abonnementen ibood.com bol.com Coolblue
pi_176731251
registreer om deze reclame te verbergen
24 January 2018

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows1185-118.196.276.983-15.285.8837.434.806.619-2.312.623
2osu!4716.220.611.676+2.333.7872.418.237.132+791.480
3FOK!4355.940.087.415+845.1352.296.449.643+502.486
4Reddit3835.074.591.893+943.2112.528.263.753+435.401
5StepmaniaOnline2184.243.193.655+1.959.073878.875.802+461.658
6TeamLiquid2353.900.442.058+350.6212.494.786.187+191.181
7Kongregate2613.306.834.210+415.4501.564.388.671+270.347
8LUElinks2123.154.836.881+166.2041.488.930.138+78.236
9Klamm.de1652.922.319.395+284.1321.478.450.286+102.423
10OCN-Overclock.net3022.822.132.847+519.7751.478.862.788+193.481
1113371402.710.265.070+212.9771.409.933.300+126.366
12Hinnavaatlus1162.689.495.951+333.3751.394.133.277+196.794
13What.cd?1782.558.943.675+423.9851.065.354.063+158.588
14PolishTracker1462.456.151.600+444.4861.260.237.064+169.773
15GAMEFORGEGAMES1031.751.641.650+151.625966.846.417+130.367
16Board8541.732.668.663+129.808603.709.843+42.614
17UnofficialLinusTechTips1961.661.211.220+896.9551.110.600.548+406.108
18SwiftIRC871.630.222.676+167.504784.051.406+116.096
19KongregateElite821.394.211.599+150.066514.144.250+118.843
20SWB1031.370.564.355+148.854474.257.812+29.635


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer115.528.5194.065.8782018-01-20 13:21:56
2Jo0Lz110.320.999+50.00031.095.179+31.8612018-01-24 22:44:53
3Omentuva106.266.03141.474.2962018-01-24 02:32:26
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.252.29916.834.3802018-01-15 22:37:31
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.329.223+50.00024.456.314+150.2322018-01-24 21:39:29
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator61.541.162+23.00024.468.653+11.1202018-01-24 16:59:58
12Programmeur60.147.831+50.00012.541.167+7.8912018-01-25 00:37:13
13Apollo1558.798.58122.582.3772017-12-13 12:02:35
14CF8758.604.000+31.00022.448.796+5.9562018-01-24 20:47:54
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate53.050.000+50.00017.740.552+12.6102018-01-24 17:03:22
18Jegorex52.280.11820.131.8512018-01-24 01:52:41
19PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
20TigerXtrm50.847.204+15.00013.517.536+6.6002018-01-24 21:36:31
21DJMO48.956.2886.886.5462018-01-18 06:43:08
22ezechiel00748.190.200+50.00019.220.124+13.1652018-01-24 13:52:33
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26PoisoneIvy42.646.14310.717.3832018-01-07 11:33:28
27Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32DaFan41.268.40620.380.7712017-12-29 12:26:43
33Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
34onlogisch39.677.41813.488.8222018-01-21 16:19:51
35Karina39.296.972+4.04410.849.136+2.7812018-01-24 22:20:10
36DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
37jhilverda38.211.2968.703.6632018-01-23 16:45:02
38gateway36.771.17215.339.8062018-01-14 18:40:54
39SwollyBoy36.700.00019.921.8322018-01-23 16:41:55
40Ge4ce35.879.82830.996.5162018-01-18 17:34:03
41Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
42maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
43Messina35.587.50029.979.2652018-01-17 12:22:26
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Sjowhan33.635.31919.493.3902018-01-10 11:28:58
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47SlechtValk32.352.479+4.28811.524.102+9002018-01-25 06:39:59
48Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
49VinceSTM31.165.75413.394.2272018-01-22 16:51:44
50lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
1594
Biep!
pi_176731252

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1344Runekf1.431.023+55.462723.613+20.8322018-01-25 06:28:22
2112jimcom8917.544.789+50.0004.483.974+9.7282018-01-24 09:10:03
322ezechiel00748.190.200+50.00019.220.124+13.1652018-01-24 13:52:33
49Phoef65.329.223+50.00024.456.314+150.2322018-01-24 21:39:29
5167+1wisheh11.983.487+50.00015.540.008+41.1482018-01-24 14:04:05
6201+1superworm9.243.483+50.0002.618.646+11.3752018-01-24 17:37:59
712Programmeur60.147.831+50.00012.541.167+7.8912018-01-25 00:37:13
8155Miepes12.813.487+50.0003.331.436+41.8732018-01-24 09:36:23
92Jo0Lz110.320.999+50.00031.095.179+31.8612018-01-24 22:44:53
10247+1pieterr946.533.866+50.0003.715.418+22.9922018-01-24 12:56:40
1117Dviate53.050.000+50.00017.740.552+12.6102018-01-24 17:03:22
12217Rnie8.135.878+50.0006.849.170+42.7152018-01-24 21:50:42
1370BBQSausage25.622.594+50.0008.894.201+12.6152018-01-24 10:32:13
1460LightLuke28.532.533+39.79912.783.664+14.1422018-01-24 22:19:53
1514CF8758.604.000+31.00022.448.796+5.9562018-01-24 20:47:54
1611commentator61.541.162+23.00024.468.653+11.1202018-01-24 16:59:58
1789Lloris9221.823.571+19.12310.297.159+4.3152018-01-24 22:43:00
1820TigerXtrm50.847.204+15.00013.517.536+6.6002018-01-24 21:36:31
1956p429.637.595+10.00022.888.091+12.1832018-01-24 15:54:41
20230leonn7.370.000+10.0003.269.581+4.3022018-01-24 15:51:42
2152mufcie30.508.037+10.00016.901.930+3.9102018-01-24 16:44:06
2222219hunter917.787.081+8.26110.080.427+10.2192018-01-24 19:32:52
23378Nielske013629.649+7.769375.367+4.7082018-01-24 14:20:18
24152DrNick13.226.015+7.3895.837.957+2.3132018-01-25 04:00:02
2547SlechtValk32.352.479+4.28811.524.102+9002018-01-25 06:39:59
2635Karina39.296.972+4.04410.849.136+2.7812018-01-24 22:20:10
27401Hitomi280.75384.9802014-06-04 21:48:14
28323TypTievus2.152.7881.419.2252013-05-07 17:51:49
29286TelleJ3.546.8474.407.0362016-08-16 23:04:10
30348Alphawolf1.249.215487.6952015-08-09 13:25:15
3173Chantal25.360.26010.096.2712012-08-31 15:11:29
32388Kimiyana492.22892.2372012-02-01 00:06:39
33198hi_flyer9.472.7124.363.6642018-01-22 14:20:51
34322ijs_beer2.188.6641.260.8062018-01-15 12:42:30
35136superfrostie14.796.5956.513.0712016-03-24 19:00:44
36202-1Drizzt_DoUrden9.235.0583.717.5242013-07-21 00:42:53
37172Krogzar11.754.1275.218.6802014-01-18 15:12:17
38343Erwa1.431.519329.8032018-01-12 15:49:31
39301StarCastic2.978.7813.185.8022015-01-07 22:32:18
40189TWP9.959.4521.737.6842018-01-17 16:22:19
417jaapio198477.252.29916.834.3802018-01-15 22:37:31
42338Sparkery1.547.425831.4642013-03-20 00:27:28
43153LyndAZ13.084.4315.269.0362018-01-19 22:49:47
4426PoisoneIvy42.646.14310.717.3832018-01-07 11:33:28
45359Vinniiee1.025.813250.5142013-09-22 17:40:09
46267dirkjo4.507.8991.153.5632014-06-24 00:00:58
4786Etcetera22.054.3426.790.7842017-07-27 11:54:22
48106Dutchfighter18.179.0123.695.3362014-04-27 21:35:28
49325Bitterlemon1.968.143924.0332014-02-28 16:56:30
50287PinkPirate3.528.0261.192.1432012-06-07 11:21:04

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11207.883.815+72.38962.174.103+21.528
2 DIG9163.952.824+89.79973.552.443+37.134
3 ONZ8153.082.642+23.00064.991.811+11.120
4 Frontpage8136.237.643+50.00045.156.243+11.375
5 VBL677.769.83426.719.493
6 CREW265.591.24718.928.528
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR357.706.45645.790.904
9 KLB625.880.27510.543.204
10 TVR223.342.17319.855.580
11 GAM417.845.6618.482.228
12 PTA215.417.6664.750.854
13 GC.2813.59395.230
28331
Biep!
pi_176752518
25 January 2018

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118518.199.255.984+2.979.0017.436.095.548+1.288.929
2osu!472+16.225.180.720+4.569.0442.419.608.838+1.371.706
3FOK!4355.940.632.300+544.8852.296.723.988+274.345
4Reddit3835.075.811.283+1.219.3902.528.903.101+639.348
5StepmaniaOnline2184.245.284.893+2.091.238879.234.410+358.608
6TeamLiquid2353.901.035.768+593.7102.495.112.105+325.918
7Kongregate2613.307.685.090+850.8801.564.653.671+265.000
8LUElinks2123.155.145.985+309.1041.489.004.678+74.540
9Klamm.de1652.922.745.245+425.8501.478.710.168+259.882
10OCN-Overclock.net3022.822.470.433+337.5861.478.973.781+110.993
1113371402.710.614.507+349.4371.410.042.374+109.074
12Hinnavaatlus1162.689.748.839+252.8881.394.237.317+104.040
13What.cd?1782.559.161.006+217.3311.065.583.294+229.231
14PolishTracker1462.456.344.973+193.3731.260.304.130+67.066
15GAMEFORGEGAMES1031.751.844.677+203.027966.939.651+93.234
16Board8541.732.732.528+63.865603.731.869+22.026
17UnofficialLinusTechTips1961.661.823.154+611.9341.110.926.475+325.927
18SwiftIRC871.630.238.910+16.234784.069.634+18.228
19KongregateElite821.394.432.767+221.168514.359.054+214.804
20SWB1031.370.739.565+175.210474.314.498+56.686


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer115.528.5194.065.8782018-01-20 13:21:56
2Jo0Lz110.320.99931.095.1792018-01-24 22:44:53
3Omentuva106.266.03141.474.2962018-01-24 02:32:26
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.252.29916.834.3802018-01-15 22:37:31
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.329.22324.456.3142018-01-24 21:39:29
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator61.552.162+11.00024.473.582+4.9292018-01-25 17:04:44
12Programmeur60.147.83112.541.1672018-01-25 00:37:13
13Apollo1558.798.58122.582.3772017-12-13 12:02:35
14CF8758.618.000+14.00022.451.558+2.7622018-01-25 14:37:40
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate53.050.00017.740.5522018-01-24 17:03:22
18Jegorex52.290.118+10.00020.135.571+3.7202018-01-25 15:22:08
19PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
20TigerXtrm50.857.204+10.00013.523.142+5.6062018-01-25 23:52:11
21DJMO48.956.2886.886.5462018-01-18 06:43:08
22ezechiel00748.240.200+50.00019.232.065+11.9412018-01-25 22:04:07
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26PoisoneIvy42.646.14310.717.3832018-01-07 11:33:28
27Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32DaFan41.268.40620.380.7712017-12-29 12:26:43
33Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
34onlogisch39.677.41813.488.8222018-01-21 16:19:51
35Karina39.300.829+3.85710.852.697+3.5612018-01-25 22:00:12
36DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
37jhilverda38.211.2968.703.6632018-01-23 16:45:02
38gateway36.771.17215.339.8062018-01-14 18:40:54
39SwollyBoy36.700.00019.921.8322018-01-23 16:41:55
40Ge4ce35.884.828+5.00031.004.902+8.3862018-01-25 11:22:57
41Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
42maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
43Messina35.587.50029.979.2652018-01-17 12:22:26
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Sjowhan33.685.319+50.00019.519.060+25.6702018-01-25 09:11:57
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47SlechtValk32.357.303+4.82411.525.955+1.8532018-01-26 00:00:16
48Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
49VinceSTM31.167.754+2.00013.395.004+7772018-01-25 16:39:23
50lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
1516
Biep!
pi_176752519
registreer om deze reclame te verbergen

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1261+2dimmak5.304.136+50.0002.546.578+22.2732018-01-25 11:33:22
2389+2DerRabbit488.677+50.000195.989+19.0102018-01-25 14:25:27
3232+2Hedzlin7.219.574+50.0005.188.331+15.3332018-01-25 15:55:54
445Sjowhan33.685.319+50.00019.519.060+25.6702018-01-25 09:11:57
522ezechiel00748.240.200+50.00019.232.065+11.9412018-01-25 22:04:07
6130BootVluchteling15.597.489+50.0005.731.661+15.4502018-01-25 21:05:17
7141+1Drizzt14.300.000+50.0004.730.832+7.8342018-01-25 13:53:50
8217Rnie8.185.878+50.0006.921.753+72.5832018-01-25 13:44:26
9341+3Runekf1.460.702+29.679733.843+10.2302018-01-26 06:02:22
10178joystickj10.789.651+24.5785.064.769+13.3222018-01-25 16:33:25
1114CF8758.618.000+14.00022.451.558+2.7622018-01-25 14:37:40
1211commentator61.552.162+11.00024.473.582+4.9292018-01-25 17:04:44
1320TigerXtrm50.857.204+10.00013.523.142+5.6062018-01-25 23:52:11
1418Jegorex52.290.118+10.00020.135.571+3.7202018-01-25 15:22:08
1589Lloris9221.830.614+7.04310.299.609+2.4502018-01-25 16:53:34
16152DrNick13.233.023+7.0085.840.277+2.3202018-01-26 04:00:02
1740Ge4ce35.884.828+5.00031.004.902+8.3862018-01-25 11:22:57
18346talentt1.323.934+5.000733.070+2.8052018-01-25 13:49:45
1947SlechtValk32.357.303+4.82411.525.955+1.8532018-01-26 00:00:16
2022219hunter917.791.234+4.15310.085.397+4.9702018-01-25 20:13:01
2135Karina39.300.829+3.85710.852.697+3.5612018-01-25 22:00:12
22378Nielske013632.440+2.791377.186+1.8192018-01-25 09:00:51
2349VinceSTM31.167.754+2.00013.395.004+7772018-01-25 16:39:23
24248SleepSub6.490.873+2.0002.678.512+9232018-01-25 18:30:26
25306timo832.795.771+1.9251.069.887+1.4632018-01-25 21:04:28
2690DirkZz21.277.332+277.787.008+12.3552018-01-25 18:38:58
272Jo0Lz110.320.99931.095.1792018-01-24 22:44:53
28331Verbosity1.738.926986.7152017-09-06 15:53:44
29424TheTolles22.80620.4662012-02-06 19:15:26
3064Fha26.578.3114.398.3702018-01-18 19:06:10
31133riku-san14.981.1036.102.0482018-01-06 19:34:30
32335Lastpost1.632.828808.4872016-07-03 12:19:21
33188Elunite10.158.0862.711.6832016-03-03 23:28:59
34156Nizzno12.646.24411.447.9752018-01-11 21:53:02
35423MoreSecretPret50.25023.7592016-11-15 21:39:04
36397FebruaryAir312.470121.7492012-10-15 15:35:19
372883rdRock3.493.5161.657.0652017-02-15 23:04:21
38297DarkXP3.093.0972.337.6162012-04-13 21:06:42
39376DaveAsten640.108290.5062012-11-19 04:07:27
4087trainfreak21.955.6155.966.2322018-01-20 12:52:46
4125[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
42415ArnoVL120.53623.9262013-01-29 21:50:28
43234-1r3v0ss7.180.9864.855.4622016-05-12 16:45:08
44235Daywalk3r7.154.3122.781.0652012-03-18 20:18:53
45437toto69000000-00-00 00:00:00
46317dan13lv2.357.540925.6002012-10-09 22:57:29
47155Miepes12.813.4873.331.4362018-01-24 09:36:23
4836DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
49422liempie67.92161.8362014-05-12 13:10:40
50123Litso16.273.6354.023.8372017-12-19 21:51:15

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11207.900.823+17.00862.182.029+7.926
2 DIG9164.004.824+52.00073.575.639+23.196
3 ONZ8153.093.642+11.00064.996.740+4.929
4 Frontpage8136.237.64345.156.243
5 VBL677.819.861+50.02726.739.682+20.189
6 CREW265.591.24718.928.528
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR357.706.45645.790.904
9 KLB625.880.27510.543.204
10 TVR223.342.17319.855.580
11 GAM417.870.239+24.5788.495.550+13.322
12 PTA215.417.6664.750.854
13 GC.2813.59395.230
17257
Biep!
pi_176773236
26 January 2018

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
16359
Biep!
pi_176773237

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
6167
Biep!
pi_176790091
registreer om deze reclame te verbergen
27 January 2018

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
28030
Biep!
pi_176790092

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
7914
Biep!
  maandag 29 januari 2018 @ 03:22:25 #184
332405 DrNick
"Jonge adonis"
pi_176811952
Kapot?
Op zaterdag 31 december 2016 01:19 schreef DeZwabber het volgende:
*Inwoner met een Zeeuwse achtergrond.
Op dinsdag 30 juni 2015 22:14 schreef Trollscience het volgende:
pas goed op jezelf :*
pi_176812556
28 January 2018

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118518.205.356.506+2.827.2907.438.680.193+1.162.808
2osu!4726.238.970.994+5.567.8942.423.667.644+1.827.109
3FOK!4355.942.510.345+679.8522.297.630.645+340.404
4Reddit3845.088.318.926+1.380.5002.533.742.886+773.250
5StepmaniaOnline219+14.264.939.959+14.575.521882.424.215+2.240.007
6TeamLiquid2353.902.477.750+472.4972.496.172.185+249.699
7Kongregate2613.309.663.012+1.121.6041.565.801.482+450.047
8LUElinks2123.155.473.605+114.0771.489.492.069+50.513
9Klamm.de1652.923.588.970+485.2651.479.144.332+241.669
10OCN-Overclock.net3022.823.642.994+309.6321.479.524.516+72.626
1113371402.711.814.500+248.9751.410.933.656+197.774
12Hinnavaatlus1172.690.396.556+303.3661.394.608.451+250.309
13What.cd?1782.560.129.043+192.5071.065.888.054+94.967
14PolishTracker1462.457.141.820+194.3531.260.693.870+80.507
15GAMEFORGEGAMES1031.752.227.169+112.716967.259.042+52.373
16Board8541.732.886.415+87.312603.802.863+32.677
17UnofficialLinusTechTips1961.663.810.241+602.7451.112.086.621+314.994
18SwiftIRC871.630.441.735+51.892784.147.376+20.344
19KongregateElite821.394.683.061+154.992514.438.691+49.378
20SWB1031.371.096.920+217.795474.486.491+131.075


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer115.538.064+9.5454.065.8782018-01-29 00:35:02
2Jo0Lz110.320.99931.095.1792018-01-24 22:44:53
3Omentuva106.316.03141.487.8202018-01-27 20:13:30
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.252.29916.834.3802018-01-15 22:37:31
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.329.22324.456.3142018-01-24 21:39:29
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator61.576.162+11.00024.487.558+8.7932018-01-28 22:49:10
12Programmeur60.197.831+50.00012.551.102+9.9352018-01-28 22:51:00
13Apollo1558.798.58122.582.3772017-12-13 12:02:35
14CF8758.649.00022.455.8162018-01-26 16:26:02
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate53.050.00017.740.5522018-01-24 17:03:22
18Jegorex52.300.11820.138.7592018-01-27 01:10:30
19PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
20TigerXtrm50.887.204+10.00013.542.703+3.3082018-01-28 22:17:28
21DJMO48.956.2886.886.5462018-01-18 06:43:08
22ezechiel00748.240.20019.232.0652018-01-25 22:04:07
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26PoisoneIvy42.646.14310.717.3832018-01-07 11:33:28
27Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32DaFan41.268.40620.380.7712017-12-29 12:26:43
33Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
34onlogisch39.727.41813.512.2552018-01-26 23:02:20
35Karina39.313.596+11.91710.861.019+7.4152018-01-28 23:09:55
36DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
37jhilverda38.211.2968.703.6632018-01-23 16:45:02
38gateway36.771.17215.339.8062018-01-14 18:40:54
39SwollyBoy36.700.00019.921.8322018-01-23 16:41:55
40Ge4ce35.889.82831.010.5332018-01-26 21:30:47
41Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
42maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
43Messina35.600.000+12.50029.994.113+14.8482018-01-28 12:42:14
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Sjowhan33.685.31919.519.0602018-01-25 09:11:57
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47SlechtValk32.378.682+11.80811.531.236+2.2962018-01-29 00:00:45
48Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
49VinceSTM31.217.75413.404.9762018-01-26 09:45:49
50lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
10757
Biep!
pi_176812558

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
178heywoodu24.064.623+200.0002.717.022+20.1282018-01-28 22:55:27
212Programmeur60.197.831+50.00012.551.102+9.9352018-01-28 22:51:00
3328Shadowkid0531.867.239+50.000514.085+22.8802018-01-28 19:48:21
4324gramps2.085.999+50.0003.780.190+129.1672018-01-28 09:06:13
563ssmm98728.028.418+50.0009.564.247+36.2362018-01-28 08:48:01
6107+1Puala18.176.928+50.0005.666.861+11.9692018-01-28 14:03:31
7200+1superworm9.343.483+50.0002.634.689+8.4302018-01-28 08:25:03
8338+1Runekf1.559.631+36.175779.749+19.8612018-01-29 05:58:01
9192War Hero from the Past9.818.632+34.2633.924.034+6.0042018-01-28 16:42:12
10290+1Jordiy3.404.347+12.5471.475.187+12.2552018-01-28 11:58:00
1143Messina35.600.000+12.50029.994.113+14.8482018-01-28 12:42:14
1235Karina39.313.596+11.91710.861.019+7.4152018-01-28 23:09:55
1347SlechtValk32.378.682+11.80811.531.236+2.2962018-01-29 00:00:45
1411commentator61.576.162+11.00024.487.558+8.7932018-01-28 22:49:10
1520TigerXtrm50.887.204+10.00013.542.703+3.3082018-01-28 22:17:28
1683hole198822.234.170+10.00019.372.169+5.9812018-01-28 22:38:23
171wonderer115.538.064+9.5454.065.8782018-01-29 00:35:02
1889Lloris9221.868.544+9.09010.308.001+1.6012018-01-28 19:24:07
1922219hunter917.796.720+5.48610.097.938+12.5412018-01-28 19:22:15
20365KingOfThePotatoPeople857.153+5.346245.747+6.3062018-01-28 18:11:33
21306timo832.798.321+1751.071.078+4502018-01-28 20:20:48
22434nilsson12331822014-07-20 12:27:28
23232Hedzlin7.269.5745.208.0372018-01-27 15:57:20
2423Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
2541Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
26375igi0n649.798285.3622016-06-12 16:40:49
27406Unsub246.25476.4182012-09-07 06:54:12
28285Bobseltje3.569.1381.534.3182012-06-19 10:30:25
2934onlogisch39.727.41813.512.2552018-01-26 23:02:20
30400TheMuurtje284.063188.9172017-10-15 15:08:55
31361BlikjeFris960.631376.3272014-07-25 13:46:12
32272soccerroos4.249.9881.774.5652012-03-18 16:56:11
33333Nalyu1.671.280795.6662013-01-08 02:55:50
34428Maxime13.52911.6752012-10-08 21:51:40
35292Martijn933.382.5852.139.4982014-12-28 22:49:12
36157roonaan12.561.5432.970.9842012-10-06 16:13:57
37138sandertjeh14.701.8344.265.3712018-01-15 17:41:35
38215olment8.290.6663.907.2942013-10-15 20:19:07
39219qubiz8.036.8809.580.7162013-11-06 21:06:01
40208DenXD8.842.8411.328.9162012-06-11 10:02:05
41247xzaz6.544.9783.505.6712016-12-27 11:22:53
42201-1Chris Gamgee9.326.4984.496.3482018-01-27 17:17:03
43197ni67et9.653.7402.907.2722015-03-02 17:18:47
44164L3IPO12.148.5553.784.3112012-03-01 18:14:53
45367NoBody122800.000126.6452014-11-12 22:31:01
46190OHSHI-9.953.4282.260.2062014-06-16 15:04:39
47227Silverdigger7.391.56312.232.4572017-08-06 13:30:48
4861[Brabant]Snow Bone28.362.5377.045.4252017-10-13 23:30:16
49385kilozout502.654419.9522012-04-18 19:47:25
50203rulerofdeath9.148.4708.071.2812017-08-28 00:58:31

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11208.040.347+10.00062.237.090+3.308
2 DIG9164.056.42273.596.244
3 ONZ8153.117.642+11.00065.010.716+8.793
4 Frontpage8136.443.198+100.00045.337.557+137.597
5 VBL677.969.861+50.00026.795.861+22.880
6 CREW265.591.24718.928.528
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR357.718.956+12.50045.805.752+14.848
9 KLB625.885.621+5.34610.549.510+6.306
10 TVR223.372.173+10.00019.878.923+5.981
11 GAM417.877.2188.498.253
12 PTA215.417.6664.750.854
13 GC.2813.59395.230
15044
Biep!
pi_176821692
quote:
9s.gif Op maandag 29 januari 2018 03:22 schreef DrNick het volgende:
Kapot?
Er waren enkele storingen bij Whatpulse zelf.
Misschien komt het daardoor dat de statistieken niet werkten?
pi_176832423
29 January 2018

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118518.207.967.272+2.610.7667.439.706.798+1.026.605
2osu!4726.242.829.010+3.858.0162.424.763.923+1.096.279
3FOK!4355.942.958.084+447.7392.297.763.346+132.701
4Reddit3845.089.512.659+1.193.7332.534.386.404+643.518
5StepmaniaOnline220+14.268.741.121+3.801.162883.005.380+581.165
6TeamLiquid2353.902.843.733+365.9832.496.471.388+299.203
7Kongregate262+13.310.196.672+533.6601.566.137.179+335.697
8LUElinks2123.155.869.387+395.7821.489.713.999+221.930
9Klamm.de1652.923.818.571+229.6011.479.254.013+109.681
10OCN-Overclock.net3022.824.075.601+432.6071.479.709.852+185.336
1113371402.712.234.398+419.8981.411.080.272+146.616
12Hinnavaatlus1172.690.543.541+146.9851.394.681.736+73.285
13What.cd?1782.560.572.196+443.1531.066.210.998+322.944
14PolishTracker1462.457.425.238+283.4181.260.803.987+110.117
15GAMEFORGEGAMES1031.752.454.729+227.560967.351.021+91.979
16Board8541.733.050.947+164.532603.833.226+30.363
17UnofficialLinusTechTips1961.664.522.290+712.0491.112.421.801+335.180
18SwiftIRC871.630.717.951+276.216784.306.329+158.953
19KongregateElite821.394.837.478+154.417514.535.986+97.295
20SWB1031.371.330.901+233.981474.583.053+96.562


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer115.558.703+20.6394.065.8782018-01-29 21:48:00
2Jo0Lz110.320.99931.095.1792018-01-24 22:44:53
3Omentuva106.316.03141.487.8202018-01-27 20:13:30
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.252.29916.834.3802018-01-15 22:37:31
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.329.22324.456.3142018-01-24 21:39:29
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator61.583.162+7.00024.490.247+2.6892018-01-29 16:15:35
12Programmeur60.197.83112.551.1022018-01-28 22:51:00
13Apollo1558.798.58122.582.3772017-12-13 12:02:35
14CF8758.670.000+21.00022.459.490+3.6742018-01-29 19:53:52
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate53.050.00017.740.5522018-01-24 17:03:22
18Jegorex52.300.11820.138.7592018-01-27 01:10:30
19PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
20TigerXtrm50.892.204+5.00013.544.898+2.1952018-01-29 21:33:11
21DJMO48.956.2886.886.5462018-01-18 06:43:08
22ezechiel00748.240.20019.232.0652018-01-25 22:04:07
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26PoisoneIvy42.646.14310.717.3832018-01-07 11:33:28
27Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32DaFan41.268.40620.380.7712017-12-29 12:26:43
33Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
34onlogisch39.777.418+50.00013.533.515+21.2602018-01-29 23:00:44
35Karina39.314.144+54810.861.542+5232018-01-29 18:53:31
36DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
37jhilverda38.211.2968.703.6632018-01-23 16:45:02
38gateway36.771.17215.339.8062018-01-14 18:40:54
39SwollyBoy36.700.00019.921.8322018-01-23 16:41:55
40Ge4ce35.889.82831.010.5332018-01-26 21:30:47
41Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
42maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
43Messina35.600.00029.994.1132018-01-28 12:42:14
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Sjowhan33.685.31919.519.0602018-01-25 09:11:57
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47SlechtValk32.387.294+8.61211.533.660+2.4242018-01-30 00:17:56
48Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
49VinceSTM31.258.528+40.77413.414.375+9.3992018-01-29 19:45:21
50lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
13901
Biep!
pi_176832425

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1189TWP10.009.452+50.0001.751.119+13.4352018-01-29 11:18:07
292+1ursel20.740.255+50.0008.833.325+19.7822018-01-29 16:35:28
388Boer22221.940.534+50.0006.606.958+18.7732018-01-29 09:41:07
4200superworm9.393.483+50.0002.640.777+6.0882018-01-29 14:10:14
534onlogisch39.777.418+50.00013.533.515+21.2602018-01-29 23:00:44
6141Drizzt14.400.000+50.0004.754.733+14.0352018-01-29 17:37:13
749VinceSTM31.258.528+40.77413.414.375+9.3992018-01-29 19:45:21
814CF8758.670.000+21.00022.459.490+3.6742018-01-29 19:53:52
91wonderer115.558.703+20.6394.065.8782018-01-29 21:48:00
1052mufcie30.538.037+10.00016.916.190+4.1492018-01-29 10:33:38
1147SlechtValk32.387.294+8.61211.533.660+2.4242018-01-30 00:17:56
1257no_tukker29.526.566+8.5658.028.229+3.6992018-01-29 12:18:14
1311commentator61.583.162+7.00024.490.247+2.6892018-01-29 16:15:35
1489Lloris9221.875.140+6.59610.309.494+1.4932018-01-29 16:00:07
15376+1Nielske013641.143+5.303383.880+1.4202018-01-29 07:08:49
1620TigerXtrm50.892.204+5.00013.544.898+2.1952018-01-29 21:33:11
17336+2Runekf1.564.394+4.763782.584+2.8352018-01-29 11:37:11
1822219hunter917.801.455+4.73510.098.867+9292018-01-29 20:02:56
19305+1timo832.800.525+2.2041.073.511+2.4332018-01-29 23:07:19
20248SleepSub6.494.471+2.0002.681.978+1.4662018-01-29 19:44:51
2135Karina39.314.144+54810.861.542+5232018-01-29 18:53:31
22194Timmmmm9.684.7701.445.1692013-02-14 23:20:55
23407DaMook211.58184.7972018-01-27 00:35:10
2479phluphy23.725.7685.123.0732015-02-10 10:17:43
25370Schweppes768.552498.8602012-11-14 19:12:00
26286TelleJ3.546.8474.407.0362016-08-16 23:04:10
27311trollling2.584.7364.7782012-10-22 08:15:37
2873Chantal25.360.26010.096.2712012-08-31 15:11:29
29274RhytmicalRemedy4.167.0841.430.9632014-01-29 18:59:58
30198hi_flyer9.472.7124.363.6642018-01-22 14:20:51
31356TheFastOne1.068.0161.055.8752017-06-26 10:56:05
32136superfrostie14.796.5956.513.0712016-03-24 19:00:44
3397RockNijntje20.067.4496.744.7352018-01-21 16:24:08
34172Krogzar11.754.1275.218.6802014-01-18 15:12:17
35393marinos394.297273.7342016-02-17 19:38:03
3693-1MaryMouse20.723.1375.095.0862016-09-13 20:14:46
377jaapio198477.252.29916.834.3802018-01-15 22:37:31
38217Rnie8.185.8786.921.7532018-01-25 13:44:26
39153LyndAZ13.139.9865.305.1402018-01-28 01:53:37
40146domender1213.838.3925.836.9982017-01-07 00:00:31
4126PoisoneIvy42.646.14310.717.3832018-01-07 11:33:28
42349mike07091.217.665533.7592013-05-24 15:41:26
4386Etcetera22.054.3426.790.7842017-07-27 11:54:22
4478heywoodu24.064.6232.717.0222018-01-28 22:55:27
45106Dutchfighter18.179.0123.695.3362014-04-27 21:35:28
46338-1KoertH1.561.143935.8672013-09-03 16:29:27
47344Erwa1.431.519329.8032018-01-12 15:49:31
48301StarCastic2.978.7813.185.8022015-01-07 22:32:18
4996svgamer20.096.4226.450.0482015-03-30 11:09:14
50339Sparkery1.547.425831.4642013-03-20 00:27:28

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11208.045.347+5.00062.239.285+2.195
2 DIG9164.108.422+52.00073.617.492+21.248
3 ONZ8153.124.642+7.00065.013.405+2.689
4 Frontpage8136.493.198+50.00045.343.645+6.088
5 VBL678.069.861+100.00026.831.156+35.295
6 CREW265.591.24718.928.528
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR357.718.95645.805.752
9 KLB625.885.62110.549.510
10 TVR223.372.17319.878.923
11 GAM417.877.2188.498.253
12 PTA215.417.6664.750.854
13 GC.2813.59395.230
7490
Biep!
pi_176854668
30 January 2018

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118518.210.676.879+2.709.6077.440.729.651+1.022.853
2osu!4726.245.922.837+3.093.8272.425.541.026+777.103
3FOK!4355.943.547.131+589.0472.297.977.619+214.273
4Reddit3845.091.328.530+1.815.8712.535.209.404+823.000
5StepmaniaOnline221+14.270.568.803+1.827.682883.279.180+273.800
6TeamLiquid2353.903.421.439+577.7062.496.934.627+463.239
7Kongregate2623.310.743.861+547.1891.566.420.577+283.398
8LUElinks2123.156.111.370+241.9831.489.765.694+51.695
9Klamm.de1652.924.073.022+254.4511.479.391.208+137.195
10OCN-Overclock.net3022.824.569.114+493.5131.479.850.721+140.869
1113371402.712.516.956+282.5581.411.200.557+120.285
12Hinnavaatlus1172.690.746.215+202.6741.394.764.876+83.140
13What.cd?1782.561.080.018+507.8221.066.372.643+161.645
14PolishTracker1462.457.850.279+425.0411.260.946.287+142.300
15GAMEFORGEGAMES1031.752.602.446+147.717967.419.379+68.358
16Board8541.733.100.160+49.213603.851.548+18.322
17UnofficialLinusTechTips1961.665.033.456+511.1661.112.699.441+277.640
18SwiftIRC871.631.146.516+428.565784.464.341+158.012
19KongregateElite821.394.988.140+150.662514.631.907+95.921
20SWB1031.371.428.704+97.803474.613.380+30.327


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer115.558.7034.065.8782018-01-29 21:48:00
2Jo0Lz110.320.99931.095.1792018-01-24 22:44:53
3Omentuva106.316.03141.487.8202018-01-27 20:13:30
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.252.29916.834.3802018-01-15 22:37:31
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.329.22324.456.3142018-01-24 21:39:29
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator61.595.162+12.00024.498.124+7.8772018-01-30 15:56:24
12Programmeur60.197.83112.551.1022018-01-28 22:51:00
13Apollo1558.798.58122.582.3772017-12-13 12:02:35
14CF8758.703.000+33.00022.464.239+4.7492018-01-30 17:07:28
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate53.100.000+50.00017.751.466+10.9142018-01-30 09:11:06
18Jegorex52.310.118+10.00020.145.858+7.0992018-01-30 15:57:56
19PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
20TigerXtrm50.897.204+5.00013.546.175+1.2772018-01-30 15:09:38
21DJMO48.956.2886.886.5462018-01-18 06:43:08
22ezechiel00748.290.200+50.00019.249.901+17.8362018-01-30 16:41:08
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26PoisoneIvy42.646.14310.717.3832018-01-07 11:33:28
27Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32DaFan41.268.40620.380.7712017-12-29 12:26:43
33Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
34onlogisch39.777.41813.533.5152018-01-29 23:00:44
35Karina39.323.771+9.62710.866.229+4.6872018-01-30 23:01:41
36DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
37jhilverda38.261.296+50.0008.717.829+14.1662018-01-30 13:04:13
38gateway36.771.17215.339.8062018-01-14 18:40:54
39SwollyBoy36.700.00019.921.8322018-01-23 16:41:55
40Ge4ce35.889.82831.010.5332018-01-26 21:30:47
41Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
42maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
43Messina35.600.00029.994.1132018-01-28 12:42:14
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Sjowhan33.685.31919.519.0602018-01-25 09:11:57
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47SlechtValk32.388.588+1.29411.534.908+1.2482018-01-31 00:00:54
48Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
49VinceSTM31.258.52813.414.3752018-01-29 19:45:21
50lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
3849
Biep!
pi_176854670

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
190DirkZz21.327.332+50.0007.805.803+18.7952018-01-30 12:04:20
217Dviate53.100.000+50.00017.751.466+10.9142018-01-30 09:11:06
3232Hedzlin7.319.574+50.0005.225.741+17.7042018-01-30 23:26:39
484Pino11222.159.413+50.0009.412.947+41.4072018-01-30 10:12:10
5305+1Jovatov2.850.000+50.000223.934+3.5042018-01-30 11:13:22
622ezechiel00748.290.200+50.00019.249.901+17.8362018-01-30 16:41:08
737jhilverda38.261.296+50.0008.717.829+14.1662018-01-30 13:04:13
8140+1Drizzt14.450.000+50.0004.770.794+16.0612018-01-30 22:48:50
9261dimmak5.348.733+44.5972.566.905+20.3272018-01-30 16:09:44
10151DrNick13.278.533+35.9865.853.180+10.4032018-01-31 04:00:46
1114CF8758.703.000+33.00022.464.239+4.7492018-01-30 17:07:28
1283hole198822.254.170+20.00019.382.862+10.6932018-01-31 03:57:23
1389Lloris9221.888.494+13.35410.313.485+3.9912018-01-30 18:36:59
1411commentator61.595.162+12.00024.498.124+7.8772018-01-30 15:56:24
1518Jegorex52.310.118+10.00020.145.858+7.0992018-01-30 15:57:56
1635Karina39.323.771+9.62710.866.229+4.6872018-01-30 23:01:41
1720TigerXtrm50.897.204+5.00013.546.175+1.2772018-01-30 15:09:38
18306-1timo832.802.576+2.0511.074.198+6872018-01-30 23:18:14
19346talentt1.325.934+2.000733.704+6342018-01-30 14:39:45
2047SlechtValk32.388.588+1.29411.534.908+1.2482018-01-31 00:00:54
21336Runekf1.564.532+138782.798+2142018-01-30 08:35:50
222Jo0Lz110.320.99931.095.1792018-01-24 22:44:53
23331Verbosity1.738.926986.7152017-09-06 15:53:44
24424TheTolles22.80620.4662012-02-06 19:15:26
2564Fha26.578.3114.398.3702018-01-18 19:06:10
26133riku-san14.981.1036.102.0482018-01-06 19:34:30
27335Lastpost1.632.828808.4872016-07-03 12:19:21
28188Elunite10.158.0862.711.6832016-03-03 23:28:59
29156Nizzno12.646.24411.447.9752018-01-11 21:53:02
30423MoreSecretPret50.25023.7592016-11-15 21:39:04
31397FebruaryAir312.470121.7492012-10-15 15:35:19
322883rdRock3.493.5161.657.0652017-02-15 23:04:21
33297DarkXP3.093.0972.337.6162012-04-13 21:06:42
34377DaveAsten640.108290.5062012-11-19 04:07:27
3587trainfreak21.955.6155.966.2322018-01-20 12:52:46
3625[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
37415ArnoVL120.53623.9262013-01-29 21:50:28
38234r3v0ss7.180.9864.855.4622016-05-12 16:45:08
39235Daywalk3r7.154.3122.781.0652012-03-18 20:18:53
40437toto69000000-00-00 00:00:00
41317dan13lv2.357.540925.6002012-10-09 22:57:29
42155Miepes12.813.4873.331.4362018-01-24 09:36:23
4336DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
44422liempie67.92161.8362014-05-12 13:10:40
45123Litso16.273.6354.023.8372017-12-19 21:51:15
46143s10eke14.243.32416.130.9382017-12-12 16:04:35
47413leocarch146.03750.8072014-05-19 11:10:51
48427Jorian2915.0063.6412012-01-10 19:37:16
4995Isdatzo20.301.5776.464.7782016-03-02 14:35:48
5032DaFan41.268.40620.380.7712017-12-29 12:26:43

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11208.136.333+90.98662.292.372+53.087
2 DIG9164.153.019+44.59773.637.819+20.327
3 ONZ8153.136.642+12.00065.021.282+7.877
4 Frontpage8136.493.19845.343.645
5 VBL678.169.861+100.00026.866.012+34.856
6 CREW265.591.24718.928.528
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR357.718.95645.805.752
9 KLB625.885.62110.549.510
10 TVR223.392.173+20.00019.889.616+10.693
11 GAM417.877.2188.498.253
12 PTA215.417.6664.750.854
13 GC.2813.59395.230
29730
Biep!
pi_176877303
31 January 2018

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118518.213.221.278+2.544.3997.441.831.864+1.102.213
2osu!4726.248.515.892+2.593.0552.426.517.762+976.736
3FOK!4355.944.348.586+801.4552.298.352.595+374.976
4Reddit385+15.094.301.506+2.972.9762.537.771.166+2.561.762
5StepmaniaOnline2214.272.656.163+2.087.360883.833.338+554.158
6TeamLiquid2353.903.892.891+471.4522.497.336.664+402.037
7Kongregate263+13.311.346.883+603.0221.566.713.582+293.005
8LUElinks2123.156.328.370+217.0001.489.822.769+57.075
9Klamm.de1652.924.505.592+432.5701.479.817.799+426.591
10OCN-Overclock.net3022.825.024.373+455.2591.480.032.501+181.780
1113371402.712.746.935+229.9791.411.290.904+90.347
12Hinnavaatlus1172.690.882.993+136.7781.394.837.081+72.205
13What.cd?1782.561.258.871+178.8531.066.426.439+53.796
14PolishTracker1462.458.030.022+179.7431.261.010.101+63.814
15GAMEFORGEGAMES1031.752.672.739+70.293967.468.330+48.951
16Board8541.733.238.242+138.082603.877.238+25.690
17UnofficialLinusTechTips1961.665.755.821+722.3651.112.936.657+237.216
18SwiftIRC871.631.283.797+137.281784.495.398+31.057
19KongregateElite821.395.094.563+106.423514.684.464+52.557
20SWB1031.371.591.650+162.946474.637.117+23.737


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer115.558.7034.065.8782018-01-29 21:48:00
2Jo0Lz110.320.99931.095.1792018-01-24 22:44:53
3Omentuva106.366.031+50.00041.501.415+13.5952018-02-01 00:45:28
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.252.29916.834.3802018-01-15 22:37:31
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.379.223+50.00024.575.294+118.9802018-01-31 19:02:34
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator61.602.162+7.00024.502.217+4.0932018-01-31 15:58:27
12Programmeur60.197.83112.551.1022018-01-28 22:51:00
13Apollo1558.798.58122.582.3772017-12-13 12:02:35
14CF8758.733.000+30.00022.469.247+5.0082018-01-31 17:10:27
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate53.100.00017.751.4662018-01-30 09:11:06
18Jegorex52.320.118+10.00020.149.785+3.9272018-01-31 22:56:28
19PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
20TigerXtrm50.917.204+20.00013.551.640+5.4652018-01-31 22:46:20
21DJMO48.956.2886.886.5462018-01-18 06:43:08
22ezechiel00748.340.200+50.00019.261.005+11.1042018-01-31 12:18:14
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26PoisoneIvy42.646.14310.717.3832018-01-07 11:33:28
27Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32DaFan41.268.40620.380.7712017-12-29 12:26:43
33Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
34onlogisch39.777.41813.533.5152018-01-29 23:00:44
35Karina39.325.421+1.65010.868.955+2.7262018-01-31 18:51:52
36DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
37jhilverda38.261.2968.717.8292018-01-30 13:04:13
38gateway36.771.17215.339.8062018-01-14 18:40:54
39SwollyBoy36.700.00019.921.8322018-01-23 16:41:55
40Ge4ce35.889.82831.010.5332018-01-26 21:30:47
41Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
42maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
43Messina35.600.00029.994.1132018-01-28 12:42:14
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Sjowhan33.735.319+50.00019.540.495+21.4352018-01-31 14:55:19
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47SlechtValk32.398.421+9.83311.536.928+2.0202018-02-01 00:00:49
48Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
49VinceSTM31.258.52813.414.3752018-01-29 19:45:21
50lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
13519
Biep!
pi_176877305

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1308Marcel-o2.714.041+50.000864.373+15.6652018-01-31 17:21:02
253guitarist.nl30.511.792+50.0007.205.742+14.9202018-01-31 11:37:11
3243+1pieterr946.633.866+50.0003.759.090+25.0672018-01-31 14:57:30
4110d4v1d17.834.716+50.0004.817.574+19.1142018-01-31 12:12:55
53Omentuva106.366.031+50.00041.501.415+13.5952018-02-01 00:45:28
6111+1jimcom8917.594.789+50.0004.493.396+9.4222018-01-31 11:55:25
7133+1Maginneke14.984.169+50.00025.727.627+10.1612018-01-31 12:13:01
876ChristiaaNL24.594.040+50.00011.472.708+18.6652018-01-31 13:59:00
945Sjowhan33.735.319+50.00019.540.495+21.4352018-01-31 14:55:19
10199+1superworm9.443.483+50.0002.647.450+6.6732018-01-31 12:57:43
1122ezechiel00748.340.200+50.00019.261.005+11.1042018-01-31 12:18:14
129Phoef65.379.223+50.00024.575.294+118.9802018-01-31 19:02:34
1314CF8758.733.000+30.00022.469.247+5.0082018-01-31 17:10:27
14216randallvg8.266.175+25.4873.001.326+16.9022018-01-31 21:16:05
15407DaMook236.581+25.00092.949+8.1522018-01-31 22:55:14
16177+1joystickj10.819.396+22.7665.081.607+14.1352018-01-31 08:24:47
1720TigerXtrm50.917.204+20.00013.551.640+5.4652018-01-31 22:46:20
18374+2Nielske013654.911+13.768390.956+7.0762018-01-31 12:51:03
1989Lloris9221.900.376+11.88210.316.227+2.7422018-01-31 20:20:35
2018Jegorex52.320.118+10.00020.149.785+3.9272018-01-31 22:56:28
2152mufcie30.548.037+10.00016.921.162+4.9722018-01-31 09:59:52
2247SlechtValk32.398.421+9.83311.536.928+2.0202018-02-01 00:00:49
2311commentator61.602.162+7.00024.502.217+4.0932018-01-31 15:58:27
24151DrNick13.285.153+6.6205.855.173+1.9932018-02-01 04:00:46
2522219hunter917.807.283+5.82810.108.946+10.0792018-01-31 19:30:13
2635Karina39.325.421+1.65010.868.955+2.7262018-01-31 18:51:52
27100johne119.287.290+1.2355.155.671+2822018-01-31 23:27:00
28336Runekf1.564.918+386783.401+6032018-02-01 03:42:48
2948Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
30398totaaltom301.156393.0652016-06-21 18:35:17
31171Dreminator11.819.6589.795.6052012-04-30 22:20:12
32403equal88269.946260.2952012-04-20 15:28:07
33218sXAnarioN8.052.2165.472.7542018-01-19 16:43:01
34381Brammetje94600.000227.3472016-09-22 11:30:03
35103WyriHaximus18.734.4613.885.8382013-02-06 22:43:54
36373Appietjuh695.514412.7692015-01-10 15:23:39
37303Mathijz2.939.9121.253.0582012-09-05 19:50:37
3883hole198822.254.17019.382.8622018-01-31 03:57:23
39346talentt1.325.934733.7042018-01-30 14:39:45
40214Beardslasher8.425.0256.806.9342016-02-25 19:15:30
41312Appelvla2.568.507858.0202012-07-08 01:45:47
42396wulfyzef321.445253.7962014-03-23 05:13:17
43221WalkingDisaster7.864.8482.582.9492017-06-20 16:11:16
44307maarten42.744.7731.059.9122014-03-10 07:12:13
45357littledutchy1.056.263718.2962014-08-26 14:30:22
4628stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
47224DeLuna7.653.5412.072.6042013-09-17 10:02:11
48131MultiBox15.019.4323.183.0122013-03-20 10:20:48
49294CrunchySelf3.231.7051.846.4052017-03-20 14:57:01
5015ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11208.162.953+26.62062.299.830+7.458
2 DIG9164.203.019+50.00073.662.886+25.067
3 ONZ8153.143.642+7.00065.025.375+4.093
4 Frontpage8136.543.198+50.00045.350.318+6.673
5 VBL678.169.86126.866.012
6 CREW265.591.24718.928.528
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR357.718.95645.805.752
9 KLB625.885.62110.549.510
10 TVR223.392.17319.889.616
11 GAM417.899.984+22.7668.512.388+14.135
12 PTA215.417.6664.750.854
13 GC.2813.59395.230
4991
Biep!
pi_176897815
1 February 2018

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118518.216.932.949+3.711.6717.443.216.519+1.384.655
2osu!4726.252.023.083+3.507.1912.427.582.988+1.065.226
3FOK!4355.945.357.898+1.009.3122.298.737.810+385.215
4Reddit3855.095.309.446+1.007.9402.538.299.024+527.858
5StepmaniaOnline2214.274.443.717+1.787.554884.402.702+569.364
6TeamLiquid2353.904.162.926+270.0352.497.625.546+288.882
7Kongregate2633.311.975.252+628.3691.567.105.416+391.834
8LUElinks2123.156.441.076+112.7061.489.907.042+84.273
9Klamm.de1652.924.923.338+417.7461.480.000.064+182.265
10OCN-Overclock.net3022.825.415.692+391.3191.480.153.490+120.989
1113371402.713.503.037+756.1021.411.745.095+454.191
12Hinnavaatlus1172.691.331.942+448.9491.395.091.566+254.485
13What.cd?1782.561.546.986+288.1151.066.512.409+85.970
14PolishTracker1462.458.656.958+626.9361.261.247.647+237.546
15GAMEFORGEGAMES1031.752.793.306+120.567967.568.953+100.623
16Board8541.733.246.936+8.694603.885.904+8.666
17UnofficialLinusTechTips1961.666.403.829+648.0081.113.213.578+276.921
18SwiftIRC871.631.396.660+112.863784.524.613+29.215
19KongregateElite821.395.236.218+141.655514.708.106+23.642
20SWB1031.371.938.328+346.678474.812.589+175.472


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer115.558.7034.065.8782018-01-29 21:48:00
2Jo0Lz110.370.999+50.00031.112.683+17.5042018-02-01 21:47:40
3Omentuva106.366.03141.501.4152018-02-01 00:45:28
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.252.29916.834.3802018-01-15 22:37:31
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.379.22324.575.2942018-01-31 19:02:34
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator61.625.162+23.00024.512.706+10.4892018-02-01 21:48:17
12Programmeur60.197.83112.551.1022018-01-28 22:51:00
13Apollo1558.798.58122.582.3772017-12-13 12:02:35
14CF8758.765.000+32.00022.474.722+5.4752018-02-01 16:59:46
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate53.150.000+50.00017.761.866+10.4002018-02-01 12:10:34
18Jegorex52.320.11820.149.7852018-01-31 22:56:28
19PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
20TigerXtrm50.932.204+15.00013.556.228+4.5882018-02-01 23:33:24
21DJMO49.245.405+289.1176.953.689+67.1432018-02-01 09:32:00
22ezechiel00748.340.20019.261.0052018-01-31 12:18:14
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26PoisoneIvy42.646.14310.717.3832018-01-07 11:33:28
27Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32DaFan41.268.40620.380.7712017-12-29 12:26:43
33Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
34onlogisch39.777.41813.533.5152018-01-29 23:00:44
35Karina39.333.759+8.33810.874.883+5.9282018-02-01 18:37:04
36DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
37jhilverda38.261.2968.717.8292018-01-30 13:04:13
38gateway36.771.17215.339.8062018-01-14 18:40:54
39SwollyBoy36.700.00019.921.8322018-01-23 16:41:55
40Ge4ce35.904.828+15.00031.033.305+22.7722018-02-01 21:46:51
41Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
42maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
43Messina35.600.00029.994.1132018-01-28 12:42:14
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Sjowhan33.735.31919.540.4952018-01-31 14:55:19
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47SlechtValk32.407.403+8.98211.539.706+2.7782018-02-02 00:00:00
48Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
49VinceSTM31.308.528+50.00013.428.314+13.9392018-02-01 18:08:11
50lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
19767
Biep!
pi_176897816

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
121DJMO49.245.405+289.1176.953.689+67.1432018-02-01 09:32:00
2153LyndAZ13.195.541+55.5555.330.813+25.6732018-02-02 01:17:29
3341+3Erwa1.481.519+50.000342.510+12.7072018-02-01 12:16:37
480miezziej23.079.213+50.0003.960.812+7.9252018-02-01 15:23:24
52Jo0Lz110.370.999+50.00031.112.683+17.5042018-02-01 21:47:40
617Dviate53.150.000+50.00017.761.866+10.4002018-02-01 12:10:34
770BBQSausage25.772.594+50.0008.939.319+12.1182018-02-01 07:03:59
849VinceSTM31.308.528+50.00013.428.314+13.9392018-02-01 18:08:11
958SnIpA29.411.825+50.00010.292.348+30.5622018-02-01 11:16:19
10140Drizzt14.500.000+50.0004.783.477+12.6832018-02-01 20:36:03
11101+1Dragonator18.860.797+50.0005.994.184+21.5212018-02-01 17:33:27
12116Quotidien17.161.425+33.28022.659.883+46.4572018-02-01 19:22:51
1314CF8758.765.000+32.00022.474.722+5.4752018-02-01 16:59:46
1411commentator61.625.162+23.00024.512.706+10.4892018-02-01 21:48:17
1540Ge4ce35.904.828+15.00031.033.305+22.7722018-02-01 21:46:51
1620TigerXtrm50.932.204+15.00013.556.228+4.5882018-02-01 23:33:24
1789Lloris9221.912.199+11.82310.318.301+2.0742018-02-01 19:22:11
18336Runekf1.576.580+11.662787.559+4.1582018-02-01 12:33:42
19150+1DrNick13.295.474+10.3215.861.038+5.8652018-02-02 04:00:46
2083hole198822.264.170+10.00019.388.157+5.2952018-02-01 18:01:25
2152mufcie30.558.037+10.00016.924.133+2.9712018-02-01 09:03:24
22229+1leonn7.380.000+10.0003.279.005+9.4242018-02-01 18:34:53
2347SlechtValk32.407.403+8.98211.539.706+2.7782018-02-02 00:00:00
2435Karina39.333.759+8.33810.874.883+5.9282018-02-01 18:37:04
25216randallvg8.272.202+6.0273.003.326+2.0002018-02-01 15:29:26
26374Nielske013658.292+3.381394.332+3.3762018-02-01 13:08:01
27306timo832.805.930+3.3541.075.367+1.1692018-02-01 21:47:03
2822219hunter917.808.991+1.70810.125.167+16.2212018-02-01 19:45:49
29248SleepSub6.495.235+7642.683.978+2.0002018-02-01 17:36:52
30214Beardslasher8.425.0256.806.9342016-02-25 19:15:30
31311trollling2.584.7364.7782012-10-22 08:15:37
32312Appelvla2.568.507858.0202012-07-08 01:45:47
33274RhytmicalRemedy4.167.0841.430.9632014-01-29 18:59:58
3418Jegorex52.320.11820.149.7852018-01-31 22:56:28
35356TheFastOne1.068.0161.055.8752017-06-26 10:56:05
36307maarten42.744.7731.059.9122014-03-10 07:12:13
3797RockNijntje20.067.4496.744.7352018-01-21 16:24:08
3828stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
39393marinos394.297273.7342016-02-17 19:38:03
40131MultiBox15.019.4323.183.0122013-03-20 10:20:48
4193MaryMouse20.723.1375.095.0862016-09-13 20:14:46
4215ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
43264poepoog5.246.8273.657.2642012-04-03 23:39:14
44217Rnie8.185.8786.921.7532018-01-25 13:44:26
4598thomasss20.002.8956.057.5142012-02-03 18:59:30
46146domender1213.838.3925.836.9982017-01-07 00:00:31
4748Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
48349mike07091.217.665533.7592013-05-24 15:41:26
49171Dreminator11.819.6589.795.6052012-04-30 22:20:12
5078heywoodu24.064.6232.717.0222018-01-28 22:55:27

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11208.238.274+75.32162.322.401+22.571
2 DIG9164.203.783+76473.664.886+2.000
3 ONZ8153.216.642+73.00065.066.426+41.051
4 Frontpage8136.598.753+55.55545.375.991+25.673
5 VBL678.219.861+50.00026.878.695+12.683
6 CREW265.880.364+289.11718.995.671+67.143
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR357.718.95645.805.752
9 KLB625.885.62110.549.510
10 TVR223.402.173+10.00019.894.911+5.295
11 GAM417.899.9848.512.388
12 PTA215.417.6664.750.854
13 GC.2813.59395.230
7613
Biep!
pi_176921424
2 February 2018

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118518.221.323.624+4.390.6757.444.484.609+1.268.090
2osu!4726.256.225.632+4.202.5492.429.179.245+1.596.257
3FOK!4355.946.115.743+757.8452.299.074.295+336.485
4Reddit3855.096.873.590+1.564.1442.539.208.681+909.657
5StepmaniaOnline2214.277.231.804+2.788.087884.784.894+382.192
6TeamLiquid2353.904.514.931+352.0052.497.993.172+367.626
7Kongregate2633.312.451.154+475.9021.567.268.555+163.139
8LUElinks2123.156.564.077+123.0011.489.986.411+79.369
9Klamm.de1652.925.284.902+361.5641.480.106.786+106.722
10OCN-Overclock.net3022.825.829.913+414.2211.480.710.721+557.231
1113371402.714.020.104+517.0671.412.025.734+280.639
12Hinnavaatlus1172.691.444.943+113.0011.395.168.611+77.045
13What.cd?1782.561.723.253+176.2671.066.566.808+54.399
14PolishTracker1462.458.784.323+127.3651.261.318.298+70.651
15GAMEFORGEGAMES1031.753.005.146+211.840967.642.848+73.895
16Board8541.733.313.850+66.914603.900.691+14.787
17UnofficialLinusTechTips1961.667.451.671+1.047.8421.113.540.276+326.698
18SwiftIRC871.631.485.060+88.400784.607.810+83.197
19KongregateElite821.395.488.172+251.954514.821.700+113.594
20SWB1031.372.055.518+117.190474.849.457+36.868


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer115.558.7034.065.8782018-01-29 21:48:00
2Jo0Lz110.370.99931.112.6832018-02-01 21:47:40
3Omentuva106.416.031+50.00041.508.692+7.2772018-02-03 02:12:23
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.252.29916.834.3802018-01-15 22:37:31
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.379.22324.575.2942018-01-31 19:02:34
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator61.634.162+9.00024.520.230+7.5242018-02-02 16:54:06
12Programmeur60.197.83112.551.1022018-01-28 22:51:00
13Apollo1558.798.58122.582.3772017-12-13 12:02:35
14CF8758.790.000+25.00022.479.456+4.7342018-02-02 16:38:09
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate53.150.00017.761.8662018-02-01 12:10:34
18Jegorex52.330.118+10.00020.154.074+4.2892018-02-02 20:58:05
19PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
20TigerXtrm50.947.204+15.00013.561.018+4.7902018-02-02 23:40:32
21DJMO49.245.4056.953.6892018-02-01 09:32:00
22ezechiel00748.340.20019.261.0052018-01-31 12:18:14
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26PoisoneIvy42.646.14310.717.3832018-01-07 11:33:28
27Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32DaFan41.268.40620.380.7712017-12-29 12:26:43
33Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
34onlogisch39.777.41813.533.5152018-01-29 23:00:44
35Karina39.336.438+2.67910.876.686+1.8032018-02-02 19:54:27
36DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
37jhilverda38.261.2968.717.8292018-01-30 13:04:13
38+1SwollyBoy36.800.000+100.00019.970.538+48.7062018-02-02 13:45:46
39-1gateway36.771.17215.339.8062018-01-14 18:40:54
40Ge4ce35.904.82831.033.3052018-02-01 21:46:51
41Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
42maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
43Messina35.600.00029.994.1132018-01-28 12:42:14
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Sjowhan33.735.31919.540.4952018-01-31 14:55:19
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47SlechtValk32.411.393+3.99011.541.274+1.5682018-02-03 00:00:43
48Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
49VinceSTM31.308.52813.428.3142018-02-01 18:08:11
50lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
5014
Biep!
pi_176921425

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
138+1SwollyBoy36.800.000+100.00019.970.538+48.7062018-02-02 13:45:46
2106+1Puala18.226.928+50.0005.680.483+13.6222018-02-02 08:27:48
3130BootVluchteling15.647.489+50.0005.747.445+15.7842018-02-02 16:02:40
4231+1Hedzlin7.369.574+50.0005.240.145+14.4042018-02-02 15:45:22
5131+3riku-san15.031.103+50.0006.132.942+30.8942018-02-02 19:45:46
6156Nizzno12.696.244+50.00011.482.961+34.9862018-02-02 21:14:26
790DirkZz21.377.332+50.0007.823.963+18.1602018-02-02 10:46:55
896+1RockNijntje20.117.449+50.0006.774.775+30.0402018-02-02 15:03:11
9217Rnie8.235.878+50.0006.961.123+39.3702018-02-02 23:20:10
10109+1d4v1d17.884.716+50.0004.829.632+12.0582018-02-02 20:26:48
113Omentuva106.416.031+50.00041.508.692+7.2772018-02-03 02:12:23
1214CF8758.790.000+25.00022.479.456+4.7342018-02-02 16:38:09
13336Runekf1.600.023+23.443795.099+7.5402018-02-03 05:29:47
1420TigerXtrm50.947.204+15.00013.561.018+4.7902018-02-02 23:40:32
1589Lloris9221.926.562+14.36310.320.536+2.2352018-02-02 21:58:07
16149+1DrNick13.306.491+11.0175.873.484+12.4462018-02-03 04:00:46
1783hole198822.274.170+10.00019.394.431+6.2742018-02-02 21:35:24
1818Jegorex52.330.118+10.00020.154.074+4.2892018-02-02 20:58:05
1969CasB25.817.761+10.00016.323.588+7.0162018-02-02 21:17:20
2052mufcie30.568.037+10.00016.927.879+3.7462018-02-02 12:18:06
2111commentator61.634.162+9.00024.520.230+7.5242018-02-02 16:54:06
22346talentt1.333.934+8.000739.177+5.4732018-02-02 19:23:27
2347SlechtValk32.411.393+3.99011.541.274+1.5682018-02-03 00:00:43
24306timo832.809.283+3.3531.075.970+6032018-02-02 17:23:14
2535Karina39.336.438+2.67910.876.686+1.8032018-02-02 19:54:27
26248SleepSub6.497.235+2.0002.685.121+1.1432018-02-02 19:51:14
2776ChristiaaNL24.594.04011.472.7082018-01-31 13:59:00
28337Rick.groen19961.562.423759.2292017-11-13 22:13:31
29399QuincydeKoster288.89164.8822012-03-13 12:43:41
30242ItsMozy6.677.3922.405.2652012-06-24 17:42:46
31239IceDustbin6.951.2803.076.0592016-11-29 09:54:32
32392Juicyhil400.000358.1692016-07-04 21:45:37
33282kawa43.800.4002.687.1322015-11-07 16:06:25
34134-1Maginneke14.984.16925.727.6272018-01-31 12:13:01
3555Xuavis29.639.91010.963.5922013-11-26 10:31:55
36374Nielske013658.292394.3322018-02-01 13:08:01
37390Huppelmuts474.292138.9502012-08-23 06:46:24
3877Malfoi24.183.82714.213.7032018-01-27 21:55:55
3991Tonio-mcdo21.073.2214.722.4712013-03-25 20:36:23
40432rorymeijer4.0401.2342012-10-01 16:03:00
4181Oplosthee23.005.4438.839.2542014-08-01 18:35:52
42318rivalo52.313.4331.439.6852013-03-01 16:59:02
43185Henk.veldhuizen.510.365.8395.515.6292017-07-03 14:04:48
44291Nijnja3.404.255659.1622012-12-12 19:08:58
45179EJlol10.755.5915.928.8032018-01-05 10:02:05
46253B-1-0-05.758.7893.027.4172016-02-29 16:23:23
47386jochem.puts500.000311.0402013-12-19 14:27:36
48363cashewnoot890.866455.8312012-07-18 10:43:39
49176Dengaman10.900.0005.284.8122018-01-22 22:08:06
50152Jojogirl13.234.2427.994.0632015-01-31 15:31:10

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11208.314.291+76.01762.369.677+47.276
2 DIG9164.305.783+102.00073.714.735+49.849
3 ONZ8153.225.642+9.00065.073.950+7.524
4 Frontpage8136.598.75345.375.991
5 VBL678.269.861+50.00026.896.855+18.160
6 CREW265.880.36418.995.671
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR357.768.956+50.00045.840.738+34.986
9 KLB625.885.62110.549.510
10 TVR223.412.173+10.00019.901.185+6.274
11 GAM417.899.9848.512.388
12 PTA215.417.6664.750.854
13 GC.2813.59395.230
1348
Biep!
pi_176941735
3 February 2018

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118518.223.161.414+1.837.7907.445.369.503+884.894
2osu!4726.260.002.293+3.776.6612.430.501.575+1.322.330
3FOK!4355.946.826.396+710.6532.299.418.924+344.629
4Reddit3855.098.993.679+2.120.0892.539.965.642+756.961
5StepmaniaOnline2214.279.075.650+1.843.846885.266.115+481.221
6TeamLiquid2353.904.864.797+349.8662.498.282.231+289.059
7Kongregate2633.313.777.705+1.326.5511.567.958.958+690.403
8LUElinks2123.156.710.341+146.2641.490.054.904+68.493
9Klamm.de1652.925.410.395+125.4931.480.198.719+91.933
10OCN-Overclock.net3022.826.243.091+413.1781.481.192.806+482.085
1113371402.714.289.930+269.8261.412.174.619+148.885
12Hinnavaatlus1172.691.582.505+137.5621.395.244.769+76.158
13What.cd?1782.561.918.763+195.5101.066.623.587+56.779
14PolishTracker1462.458.930.280+145.9571.261.503.874+185.576
15GAMEFORGEGAMES1031.753.034.532+29.386967.686.965+44.117
16Board8541.733.368.210+54.360603.915.865+15.174
17UnofficialLinusTechTips1961.668.417.103+965.4321.113.951.693+411.417
18SwiftIRC871.631.563.779+78.719784.646.513+38.703
19KongregateElite821.395.592.704+104.532514.898.982+77.282
20SWB1031.372.153.528+98.010474.947.944+98.487


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer115.571.193+12.4904.065.8782018-02-03 23:09:32
2Jo0Lz110.370.99931.112.6832018-02-01 21:47:40
3Omentuva106.416.03141.508.6922018-02-03 02:12:23
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.252.29916.834.3802018-01-15 22:37:31
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.379.22324.575.2942018-01-31 19:02:34
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator61.636.162+2.00024.520.773+5432018-02-03 15:54:16
12Programmeur60.197.83112.551.1022018-01-28 22:51:00
13Apollo1558.798.58122.582.3772017-12-13 12:02:35
14CF8758.790.00022.479.4562018-02-02 16:38:09
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate53.150.00017.761.8662018-02-01 12:10:34
18Jegorex52.340.118+10.00020.155.712+1.6382018-02-03 20:56:00
19PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
20TigerXtrm50.947.20413.561.0182018-02-02 23:40:32
21DJMO49.245.4056.953.6892018-02-01 09:32:00
22ezechiel00748.340.20019.261.0052018-01-31 12:18:14
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26PoisoneIvy42.646.14310.717.3832018-01-07 11:33:28
27Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32DaFan41.268.40620.380.7712017-12-29 12:26:43
33Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
34onlogisch39.777.41813.533.5152018-01-29 23:00:44
35Karina39.340.244+3.80610.880.428+3.7422018-02-03 18:58:41
36DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
37jhilverda38.261.2968.717.8292018-01-30 13:04:13
38SwollyBoy36.800.00019.970.5382018-02-02 13:45:46
39gateway36.771.17215.339.8062018-01-14 18:40:54
40Ge4ce35.909.828+5.00031.038.685+5.3802018-02-03 12:10:58
41Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
42maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
43Messina35.612.500+12.50030.003.995+9.8822018-02-03 12:37:34
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Sjowhan33.735.31919.540.4952018-01-31 14:55:19
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47SlechtValk32.413.060+1.66711.542.647+1.3732018-02-04 01:14:56
48Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
49VinceSTM31.308.52813.428.3142018-02-01 18:08:11
50lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
12565
Biep!
pi_176941736

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
177+1heywoodu24.264.623+200.0002.741.647+24.6252018-02-03 17:33:03
2334+2Runekf1.670.289+70.266813.736+18.6372018-02-04 03:44:52
3139+1Drizzt14.550.000+50.0004.798.380+14.9032018-02-03 18:11:32
4120kanovinnie16.684.959+50.00012.104.877+62.8952018-02-03 17:30:36
5124+1Vetheid16.237.390+50.0005.976.966+32.1382018-02-03 14:53:14
6201Chris Gamgee9.376.498+50.0004.515.528+19.1802018-02-03 23:20:56
7198+1superworm9.493.483+50.0002.655.387+7.9372018-02-03 19:05:19
885Dr_Flash22.138.653+50.00018.629.514+104.5032018-02-03 14:26:23
9402+5DaMook278.024+41.44398.580+5.6312018-02-04 01:28:28
1088+1Lloris9221.941.852+15.29010.322.540+2.0042018-02-03 22:25:33
1143Messina35.612.500+12.50030.003.995+9.8822018-02-03 12:37:34
121wonderer115.571.193+12.4904.065.8782018-02-03 23:09:32
13306timo832.821.117+11.8341.077.466+1.4962018-02-03 23:10:08
14149DrNick13.316.916+10.4255.884.776+11.2922018-02-04 04:00:47
1583hole198822.284.170+10.00019.399.075+4.6442018-02-04 02:00:25
1618Jegorex52.340.118+10.00020.155.712+1.6382018-02-03 20:56:00
1740Ge4ce35.909.828+5.00031.038.685+5.3802018-02-03 12:10:58
1822219hunter917.812.923+3.93210.137.353+12.1862018-02-03 15:52:58
1935Karina39.340.244+3.80610.880.428+3.7422018-02-03 18:58:41
2011commentator61.636.162+2.00024.520.773+5432018-02-03 15:54:16
2147SlechtValk32.413.060+1.66711.542.647+1.3732018-02-04 01:14:56
2271vaarsuvius25.558.30510.701.0862017-04-26 13:59:33
23127dekkered16.017.2257.479.5492013-04-15 12:17:29
24212LangeNils8.534.2392.821.9082016-10-26 22:26:32
25406-1Vimkie249.53545.3132012-08-07 18:26:50
26183Burnaboy10.394.6355.348.1442014-07-19 21:16:43
27232NJ7.343.8845.105.0732012-04-25 09:04:23
28256hhenrieke5.484.5632.366.6632018-01-16 12:33:10
29265AgedeO4.935.0172.274.5882014-02-27 16:20:10
30295Buckel3.149.8434.684.7392012-12-23 21:39:01
3149VinceSTM31.308.52813.428.3142018-02-01 18:08:11
32305Jovatov2.850.000223.9342018-01-30 11:13:22
33278TehTurd3.941.6661.774.4122013-12-22 17:05:00
3497svgamer20.096.4226.450.0482015-03-30 11:09:14
356Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
36151plopkweker13.293.8234.258.9972015-05-20 14:29:59
3794JoosterdFok!20.322.61112.562.2342017-04-22 23:40:56
38119Twinky16.864.4157.226.8972017-10-10 16:22:37
393Omentuva106.416.03141.508.6922018-02-03 02:12:23
40230nosamason7.378.6734.098.8102018-01-29 09:12:52
4199LompeHork19.670.4673.972.5912017-12-11 20:48:05
42111jimcom8917.594.7894.493.3962018-01-31 11:55:25
43206josvg8.914.0711.878.2212014-10-12 00:41:26
44378Mano_635.304496.8562014-06-12 23:44:57
45329ILikeYou1.790.093318.7822013-03-09 14:32:32
46204yorP9.080.0362.713.5562012-07-03 18:56:09
47174Luckysmurf10.991.4032.504.4632012-05-13 20:30:02
48310Examinus2.642.4322.054.0182016-06-01 10:46:21
49259maen5.420.0001.294.0802017-01-16 21:07:08
50239IceDustbin6.951.2803.076.0592016-11-29 09:54:32

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11208.324.716+10.42562.380.969+11.292
2 DIG9164.305.78373.714.735
3 ONZ8153.227.642+2.00065.074.493+543
4 Frontpage8136.648.753+50.00045.383.928+7.937
5 VBL678.319.861+50.00026.911.758+14.903
6 CREW265.930.364+50.00019.058.566+62.895
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR357.781.456+12.50045.850.620+9.882
9 KLB625.885.62110.549.510
10 TVR223.422.173+10.00019.905.829+4.644
11 GAM417.899.9848.512.388
12 PTA215.417.6664.750.854
13 GC.2813.59395.230
188
Biep!
pi_176964786
4 February 2018

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118518.225.364.202+2.202.7887.446.546.090+1.176.587
2osu!4726.264.278.116+4.275.8232.432.003.848+1.502.273
3FOK!4355.947.130.703+304.3072.299.540.432+121.508
4Reddit3855.100.111.650+1.117.9712.540.725.890+760.248
5StepmaniaOnline2214.282.703.756+3.628.106885.797.780+531.665
6TeamLiquid2353.905.367.622+502.8252.498.655.014+372.783
7Kongregate264+13.315.065.070+1.287.3651.568.470.253+511.295
8LUElinks2123.156.901.134+190.7931.490.100.135+45.231
9Klamm.de1652.925.617.503+207.1081.480.299.045+100.326
10OCN-Overclock.net3022.826.798.416+555.3251.481.438.075+245.269
1113371402.714.627.404+337.4741.412.365.539+190.920
12Hinnavaatlus1172.691.774.631+192.1261.395.382.423+137.654
13What.cd?1782.562.205.053+286.2901.066.904.517+280.930
14PolishTracker1462.459.220.352+290.0721.261.667.480+163.606
15GAMEFORGEGAMES1031.753.202.719+168.187967.766.785+79.820
16Board8541.733.585.969+217.759603.957.081+41.216
17UnofficialLinusTechTips1961.669.155.276+738.1731.114.307.052+355.359
18SwiftIRC871.631.754.580+190.801784.739.156+92.643
19KongregateElite821.395.666.790+74.086514.929.041+30.059
20SWB1031.372.241.049+87.521474.969.854+21.910


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer115.595.496+24.3034.065.8782018-02-05 00:00:27
2Jo0Lz110.370.99931.112.6832018-02-01 21:47:40
3Omentuva106.416.03141.508.6922018-02-03 02:12:23
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.252.29916.834.3802018-01-15 22:37:31
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.379.22324.575.2942018-01-31 19:02:34
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator61.636.16224.520.7732018-02-03 15:54:16
12Programmeur60.197.83112.551.1022018-01-28 22:51:00
13Apollo1558.798.58122.582.3772017-12-13 12:02:35
14CF8758.790.00022.479.4562018-02-02 16:38:09
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate53.150.00017.761.8662018-02-01 12:10:34
18Jegorex52.340.11820.155.7122018-02-03 20:56:00
19PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
20TigerXtrm50.962.204+15.00013.565.845+4.8272018-02-04 21:11:13
21DJMO49.245.4056.953.6892018-02-01 09:32:00
22ezechiel00748.340.20019.261.0052018-01-31 12:18:14
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26PoisoneIvy42.646.14310.717.3832018-01-07 11:33:28
27Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32DaFan41.268.40620.380.7712017-12-29 12:26:43
33Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
34onlogisch39.827.418+50.00013.552.507+18.9922018-02-04 11:12:20
35Karina39.344.290+4.04610.883.917+3.4892018-02-04 20:58:50
36DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
37jhilverda38.261.2968.717.8292018-01-30 13:04:13
38SwollyBoy36.800.00019.970.5382018-02-02 13:45:46
39gateway36.771.17215.339.8062018-01-14 18:40:54
40Ge4ce35.914.828+5.00031.044.747+6.0622018-02-04 16:21:55
41Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
42maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
43Messina35.612.50030.003.9952018-02-03 12:37:34
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Sjowhan33.735.31919.540.4952018-01-31 14:55:19
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47SlechtValk32.417.654+4.59411.545.447+2.8002018-02-05 00:00:28
48Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
49VinceSTM31.358.528+50.00013.439.749+11.4352018-02-04 19:56:47
50lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
14496
Biep!
abonnementen ibood.com bol.com Coolblue
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')