753.113.082+1.0002018-06-20 12:28:32
25298timo833.076.275+2.3321.170.048+6422018-06-20 22:51:37
26148DrNick13.750.919+2306.131.2082018-06-21 04:00:49
27360Nielske0131.000.029+93573.776+1262018-06-20 06:43:37
28304Mathijz2.939.9121.253.0582012-09-05 19:50:37
29430rorymeijer4.0401.2342012-10-01 16:03:00
30215Beardslasher8.425.0256.806.9342016-02-25 19:15:30
31201rulerofdeath9.259.2918.356.7762018-05-26 15:47:49
3273Intrepidity25.507.9236.431.1222013-09-20 15:55:00
33177VuileOtter10.976.2535.831.8432018-06-19 10:22:19
34267dirkjo4.507.8991.153.5632014-06-24 00:00:58
35163MrManiak00712.250.3012.200.7942012-04-01 18:47:19
3616SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
37386jochem.puts500.000311.0402013-12-19 14:27:36
38286PinkPirate3.528.0261.192.1432012-06-07 11:21:04
39135MultiBox15.019.4323.183.0122013-03-20 10:20:48
4035jhilverda39.111.2969.024.1132018-06-19 14:31:20
41377Yosander618.141591.4552016-03-17 21:54:11
42323TypTievus2.152.7881.419.2252013-05-07 17:51:49
43263poepoog5.246.8273.657.2642012-04-03 23:39:14
44140JortK14.417.8275.178.2052012-03-05 10:33:31
45434shaniamariekinsley000000-00-00 00:00:00
46388Kimiyana492.22892.2372012-02-01 00:06:39
4748Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
48171Dreminator11.819.6589.795.6052012-04-30 22:20:12
49414dockx114.93453.1142016-06-08 19:38:33
50202Drizzt_DoUrden9.235.0583.717.5242013-07-21 00:42:53

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO10186.718.156+23055.093.861
2 DIG8167.036.891+4.85774.956.881+3.407
3 ONZ8155.497.156+56.00066.046.205+25.812
4 Frontpage8140.969.299+50.00046.622.979+10.275
5 VBL683.649.479+50.00028.902.700+13.429
6 CREW368.283.79219.736.896
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR358.481.897+3.35146.376.314+1.000
9 KLB626.133.41010.602.781
10 TVR223.642.173+10.00020.176.215+14.308
11 GAM418.674.7918.839.043
12 PTA215.787.2434.936.370
13 GC.2813.59395.230
3074
Biep!
pi_179950005
Jeej, met de pulse van vanmorgen (en stiekem nog een kleintje extra zonet) twee plaatsen gestegen, valt niet meer mee in de top 20 :')
Ik heb er n en ik ben er trots op...
"Tussen droom en daad staan wetten in de weg, en praktische bezwaren"
"The needs of the many outweigh the needs of the crew, or the one."

My 5 minutes of fame
  vrijdag 22 juni 2018 @ 06:41:49 #175
151441 SlariBot
Biep biep!
pi_179959968
21 June 2018

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118418.484.178.464+2.157.5617.566.700.071+869.944
2osu!4896.682.220.648+3.352.6602.632.543.969+843.843
3FOK!4335.981.080.861+1.936.0472.323.077.032+437.999
4Reddit3945.450.265.056+1.098.6412.685.293.093+561.821
5StepmaniaOnline2224.577.276.565+1.746.626962.448.148+462.561
6TeamLiquid2353.980.287.931+365.0392.552.236.782+191.954
7Kongregate2673.409.770.174+483.1471.619.786.428+320.678
8LUElinks2123.171.177.932+31.6931.498.616.393+13.697
9Klamm.de1652.967.637.340+183.4111.502.004.057+84.156
10OCN-Overclock.net3042.890.453.308+568.3871.512.906.759+253.621
1113371402.761.794.394+180.3171.438.577.288+97.699
12Hinnavaatlus1162.686.856.477+216.7491.396.194.424+105.470
13What.cd?1772.600.271.309+373.1391.086.514.841+144.383
14PolishTracker145-12.482.985.875-9.993.5381.272.016.056-4.597.089
15GAMEFORGEGAMES1031.771.772.080+34.684978.857.014+27.765
16Board8541.747.830.646+118.000607.020.032+20.171
17UnofficialLinusTechTips1931.722.727.993+410.6711.121.955.617+246.866
18SwiftIRC871.650.442.307+122.310794.606.566+45.546
19KongregateElite821.420.422.411+123.540525.883.929+25.996
20SWB1031.392.613.979+59.433484.809.178+48.361


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer116.682.771+1.0004.065.8782018-06-21 22:59:16
2Jo0Lz111.520.99931.737.1522018-06-18 16:12:40
3Omentuva109.193.154+50.00043.277.551+31.3452018-06-22 00:23:26
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.684.51416.887.1252018-06-05 17:00:33
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef66.141.35726.537.2222018-06-18 23:56:06
10commentator62.857.676+2.00025.047.745+7792018-06-21 14:12:30
11Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
12Programmeur61.647.83112.860.7312018-06-21 01:05:27
13CF8761.005.000+25.00022.852.862+3.9962018-06-21 16:29:23
14Apollo1559.387.005+8.40322.914.107+2.7292018-06-21 21:28:00
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate54.700.00018.074.3082018-06-19 12:03:39
18Jegorex53.600.118+10.00020.533.197+3.9872018-06-22 00:59:09
19TigerXtrm52.329.235+50.00013.974.122+10.0852018-06-21 22:11:26
20+1DJMO52.284.448+1.251.9137.592.683+240.6712018-06-21 20:03:26
21-1PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
22Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
23Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
24PoisoneIvy44.096.14311.231.0222018-06-20 12:43:32
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
27stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
28BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
29Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
30Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
31DaFan41.268.40620.380.7712017-12-29 12:26:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33onlogisch40.686.98913.735.7622018-06-19 22:48:54
34Karina39.751.85111.156.4572018-06-10 21:21:49
35jhilverda39.111.2969.024.1132018-06-19 14:31:20
36DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
37SwollyBoy37.600.00020.317.2752018-06-15 07:42:24
38gateway36.818.42515.355.4692018-04-16 21:52:37
39Ge4ce36.324.82831.637.0532018-06-14 16:11:01
40Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
41maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
42Messina35.787.50030.211.0792018-06-11 19:10:51
43Sjowhan34.606.165+25.18019.990.161+14.4752018-06-21 16:35:14
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45SlechtValk33.236.614+8.85911.867.861+9.4542018-06-22 06:01:32
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47VinceSTM32.603.88913.740.8582018-06-18 15:02:09
48Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
49mufcie31.558.03717.530.7052018-06-20 16:06:03
50Lafyno31.124.6467.250.7302018-05-13 22:06:07
12705
Biep!
abonnementen ibood.com bol.com Coolblue
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')