abonnementen ibood.com bol.com Coolblue
pi_178076029
registreer om deze reclame te verbergen
6s8mq1z.png
WhatPulse is een wedstrijd tussen verschillende teams op internet. De bedoeling is om zoveel mogelijk toetsaanslagen en muisklikken bij elkaar te sparen. Door deze vervolgens te versturen (het zogeheten pulsen) worden de keys, clicks en miles bij je totalen opgeteld. Meedoen aan WhatPulse is volledig gratis.

Het leek mistermaniac een leuk plan om samen met een flink aantal users van FOK! ook een team te beginnen. Dit om samen te strijden tegen de Dutch Power Cows (voorheen GoT) hoewel dit team allang op kop staat blijven we doortypen tot de top!

Kijk voor meer informatie op de website van WhatPulse Na je te hebben geregistreerd kun je inloggen bij het WhatPulse Control Center. Daar kun je bij Teams het FOK!team komen versterken. Dit is de teampagina.

We zijn ook op IRC te vinden! #fokwhatpulse op irc.fok.nl

information.pngFAQ
Wat is WhatPulse?
WhatPulse is een klein programma wat in de achtergrond op je systeem meedraait. Dit programma zorgt ervoor dat alle keys, clicks en miles worden geregistreerd en opgeteld. Door deze te pulsen worden ze naar de centrale server gestuurd en bij je totaal opgeteld.

Wat heb ik er aan?
Eigenlijk niets ( ;) ), maar je strijdt met ons team mee voor de hoogste plek in de WhatPulse ranking.

Wat zijn de huidige versie's
win.png2.0.4 mac.png 2.0.4 tux.png 2.0.4

Deze nieuwste versie houdt behalve je aanslagen en klikken ook bij hoeveel je download en upload. Er zijn daarom ook in de statistieken wat nieuwe features gekomen.

magni.pngWaar kan ik dat programma vinden?
WhatPulse is hier te downloaden.
Na de installatie zul je een icoon in de vorm van de letter W in je systray zien verschijnen.

user_add.pngRegistreren en Aanmelden
Op deze pagina kun je een account aanmaken.
Aanmelden bij het FOK!Whatpulse Team kan via hier. Vervolgens klik je op "Join a team" en gebruik je de zoekterm FOK! om het FOK! team te vinden. Even op het team klikken en klaar ben je! Mocht je een teamnummer nodig hebben: 1882.

find.pngHoe zit het met mijn privacy?
WhatPulse registreert alleen de toetsaanslagen, niet de karakters en/of de combinaties daarvan. Er worden dus geen (wacht)woorden of letters naar de WhatPulse server gestuurd. Dit is met een zogenaamde packetsniffer nog extra getest.

keyboard.pngIk zie toetsenbordjes in deze topics voorbijkomen, die wil ik ook!
Dat kan! Ga even naar deze website. Hier kun je een toetsenbordje aanmaken. De instructies staan op de site.
In de nieuwste versie kan je zelf ook al in het menu een toetsenbordje zien, maar om dit online te zetten moet je betaald lid zijn.

keypulse.pngAls ik per ongeluk dubbelklik op het icoontje gaat hij pulsen!
Rechtsklik op W'tje, Program Settings, vinkje weghalen bij Pulse on double click tray. Dit werkt overigens niet meer als je de nieuwste versie gebruikt.

link_go.pngIk zie verschillende Whatpulsers met een link naar het laatste topic in hun sig. Hoe doe ik dat?
Zet dit in je sig:
1[url=http://fok.wyrihaximus.net/go/?whatpulse]Doe mee met FOK! Whatpulse en typ FOK! naar de 1e plaats!![/url]

keypulse.pngHoe zet je je autopulse op ..k?
Ga naar:
1: Settings
2: Tweede tabblad door middel van de pijltjestoetsen
3: Vul in zoals je het wilt regelen
4: Klik op Save

keydel.png Hoe voorkom ik dat ik keys kwijt raak?
Als je wilt voorkomen dat je keys kwijtraakt, zul je gewoon regelmatig je keys moeten versturen.
Het pulsen bij het afsluiten van je pc is sinds korte tijd niet meer mogelijk.

chart_bar.pngStatistieken!
Iedere ochtend kun je rond 6:45 verse dagstatistieken vinden in dit topic! Iedere 1e van de maand vind je rond 12:00 de maandstats in dit topic!
Mocht je nog meer statistieken willen dan kun je altijd terrecht op de FOK!Whatpulse website.
Hier vind je onder andere statistiekjes gemaakt door PiRANiA.

tln.pngSubteams!
Het mogelijk om een subteam te joinen, hier staan de teams op keysaantal gesorteerd..

Goed, het moment is aangebroken, we hebben sub-teams binnen het FOK!team op Whatpulse! Het was natuurlijk al mogelijk een sub-team te joinen buiten Whatpulse om, door je bij LightLuke te melden.

Echter heeft Whatpulse al een aardig tijdje zelf sub-teams binnen het systeem ingebakken. Deze waren nog niet aangemaakt voor FOK!, tot vandaag. :s)

Waar zie ik de sub-teams binnen FOK!?
De sub-teams kun je hier vinden.

Hoe join ik zo'n sub-team?
Het joinen van een sub-team is vrij eenvoudig. Log in op whatpulse.org, en ga vervolgens naar deze pagina. Hier vind je een linkje 'Join a sub-team'. Wanneer je hierop klikt verschijnt er een pop-upje waarin alle sub-teams binnen het FOK!team te zien zijn. Kies er een, en klik vervolgens op join. :s)

Help, ik mis een sub-team!
Dat kan, deze kunnen altijd toegevoegd worden. Stuur mij even een PM met de gewenste naam van het sub-team, en ik voeg 'm voor je toe. :s)

Worden deze sub-teams nu ook gebruikt voor de dagelijkse statistieken?
Nee, nog niet. Wellicht dat dit een mogelijkheid is in de toekomst, wanneer deze sub-teams meer gevuld zijn. Voor nu willen we er eerst voor zorgen dat iedereen die nu actief in het FOK!team is, zich aanmeld bij een van deze sub-teams. Dat maakt het overzicht nét iets eenvoudiger, en compacter. Zo op één site.

:s) Megapulse
De Megapulse staat gepland op: Nog niet bekend
Voor de typers die niet weten wat een megapulse is; Dat is wanneer meerdere users hun keys en clicks opsparen en deze in een keer op een afgesproken datum pulsen!
Hierdoor krijg je op één bepaalde dag een grote dag-output.

*O* Onze nieuwspost op de frontpage: http://frontpage.fok.nl/nieuws/77220 *O*

*O* Beste Reeks in 10 jaar FOK!:
2ajvul1.jpg *O*

Type en klik er lustig op los en veel plezier!

8fzmxom.png
© donroyco
Deze OP en instructies voor nieuw topic: http://wiki.fok.nl/index.php/OP/Whatpulse
OP Laatst bijgewerkt door: Troel op 22-02-2013
Typ mee! FOK!Whatpulse
PSN OnlineID: LightLuke92
pi_178091200
25 March 2018

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118618.365.015.372+1.690.7417.487.957.595+1.028.715
2osu!4796.493.644.206+3.992.8882.514.356.781+1.225.045
3FOK!4355.958.330.870+642.2192.311.401.504+189.036
4Reddit3875.161.800.319+1.013.5672.570.558.397+529.700
5StepmaniaOnline2204.372.274.370+2.419.088913.057.390+499.763
6TeamLiquid2353.932.052.157+510.2702.514.164.364+209.318
7Kongregate2653.348.993.263+1.271.6871.587.042.982+525.103
8LUElinks2123.164.266.796+96.8451.493.871.707+35.272
9Klamm.de1652.940.594.850+140.7041.487.725.444+84.108
10OCN-Overclock.net3012.841.990.254+328.5761.489.611.633+291.948
1113371402.733.448.235+337.4781.424.882.965+123.754
12Hinnavaatlus1172.705.210.438+162.7791.401.880.405+46.473
13What.cd?1772.575.275.017+176.8991.073.730.779+61.396
14PolishTracker1462.474.341.329+119.4011.268.389.798+62.495
15GAMEFORGEGAMES1031.760.065.736+131.118971.917.113+96.026
16Board8541.739.128.600+15.323605.395.715+9.406
17UnofficialLinusTechTips1941.696.691.828+653.8771.130.078.489+302.552
18SwiftIRC871.637.536.590+166.510787.621.040+45.707
19KongregateElite821.405.001.504+190.833519.647.040+69.623
20SWB1031.379.912.743+101.892478.217.403+24.786


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer116.112.895+23.6424.065.8782018-03-26 00:17:40
2Jo0Lz110.820.99931.328.0942018-03-20 23:52:41
3Omentuva107.066.031+50.00041.909.248+32.0582018-03-26 02:31:36
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.352.29916.850.1352018-03-06 16:33:26
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.613.84625.326.2722018-03-24 22:27:33
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator62.071.475+10.00024.734.517+1.5822018-03-25 11:55:20
12Programmeur60.347.83112.601.2872018-03-04 23:58:58
13CF8759.554.00022.613.1552018-03-23 15:59:50
14Apollo1558.805.53122.585.1352018-03-12 20:21:12
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate53.900.00017.913.4912018-03-20 19:36:18
18Jegorex52.930.118+10.00020.293.870+3.0902018-03-25 19:29:08
19TigerXtrm51.487.20413.758.7732018-03-18 11:50:59
20PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
21DJMO50.017.0687.132.7792018-03-07 09:59:10
22Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
23Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
24[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
25PoisoneIvy43.246.14310.927.1172018-03-24 18:36:43
26Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
27stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
28BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
29Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
30Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
31DaFan41.268.40620.380.7712017-12-29 12:26:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33onlogisch40.087.90413.627.0932018-03-06 22:13:16
34Karina39.540.864+4.15911.007.941+3.5902018-03-25 21:44:39
35jhilverda38.561.2968.810.1332018-03-13 14:02:40
36DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
37SwollyBoy37.200.00020.141.3262018-03-22 18:46:20
38gateway36.771.17215.339.8062018-01-14 18:40:54
39Ge4ce36.149.82831.287.2162018-03-16 22:13:48
40Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
41maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
42Messina35.687.50030.080.7162018-03-22 09:56:46
43Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
44Sjowhan34.073.542+50.00019.723.973+53.0712018-03-25 21:23:12
45SlechtValk32.704.573+8.87711.643.799+2.5872018-03-26 00:00:42
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
48VinceSTM31.771.75813.548.5722018-03-19 20:41:13
49Lafyno31.089.3177.227.4942018-03-12 21:27:12
50lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
28070
Biep!
pi_178091202

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
163heywoodu26.864.623+200.0003.012.697+19.6412018-03-25 11:57:57
2146adnyl14.061.332+55.5555.600.296+7.5922018-03-26 01:16:52
393RockNijntje20.917.449+50.0006.944.192+15.0912018-03-25 18:33:21
4179+1superworm10.842.683+50.0002.908.209+6.4022018-03-25 19:48:29
53Omentuva107.066.031+50.00041.909.248+32.0582018-03-26 02:31:36
644Sjowhan34.073.542+50.00019.723.973+53.0712018-03-25 21:23:12
783Lloris9222.807.517+43.67910.374.361+2.9692018-03-26 05:30:11
8188War Hero from the Past10.286.355+34.5394.130.155+12.5732018-03-25 10:00:22
91wonderer116.112.895+23.6424.065.8782018-03-26 00:17:40
1087+1trainfreak22.141.726+18.2146.058.836+6.2062018-03-25 19:10:00
11227+1leonn7.430.120+10.0003.288.247+1.1392018-03-25 12:29:47
1218Jegorex52.930.118+10.00020.293.870+3.0902018-03-25 19:29:08
1311commentator62.071.475+10.00024.734.517+1.5822018-03-25 11:55:20
1451mufcie30.908.037+10.00017.106.798+12.1172018-03-25 22:07:04
1553p430.015.216+10.00023.177.159+5.9862018-03-25 20:09:14
1645SlechtValk32.704.573+8.87711.643.799+2.5872018-03-26 00:00:42
1734Karina39.540.864+4.15911.007.941+3.5902018-03-25 21:44:39
18305timo832.945.775+2.7921.111.248+1.0212018-03-25 19:41:39
19156Nizzno12.837.307+57511.578.315+2.0002018-03-25 14:35:47
2077Posergoth666724.872.355+18711.004.550+3212018-03-26 05:08:06
21183olgalala10.450.2635.853.4922013-04-29 07:58:55
22281Shoalin3.820.2776.819.1102015-07-29 10:04:25
23307slenger2.926.984801.8342015-04-22 23:17:57
24104Puala18.676.9285.793.6902018-03-19 10:01:31
25312Appelvla2.568.507858.0202012-07-08 01:45:47
2673Intrepidity25.507.9236.431.1222013-09-20 15:55:00
27414jefmen131.892310.6302013-05-16 10:41:45
28157Spongerobie12.574.9295.614.8342018-03-18 17:24:51
29308maarten42.744.7731.059.9122014-03-10 07:12:13
3016SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
31435mvdk_000000-00-00 00:00:00
32345Azurekillskill1.366.817782.9072014-01-11 11:46:46
33299giemiebier3.049.5241.932.3172015-09-03 17:51:10
3435jhilverda38.561.2968.810.1332018-03-13 14:02:40
35273MissRaver4.239.464514.7862015-06-07 14:35:15
36181Rezania10.599.9043.965.7192016-11-29 21:42:28
37140FOS4FOK14.503.7642.749.2442015-12-22 16:17:31
38141JortK14.417.8275.178.2052012-03-05 10:33:31
39353appelen1.138.003506.7542015-09-13 17:09:52
40327Pulsy1.943.286516.4752013-01-12 12:09:10
41356theroach1.077.704403.1172012-02-27 11:40:52
42129RainofDeath15.931.7477.951.7832014-12-23 22:59:34
43341DjinN1.521.515728.2382017-04-10 11:59:02
44396RiccardoNL321.80449.8802012-04-18 20:42:43
45241Satioz6.873.5012.940.5972018-03-22 22:51:26
46189Nitz10.239.6401.503.5442012-04-14 10:33:40
47317Runekf2.361.7521.028.7112018-02-21 12:16:00
48266ghostsand4.854.4672.332.4802013-03-15 19:34:59
49193DutchGrounds9.887.9275.122.0452017-10-31 09:35:40
50126BootVluchteling16.197.4895.888.0372018-03-22 22:54:45

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11210.512.485+50.00063.170.554+15.091
2 DIG9165.833.41974.375.640
3 ONZ8154.112.955+10.00065.470.807+1.582
4 Frontpage8138.913.744+105.55545.989.154+13.994
5 VBL680.092.13627.629.541
6 CREW266.752.02719.353.128
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR358.122.519+57546.088.462+2.000
9 KLB625.963.61310.566.921
10 TVR223.542.17320.020.432
11 GAM418.189.2058.653.754
12 PTA215.551.8124.799.214
13 GC.2813.59395.230
6494
Biep!
pi_178116534
registreer om deze reclame te verbergen
26 March 2018

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118618.367.559.847+2.544.4757.489.010.534+1.052.939
2osu!4796.497.043.398+3.399.1922.515.201.989+845.208
3FOK!4355.958.902.333+571.4632.311.648.583+247.079
4Reddit3875.162.994.806+1.194.4872.571.265.324+706.927
5StepmaniaOnline2204.373.912.945+1.638.575913.719.879+662.489
6TeamLiquid2353.932.933.358+881.2012.514.454.608+290.244
7Kongregate2653.349.325.161+331.8981.587.302.109+259.127
8LUElinks2123.164.472.813+206.0171.493.994.599+122.892
9Klamm.de1652.941.026.522+431.6721.487.922.468+197.024
10OCN-Overclock.net302+12.842.235.167+244.9131.489.727.040+115.407
1113371402.733.616.067+167.8321.424.946.804+63.839
12Hinnavaatlus1172.705.488.607+278.1691.402.017.806+137.401
13What.cd?1772.575.445.557+170.5401.073.799.262+68.483
14PolishTracker1462.474.533.239+191.9101.268.539.342+149.544
15GAMEFORGEGAMES1031.760.180.144+114.408971.976.571+59.458
16Board8541.739.149.481+20.881605.410.172+14.457
17UnofficialLinusTechTips1941.697.639.346+947.5181.130.451.263+372.774
18SwiftIRC871.637.649.270+112.680787.794.557+173.517
19KongregateElite821.405.109.474+107.970519.805.705+158.665
20SWB1031.380.034.773+122.030478.240.078+22.675


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer116.124.895+12.0004.065.8782018-03-27 01:13:23
2Jo0Lz110.820.99931.328.0942018-03-20 23:52:41
3Omentuva107.066.03141.909.2482018-03-26 02:31:36
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.402.299+50.00016.855.857+5.7222018-03-26 14:18:44
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.613.84625.326.2722018-03-24 22:27:33
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator62.088.475+17.00024.739.423+4.9062018-03-26 19:16:23
12Programmeur60.347.83112.601.2872018-03-04 23:58:58
13CF8759.578.000+24.00022.617.414+4.2592018-03-26 22:12:28
14Apollo1558.805.53122.585.1352018-03-12 20:21:12
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate53.900.00017.913.4912018-03-20 19:36:18
18Jegorex52.940.118+10.00020.297.789+3.9192018-03-26 21:44:59
19TigerXtrm51.487.20413.758.7732018-03-18 11:50:59
20PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
21DJMO50.017.0687.132.7792018-03-07 09:59:10
22Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
23Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
24[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
25PoisoneIvy43.246.14310.927.1172018-03-24 18:36:43
26Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
27stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
28BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
29Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
30Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
31DaFan41.268.40620.380.7712017-12-29 12:26:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33onlogisch40.087.90413.627.0932018-03-06 22:13:16
34Karina39.540.996+13211.008.205+2642018-03-26 18:51:37
35jhilverda38.561.2968.810.1332018-03-13 14:02:40
36DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
37SwollyBoy37.200.00020.141.3262018-03-22 18:46:20
38gateway36.771.17215.339.8062018-01-14 18:40:54
39Ge4ce36.149.82831.287.2162018-03-16 22:13:48
40Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
41maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
42Messina35.687.50030.080.7162018-03-22 09:56:46
43Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
44Sjowhan34.073.54219.723.9732018-03-25 21:23:12
45SlechtValk32.712.712+8.13911.647.834+4.0352018-03-27 03:23:07
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
48VinceSTM31.771.75813.548.5722018-03-19 20:41:13
49Lafyno31.098.035+8.7187.235.650+8.1562018-03-26 20:52:37
50lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
862
Biep!
pi_178116535

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1104Puala18.726.928+50.0005.806.127+12.4372018-03-26 10:12:06
2131Drizzt15.522.775+50.0005.180.639+22.5242018-03-26 15:19:38
3125+1BootVluchteling16.247.489+50.0005.895.162+7.1252018-03-26 19:17:57
487+1Boer22222.190.534+50.0006.681.825+15.1302018-03-26 12:27:09
590DirkZz21.951.836+50.0008.149.364+68.0232018-03-26 22:44:23
67jaapio198477.402.299+50.00016.855.857+5.7222018-03-26 14:18:44
759LightLuke28.765.263+50.00012.891.205+24.7832018-03-26 21:02:43
854+1SnIpA29.911.825+50.00010.493.857+18.9392018-03-26 15:10:20
956no_tukker29.815.335+28.9828.154.749+18.9232018-03-26 15:00:39
1013CF8759.578.000+24.00022.617.414+4.2592018-03-26 22:12:28
11100johne119.609.817+20.4875.201.766+7.7062018-03-26 18:41:20
1253p430.035.216+20.00023.185.194+8.0352018-03-26 22:39:13
1311commentator62.088.475+17.00024.739.423+4.9062018-03-26 19:16:23
141wonderer116.124.895+12.0004.065.8782018-03-27 01:13:23
1518Jegorex52.940.118+10.00020.297.789+3.9192018-03-26 21:44:59
1651mufcie30.918.037+10.00017.111.822+5.0242018-03-26 13:15:44
1749Lafyno31.098.035+8.7187.235.650+8.1562018-03-26 20:52:37
1845SlechtValk32.712.712+8.13911.647.834+4.0352018-03-27 03:23:07
19372Nielske013755.985+6.730449.337+4.1552018-03-26 15:27:30
20245SleepSub6.574.977+2.0002.741.035+1.0142018-03-26 18:21:48
21216randallvg8.335.393+1.8283.042.997+1.0002018-03-26 14:12:40
22156Nizzno12.838.754+1.44711.579.315+1.0002018-03-26 19:51:36
2334Karina39.540.996+13211.008.205+2642018-03-26 18:51:37
24312Appelvla2.568.507858.0202012-07-08 01:45:47
2573Intrepidity25.507.9236.431.1222013-09-20 15:55:00
26414jefmen131.892310.6302013-05-16 10:41:45
27157Spongerobie12.574.9295.614.8342018-03-18 17:24:51
28308maarten42.744.7731.059.9122014-03-10 07:12:13
2916SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
30435mvdk_000000-00-00 00:00:00
31345Azurekillskill1.366.817782.9072014-01-11 11:46:46
32299giemiebier3.049.5241.932.3172015-09-03 17:51:10
3335jhilverda38.561.2968.810.1332018-03-13 14:02:40
34273MissRaver4.239.464514.7862015-06-07 14:35:15
35181Rezania10.599.9043.965.7192016-11-29 21:42:28
36140FOS4FOK14.503.7642.749.2442015-12-22 16:17:31
37141JortK14.417.8275.178.2052012-03-05 10:33:31
38353appelen1.138.003506.7542015-09-13 17:09:52
39327Pulsy1.943.286516.4752013-01-12 12:09:10
40356theroach1.077.704403.1172012-02-27 11:40:52
41129RainofDeath15.931.7477.951.7832014-12-23 22:59:34
42341DjinN1.521.515728.2382017-04-10 11:59:02
43396RiccardoNL321.80449.8802012-04-18 20:42:43
44241Satioz6.873.5012.940.5972018-03-22 22:51:26
45189Nitz10.239.6401.503.5442012-04-14 10:33:40
46317Runekf2.361.7521.028.7112018-02-21 12:16:00
47266ghostsand4.854.4672.332.4802013-03-15 19:34:59
48183olgalala10.450.2635.853.4922013-04-29 07:58:55
49281Shoalin3.820.2776.819.1102015-07-29 10:04:25
50307slenger2.926.984801.8342015-04-22 23:17:57

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11210.512.48563.170.554
2 DIG9165.885.419+52.00074.401.437+25.797
3 ONZ8154.179.955+67.00065.494.652+23.845
4 Frontpage8138.913.74445.989.154
5 VBL680.192.136+100.00027.720.088+90.547
6 CREW266.752.02719.353.128
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR358.123.966+1.44746.089.462+1.000
9 KLB625.963.61310.566.921
10 TVR223.542.17320.020.432
11 GAM418.189.2058.653.754
12 PTA215.551.8124.799.214
13 GC.2813.59395.230
11638
Biep!
pi_178140633
27 March 2018

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118618.371.129.382+3.569.5357.490.413.010+1.402.476
2osu!4796.501.033.538+3.990.1402.516.183.839+981.850
3FOK!4355.959.896.408+994.0752.312.015.903+367.320
4Reddit3875.164.013.707+1.018.9012.571.844.045+578.721
5StepmaniaOnline2204.375.491.546+1.578.601914.213.430+493.551
6TeamLiquid2353.933.430.322+496.9642.514.737.413+282.805
7Kongregate2653.349.683.284+358.1231.587.494.305+192.196
8LUElinks2123.164.595.651+122.8381.494.051.749+57.150
9Klamm.de1652.941.236.588+210.0661.488.024.918+102.450
10OCN-Overclock.net3022.842.876.771+641.6041.489.908.258+181.218
1113371402.733.902.909+286.8421.425.074.088+127.284
12Hinnavaatlus1172.705.804.190+315.5831.402.231.821+214.015
13What.cd?1772.575.691.260+245.7031.073.852.170+52.908
14PolishTracker1462.474.850.003+316.7641.268.680.808+141.466
15GAMEFORGEGAMES1031.760.497.263+317.119972.090.130+113.559
16Board8541.739.373.211+223.730605.460.139+49.967
17UnofficialLinusTechTips1941.698.183.351+544.0051.130.698.163+246.900
18SwiftIRC871.637.840.707+191.437787.867.453+72.896
19KongregateElite821.405.330.139+220.665519.927.447+121.742
20SWB1031.380.208.936+174.163478.300.941+60.863


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer116.135.184+10.2894.065.8782018-03-27 23:02:20
2Jo0Lz110.870.999+50.00031.356.711+28.6172018-03-28 00:02:45
3Omentuva107.066.03141.909.2482018-03-26 02:31:36
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.402.29916.855.8572018-03-26 14:18:44
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.613.84625.326.2722018-03-24 22:27:33
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator62.097.574+9.09924.749.445+10.0222018-03-27 23:07:18
12Programmeur60.347.83112.601.2872018-03-04 23:58:58
13CF8759.607.000+29.00022.622.213+4.7992018-03-27 19:57:28
14Apollo1558.805.53122.585.1352018-03-12 20:21:12
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate53.950.000+50.00017.923.487+9.9962018-03-27 10:42:57
18Jegorex52.940.11820.297.7892018-03-26 21:44:59
19TigerXtrm51.487.20413.758.7732018-03-18 11:50:59
20PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
21DJMO50.017.0687.132.7792018-03-07 09:59:10
22Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
23Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
24[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
25PoisoneIvy43.246.14310.927.1172018-03-24 18:36:43
26Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
27stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
28BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
29Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
30Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
31DaFan41.268.40620.380.7712017-12-29 12:26:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33onlogisch40.087.90413.627.0932018-03-06 22:13:16
34Karina39.542.758+1.76211.009.585+1.3802018-03-27 19:07:31
35jhilverda38.561.2968.810.1332018-03-13 14:02:40
36DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
37SwollyBoy37.200.00020.141.3262018-03-22 18:46:20
38gateway36.771.17215.339.8062018-01-14 18:40:54
39Ge4ce36.154.828+5.00031.294.771+7.5552018-03-27 20:53:38
40Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
41maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
42Messina35.687.50030.080.7162018-03-22 09:56:46
43Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
44Sjowhan34.073.54219.723.9732018-03-25 21:23:12
45SlechtValk32.715.576+2.86411.649.593+1.7592018-03-28 00:00:02
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
48VinceSTM31.821.758+50.00013.559.727+11.1552018-03-27 11:50:40
49Lafyno31.098.0357.235.6502018-03-26 20:52:37
50lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
12978
Biep!
pi_178140635
registreer om deze reclame te verbergen

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1256+2richolio5.689.579+200.0001.371.247+47.7292018-03-27 22:49:01
2120+1Litso16.873.635+100.0004.185.816+24.8202018-03-27 13:17:25
392ursel21.040.255+50.0008.940.927+19.3452018-03-27 13:30:23
4130DrPhibes15.931.402+50.00010.961.881+56.4942018-03-27 13:02:49
5315+1ijs_beer2.418.802+50.0001.398.933+12.9742018-03-27 19:57:56
680miezziej23.429.213+50.0004.038.373+12.6252018-03-27 14:51:54
72Jo0Lz110.870.999+50.00031.356.711+28.6172018-03-28 00:02:45
817Dviate53.950.000+50.00017.923.487+9.9962018-03-27 10:42:57
9178+1superworm10.892.683+50.0002.916.132+7.9232018-03-27 18:44:51
10110jimcom8918.094.789+50.0004.586.638+9.1522018-03-27 15:57:18
1148VinceSTM31.821.758+50.00013.559.727+11.1552018-03-27 11:50:40
1276ChristiaaNL25.144.040+50.00011.651.482+17.7532018-03-27 13:04:39
1313CF8759.607.000+29.00022.622.213+4.7992018-03-27 19:57:28
14100johne119.627.671+17.8545.207.862+6.0962018-03-27 18:10:36
15134Party_P15.043.884+15.7709.149.487+4.8152018-03-27 15:58:04
1682+1Lloris9222.823.165+15.64810.375.551+1.1902018-03-27 12:16:38
1771Mr.Furyian25.580.464+15.02117.258.430+17.5712018-03-27 17:44:06
1856no_tukker29.827.676+12.3418.161.660+6.9112018-03-28 01:53:54
1922119hunter917.968.448+11.59110.422.018+12.1602018-03-27 15:42:36
201wonderer116.135.184+10.2894.065.8782018-03-27 23:02:20
21174joystickj11.118.802+10.1855.231.058+8.0852018-03-27 07:59:21
2285hole198822.414.170+10.00019.526.843+13.1652018-03-27 19:36:07
2351mufcie30.928.037+10.00017.116.438+4.6162018-03-27 15:23:45
2411commentator62.097.574+9.09924.749.445+10.0222018-03-27 23:07:18
25290Jordiy3.457.062+8.5441.497.124+3.9152018-03-27 23:05:40
2639Ge4ce36.154.828+5.00031.294.771+7.5552018-03-27 20:53:38
2788trainfreak22.145.949+4.2236.059.937+1.1012018-03-27 18:29:20
28305timo832.949.380+3.6051.113.845+2.5972018-03-27 23:17:08
2945SlechtValk32.715.576+2.86411.649.593+1.7592018-03-28 00:00:02
3034Karina39.542.758+1.76211.009.585+1.3802018-03-27 19:07:31
31156Nizzno12.840.033+1.27911.580.315+1.0002018-03-27 21:01:20
3216SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
33435mvdk_000000-00-00 00:00:00
34345Azurekillskill1.366.817782.9072014-01-11 11:46:46
35299giemiebier3.049.5241.932.3172015-09-03 17:51:10
3635jhilverda38.561.2968.810.1332018-03-13 14:02:40
37273MissRaver4.239.464514.7862015-06-07 14:35:15
38181Rezania10.599.9043.965.7192016-11-29 21:42:28
39140FOS4FOK14.503.7642.749.2442015-12-22 16:17:31
40141JortK14.417.8275.178.2052012-03-05 10:33:31
41353appelen1.138.003506.7542015-09-13 17:09:52
42327Pulsy1.943.286516.4752013-01-12 12:09:10
43356theroach1.077.704403.1172012-02-27 11:40:52
44129RainofDeath15.931.7477.951.7832014-12-23 22:59:34
45341DjinN1.521.515728.2382017-04-10 11:59:02
46396RiccardoNL321.80449.8802012-04-18 20:42:43
47241Satioz6.873.5012.940.5972018-03-22 22:51:26
48189Nitz10.239.6401.503.5442012-04-14 10:33:40
49317Runekf2.361.7521.028.7112018-02-21 12:16:00
50266ghostsand4.854.4672.332.4802013-03-15 19:34:59

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11210.512.48563.170.554
2 DIG9165.935.419+50.00074.420.782+19.345
3 ONZ8154.189.054+9.09965.504.674+10.022
4 Frontpage8138.963.744+50.00045.997.077+7.923
5 VBL680.192.13627.720.088
6 CREW266.752.02719.353.128
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR358.125.245+1.27946.090.462+1.000
9 KLB625.963.61310.566.921
10 TVR223.552.173+10.00020.033.597+13.165
11 GAM418.199.390+10.1858.661.839+8.085
12 PTA215.551.8124.799.214
13 GC.2813.59395.230
22530
Biep!
pi_178164426
28 March 2018

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118618.373.618.900+2.489.5187.491.306.238+893.228
2osu!4796.504.555.118+3.521.5802.517.416.620+1.232.781
3FOK!4355.960.375.294+478.8862.312.211.255+195.352
4Reddit3875.165.335.166+1.321.4592.572.653.409+809.364
5StepmaniaOnline2204.377.269.600+1.778.054914.557.936+344.506
6TeamLiquid2353.934.004.158+573.8362.515.108.943+371.530
7Kongregate2653.350.451.827+768.5431.587.927.139+432.834
8LUElinks2123.164.819.078+223.4271.494.204.302+152.553
9Klamm.de1652.941.589.071+352.4831.488.169.228+144.310
10OCN-Overclock.net3022.843.236.526+359.7551.490.163.514+255.256
1113371402.734.280.293+377.3841.425.242.529+168.441
12Hinnavaatlus1172.706.230.336+426.1461.402.443.499+211.678
13What.cd?1772.576.018.940+327.6801.074.066.248+214.078
14PolishTracker1462.475.112.180+262.1771.268.747.527+66.719
15GAMEFORGEGAMES1031.760.762.363+265.100972.168.407+78.277
16Board8541.739.398.786+25.575605.469.683+9.544
17UnofficialLinusTechTips1941.699.010.537+827.1861.131.038.188+340.025
18SwiftIRC871.638.002.220+161.513787.889.942+22.489
19KongregateElite821.405.489.586+159.447519.973.548+46.101
20SWB1031.380.463.067+254.131478.369.075+68.134


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer116.144.805+9.6214.065.8782018-03-28 22:47:55
2Jo0Lz110.870.99931.356.7112018-03-28 00:02:45
3Omentuva107.116.031+50.00041.932.173+22.9252018-03-28 17:14:07
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.402.29916.855.8572018-03-26 14:18:44
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.613.84625.326.2722018-03-24 22:27:33
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator62.114.574+17.00024.755.804+6.3592018-03-28 21:43:28
12Programmeur60.347.83112.601.2872018-03-04 23:58:58
13CF8759.628.000+21.00022.626.109+3.8962018-03-28 17:00:11
14Apollo1558.805.53122.585.1352018-03-12 20:21:12
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate53.950.00017.923.4872018-03-27 10:42:57
18Jegorex52.950.118+10.00020.302.149+4.3602018-03-28 20:41:45
19TigerXtrm51.487.20413.758.7732018-03-18 11:50:59
20PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
21DJMO50.017.0687.132.7792018-03-07 09:59:10
22Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
23Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
24[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
25PoisoneIvy43.296.143+50.00010.945.915+18.7982018-03-28 22:20:12
26Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
27stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
28BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
29Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
30Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
31DaFan41.268.40620.380.7712017-12-29 12:26:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33onlogisch40.087.90413.627.0932018-03-06 22:13:16
34Karina39.550.322+7.56411.012.959+3.3742018-03-28 18:53:44
35jhilverda38.561.2968.810.1332018-03-13 14:02:40
36DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
37SwollyBoy37.200.00020.141.3262018-03-22 18:46:20
38gateway36.771.17215.339.8062018-01-14 18:40:54
39Ge4ce36.159.828+5.00031.300.655+5.8842018-03-28 19:18:14
40Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
41maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
42Messina35.687.50030.080.7162018-03-22 09:56:46
43Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
44Sjowhan34.073.54219.723.9732018-03-25 21:23:12
45SlechtValk32.718.809+3.23311.652.694+3.1012018-03-29 00:00:49
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
48VinceSTM31.821.75813.559.7272018-03-27 11:50:40
49Lafyno31.098.0357.235.6502018-03-26 20:52:37
50lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
7398
Biep!
pi_178164427

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1131Drizzt15.572.775+50.0005.197.812+17.1732018-03-28 16:27:09
2184+2Henk.veldhuizen.510.426.253+50.0005.558.482+37.1382018-03-28 08:43:08
368BBQSausage26.222.594+50.0009.062.291+9.5122018-03-28 19:33:21
425PoisoneIvy43.296.143+50.00010.945.915+18.7982018-03-28 22:20:12
53Omentuva107.116.031+50.00041.932.173+22.9252018-03-28 17:14:07
6283Jovatov3.750.000+50.000295.690+2.4702018-03-28 16:07:14
7117Vetheid17.201.891+50.0006.290.099+15.5812018-03-28 20:34:19
882Lloris9222.846.362+23.19710.375.964+4132018-03-28 07:54:59
913CF8759.628.000+21.00022.626.109+3.8962018-03-28 17:00:11
1011commentator62.114.574+17.00024.755.804+6.3592018-03-28 21:43:28
1118Jegorex52.950.118+10.00020.302.149+4.3602018-03-28 20:41:45
12100johne119.637.414+9.7435.214.565+6.7032018-03-28 18:08:26
131wonderer116.144.805+9.6214.065.8782018-03-28 22:47:55
1434Karina39.550.322+7.56411.012.959+3.3742018-03-28 18:53:44
15134Party_P15.050.953+7.0699.153.463+3.9762018-03-28 15:58:15
16372Nielske013761.066+5.081452.324+2.9872018-03-28 09:59:28
1739Ge4ce36.159.828+5.00031.300.655+5.8842018-03-28 19:18:14
1871Mr.Furyian25.583.711+3.24717.261.091+2.6612018-03-28 11:59:02
1945SlechtValk32.718.809+3.23311.652.694+3.1012018-03-29 00:00:49
2022119hunter917.971.401+2.95310.444.516+22.4982018-03-28 15:39:03
21174joystickj11.121.663+2.8615.234.963+3.9052018-03-28 08:44:42
22156Nizzno12.841.027+99411.581.315+1.0002018-03-28 20:35:49
23305timo832.949.703+3231.114.483+6382018-03-28 21:45:40
24396RiccardoNL321.80449.8802012-04-18 20:42:43
25241Satioz6.873.5012.940.5972018-03-22 22:51:26
26189Nitz10.239.6401.503.5442012-04-14 10:33:40
27317Runekf2.361.7521.028.7112018-02-21 12:16:00
28266ghostsand4.854.4672.332.4802013-03-15 19:34:59
29183olgalala10.450.2635.853.4922013-04-29 07:58:55
30281Shoalin3.820.2776.819.1102015-07-29 10:04:25
31307slenger2.926.984801.8342015-04-22 23:17:57
32104Puala18.726.9285.806.1272018-03-26 10:12:06
33312Appelvla2.568.507858.0202012-07-08 01:45:47
3473Intrepidity25.507.9236.431.1222013-09-20 15:55:00
35414jefmen131.892310.6302013-05-16 10:41:45
36157Spongerobie12.574.9295.614.8342018-03-18 17:24:51
37308maarten42.744.7731.059.9122014-03-10 07:12:13
3816SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
39435mvdk_000000-00-00 00:00:00
40345Azurekillskill1.366.817782.9072014-01-11 11:46:46
41299giemiebier3.049.5241.932.3172015-09-03 17:51:10
4235jhilverda38.561.2968.810.1332018-03-13 14:02:40
43273MissRaver4.239.464514.7862015-06-07 14:35:15
44181Rezania10.599.9043.965.7192016-11-29 21:42:28
45140FOS4FOK14.503.7642.749.2442015-12-22 16:17:31
46141JortK14.417.8275.178.2052012-03-05 10:33:31
47353appelen1.138.003506.7542015-09-13 17:09:52
48327Pulsy1.943.286516.4752013-01-12 12:09:10
49356theroach1.077.704403.1172012-02-27 11:40:52
50129RainofDeath15.931.7477.951.7832014-12-23 22:59:34

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11210.562.485+50.00063.180.066+9.512
2 DIG9165.935.41974.420.782
3 ONZ8154.206.054+17.00065.511.033+6.359
4 Frontpage8138.963.74445.997.077
5 VBL680.242.136+50.00027.737.261+17.173
6 CREW266.752.02719.353.128
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR358.126.239+99446.091.462+1.000
9 KLB625.963.61310.566.921
10 TVR223.552.17320.033.597
11 GAM418.202.251+2.8618.665.744+3.905
12 PTA215.551.8124.799.214
13 GC.2813.59395.230
23754
Biep!
pi_178186289
29 March 2018

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows1187+118.376.729.344+3.110.4447.492.956.359+1.650.121
2osu!4796.508.455.285+3.900.1672.518.432.929+1.016.309
3FOK!4355.960.985.996+610.7022.312.440.519+229.264
4Reddit3875.166.596.124+1.260.9582.573.263.718+610.309
5StepmaniaOnline2204.379.010.843+1.741.243914.830.684+272.748
6TeamLiquid2353.934.591.494+587.3362.515.541.908+432.965
7Kongregate2653.350.970.283+518.4561.588.367.962+440.823
8LUElinks2123.165.001.763+182.6851.494.290.526+86.224
9Klamm.de1652.941.956.803+367.7321.488.350.170+180.942
10OCN-Overclock.net3022.843.820.031+583.5051.490.389.315+225.801
1113371402.734.625.664+345.3711.425.359.648+117.119
12Hinnavaatlus1172.706.373.595+143.2591.402.502.014+58.515
13What.cd?1772.576.519.746+500.8061.074.291.602+225.354
14PolishTracker1462.475.358.088+245.9081.268.826.629+79.102
15GAMEFORGEGAMES1031.760.853.914+91.551972.202.449+34.042
16Board8541.739.521.919+123.133605.502.116+32.433
17UnofficialLinusTechTips1941.699.746.160+735.6231.131.358.561+320.373
18SwiftIRC871.638.386.930+384.710787.953.469+63.527
19KongregateElite821.405.603.344+113.758520.001.606+28.058
20SWB1031.380.661.804+198.737478.459.805+90.730


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer116.146.805+2.0004.065.8782018-03-30 01:11:34
2Jo0Lz110.920.999+50.00031.371.708+14.9972018-03-29 11:21:54
3Omentuva107.116.03141.932.1732018-03-28 17:14:07
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.402.29916.855.8572018-03-26 14:18:44
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.613.84625.326.2722018-03-24 22:27:33
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator62.130.574+16.00024.759.211+3.4072018-03-29 12:40:14
12Programmeur60.347.83112.601.2872018-03-04 23:58:58
13CF8759.650.000+22.00022.629.331+3.2222018-03-29 15:47:52
14Apollo1558.805.53122.585.1352018-03-12 20:21:12
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate53.950.00017.923.4872018-03-27 10:42:57
18Jegorex52.950.11820.302.1492018-03-28 20:41:45
19TigerXtrm51.487.20413.758.7732018-03-18 11:50:59
20PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
21DJMO50.017.0687.132.7792018-03-07 09:59:10
22Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
23Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
24[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
25PoisoneIvy43.296.14310.945.9152018-03-28 22:20:12
26Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
27stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
28BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
29Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
30Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
31DaFan41.268.40620.380.7712017-12-29 12:26:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33onlogisch40.087.90413.627.0932018-03-06 22:13:16
34Karina39.559.821+9.49911.018.847+5.8882018-03-29 19:13:32
35jhilverda38.561.2968.810.1332018-03-13 14:02:40
36DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
37SwollyBoy37.200.00020.141.3262018-03-22 18:46:20
38gateway36.771.17215.339.8062018-01-14 18:40:54
39Ge4ce36.169.828+10.00031.322.122+21.4672018-03-29 22:28:46
40Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
41maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
42Messina35.687.50030.080.7162018-03-22 09:56:46
43Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
44Sjowhan34.123.542+50.00019.752.640+28.6672018-03-29 09:46:47
45SlechtValk32.722.748+3.93911.656.263+3.5692018-03-30 00:00:55
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
48VinceSTM31.821.75813.559.7272018-03-27 11:50:40
49Lafyno31.098.0357.235.6502018-03-26 20:52:37
50lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
18156
Biep!
pi_178186290

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1146adnyl14.116.887+55.5555.612.156+11.8602018-03-29 17:34:12
2125BootVluchteling16.297.489+50.0005.901.975+6.8132018-03-29 23:30:46
393RockNijntje20.967.449+50.0006.958.979+14.7872018-03-29 08:24:00
42Jo0Lz110.920.999+50.00031.371.708+14.9972018-03-29 11:21:54
590DirkZz22.001.836+50.0008.170.218+20.8542018-03-29 10:23:59
6187+1War Hero from the Past10.336.355+50.0004.152.523+22.3682018-03-29 16:04:58
7222+1Hedzlin7.869.574+50.0005.423.625+132018-03-29 15:48:16
8149DrNick13.514.685+50.0005.971.685+24.0312018-03-29 17:37:05
944Sjowhan34.123.542+50.00019.752.640+28.6672018-03-29 09:46:47
1013CF8759.650.000+22.00022.629.331+3.2222018-03-29 15:47:52
11174joystickj11.139.351+17.6885.240.915+5.9522018-03-29 17:36:51
1211commentator62.130.574+16.00024.759.211+3.4072018-03-29 12:40:14
1382Lloris9222.858.449+12.08710.376.460+4962018-03-29 08:32:12
1471Mr.Furyian25.594.166+10.45517.266.028+4.9372018-03-29 15:06:34
15134Party_P15.061.202+10.2499.158.274+4.8112018-03-29 15:58:23
1639Ge4ce36.169.828+10.00031.322.122+21.4672018-03-29 22:28:46
1751mufcie30.938.037+10.00017.120.757+4.3192018-03-29 10:27:03
1834Karina39.559.821+9.49911.018.847+5.8882018-03-29 19:13:32
19100johne119.646.249+8.8355.220.070+5.5052018-03-29 15:47:41
20369+3Nielske013768.956+7.890456.791+4.4672018-03-29 13:22:50
2122119hunter917.978.388+6.98710.454.881+10.3652018-03-29 13:16:34
22245SleepSub6.578.977+4.0002.742.671+1.6362018-03-29 19:16:52
2345SlechtValk32.722.748+3.93911.656.263+3.5692018-03-30 00:00:55
241wonderer116.146.805+2.0004.065.8782018-03-30 01:11:34
25156Nizzno12.842.881+1.85411.584.315+3.0002018-03-29 20:26:30
26305timo832.951.367+1.6641.116.316+1.8332018-03-29 23:37:03
27308maarten42.744.7731.059.9122014-03-10 07:12:13
2816SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
29435mvdk_000000-00-00 00:00:00
30345Azurekillskill1.366.817782.9072014-01-11 11:46:46
31299giemiebier3.049.5241.932.3172015-09-03 17:51:10
3235jhilverda38.561.2968.810.1332018-03-13 14:02:40
33273MissRaver4.239.464514.7862015-06-07 14:35:15
34181Rezania10.599.9043.965.7192016-11-29 21:42:28
35140FOS4FOK14.503.7642.749.2442015-12-22 16:17:31
36141JortK14.417.8275.178.2052012-03-05 10:33:31
37353appelen1.138.003506.7542015-09-13 17:09:52
38327Pulsy1.943.286516.4752013-01-12 12:09:10
39356theroach1.077.704403.1172012-02-27 11:40:52
40129RainofDeath15.931.7477.951.7832014-12-23 22:59:34
41341DjinN1.521.515728.2382017-04-10 11:59:02
42396RiccardoNL321.80449.8802012-04-18 20:42:43
43241Satioz6.873.5012.940.5972018-03-22 22:51:26
44189Nitz10.239.6401.503.5442012-04-14 10:33:40
45317Runekf2.361.7521.028.7112018-02-21 12:16:00
46266ghostsand4.854.4672.332.4802013-03-15 19:34:59
47183olgalala10.450.2635.853.4922013-04-29 07:58:55
48281Shoalin3.820.2776.819.1102015-07-29 10:04:25
49307slenger2.926.984801.8342015-04-22 23:17:57
50104Puala18.726.9285.806.1272018-03-26 10:12:06

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11210.662.485+100.00063.218.884+38.818
2 DIG9165.939.419+4.00074.422.418+1.636
3 ONZ8154.222.054+16.00065.514.440+3.407
4 Frontpage8139.019.299+55.55546.008.937+11.860
5 VBL680.292.136+50.00027.758.115+20.854
6 CREW266.752.02719.353.128
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR358.128.093+1.85446.094.462+3.000
9 KLB625.963.61310.566.921
10 TVR223.552.17320.033.597
11 GAM418.219.939+17.6888.671.696+5.952
12 PTA215.551.8124.799.214
13 GC.2813.59395.230
30042
Biep!
pi_178207723
30 March 2018

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118718.380.174.639+3.445.2957.497.550.056+4.593.697
2osu!4796.512.302.086+3.846.8012.519.918.417+1.485.488
3FOK!4355.961.886.561+900.5652.312.771.511+330.992
4Reddit3875.167.796.399+1.200.2752.574.003.353+739.635
5StepmaniaOnline2204.381.051.646+2.040.803915.183.892+353.208
6TeamLiquid2353.935.190.991+599.4972.515.795.759+253.851
7Kongregate2653.351.774.597+804.3141.588.700.611+332.649
8LUElinks2123.165.066.154+64.3911.494.323.111+32.585
9Klamm.de1652.942.298.699+341.8961.488.575.949+225.779
10OCN-Overclock.net3022.844.436.115+616.0841.490.744.718+355.403
1113371402.735.054.412+428.7481.425.537.108+177.460
12Hinnavaatlus1172.706.630.789+257.1941.402.674.097+172.083
13What.cd?1772.576.872.648+352.9021.074.364.516+72.914
14PolishTracker1462.475.423.137+65.0491.268.845.913+19.284
15GAMEFORGEGAMES1031.760.891.864+37.950972.233.734+31.285
16Board8541.739.641.171+119.252605.521.949+19.833
17UnofficialLinusTechTips1941.700.369.484+623.3241.131.802.623+444.062
18SwiftIRC871.638.650.915+263.985788.108.618+155.149
19KongregateElite821.405.778.205+174.861520.038.103+36.497
20SWB1031.380.811.918+150.114478.514.818+55.013


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer116.166.805+20.0004.065.8782018-03-31 02:09:46
2Jo0Lz110.920.99931.371.7082018-03-29 11:21:54
3Omentuva107.166.031+50.00041.961.368+29.1952018-03-30 19:10:14
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.402.29916.855.8572018-03-26 14:18:44
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.613.84625.326.2722018-03-24 22:27:33
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator62.140.574+10.00024.761.063+1.8522018-03-30 21:09:32
12Programmeur60.347.83112.601.2872018-03-04 23:58:58
13CF8759.662.000+12.00022.630.447+1.1162018-03-30 14:35:07
14Apollo1558.805.53122.585.1352018-03-12 20:21:12
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate53.950.00017.923.4872018-03-27 10:42:57
18Jegorex52.950.11820.302.1492018-03-28 20:41:45
19TigerXtrm51.487.20413.758.7732018-03-18 11:50:59
20PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
21DJMO50.017.0687.132.7792018-03-07 09:59:10
22Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
23Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
24[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
25PoisoneIvy43.296.14310.945.9152018-03-28 22:20:12
26Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
27stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
28BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
29Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
30Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
31DaFan41.268.40620.380.7712017-12-29 12:26:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33onlogisch40.087.90413.627.0932018-03-06 22:13:16
34Karina39.569.041+9.22011.022.107+3.2602018-03-30 20:01:04
35jhilverda38.561.2968.810.1332018-03-13 14:02:40
36DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
37SwollyBoy37.200.00020.141.3262018-03-22 18:46:20
38gateway36.771.17215.339.8062018-01-14 18:40:54
39Ge4ce36.169.82831.322.1222018-03-29 22:28:46
40Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
41maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
42Messina35.687.50030.080.7162018-03-22 09:56:46
43Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
44Sjowhan34.123.54219.752.6402018-03-29 09:46:47
45SlechtValk32.726.402+3.65411.658.296+2.0332018-03-31 02:17:06
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
48VinceSTM31.871.758+50.00013.575.992+16.2652018-03-30 10:11:37
49Lafyno31.098.0357.235.6502018-03-26 20:52:37
50lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
15230
Biep!
pi_178207725

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
163heywoodu27.064.623+200.0003.033.672+20.9752018-03-30 17:19:56
2103+1Puala18.776.928+50.0005.819.059+12.9322018-03-30 12:22:06
3131Drizzt15.622.775+50.0005.214.896+17.0842018-03-30 23:30:09
477Posergoth666724.922.355+50.00011.051.544+46.9942018-03-30 13:07:32
5378+4DerRabbit638.677+50.000236.726+11.5262018-03-30 19:00:35
668BBQSausage26.272.594+50.0009.070.710+8.4192018-03-31 01:08:17
7106+1d4v1d18.384.716+50.0004.986.392+12.2542018-03-30 15:31:57
848VinceSTM31.871.758+50.00013.575.992+16.2652018-03-30 10:11:37
93Omentuva107.166.031+50.00041.961.368+29.1952018-03-30 19:10:14
1084Pino11222.509.413+50.0009.707.544+48.5222018-03-30 09:04:45
1176ChristiaaNL25.194.040+50.00011.664.923+13.4412018-03-30 16:28:45
12258hhenrieke5.584.563+50.0002.408.243+25.0582018-03-30 10:19:34
1351mufcie30.958.037+20.00017.134.271+13.5142018-03-30 21:46:01
141wonderer116.166.805+20.0004.065.8782018-03-31 02:09:46
15100johne119.665.472+19.2235.227.484+7.4142018-03-30 18:02:55
1671Mr.Furyian25.611.469+17.30317.272.394+6.3662018-03-31 02:45:50
1713CF8759.662.000+12.00022.630.447+1.1162018-03-30 14:35:07
1882Lloris9222.869.333+10.88410.377.265+8052018-03-30 07:39:13
1911commentator62.140.574+10.00024.761.063+1.8522018-03-30 21:09:32
20134Party_P15.070.444+9.2429.160.749+2.4752018-03-30 15:58:05
2134Karina39.569.041+9.22011.022.107+3.2602018-03-30 20:01:04
2222119hunter917.987.607+9.21910.478.453+23.5722018-03-30 21:03:57
2388trainfreak22.150.168+4.2196.061.985+2.0482018-03-30 18:18:38
2445SlechtValk32.726.402+3.65411.658.296+2.0332018-03-31 02:17:06
25369Nielske013772.079+3.123458.922+2.1312018-03-30 09:01:49
26245SleepSub6.580.977+2.0002.743.482+8112018-03-30 19:10:13
27156Nizzno12.843.359+47811.585.245+9302018-03-30 20:34:11
28345Azurekillskill1.366.817782.9072014-01-11 11:46:46
29299giemiebier3.049.5241.932.3172015-09-03 17:51:10
3035jhilverda38.561.2968.810.1332018-03-13 14:02:40
31273MissRaver4.239.464514.7862015-06-07 14:35:15
32181Rezania10.599.9043.965.7192016-11-29 21:42:28
33140FOS4FOK14.503.7642.749.2442015-12-22 16:17:31
34141JortK14.417.8275.178.2052012-03-05 10:33:31
35353appelen1.138.003506.7542015-09-13 17:09:52
36327Pulsy1.943.286516.4752013-01-12 12:09:10
37356theroach1.077.704403.1172012-02-27 11:40:52
38129RainofDeath15.931.7477.951.7832014-12-23 22:59:34
39341DjinN1.521.515728.2382017-04-10 11:59:02
40396RiccardoNL321.80449.8802012-04-18 20:42:43
41241Satioz6.873.5012.940.5972018-03-22 22:51:26
42189Nitz10.239.6401.503.5442012-04-14 10:33:40
43317Runekf2.361.7521.028.7112018-02-21 12:16:00
44266ghostsand4.854.4672.332.4802013-03-15 19:34:59
45183olgalala10.450.2635.853.4922013-04-29 07:58:55
46281Shoalin3.820.2776.819.1102015-07-29 10:04:25
47307slenger2.926.984801.8342015-04-22 23:17:57
48312Appelvla2.568.507858.0202012-07-08 01:45:47
4973Intrepidity25.507.9236.431.1222013-09-20 15:55:00
50414jefmen131.892310.6302013-05-16 10:41:45

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11210.762.485+100.00063.275.825+56.941
2 DIG9165.941.419+2.00074.423.229+811
3 ONZ8154.232.054+10.00065.516.292+1.852
4 Frontpage8139.019.29946.008.937
5 VBL680.342.136+50.00027.775.199+17.084
6 CREW266.752.02719.353.128
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR358.128.571+47846.095.392+930
9 KLB625.963.61310.566.921
10 TVR223.552.17320.033.597
11 GAM418.219.9398.671.696
12 PTA215.551.8124.799.214
13 GC.2813.59395.230
20885
Biep!
  zondag 1 april 2018 @ 06:41:35 #14
151441 SlariBot
Biep biep!
pi_178227717
31 March 2018

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118718.381.857.958+1.683.3197.498.305.808+755.752
2osu!4796.516.757.415+4.455.3292.521.329.403+1.410.986
3FOK!4355.962.130.218+243.6572.312.883.729+112.218
4Reddit3875.168.943.252+1.146.8532.574.542.950+539.597
5StepmaniaOnline2204.384.132.690+3.081.044916.409.941+1.226.049
6TeamLiquid2353.935.461.639+270.6482.515.969.628+173.869
7Kongregate2653.352.184.488+409.8911.588.906.165+205.554
8LUElinks2123.165.200.718+134.5641.494.375.266+52.155
9Klamm.de1652.942.528.927+230.2281.488.749.000+173.051
10OCN-Overclock.net3022.844.566.084+129.9691.490.825.878+81.160
1113371402.735.287.285+232.8731.425.644.154+107.046
12Hinnavaatlus1172.707.001.888+371.0991.402.903.701+229.604
13What.cd?1772.577.077.518+204.8701.074.413.510+48.994
14PolishTracker1462.475.542.015+118.8781.268.872.970+27.057
15GAMEFORGEGAMES1031.760.979.815+87.951972.277.592+43.858
16Board8541.739.645.171+4.000605.528.919+6.970
17UnofficialLinusTechTips1941.701.210.140+840.6561.132.342.770+540.147
18SwiftIRC871.638.687.202+36.287788.146.989+38.371
19KongregateElite821.405.948.141+169.936520.078.198+40.095
20SWB1031.380.915.139+103.221478.605.846+91.028


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer116.175.805+9.0004.065.8782018-03-31 23:52:05
2Jo0Lz110.920.99931.371.7082018-03-29 11:21:54
3Omentuva107.166.03141.961.3682018-03-30 19:10:14
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.402.29916.855.8572018-03-26 14:18:44
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.613.84625.326.2722018-03-24 22:27:33
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator62.141.574+1.00024.761.619+5562018-03-31 14:38:21
12Programmeur60.347.83112.601.2872018-03-04 23:58:58
13CF8759.662.00022.630.4472018-03-30 14:35:07
14Apollo1558.805.53122.585.1352018-03-12 20:21:12
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate53.950.00017.923.4872018-03-27 10:42:57
18Jegorex52.960.118+10.00020.310.294+8.1452018-04-01 01:47:52
19TigerXtrm51.487.20413.758.7732018-03-18 11:50:59
20PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
21DJMO50.017.0687.132.7792018-03-07 09:59:10
22Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
23Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
24[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
25PoisoneIvy43.296.14310.945.9152018-03-28 22:20:12
26Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
27stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
28BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
29Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
30Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
31DaFan41.268.40620.380.7712017-12-29 12:26:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33onlogisch40.087.90413.627.0932018-03-06 22:13:16
34Karina39.571.113+2.07211.024.133+2.0262018-03-31 19:01:36
35jhilverda38.561.2968.810.1332018-03-13 14:02:40
36DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
37SwollyBoy37.200.00020.141.3262018-03-22 18:46:20
38gateway36.771.17215.339.8062018-01-14 18:40:54
39Ge4ce36.169.82831.322.1222018-03-29 22:28:46
40Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
41maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
42Messina35.700.000+12.50030.095.322+14.6062018-03-31 15:53:29
43Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
44Sjowhan34.123.54219.752.6402018-03-29 09:46:47
45SlechtValk32.734.176+7.77411.660.554+2.2582018-04-01 00:00:28
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
48VinceSTM31.871.75813.575.9922018-03-30 10:11:37
49Lafyno31.099.430+1.3957.236.136+4862018-03-31 22:12:07
50lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
27864
Biep!
  zondag 1 april 2018 @ 06:41:46 #15
151441 SlariBot
Biep biep!
pi_178227718

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
193RockNijntje21.017.449+50.0006.975.577+16.5982018-03-31 21:54:03
2299+2Marcel-o3.064.041+50.000972.930+15.6532018-03-31 11:40:01
3117Vetheid17.251.891+50.0006.308.918+18.8192018-03-31 16:22:13
482Lloris9222.888.600+19.26710.378.077+8122018-03-31 09:06:48
542Messina35.700.000+12.50030.095.322+14.6062018-03-31 15:53:29
671Mr.Furyian25.623.584+12.11517.277.262+4.8682018-03-31 18:03:52
718Jegorex52.960.118+10.00020.310.294+8.1452018-04-01 01:47:52
853p430.045.216+10.00023.194.091+8.8972018-03-31 19:58:23
91wonderer116.175.805+9.0004.065.8782018-03-31 23:52:05
1045SlechtValk32.734.176+7.77411.660.554+2.2582018-04-01 00:00:28
11149DrNick13.518.166+3.4815.974.051+2.3662018-04-01 04:00:06
12156Nizzno12.845.931+2.57211.586.944+1.6992018-03-31 18:58:14
1334Karina39.571.113+2.07211.024.133+2.0262018-03-31 19:01:36
1422119hunter917.989.676+2.06910.491.907+13.4542018-03-31 15:35:11
1549Lafyno31.099.430+1.3957.236.136+4862018-03-31 22:12:07
1611commentator62.141.574+1.00024.761.619+5562018-03-31 14:38:21
1788trainfreak22.150.580+4126.062.960+9752018-03-31 09:09:08
1873Intrepidity25.507.9236.431.1222013-09-20 15:55:00
19414jefmen131.892310.6302013-05-16 10:41:45
20157Spongerobie12.574.9295.614.8342018-03-18 17:24:51
21308maarten42.744.7731.059.9122014-03-10 07:12:13
2216SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
23435mvdk_000000-00-00 00:00:00
24345Azurekillskill1.366.817782.9072014-01-11 11:46:46
25300-1giemiebier3.049.5241.932.3172015-09-03 17:51:10
2635jhilverda38.561.2968.810.1332018-03-13 14:02:40
27273MissRaver4.239.464514.7862015-06-07 14:35:15
28181Rezania10.599.9043.965.7192016-11-29 21:42:28
29140FOS4FOK14.503.7642.749.2442015-12-22 16:17:31
30141JortK14.417.8275.178.2052012-03-05 10:33:31
31353appelen1.138.003506.7542015-09-13 17:09:52
32327Pulsy1.943.286516.4752013-01-12 12:09:10
33356theroach1.077.704403.1172012-02-27 11:40:52
34129RainofDeath15.931.7477.951.7832014-12-23 22:59:34
35341DjinN1.521.515728.2382017-04-10 11:59:02
36396RiccardoNL321.80449.8802012-04-18 20:42:43
37241Satioz6.873.5012.940.5972018-03-22 22:51:26
38189Nitz10.239.6401.503.5442012-04-14 10:33:40
39317Runekf2.361.7521.028.7112018-02-21 12:16:00
40266ghostsand4.854.4672.332.4802013-03-15 19:34:59
41183olgalala10.450.2635.853.4922013-04-29 07:58:55
42281Shoalin3.820.2776.819.1102015-07-29 10:04:25
43307slenger2.926.984801.8342015-04-22 23:17:57
44103Puala18.776.9285.819.0592018-03-30 12:22:06
45312Appelvla2.568.507858.0202012-07-08 01:45:47
468Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
4752guitarist.nl30.711.7927.263.0532018-03-23 10:18:47
4823Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
49131Drizzt15.622.7755.214.8962018-03-30 23:30:09
50257jappy-b5.674.5072.946.2292014-01-28 19:09:02

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11210.815.966+53.48163.294.789+18.964
2 DIG9165.941.41974.423.229
3 ONZ8154.233.054+1.00065.516.848+556
4 Frontpage8139.019.29946.008.937
5 VBL680.342.13627.775.199
6 CREW266.752.02719.353.128
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR358.143.643+15.07246.111.697+16.305
9 KLB625.963.61310.566.921
10 TVR223.552.17320.033.597
11 GAM418.219.9398.671.696
12 PTA215.551.8124.799.214
13 GC.2813.59395.230
6826
Biep!
  maandag 2 april 2018 @ 06:41:32 #16
151441 SlariBot
Biep biep!
pi_178250298
1 April 2018

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118718.383.252.018+1.394.0607.499.056.553+750.745
2osu!4796.521.051.191+4.293.7762.522.949.829+1.620.426
3FOK!4355.962.530.881+400.6632.313.093.941+210.212
4Reddit3875.170.316.400+1.373.1482.575.341.404+798.454
5StepmaniaOnline2204.387.618.159+3.485.469917.149.768+739.827
6TeamLiquid2353.936.042.062+580.4232.516.203.838+234.210
7Kongregate266+13.364.040.093+11.855.6051.595.430.033+6.523.868
8LUElinks2123.165.369.684+168.9661.494.435.014+59.748
9Klamm.de1652.942.703.020+174.0931.488.863.843+114.843
10OCN-Overclock.net3022.844.877.432+311.3481.491.115.870+289.992
1113371402.735.489.240+201.9551.425.781.219+137.065
12Hinnavaatlus1172.707.226.763+224.8751.403.060.195+156.494
13What.cd?1772.577.235.005+157.4871.074.471.191+57.681
14PolishTracker1462.475.645.700+103.6851.268.914.819+41.849
15GAMEFORGEGAMES1031.761.002.456+22.641972.300.265+22.673
16Board8541.739.711.171+66.000605.542.369+13.450
17UnofficialLinusTechTips1941.701.979.976+769.8361.132.748.513+405.743
18SwiftIRC871.638.853.887+166.685788.210.337+63.348
19KongregateElite821.406.160.220+212.079520.251.082+172.884
20SWB1031.381.009.733+94.594478.696.951+91.105


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer116.182.805+7.0004.065.8782018-04-01 18:41:31
2Jo0Lz110.920.99931.371.7082018-03-29 11:21:54
3Omentuva107.166.03141.961.3682018-03-30 19:10:14
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.402.29916.855.8572018-03-26 14:18:44
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.613.84625.326.2722018-03-24 22:27:33
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator62.151.574+10.00024.763.742+2.1232018-04-01 20:54:35
12Programmeur60.347.83112.601.2872018-03-04 23:58:58
13CF8759.662.00022.630.4472018-03-30 14:35:07
14Apollo1558.805.53122.585.1352018-03-12 20:21:12
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate53.950.00017.923.4872018-03-27 10:42:57
18Jegorex52.960.11820.310.2942018-04-01 01:47:52
19TigerXtrm51.487.20413.758.7732018-03-18 11:50:59
20PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
21DJMO50.017.0687.132.7792018-03-07 09:59:10
22Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
23Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
24[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
25PoisoneIvy43.296.14310.945.9152018-03-28 22:20:12
26Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
27stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
28BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
29Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
30Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
31DaFan41.268.40620.380.7712017-12-29 12:26:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33onlogisch40.087.90413.627.0932018-03-06 22:13:16
34Karina39.577.697+6.58411.028.565+4.4322018-04-01 21:52:46
35jhilverda38.561.2968.810.1332018-03-13 14:02:40
36DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
37SwollyBoy37.200.00020.141.3262018-03-22 18:46:20
38gateway36.771.17215.339.8062018-01-14 18:40:54
39Ge4ce36.174.828+5.00031.329.513+7.3912018-04-01 15:27:34
40Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
41maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
42Messina35.700.00030.095.3222018-03-31 15:53:29
43Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
44Sjowhan34.123.54219.752.6402018-03-29 09:46:47
45SlechtValk32.745.588+11.41211.662.501+1.9472018-04-02 00:00:10
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
48VinceSTM31.871.75813.575.9922018-03-30 10:11:37
49Lafyno31.100.940+1.5107.237.352+1.2162018-04-01 22:39:50
50lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
16350
Biep!
  maandag 2 april 2018 @ 06:41:43 #17
151441 SlariBot
Biep biep!
pi_178250300

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1144+2adnyl14.191.887+75.0005.626.276+14.1202018-04-02 00:32:30
285+1Dr_Flash22.453.533+50.00019.435.737+90.9372018-04-01 11:20:53
3177+1superworm10.942.683+50.0002.934.324+18.1922018-04-01 22:57:16
4187War Hero from the Past10.386.355+50.0004.178.384+25.8612018-04-01 23:05:23
560ssmm98728.578.418+50.0009.758.757+19.1322018-04-01 10:38:06
654SnIpA29.961.825+50.00010.510.822+16.9652018-04-01 21:58:55
771Mr.Furyian25.642.860+19.27617.282.928+5.6662018-04-02 01:52:27
845SlechtValk32.745.588+11.41211.662.501+1.9472018-04-02 00:00:10
911commentator62.151.574+10.00024.763.742+2.1232018-04-01 20:54:35
101wonderer116.182.805+7.0004.065.8782018-04-01 18:41:31
1134Karina39.577.697+6.58411.028.565+4.4322018-04-01 21:52:46
1282Lloris9222.895.009+6.40910.379.661+1.5842018-04-01 08:38:20
1339Ge4ce36.174.828+5.00031.329.513+7.3912018-04-01 15:27:34
1449Lafyno31.100.940+1.5107.237.352+1.2162018-04-01 22:39:50
15241Satioz6.873.5012.940.5972018-03-22 22:51:26
16189Nitz10.239.6401.503.5442012-04-14 10:33:40
17317Runekf2.361.7521.028.7112018-02-21 12:16:00
18266ghostsand4.854.4672.332.4802013-03-15 19:34:59
19183olgalala10.450.2635.853.4922013-04-29 07:58:55
20281Shoalin3.820.2776.819.1102015-07-29 10:04:25
21307slenger2.926.984801.8342015-04-22 23:17:57
22103Puala18.776.9285.819.0592018-03-30 12:22:06
23312Appelvla2.568.507858.0202012-07-08 01:45:47
2473Intrepidity25.507.9236.431.1222013-09-20 15:55:00
25414jefmen131.892310.6302013-05-16 10:41:45
26157Spongerobie12.574.9295.614.8342018-03-18 17:24:51
27308maarten42.744.7731.059.9122014-03-10 07:12:13
2816SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
29435mvdk_000000-00-00 00:00:00
30345Azurekillskill1.366.817782.9072014-01-11 11:46:46
31300giemiebier3.049.5241.932.3172015-09-03 17:51:10
3235jhilverda38.561.2968.810.1332018-03-13 14:02:40
33273MissRaver4.239.464514.7862015-06-07 14:35:15
34181Rezania10.599.9043.965.7192016-11-29 21:42:28
35140FOS4FOK14.503.7642.749.2442015-12-22 16:17:31
36141JortK14.417.8275.178.2052012-03-05 10:33:31
37353appelen1.138.003506.7542015-09-13 17:09:52
38327Pulsy1.943.286516.4752013-01-12 12:09:10
39356theroach1.077.704403.1172012-02-27 11:40:52
40129RainofDeath15.931.7477.951.7832014-12-23 22:59:34
41341DjinN1.521.515728.2382017-04-10 11:59:02
42396RiccardoNL321.80449.8802012-04-18 20:42:43
4337SwollyBoy37.200.00020.141.3262018-03-22 18:46:20
44363KingOfThePotatoPeople935.145263.1582018-03-21 16:54:22
45269ChaosRien4.349.0942.894.1432017-04-12 14:35:57
46115Myraela17.334.9124.605.3732014-01-12 16:12:47
47193DutchGrounds9.887.9275.122.0452017-10-31 09:35:40
48125BootVluchteling16.297.4895.901.9752018-03-29 23:30:46
49176vwasthename10.960.5472.202.1322013-01-30 21:47:09
50270LeeGuan4.328.2303.261.0082015-03-13 16:49:55

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11210.815.96663.294.789
2 DIG9165.941.41974.423.229
3 ONZ8154.293.054+60.00065.535.936+19.088
4 Frontpage8139.144.299+125.00046.041.249+32.312
5 VBL680.342.13627.775.199
6 CREW266.752.02719.353.128
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR358.143.64346.111.697
9 KLB625.963.61310.566.921
10 TVR223.552.17320.033.597
11 GAM418.219.9398.671.696
12 PTA215.551.8124.799.214
13 GC.2813.59395.230
10475
Biep!
  dinsdag 3 april 2018 @ 06:41:26 #18
151441 SlariBot
Biep biep!
pi_178271201
2 April 2018

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118718.385.004.564+1.752.5467.499.984.534+927.981
2osu!480+16.530.458.574+9.407.3832.526.409.929+3.460.100
3FOK!4355.963.681.288+1.150.4072.313.498.490+404.549
4Reddit3875.171.526.922+1.210.5222.576.134.529+793.125
5StepmaniaOnline2204.389.234.783+1.616.624917.567.680+417.912
6TeamLiquid2353.936.336.877+294.8152.516.471.349+267.511
7Kongregate2663.364.624.361+584.2681.595.687.408+257.375
8LUElinks2123.165.622.470+252.7861.494.644.370+209.356
9Klamm.de1652.943.150.046+447.0261.489.054.951+191.108
10OCN-Overclock.net3022.845.571.606+694.1741.491.636.120+520.250
1113371402.736.192.714+703.4741.426.062.311+281.092
12Hinnavaatlus1172.707.724.226+497.4631.403.373.501+313.306
13What.cd?1772.577.556.758+321.7531.074.654.381+183.190
14PolishTracker1462.475.717.085+71.3851.268.945.793+30.974
15GAMEFORGEGAMES1031.761.176.567+174.111972.451.895+151.630
16Board8541.739.832.072+120.901605.561.824+19.455
17UnofficialLinusTechTips1941.702.683.382+703.4061.133.320.889+572.376
18SwiftIRC871.638.962.001+108.114788.264.464+54.127
19KongregateElite821.406.426.653+266.433520.324.388+73.306
20SWB1031.381.053.828+44.095478.719.478+22.527


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer116.196.805+14.0004.065.8782018-04-03 00:42:18
2Jo0Lz110.970.999+50.00031.394.897+23.1892018-04-02 22:13:44
3Omentuva107.216.031+50.00041.999.624+38.2562018-04-02 15:31:28
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.402.29916.855.8572018-03-26 14:18:44
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.613.84625.326.2722018-03-24 22:27:33
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator62.151.57424.763.7422018-04-01 20:54:35
12Programmeur60.347.83112.601.2872018-03-04 23:58:58
13CF8759.662.00022.630.4472018-03-30 14:35:07
14Apollo1558.807.833+2.30222.586.597+1.4622018-04-02 21:55:16
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate53.950.00017.923.4872018-03-27 10:42:57
18Jegorex52.960.11820.310.2942018-04-01 01:47:52
19TigerXtrm51.487.20413.758.7732018-03-18 11:50:59
20PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
21DJMO50.714.781+697.7137.282.313+149.5342018-04-02 07:46:41
22Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
23Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
24[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
25PoisoneIvy43.296.14310.945.9152018-03-28 22:20:12
26Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
27stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
28BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
29Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
30Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
31DaFan41.268.40620.380.7712017-12-29 12:26:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33onlogisch40.087.90413.627.0932018-03-06 22:13:16
34Karina39.581.700+4.00311.031.163+2.5982018-04-02 19:33:06
35jhilverda38.561.2968.810.1332018-03-13 14:02:40
36DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
37SwollyBoy37.200.00020.141.3262018-03-22 18:46:20
38gateway36.771.17215.339.8062018-01-14 18:40:54
39Ge4ce36.174.82831.329.5132018-04-01 15:27:34
40Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
41maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
42Messina35.700.00030.095.3222018-03-31 15:53:29
43Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
44Sjowhan34.123.54219.752.6402018-03-29 09:46:47
45SlechtValk32.747.016+1.42811.664.120+1.6192018-04-03 00:00:27
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
48VinceSTM31.871.75813.575.9922018-03-30 10:11:37
49Lafyno31.101.472+5327.237.518+1662018-04-02 20:29:00
50lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
2218
Biep!
  dinsdag 3 april 2018 @ 06:41:37 #19
151441 SlariBot
Biep biep!
pi_178271202

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
121DJMO50.714.781+697.7137.282.313+149.5342018-04-02 07:46:41
2131Drizzt15.672.775+50.0005.230.616+15.7202018-04-02 23:17:12
32Jo0Lz110.970.999+50.00031.394.897+23.1892018-04-02 22:13:44
468BBQSausage26.322.594+50.0009.079.459+8.7492018-04-02 20:17:12
5106d4v1d18.434.716+50.0004.999.794+13.4022018-04-02 12:50:14
63Omentuva107.216.031+50.00041.999.624+38.2562018-04-02 15:31:28
7328+1Shadowkid0531.931.749+50.000597.438+76.2612018-04-02 22:47:21
8283Jovatov3.800.000+50.000299.294+3.6042018-04-02 16:11:09
9116+1Vetheid17.301.891+50.0006.328.767+19.8492018-04-02 15:55:11
1078Malfoi24.262.553+25.00014.300.177+31.0042018-04-02 22:52:23
111wonderer116.196.805+14.0004.065.8782018-04-03 00:42:18
1282Lloris9222.903.481+8.47210.380.307+6462018-04-02 06:11:03
1334Karina39.581.700+4.00311.031.163+2.5982018-04-02 19:33:06
14100johne119.668.832+3.3605.228.634+1.1502018-04-02 20:00:34
1514Apollo1558.807.833+2.30222.586.597+1.4622018-04-02 21:55:16
1622119hunter917.991.541+1.86510.508.750+16.8432018-04-02 21:50:52
1745SlechtValk32.747.016+1.42811.664.120+1.6192018-04-03 00:00:27
1849Lafyno31.101.472+5327.237.518+1662018-04-02 20:29:00
1971Mr.Furyian25.643.019+15917.283.498+5702018-04-02 18:17:20
20149DrNick13.518.211+455.974.624+5732018-04-03 04:00:09
21356theroach1.077.704403.1172012-02-27 11:40:52
22129RainofDeath15.931.7477.951.7832014-12-23 22:59:34
23341DjinN1.521.515728.2382017-04-10 11:59:02
24396RiccardoNL321.80449.8802012-04-18 20:42:43
25241Satioz6.873.5012.940.5972018-03-22 22:51:26
26189Nitz10.239.6401.503.5442012-04-14 10:33:40
27317Runekf2.361.7521.028.7112018-02-21 12:16:00
28266ghostsand4.854.4672.332.4802013-03-15 19:34:59
29183olgalala10.450.2635.853.4922013-04-29 07:58:55
30281Shoalin3.820.2776.819.1102015-07-29 10:04:25
31307slenger2.926.984801.8342015-04-22 23:17:57
32103Puala18.776.9285.819.0592018-03-30 12:22:06
33312Appelvla2.568.507858.0202012-07-08 01:45:47
3473Intrepidity25.507.9236.431.1222013-09-20 15:55:00
35414jefmen131.892310.6302013-05-16 10:41:45
36157Spongerobie12.574.9295.614.8342018-03-18 17:24:51
37308maarten42.744.7731.059.9122014-03-10 07:12:13
3816SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
39435mvdk_000000-00-00 00:00:00
40345Azurekillskill1.366.817782.9072014-01-11 11:46:46
41300giemiebier3.049.5241.932.3172015-09-03 17:51:10
4235jhilverda38.561.2968.810.1332018-03-13 14:02:40
43273MissRaver4.239.464514.7862015-06-07 14:35:15
44181Rezania10.599.9043.965.7192016-11-29 21:42:28
45140FOS4FOK14.503.7642.749.2442015-12-22 16:17:31
46141JortK14.417.8275.178.2052012-03-05 10:33:31
47353appelen1.138.003506.7542015-09-13 17:09:52
48327Pulsy1.943.286516.4752013-01-12 12:09:10
49113Qwrtje17.418.4435.594.1432012-01-11 20:57:35
50403noodgang274.470140.6342015-12-14 12:02:26

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11210.866.011+50.04563.304.111+9.322
2 DIG9165.943.721+2.30274.424.691+1.462
3 ONZ8154.293.05465.535.936
4 Frontpage8139.144.29946.041.249
5 VBL680.442.136+100.00027.867.180+91.981
6 CREW267.449.740+697.71319.502.662+149.534
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR358.143.64346.111.697
9 KLB625.963.61310.566.921
10 TVR223.552.17320.033.597
11 GAM418.219.9398.671.696
12 PTA215.551.8124.799.214
13 GC.2813.59395.230
8792
Biep!
pi_178295046
3 April 2018

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118718.387.248.838+2.244.2747.500.898.171+913.637
2osu!481+16.570.846.494+40.387.9202.539.216.295+12.806.366
3FOK!436+15.964.421.776+740.4882.313.837.100+338.610
4Reddit3875.172.873.665+1.346.7432.576.707.847+573.318
5StepmaniaOnline2204.391.201.408+1.966.625917.993.941+426.261
6TeamLiquid2353.936.935.582+598.7052.516.722.457+251.108
7Kongregate2663.365.297.257+672.8961.596.073.120+385.712
8LUElinks2123.165.709.365+86.8951.494.692.741+48.371
9Klamm.de1652.943.375.832+225.7861.489.175.409+120.458
10OCN-Overclock.net3022.846.035.473+463.8671.491.778.952+142.832
1113371402.736.453.480+260.7661.426.229.453+167.142
12Hinnavaatlus1172.708.133.092+408.8661.403.499.886+126.385
13What.cd?1772.577.852.087+295.3291.074.712.240+57.859
14PolishTracker1462.476.176.791+459.7061.269.127.149+181.356
15GAMEFORGEGAMES1031.761.313.829+137.262972.502.459+50.564
16Board8541.739.864.105+32.033605.571.218+9.394
17UnofficialLinusTechTips1941.703.356.874+673.4921.133.662.682+341.793
18SwiftIRC871.639.080.264+118.263788.338.431+73.967
19KongregateElite821.406.560.542+133.889520.369.704+45.316
20SWB1031.381.308.747+254.919478.854.065+134.587


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer116.196.8054.065.8782018-04-03 00:42:18
2Jo0Lz110.970.99931.394.8972018-04-02 22:13:44
3Omentuva107.216.03141.999.6242018-04-02 15:31:28
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.402.29916.855.8572018-03-26 14:18:44
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.613.84625.326.2722018-03-24 22:27:33
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator62.176.578+25.00424.774.503+10.7612018-04-03 17:32:48
12Programmeur60.397.831+50.00012.672.193+70.9062018-04-03 22:31:34
13CF8759.698.000+36.00022.634.664+4.2172018-04-03 17:03:07
14Apollo1558.807.83322.586.5972018-04-02 21:55:16
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate53.950.00017.923.4872018-03-27 10:42:57
18Jegorex52.970.118+10.00020.314.276+3.9822018-04-03 19:05:02
19TigerXtrm51.487.20413.758.7732018-03-18 11:50:59
20PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
21DJMO50.714.7817.282.3132018-04-02 07:46:41
22Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
23Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
24[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
25PoisoneIvy43.296.14310.945.9152018-03-28 22:20:12
26Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
27stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
28BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
29Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
30Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
31DaFan41.268.40620.380.7712017-12-29 12:26:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33onlogisch40.087.90413.627.0932018-03-06 22:13:16
34Karina39.583.014+1.31411.032.017+8542018-04-03 18:39:31
35jhilverda38.561.2968.810.1332018-03-13 14:02:40
36DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
37SwollyBoy37.200.00020.141.3262018-03-22 18:46:20
38gateway36.771.17215.339.8062018-01-14 18:40:54
39Ge4ce36.179.828+5.00031.332.981+3.4682018-04-03 21:34:26
40Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
41maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
42Messina35.700.00030.095.3222018-03-31 15:53:29
43Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
44Sjowhan34.123.54219.752.6402018-03-29 09:46:47
45SlechtValk32.751.895+4.87911.666.121+2.0012018-04-04 06:01:17
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
48VinceSTM31.914.457+42.69913.585.098+9.1062018-04-03 15:08:25
49Lafyno31.101.4727.237.5182018-04-02 20:29:00
50lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
94
Biep!
pi_178295048

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1119+1Litso16.973.635+100.0004.205.890+20.0742018-04-03 15:53:47
2255+1richolio5.740.738+51.1591.389.593+18.3462018-04-03 14:00:45
392+1RockNijntje21.067.449+50.0006.987.739+12.1622018-04-03 14:21:34
4337Erwa1.631.519+50.000380.006+14.0832018-04-03 21:56:59
512Programmeur60.397.831+50.00012.672.193+70.9062018-04-03 22:31:34
6188TWP10.359.452+50.0001.841.353+16.0782018-04-03 10:23:24
7109+1jimcom8918.144.789+50.0004.598.376+11.7382018-04-03 15:21:03
848VinceSTM31.914.457+42.69913.585.098+9.1062018-04-03 15:08:25
913CF8759.698.000+36.00022.634.664+4.2172018-04-03 17:03:07
10129+1DrPhibes15.965.667+34.26511.023.242+61.3612018-04-03 22:04:40
1111commentator62.176.578+25.00424.774.503+10.7612018-04-03 17:32:48
1264Fha26.610.132+23.7624.407.776+6.4152018-04-03 18:56:53
13116Vetheid17.323.235+21.3446.335.685+6.9182018-04-03 14:26:32
14132+2Party_P15.088.033+17.5899.171.534+10.7852018-04-03 15:58:47
15149DrNick13.534.173+15.9625.982.114+7.4902018-04-04 04:00:07
1699+1johne119.681.963+13.1315.238.337+9.7032018-04-03 18:08:48
1771Mr.Furyian25.655.070+12.05117.285.930+2.4322018-04-03 14:37:04
18377+1DerRabbit649.438+10.761239.544+2.8182018-04-03 19:04:06
1988trainfreak22.161.332+10.7526.066.016+3.0562018-04-03 20:02:11
20174joystickj11.149.984+10.6335.246.057+5.1422018-04-03 08:39:49
2118Jegorex52.970.118+10.00020.314.276+3.9822018-04-03 19:05:02
2251mufcie30.968.037+10.00017.138.499+4.2282018-04-03 11:17:58
2353p430.055.216+10.00023.205.515+11.4242018-04-04 02:54:22
2439Ge4ce36.179.828+5.00031.332.981+3.4682018-04-03 21:34:26
2545SlechtValk32.751.895+4.87911.666.121+2.0012018-04-04 06:01:17
26305timo832.956.242+4.8751.118.823+2.5072018-04-03 23:28:06
27245SleepSub6.582.977+2.0002.744.473+9912018-04-03 19:20:37
2822119hunter917.992.947+1.40610.510.485+1.7352018-04-03 15:33:52
2934Karina39.583.014+1.31411.032.017+8542018-04-03 18:39:31
30369Nielske013772.984+905459.850+9282018-04-03 06:49:47
3135jhilverda38.561.2968.810.1332018-03-13 14:02:40
32273MissRaver4.239.464514.7862015-06-07 14:35:15
33181Rezania10.599.9043.965.7192016-11-29 21:42:28
34140FOS4FOK14.503.7642.749.2442015-12-22 16:17:31
35141JortK14.417.8275.178.2052012-03-05 10:33:31
36353appelen1.138.003506.7542015-09-13 17:09:52
37327Pulsy1.943.286516.4752013-01-12 12:09:10
38356theroach1.077.704403.1172012-02-27 11:40:52
39130-1RainofDeath15.931.7477.951.7832014-12-23 22:59:34
40341DjinN1.521.515728.2382017-04-10 11:59:02
41396RiccardoNL321.80449.8802012-04-18 20:42:43
42241Satioz6.873.5012.940.5972018-03-22 22:51:26
43189Nitz10.239.6401.503.5442012-04-14 10:33:40
44317Runekf2.361.7521.028.7112018-02-21 12:16:00
45266ghostsand4.854.4672.332.4802013-03-15 19:34:59
46183olgalala10.450.2635.853.4922013-04-29 07:58:55
47281Shoalin3.820.2776.819.1102015-07-29 10:04:25
48307slenger2.926.984801.8342015-04-22 23:17:57
49103Puala18.776.9285.819.0592018-03-30 12:22:06
50312Appelvla2.568.507858.0202012-07-08 01:45:47

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11210.931.973+65.96263.323.763+19.652
2 DIG9165.945.721+2.00074.425.682+991
3 ONZ8154.318.058+25.00465.546.697+10.761
4 Frontpage8139.144.29946.041.249
5 VBL680.442.13627.867.180
6 CREW367.464.737+14.99719.505.563+2.901
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR358.143.64346.111.697
9 KLB625.963.61310.566.921
10 TVR223.552.17320.033.597
11 GAM418.230.572+10.6338.676.838+5.142
12 PTA215.551.8124.799.214
13 GC.2813.59395.230
22189
Biep!
pi_178317337
4 April 2018

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118718.390.414.254+3.165.4167.502.017.534+1.119.363
2osu!4816.575.320.627+4.474.1332.540.778.678+1.562.383
3FOK!4365.965.218.504+796.7282.314.302.646+465.546
4Reddit3875.173.872.453+998.7882.577.244.663+536.816
5StepmaniaOnline2204.392.680.579+1.479.171918.287.571+293.630
6TeamLiquid2353.937.556.877+621.2952.516.995.092+272.635
7Kongregate2663.365.824.293+527.0361.596.394.939+321.819
8LUElinks2123.165.800.205+90.8401.494.735.646+42.905
9Klamm.de1652.943.871.009+495.1771.489.679.383+503.974
10OCN-Overclock.net3022.846.546.081+510.6081.492.047.497+268.545
1113371402.736.725.601+272.1211.426.326.256+96.803
12Hinnavaatlus1172.708.484.087+350.9951.403.648.440+148.554
13What.cd?1772.578.210.576+358.4891.074.939.940+227.700
14PolishTracker1462.476.426.092+249.3011.269.443.810+316.661
15GAMEFORGEGAMES1031.761.506.569+192.740972.601.734+99.275
16Board8541.739.935.388+71.283605.605.689+34.471
17UnofficialLinusTechTips1941.704.017.517+660.6431.133.958.920+296.238
18SwiftIRC871.639.251.237+170.973788.378.300+39.869
19KongregateElite821.406.738.774+178.232520.514.484+144.780
20SWB1031.381.495.175+186.428478.953.452+99.387


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer116.198.805+2.0004.065.8782018-04-05 00:08:18
2Jo0Lz110.970.99931.394.8972018-04-02 22:13:44
3Omentuva107.266.031+50.00042.033.331+33.7072018-04-05 01:31:29
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.452.299+50.00016.859.240+3.3832018-04-04 22:25:15
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.663.846+50.00025.495.579+169.3072018-04-04 20:28:55
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator62.194.578+18.00024.780.845+6.3422018-04-04 21:57:40
12Programmeur60.397.83112.672.1932018-04-03 22:31:34
13CF8759.721.000+23.00022.638.441+3.7772018-04-04 22:02:39
14Apollo1558.807.83322.586.5972018-04-02 21:55:16
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate53.950.00017.923.4872018-03-27 10:42:57
18Jegorex52.980.118+10.00020.316.142+1.8662018-04-04 17:19:41
19TigerXtrm51.487.20413.758.7732018-03-18 11:50:59
20PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
21DJMO50.714.7817.282.3132018-04-02 07:46:41
22Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
23Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
24[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
25PoisoneIvy43.346.143+50.00010.973.282+27.3672018-04-04 16:28:17
26Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
27stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
28BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
29Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
30Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
31DaFan41.268.40620.380.7712017-12-29 12:26:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33onlogisch40.087.90413.627.0932018-03-06 22:13:16
34Karina39.586.641+3.62711.033.782+1.7652018-04-04 19:01:04
35jhilverda38.561.2968.810.1332018-03-13 14:02:40
36DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
37SwollyBoy37.300.000+100.00020.183.123+41.7972018-04-04 14:21:11
38gateway36.771.17215.339.8062018-01-14 18:40:54
39Ge4ce36.179.82831.332.9812018-04-03 21:34:26
40Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
41maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
42Messina35.700.00030.095.3222018-03-31 15:53:29
43Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
44Sjowhan34.123.54219.752.6402018-03-29 09:46:47
45SlechtValk32.755.481+3.58611.667.502+1.3812018-04-05 00:00:59
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
48VinceSTM31.925.042+10.58513.586.616+1.5182018-04-04 16:11:03
49Lafyno31.101.4727.237.5182018-04-02 20:29:00
50lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
20950
Biep!
pi_178317339

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
137SwollyBoy37.300.000+100.00020.183.123+41.7972018-04-04 14:21:11
2131Drizzt15.722.775+50.0005.243.891+13.2752018-04-05 00:15:10
39Phoef65.663.846+50.00025.495.579+169.3072018-04-04 20:28:55
4218sXAnarioN8.252.216+50.0005.688.268+53.3852018-04-04 09:46:05
5175+2superworm10.992.683+50.0002.948.870+14.5462018-04-04 23:02:10
67jaapio198477.452.299+50.00016.859.240+3.3832018-04-04 22:25:15
7184+3War Hero from the Past10.436.355+50.0004.199.240+20.8562018-04-04 12:05:19
825PoisoneIvy43.346.143+50.00010.973.282+27.3672018-04-04 16:28:17
93Omentuva107.266.031+50.00042.033.331+33.7072018-04-05 01:31:29
10222Hedzlin7.919.574+50.0005.423.645+202018-04-04 15:56:04
11115+1Vetheid17.373.235+50.0006.359.287+23.6022018-04-04 21:13:00
1282Lloris9222.930.979+27.49810.382.750+2.4432018-04-04 07:16:09
1313CF8759.721.000+23.00022.638.441+3.7772018-04-04 22:02:39
14216randallvg8.354.402+19.0093.052.365+9.3682018-04-04 16:24:46
1511commentator62.194.578+18.00024.780.845+6.3422018-04-04 21:57:40
1699johne119.699.673+17.7105.247.335+8.9982018-04-04 18:28:37
1771Mr.Furyian25.669.320+14.25017.296.220+10.2902018-04-04 20:38:57
1848VinceSTM31.925.042+10.58513.586.616+1.5182018-04-04 16:11:03
1918Jegorex52.980.118+10.00020.316.142+1.8662018-04-04 17:19:41
2051mufcie30.978.037+10.00017.142.513+4.0142018-04-04 09:06:56
21290Jordiy3.463.927+6.8651.500.202+3.0782018-04-04 23:57:28
22245SleepSub6.588.977+6.0002.745.502+1.0292018-04-04 18:39:57
23425+3Fukke_Fappesma20.991+5.9944.250+1.3492018-04-04 18:12:32
24132Party_P15.093.713+5.6809.174.397+2.8632018-04-04 15:58:48
2534Karina39.586.641+3.62711.033.782+1.7652018-04-04 19:01:04
2645SlechtValk32.755.481+3.58611.667.502+1.3812018-04-05 00:00:59
27149DrNick13.536.910+2.7375.984.743+2.6292018-04-05 04:00:06
281wonderer116.198.805+2.0004.065.8782018-04-05 00:08:18
29312Appelvla2.568.507858.0202012-07-08 01:45:47
3073Intrepidity25.507.9236.431.1222013-09-20 15:55:00
31414jefmen131.892310.6302013-05-16 10:41:45
32157Spongerobie12.574.9295.614.8342018-03-18 17:24:51
33308maarten42.744.7731.059.9122014-03-10 07:12:13
3416SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
35440mvdk_000000-00-00 00:00:00
36345Azurekillskill1.366.817782.9072014-01-11 11:46:46
37300giemiebier3.049.5241.932.3172015-09-03 17:51:10
3835jhilverda38.561.2968.810.1332018-03-13 14:02:40
39273MissRaver4.239.464514.7862015-06-07 14:35:15
40181Rezania10.599.9043.965.7192016-11-29 21:42:28
41140FOS4FOK14.503.7642.749.2442015-12-22 16:17:31
42141JortK14.417.8275.178.2052012-03-05 10:33:31
43353appelen1.138.003506.7542015-09-13 17:09:52
44327Pulsy1.943.286516.4752013-01-12 12:09:10
45356theroach1.077.704403.1172012-02-27 11:40:52
46130RainofDeath15.931.7477.951.7832014-12-23 22:59:34
47341DjinN1.521.515728.2382017-04-10 11:59:02
48396RiccardoNL321.80449.8802012-04-18 20:42:43
49241Satioz6.873.5012.940.5972018-03-22 22:51:26
50189Nitz10.239.6401.503.5442012-04-14 10:33:40

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11210.934.710+2.73763.326.392+2.629
2 DIG9166.051.721+106.00074.468.508+42.826
3 ONZ8154.336.058+18.00065.553.039+6.342
4 Frontpage8139.194.299+50.00046.055.795+14.546
5 VBL680.492.136+50.00027.880.455+13.275
6 CREW367.480.918+16.18119.508.503+2.940
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR358.143.64346.111.697
9 KLB625.963.61310.566.921
10 TVR223.552.17320.033.597
11 GAM418.230.5728.676.838
12 PTA215.551.8124.799.214
13 GC.2813.59395.230
25347
Biep!
  vrijdag 6 april 2018 @ 06:41:18 #24
151441 SlariBot
Biep biep!
pi_178339329
5 April 2018

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows1186-118.379.154.502-11.259.7527.497.968.894-4.048.640
2osu!4816.578.987.988+3.667.3612.541.892.852+1.114.174
3FOK!4365.965.889.656+671.1522.314.538.785+236.139
4Reddit3875.175.351.069+1.478.6162.578.055.294+810.631
5StepmaniaOnline2204.395.026.472+2.345.893918.756.506+468.935
6TeamLiquid2353.937.979.868+422.9912.517.450.554+455.462
7Kongregate265-13.355.691.077-10.133.2161.590.616.795-5.778.144
8LUElinks2123.165.928.119+127.9141.494.781.671+46.025
9Klamm.de1652.944.252.357+381.3481.490.227.560+548.177
10OCN-Overclock.net3022.846.989.747+443.6661.492.300.117+252.620
1113371402.737.047.595+321.9941.426.458.090+131.834
12Hinnavaatlus1172.708.899.569+415.4821.403.833.255+184.815
13What.cd?1772.578.489.074+278.4981.075.155.472+215.532
14PolishTracker1462.476.639.388+213.2961.269.498.755+54.945
15GAMEFORGEGAMES1031.761.538.900+32.331972.624.688+22.954
16Board8541.740.002.388+67.000605.615.521+9.832
17UnofficialLinusTechTips1941.704.803.022+785.5051.134.295.208+336.288
18SwiftIRC871.639.366.194+114.957788.426.656+48.356
19KongregateElite821.407.059.500+320.726520.604.475+89.991
20SWB1031.381.649.107+153.932479.010.080+56.628


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer116.200.805+2.0004.065.8782018-04-06 00:18:31
2Jo0Lz110.970.99931.394.8972018-04-02 22:13:44
3Omentuva107.266.03142.033.3312018-04-05 01:31:29
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.452.29916.859.2402018-04-04 22:25:15
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.663.84625.495.5792018-04-04 20:28:55
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator62.204.578+10.00024.786.180+5.3352018-04-05 17:06:36
12Programmeur60.397.83112.672.1932018-04-03 22:31:34
13CF8759.746.000+25.00022.642.717+4.2762018-04-05 21:10:27
14Apollo1558.807.83322.586.5972018-04-02 21:55:16
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate53.950.00017.923.4872018-03-27 10:42:57
18Jegorex53.000.118+20.00020.321.143+5.0012018-04-06 04:23:04
19TigerXtrm51.487.20413.758.7732018-03-18 11:50:59
20PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
21DJMO50.714.7817.282.3132018-04-02 07:46:41
22Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
23Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
24[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
25PoisoneIvy43.346.14310.973.2822018-04-04 16:28:17
26Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
27stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
28BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
29Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
30Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
31DaFan41.268.40620.380.7712017-12-29 12:26:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33onlogisch40.087.90413.627.0932018-03-06 22:13:16
34Karina39.599.664+13.02311.041.336+7.5542018-04-05 20:05:33
35jhilverda38.561.2968.810.1332018-03-13 14:02:40
36DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
37SwollyBoy37.300.00020.183.1232018-04-04 14:21:11
38gateway36.771.17215.339.8062018-01-14 18:40:54
39Ge4ce36.184.828+5.00031.341.960+8.9792018-04-05 18:02:28
40Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
41maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
42Messina35.700.00030.095.3222018-03-31 15:53:29
43Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
44Sjowhan34.123.54219.752.6402018-03-29 09:46:47
45SlechtValk32.760.482+5.00111.672.525+5.0232018-04-06 00:00:24
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
48VinceSTM31.925.04213.586.6162018-04-04 16:11:03
49Lafyno31.101.4727.237.5182018-04-02 20:29:00
50lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
7639
Biep!
  vrijdag 6 april 2018 @ 06:41:29 #25
151441 SlariBot
Biep biep!
pi_178339332

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
163heywoodu27.264.623+200.0003.060.512+26.8402018-04-05 23:00:16
2124+1BootVluchteling16.347.489+50.0005.910.286+8.3112018-04-05 19:18:07
3131Drizzt15.772.775+50.0005.251.835+7.9442018-04-06 01:13:51
4183+2Henk.veldhuizen.510.476.253+50.0005.591.436+32.9542018-04-05 16:06:15
5132+2riku-san15.131.103+50.0006.207.928+39.4532018-04-05 23:52:05
690DirkZz22.051.836+50.0008.189.526+19.3082018-04-05 12:05:04
756no_tukker29.858.749+31.0738.173.158+11.4982018-04-05 18:42:33
8174joystickj11.178.375+28.3915.258.432+12.3752018-04-05 15:56:45
913CF8759.746.000+25.00022.642.717+4.2762018-04-05 21:10:27
1018Jegorex53.000.118+20.00020.321.143+5.0012018-04-06 04:23:04
1199johne119.716.729+17.0565.254.386+7.0512018-04-05 18:29:30
12424+1Fukke_Fappesma37.281+16.2906.909+2.6592018-04-05 20:56:21
1334Karina39.599.664+13.02311.041.336+7.5542018-04-05 20:05:33
1411commentator62.204.578+10.00024.786.180+5.3352018-04-05 17:06:36
1551mufcie30.988.037+10.00017.147.421+4.9082018-04-05 09:15:29
16133-1Party_P15.102.854+9.1419.177.792+3.3952018-04-05 16:00:05
1722119hunter918.001.508+8.56110.524.036+13.5512018-04-05 19:53:44
18369Nielske013781.362+8.378462.702+2.8522018-04-05 06:46:34
1982Lloris9222.939.197+8.21810.383.168+4182018-04-05 07:18:10
2071Mr.Furyian25.676.966+7.64617.300.325+4.1052018-04-05 18:12:28
2145SlechtValk32.760.482+5.00111.672.525+5.0232018-04-06 00:00:24
2239Ge4ce36.184.828+5.00031.341.960+8.9792018-04-05 18:02:28
23216randallvg8.357.201+2.7993.053.365+1.0002018-04-05 11:07:49
24305timo832.958.621+2.3791.120.711+1.8882018-04-05 21:55:58
251wonderer116.200.805+2.0004.065.8782018-04-06 00:18:31
26149DrNick13.538.293+1.3835.985.795+1.0522018-04-06 04:00:07
27281Shoalin3.820.2776.819.1102015-07-29 10:04:25
28307slenger2.926.984801.8342015-04-22 23:17:57
29103Puala18.776.9285.819.0592018-03-30 12:22:06
30312Appelvla2.568.507858.0202012-07-08 01:45:47
3173Intrepidity25.507.9236.431.1222013-09-20 15:55:00
32414jefmen131.892310.6302013-05-16 10:41:45
33157Spongerobie12.574.9295.614.8342018-03-18 17:24:51
34308maarten42.744.7731.059.9122014-03-10 07:12:13
3516SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
36440mvdk_000000-00-00 00:00:00
37345Azurekillskill1.366.817782.9072014-01-11 11:46:46
38300giemiebier3.049.5241.932.3172015-09-03 17:51:10
3935jhilverda38.561.2968.810.1332018-03-13 14:02:40
40273MissRaver4.239.464514.7862015-06-07 14:35:15
41181Rezania10.599.9043.965.7192016-11-29 21:42:28
42140FOS4FOK14.503.7642.749.2442015-12-22 16:17:31
43141JortK14.417.8275.178.2052012-03-05 10:33:31
44353appelen1.138.003506.7542015-09-13 17:09:52
45327Pulsy1.943.286516.4752013-01-12 12:09:10
46356theroach1.077.704403.1172012-02-27 11:40:52
47130RainofDeath15.931.7477.951.7832014-12-23 22:59:34
48341DjinN1.521.515728.2382017-04-10 11:59:02
49396RiccardoNL321.80449.8802012-04-18 20:42:43
50241Satioz6.873.5012.940.5972018-03-22 22:51:26

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11210.936.093+1.38363.327.444+1.052
2 DIG9166.051.72174.468.508
3 ONZ8154.346.058+10.00065.558.374+5.335
4 Frontpage8139.194.29946.055.795
5 VBL680.592.136+100.00027.907.707+27.252
6 CREW367.487.021+6.10319.509.571+1.068
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR358.143.64346.111.697
9 KLB625.963.61310.566.921
10 TVR223.552.17320.033.597
11 GAM418.258.963+28.3918.689.213+12.375
12 PTA215.551.8124.799.214
13 GC.2813.59395.230
15338
Biep!
pi_178359824
6 April 2018

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118618.381.872.635+2.718.1337.498.874.126+905.232
2osu!4816.582.037.855+3.049.8672.542.753.299+860.447
3FOK!4365.966.664.642+774.9862.314.859.753+320.968
4Reddit388+15.176.820.920+1.469.8512.578.738.500+683.206
5StepmaniaOnline2204.396.953.163+1.926.691919.299.915+543.409
6TeamLiquid2353.938.546.747+566.8792.517.705.439+254.885
7Kongregate2653.356.176.176+485.0991.590.920.226+303.431
8LUElinks2123.165.976.564+48.4451.494.925.348+143.677
9Klamm.de1652.944.503.957+251.6001.490.338.680+111.120
10OCN-Overclock.net3022.847.472.144+482.3971.492.507.921+207.804
1113371402.737.478.327+430.7321.426.607.227+149.137
12Hinnavaatlus1172.709.201.717+302.1481.404.184.916+351.661
13What.cd?1772.578.634.998+145.9241.075.194.793+39.321
14PolishTracker1462.476.895.321+255.9331.269.623.798+125.043
15GAMEFORGEGAMES1031.761.722.164+183.264972.732.872+108.184
16Board8541.740.007.388+5.000605.619.109+3.588
17UnofficialLinusTechTips1941.705.308.089+505.0671.134.628.368+333.160
18SwiftIRC871.639.458.350+92.156788.452.544+25.888
19KongregateElite821.407.109.782+50.282520.628.891+24.416
20SWB1031.381.851.666+202.559479.073.507+63.427


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer116.200.8054.065.8782018-04-06 00:18:31
2Jo0Lz110.970.99931.394.8972018-04-02 22:13:44
3Omentuva107.266.03142.033.3312018-04-05 01:31:29
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.452.29916.859.2402018-04-04 22:25:15
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.663.84625.495.5792018-04-04 20:28:55
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator62.223.578+19.00024.793.384+7.2042018-04-06 22:31:45
12Programmeur60.397.83112.672.1932018-04-03 22:31:34
13CF8759.776.000+30.00022.646.570+3.8532018-04-06 16:41:45
14Apollo1558.819.688+11.85522.601.225+14.6282018-04-07 00:05:23
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate53.950.00017.923.4872018-03-27 10:42:57
18Jegorex53.010.118+10.00020.324.196+3.0532018-04-07 04:04:34
19TigerXtrm51.487.20413.758.7732018-03-18 11:50:59
20PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
21DJMO50.714.7817.282.3132018-04-02 07:46:41
22Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
23Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
24[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
25PoisoneIvy43.346.14310.973.2822018-04-04 16:28:17
26Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
27stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
28BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
29Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
30Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
31DaFan41.268.40620.380.7712017-12-29 12:26:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33onlogisch40.087.90413.627.0932018-03-06 22:13:16
34Karina39.599.66411.041.3362018-04-05 20:05:33
35jhilverda38.561.2968.810.1332018-03-13 14:02:40
36DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
37SwollyBoy37.300.00020.183.1232018-04-04 14:21:11
38gateway36.771.17215.339.8062018-01-14 18:40:54
39Ge4ce36.184.82831.341.9602018-04-05 18:02:28
40Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
41maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
42Messina35.712.500+12.50030.109.975+14.6532018-04-06 12:31:10
43Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
44Sjowhan34.173.542+50.00019.769.093+16.4532018-04-06 10:24:42
45SlechtValk32.765.346+4.86411.673.815+1.2902018-04-07 00:00:57
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
48VinceSTM31.925.04213.586.6162018-04-04 16:11:03
49Lafyno31.101.801+3297.237.966+4482018-04-06 15:30:19
50lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
8726
Biep!
pi_178359825

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1142+2adnyl14.266.887+75.0005.648.765+22.4892018-04-07 00:56:16
2103Puala18.826.928+50.0005.834.813+15.7542018-04-06 10:02:56
391+2ursel21.090.255+50.0008.957.506+16.5792018-04-06 13:29:30
4242pieterr946.846.080+50.0003.847.458+27.4132018-04-06 19:05:01
5178+1EJlol10.905.591+50.0006.116.260+61.4752018-04-06 13:16:11
667+1BBQSausage26.372.594+50.0009.087.451+7.9922018-04-06 10:12:04
7183+2War Hero from the Past10.486.355+50.0004.214.526+15.2862018-04-06 17:42:20
875+1ChristiaaNL25.244.040+50.00011.684.634+19.7112018-04-06 15:24:36
944Sjowhan34.173.542+50.00019.769.093+16.4532018-04-06 10:24:42
10280+3Jovatov3.850.000+50.000302.647+3.3532018-04-06 09:13:20
11361+2KingOfThePotatoPeople977.451+42.306269.064+5.9062018-04-06 11:59:46
1213CF8759.776.000+30.00022.646.570+3.8532018-04-06 16:41:45
1311commentator62.223.578+19.00024.793.384+7.2042018-04-06 22:31:45
1499johne119.734.874+18.1455.262.967+8.5812018-04-06 17:49:58
1582Lloris9222.955.686+16.48910.385.654+2.4862018-04-06 15:03:33
1642Messina35.712.500+12.50030.109.975+14.6532018-04-06 12:31:10
1714Apollo1558.819.688+11.85522.601.225+14.6282018-04-07 00:05:23
18133Party_P15.113.805+10.9519.181.885+4.0932018-04-06 16:00:23
19227leonn7.440.120+10.0003.290.860+2.6132018-04-06 13:36:55
2086hole198822.424.170+10.00019.545.967+19.1242018-04-06 19:21:19
2118Jegorex53.010.118+10.00020.324.196+3.0532018-04-07 04:04:34
2251mufcie30.998.037+10.00017.152.159+4.7382018-04-06 14:13:48
2388trainfreak22.169.720+8.3886.068.198+2.1822018-04-06 13:46:59
2422119hunter918.009.239+7.73110.525.605+1.5692018-04-06 19:40:26
2571Mr.Furyian25.684.088+7.12217.309.808+9.4832018-04-06 19:05:17
26424Fukke_Fappesma44.308+7.0277.713+8042018-04-06 07:21:29
27245SleepSub6.594.977+6.0002.747.066+1.5642018-04-06 19:08:39
2845SlechtValk32.765.346+4.86411.673.815+1.2902018-04-07 00:00:57
29216randallvg8.360.145+2.9443.054.365+1.0002018-04-06 13:01:49
30305timo832.960.860+2.2391.122.325+1.6142018-04-06 23:16:55
31346talentt1.347.934+2.000747.864+8282018-04-06 14:47:44
3249Lafyno31.101.801+3297.237.966+4482018-04-06 15:30:19
33149DrNick13.538.389+965.988.544+2.7492018-04-07 04:00:08
34241Satioz6.873.5012.940.5972018-03-22 22:51:26
35189Nitz10.239.6401.503.5442012-04-14 10:33:40
36317Runekf2.361.7521.028.7112018-02-21 12:16:00
37266ghostsand4.854.4672.332.4802013-03-15 19:34:59
38185-1olgalala10.450.2635.853.4922013-04-29 07:58:55
39282-1Shoalin3.820.2776.819.1102015-07-29 10:04:25
40307slenger2.926.984801.8342015-04-22 23:17:57
41312Appelvla2.568.507858.0202012-07-08 01:45:47
4273Intrepidity25.507.9236.431.1222013-09-20 15:55:00
43414jefmen131.892310.6302013-05-16 10:41:45
44157Spongerobie12.574.9295.614.8342018-03-18 17:24:51
45308maarten42.744.7731.059.9122014-03-10 07:12:13
4616SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
47440mvdk_000000-00-00 00:00:00
48345Azurekillskill1.366.817782.9072014-01-11 11:46:46
49300giemiebier3.049.5241.932.3172015-09-03 17:51:10
5035jhilverda38.561.2968.810.1332018-03-13 14:02:40

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11210.986.189+50.09663.338.185+10.741
2 DIG9166.169.576+117.85574.528.692+60.184
3 ONZ8154.365.058+19.00065.565.578+7.204
4 Frontpage8139.269.299+75.00046.078.284+22.489
5 VBL680.592.13627.907.707
6 CREW367.494.048+7.02719.510.375+804
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR358.156.143+12.50046.126.350+14.653
9 KLB626.005.919+42.30610.572.827+5.906
10 TVR223.562.173+10.00020.052.721+19.124
11 GAM418.258.9638.689.213
12 PTA215.551.8124.799.214
13 GC.2813.59395.230
7552
Biep!
  zondag 8 april 2018 @ 06:41:13 #28
151441 SlariBot
Biep biep!
pi_178379964
7 April 2018

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118618.384.018.460+2.145.8257.499.795.672+921.546
2osu!4816.585.968.064+3.930.2092.544.185.827+1.432.528
3FOK!4365.966.969.473+304.8312.314.986.971+127.218
4Reddit3885.178.052.026+1.231.1062.579.349.793+611.293
5StepmaniaOnline2204.399.094.620+2.141.457919.642.924+343.009
6TeamLiquid2353.938.883.452+336.7052.517.888.755+183.316
7Kongregate2653.356.611.184+435.0081.591.284.096+363.870
8LUElinks2123.166.081.428+104.8641.494.975.483+50.135
9Klamm.de1652.944.653.776+149.8191.490.419.342+80.662
10OCN-Overclock.net303+12.852.956.115+5.483.9711.494.232.390+1.724.469
1113371402.737.657.854+179.5271.426.681.113+73.886
12Hinnavaatlus1172.709.336.884+135.1671.404.367.951+183.035
13What.cd?1772.578.832.902+197.9041.075.365.695+170.902
14PolishTracker1462.476.971.503+76.1821.269.640.087+16.289
15GAMEFORGEGAMES1031.761.814.531+92.367972.773.322+40.450
16Board8541.740.073.388+66.000605.629.815+10.706
17UnofficialLinusTechTips1941.706.017.075+708.9861.135.112.523+484.155
18SwiftIRC871.639.673.936+215.586788.560.387+107.843
19KongregateElite821.407.262.772+152.990520.679.378+50.487
20SWB1031.381.916.180+64.514479.119.991+46.484


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse