abonnementen ibood.com bol.com Coolblue
  maandag 14 mei 2018 @ 06:41:57 #101
151441 SlariBot
Biep biep!
pi_179147081
registreer om deze reclame te verbergen

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1366+6DerRabbit804.767+55.329277.376+14.5642018-05-13 20:47:47
2309+1ijs_beer2.627.124+54.1451.477.406+16.7062018-05-13 18:50:22
3154+1Nizzno12.895.931+50.00011.626.765+39.8212018-05-13 22:56:16
433onlogisch40.486.989+50.00013.696.661+9.1902018-05-13 17:30:18
5181War Hero from the Past10.702.832+50.0004.322.737+16.2672018-05-13 10:37:21
612Programmeur60.847.831+50.00012.786.835+9.0942018-05-14 02:15:44
719TigerXtrm51.818.603+50.00013.866.189+19.9792018-05-13 13:49:35
8122Drizzt16.672.775+50.0005.467.792+9.6932018-05-14 01:16:50
93Omentuva108.180.022+50.00042.632.362+11.5972018-05-14 00:03:24
10123BootVluchteling16.647.489+50.0005.970.170+10.3412018-05-13 20:55:39
1150Lafyno31.124.646+22.2477.250.730+12.0302018-05-13 22:06:07
1253p430.414.498+20.00023.424.074+9.3412018-05-14 05:06:39
131wonderer116.502.781+15.1754.065.8782018-05-13 23:35:14
1410commentator62.489.058+10.00024.892.251+2.0722018-05-13 12:10:36
15356+1KingOfThePotatoPeople1.040.206+9.319286.163+3.8112018-05-14 02:03:05
1669Mr.Furyian25.901.220+6.80417.495.224+8.0572018-05-14 03:51:38
1745SlechtValk33.016.496+5.42711.756.860+2.3262018-05-14 00:00:11
1855no_tukker29.931.147+4.6478.222.186+2.0142018-05-14 01:53:29
19300timo833.005.641+2.3161.144.730+1.4632018-05-13 13:23:51
20148DrNick13.625.878+1.9716.057.028+8332018-05-14 04:01:32
21240Satioz6.899.490+7812.997.262+5.1242018-05-13 19:23:11
2272Intrepidity25.507.9236.431.1222013-09-20 15:55:00
23180VuileOtter10.726.2535.714.9172018-05-09 11:20:34
24266dirkjo4.507.8991.153.5632014-06-24 00:00:58
25161MrManiak00712.250.3012.200.7942012-04-01 18:47:19
2616SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
27387jochem.puts500.000311.0402013-12-19 14:27:36
28286PinkPirate3.528.0261.192.1432012-06-07 11:21:04
29135MultiBox15.019.4323.183.0122013-03-20 10:20:48
3035jhilverda38.811.2968.906.0712018-05-07 12:01:41
31378Yosander618.141591.4552016-03-17 21:54:11
32323TypTievus2.152.7881.419.2252013-05-07 17:51:49
33263poepoog5.246.8273.657.2642012-04-03 23:39:14
34140JortK14.417.8275.178.2052012-03-05 10:33:31
35336Rick.groen19961.562.423759.2292017-11-13 22:13:31
36389Kimiyana492.22892.2372012-02-01 00:06:39
3748Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
38170Dreminator11.819.6589.795.6052012-04-30 22:20:12
39392Juicyhil400.000358.1692016-07-04 21:45:37
40201Drizzt_DoUrden9.235.0583.717.5242013-07-21 00:42:53
41216sXAnarioN8.352.2165.794.3832018-05-02 15:59:10
42104WyriHaximus18.734.4613.885.8382013-02-06 22:43:54
43364Nielske013855.743505.7332018-05-08 09:13:31
44390Huppelmuts474.292138.9502012-08-23 06:46:24
45304Mathijz2.939.9121.253.0582012-09-05 19:50:37
4685hole198822.464.17019.610.4842018-05-09 22:15:56
47431rorymeijer4.0401.2342012-10-01 16:03:00
48215Beardslasher8.425.0256.806.9342016-02-25 19:15:30
49202rulerofdeath9.148.4708.071.2812017-08-28 00:58:31
50270Thienv4.287.1704.108.0012012-02-02 18:49:04

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO10185.532.483+51.97154.646.772+20.812
2 DIG9167.093.51374.975.610
3 ONZ8154.830.538+10.00065.757.743+2.072
4 Frontpage8140.119.29946.405.883
5 VBL682.207.827+100.00028.358.440+18.883
6 CREW368.283.79219.736.896
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR358.293.643+50.00046.238.781+39.821
9 KLB626.068.674+9.31910.589.926+3.811
10 TVR223.602.17320.117.238
11 GAM418.446.7108.768.011
12 PTA215.651.8124.877.982
13 GC.2813.59395.230
11399
Biep!
  dinsdag 15 mei 2018 @ 06:41:45 #102
151441 SlariBot
Biep biep!
pi_179168784
14 May 2018

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118318.406.321.767+2.560.6677.533.637.922+968.320
2osu!4856.753.363.935+4.396.2232.601.061.969+1.336.426
3FOK!4345.959.576.057+780.5512.312.365.889+318.301
4Reddit3925.297.585.419+1.161.5962.643.595.788+669.020
5StepmaniaOnline2204.484.138.206+1.681.081945.836.456+386.327
6TeamLiquid2353.962.202.570+457.0402.540.443.950+221.175
7Kongregate2663.389.160.947+557.0241.608.304.692+261.890
8LUElinks2123.166.829.410+18.3041.495.628.730+52.922
9Klamm.de1652.956.142.724+1.286.1071.496.356.263+670.776
10OCN-Overclock.net3032.870.936.142+542.2161.503.507.267+211.426
1113371402.750.527.129+233.2151.432.449.377+106.219
12Hinnavaatlus1162.675.809.788+261.4401.390.640.762+138.549
13What.cd?1772.589.202.192+368.1661.080.109.936+279.879
14PolishTracker1462.484.870.502+281.7371.273.236.434+200.884
15GAMEFORGEGAMES1031.767.247.326+346.677975.806.902+164.782
16Board8541.743.301.805+80.759606.315.958+13.392
17UnofficialLinusTechTips1931.694.965.317+866.9631.103.869.396+399.878
18SwiftIRC871.644.716.453+50.992791.078.053+27.232
19KongregateElite821.413.892.046+156.491523.571.586+40.308
20SWB1031.387.117.571+200.931481.834.540+106.207


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer116.503.781+1.0004.065.8782018-05-14 23:12:40
2Jo0Lz111.270.99931.576.6812018-05-12 14:14:03
3Omentuva108.180.02242.632.3622018-05-14 00:03:24
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.584.514+50.00016.874.888+7.2772018-05-14 16:41:13
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.914.243+50.00026.075.688+42.2602018-05-14 21:38:23
10commentator62.498.692+9.63424.896.783+4.5322018-05-14 15:41:22
11Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
12Programmeur60.847.83112.786.8352018-05-14 02:15:44
13CF8760.359.000+11.00022.741.411+3.0962018-05-14 17:31:36
14Apollo1559.131.86522.753.3662018-05-12 10:02:04
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate54.300.00017.986.5292018-05-09 10:18:00
18Jegorex53.310.118+10.00020.426.985+3.8902018-05-14 20:38:56
19TigerXtrm51.818.60313.866.1892018-05-13 13:49:35
20PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
21DJMO51.032.5357.352.0122018-04-16 10:08:20
22Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
23Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
24[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
25PoisoneIvy43.596.14311.074.8012018-05-12 14:04:35
26Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
27stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
28BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
29Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
30Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
31DaFan41.268.40620.380.7712017-12-29 12:26:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33onlogisch40.486.98913.696.6612018-05-13 17:30:18
34Karina39.725.62011.134.4702018-05-03 14:16:47
35jhilverda38.861.296+50.0008.927.224+21.1532018-05-14 20:51:08
36DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
37SwollyBoy37.500.00020.266.9202018-05-01 08:47:37
38gateway36.818.42515.355.4692018-04-16 21:52:37
39Ge4ce36.234.82831.409.0462018-05-12 13:58:24
40Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
41maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
42Messina35.750.00030.157.9932018-05-02 20:18:49
43Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
44Sjowhan34.330.98519.842.3822018-04-25 17:12:05
45SlechtValk33.020.038+3.54211.759.289+2.4292018-05-15 04:06:31
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47VinceSTM32.298.755+31.18313.666.254+4.4392018-05-14 09:05:16
48Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
49mufcie31.278.037+10.00017.314.557+5.9392018-05-14 16:24:35
50Lafyno31.124.6467.250.7302018-05-13 22:06:07
23250
Biep!
  dinsdag 15 mei 2018 @ 06:41:56 #103
151441 SlariBot
Biep biep!
pi_179168785

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1113+2Litso17.473.635+100.0004.312.204+23.1122018-05-14 17:21:35
235jhilverda38.861.296+50.0008.927.224+21.1532018-05-14 20:51:08
39Phoef65.914.243+50.00026.075.688+42.2602018-05-14 21:38:23
487Boer22222.340.534+50.0006.724.090+13.1192018-05-14 09:51:16
5172superworm11.692.683+50.0003.088.120+7.0652018-05-14 07:26:59
6218+1Bitlord8.273.075+50.0002.740.125+24.9192018-05-14 15:55:31
7101d4v1d18.934.716+50.0005.184.626+19.8512018-05-14 12:41:26
87jaapio198477.584.514+50.00016.874.888+7.2772018-05-14 16:41:13
972+1ChristiaaNL25.544.040+50.00011.789.985+19.3562018-05-14 09:06:30
1054SnIpA30.211.825+50.00010.625.861+21.7412018-05-14 11:42:50
1147VinceSTM32.298.755+31.18313.666.254+4.4392018-05-14 09:05:16
1280Lloris9223.480.028+25.80810.488.589+13.9792018-05-15 00:19:15
13173joystickj11.387.675+21.5535.345.414+8.1842018-05-14 09:10:57
1477Malfoi24.613.389+20.00014.435.044+15.5822018-05-14 19:51:23
1597johne120.035.032+18.2895.390.925+7.3252018-05-14 20:00:03
16132Party_P15.367.153+12.8819.276.430+6.1172018-05-14 16:00:10
1788trainfreak22.297.031+11.7326.106.413+2.7182018-05-14 20:15:37
1813CF8760.359.000+11.00022.741.411+3.0962018-05-14 17:31:36
1949mufcie31.278.037+10.00017.314.557+5.9392018-05-14 16:24:35
2018Jegorex53.310.118+10.00020.426.985+3.8902018-05-14 20:38:56
2153p430.424.498+10.00023.428.844+4.7702018-05-14 19:01:39
22226leonn7.500.120+10.0003.302.544+2.1262018-05-14 19:25:19
2310commentator62.498.692+9.63424.896.783+4.5322018-05-14 15:41:22
24364Nielske013864.505+8.762511.864+6.1312018-05-14 11:25:41
2522019hunter918.146.565+4.45810.832.679+19.9162018-05-14 19:19:27
26148DrNick13.630.331+4.4536.059.116+2.0882018-05-15 04:01:30
2745SlechtValk33.020.038+3.54211.759.289+2.4292018-05-15 04:06:31
28300timo833.008.037+2.3961.145.192+4622018-05-14 21:39:06
29214randallvg8.432.097+1.3193.085.298+1.0002018-05-14 14:40:49
30229nosamason7.386.906+1.2764.102.371+5992018-05-14 19:41:28
311wonderer116.503.781+1.0004.065.8782018-05-14 23:12:40
3269Mr.Furyian25.902.189+96917.497.153+1.9292018-05-15 00:23:40
33240Satioz6.899.786+2962.998.459+1.1972018-05-14 16:53:37
3416SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
35387jochem.puts500.000311.0402013-12-19 14:27:36
36286PinkPirate3.528.0261.192.1432012-06-07 11:21:04
37135MultiBox15.019.4323.183.0122013-03-20 10:20:48
38378Yosander618.141591.4552016-03-17 21:54:11
39323TypTievus2.152.7881.419.2252013-05-07 17:51:49
40263poepoog5.246.8273.657.2642012-04-03 23:39:14
41140JortK14.417.8275.178.2052012-03-05 10:33:31
42336Rick.groen19961.562.423759.2292017-11-13 22:13:31
43389Kimiyana492.22892.2372012-02-01 00:06:39
4448Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
45170Dreminator11.819.6589.795.6052012-04-30 22:20:12
46392Juicyhil400.000358.1692016-07-04 21:45:37
47201Drizzt_DoUrden9.235.0583.717.5242013-07-21 00:42:53
48216sXAnarioN8.352.2165.794.3832018-05-02 15:59:10
49104WyriHaximus18.734.4613.885.8382013-02-06 22:43:54
50390Huppelmuts474.292138.9502012-08-23 06:46:24

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO10185.536.936+4.45354.648.860+2.088
2 DIG9167.093.51374.975.610
3 ONZ8154.890.172+59.63465.784.016+26.273
4 Frontpage8140.169.299+50.00046.412.948+7.065
5 VBL682.207.82728.358.440
6 CREW368.283.79219.736.896
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR358.293.64346.238.781
9 KLB626.068.67410.589.926
10 TVR223.602.17320.117.238
11 GAM418.468.263+21.5538.776.195+8.184
12 PTA215.701.812+50.0004.902.901+24.919
13 GC.2813.59395.230
13565
Biep!
  woensdag 16 mei 2018 @ 06:41:47 #104
151441 SlariBot
Biep biep!
pi_179190337
registreer om deze reclame te verbergen
15 May 2018

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118318.409.094.123+2.772.3567.534.620.419+982.497
2osu!4856.756.939.627+3.575.6922.601.925.937+863.968
3FOK!4345.960.188.489+612.4322.312.594.102+228.213
4Reddit3925.301.028.001+3.442.5822.644.178.308+582.520
5StepmaniaOnline2204.485.734.792+1.596.586946.192.347+355.891
6TeamLiquid2353.962.661.327+458.7572.540.879.678+435.728
7Kongregate2663.389.424.683+263.7361.608.503.869+199.177
8LUElinks2123.166.895.174+65.7641.495.657.976+29.246
9Klamm.de1652.956.504.925+362.2011.496.567.355+211.092
10OCN-Overclock.net3032.871.723.497+787.3551.503.794.484+287.217
1113371402.750.972.360+445.2311.432.775.410+326.033
12Hinnavaatlus1162.676.264.768+454.9801.390.908.851+268.089
13What.cd?1772.589.370.453+168.2611.080.146.798+36.862
14PolishTracker1462.485.134.271+263.7691.273.288.121+51.687
15GAMEFORGEGAMES1031.767.357.950+110.624975.856.434+49.532
16Board8541.743.432.887+131.082606.337.719+21.761
17UnofficialLinusTechTips1931.695.642.263+676.9461.104.204.048+334.652
18SwiftIRC871.645.016.557+300.104791.240.716+162.663
19KongregateElite821.414.084.975+192.929523.701.713+130.127
20SWB1031.387.292.689+175.118481.901.030+66.490


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer116.511.781+8.0004.065.8782018-05-16 00:48:13
2Jo0Lz111.270.99931.576.6812018-05-12 14:14:03
3Omentuva108.230.022+50.00042.645.742+13.3802018-05-15 11:23:17
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.584.51416.874.8882018-05-14 16:41:13
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.914.24326.075.6882018-05-14 21:38:23
10commentator62.519.692+21.00024.903.404+6.6212018-05-15 15:29:49
11Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
12Programmeur60.847.83112.786.8352018-05-14 02:15:44
13CF8760.371.000+12.00022.744.658+3.2472018-05-15 17:05:02
14Apollo1559.132.471+60622.760.785+7.4192018-05-15 17:47:44
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate54.300.00017.986.5292018-05-09 10:18:00
18Jegorex53.310.11820.426.9852018-05-14 20:38:56
19TigerXtrm51.818.60313.866.1892018-05-13 13:49:35
20PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
21DJMO51.032.5357.352.0122018-04-16 10:08:20
22Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
23Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
24[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
25PoisoneIvy43.646.143+50.00011.088.291+13.4902018-05-15 22:48:49
26Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
27stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
28BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
29Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
30Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
31DaFan41.268.40620.380.7712017-12-29 12:26:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33onlogisch40.486.98913.696.6612018-05-13 17:30:18
34Karina39.725.62011.134.4702018-05-03 14:16:47
35jhilverda38.861.2968.927.2242018-05-14 20:51:08
36DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
37SwollyBoy37.500.00020.266.9202018-05-01 08:47:37
38gateway36.818.42515.355.4692018-04-16 21:52:37
39Ge4ce36.239.828+5.00031.415.357+6.3112018-05-15 21:11:40
40Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
41maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
42Messina35.762.500+12.50030.173.539+15.5462018-05-15 13:14:47
43+1Sjowhan34.380.985+50.00019.866.962+24.5802018-05-15 12:11:50
44-1Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45SlechtValk33.024.415+4.37711.762.250+2.9612018-05-16 00:00:24
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47VinceSTM32.348.755+50.00013.674.089+7.8352018-05-15 20:26:39
48Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
49mufcie31.288.037+10.00017.329.382+14.8252018-05-15 21:11:31
50Lafyno31.124.6467.250.7302018-05-13 22:06:07
2929
Biep!
  woensdag 16 mei 2018 @ 06:41:58 #105
151441 SlariBot
Biep biep!
pi_179190338

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
186DirkZz22.399.980+50.0008.356.880+15.3312018-05-15 09:04:58
225PoisoneIvy43.646.143+50.00011.088.291+13.4902018-05-15 22:48:49
3267+1Jovatov4.500.000+50.000353.287+2.8772018-05-15 13:47:41
447VinceSTM32.348.755+50.00013.674.089+7.8352018-05-15 20:26:39
53Omentuva108.230.022+50.00042.645.742+13.3802018-05-15 11:23:17
6100Puala19.126.928+50.0005.916.662+14.9362018-05-15 11:24:05
791ursel21.240.255+50.0009.014.983+19.2692018-05-15 14:22:20
843+1Sjowhan34.380.985+50.00019.866.962+24.5802018-05-15 12:11:50
990RockNijntje21.417.449+50.0007.070.424+12.8472018-05-15 13:25:33
1010commentator62.519.692+21.00024.903.404+6.6212018-05-15 15:29:49
1177Malfoi24.633.389+20.00014.443.022+7.9782018-05-15 15:54:00
1253p430.444.498+20.00023.439.316+10.4722018-05-15 21:58:38
1397johne120.052.038+17.0065.401.195+10.2702018-05-15 19:06:23
1442Messina35.762.500+12.50030.173.539+15.5462018-05-15 13:14:47
1513CF8760.371.000+12.00022.744.658+3.2472018-05-15 17:05:02
16132Party_P15.378.451+11.2989.280.990+4.5602018-05-15 16:00:12
1749mufcie31.288.037+10.00017.329.382+14.8252018-05-15 21:11:31
1822019hunter918.154.853+8.28810.835.358+2.6792018-05-15 19:39:42
191wonderer116.511.781+8.0004.065.8782018-05-16 00:48:13
20148DrNick13.635.689+5.3586.061.052+1.9362018-05-16 04:01:31
2139Ge4ce36.239.828+5.00031.415.357+6.3112018-05-15 21:11:40
2245SlechtValk33.024.415+4.37711.762.250+2.9612018-05-16 00:00:24
23300timo833.011.108+3.0711.145.573+3812018-05-15 22:38:00
2480Lloris9223.482.395+2.36710.491.345+2.7562018-05-15 18:34:38
25240Satioz6.900.744+9583.001.165+2.7062018-05-15 22:12:48
2614Apollo1559.132.471+60622.760.785+7.4192018-05-15 17:47:44
27214randallvg8.432.611+5143.086.298+1.0002018-05-15 14:49:35
28244SleepSub6.615.847+892.769.860+2.0002018-05-15 18:05:46
29140JortK14.417.8275.178.2052012-03-05 10:33:31
30336Rick.groen19961.562.423759.2292017-11-13 22:13:31
31389Kimiyana492.22892.2372012-02-01 00:06:39
3248Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
33170Dreminator11.819.6589.795.6052012-04-30 22:20:12
34392Juicyhil400.000358.1692016-07-04 21:45:37
35201Drizzt_DoUrden9.235.0583.717.5242013-07-21 00:42:53
36216sXAnarioN8.352.2165.794.3832018-05-02 15:59:10
37104WyriHaximus18.734.4613.885.8382013-02-06 22:43:54
38364Nielske013864.505511.8642018-05-14 11:25:41
39390Huppelmuts474.292138.9502012-08-23 06:46:24
40304Mathijz2.939.9121.253.0582012-09-05 19:50:37
4185hole198822.464.17019.610.4842018-05-09 22:15:56
42431rorymeijer4.0401.2342012-10-01 16:03:00
43215Beardslasher8.425.0256.806.9342016-02-25 19:15:30
44202rulerofdeath9.148.4708.071.2812017-08-28 00:58:31
4573Intrepidity25.507.9236.431.1222013-09-20 15:55:00
46180VuileOtter10.726.2535.714.9172018-05-09 11:20:34
47266dirkjo4.507.8991.153.5632014-06-24 00:00:58
48161MrManiak00712.250.3012.200.7942012-04-01 18:47:19
4916SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
50387jochem.puts500.000311.0402013-12-19 14:27:36

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO10185.592.294+55.35854.663.643+14.783
2 DIG9167.144.208+50.69575.004.298+28.688
3 ONZ8154.911.172+21.00065.790.637+6.621
4 Frontpage8140.169.29946.412.948
5 VBL682.257.827+50.00028.373.771+15.331
6 CREW368.283.79219.736.896
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR358.306.143+12.50046.254.327+15.546
9 KLB626.068.67410.589.926
10 TVR223.602.17320.117.238
11 GAM418.468.2638.776.195
12 PTA215.701.8124.902.901
13 GC.2813.59395.230
6084
Biep!
  donderdag 17 mei 2018 @ 06:41:47 #106
151441 SlariBot
Biep biep!
pi_179213495
16 May 2018

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118318.411.301.801+2.207.6787.535.454.073+833.654
2osu!4856.760.645.929+3.706.3022.602.795.858+869.921
3FOK!4345.960.893.218+704.7292.312.837.285+243.183
4Reddit3925.302.693.697+1.665.6962.644.763.575+585.267
5StepmaniaOnline2204.487.968.458+2.233.666946.547.495+355.148
6TeamLiquid2353.963.002.836+341.5092.541.109.808+230.130
7Kongregate2663.389.897.041+472.3581.608.967.517+463.648
8LUElinks2123.167.224.295+329.1211.496.001.491+343.515
9Klamm.de1652.956.776.089+271.1641.496.673.816+106.461
10OCN-Overclock.net3032.872.123.225+399.7281.504.163.132+368.648
1113371402.751.199.779+227.4191.432.862.902+87.492
12Hinnavaatlus1162.676.437.513+172.7451.390.959.706+50.855
13What.cd?1772.589.666.486+296.0331.080.291.535+144.737
14PolishTracker1462.485.262.424+128.1531.273.318.029+29.908
15GAMEFORGEGAMES1031.767.395.670+37.720975.893.446+37.012
16Board8541.743.505.887+73.000606.348.430+10.711
17UnofficialLinusTechTips1931.696.612.509+970.2461.104.653.730+449.682
18SwiftIRC871.645.042.046+25.489791.277.341+36.625
19KongregateElite821.414.184.414+99.439523.757.770+56.057
20SWB1031.387.475.254+182.565481.973.284+72.254


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer116.511.7814.065.8782018-05-16 00:48:13
2Jo0Lz111.320.999+50.00031.592.724+16.0432018-05-16 22:46:42
3Omentuva108.280.022+50.00042.659.062+13.3202018-05-16 14:18:02
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.584.51416.874.8882018-05-14 16:41:13
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.914.24326.075.6882018-05-14 21:38:23
10commentator62.538.692+19.00024.910.518+7.1142018-05-16 23:52:10
11Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
12Programmeur60.897.831+50.00012.795.527+8.6922018-05-16 15:54:51
13CF8760.404.000+33.00022.749.592+4.9342018-05-16 21:37:09
14Apollo1559.132.47122.760.7852018-05-15 17:47:44
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate54.350.000+50.00017.999.843+13.3142018-05-16 17:42:17
18Jegorex53.330.118+20.00020.434.456+7.4712018-05-17 02:31:15
19TigerXtrm51.818.60313.866.1892018-05-13 13:49:35
20PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
21DJMO51.032.5357.352.0122018-04-16 10:08:20
22Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
23Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
24[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
25PoisoneIvy43.646.14311.088.2912018-05-15 22:48:49
26Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
27stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
28BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
29Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
30Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
31DaFan41.268.40620.380.7712017-12-29 12:26:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33onlogisch40.486.98913.696.6612018-05-13 17:30:18
34Karina39.725.62011.134.4702018-05-03 14:16:47
35jhilverda38.861.2968.927.2242018-05-14 20:51:08
36DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
37SwollyBoy37.500.00020.266.9202018-05-01 08:47:37
38gateway36.818.42515.355.4692018-04-16 21:52:37
39Ge4ce36.239.82831.415.3572018-05-15 21:11:40
40Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
41maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
42Messina35.762.50030.173.5392018-05-15 13:14:47
43Sjowhan34.380.98519.866.9622018-05-15 12:11:50
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45SlechtValk33.025.377+96211.764.680+2.4302018-05-17 00:00:45
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47VinceSTM32.348.75513.674.0892018-05-15 20:26:39
48Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
49mufcie31.298.037+10.00017.335.013+5.6312018-05-16 10:43:37
50Lafyno31.124.6467.250.7302018-05-13 22:06:07
27071
Biep!
  donderdag 17 mei 2018 @ 06:41:58 #107
151441 SlariBot
Biep biep!
pi_179213496
registreer om deze reclame te verbergen

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
117Dviate54.350.000+50.00017.999.843+13.3142018-05-16 17:42:17
212Programmeur60.897.831+50.00012.795.527+8.6922018-05-16 15:54:51
32Jo0Lz111.320.999+50.00031.592.724+16.0432018-05-16 22:46:42
4106jimcom8918.544.789+50.0004.668.595+7.4672018-05-16 10:55:45
583Pino11222.759.413+50.0009.891.875+34.0312018-05-16 13:51:22
6122Drizzt16.722.775+50.0005.480.297+12.5052018-05-16 17:21:19
7293Marcel-o3.295.514+50.0001.045.830+15.4322018-05-16 16:18:28
858LightLuke28.956.242+50.00012.970.730+19.1982018-05-16 20:42:40
93Omentuva108.280.022+50.00042.659.062+13.3202018-05-16 14:18:02
1071+1ChristiaaNL25.594.040+50.00011.818.539+28.5542018-05-16 16:36:11
11217+1Bitlord8.308.506+35.4312.752.396+12.2712018-05-16 19:28:20
1213CF8760.404.000+33.00022.749.592+4.9342018-05-16 21:37:09
1318Jegorex53.330.118+20.00020.434.456+7.4712018-05-17 02:31:15
1410commentator62.538.692+19.00024.910.518+7.1142018-05-16 23:52:10
1580Lloris9223.499.340+16.94510.494.483+3.1382018-05-16 14:01:27
16132Party_P15.392.676+14.2259.285.275+4.2852018-05-16 16:00:05
1797johne120.063.197+11.1595.406.003+4.8082018-05-16 17:48:47
1849mufcie31.298.037+10.00017.335.013+5.6312018-05-16 10:43:37
1977Malfoi24.643.389+10.00014.444.856+1.8342018-05-16 11:05:09
2053p430.454.498+10.00023.444.373+5.0572018-05-16 23:09:38
21309ijs_beer2.636.247+9.1231.483.734+6.3282018-05-16 22:06:39
22363+1Nielske013871.480+6.975514.392+2.5282018-05-16 07:44:55
2369Mr.Furyian25.904.486+2.29717.499.487+2.3342018-05-16 12:46:11
24344talentt1.349.934+2.000748.361+4972018-05-16 09:40:56
25300timo833.012.593+1.4851.146.275+7022018-05-16 23:06:16
26154Nizzno12.896.987+1.05611.628.607+1.8422018-05-16 18:17:46
2745SlechtValk33.025.377+96211.764.680+2.4302018-05-17 00:00:45
28214randallvg8.433.355+7443.087.298+1.0002018-05-16 12:16:39
29148DrNick13.636.016+3276.061.475+4232018-05-17 04:01:31
3073Intrepidity25.507.9236.431.1222013-09-20 15:55:00
31180VuileOtter10.726.2535.714.9172018-05-09 11:20:34
32266dirkjo4.507.8991.153.5632014-06-24 00:00:58
33161MrManiak00712.250.3012.200.7942012-04-01 18:47:19
3416SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
35387jochem.puts500.000311.0402013-12-19 14:27:36
36286PinkPirate3.528.0261.192.1432012-06-07 11:21:04
37135MultiBox15.019.4323.183.0122013-03-20 10:20:48
3835jhilverda38.861.2968.927.2242018-05-14 20:51:08
39378Yosander618.141591.4552016-03-17 21:54:11
40323TypTievus2.152.7881.419.2252013-05-07 17:51:49
41263poepoog5.246.8273.657.2642012-04-03 23:39:14
42140JortK14.417.8275.178.2052012-03-05 10:33:31
43336Rick.groen19961.562.423759.2292017-11-13 22:13:31
44389Kimiyana492.22892.2372012-02-01 00:06:39
4548Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
46170Dreminator11.819.6589.795.6052012-04-30 22:20:12
47392Juicyhil400.000358.1692016-07-04 21:45:37
48201Drizzt_DoUrden9.235.0583.717.5242013-07-21 00:42:53
49216sXAnarioN8.352.2165.794.3832018-05-02 15:59:10
50104WyriHaximus18.734.4613.885.8382013-02-06 22:43:54

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO10185.642.621+50.32754.698.097+34.454
2 DIG9167.194.208+50.00075.023.496+19.198
3 ONZ8154.930.172+19.00065.797.751+7.114
4 Frontpage8140.169.29946.412.948
5 VBL682.307.827+50.00028.386.276+12.505
6 CREW368.283.79219.736.896
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR358.307.199+1.05646.256.169+1.842
9 KLB626.068.67410.589.926
10 TVR223.602.17320.117.238
11 GAM418.468.2638.776.195
12 PTA215.737.243+35.4314.915.172+12.271
13 GC.2813.59395.230
19411
Biep!
  vrijdag 18 mei 2018 @ 06:41:45 #108
151441 SlariBot
Biep biep!
pi_179234222
17 May 2018

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118318.414.104.753+2.802.9527.536.416.800+962.727
2osu!486+16.765.001.236+4.355.3072.603.817.172+1.021.314
3FOK!4345.961.485.436+592.2182.313.116.802+279.517
4Reddit393+15.312.094.498+9.400.8012.648.302.850+3.539.275
5StepmaniaOnline2204.489.701.864+1.733.406946.857.247+309.752
6TeamLiquid2353.963.456.007+453.1712.541.409.653+299.845
7Kongregate2663.391.315.483+1.418.4421.609.315.978+348.461
8LUElinks2123.167.295.037+70.7421.496.024.615+23.124
9Klamm.de1652.957.102.455+326.3661.496.783.823+110.007
10OCN-Overclock.net3032.872.585.743+462.5181.504.396.665+233.533
1113371402.751.508.864+309.0851.433.024.138+161.236
12Hinnavaatlus1162.676.868.492+430.9791.391.079.534+119.828
13What.cd?1772.589.915.997+249.5111.080.352.316+60.781
14PolishTracker1462.485.637.494+375.0701.273.406.644+88.615
15GAMEFORGEGAMES1031.767.665.069+269.399976.018.253+124.807
16Board8541.743.619.793+113.906606.368.266+19.836
17UnofficialLinusTechTips1931.697.229.873+617.3641.104.938.892+285.162
18SwiftIRC871.645.228.055+186.009791.429.173+151.832
19KongregateElite821.414.380.346+195.932523.796.412+38.642
20SWB1031.387.677.644+202.390482.058.820+85.536


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer116.515.781+4.0004.065.8782018-05-17 23:58:45
2Jo0Lz111.320.99931.592.7242018-05-16 22:46:42
3Omentuva108.280.02242.659.0622018-05-16 14:18:02
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.584.51416.874.8882018-05-14 16:41:13
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.914.24326.075.6882018-05-14 21:38:23
10commentator62.553.692+15.00024.916.497+5.9792018-05-17 17:15:35
11Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
12Programmeur60.897.83112.795.5272018-05-16 15:54:51
13CF8760.437.000+33.00022.753.544+3.9522018-05-17 20:51:02
14Apollo1559.143.373+10.90222.779.658+18.8732018-05-17 21:09:36
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate54.350.00017.999.8432018-05-16 17:42:17
18Jegorex53.340.118+10.00020.437.494+3.0382018-05-17 23:16:49
19TigerXtrm51.868.603+50.00013.877.995+11.8062018-05-17 21:11:18
20PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
21DJMO51.032.5357.352.0122018-04-16 10:08:20
22Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
23Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
24[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
25PoisoneIvy43.646.14311.088.2912018-05-15 22:48:49
26Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
27stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
28BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
29Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
30Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
31DaFan41.268.40620.380.7712017-12-29 12:26:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33onlogisch40.486.98913.696.6612018-05-13 17:30:18
34Karina39.725.62011.134.4702018-05-03 14:16:47
35jhilverda38.861.2968.927.2242018-05-14 20:51:08
36DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
37SwollyBoy37.500.00020.266.9202018-05-01 08:47:37
38gateway36.818.42515.355.4692018-04-16 21:52:37
39Ge4ce36.239.82831.415.3572018-05-15 21:11:40
40Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
41maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
42Messina35.762.50030.173.5392018-05-15 13:14:47
43Sjowhan34.380.98519.866.9622018-05-15 12:11:50
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45SlechtValk33.027.260+1.88311.770.079+5.3992018-05-18 00:00:30
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47VinceSTM32.348.75513.674.0892018-05-15 20:26:39
48Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
49mufcie31.318.037+20.00017.359.460+24.4472018-05-17 15:15:48
50Lafyno31.124.6467.250.7302018-05-13 22:06:07
23214
Biep!
  vrijdag 18 mei 2018 @ 06:41:57 #109
151441 SlariBot
Biep biep!
pi_179234223

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1172superworm11.742.683+50.0003.100.710+12.5902018-05-17 22:55:23
286DirkZz22.449.980+50.0008.406.357+49.4772018-05-17 20:21:55
3180+1War Hero from the Past10.752.832+50.0004.331.929+9.1922018-05-17 19:31:35
419TigerXtrm51.868.603+50.00013.877.995+11.8062018-05-17 21:11:18
5101d4v1d18.984.716+50.0005.201.727+17.1012018-05-17 22:53:42
6133riku-san15.181.103+50.0006.239.442+31.5142018-05-17 17:42:09
771ChristiaaNL25.644.040+50.00011.832.691+14.1522018-05-17 15:11:45
813CF8760.437.000+33.00022.753.544+3.9522018-05-17 20:51:02
9173joystickj11.408.869+21.1945.351.337+5.9232018-05-17 17:24:37
1049mufcie31.318.037+20.00017.359.460+24.4472018-05-17 15:15:48
1177Malfoi24.663.389+20.00014.451.031+6.1752018-05-17 14:09:54
1253p430.474.498+20.00023.454.888+10.5152018-05-18 01:45:36
1310commentator62.553.692+15.00024.916.497+5.9792018-05-17 17:15:35
14132Party_P15.406.919+14.2439.293.433+8.1582018-05-17 16:00:10
1522019hunter918.166.267+11.41410.839.602+4.2442018-05-17 19:13:57
1614Apollo1559.143.373+10.90222.779.658+18.8732018-05-17 21:09:36
1718Jegorex53.340.118+10.00020.437.494+3.0382018-05-17 23:16:49
1869Mr.Furyian25.914.117+9.63117.511.944+12.4572018-05-17 20:53:41
19356KingOfThePotatoPeople1.049.532+9.326287.373+1.2102018-05-17 10:42:00
20288Jordiy3.492.293+7.9711.518.150+4.8602018-05-17 14:42:05
21363Nielske013879.422+7.942519.724+5.3322018-05-17 12:58:16
2255no_tukker29.938.946+7.7998.224.624+2.4382018-05-17 15:05:08
23148DrNick13.642.305+6.2896.063.967+2.4922018-05-18 04:00:05
2480Lloris9223.504.911+5.57110.497.108+2.6252018-05-17 11:57:59
251wonderer116.515.781+4.0004.065.8782018-05-17 23:58:45
26214randallvg8.435.898+2.5433.088.298+1.0002018-05-17 17:01:38
27154Nizzno12.899.185+2.19811.630.703+2.0962018-05-18 03:37:56
2845SlechtValk33.027.260+1.88311.770.079+5.3992018-05-18 00:00:30
29300timo833.013.740+1.1471.146.747+4722018-05-17 22:50:52
30244SleepSub6.616.012+1652.771.860+2.0002018-05-17 20:22:30
31304Mathijz2.939.9121.253.0582012-09-05 19:50:37
3285hole198822.464.17019.610.4842018-05-09 22:15:56
33431rorymeijer4.0401.2342012-10-01 16:03:00
34215Beardslasher8.425.0256.806.9342016-02-25 19:15:30
35202rulerofdeath9.148.4708.071.2812017-08-28 00:58:31
3673Intrepidity25.507.9236.431.1222013-09-20 15:55:00
37181-1VuileOtter10.726.2535.714.9172018-05-09 11:20:34
38266dirkjo4.507.8991.153.5632014-06-24 00:00:58
39161MrManiak00712.250.3012.200.7942012-04-01 18:47:19
4016SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
41387jochem.puts500.000311.0402013-12-19 14:27:36
42286PinkPirate3.528.0261.192.1432012-06-07 11:21:04
43135MultiBox15.019.4323.183.0122013-03-20 10:20:48
4435jhilverda38.861.2968.927.2242018-05-14 20:51:08
45378Yosander618.141591.4552016-03-17 21:54:11
46323TypTievus2.152.7881.419.2252013-05-07 17:51:49
47263poepoog5.246.8273.657.2642012-04-03 23:39:14
48140JortK14.417.8275.178.2052012-03-05 10:33:31
49336Rick.groen19961.562.423759.2292017-11-13 22:13:31
50389Kimiyana492.22892.2372012-02-01 00:06:39

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO10185.698.910+56.28954.712.395+14.298
2 DIG9167.205.275+11.06775.044.369+20.873
3 ONZ8154.945.172+15.00065.803.730+5.979
4 Frontpage8140.219.299+50.00046.425.538+12.590
5 VBL682.357.827+50.00028.435.753+49.477
6 CREW368.283.79219.736.896
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR358.309.397+2.19846.258.265+2.096
9 KLB626.078.000+9.32610.591.136+1.210
10 TVR223.602.17320.117.238
11 GAM418.489.457+21.1948.782.118+5.923
12 PTA215.737.2434.915.172
13 GC.2813.59395.230
8571
Biep!
  zaterdag 19 mei 2018 @ 06:41:46 #110
151441 SlariBot
Biep biep!
pi_179256397
18 May 2018

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118318.416.144.919+2.040.1667.537.328.884+912.084
2osu!4866.769.039.044+4.037.8082.605.030.125+1.212.953
3FOK!4345.961.965.621+480.1852.313.503.293+386.491
4Reddit3935.313.189.837+1.095.3392.648.843.467+540.617
5StepmaniaOnline2204.492.538.062+2.836.198947.231.111+373.864
6TeamLiquid2353.963.906.429+450.4222.541.732.687+323.034
7Kongregate2663.391.650.310+334.8271.609.507.827+191.849
8LUElinks2123.167.374.441+79.4041.496.123.598+98.983
9Klamm.de1652.957.367.586+265.1311.496.887.234+103.411
10OCN-Overclock.net3032.872.985.259+399.5161.504.571.838+175.173
1113371402.751.832.503+323.6391.433.124.114+99.976
12Hinnavaatlus1162.677.130.524+262.0321.391.151.486+71.952
13What.cd?1772.590.275.266+359.2691.080.637.562+285.246
14PolishTracker1462.485.808.349+170.8551.273.478.553+71.909
15GAMEFORGEGAMES1031.767.795.270+130.201976.116.338+98.085
16Board8541.743.743.634+123.841606.391.444+23.178
17UnofficialLinusTechTips1931.698.025.068+795.1951.105.515.739+576.847
18SwiftIRC871.645.278.912+50.857791.456.895+27.722
19KongregateElite821.414.646.804+266.458523.862.269+65.857
20SWB1031.387.760.684+83.040482.093.749+34.929


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer116.518.671+2.8904.065.8782018-05-18 21:22:01
2Jo0Lz111.320.99931.592.7242018-05-16 22:46:42
3Omentuva108.330.022+50.00042.690.648+31.5862018-05-18 16:47:50
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.584.51416.874.8882018-05-14 16:41:13
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.914.24326.075.6882018-05-14 21:38:23
10commentator62.561.692+8.00024.919.958+3.4612018-05-18 20:56:37
11Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
12Programmeur60.897.83112.795.5272018-05-16 15:54:51
13CF8760.440.000+3.00022.754.359+8152018-05-18 17:10:12
14Apollo1559.143.37322.779.6582018-05-17 21:09:36
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate54.350.00017.999.8432018-05-16 17:42:17
18Jegorex53.350.118+10.00020.440.176+2.6822018-05-18 22:32:14
19TigerXtrm51.868.60313.877.9952018-05-17 21:11:18
20PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
21DJMO51.032.5357.352.0122018-04-16 10:08:20
22Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
23Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
24[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
25PoisoneIvy43.646.14311.088.2912018-05-15 22:48:49
26Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
27stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
28BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
29Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
30Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
31DaFan41.268.40620.380.7712017-12-29 12:26:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33onlogisch40.486.98913.696.6612018-05-13 17:30:18
34Karina39.725.62011.134.4702018-05-03 14:16:47
35jhilverda38.861.2968.927.2242018-05-14 20:51:08
36DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
37SwollyBoy37.500.00020.266.9202018-05-01 08:47:37
38gateway36.818.42515.355.4692018-04-16 21:52:37
39Ge4ce36.249.828+10.00031.429.894+14.5372018-05-18 22:16:54
40Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
41maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
42Messina35.762.50030.173.5392018-05-15 13:14:47
43Sjowhan34.380.98519.866.9622018-05-15 12:11:50
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45SlechtValk33.028.498+1.23811.773.796+3.7172018-05-19 06:08:17
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47VinceSTM32.348.75513.674.0892018-05-15 20:26:39
48Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
49mufcie31.328.037+10.00017.364.292+4.8322018-05-18 15:41:39
50Lafyno31.124.6467.250.7302018-05-13 22:06:07
5633
Biep!
  zaterdag 19 mei 2018 @ 06:41:57 #111
151441 SlariBot
Biep biep!
pi_179256399

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
179miezziej23.679.213+50.0004.105.707+17.5982018-05-18 11:02:39
2183+1TWP10.559.452+50.0001.911.484+16.3582018-05-18 10:09:03
3121+1Drizzt16.772.775+50.0005.491.890+11.5932018-05-18 23:18:52
43Omentuva108.330.022+50.00042.690.648+31.5862018-05-18 16:47:50
5321+1gramps2.235.999+50.0004.113.862+88.7792018-05-18 07:26:41
6210+2Rnie8.547.178+50.0007.329.162+48.1112018-05-18 13:31:38
784Dr_Flash22.715.098+26.45819.865.265+88.3272018-05-18 18:24:42
877Malfoi24.683.389+20.00014.456.735+5.7042018-05-18 16:44:07
953p430.494.498+20.00023.464.922+10.0342018-05-19 00:03:34
1080Lloris9223.517.747+12.83610.499.804+2.6962018-05-18 12:45:30
1185hole198822.474.170+10.00019.624.195+13.7112018-05-19 00:10:57
1239Ge4ce36.249.828+10.00031.429.894+14.5372018-05-18 22:16:54
1349mufcie31.328.037+10.00017.364.292+4.8322018-05-18 15:41:39
1418Jegorex53.350.118+10.00020.440.176+2.6822018-05-18 22:32:14
15226leonn7.510.120+10.0003.303.702+1.1582018-05-18 17:09:12
1688trainfreak22.306.933+9.9026.111.590+5.1772018-05-18 20:06:46
1797johne120.071.861+8.6645.410.572+4.5692018-05-18 22:25:56
1810commentator62.561.692+8.00024.919.958+3.4612018-05-18 20:56:37
19132Party_P15.414.646+7.7279.297.550+4.1172018-05-18 16:00:28
2013CF8760.440.000+3.00022.754.359+8152018-05-18 17:10:12
21214randallvg8.438.802+2.9043.089.298+1.0002018-05-18 13:57:04
221wonderer116.518.671+2.8904.065.8782018-05-18 21:22:01
23148DrNick13.645.102+2.7976.066.627+2.6602018-05-19 04:00:06
24154Nizzno12.900.918+1.73311.632.469+1.7662018-05-18 21:43:01
2545SlechtValk33.028.498+1.23811.773.796+3.7172018-05-19 06:08:17
2669Mr.Furyian25.915.167+1.05017.512.768+8242018-05-18 12:16:40
27363Nielske013880.198+776520.002+2782018-05-18 06:49:48
28300timo833.013.950+2101.147.148+4012018-05-18 15:58:00
29161MrManiak00712.250.3012.200.7942012-04-01 18:47:19
3016SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
31387jochem.puts500.000311.0402013-12-19 14:27:36
32286PinkPirate3.528.0261.192.1432012-06-07 11:21:04
33135MultiBox15.019.4323.183.0122013-03-20 10:20:48
3435jhilverda38.861.2968.927.2242018-05-14 20:51:08
35378Yosander618.141591.4552016-03-17 21:54:11
36323TypTievus2.152.7881.419.2252013-05-07 17:51:49
37263poepoog5.246.8273.657.2642012-04-03 23:39:14
38140JortK14.417.8275.178.2052012-03-05 10:33:31
39336Rick.groen19961.562.423759.2292017-11-13 22:13:31
40389Kimiyana492.22892.2372012-02-01 00:06:39
4148Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
42170Dreminator11.819.6589.795.6052012-04-30 22:20:12
43392Juicyhil400.000358.1692016-07-04 21:45:37
44201Drizzt_DoUrden9.235.0583.717.5242013-07-21 00:42:53
45216sXAnarioN8.352.2165.794.3832018-05-02 15:59:10
46104WyriHaximus18.734.4613.885.8382013-02-06 22:43:54
47390Huppelmuts474.292138.9502012-08-23 06:46:24
48304Mathijz2.939.9121.253.0582012-09-05 19:50:37
49431rorymeijer4.0401.2342012-10-01 16:03:00
50215Beardslasher8.425.0256.806.9342016-02-25 19:15:30

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO10185.701.707+2.79754.715.055+2.660
2 DIG9167.205.27575.044.369
3 ONZ8154.953.172+8.00065.807.191+3.461
4 Frontpage8140.269.299+50.00046.514.317+88.779
5 VBL682.407.827+50.00028.447.346+11.593
6 CREW368.283.79219.736.896
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR358.311.130+1.73346.260.031+1.766
9 KLB626.078.00010.591.136
10 TVR223.612.173+10.00020.130.949+13.711
11 GAM418.489.4578.782.118
12 PTA215.737.2434.915.172
13 GC.2813.59395.230
12781
Biep!
  zondag 20 mei 2018 @ 06:41:50 #112
151441 SlariBot
Biep biep!
pi_179279060
19 May 2018

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118318.417.923.220+1.778.3017.538.060.055+731.171
2osu!4866.773.355.532+4.316.4882.606.462.462+1.432.337
3FOK!4345.962.494.948+529.3272.313.807.312+304.019
4Reddit3935.315.185.947+1.996.1102.649.408.223+564.756
5StepmaniaOnline2204.494.478.367+1.940.305947.524.412+293.301
6TeamLiquid2353.964.225.291+318.8622.541.933.271+200.584
7Kongregate2663.392.097.030+446.7201.609.776.338+268.511
8LUElinks2123.167.594.964+220.5231.496.297.519+173.921
9Klamm.de1652.957.518.842+151.2561.497.012.502+125.268
10OCN-Overclock.net3032.873.300.888+315.6291.504.697.511+125.673
1113371402.752.175.463+342.9601.433.306.094+181.980
12Hinnavaatlus1162.677.435.520+304.9961.391.373.149+221.663
13What.cd?1772.590.440.057+164.7911.080.833.871+196.309
14PolishTracker1462.485.906.422+98.0731.273.505.133+26.580
15GAMEFORGEGAMES1031.767.858.702+63.432976.279.007+162.669
16Board8541.743.850.786+107.152606.416.787+25.343
17UnofficialLinusTechTips1931.698.820.047+794.9791.105.942.172+426.433
18SwiftIRC871.645.319.759+40.847791.504.923+48.028
19KongregateElite821.414.746.603+99.799523.901.350+39.081
20SWB1031.387.808.907+48.223482.128.023+34.274


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer116.518.6714.065.8782018-05-18 21:22:01
2Jo0Lz111.320.99931.592.7242018-05-16 22:46:42
3Omentuva108.330.02242.690.6482018-05-18 16:47:50
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.584.51416.874.8882018-05-14 16:41:13
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.914.24326.075.6882018-05-14 21:38:23
10commentator62.575.692+14.00024.924.244+4.2862018-05-19 22:46:47
11Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
12Programmeur60.897.83112.795.5272018-05-16 15:54:51
13CF8760.456.000+16.00022.756.484+2.1252018-05-19 17:57:52
14Apollo1559.143.37322.779.6582018-05-17 21:09:36
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate54.350.00017.999.8432018-05-16 17:42:17
18Jegorex53.350.11820.440.1762018-05-18 22:32:14
19TigerXtrm51.879.235+10.63213.882.378+4.3832018-05-19 11:48:32
20PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
21DJMO51.032.5357.352.0122018-04-16 10:08:20
22Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
23Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
24[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
25PoisoneIvy43.696.143+50.00011.104.346+16.0552018-05-19 13:42:09
26Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
27stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
28BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
29Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
30Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
31DaFan41.268.40620.380.7712017-12-29 12:26:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33onlogisch40.486.98913.696.6612018-05-13 17:30:18
34Karina39.725.62011.134.4702018-05-03 14:16:47
35jhilverda38.861.2968.927.2242018-05-14 20:51:08
36DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
37SwollyBoy37.500.00020.266.9202018-05-01 08:47:37
38gateway36.818.42515.355.4692018-04-16 21:52:37
39Ge4ce36.259.828+10.00031.450.911+21.0172018-05-19 17:43:35
40Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
41maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
42Messina35.762.50030.173.5392018-05-15 13:14:47
43Sjowhan34.380.98519.866.9622018-05-15 12:11:50
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45SlechtValk33.033.362+4.86411.779.595+5.7992018-05-20 06:00:07
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47VinceSTM32.348.75513.674.0892018-05-15 20:26:39
48Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
49mufcie31.328.03717.364.2922018-05-18 15:41:39
50Lafyno31.124.6467.250.7302018-05-13 22:06:07
10875
Biep!
  zondag 20 mei 2018 @ 06:42:01 #113
151441 SlariBot
Biep biep!
pi_179279061

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
161heywoodu28.664.623+200.0003.224.578+23.5002018-05-19 15:23:17
225PoisoneIvy43.696.143+50.00011.104.346+16.0552018-05-19 13:42:09
3111+1Vetheid17.619.252+50.0006.475.954+30.4342018-05-19 11:15:47
4123BootVluchteling16.697.489+50.0005.981.328+11.1582018-05-19 23:23:53
5162wisheh12.242.849+50.00015.727.533+47.9932018-05-19 17:09:44
6134Maginneke15.122.550+38.54825.874.714+105.8082018-05-20 00:00:48
713CF8760.456.000+16.00022.756.484+2.1252018-05-19 17:57:52
810commentator62.575.692+14.00024.924.244+4.2862018-05-19 22:46:47
919TigerXtrm51.879.235+10.63213.882.378+4.3832018-05-19 11:48:32
1039Ge4ce36.259.828+10.00031.450.911+21.0172018-05-19 17:43:35
1153p430.504.498+10.00023.471.230+6.3082018-05-19 18:30:35
1280Lloris9223.526.341+8.59410.501.802+1.9982018-05-19 09:34:24
1369Mr.Furyian25.921.738+6.57117.521.682+8.9142018-05-19 22:23:24
1497johne120.076.861+5.0005.410.839+2672018-05-19 10:49:51
1545SlechtValk33.033.362+4.86411.779.595+5.7992018-05-20 06:00:07
1622019hunter918.170.608+4.34110.852.357+12.7552018-05-19 12:00:03
17148DrNick13.645.662+5606.067.301+6742018-05-20 04:00:06
18288Jordiy3.492.510+2171.518.695+5452018-05-19 14:42:32
19304Mathijz2.939.9121.253.0582012-09-05 19:50:37
2085hole198822.474.17019.624.1952018-05-19 00:10:57
21431rorymeijer4.0401.2342012-10-01 16:03:00
22215Beardslasher8.425.0256.806.9342016-02-25 19:15:30
23202rulerofdeath9.148.4708.071.2812017-08-28 00:58:31
2473Intrepidity25.507.9236.431.1222013-09-20 15:55:00
25181VuileOtter10.726.2535.714.9172018-05-09 11:20:34
26266dirkjo4.507.8991.153.5632014-06-24 00:00:58
27161MrManiak00712.250.3012.200.7942012-04-01 18:47:19
2816SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
29387jochem.puts500.000311.0402013-12-19 14:27:36
30286PinkPirate3.528.0261.192.1432012-06-07 11:21:04
31135MultiBox15.019.4323.183.0122013-03-20 10:20:48
3235jhilverda38.861.2968.927.2242018-05-14 20:51:08
33378Yosander618.141591.4552016-03-17 21:54:11
34323TypTievus2.152.7881.419.2252013-05-07 17:51:49
35263poepoog5.246.8273.657.2642012-04-03 23:39:14
36140JortK14.417.8275.178.2052012-03-05 10:33:31
37336Rick.groen19961.562.423759.2292017-11-13 22:13:31
38389Kimiyana492.22892.2372012-02-01 00:06:39
3948Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
40170Dreminator11.819.6589.795.6052012-04-30 22:20:12
41392Juicyhil400.000358.1692016-07-04 21:45:37
42201Drizzt_DoUrden9.235.0583.717.5242013-07-21 00:42:53
43216sXAnarioN8.352.2165.794.3832018-05-02 15:59:10
44104WyriHaximus18.734.4613.885.8382013-02-06 22:43:54
45363Nielske013880.198520.0022018-05-18 06:49:48
46390Huppelmuts474.292138.9502012-08-23 06:46:24
4779miezziej23.679.2134.105.7072018-05-18 11:02:39
48376DaveAsten640.108290.5062012-11-19 04:07:27
49292Wells3.376.6713.447.4132016-05-17 19:01:21
50283netsplitter3.576.7752.093.9102017-08-31 08:23:58

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO10185.712.899+11.19254.720.112+5.057
2 DIG9167.205.27575.044.369
3 ONZ8154.967.172+14.00065.811.477+4.286
4 Frontpage8140.269.29946.514.317
5 VBL682.407.82728.447.346
6 CREW368.283.79219.736.896
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR358.311.13046.260.031
9 KLB626.078.00010.591.136
10 TVR223.612.17320.130.949
11 GAM418.489.4578.782.118
12 PTA215.737.2434.915.172
13 GC.2813.59395.230
2875
Biep!
  maandag 21 mei 2018 @ 06:41:47 #114
151441 SlariBot
Biep biep!
pi_179295894
20 May 2018

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118318.419.580.221+1.657.0017.538.881.341+821.286
2osu!4866.777.631.616+4.276.0842.607.485.426+1.022.964
3FOK!4345.962.889.540+394.5922.313.982.019+174.707
4Reddit3935.316.142.220+956.2732.649.903.160+494.937
5StepmaniaOnline2204.496.228.244+1.749.877947.860.634+336.222
6TeamLiquid2353.964.791.228+565.9372.542.429.773+496.502
7Kongregate2663.392.942.585+845.5551.610.145.722+369.384
8LUElinks2123.167.617.269+22.3051.496.368.000+70.481
9Klamm.de1652.957.712.746+193.9041.497.115.505+103.003
10OCN-Overclock.net3032.873.645.203+344.3151.504.924.544+227.033
1113371402.752.485.483+310.0201.433.454.771+148.677
12Hinnavaatlus1162.677.656.217+220.6971.391.535.496+162.347
13What.cd?1772.590.538.354+98.2971.080.864.902+31.031
14PolishTracker1462.486.126.219+219.7971.273.548.845+43.712
15GAMEFORGEGAMES1031.767.984.067+125.365976.348.516+69.509
16Board8541.744.014.565+163.779606.442.358+25.571
17UnofficialLinusTechTips1931.699.590.974+770.9271.106.395.877+453.705
18SwiftIRC871.645.625.992+306.233791.617.589+112.666
19KongregateElite821.414.786.611+40.008523.917.501+16.151
20SWB1031.387.952.495+143.588482.243.353+115.330


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer116.527.009+8.3384.065.8782018-05-20 23:45:00
2Jo0Lz111.320.99931.592.7242018-05-16 22:46:42
3Omentuva108.380.022+50.00042.726.689+36.0412018-05-21 01:21:34
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.584.51416.874.8882018-05-14 16:41:13
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.964.243+50.00026.113.745+38.0572018-05-20 22:24:38
10commentator62.576.692+1.00024.924.845+6012018-05-20 09:14:48
11Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
12Programmeur60.947.831+50.00012.802.262+6.7352018-05-21 04:00:03
13CF8760.456.00022.756.4842018-05-19 17:57:52
14Apollo1559.153.311+9.93822.785.668+6.0102018-05-20 21:47:42
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate54.350.00017.999.8432018-05-16 17:42:17
18Jegorex53.350.11820.440.1762018-05-18 22:32:14
19TigerXtrm51.879.23513.882.3782018-05-19 11:48:32
20PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
21DJMO51.032.5357.352.0122018-04-16 10:08:20
22Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
23Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
24[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
25PoisoneIvy43.696.14311.104.3462018-05-19 13:42:09
26Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
27stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
28BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
29Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
30Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
31DaFan41.268.40620.380.7712017-12-29 12:26:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33onlogisch40.486.98913.696.6612018-05-13 17:30:18
34Karina39.725.62011.134.4702018-05-03 14:16:47
35jhilverda38.861.2968.927.2242018-05-14 20:51:08
36DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
37SwollyBoy37.500.00020.266.9202018-05-01 08:47:37
38gateway36.818.42515.355.4692018-04-16 21:52:37
39Ge4ce36.264.828+5.00031.462.678+11.7672018-05-20 10:18:45
40Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
41maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
42Messina35.762.50030.173.5392018-05-15 13:14:47
43Sjowhan34.380.98519.866.9622018-05-15 12:11:50
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45SlechtValk33.037.856+4.49411.781.873+2.2782018-05-21 00:00:40
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47VinceSTM32.348.75513.674.0892018-05-15 20:26:39
48Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
49mufcie31.328.03717.364.2922018-05-18 15:41:39
50Lafyno31.124.6467.250.7302018-05-13 22:06:07
18089
Biep!
  maandag 21 mei 2018 @ 06:41:58 #115
151441 SlariBot
Biep biep!
pi_179295895

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
19Phoef65.964.243+50.00026.113.745+38.0572018-05-20 22:24:38
2180War Hero from the Past10.802.832+50.0004.343.244+11.3152018-05-20 21:22:06
312Programmeur60.947.831+50.00012.802.262+6.7352018-05-21 04:00:03
4195+4hi_flyer9.697.712+50.0004.477.523+23.5002018-05-20 22:13:18
5121Drizzt16.822.775+50.0005.500.483+8.5932018-05-20 14:41:13
63Omentuva108.380.022+50.00042.726.689+36.0412018-05-21 01:21:34
753p430.534.498+30.00023.483.936+12.7062018-05-21 06:05:39
880Lloris9223.547.908+21.56710.503.905+2.1032018-05-20 07:54:43
969Mr.Furyian25.932.358+10.62017.527.813+6.1312018-05-20 22:56:01
1014Apollo1559.153.311+9.93822.785.668+6.0102018-05-20 21:47:42
111wonderer116.527.009+8.3384.065.8782018-05-20 23:45:00
1239Ge4ce36.264.828+5.00031.462.678+11.7672018-05-20 10:18:45
1345SlechtValk33.037.856+4.49411.781.873+2.2782018-05-21 00:00:40
1488trainfreak22.308.808+1.8756.112.830+1.2402018-05-20 19:39:30
15148DrNick13.646.888+1.2266.074.125+6.8242018-05-21 04:00:06
1610commentator62.576.692+1.00024.924.845+6012018-05-20 09:14:48
17154Nizzno12.901.393+47511.633.264+7952018-05-20 13:34:24
1897johne120.076.920+595.410.850+112018-05-20 20:00:53
1985hole198822.474.17019.624.1952018-05-19 00:10:57
20431rorymeijer4.0401.2342012-10-01 16:03:00
21215Beardslasher8.425.0256.806.9342016-02-25 19:15:30
22202rulerofdeath9.148.4708.071.2812017-08-28 00:58:31
2373Intrepidity25.507.9236.431.1222013-09-20 15:55:00
24181VuileOtter10.726.2535.714.9172018-05-09 11:20:34
25266dirkjo4.507.8991.153.5632014-06-24 00:00:58
26161MrManiak00712.250.3012.200.7942012-04-01 18:47:19
2716SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
28387jochem.puts500.000311.0402013-12-19 14:27:36
29286PinkPirate3.528.0261.192.1432012-06-07 11:21:04
30135MultiBox15.019.4323.183.0122013-03-20 10:20:48
3135jhilverda38.861.2968.927.2242018-05-14 20:51:08
32378Yosander618.141591.4552016-03-17 21:54:11
33323TypTievus2.152.7881.419.2252013-05-07 17:51:49
34263poepoog5.246.8273.657.2642012-04-03 23:39:14
35140JortK14.417.8275.178.2052012-03-05 10:33:31
36336Rick.groen19961.562.423759.2292017-11-13 22:13:31
37389Kimiyana492.22892.2372012-02-01 00:06:39
3848Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
39170Dreminator11.819.6589.795.6052012-04-30 22:20:12
40392Juicyhil400.000358.1692016-07-04 21:45:37
41201Drizzt_DoUrden9.235.0583.717.5242013-07-21 00:42:53
42216sXAnarioN8.352.2165.794.3832018-05-02 15:59:10
43104WyriHaximus18.734.4613.885.8382013-02-06 22:43:54
44363Nielske013880.198520.0022018-05-18 06:49:48
45390Huppelmuts474.292138.9502012-08-23 06:46:24
46304Mathijz2.939.9121.253.0582012-09-05 19:50:37
47376DaveAsten640.108290.5062012-11-19 04:07:27
48292Wells3.376.6713.447.4132016-05-17 19:01:21
49283netsplitter3.576.7752.093.9102017-08-31 08:23:58
50414ArnoVL120.53623.9262013-01-29 21:50:28

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO10185.714.125+1.22654.726.936+6.824
2 DIG9167.215.213+9.93875.050.379+6.010
3 ONZ8154.968.172+1.00065.812.078+601
4 Frontpage8140.269.29946.514.317
5 VBL682.457.827+50.00028.455.939+8.593
6 CREW368.283.79219.736.896
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR358.361.605+50.47546.284.326+24.295
9 KLB626.078.00010.591.136
10 TVR223.612.17320.130.949
11 GAM418.489.4578.782.118
12 PTA215.737.2434.915.172
13 GC.2813.59395.230
26663
Biep!
  dinsdag 22 mei 2018 @ 06:41:49 #116
151441 SlariBot
Biep biep!
pi_179314794
21 May 2018

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118318.421.477.751+1.897.5307.539.709.247+827.906
2osu!4866.781.581.150+3.949.5342.608.664.015+1.178.589
3FOK!4345.963.316.080+426.5402.314.245.337+263.318
4Reddit3935.318.398.216+2.255.9962.650.553.923+650.763
5StepmaniaOnline2204.498.613.063+2.384.819948.292.421+431.787
6TeamLiquid2353.965.147.306+356.0782.542.651.733+221.960
7Kongregate2663.393.393.921+451.3361.610.412.405+266.683
8LUElinks2123.167.875.938+258.6691.496.422.928+54.928
9Klamm.de1652.957.951.453+238.7071.497.258.537+143.032
10OCN-Overclock.net3032.874.179.288+534.0851.505.305.551+381.007
1113371402.752.765.928+280.4451.433.526.796+72.025
12Hinnavaatlus1162.677.878.960+222.7431.391.593.901+58.405
13What.cd?1772.590.657.108+118.7541.080.914.445+49.543
14PolishTracker1462.486.280.035+153.8161.273.587.317+38.472
15GAMEFORGEGAMES1031.768.128.437+144.370976.473.445+124.929
16Board8541.744.081.285+66.720606.449.669+7.311
17UnofficialLinusTechTips1931.700.206.154+615.1801.106.624.158+228.281
18SwiftIRC871.645.727.383+101.391791.652.443+34.854
19KongregateElite821.414.966.159+179.548523.974.363+56.862
20SWB1031.388.017.388+64.893482.284.741+41.388


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer116.543.863+16.8544.065.8782018-05-21 22:40:59
2Jo0Lz111.320.99931.592.7242018-05-16 22:46:42
3Omentuva108.380.02242.726.6892018-05-21 01:21:34
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.584.51416.874.8882018-05-14 16:41:13
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.964.24326.113.7452018-05-20 22:24:38
10commentator62.577.692+1.00024.925.525+6802018-05-21 09:17:47
11Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
12Programmeur60.947.83112.802.2622018-05-21 04:00:03
13CF8760.456.00022.756.4842018-05-19 17:57:52
14Apollo1559.180.707+27.39622.801.016+15.3482018-05-21 23:15:05
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate54.350.00017.999.8432018-05-16 17:42:17
18Jegorex53.360.118+10.00020.445.837+5.6612018-05-22 00:51:33
19TigerXtrm51.929.235+50.00013.894.560+12.1822018-05-21 14:26:16
20PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
21DJMO51.032.5357.352.0122018-04-16 10:08:20
22Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
23Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
24[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
25PoisoneIvy43.696.14311.104.3462018-05-19 13:42:09
26Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
27stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
28BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
29Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
30Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
31DaFan41.268.40620.380.7712017-12-29 12:26:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33onlogisch40.536.989+50.00013.707.278+10.6172018-05-21 21:46:15
34Karina39.725.62011.134.4702018-05-03 14:16:47
35jhilverda38.861.2968.927.2242018-05-14 20:51:08
36DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
37SwollyBoy37.500.00020.266.9202018-05-01 08:47:37
38gateway36.818.42515.355.4692018-04-16 21:52:37
39Ge4ce36.264.82831.462.6782018-05-20 10:18:45
40Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
41maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
42Messina35.762.50030.173.5392018-05-15 13:14:47
43Sjowhan34.380.98519.866.9622018-05-15 12:11:50
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45SlechtValk33.045.365+7.50911.784.474+2.6012018-05-22 06:01:56
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47VinceSTM32.348.75513.674.0892018-05-15 20:26:39
48Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
49mufcie31.328.03717.364.2922018-05-18 15:41:39
50Lafyno31.124.6467.250.7302018-05-13 22:06:07
12823
Biep!
  dinsdag 22 mei 2018 @ 06:42:00 #117
151441 SlariBot
Biep biep!
pi_179314796

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1171+1superworm11.792.683+50.0003.107.726+7.0162018-05-21 22:15:51
233onlogisch40.536.989+50.00013.707.278+10.6172018-05-21 21:46:15
319TigerXtrm51.929.235+50.00013.894.560+12.1822018-05-21 14:26:16
4217+2Hedzlin8.319.574+50.0005.429.896+322018-05-21 14:22:47
5122+1BootVluchteling16.747.489+50.0005.993.844+12.5162018-05-21 22:05:34
6129+1DrPhibes16.065.667+50.00011.321.226+163.3152018-05-21 16:33:55
714Apollo1559.180.707+27.39622.801.016+15.3482018-05-21 23:15:05
880Lloris9223.565.654+17.74610.505.806+1.9012018-05-21 10:01:59
91wonderer116.543.863+16.8544.065.8782018-05-21 22:40:59
1069Mr.Furyian25.944.577+12.21917.534.392+6.5792018-05-21 17:51:41
1118Jegorex53.360.118+10.00020.445.837+5.6612018-05-22 00:51:33
1277Malfoi24.693.389+10.00014.465.964+9.2292018-05-21 22:26:26
1397johne120.084.514+7.5945.414.208+3.3582018-05-21 23:26:27
1445SlechtValk33.045.365+7.50911.784.474+2.6012018-05-22 06:01:56
15300timo833.018.811+4.8611.148.376+1.2282018-05-21 22:59:46
16356KingOfThePotatoPeople1.053.141+3.609288.884+1.5112018-05-21 23:29:41
17148DrNick13.650.160+3.2726.076.457+2.3322018-05-22 04:00:07
18240Satioz6.903.638+2.8943.007.180+6.0152018-05-21 23:21:07
19154Nizzno12.902.718+1.32511.634.159+8952018-05-21 22:30:59
2010commentator62.577.692+1.00024.925.525+6802018-05-21 09:17:47
2188trainfreak22.309.069+2616.113.132+3022018-05-21 08:48:11
22389Kimiyana492.22892.2372012-02-01 00:06:39
2348Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
24170Dreminator11.819.6589.795.6052012-04-30 22:20:12
25392Juicyhil400.000358.1692016-07-04 21:45:37
26201Drizzt_DoUrden9.235.0583.717.5242013-07-21 00:42:53
27216sXAnarioN8.352.2165.794.3832018-05-02 15:59:10
28104WyriHaximus18.734.4613.885.8382013-02-06 22:43:54
29363Nielske013880.198520.0022018-05-18 06:49:48
30390Huppelmuts474.292138.9502012-08-23 06:46:24
31304Mathijz2.939.9121.253.0582012-09-05 19:50:37
3285hole198822.474.17019.624.1952018-05-19 00:10:57
33431rorymeijer4.0401.2342012-10-01 16:03:00
34215Beardslasher8.425.0256.806.9342016-02-25 19:15:30
35202rulerofdeath9.148.4708.071.2812017-08-28 00:58:31
3673Intrepidity25.507.9236.431.1222013-09-20 15:55:00
37181VuileOtter10.726.2535.714.9172018-05-09 11:20:34
38266dirkjo4.507.8991.153.5632014-06-24 00:00:58
39161MrManiak00712.250.3012.200.7942012-04-01 18:47:19
4016SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
41387jochem.puts500.000311.0402013-12-19 14:27:36
42286PinkPirate3.528.0261.192.1432012-06-07 11:21:04
43135MultiBox15.019.4323.183.0122013-03-20 10:20:48
4435jhilverda38.861.2968.927.2242018-05-14 20:51:08
45378Yosander618.141591.4552016-03-17 21:54:11
46323TypTievus2.152.7881.419.2252013-05-07 17:51:49
47263poepoog5.246.8273.657.2642012-04-03 23:39:14
48140JortK14.417.8275.178.2052012-03-05 10:33:31
49336Rick.groen19961.562.423759.2292017-11-13 22:13:31
5065Darkestrah26.421.0185.970.5302014-08-04 10:08:02

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO10185.767.397+53.27254.741.450+14.514
2 DIG9167.242.609+27.39675.065.727+15.348
3 ONZ8154.969.172+1.00065.812.758+680
4 Frontpage8140.319.299+50.00046.521.333+7.016
5 VBL682.507.827+50.00028.466.556+10.617
6 CREW368.283.79219.736.896
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR358.362.930+1.32546.285.221+895
9 KLB626.081.609+3.60910.592.647+1.511
10 TVR223.612.17320.130.949
11 GAM418.489.4578.782.118
12 PTA215.737.2434.915.172
13 GC.2813.59395.230
21786
Biep!
  woensdag 23 mei 2018 @ 06:41:47 #118
151441 SlariBot
Biep biep!
pi_179332980
22 May 2018

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118318.423.917.072+2.439.3217.540.630.931+921.684
2osu!4866.785.216.690+3.635.5402.609.889.744+1.225.729
3FOK!4345.964.344.313+1.028.2332.314.598.114+352.777
4Reddit3935.320.541.605+2.143.3892.651.159.685+605.762
5StepmaniaOnline2204.499.781.312+1.168.249948.644.833+352.412
6TeamLiquid2353.965.571.383+424.0772.543.063.614+411.881
7Kongregate2663.393.551.305+157.3841.610.525.654+113.249
8LUElinks2123.167.981.832+105.8941.496.444.462+21.534
9Klamm.de1652.958.180.766+229.3131.497.360.183+101.646
10OCN-Overclock.net3032.874.667.300+488.0121.505.495.462+189.911
1113371402.753.078.894+312.9661.433.746.127+219.331
12Hinnavaatlus1162.678.283.012+404.0521.391.763.847+169.946
13What.cd?1772.591.049.400+392.2921.081.301.498+387.053
14PolishTracker1462.486.525.724+245.6891.273.689.950+102.633
15GAMEFORGEGAMES1031.768.280.044+151.607976.602.004+128.559
16Board8541.744.200.285+119.000606.472.473+22.804
17UnofficialLinusTechTips1931.701.052.588+846.4341.107.065.583+441.425
18SwiftIRC871.645.895.027+167.644791.751.589+99.146
19KongregateElite821.415.138.857+172.698524.023.411+49.048
20SWB1031.388.242.160+224.772482.346.334+61.593


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer116.543.8634.065.8782018-05-21 22:40:59
2Jo0Lz111.320.99931.592.7242018-05-16 22:46:42
3Omentuva108.430.022+50.00042.748.006+21.3172018-05-22 16:52:25
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.634.514+50.00016.880.998+6.1102018-05-22 12:41:33
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.964.24326.113.7452018-05-20 22:24:38
10commentator62.595.703+18.01124.931.701+6.1762018-05-23 03:05:47
11Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
12Programmeur60.997.831+50.00012.808.137+5.8752018-05-22 22:37:08
13CF8760.488.000+32.00022.760.347+3.8632018-05-22 20:07:26
14Apollo1559.184.681+3.97422.804.431+3.4152018-05-22 22:22:07
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate54.350.00017.999.8432018-05-16 17:42:17
18Jegorex53.370.118+10.00020.450.741+4.9042018-05-22 22:52:23
19TigerXtrm51.929.23513.894.5602018-05-21 14:26:16
20PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
21DJMO51.032.5357.352.0122018-04-16 10:08:20
22Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
23Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
24[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
25PoisoneIvy43.746.143+50.00011.117.065+12.7192018-05-22 15:10:16
26Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
27stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
28BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
29Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
30Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
31DaFan41.268.40620.380.7712017-12-29 12:26:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33onlogisch40.536.98913.707.2782018-05-21 21:46:15
34Karina39.725.62011.134.4702018-05-03 14:16:47
35jhilverda38.911.296+50.0008.949.214+21.9902018-05-22 11:39:16
36DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
37SwollyBoy37.500.00020.266.9202018-05-01 08:47:37
38gateway36.818.42515.355.4692018-04-16 21:52:37
39Ge4ce36.274.828+10.00031.479.522+16.8442018-05-22 22:05:24
40Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
41maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
42Messina35.762.50030.173.5392018-05-15 13:14:47
43Sjowhan34.430.985+50.00019.889.210+22.2482018-05-22 17:24:44
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45SlechtValk33.047.841+2.47611.786.915+2.4412018-05-23 01:05:34
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47VinceSTM32.348.75513.674.0892018-05-15 20:26:39
48Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
49mufcie31.348.037+20.00017.387.286+22.9942018-05-22 18:56:42
50Lafyno31.124.6467.250.7302018-05-13 22:06:07
14972
Biep!
  woensdag 23 mei 2018 @ 06:41:58 #119
151441 SlariBot
Biep biep!
pi_179332983

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1113Litso17.573.635+100.0004.332.567+20.3632018-05-22 11:46:42
235jhilverda38.911.296+50.0008.949.214+21.9902018-05-22 11:39:16
3365+1DerRabbit854.767+50.000290.380+13.0042018-05-22 20:14:51
4237pieterr947.046.080+50.0003.965.992+26.8832018-05-22 16:13:54
512Programmeur60.997.831+50.00012.808.137+5.8752018-05-22 22:37:08
625PoisoneIvy43.746.143+50.00011.117.065+12.7192018-05-22 15:10:16
7105+1jimcom8918.594.789+50.0004.675.917+7.3222018-05-22 15:17:38
8120+1Drizzt16.872.775+50.0005.512.515+12.0322018-05-23 02:23:24
97jaapio198477.634.514+50.00016.880.998+6.1102018-05-22 12:41:33
103Omentuva108.430.022+50.00042.748.006+21.3172018-05-22 16:52:25
1160ssmm98728.828.418+50.0009.911.870+23.4572018-05-22 20:39:51
12156Spongerobie12.624.929+50.0005.632.481+17.6472018-05-22 22:01:18
13100Puala19.176.928+50.0005.928.090+11.4282018-05-22 10:56:36
1443Sjowhan34.430.985+50.00019.889.210+22.2482018-05-22 17:24:44
1590RockNijntje21.467.449+50.0007.080.730+10.3062018-05-22 17:27:53
1613CF8760.488.000+32.00022.760.347+3.8632018-05-22 20:07:26
1753p430.564.498+30.00023.492.411+8.4752018-05-23 05:52:18
18195hi_flyer9.722.712+25.0004.490.543+13.0202018-05-22 08:10:25
1949mufcie31.348.037+20.00017.387.286+22.9942018-05-22 18:56:42
2010commentator62.595.703+18.01124.931.701+6.1762018-05-23 03:05:47
2139Ge4ce36.274.828+10.00031.479.522+16.8442018-05-22 22:05:24
2218Jegorex53.370.118+10.00020.450.741+4.9042018-05-22 22:52:23
2377Malfoi24.703.389+10.00014.467.877+1.9132018-05-22 11:55:44
24226leonn7.520.120+10.0003.305.410+1.7082018-05-22 19:23:12
2580Lloris9223.575.620+9.96610.507.495+1.6892018-05-22 07:41:45
26132Party_P15.424.093+9.4479.302.135+4.5852018-05-22 16:00:09
2769Mr.Furyian25.951.714+7.13717.537.785+3.3932018-05-23 02:07:30
2822019hunter918.177.587+6.97910.868.997+16.6402018-05-22 18:08:27
29355+1KingOfThePotatoPeople1.059.216+6.075289.134+2502018-05-22 10:36:14
30363Nielske013884.871+4.673522.185+2.1832018-05-22 09:33:23
31214randallvg8.443.390+4.5883.090.298+1.0002018-05-22 15:31:14
32148DrNick13.654.451+4.2916.077.451+9942018-05-23 04:00:07
3314Apollo1559.184.681+3.97422.804.431+3.4152018-05-22 22:22:07
3497johne120.087.918+3.4045.416.923+2.7152018-05-22 12:03:32
3545SlechtValk33.047.841+2.47611.786.915+2.4412018-05-23 01:05:34
36240Satioz6.903.850+2123.008.054+8742018-05-22 20:33:59
37202rulerofdeath9.148.4708.071.2812017-08-28 00:58:31
3873Intrepidity25.507.9236.431.1222013-09-20 15:55:00
39181VuileOtter10.726.2535.714.9172018-05-09 11:20:34
40266dirkjo4.507.8991.153.5632014-06-24 00:00:58
41161MrManiak00712.250.3012.200.7942012-04-01 18:47:19
4216SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
43387jochem.puts500.000311.0402013-12-19 14:27:36
44286PinkPirate3.528.0261.192.1432012-06-07 11:21:04
45135MultiBox15.019.4323.183.0122013-03-20 10:20:48
46378Yosander618.141591.4552016-03-17 21:54:11
47323TypTievus2.152.7881.419.2252013-05-07 17:51:49
48263poepoog5.246.8273.657.2642012-04-03 23:39:14
49140JortK14.417.8275.178.2052012-03-05 10:33:31
50336Rick.groen19961.562.423759.2292017-11-13 22:13:31

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO10185.821.688+54.29154.752.750+11.300
2 DIG9167.296.583+53.97475.096.025+30.298
3 ONZ8154.987.183+18.01165.818.934+6.176
4 Frontpage8140.319.29946.521.333
5 VBL682.557.827+50.00028.478.588+12.032
6 CREW368.283.79219.736.896
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR358.387.930+25.00046.298.241+13.020
9 KLB626.087.684+6.07510.592.897+250
10 TVR223.612.17320.130.949
11 GAM418.489.4578.782.118
12 PTA215.737.2434.915.172
13 GC.2813.59395.230
19012
Biep!
  donderdag 24 mei 2018 @ 06:42:00 #120
151441 SlariBot
Biep biep!
pi_179349863
23 May 2018

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows1182-118.418.548.248-5.368.8247.540.014.078-616.853
2osu!4866.788.712.793+3.496.1032.610.833.715+943.971
3FOK!4345.964.927.843+583.5302.314.886.474+288.360
4Reddit3935.321.665.781+1.124.1762.651.878.160+718.475
5StepmaniaOnline221+14.509.368.218+9.586.906950.721.167+2.076.334
6TeamLiquid2353.965.973.454+402.0712.543.417.341+353.727
7Kongregate2663.393.847.470+296.1651.610.736.469+210.815
8LUElinks2123.168.063.269+81.4371.496.515.845+71.383
9Klamm.de1652.958.441.911+261.1451.497.472.570+112.387
10OCN-Overclock.net3032.875.148.596+481.2961.505.697.663+202.201
1113371402.753.365.000+286.1061.433.874.420+128.293
12Hinnavaatlus1162.678.462.418+179.4061.391.808.287+44.440
13What.cd?1772.591.395.214+345.8141.081.357.385+55.887
14PolishTracker1462.486.728.340+202.6161.273.832.968+143.018
15GAMEFORGEGAMES1031.768.479.797+199.753976.679.455+77.451
16Board8541.744.256.285+56.000606.482.818+10.345
17UnofficialLinusTechTips1931.701.604.172+551.5841.107.334.049+268.466
18SwiftIRC871.645.978.740+83.713791.862.353+110.764
19KongregateElite821.415.341.687+202.830524.081.745+58.334
20SWB1031.388.416.514+174.354482.435.990+89.656


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer116.548.863+5.0004.065.8782018-05-24 00:26:05
2Jo0Lz111.320.99931.592.7242018-05-16 22:46:42
3Omentuva108.480.022+50.00042.783.237+35.2312018-05-23 21:05:11
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.634.51416.880.9982018-05-22 12:41:33
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.964.24326.113.7452018-05-20 22:24:38
10commentator62.605.703+10.00024.936.382+4.6812018-05-23 17:13:36
11Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
12Programmeur60.997.83112.808.1372018-05-22 22:37:08
13CF8760.507.000+19.00022.764.446+4.0992018-05-23 22:42:33
14Apollo1559.184.68122.804.4312018-05-22 22:22:07
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate54.350.00017.999.8432018-05-16 17:42:17
18Jegorex53.370.11820.450.7412018-05-22 22:52:23
19TigerXtrm51.929.23513.894.5602018-05-21 14:26:16
20PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
21DJMO51.032.5357.352.0122018-04-16 10:08:20
22Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
23Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
24[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
25PoisoneIvy43.746.14311.117.0652018-05-22 15:10:16
26Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
27stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
28BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
29Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
30Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
31DaFan41.268.40620.380.7712017-12-29 12:26:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33onlogisch40.536.98913.707.2782018-05-21 21:46:15
34Karina39.725.62011.134.4702018-05-03 14:16:47
35jhilverda38.911.2968.949.2142018-05-22 11:39:16
36DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
37SwollyBoy37.500.00020.266.9202018-05-01 08:47:37
38gateway36.818.42515.355.4692018-04-16 21:52:37
39Ge4ce36.279.828+5.00031.484.998+5.4762018-05-23 23:01:03
40Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
41maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
42Messina35.762.50030.173.5392018-05-15 13:14:47
43Sjowhan34.430.98519.889.2102018-05-22 17:24:44
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45SlechtValk33.056.010+8.16911.788.271+1.3562018-05-24 00:22:18
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47VinceSTM32.398.755+50.00013.684.585+10.4962018-05-23 18:17:12
48Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
49mufcie31.358.037+10.00017.391.692+4.4062018-05-23 09:58:03
50Lafyno31.124.6467.250.7302018-05-13 22:06:07
24054
Biep!
  donderdag 24 mei 2018 @ 06:42:11 #121
151441 SlariBot
Biep biep!
pi_179349866

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1216sXAnarioN8.402.216+50.0005.841.353+46.9702018-05-23 13:43:40
2181VuileOtter10.776.253+50.0005.746.434+31.5172018-05-23 07:43:44
387Boer22222.390.534+50.0006.737.935+13.8452018-05-23 15:39:46
485+1DirkZz22.499.980+50.0008.426.353+19.9962018-05-23 12:16:05
547VinceSTM32.398.755+50.00013.684.585+10.4962018-05-23 18:17:12
63Omentuva108.480.022+50.00042.783.237+35.2312018-05-23 21:05:11
754SnIpA30.261.825+50.00010.647.809+21.9482018-05-23 09:21:28
876Posergoth666725.022.355+50.00011.120.684+36.6622018-05-23 23:06:28
9173joystickj11.442.612+33.7435.359.877+8.5402018-05-23 17:23:28
1077Malfoi24.723.389+20.00014.473.816+5.9392018-05-23 14:43:50
1113CF8760.507.000+19.00022.764.446+4.0992018-05-23 22:42:33
1296+1johne120.103.889+15.9715.425.646+8.7232018-05-23 17:03:48
1355no_tukker29.953.453+14.5078.236.012+11.3882018-05-23 16:11:39
1449mufcie31.358.037+10.00017.391.692+4.4062018-05-23 09:58:03
1510commentator62.605.703+10.00024.936.382+4.6812018-05-23 17:13:36
1653p430.574.498+10.00023.494.942+2.5312018-05-24 04:01:17
17132Party_P15.433.979+9.8869.306.455+4.3202018-05-23 16:00:47
1845SlechtValk33.056.010+8.16911.788.271+1.3562018-05-24 00:22:18
1980Lloris9223.583.727+8.10710.508.473+9782018-05-23 08:03:59
2069Mr.Furyian25.958.153+6.43917.541.111+3.3262018-05-23 15:17:52
2139Ge4ce36.279.828+5.00031.484.998+5.4762018-05-23 23:01:03
221wonderer116.548.863+5.0004.065.8782018-05-24 00:26:05
23363Nielske013889.344+4.473524.936+2.7512018-05-23 12:43:56
24154Nizzno12.904.761+2.04311.634.853+6942018-05-23 22:08:30
25148DrNick13.655.538+1.0876.078.260+8092018-05-24 04:00:06
26240Satioz6.903.955+1053.009.732+1.6782018-05-23 17:49:17
2735jhilverda38.911.2968.949.2142018-05-22 11:39:16
28378Yosander618.141591.4552016-03-17 21:54:11
29323TypTievus2.152.7881.419.2252013-05-07 17:51:49
30263poepoog5.246.8273.657.2642012-04-03 23:39:14
31140JortK14.417.8275.178.2052012-03-05 10:33:31
32336Rick.groen19961.562.423759.2292017-11-13 22:13:31
33389Kimiyana492.22892.2372012-02-01 00:06:39
3448Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
35170Dreminator11.819.6589.795.6052012-04-30 22:20:12
36392Juicyhil400.000358.1692016-07-04 21:45:37
37201Drizzt_DoUrden9.235.0583.717.5242013-07-21 00:42:53
38104WyriHaximus18.734.4613.885.8382013-02-06 22:43:54
39390Huppelmuts474.292138.9502012-08-23 06:46:24
40304Mathijz2.939.9121.253.0582012-09-05 19:50:37
4186-1hole198822.474.17019.624.1952018-05-19 00:10:57
42431rorymeijer4.0401.2342012-10-01 16:03:00
43215Beardslasher8.425.0256.806.9342016-02-25 19:15:30
44202rulerofdeath9.148.4708.071.2812017-08-28 00:58:31
4573Intrepidity25.507.9236.431.1222013-09-20 15:55:00
46266dirkjo4.507.8991.153.5632014-06-24 00:00:58
47161MrManiak00712.250.3012.200.7942012-04-01 18:47:19
4816SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
49387jochem.puts500.000311.0402013-12-19 14:27:36
50286PinkPirate3.528.0261.192.1432012-06-07 11:21:04

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO10185.822.775+1.08754.753.559+809
2 DIG9167.296.58375.096.025
3 ONZ8155.047.183+60.00065.845.563+26.629
4 Frontpage8140.319.29946.521.333
5 VBL682.607.827+50.00028.498.584+19.996
6 CREW368.283.79219.736.896
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR358.389.973+2.04346.298.935+694
9 KLB626.087.68410.592.897
10 TVR223.612.17320.130.949
11 GAM418.523.200+33.7438.790.658+8.540
12 PTA215.737.2434.915.172
13 GC.2813.59395.230
6438
Biep!
pi_179417407
Slari kapot?
Of GDPR?
  zondag 27 mei 2018 @ 16:22:28 #123
172183 LightLuke
Radio49 DJ
pi_179424901
quote:
0s.gif Op zondag 27 mei 2018 09:35 schreef trainfreak het volgende:
Slari kapot?
Of GDPR?
Ik denk dat Slari niet om de nieuwe cookiemuur heen kan, zal even kijken of daar wat aan te doen is. Stats zijn wel netjes doorgelopen namelijk.
Typ mee! FOK!Whatpulse
PSN OnlineID: LightLuke92
  maandag 28 mei 2018 @ 06:41:50 #124
151441 SlariBot
Biep biep!
pi_179440059
27 May 2018

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118218.426.585.119+1.539.6027.544.065.386+889.655
2osu!4866.804.876.750+4.618.8072.615.969.875+1.518.868
3FOK!4345.966.960.852+518.5242.316.067.418+246.924
4Reddit3945.329.669.772+890.8682.654.931.133+473.232
5StepmaniaOnline2214.516.034.213+1.482.559952.285.640+559.020
6TeamLiquid2353.967.877.515+684.1552.544.744.216+451.633
7Kongregate2663.396.137.502+838.2131.612.198.220+481.657
8LUElinks2123.168.515.270+38.4381.496.914.663+93.879
9Klamm.de1652.959.773.012+268.4771.498.235.127+377.779
10OCN-Overclock.net3032.877.220.536+671.4441.506.779.535+338.395
1113371402.754.429.649+198.5881.434.262.122+119.089
12Hinnavaatlus1162.679.429.106+222.6151.392.248.513+96.722
13What.cd?1772.592.247.497+138.5701.082.140.173+115.756
14PolishTracker1462.487.321.031+206.1171.274.108.485+143.335
15GAMEFORGEGAMES1031.768.760.280+72.212976.822.977+26.068
16Board8541.744.532.736+129.000606.547.316+28.614
17UnofficialLinusTechTips1931.704.802.004+760.1111.109.408.328+482.852
18SwiftIRC871.646.828.221+393.447792.394.238+194.031
19KongregateElite821.415.993.686+104.238524.345.542+98.542
20SWB1031.388.778.019+24.581482.595.357+18.910


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer116.598.9154.065.8782018-05-26 19:09:17
2Jo0Lz111.370.999+50.00031.615.417+22.6932018-05-27 20:02:05
3Omentuva108.593.154+50.00042.845.552+26.7692018-05-27 16:47:54
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.634.51416.880.9982018-05-22 12:41:33
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef66.014.243+50.00026.175.857+62.1122018-05-27 14:49:54
10commentator62.663.703+10.00024.957.126+3.0172018-05-27 21:46:01
11Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
12Programmeur61.097.831+50.00012.818.941+4.2842018-05-27 23:09:22
13CF8760.535.00022.769.1912018-05-25 16:54:39
14Apollo1559.227.689+14.10422.828.499+8.1752018-05-27 10:32:21
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate54.400.00018.009.3922018-05-24 15:33:13
18Jegorex53.400.118+10.00020.460.618+2.1862018-05-27 20:54:48
19TigerXtrm51.979.23513.910.3512018-05-26 21:02:54
20PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
21DJMO51.032.5357.352.0122018-04-16 10:08:20
22Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
23Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
24[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
25PoisoneIvy43.796.14311.133.6532018-05-24 21:22:07
26Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
27stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
28BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
29Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
30Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
31DaFan41.268.40620.380.7712017-12-29 12:26:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33onlogisch40.536.98913.707.2782018-05-21 21:46:15
34Karina39.725.62011.134.4702018-05-03 14:16:47
35jhilverda38.961.296+50.0008.966.170+16.9562018-05-27 14:44:42
36DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
37SwollyBoy37.500.00020.266.9202018-05-01 08:47:37
38gateway36.818.42515.355.4692018-04-16 21:52:37
39Ge4ce36.284.828+5.00031.508.767+23.7692018-05-27 21:17:13
40Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
41maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
42Messina35.762.50030.173.5392018-05-15 13:14:47
43Sjowhan34.430.98519.889.2102018-05-22 17:24:44
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45SlechtValk33.066.882+95011.794.336+1.5702018-05-28 00:00:29
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47VinceSTM32.398.88913.684.6002018-05-25 10:32:48
48Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
49mufcie31.388.03717.407.5042018-05-25 17:29:44
50Lafyno31.124.6467.250.7302018-05-13 22:06:07
6259
Biep!
  maandag 28 mei 2018 @ 06:42:02 #125
151441 SlariBot
Biep biep!
pi_179440061

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
135jhilverda38.961.296+50.0008.966.170+16.9562018-05-27 14:44:42
29Phoef66.014.243+50.00026.175.857+62.1122018-05-27 14:49:54
3170superworm11.892.683+50.0003.129.347+10.6382018-05-27 23:08:20
412Programmeur61.097.831+50.00012.818.941+4.2842018-05-27 23:09:22
52Jo0Lz111.370.999+50.00031.615.417+22.6932018-05-27 20:02:05
658LightLuke29.006.242+50.00012.992.026+21.2962018-05-27 19:45:45
73Omentuva108.593.154+50.00042.845.552+26.7692018-05-27 16:47:54
8122BootVluchteling16.797.489+50.0006.005.767+11.9232018-05-27 22:09:21
964Fha26.635.907+21.8824.411.592+2.1022018-05-27 11:00:13
1053p430.644.498+20.00023.523.819+7.2062018-05-27 23:48:13
11148DrNick13.691.077+17.9196.088.355+3.4022018-05-28 04:00:13
1214Apollo1559.227.689+14.10422.828.499+8.1752018-05-27 10:32:21
1386hole198822.484.170+10.00019.638.773+14.5782018-05-27 21:07:09
1418Jegorex53.400.118+10.00020.460.618+2.1862018-05-27 20:54:48
1510commentator62.663.703+10.00024.957.126+3.0172018-05-27 21:46:01
1639Ge4ce36.284.828+5.00031.508.767+23.7692018-05-27 21:17:13
17355KingOfThePotatoPeople1.073.874+4.310291.969+1.6032018-05-27 22:45:38
1880Lloris9223.628.119+3.74910.526.884+1.6612018-05-27 17:15:36
1945SlechtValk33.066.882+95011.794.336+1.5702018-05-28 00:00:29
20154Nizzno12.907.654+25711.637.013+1632018-05-27 19:14:25
21300timo833.030.849+2511.153.149+6652018-05-27 22:08:21
2269Mr.Furyian25.989.817+7517.562.920+682018-05-27 18:46:21
23240Satioz6.905.437+273.014.434+882018-05-27 16:24:03
24431rorymeijer4.0401.2342012-10-01 16:03:00
25215Beardslasher8.425.0256.806.9342016-02-25 19:15:30
26201rulerofdeath9.259.2918.356.7762018-05-26 15:47:49
2773Intrepidity25.507.9236.431.1222013-09-20 15:55:00
28181VuileOtter10.776.2535.746.4342018-05-23 07:43:44
29267dirkjo4.507.8991.153.5632014-06-24 00:00:58
30161MrManiak00712.250.3012.200.7942012-04-01 18:47:19
3116SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
32387jochem.puts500.000311.0402013-12-19 14:27:36
33286PinkPirate3.528.0261.192.1432012-06-07 11:21:04
34135MultiBox15.019.4323.183.0122013-03-20 10:20:48
35378Yosander618.141591.4552016-03-17 21:54:11
36323TypTievus2.152.7881.419.2252013-05-07 17:51:49
37263poepoog5.246.8273.657.2642012-04-03 23:39:14
38140JortK14.417.8275.178.2052012-03-05 10:33:31
39336Rick.groen19961.562.423759.2292017-11-13 22:13:31
40389Kimiyana492.22892.2372012-02-01 00:06:39
4148Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
42171Dreminator11.819.6589.795.6052012-04-30 22:20:12
43392Juicyhil400.000358.1692016-07-04 21:45:37
44202Drizzt_DoUrden9.235.0583.717.5242013-07-21 00:42:53
45216sXAnarioN8.402.2165.841.3532018-05-23 13:43:40
46104WyriHaximus18.734.4613.885.8382013-02-06 22:43:54
47362Nielske013899.435530.3782018-05-25 11:16:35
48390Huppelmuts474.292138.9502012-08-23 06:46:24
49304Mathijz2.939.9121.253.0582012-09-05 19:50:37
50376DaveAsten640.108290.5062012-11-19 04:07:27

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO10185.958.314+17.91954.816.835+3.402
2 DIG9167.389.591+64.10475.141.389+29.471
3 ONZ8155.105.183+10.00065.866.307+3.017
4 Frontpage8140.419.299+50.00046.542.954+10.638
5 VBL682.657.82728.510.106
6 CREW368.283.79219.736.896
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR358.392.866+25746.301.095+163
9 KLB626.102.342+4.31010.595.732+1.603
10 TVR223.622.173+10.00020.145.527+14.578
11 GAM418.541.7048.794.548
12 PTA215.737.2434.915.172
13 GC.2813.59395.230
4649
Biep!
abonnementen ibood.com bol.com Coolblue
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')