abonnementen ibood.com bol.com Coolblue
  Moderator zaterdag 13 januari 2018 @ 07:33:48 #151
56843 crew  onlogisch
Feyenoord 2016/2017
pi_176470074
registreer om deze reclame te verbergen
Oh en van de 2e plek gestoten :{

Wie of wat zijn osu!
Recordhouder aantal posts op n dag.
4045
onlogisch
pi_176492617
13 January 2018

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118418.182.040.928+1.405.0587.426.356.644+590.594
2osu!4716.183.855.337+3.993.1042.405.986.492+1.338.543
3FOK!4355.930.159.993+412.7172.292.665.780+343.563
4Reddit3835.058.670.461+1.243.6762.520.210.935+610.025
5StepmaniaOnline2194.219.512.697+2.938.303874.536.454+328.394
6TeamLiquid2353.894.679.508+450.1462.490.704.929+504.161
7Kongregate2603.287.803.113+418.1941.557.155.210+223.844
8LUElinks2123.153.090.369+198.6731.488.185.387+74.005
9Klamm.de1652.917.608.294+226.4701.476.729.599+303.752
10OCN-Overclock.net3022.816.522.913+528.5411.476.553.608+217.698
1113371402.705.848.229+191.1711.407.532.930+70.557
12Hinnavaatlus1162.686.890.210+106.2421.392.510.739+131.142
13What.cd?1782.555.948.719+280.1451.063.870.895+230.116
14PolishTracker1462.451.940.829+215.6581.258.346.264+71.548
15GAMEFORGEGAMES1031.750.198.937+71.630965.904.140+50.600
16Board8541.731.735.441+79.011603.398.073+27.477
17UnofficialLinusTechTips1961.652.406.488+743.6971.106.584.165+383.703
18SwiftIRC871.628.918.033+107.397783.438.619+35.718
19KongregateElite821.392.207.170+80.750513.014.482+46.381
20SWB1031.368.844.911+122.832473.622.412+30.801


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer115.506.5194.065.8782018-01-12 21:52:34
2Jo0Lz110.170.99931.013.7212018-01-08 23:45:40
3Omentuva106.116.031+50.00041.425.911+18.8222018-01-14 02:23:28
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.211.79816.827.1332017-12-24 16:18:37
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.229.223+50.00024.249.382+35.1172018-01-13 10:10:21
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator61.429.671+1.00024.412.160+4892018-01-13 13:44:01
12Programmeur59.897.83112.502.5532018-01-11 21:44:03
13Apollo1558.798.58122.582.3772017-12-13 12:02:35
14CF8758.430.00022.415.6382018-01-12 16:24:37
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate52.900.00017.704.6062018-01-11 10:01:00
18Jegorex52.190.118+10.00020.101.311+3.9362018-01-13 14:16:34
19PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
20TigerXtrm50.662.204+5.00013.463.418+1.2242018-01-13 16:13:57
21DJMO48.630.2286.803.7632018-01-02 08:22:22
22ezechiel00747.840.20019.133.9932018-01-10 13:15:47
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26PoisoneIvy42.646.14310.717.3832018-01-07 11:33:28
27Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32DaFan41.268.40620.380.7712017-12-29 12:26:43
33Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
34onlogisch39.577.41813.432.3022018-01-07 15:51:17
35Karina39.257.183+4.12610.819.898+4.1852018-01-13 17:14:45
36DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
37jhilverda38.111.2968.671.7652018-01-12 13:41:37
38gateway36.732.88215.323.1912017-11-05 19:41:25
39SwollyBoy36.600.00019.868.5022018-01-09 18:20:44
40Ge4ce35.864.82830.981.1582018-01-10 20:08:44
41Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
42maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
43Messina35.575.00029.967.7592018-01-08 15:55:33
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Sjowhan33.635.31919.493.3902018-01-10 11:28:58
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47SlechtValk32.285.157+3.16311.498.766+1.5672018-01-14 04:19:44
48Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
49lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
50VinceSTM31.062.06513.369.4232018-01-12 14:36:56
4871
Biep!
pi_176492618

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1217+1Rnie8.085.878+50.0006.806.455+74.7812018-01-13 16:15:49
23Omentuva106.116.031+50.00041.425.911+18.8222018-01-14 02:23:28
3120kanovinnie16.634.959+50.00012.041.982+67.9362018-01-13 15:39:47
4126+1Vetheid16.065.811+50.0005.897.926+18.5082018-01-13 11:44:10
59Phoef65.229.223+50.00024.249.382+35.1172018-01-13 10:10:21
6117Quotidien17.031.735+50.00022.494.585+80.8842018-01-13 21:03:45
7354+3Runekf1.087.560+48.357571.676+24.2302018-01-14 02:28:19
889Lloris9221.665.013+16.65710.271.277+9052018-01-13 15:23:51
9411DaMook170.244+16.15772.590+7.3122018-01-13 15:33:48
1018Jegorex52.190.118+10.00020.101.311+3.9362018-01-13 14:16:34
1120TigerXtrm50.662.204+5.00013.463.418+1.2242018-01-13 16:13:57
12305timo832.772.585+4.7571.062.772+7552018-01-13 23:32:10
1335Karina39.257.183+4.12610.819.898+4.1852018-01-13 17:14:45
14152DrNick13.175.677+3.5005.807.937+2.9122018-01-14 04:00:11
1547SlechtValk32.285.157+3.16311.498.766+1.5672018-01-14 04:19:44
1611commentator61.429.671+1.00024.412.160+4892018-01-13 13:44:01
17104La-Vache-Qui-Rit18.527.13812.071.2132017-12-09 16:51:37
18380Brammetje94600.000227.3472016-09-22 11:30:03
19118DrOetker16.961.2287.311.5262013-11-14 21:11:36
20373Appietjuh695.514412.7692015-01-10 15:23:39
21140Milamber_conDoin14.250.0008.120.8322014-11-07 05:30:21
2213Apollo1558.798.58122.582.3772017-12-13 12:02:35
23345talentt1.318.934730.2652018-01-05 14:42:19
2452mufcie30.428.03716.857.7712018-01-12 13:14:09
25346VageGast1.266.8191.308.9602015-04-11 20:52:45
26396wulfyzef321.445253.7962014-03-23 05:13:17
27221WalkingDisaster7.864.8482.582.9492017-06-20 16:11:16
28280Pettigrew813.827.7522.569.8792017-08-04 10:33:29
2966erikluyten26.420.5317.454.7412012-11-29 22:38:28
30357-1littledutchy1.056.263718.2962014-08-26 14:30:22
31224DeLuna7.653.5412.072.6042013-09-17 10:02:11
32283Peterbin13.603.9551.378.2222012-08-05 00:25:47
33143Elowine14.159.91015.610.4082013-04-18 10:17:41
34294CrunchySelf3.231.7051.846.4052017-03-20 14:57:01
35358sniel1231.037.715251.5922013-01-02 18:52:56
36169BrandX-11.900.0713.497.6082014-03-10 13:12:48
37202rulerofdeath9.148.4708.071.2812017-08-28 00:58:31
38429Compnerd2511.7901.6972014-04-11 21:49:26
3912Programmeur59.897.83112.502.5532018-01-11 21:44:03
40312Marcel-o2.564.041814.7912018-01-05 12:50:12
41162MrManiak00712.250.3012.200.7942012-04-01 18:47:19
42398totaaltom301.156393.0652016-06-21 18:35:17
4374Tha_Duck25.211.2189.089.1922012-07-17 14:07:00
44403equal88269.946260.2952012-04-20 15:28:07
45258hhenrieke5.434.5632.328.6382017-11-24 10:54:56
4636DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
47265AgedeO4.935.0172.274.5882014-02-27 16:20:10
48141s10eke14.243.32416.130.9382017-12-12 16:04:35
49309Jovatov2.600.000207.6182018-01-11 12:03:38
502Jo0Lz110.170.99931.013.7212018-01-08 23:45:40

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11207.398.477+8.50062.000.307+4.136
2 DIG9163.453.02573.362.338
3 ONZ8152.821.151+1.00064.866.624+489
4 Frontpage8135.882.08845.045.752
5 VBL677.269.75326.497.307
6 CREW265.265.187+50.00018.845.745+67.936
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR357.618.95645.754.424
9 KLB625.866.15110.540.829
10 TVR223.312.17319.827.592
11 GAM417.739.3078.433.174
12 PTA215.367.6664.723.811
13 GC.2813.59395.230
14628
Biep!
pi_176493004
registreer om deze reclame te verbergen
quote:
15s.gif Op zaterdag 13 januari 2018 07:33 schreef onlogisch het volgende:
Oh en van de 2e plek gestoten :{

Wie of wat zijn osu!
Da's toch al een paar weken hoor...

En die osy zijn blijkbaar osu-spelers?
http://osu.ppy.sh

[ Bericht 10% gewijzigd door trainfreak op 14-01-2018 09:15:09 ]
  Moderator zondag 14 januari 2018 @ 09:19:56 #155
56843 crew  onlogisch
Feyenoord 2016/2017
pi_176493095
quote:
0s.gif Op zondag 14 januari 2018 09:08 schreef trainfreak het volgende:

[..]

Da's toch al een paar weken hoor...

En die osy zijn blijkbaar osu-spelers?
http://osu.ppy.sh
Ik kijk niet dagelijks in dit topic :Y)
Recordhouder aantal posts op n dag.
4045
onlogisch
pi_176512958
14 January 2018

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows1185+118.189.065.181+7.024.2537.428.114.741+1.758.097
2osu!4716.187.721.653+3.866.3162.407.074.047+1.087.555
3FOK!4355.930.902.716+742.7232.292.945.570+279.790
4Reddit3835.060.986.153+2.315.6922.521.329.214+1.118.279
5StepmaniaOnline218-14.222.137.081+2.624.384874.600.986+64.532
6TeamLiquid2353.895.117.071+437.5632.490.906.014+201.085
7Kongregate2603.289.470.300+1.667.1871.557.492.943+337.733
8LUElinks2123.153.144.205+53.8361.488.206.539+21.152
9Klamm.de1652.917.889.626+281.3321.476.917.290+187.691
10OCN-Overclock.net3022.817.030.078+507.1651.476.820.219+266.611
1113371402.706.221.964+373.7351.407.916.484+383.554
12Hinnavaatlus1162.687.121.963+231.7531.392.666.790+156.051
13What.cd?1782.556.053.542+104.8231.063.988.506+117.611
14PolishTracker1462.452.236.134+295.3051.258.500.396+154.132
15GAMEFORGEGAMES1031.750.370.083+171.146966.081.093+176.953
16Board8541.731.755.110+19.669603.416.143+18.070
17UnofficialLinusTechTips1961.653.177.073+770.5851.106.923.932+339.767
18SwiftIRC871.629.071.360+153.327783.490.597+51.978
19KongregateElite821.392.350.143+142.973513.079.984+65.502
20SWB1031.369.075.433+230.522473.757.811+135.399


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer115.509.519+3.0004.065.8782018-01-14 22:40:20
2Jo0Lz110.170.99931.013.7212018-01-08 23:45:40
3Omentuva106.116.03141.425.9112018-01-14 02:23:28
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.211.79816.827.1332017-12-24 16:18:37
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.229.22324.249.3822018-01-13 10:10:21
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator61.440.671+11.00024.417.714+5.5542018-01-14 21:43:49
12Programmeur59.947.831+50.00012.508.649+6.0962018-01-15 00:22:40
13Apollo1558.798.58122.582.3772017-12-13 12:02:35
14CF8758.430.00022.415.6382018-01-12 16:24:37
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate52.900.00017.704.6062018-01-11 10:01:00
18Jegorex52.190.11820.101.3112018-01-13 14:16:34
19PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
20TigerXtrm50.677.204+15.00013.465.965+2.5472018-01-14 18:26:51
21DJMO48.630.2286.803.7632018-01-02 08:22:22
22ezechiel00747.890.200+50.00019.152.679+18.6862018-01-14 13:43:36
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26PoisoneIvy42.646.14310.717.3832018-01-07 11:33:28
27Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32DaFan41.268.40620.380.7712017-12-29 12:26:43
33Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
34onlogisch39.627.418+50.00013.459.470+27.1682018-01-14 20:28:33
35Karina39.261.695+4.51210.823.786+3.8882018-01-14 23:01:08
36DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
37jhilverda38.111.2968.671.7652018-01-12 13:41:37
38gateway36.771.172+38.29015.339.806+16.6152018-01-14 18:40:54
39SwollyBoy36.600.00019.868.5022018-01-09 18:20:44
40Ge4ce35.864.82830.981.1582018-01-10 20:08:44
41Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
42maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
43Messina35.575.00029.967.7592018-01-08 15:55:33
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Sjowhan33.635.31919.493.3902018-01-10 11:28:58
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47SlechtValk32.287.774+2.61711.500.886+2.1202018-01-15 00:00:43
48Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
49lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
50VinceSTM31.062.06513.369.4232018-01-12 14:36:56
23689
Biep!
pi_176512960
registreer om deze reclame te verbergen

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1209+1Samm8.813.171+126.9595.131.208+36.0822018-01-14 12:12:19
2126Vetheid16.137.390+71.5795.925.641+27.7152018-01-14 15:33:18
358SnIpA29.261.825+50.00010.216.600+23.5082018-01-14 08:09:56
422ezechiel00747.890.200+50.00019.152.679+18.6862018-01-14 13:43:36
5205superworm8.993.483+50.0002.570.179+28.4282018-01-14 13:54:59
6308+1Jovatov2.650.000+50.000209.966+2.3482018-01-14 20:39:48
734onlogisch39.627.418+50.00013.459.470+27.1682018-01-14 20:28:33
812Programmeur59.947.831+50.00012.508.649+6.0962018-01-15 00:22:40
9104La-Vache-Qui-Rit18.577.138+50.00012.091.364+20.1512018-01-14 10:41:42
10198+1hi_flyer9.447.712+50.0004.354.736+16.0462018-01-14 22:06:39
1138gateway36.771.172+38.29015.339.806+16.6152018-01-14 18:40:54
12353+1Runekf1.120.116+32.556589.427+17.7512018-01-15 04:12:17
1389Lloris9221.687.397+22.38410.274.770+3.4932018-01-15 01:08:21
1420TigerXtrm50.677.204+15.00013.465.965+2.5472018-01-14 18:26:51
1511commentator61.440.671+11.00024.417.714+5.5542018-01-14 21:43:49
1669CasB25.767.761+10.00016.288.259+2.6972018-01-15 02:05:11
1735Karina39.261.695+4.51210.823.786+3.8882018-01-14 23:01:08
1851Lafyno31.044.831+3.1497.200.495+2.8282018-01-14 20:11:20
191wonderer115.509.519+3.0004.065.8782018-01-14 22:40:20
2047SlechtValk32.287.774+2.61711.500.886+2.1202018-01-15 00:00:43
2122219hunter917.770.799+1.56210.037.248+15.7422018-01-14 16:00:28
22152DrNick13.175.792+1155.808.264+3272018-01-15 04:00:11
23391DerRabbit438.677176.9792017-12-23 23:21:10
24117Quotidien17.031.73522.494.5852018-01-13 21:03:45
2533Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
26187vosotros10.220.7089.610.0652012-02-18 09:06:01
27341Popular Demand1.458.092718.1762013-07-08 12:37:04
284--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
29111VixenFromHell17.586.6136.726.2572014-03-30 17:50:24
30204totally-insane9.052.7605.895.3422015-02-26 22:58:55
31334silum1.648.051616.2552013-08-26 09:30:30
32199-1BentenBerge9.427.2657.985.5042016-11-27 23:36:05
33168AnneRenze11.917.0354.339.0392017-07-06 20:05:07
34433Zemmel631332013-10-24 19:49:21
35207Gafietsen8.891.0871.163.6612013-08-16 10:59:47
36210-1Neo-Fearstrike8.751.9551.194.4692012-07-06 22:49:36
37163Deviant112.182.6254.417.0272015-07-22 22:14:07
38362Hooidraad959.911506.9872015-12-11 13:33:53
39275JaimyLee4.137.000983.6982015-04-18 12:34:12
40120kanovinnie16.634.95912.041.9822018-01-13 15:39:47
4159Janetje28.868.27620.063.7162017-12-23 21:55:32
42438shaniamariekinsley000000-00-00 00:00:00
43436Man-Bear-Pig042012-01-18 15:47:44
44105jfversluis18.359.0487.623.8132015-01-04 19:10:22
4582automatic_22.823.0904.636.0172015-08-31 22:36:54
46416dockx114.93453.1142016-06-08 19:38:33
47223bang_bros7.765.0096.958.7682016-06-11 00:12:36
4863ssmm98727.928.4189.493.7272018-01-08 20:01:13
49384PatrickSindelka537.607370.1612012-12-25 21:31:29
50108Puala18.026.9285.630.6152018-01-11 16:43:00

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11207.413.592+15.11562.003.181+2.874
2 DIG9163.453.02573.362.338
3 ONZ8152.882.151+61.00064.895.686+29.062
4 Frontpage8135.932.088+50.00045.074.180+28.428
5 VBL677.319.753+50.00026.524.475+27.168
6 CREW265.265.18718.845.745
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR357.668.956+50.00045.770.470+16.046
9 KLB625.866.15110.540.829
10 TVR223.312.17319.827.592
11 GAM417.739.3078.433.174
12 PTA215.367.6664.723.811
13 GC.2813.59395.230
2998
Biep!
pi_176535162
15 January 2018

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118518.192.224.924+3.159.7437.429.325.626+1.210.885
2osu!4716.190.897.347+3.175.6942.407.985.506+911.459
3FOK!4355.933.333.509+2.430.7932.293.673.133+727.563
4Reddit3835.063.414.329+2.428.1762.522.545.131+1.215.917
5StepmaniaOnline2184.224.406.920+2.269.839874.896.076+295.090
6TeamLiquid2353.895.565.043+447.9722.491.316.579+410.565
7Kongregate2603.289.912.403+442.1031.557.789.573+296.630
8LUElinks2123.153.260.639+116.4341.488.243.603+37.064
9Klamm.de1652.919.998.547+2.108.9211.477.394.752+477.462
10OCN-Overclock.net3022.817.658.120+628.0421.477.068.784+248.565
1113371402.706.700.462+478.4981.408.119.780+203.296
12Hinnavaatlus1162.687.367.333+245.3701.392.841.441+174.651
13What.cd?1782.556.496.527+442.9851.064.241.389+252.883
14PolishTracker1462.452.540.824+304.6901.258.598.758+98.362
15GAMEFORGEGAMES1031.750.521.522+151.439966.159.462+78.369
16Board8541.731.948.160+193.050603.490.253+74.110
17UnofficialLinusTechTips1961.653.936.815+759.7421.107.306.727+382.795
18SwiftIRC871.629.187.396+116.036783.622.034+131.437
19KongregateElite821.392.570.916+220.773513.281.063+201.079
20SWB1031.369.201.408+125.975473.772.518+14.707


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer115.511.519+2.0004.065.8782018-01-15 21:20:55
2Jo0Lz110.170.99931.013.7212018-01-08 23:45:40
3Omentuva106.116.03141.425.9112018-01-14 02:23:28
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.252.299+40.50116.834.380+7.2472018-01-15 22:37:31
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.229.22324.249.3822018-01-13 10:10:21
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator61.442.671+2.00024.418.769+1.0552018-01-15 13:01:38
12Programmeur59.947.83112.508.6492018-01-15 00:22:40
13Apollo1558.798.58122.582.3772017-12-13 12:02:35
14CF8758.460.000+30.00022.419.276+3.6382018-01-15 20:32:38
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate52.900.00017.704.6062018-01-11 10:01:00
18Jegorex52.200.118+10.00020.106.205+4.8942018-01-15 17:36:59
19PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
20TigerXtrm50.702.204+25.00013.472.817+6.8522018-01-15 23:00:40
21DJMO48.630.2286.803.7632018-01-02 08:22:22
22ezechiel00747.940.200+50.00019.166.552+13.8732018-01-15 11:44:40
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26PoisoneIvy42.646.14310.717.3832018-01-07 11:33:28
27Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32DaFan41.268.40620.380.7712017-12-29 12:26:43
33Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
34onlogisch39.627.41813.459.4702018-01-14 20:28:33
35Karina39.267.261+5.56610.829.013+5.2272018-01-15 21:07:09
36DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
37jhilverda38.111.2968.671.7652018-01-12 13:41:37
38gateway36.771.17215.339.8062018-01-14 18:40:54
39SwollyBoy36.600.00019.868.5022018-01-09 18:20:44
40Ge4ce35.864.82830.981.1582018-01-10 20:08:44
41Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
42maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
43Messina35.575.00029.967.7592018-01-08 15:55:33
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Sjowhan33.635.31919.493.3902018-01-10 11:28:58
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47SlechtValk32.297.678+9.90411.505.037+4.1512018-01-16 02:36:09
48Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
49lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
50VinceSTM31.063.065+1.00013.369.748+3252018-01-15 12:29:22
8379
Biep!
pi_176535163

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1138+10sandertjeh14.701.834+1.372.1954.265.371+323.7232018-01-15 17:41:35
279heywoodu23.264.623+200.0002.637.406+17.7862018-01-15 19:38:07
3322+1ijs_beer2.188.664+50.0001.260.806+27.8642018-01-15 12:42:30
4241Satioz6.823.501+50.0002.863.460+45.8622018-01-15 19:04:35
522ezechiel00747.940.200+50.00019.166.552+13.8732018-01-15 11:44:40
6130BootVluchteling15.497.489+50.0005.705.237+14.8582018-01-15 21:21:11
7220Bitlord7.988.929+50.0002.588.078+27.0432018-01-15 22:38:07
881miezziej22.929.213+50.0003.928.334+16.5672018-01-15 11:31:35
9205superworm9.043.483+50.0002.577.031+6.8522018-01-15 17:19:28
1090DirkZz21.177.224+50.0007.693.292+21.4082018-01-15 11:12:09
11248pieterr946.433.866+50.0003.685.608+15.3272018-01-15 22:23:05
12310+2Marcel-o2.614.041+50.000832.800+18.0092018-01-15 11:49:10
13145-1Drizzt14.050.000+50.0004.672.378+12.2772018-01-15 17:40:05
14179joystickj10.705.650+46.9315.025.440+23.0472018-01-15 11:15:53
1586Dr_Flash22.018.819+45.44318.438.228+50.4982018-01-15 20:52:26
167jaapio198477.252.299+40.50116.834.380+7.2472018-01-15 22:37:31
17351+2Runekf1.155.922+35.806605.947+16.5202018-01-16 01:14:05
1814CF8758.460.000+30.00022.419.276+3.6382018-01-15 20:32:38
1920TigerXtrm50.702.204+25.00013.472.817+6.8522018-01-15 23:00:40
20381Nielske013589.899+10.593349.100+5.7592018-01-15 11:45:20
2156p429.597.595+10.00022.843.323+11.0452018-01-15 13:00:59
2283hole198822.184.170+10.00019.328.388+7.5502018-01-15 06:52:18
2318Jegorex52.200.118+10.00020.106.205+4.8942018-01-15 17:36:59
2469CasB25.777.761+10.00016.295.281+7.0222018-01-15 17:30:40
2552mufcie30.438.037+10.00016.862.914+5.1432018-01-15 15:58:41
2647SlechtValk32.297.678+9.90411.505.037+4.1512018-01-16 02:36:09
2735Karina39.267.261+5.56610.829.013+5.2272018-01-15 21:07:09
28305timo832.775.522+2.9371.063.517+7452018-01-15 19:01:29
291wonderer115.511.519+2.0004.065.8782018-01-15 21:20:55
3011commentator61.442.671+2.00024.418.769+1.0552018-01-15 13:01:38
3150VinceSTM31.063.065+1.00013.369.748+3252018-01-15 12:29:22
32152DrNick13.176.613+8215.812.594+4.3302018-01-16 04:00:41
3389Lloris9221.687.493+9610.275.836+1.0662018-01-15 18:52:30
34325Bitterlemon1.968.143924.0332014-02-28 16:56:30
35195Yoghi9.677.4107.277.8992012-07-24 04:12:21
36287PinkPirate3.528.0261.192.1432012-06-07 11:21:04
3767rickmans26.339.4227.610.6232015-10-02 07:29:35
38401Hitomi280.75384.9802014-06-04 21:48:14
39181dynamic99910.540.5703.966.5752013-07-21 12:54:32
40323-1TypTievus2.152.7881.419.2252013-05-07 17:51:49
41347Alphawolf1.249.215487.6952015-08-09 13:25:15
42388Kimiyana492.22892.2372012-02-01 00:06:39
4345Sjowhan33.635.31919.493.3902018-01-10 11:28:58
44147-1liesje197913.783.4522.916.8742014-05-30 15:01:56
45201Drizzt_DoUrden9.235.0583.717.5242013-07-21 00:42:53
4660LightLuke28.442.73412.754.4692018-01-10 22:51:16
47343Erwa1.431.519329.8032018-01-12 15:49:31
4854GimmeGore29.885.2603.243.3332016-02-29 12:47:51
49301StarCastic2.978.7813.185.8022015-01-07 22:32:18
50235Saind7.140.06120.493.6122014-02-05 23:54:12

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11207.439.413+25.82162.014.363+11.182
2 DIG9163.503.025+50.00073.377.665+15.327
3 ONZ8152.884.151+2.00064.896.741+1.055
4 Frontpage8135.982.088+50.00045.081.032+6.852
5 VBL677.419.753+100.00026.558.160+33.685
6 CREW265.265.18718.845.745
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR357.668.95645.770.470
9 KLB625.866.15110.540.829
10 TVR223.322.173+10.00019.835.142+7.550
11 GAM417.786.238+46.9318.456.221+23.047
12 PTA215.417.666+50.0004.750.854+27.043
13 GC.2813.59395.230
22310
Biep!
pi_176559174
16 January 2018

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118518.194.948.606+2.723.6827.430.299.490+973.864
2osu!4716.194.068.778+3.171.4312.408.967.775+982.269
3FOK!4355.933.997.677+664.1682.293.983.762+310.629
4Reddit3835.064.473.530+1.059.2012.523.066.988+521.857
5StepmaniaOnline2184.226.065.934+1.659.014875.259.900+363.824
6TeamLiquid2353.895.941.797+376.7542.491.677.878+361.299
7Kongregate2603.290.712.469+800.0661.558.256.896+467.323
8LUElinks2123.153.470.405+209.7661.488.318.413+74.810
9Klamm.de1652.920.208.136+209.5891.477.497.509+102.757
10OCN-Overclock.net3022.818.193.631+535.5111.477.352.949+284.165
1113371402.707.161.851+461.3891.408.372.088+252.308
12Hinnavaatlus1162.687.551.378+184.0451.392.932.958+91.517
13What.cd?1782.556.766.145+269.6181.064.314.443+73.054
14PolishTracker1462.452.894.546+353.7221.258.754.931+156.173
15GAMEFORGEGAMES1031.750.670.462+148.940966.221.206+61.744
16Board8541.731.978.636+30.476603.509.947+19.694
17UnofficialLinusTechTips1961.654.340.323+403.5081.107.473.855+167.128
18SwiftIRC871.629.525.172+337.776783.683.867+61.833
19KongregateElite821.392.712.256+141.340513.312.041+30.978
20SWB1031.369.327.810+126.402473.828.821+56.303


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer115.515.519+4.0004.065.8782018-01-16 13:08:50
2Jo0Lz110.170.99931.013.7212018-01-08 23:45:40
3Omentuva106.116.03141.425.9112018-01-14 02:23:28
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.252.29916.834.3802018-01-15 22:37:31
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.279.223+50.00024.306.082+56.7002018-01-16 22:19:05
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator61.447.671+5.00024.421.910+3.1412018-01-16 15:30:41
12Programmeur59.997.831+50.00012.516.969+8.3202018-01-17 00:09:48
13Apollo1558.798.58122.582.3772017-12-13 12:02:35
14CF8758.477.000+17.00022.423.365+4.0892018-01-16 17:00:34
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate52.950.000+50.00017.717.174+12.5682018-01-16 14:12:21
18Jegorex52.210.118+10.00020.108.406+2.2012018-01-16 14:06:44
19PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
20TigerXtrm50.707.204+5.00013.473.957+1.1402018-01-16 19:01:00
21DJMO48.630.2286.803.7632018-01-02 08:22:22
22ezechiel00747.990.200+50.00019.176.940+10.3882018-01-16 21:50:20
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26PoisoneIvy42.646.14310.717.3832018-01-07 11:33:28
27Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32DaFan41.268.40620.380.7712017-12-29 12:26:43
33Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
34onlogisch39.627.41813.459.4702018-01-14 20:28:33
35Karina39.268.170+90910.830.154+1.1412018-01-16 18:18:49
36DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
37jhilverda38.111.2968.671.7652018-01-12 13:41:37
38gateway36.771.17215.339.8062018-01-14 18:40:54
39SwollyBoy36.600.00019.868.5022018-01-09 18:20:44
40Ge4ce35.874.828+10.00030.991.690+10.5322018-01-16 22:54:26
41Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
42maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
43Messina35.575.00029.967.7592018-01-08 15:55:33
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Sjowhan33.635.31919.493.3902018-01-10 11:28:58
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47SlechtValk32.312.432+14.75411.507.883+2.8462018-01-17 00:00:18
48Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
49lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
50VinceSTM31.063.06513.369.7482018-01-15 12:29:22
5261
Biep!
pi_176559176

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1203+2superworm9.093.483+50.0002.586.903+9.8722018-01-16 23:00:59
222ezechiel00747.990.200+50.00019.176.940+10.3882018-01-16 21:50:20
39Phoef65.279.223+50.00024.306.082+56.7002018-01-16 22:19:05
4256+2hhenrieke5.484.563+50.0002.366.663+38.0252018-01-16 12:33:10
5102Dragonator18.810.797+50.0005.972.663+19.0742018-01-16 14:17:50
688Boer22221.890.534+50.0006.588.185+16.4652018-01-16 10:59:36
712Programmeur59.997.831+50.00012.516.969+8.3202018-01-17 00:09:48
817Dviate52.950.000+50.00017.717.174+12.5682018-01-16 14:12:21
9264dimmak5.204.136+50.0002.503.072+22.0932018-01-16 12:21:08
10110d4v1d17.684.716+50.0004.762.147+20.4112018-01-16 10:23:41
11350+1Runekf1.182.619+26.697621.270+15.3232018-01-17 01:00:37
1289Lloris9221.710.478+22.98510.278.254+2.4182018-01-16 22:26:08
13216randallvg8.228.636+17.2582.978.424+6.3842018-01-16 21:14:42
1414CF8758.477.000+17.00022.423.365+4.0892018-01-16 17:00:34
1547SlechtValk32.312.432+14.75411.507.883+2.8462018-01-17 00:00:18
1618Jegorex52.210.118+10.00020.108.406+2.2012018-01-16 14:06:44
1769CasB25.787.761+10.00016.299.030+3.7492018-01-16 15:39:30
1852mufcie30.448.037+10.00016.874.915+12.0012018-01-16 23:36:45
1940Ge4ce35.874.828+10.00030.991.690+10.5322018-01-16 22:54:26
2011commentator61.447.671+5.00024.421.910+3.1412018-01-16 15:30:41
2120TigerXtrm50.707.204+5.00013.473.957+1.1402018-01-16 19:01:00
221wonderer115.515.519+4.0004.065.8782018-01-16 13:08:50
23305timo832.778.956+3.4341.064.334+8172018-01-16 21:18:58
2422219hunter917.773.547+2.74810.065.928+28.6802018-01-16 19:09:25
25229nosamason7.378.673+2.3834.098.810+5412018-01-16 21:12:57
26247SleepSub6.480.873+2.0002.674.160+1.7012018-01-16 17:59:46
2735Karina39.268.170+90910.830.154+1.1412018-01-16 18:18:49
28198hi_flyer9.447.7124.354.7362018-01-14 22:06:39
29362Hooidraad959.911506.9872015-12-11 13:33:53
30136superfrostie14.796.5956.513.0712016-03-24 19:00:44
31275JaimyLee4.137.000983.6982015-04-18 12:34:12
32172Krogzar11.754.1275.218.6802014-01-18 15:12:17
33438shaniamariekinsley000000-00-00 00:00:00
34436Man-Bear-Pig042012-01-18 15:47:44
35190TWP9.909.4521.721.4922018-01-08 13:56:50
36416dockx114.93453.1142016-06-08 19:38:33
377jaapio198477.252.29916.834.3802018-01-15 22:37:31
38223bang_bros7.765.0096.958.7682016-06-11 00:12:36
39153LyndAZ13.028.8765.235.4402018-01-11 21:42:11
40391DerRabbit438.677176.9792017-12-23 23:21:10
4126PoisoneIvy42.646.14310.717.3832018-01-07 11:33:28
42117Quotidien17.031.73522.494.5852018-01-13 21:03:45
4385Etcetera22.054.3426.790.7842017-07-27 11:54:22
44106Dutchfighter18.179.0123.695.3362014-04-27 21:35:28
45341Popular Demand1.458.092718.1762013-07-08 12:37:04
464--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
47194Timmmmm9.684.7701.445.1692013-02-14 23:20:55
4878phluphy23.725.7685.123.0732015-02-10 10:17:43
49334silum1.648.051616.2552013-08-26 09:30:30
50199BentenBerge9.427.2657.985.5042016-11-27 23:36:05

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11207.444.413+5.00062.015.512+1.149
2 DIG9163.555.025+52.00073.401.459+23.794
3 ONZ8152.889.151+5.00064.899.882+3.141
4 Frontpage8136.032.088+50.00045.090.904+9.872
5 VBL677.419.75326.558.160
6 CREW265.265.18718.845.745
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR357.668.95645.770.470
9 KLB625.866.15110.540.829
10 TVR223.322.17319.835.142
11 GAM417.786.2388.456.221
12 PTA215.417.6664.750.854
13 GC.2813.59395.230
25693
Biep!
abonnementen ibood.com bol.com Coolblue
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')