abonnementen ibood.com bol.com Coolblue
pi_176470074
registreer om deze reclame te verbergen
Oh en van de 2e plek gestoten :{

Wie of wat zijn osu!
Recordhouder aantal posts op n dag.
4045
onlogisch
pi_176492617
13 January 2018

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118418.182.040.928+1.405.0587.426.356.644+590.594
2osu!4716.183.855.337+3.993.1042.405.986.492+1.338.543
3FOK!4355.930.159.993+412.7172.292.665.780+343.563
4Reddit3835.058.670.461+1.243.6762.520.210.935+610.025
5StepmaniaOnline2194.219.512.697+2.938.303874.536.454+328.394
6TeamLiquid2353.894.679.508+450.1462.490.704.929+504.161
7Kongregate2603.287.803.113+418.1941.557.155.210+223.844
8LUElinks2123.153.090.369+198.6731.488.185.387+74.005
9Klamm.de1652.917.608.294+226.4701.476.729.599+303.752
10OCN-Overclock.net3022.816.522.913+528.5411.476.553.608+217.698
1113371402.705.848.229+191.1711.407.532.930+70.557
12Hinnavaatlus1162.686.890.210+106.2421.392.510.739+131.142
13What.cd?1782.555.948.719+280.1451.063.870.895+230.116
14PolishTracker1462.451.940.829+215.6581.258.346.264+71.548
15GAMEFORGEGAMES1031.750.198.937+71.630965.904.140+50.600
16Board8541.731.735.441+79.011603.398.073+27.477
17UnofficialLinusTechTips1961.652.406.488+743.6971.106.584.165+383.703
18SwiftIRC871.628.918.033+107.397783.438.619+35.718
19KongregateElite821.392.207.170+80.750513.014.482+46.381
20SWB1031.368.844.911+122.832473.622.412+30.801


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer115.506.5194.065.8782018-01-12 21:52:34
2Jo0Lz110.170.99931.013.7212018-01-08 23:45:40
3Omentuva106.116.031+50.00041.425.911+18.8222018-01-14 02:23:28
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.211.79816.827.1332017-12-24 16:18:37
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.229.223+50.00024.249.382+35.1172018-01-13 10:10:21
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator61.429.671+1.00024.412.160+4892018-01-13 13:44:01
12Programmeur59.897.83112.502.5532018-01-11 21:44:03
13Apollo1558.798.58122.582.3772017-12-13 12:02:35
14CF8758.430.00022.415.6382018-01-12 16:24:37
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate52.900.00017.704.6062018-01-11 10:01:00
18Jegorex52.190.118+10.00020.101.311+3.9362018-01-13 14:16:34
19PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
20TigerXtrm50.662.204+5.00013.463.418+1.2242018-01-13 16:13:57
21DJMO48.630.2286.803.7632018-01-02 08:22:22
22ezechiel00747.840.20019.133.9932018-01-10 13:15:47
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26PoisoneIvy42.646.14310.717.3832018-01-07 11:33:28
27Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32DaFan41.268.40620.380.7712017-12-29 12:26:43
33Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
34onlogisch39.577.41813.432.3022018-01-07 15:51:17
35Karina39.257.183+4.12610.819.898+4.1852018-01-13 17:14:45
36DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
37jhilverda38.111.2968.671.7652018-01-12 13:41:37
38gateway36.732.88215.323.1912017-11-05 19:41:25
39SwollyBoy36.600.00019.868.5022018-01-09 18:20:44
40Ge4ce35.864.82830.981.1582018-01-10 20:08:44
41Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
42maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
43Messina35.575.00029.967.7592018-01-08 15:55:33
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Sjowhan33.635.31919.493.3902018-01-10 11:28:58
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47SlechtValk32.285.157+3.16311.498.766+1.5672018-01-14 04:19:44
48Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
49lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
50VinceSTM31.062.06513.369.4232018-01-12 14:36:56
4871
Biep!
pi_176492618

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1217+1Rnie8.085.878+50.0006.806.455+74.7812018-01-13 16:15:49
23Omentuva106.116.031+50.00041.425.911+18.8222018-01-14 02:23:28
3120kanovinnie16.634.959+50.00012.041.982+67.9362018-01-13 15:39:47
4126+1Vetheid16.065.811+50.0005.897.926+18.5082018-01-13 11:44:10
59Phoef65.229.223+50.00024.249.382+35.1172018-01-13 10:10:21
6117Quotidien17.031.735+50.00022.494.585+80.8842018-01-13 21:03:45
7354+3Runekf1.087.560+48.357571.676+24.2302018-01-14 02:28:19
889Lloris9221.665.013+16.65710.271.277+9052018-01-13 15:23:51
9411DaMook170.244+16.15772.590+7.3122018-01-13 15:33:48
1018Jegorex52.190.118+10.00020.101.311+3.9362018-01-13 14:16:34
1120TigerXtrm50.662.204+5.00013.463.418+1.2242018-01-13 16:13:57
12305timo832.772.585+4.7571.062.772+7552018-01-13 23:32:10
1335Karina39.257.183+4.12610.819.898+4.1852018-01-13 17:14:45
14152DrNick13.175.677+3.5005.807.937+2.9122018-01-14 04:00:11
1547SlechtValk32.285.157+3.16311.498.766+1.5672018-01-14 04:19:44
1611commentator61.429.671+1.00024.412.160+4892018-01-13 13:44:01
17104La-Vache-Qui-Rit18.527.13812.071.2132017-12-09 16:51:37
18380Brammetje94600.000227.3472016-09-22 11:30:03
19118DrOetker16.961.2287.311.5262013-11-14 21:11:36
20373Appietjuh695.514412.7692015-01-10 15:23:39
21140Milamber_conDoin14.250.0008.120.8322014-11-07 05:30:21
2213Apollo1558.798.58122.582.3772017-12-13 12:02:35
23345talentt1.318.934730.2652018-01-05 14:42:19
2452mufcie30.428.03716.857.7712018-01-12 13:14:09
25346VageGast1.266.8191.308.9602015-04-11 20:52:45
26396wulfyzef321.445253.7962014-03-23 05:13:17
27221WalkingDisaster7.864.8482.582.9492017-06-20 16:11:16
28280Pettigrew813.827.7522.569.8792017-08-04 10:33:29
2966erikluyten26.420.5317.454.7412012-11-29 22:38:28
30357-1littledutchy1.056.263718.2962014-08-26 14:30:22
31224DeLuna7.653.5412.072.6042013-09-17 10:02:11
32283Peterbin13.603.9551.378.2222012-08-05 00:25:47
33143Elowine14.159.91015.610.4082013-04-18 10:17:41
34294CrunchySelf3.231.7051.846.4052017-03-20 14:57:01
35358sniel1231.037.715251.5922013-01-02 18:52:56
36169BrandX-11.900.0713.497.6082014-03-10 13:12:48
37202rulerofdeath9.148.4708.071.2812017-08-28 00:58:31
38429Compnerd2511.7901.6972014-04-11 21:49:26
3912Programmeur59.897.83112.502.5532018-01-11 21:44:03
40312Marcel-o2.564.041814.7912018-01-05 12:50:12
41162MrManiak00712.250.3012.200.7942012-04-01 18:47:19
42398totaaltom301.156393.0652016-06-21 18:35:17
4374Tha_Duck25.211.2189.089.1922012-07-17 14:07:00
44403equal88269.946260.2952012-04-20 15:28:07
45258hhenrieke5.434.5632.328.6382017-11-24 10:54:56
4636DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
47265AgedeO4.935.0172.274.5882014-02-27 16:20:10
48141s10eke14.243.32416.130.9382017-12-12 16:04:35
49309Jovatov2.600.000207.6182018-01-11 12:03:38
502Jo0Lz110.170.99931.013.7212018-01-08 23:45:40

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11207.398.477+8.50062.000.307+4.136
2 DIG9163.453.02573.362.338
3 ONZ8152.821.151+1.00064.866.624+489
4 Frontpage8135.882.08845.045.752
5 VBL677.269.75326.497.307
6 CREW265.265.187+50.00018.845.745+67.936
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR357.618.95645.754.424
9 KLB625.866.15110.540.829
10 TVR223.312.17319.827.592
11 GAM417.739.3078.433.174
12 PTA215.367.6664.723.811
13 GC.2813.59395.230
14628
Biep!
pi_176493004
registreer om deze reclame te verbergen
quote:
15s.gif Op zaterdag 13 januari 2018 07:33 schreef onlogisch het volgende:
Oh en van de 2e plek gestoten :{

Wie of wat zijn osu!
Da's toch al een paar weken hoor...

En die osy zijn blijkbaar osu-spelers?
http://osu.ppy.sh

[ Bericht 10% gewijzigd door trainfreak op 14-01-2018 09:15:09 ]
pi_176493095
quote:
0s.gif Op zondag 14 januari 2018 09:08 schreef trainfreak het volgende:

[..]

Da's toch al een paar weken hoor...

En die osy zijn blijkbaar osu-spelers?
http://osu.ppy.sh
Ik kijk niet dagelijks in dit topic :Y)
Recordhouder aantal posts op n dag.
4045
onlogisch
pi_176512958
14 January 2018

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows1185+118.189.065.181+7.024.2537.428.114.741+1.758.097
2osu!4716.187.721.653+3.866.3162.407.074.047+1.087.555
3FOK!4355.930.902.716+742.7232.292.945.570+279.790
4Reddit3835.060.986.153+2.315.6922.521.329.214+1.118.279
5StepmaniaOnline218-14.222.137.081+2.624.384874.600.986+64.532
6TeamLiquid2353.895.117.071+437.5632.490.906.014+201.085
7Kongregate2603.289.470.300+1.667.1871.557.492.943+337.733
8LUElinks2123.153.144.205+53.8361.488.206.539+21.152
9Klamm.de1652.917.889.626+281.3321.476.917.290+187.691
10OCN-Overclock.net3022.817.030.078+507.1651.476.820.219+266.611
1113371402.706.221.964+373.7351.407.916.484+383.554
12Hinnavaatlus1162.687.121.963+231.7531.392.666.790+156.051
13What.cd?1782.556.053.542+104.8231.063.988.506+117.611
14PolishTracker1462.452.236.134+295.3051.258.500.396+154.132
15GAMEFORGEGAMES1031.750.370.083+171.146966.081.093+176.953
16Board8541.731.755.110+19.669603.416.143+18.070
17UnofficialLinusTechTips1961.653.177.073+770.5851.106.923.932+339.767
18SwiftIRC871.629.071.360+153.327783.490.597+51.978
19KongregateElite821.392.350.143+142.973513.079.984+65.502
20SWB1031.369.075.433+230.522473.757.811+135.399


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer115.509.519+3.0004.065.8782018-01-14 22:40:20
2Jo0Lz110.170.99931.013.7212018-01-08 23:45:40
3Omentuva106.116.03141.425.9112018-01-14 02:23:28
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.211.79816.827.1332017-12-24 16:18:37
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.229.22324.249.3822018-01-13 10:10:21
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator61.440.671+11.00024.417.714+5.5542018-01-14 21:43:49
12Programmeur59.947.831+50.00012.508.649+6.0962018-01-15 00:22:40
13Apollo1558.798.58122.582.3772017-12-13 12:02:35
14CF8758.430.00022.415.6382018-01-12 16:24:37
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate52.900.00017.704.6062018-01-11 10:01:00
18Jegorex52.190.11820.101.3112018-01-13 14:16:34
19PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
20TigerXtrm50.677.204+15.00013.465.965+2.5472018-01-14 18:26:51
21DJMO48.630.2286.803.7632018-01-02 08:22:22
22ezechiel00747.890.200+50.00019.152.679+18.6862018-01-14 13:43:36
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26PoisoneIvy42.646.14310.717.3832018-01-07 11:33:28
27Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32DaFan41.268.40620.380.7712017-12-29 12:26:43
33Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
34onlogisch39.627.418+50.00013.459.470+27.1682018-01-14 20:28:33
35Karina39.261.695+4.51210.823.786+3.8882018-01-14 23:01:08
36DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
37jhilverda38.111.2968.671.7652018-01-12 13:41:37
38gateway36.771.172+38.29015.339.806+16.6152018-01-14 18:40:54
39SwollyBoy36.600.00019.868.5022018-01-09 18:20:44
40Ge4ce35.864.82830.981.1582018-01-10 20:08:44
41Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
42maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
43Messina35.575.00029.967.7592018-01-08 15:55:33
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Sjowhan33.635.31919.493.3902018-01-10 11:28:58
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47SlechtValk32.287.774+2.61711.500.886+2.1202018-01-15 00:00:43
48Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
49lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
50VinceSTM31.062.06513.369.4232018-01-12 14:36:56
23689
Biep!
pi_176512960
registreer om deze reclame te verbergen

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1209+1Samm8.813.171+126.9595.131.208+36.0822018-01-14 12:12:19
2126Vetheid16.137.390+71.5795.925.641+27.7152018-01-14 15:33:18
358SnIpA29.261.825+50.00010.216.600+23.5082018-01-14 08:09:56
422ezechiel00747.890.200+50.00019.152.679+18.6862018-01-14 13:43:36
5205superworm8.993.483+50.0002.570.179+28.4282018-01-14 13:54:59
6308+1Jovatov2.650.000+50.000209.966+2.3482018-01-14 20:39:48
734onlogisch39.627.418+50.00013.459.470+27.1682018-01-14 20:28:33
812Programmeur59.947.831+50.00012.508.649+6.0962018-01-15 00:22:40
9104La-Vache-Qui-Rit18.577.138+50.00012.091.364+20.1512018-01-14 10:41:42
10198+1hi_flyer9.447.712+50.0004.354.736+16.0462018-01-14 22:06:39
1138gateway36.771.172+38.29015.339.806+16.6152018-01-14 18:40:54
12353+1Runekf1.120.116+32.556589.427+17.7512018-01-15 04:12:17
1389Lloris9221.687.397+22.38410.274.770+3.4932018-01-15 01:08:21
1420TigerXtrm50.677.204+15.00013.465.965+2.5472018-01-14 18:26:51
1511commentator61.440.671+11.00024.417.714+5.5542018-01-14 21:43:49
1669CasB25.767.761+10.00016.288.259+2.6972018-01-15 02:05:11
1735Karina39.261.695+4.51210.823.786+3.8882018-01-14 23:01:08
1851Lafyno31.044.831+3.1497.200.495+2.8282018-01-14 20:11:20
191wonderer115.509.519+3.0004.065.8782018-01-14 22:40:20
2047SlechtValk32.287.774+2.61711.500.886+2.1202018-01-15 00:00:43
2122219hunter917.770.799+1.56210.037.248+15.7422018-01-14 16:00:28
22152DrNick13.175.792+1155.808.264+3272018-01-15 04:00:11
23391DerRabbit438.677176.9792017-12-23 23:21:10
24117Quotidien17.031.73522.494.5852018-01-13 21:03:45
2533Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
26187vosotros10.220.7089.610.0652012-02-18 09:06:01
27341Popular Demand1.458.092718.1762013-07-08 12:37:04
284--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
29111VixenFromHell17.586.6136.726.2572014-03-30 17:50:24
30204totally-insane9.052.7605.895.3422015-02-26 22:58:55
31334silum1.648.051616.2552013-08-26 09:30:30
32199-1BentenBerge9.427.2657.985.5042016-11-27 23:36:05
33168AnneRenze11.917.0354.339.0392017-07-06 20:05:07
34433Zemmel631332013-10-24 19:49:21
35207Gafietsen8.891.0871.163.6612013-08-16 10:59:47
36210-1Neo-Fearstrike8.751.9551.194.4692012-07-06 22:49:36
37163Deviant112.182.6254.417.0272015-07-22 22:14:07
38362Hooidraad959.911506.9872015-12-11 13:33:53
39275JaimyLee4.137.000983.6982015-04-18 12:34:12
40120kanovinnie16.634.95912.041.9822018-01-13 15:39:47
4159Janetje28.868.27620.063.7162017-12-23 21:55:32
42438shaniamariekinsley000000-00-00 00:00:00
43436Man-Bear-Pig042012-01-18 15:47:44
44105jfversluis18.359.0487.623.8132015-01-04 19:10:22
4582automatic_22.823.0904.636.0172015-08-31 22:36:54
46416dockx114.93453.1142016-06-08 19:38:33
47223bang_bros7.765.0096.958.7682016-06-11 00:12:36
4863ssmm98727.928.4189.493.7272018-01-08 20:01:13
49384PatrickSindelka537.607370.1612012-12-25 21:31:29
50108Puala18.026.9285.630.6152018-01-11 16:43:00

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11207.413.592+15.11562.003.181+2.874
2 DIG9163.453.02573.362.338
3 ONZ8152.882.151+61.00064.895.686+29.062
4 Frontpage8135.932.088+50.00045.074.180+28.428
5 VBL677.319.753+50.00026.524.475+27.168
6 CREW265.265.18718.845.745
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR357.668.956+50.00045.770.470+16.046
9 KLB625.866.15110.540.829
10 TVR223.312.17319.827.592
11 GAM417.739.3078.433.174
12 PTA215.367.6664.723.811
13 GC.2813.59395.230
2998
Biep!
pi_176535162
15 January 2018

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118518.192.224.924+3.159.7437.429.325.626+1.210.885
2osu!4716.190.897.347+3.175.6942.407.985.506+911.459
3FOK!4355.933.333.509+2.430.7932.293.673.133+727.563
4Reddit3835.063.414.329+2.428.1762.522.545.131+1.215.917
5StepmaniaOnline2184.224.406.920+2.269.839874.896.076+295.090
6TeamLiquid2353.895.565.043+447.9722.491.316.579+410.565
7Kongregate2603.289.912.403+442.1031.557.789.573+296.630
8LUElinks2123.153.260.639+116.4341.488.243.603+37.064
9Klamm.de1652.919.998.547+2.108.9211.477.394.752+477.462
10OCN-Overclock.net3022.817.658.120+628.0421.477.068.784+248.565
1113371402.706.700.462+478.4981.408.119.780+203.296
12Hinnavaatlus1162.687.367.333+245.3701.392.841.441+174.651
13What.cd?1782.556.496.527+442.9851.064.241.389+252.883
14PolishTracker1462.452.540.824+304.6901.258.598.758+98.362
15GAMEFORGEGAMES1031.750.521.522+151.439966.159.462+78.369
16Board8541.731.948.160+193.050603.490.253+74.110
17UnofficialLinusTechTips1961.653.936.815+759.7421.107.306.727+382.795
18SwiftIRC871.629.187.396+116.036783.622.034+131.437
19KongregateElite821.392.570.916+220.773513.281.063+201.079
20SWB1031.369.201.408+125.975473.772.518+14.707


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer115.511.519+2.0004.065.8782018-01-15 21:20:55
2Jo0Lz110.170.99931.013.7212018-01-08 23:45:40
3Omentuva106.116.03141.425.9112018-01-14 02:23:28
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.252.299+40.50116.834.380+7.2472018-01-15 22:37:31
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.229.22324.249.3822018-01-13 10:10:21
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator61.442.671+2.00024.418.769+1.0552018-01-15 13:01:38
12Programmeur59.947.83112.508.6492018-01-15 00:22:40
13Apollo1558.798.58122.582.3772017-12-13 12:02:35
14CF8758.460.000+30.00022.419.276+3.6382018-01-15 20:32:38
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate52.900.00017.704.6062018-01-11 10:01:00
18Jegorex52.200.118+10.00020.106.205+4.8942018-01-15 17:36:59
19PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
20TigerXtrm50.702.204+25.00013.472.817+6.8522018-01-15 23:00:40
21DJMO48.630.2286.803.7632018-01-02 08:22:22
22ezechiel00747.940.200+50.00019.166.552+13.8732018-01-15 11:44:40
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26PoisoneIvy42.646.14310.717.3832018-01-07 11:33:28
27Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32DaFan41.268.40620.380.7712017-12-29 12:26:43
33Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
34onlogisch39.627.41813.459.4702018-01-14 20:28:33
35Karina39.267.261+5.56610.829.013+5.2272018-01-15 21:07:09
36DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
37jhilverda38.111.2968.671.7652018-01-12 13:41:37
38gateway36.771.17215.339.8062018-01-14 18:40:54
39SwollyBoy36.600.00019.868.5022018-01-09 18:20:44
40Ge4ce35.864.82830.981.1582018-01-10 20:08:44
41Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
42maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
43Messina35.575.00029.967.7592018-01-08 15:55:33
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Sjowhan33.635.31919.493.3902018-01-10 11:28:58
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47SlechtValk32.297.678+9.90411.505.037+4.1512018-01-16 02:36:09
48Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
49lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
50VinceSTM31.063.065+1.00013.369.748+3252018-01-15 12:29:22
8379
Biep!
pi_176535163

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1138+10sandertjeh14.701.834+1.372.1954.265.371+323.7232018-01-15 17:41:35
279heywoodu23.264.623+200.0002.637.406+17.7862018-01-15 19:38:07
3322+1ijs_beer2.188.664+50.0001.260.806+27.8642018-01-15 12:42:30
4241Satioz6.823.501+50.0002.863.460+45.8622018-01-15 19:04:35
522ezechiel00747.940.200+50.00019.166.552+13.8732018-01-15 11:44:40
6130BootVluchteling15.497.489+50.0005.705.237+14.8582018-01-15 21:21:11
7220Bitlord7.988.929+50.0002.588.078+27.0432018-01-15 22:38:07
881miezziej22.929.213+50.0003.928.334+16.5672018-01-15 11:31:35
9205superworm9.043.483+50.0002.577.031+6.8522018-01-15 17:19:28
1090DirkZz21.177.224+50.0007.693.292+21.4082018-01-15 11:12:09
11248pieterr946.433.866+50.0003.685.608+15.3272018-01-15 22:23:05
12310+2Marcel-o2.614.041+50.000832.800+18.0092018-01-15 11:49:10
13145-1Drizzt14.050.000+50.0004.672.378+12.2772018-01-15 17:40:05
14179joystickj10.705.650+46.9315.025.440+23.0472018-01-15 11:15:53
1586Dr_Flash22.018.819+45.44318.438.228+50.4982018-01-15 20:52:26
167jaapio198477.252.299+40.50116.834.380+7.2472018-01-15 22:37:31
17351+2Runekf1.155.922+35.806605.947+16.5202018-01-16 01:14:05
1814CF8758.460.000+30.00022.419.276+3.6382018-01-15 20:32:38
1920TigerXtrm50.702.204+25.00013.472.817+6.8522018-01-15 23:00:40
20381Nielske013589.899+10.593349.100+5.7592018-01-15 11:45:20
2156p429.597.595+10.00022.843.323+11.0452018-01-15 13:00:59
2283hole198822.184.170+10.00019.328.388+7.5502018-01-15 06:52:18
2318Jegorex52.200.118+10.00020.106.205+4.8942018-01-15 17:36:59
2469CasB25.777.761+10.00016.295.281+7.0222018-01-15 17:30:40
2552mufcie30.438.037+10.00016.862.914+5.1432018-01-15 15:58:41
2647SlechtValk32.297.678+9.90411.505.037+4.1512018-01-16 02:36:09
2735Karina39.267.261+5.56610.829.013+5.2272018-01-15 21:07:09
28305timo832.775.522+2.9371.063.517+7452018-01-15 19:01:29
291wonderer115.511.519+2.0004.065.8782018-01-15 21:20:55
3011commentator61.442.671+2.00024.418.769+1.0552018-01-15 13:01:38
3150VinceSTM31.063.065+1.00013.369.748+3252018-01-15 12:29:22
32152DrNick13.176.613+8215.812.594+4.3302018-01-16 04:00:41
3389Lloris9221.687.493+9610.275.836+1.0662018-01-15 18:52:30
34325Bitterlemon1.968.143924.0332014-02-28 16:56:30
35195Yoghi9.677.4107.277.8992012-07-24 04:12:21
36287PinkPirate3.528.0261.192.1432012-06-07 11:21:04
3767rickmans26.339.4227.610.6232015-10-02 07:29:35
38401Hitomi280.75384.9802014-06-04 21:48:14
39181dynamic99910.540.5703.966.5752013-07-21 12:54:32
40323-1TypTievus2.152.7881.419.2252013-05-07 17:51:49
41347Alphawolf1.249.215487.6952015-08-09 13:25:15
42388Kimiyana492.22892.2372012-02-01 00:06:39
4345Sjowhan33.635.31919.493.3902018-01-10 11:28:58
44147-1liesje197913.783.4522.916.8742014-05-30 15:01:56
45201Drizzt_DoUrden9.235.0583.717.5242013-07-21 00:42:53
4660LightLuke28.442.73412.754.4692018-01-10 22:51:16
47343Erwa1.431.519329.8032018-01-12 15:49:31
4854GimmeGore29.885.2603.243.3332016-02-29 12:47:51
49301StarCastic2.978.7813.185.8022015-01-07 22:32:18
50235Saind7.140.06120.493.6122014-02-05 23:54:12

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11207.439.413+25.82162.014.363+11.182
2 DIG9163.503.025+50.00073.377.665+15.327
3 ONZ8152.884.151+2.00064.896.741+1.055
4 Frontpage8135.982.088+50.00045.081.032+6.852
5 VBL677.419.753+100.00026.558.160+33.685
6 CREW265.265.18718.845.745
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR357.668.95645.770.470
9 KLB625.866.15110.540.829
10 TVR223.322.173+10.00019.835.142+7.550
11 GAM417.786.238+46.9318.456.221+23.047
12 PTA215.417.666+50.0004.750.854+27.043
13 GC.2813.59395.230
22310
Biep!
pi_176559174
16 January 2018

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118518.194.948.606+2.723.6827.430.299.490+973.864
2osu!4716.194.068.778+3.171.4312.408.967.775+982.269
3FOK!4355.933.997.677+664.1682.293.983.762+310.629
4Reddit3835.064.473.530+1.059.2012.523.066.988+521.857
5StepmaniaOnline2184.226.065.934+1.659.014875.259.900+363.824
6TeamLiquid2353.895.941.797+376.7542.491.677.878+361.299
7Kongregate2603.290.712.469+800.0661.558.256.896+467.323
8LUElinks2123.153.470.405+209.7661.488.318.413+74.810
9Klamm.de1652.920.208.136+209.5891.477.497.509+102.757
10OCN-Overclock.net3022.818.193.631+535.5111.477.352.949+284.165
1113371402.707.161.851+461.3891.408.372.088+252.308
12Hinnavaatlus1162.687.551.378+184.0451.392.932.958+91.517
13What.cd?1782.556.766.145+269.6181.064.314.443+73.054
14PolishTracker1462.452.894.546+353.7221.258.754.931+156.173
15GAMEFORGEGAMES1031.750.670.462+148.940966.221.206+61.744
16Board8541.731.978.636+30.476603.509.947+19.694
17UnofficialLinusTechTips1961.654.340.323+403.5081.107.473.855+167.128
18SwiftIRC871.629.525.172+337.776783.683.867+61.833
19KongregateElite821.392.712.256+141.340513.312.041+30.978
20SWB1031.369.327.810+126.402473.828.821+56.303


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer115.515.519+4.0004.065.8782018-01-16 13:08:50
2Jo0Lz110.170.99931.013.7212018-01-08 23:45:40
3Omentuva106.116.03141.425.9112018-01-14 02:23:28
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.252.29916.834.3802018-01-15 22:37:31
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.279.223+50.00024.306.082+56.7002018-01-16 22:19:05
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator61.447.671+5.00024.421.910+3.1412018-01-16 15:30:41
12Programmeur59.997.831+50.00012.516.969+8.3202018-01-17 00:09:48
13Apollo1558.798.58122.582.3772017-12-13 12:02:35
14CF8758.477.000+17.00022.423.365+4.0892018-01-16 17:00:34
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate52.950.000+50.00017.717.174+12.5682018-01-16 14:12:21
18Jegorex52.210.118+10.00020.108.406+2.2012018-01-16 14:06:44
19PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
20TigerXtrm50.707.204+5.00013.473.957+1.1402018-01-16 19:01:00
21DJMO48.630.2286.803.7632018-01-02 08:22:22
22ezechiel00747.990.200+50.00019.176.940+10.3882018-01-16 21:50:20
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26PoisoneIvy42.646.14310.717.3832018-01-07 11:33:28
27Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32DaFan41.268.40620.380.7712017-12-29 12:26:43
33Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
34onlogisch39.627.41813.459.4702018-01-14 20:28:33
35Karina39.268.170+90910.830.154+1.1412018-01-16 18:18:49
36DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
37jhilverda38.111.2968.671.7652018-01-12 13:41:37
38gateway36.771.17215.339.8062018-01-14 18:40:54
39SwollyBoy36.600.00019.868.5022018-01-09 18:20:44
40Ge4ce35.874.828+10.00030.991.690+10.5322018-01-16 22:54:26
41Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
42maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
43Messina35.575.00029.967.7592018-01-08 15:55:33
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Sjowhan33.635.31919.493.3902018-01-10 11:28:58
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47SlechtValk32.312.432+14.75411.507.883+2.8462018-01-17 00:00:18
48Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
49lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
50VinceSTM31.063.06513.369.7482018-01-15 12:29:22
5261
Biep!
pi_176559176

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1203+2superworm9.093.483+50.0002.586.903+9.8722018-01-16 23:00:59
222ezechiel00747.990.200+50.00019.176.940+10.3882018-01-16 21:50:20
39Phoef65.279.223+50.00024.306.082+56.7002018-01-16 22:19:05
4256+2hhenrieke5.484.563+50.0002.366.663+38.0252018-01-16 12:33:10
5102Dragonator18.810.797+50.0005.972.663+19.0742018-01-16 14:17:50
688Boer22221.890.534+50.0006.588.185+16.4652018-01-16 10:59:36
712Programmeur59.997.831+50.00012.516.969+8.3202018-01-17 00:09:48
817Dviate52.950.000+50.00017.717.174+12.5682018-01-16 14:12:21
9264dimmak5.204.136+50.0002.503.072+22.0932018-01-16 12:21:08
10110d4v1d17.684.716+50.0004.762.147+20.4112018-01-16 10:23:41
11350+1Runekf1.182.619+26.697621.270+15.3232018-01-17 01:00:37
1289Lloris9221.710.478+22.98510.278.254+2.4182018-01-16 22:26:08
13216randallvg8.228.636+17.2582.978.424+6.3842018-01-16 21:14:42
1414CF8758.477.000+17.00022.423.365+4.0892018-01-16 17:00:34
1547SlechtValk32.312.432+14.75411.507.883+2.8462018-01-17 00:00:18
1618Jegorex52.210.118+10.00020.108.406+2.2012018-01-16 14:06:44
1769CasB25.787.761+10.00016.299.030+3.7492018-01-16 15:39:30
1852mufcie30.448.037+10.00016.874.915+12.0012018-01-16 23:36:45
1940Ge4ce35.874.828+10.00030.991.690+10.5322018-01-16 22:54:26
2011commentator61.447.671+5.00024.421.910+3.1412018-01-16 15:30:41
2120TigerXtrm50.707.204+5.00013.473.957+1.1402018-01-16 19:01:00
221wonderer115.515.519+4.0004.065.8782018-01-16 13:08:50
23305timo832.778.956+3.4341.064.334+8172018-01-16 21:18:58
2422219hunter917.773.547+2.74810.065.928+28.6802018-01-16 19:09:25
25229nosamason7.378.673+2.3834.098.810+5412018-01-16 21:12:57
26247SleepSub6.480.873+2.0002.674.160+1.7012018-01-16 17:59:46
2735Karina39.268.170+90910.830.154+1.1412018-01-16 18:18:49
28198hi_flyer9.447.7124.354.7362018-01-14 22:06:39
29362Hooidraad959.911506.9872015-12-11 13:33:53
30136superfrostie14.796.5956.513.0712016-03-24 19:00:44
31275JaimyLee4.137.000983.6982015-04-18 12:34:12
32172Krogzar11.754.1275.218.6802014-01-18 15:12:17
33438shaniamariekinsley000000-00-00 00:00:00
34436Man-Bear-Pig042012-01-18 15:47:44
35190TWP9.909.4521.721.4922018-01-08 13:56:50
36416dockx114.93453.1142016-06-08 19:38:33
377jaapio198477.252.29916.834.3802018-01-15 22:37:31
38223bang_bros7.765.0096.958.7682016-06-11 00:12:36
39153LyndAZ13.028.8765.235.4402018-01-11 21:42:11
40391DerRabbit438.677176.9792017-12-23 23:21:10
4126PoisoneIvy42.646.14310.717.3832018-01-07 11:33:28
42117Quotidien17.031.73522.494.5852018-01-13 21:03:45
4385Etcetera22.054.3426.790.7842017-07-27 11:54:22
44106Dutchfighter18.179.0123.695.3362014-04-27 21:35:28
45341Popular Demand1.458.092718.1762013-07-08 12:37:04
464--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
47194Timmmmm9.684.7701.445.1692013-02-14 23:20:55
4878phluphy23.725.7685.123.0732015-02-10 10:17:43
49334silum1.648.051616.2552013-08-26 09:30:30
50199BentenBerge9.427.2657.985.5042016-11-27 23:36:05

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11207.444.413+5.00062.015.512+1.149
2 DIG9163.555.025+52.00073.401.459+23.794
3 ONZ8152.889.151+5.00064.899.882+3.141
4 Frontpage8136.032.088+50.00045.090.904+9.872
5 VBL677.419.75326.558.160
6 CREW265.265.18718.845.745
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR357.668.95645.770.470
9 KLB625.866.15110.540.829
10 TVR223.322.17319.835.142
11 GAM417.786.2388.456.221
12 PTA215.417.6664.750.854
13 GC.2813.59395.230
25693
Biep!
pi_176580835
17 January 2018

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118518.197.634.187+2.685.5817.431.699.707+1.400.217
2osu!4716.197.328.066+3.259.2882.410.199.567+1.231.792
3FOK!4355.934.732.664+734.9872.294.254.628+270.866
4Reddit3835.065.506.840+1.033.3102.523.655.972+588.984
5StepmaniaOnline2184.227.973.655+1.907.721875.683.810+423.910
6TeamLiquid2353.896.461.619+519.8222.491.999.726+321.848
7Kongregate2603.290.889.516+177.0471.558.414.623+157.727
8LUElinks2123.153.674.596+204.1911.488.395.601+77.188
9Klamm.de1652.920.385.854+177.7181.477.594.647+97.138
10OCN-Overclock.net3022.818.627.205+433.5741.477.535.618+182.669
1113371402.707.457.647+295.7961.408.509.265+137.177
12Hinnavaatlus1162.687.749.273+197.8951.393.029.740+96.782
13What.cd?1782.556.928.238+162.0931.064.376.515+62.072
14PolishTracker1462.453.426.116+531.5701.259.002.052+247.121
15GAMEFORGEGAMES1031.750.778.077+107.615966.282.296+61.090
16Board8541.732.148.761+170.125603.552.622+42.675
17UnofficialLinusTechTips1961.655.050.180+709.8571.107.874.733+400.878
18SwiftIRC871.629.614.981+89.809783.745.123+61.256
19KongregateElite821.392.871.968+159.712513.448.072+136.031
20SWB1031.369.394.306+66.496473.840.433+11.612


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer115.523.519+8.0004.065.8782018-01-17 21:39:16
2Jo0Lz110.170.99931.013.7212018-01-08 23:45:40
3Omentuva106.166.031+50.00041.436.718+10.8072018-01-17 17:19:35
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.252.29916.834.3802018-01-15 22:37:31
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.279.22324.306.0822018-01-16 22:19:05
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator61.450.671+3.00024.423.000+1.0902018-01-17 22:20:01
12Programmeur59.997.83112.516.9692018-01-17 00:09:48
13Apollo1558.798.58122.582.3772017-12-13 12:02:35
14CF8758.500.000+23.00022.427.620+4.2552018-01-17 19:56:31
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate52.950.00017.717.1742018-01-16 14:12:21
18Jegorex52.220.118+10.00020.112.803+4.3972018-01-17 15:46:03
19PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
20TigerXtrm50.737.204+30.00013.484.270+10.3132018-01-17 23:05:55
21DJMO48.630.2286.803.7632018-01-02 08:22:22
22ezechiel00747.990.20019.176.9402018-01-16 21:50:20
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26PoisoneIvy42.646.14310.717.3832018-01-07 11:33:28
27Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32DaFan41.268.40620.380.7712017-12-29 12:26:43
33Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
34onlogisch39.627.41813.459.4702018-01-14 20:28:33
35Karina39.271.407+3.23710.832.270+2.1162018-01-17 21:10:32
36DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
37jhilverda38.161.296+50.0008.687.989+16.2242018-01-17 11:34:21
38gateway36.771.17215.339.8062018-01-14 18:40:54
39SwollyBoy36.600.00019.868.5022018-01-09 18:20:44
40Ge4ce35.874.82830.991.6902018-01-16 22:54:26
41Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
42maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
43Messina35.587.500+12.50029.979.265+11.5062018-01-17 12:22:26
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Sjowhan33.635.31919.493.3902018-01-10 11:28:58
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47SlechtValk32.322.271+9.83911.511.196+3.3132018-01-18 00:00:18
48Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
49lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
50VinceSTM31.063.06513.369.7482018-01-15 12:29:22
19068
Biep!
pi_176580836

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
190DirkZz21.227.305+50.0817.757.793+64.5012018-01-17 21:01:45
2248pieterr946.483.866+50.0003.692.426+6.8182018-01-17 21:39:15
3189+1TWP9.959.452+50.0001.737.684+16.1922018-01-17 16:22:19
43Omentuva106.166.031+50.00041.436.718+10.8072018-01-17 17:19:35
5112jimcom8917.494.789+50.0004.474.246+10.6182018-01-17 16:56:17
676ChristiaaNL24.494.040+50.00011.436.969+18.5252018-01-17 16:11:49
7134Maginneke14.934.169+50.00025.717.466+14.4612018-01-17 11:35:31
8307+1Jovatov2.700.000+50.000214.804+4.8382018-01-17 20:06:53
9108Puala18.076.928+50.0005.642.593+11.9782018-01-17 14:14:17
1037jhilverda38.161.296+50.0008.687.989+16.2242018-01-17 11:34:21
11145Drizzt14.100.000+50.0004.687.108+14.7302018-01-17 20:02:36
1220TigerXtrm50.737.204+30.00013.484.270+10.3132018-01-17 23:05:55
1314CF8758.500.000+23.00022.427.620+4.2552018-01-17 19:56:31
14380+1Nielske013605.581+15.682357.937+8.8372018-01-17 16:17:30
15365KingOfThePotatoPeople851.807+14.124239.441+2.3752018-01-17 22:00:19
1643Messina35.587.500+12.50029.979.265+11.5062018-01-17 12:22:26
1718Jegorex52.220.118+10.00020.112.803+4.3972018-01-17 15:46:03
1852mufcie30.458.037+10.00016.877.674+2.7592018-01-17 10:46:54
1956p429.607.595+10.00022.854.769+11.4462018-01-17 13:26:59
2089Lloris9221.720.356+9.87810.279.795+1.5412018-01-17 22:15:33
2147SlechtValk32.322.271+9.83911.511.196+3.3132018-01-18 00:00:18
221wonderer115.523.519+8.0004.065.8782018-01-17 21:39:16
23349+1Runekf1.190.307+7.688626.632+5.3622018-01-17 11:26:26
24152DrNick13.182.999+6.3865.821.031+8.4282018-01-18 04:00:42
25216randallvg8.234.076+5.4402.980.424+2.0002018-01-17 15:38:26
26247SleepSub6.484.873+4.0002.675.189+1.0292018-01-17 18:43:08
2735Karina39.271.407+3.23710.832.270+2.1162018-01-17 21:10:32
2811commentator61.450.671+3.00024.423.000+1.0902018-01-17 22:20:01
29305timo832.781.088+2.1321.064.741+4072018-01-17 18:37:09
3097thomasss20.002.8956.057.5142012-02-03 18:59:30
31146domender1213.838.3925.836.9982017-01-07 00:00:31
3248Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
33348mike07091.217.665533.7592013-05-24 15:41:26
34171Dreminator11.819.6589.795.6052012-04-30 22:20:12
3579heywoodu23.264.6232.637.4062018-01-15 19:38:07
36219sXAnarioN8.002.2165.425.5322018-01-03 09:30:14
37337KoertH1.561.143935.8672013-09-03 16:29:27
38103WyriHaximus18.734.4613.885.8382013-02-06 22:43:54
39411DaMook170.24472.5902018-01-13 15:33:48
40303Mathijz2.939.9121.253.0582012-09-05 19:50:37
41370Schweppes768.552498.8602012-11-14 19:12:00
4283hole198822.184.17019.328.3882018-01-15 06:52:18
43214Beardslasher8.425.0256.806.9342016-02-25 19:15:30
44311trollling2.584.7364.7782012-10-22 08:15:37
45312Appelvla2.568.507858.0202012-07-08 01:45:47
46274RhytmicalRemedy4.167.0841.430.9632014-01-29 18:59:58
47356TheFastOne1.068.0161.055.8752017-06-26 10:56:05
48306maarten42.744.7731.059.9122014-03-10 07:12:13
4998RockNijntje19.967.4496.725.1122018-01-12 15:07:49
5028stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11207.480.799+36.38662.034.253+18.741
2 DIG9163.609.025+54.00073.409.306+7.847
3 ONZ8152.892.151+3.00064.900.972+1.090
4 Frontpage8136.032.08845.090.904
5 VBL677.519.834+100.08126.637.391+79.231
6 CREW265.265.18718.845.745
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR357.681.456+12.50045.781.976+11.506
9 KLB625.880.275+14.12410.543.204+2.375
10 TVR223.322.17319.835.142
11 GAM417.786.2388.456.221
12 PTA215.417.6664.750.854
13 GC.2813.59395.230
4613
Biep!
pi_176603442
18 January 2018

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118518.200.644.993+3.010.8067.432.709.369+1.009.662
2osu!4716.200.832.578+3.504.5122.411.294.880+1.095.313
3FOK!4355.935.714.432+981.7682.294.618.268+363.640
4Reddit3835.066.750.204+1.243.3642.524.216.897+560.925
5StepmaniaOnline2184.230.350.932+2.377.277876.046.299+362.489
6TeamLiquid2353.896.973.971+512.3522.492.350.435+350.709
7Kongregate2603.291.359.173+469.6571.558.609.067+194.444
8LUElinks2123.153.923.013+248.4171.488.461.972+66.371
9Klamm.de1652.920.708.622+322.7681.477.741.016+146.369
10OCN-Overclock.net3022.819.284.899+657.6941.477.745.268+209.650
1113371402.707.714.617+256.9701.408.588.998+79.733
12Hinnavaatlus1162.687.973.450+224.1771.393.277.424+247.684
13What.cd?1782.557.184.880+256.6421.064.447.658+71.143
14PolishTracker1462.453.702.675+276.5591.259.085.170+83.118
15GAMEFORGEGAMES1031.750.948.633+170.556966.354.174+71.878
16Board8541.732.201.810+53.049603.567.853+15.231
17UnofficialLinusTechTips1961.655.654.904+604.7241.108.276.580+401.847
18SwiftIRC871.629.695.479+80.498783.774.986+29.863
19KongregateElite821.393.114.833+242.865513.542.558+94.486
20SWB1031.369.519.465+125.159473.872.572+32.139


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer115.526.519+3.0004.065.8782018-01-18 14:18:40
2Jo0Lz110.220.999+50.00031.044.742+31.0212018-01-18 10:02:25
3Omentuva106.166.03141.436.7182018-01-17 17:19:35
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.252.29916.834.3802018-01-15 22:37:31
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.279.22324.306.0822018-01-16 22:19:05
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator61.458.671+8.00024.426.294+3.2942018-01-18 22:15:09
12Programmeur59.997.83112.516.9692018-01-17 00:09:48
13Apollo1558.798.58122.582.3772017-12-13 12:02:35
14CF8758.520.000+20.00022.432.374+4.7542018-01-18 21:31:25
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate52.950.00017.717.1742018-01-16 14:12:21
18Jegorex52.230.118+10.00020.117.238+4.4352018-01-18 16:33:33
19PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
20TigerXtrm50.757.204+20.00013.487.678+3.4082018-01-18 23:50:10
21DJMO48.956.288+326.0606.886.546+82.7832018-01-18 06:43:08
22ezechiel00748.040.200+50.00019.186.467+9.5272018-01-18 13:44:06
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26PoisoneIvy42.646.14310.717.3832018-01-07 11:33:28
27Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32DaFan41.268.40620.380.7712017-12-29 12:26:43
33Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
34onlogisch39.627.41813.459.4702018-01-14 20:28:33
35Karina39.277.967+6.56010.836.483+4.2132018-01-18 20:19:09
36DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
37jhilverda38.161.2968.687.9892018-01-17 11:34:21
38gateway36.771.17215.339.8062018-01-14 18:40:54
39SwollyBoy36.600.00019.868.5022018-01-09 18:20:44
40Ge4ce35.879.828+5.00030.996.516+4.8262018-01-18 17:34:03
41Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
42maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
43Messina35.587.50029.979.2652018-01-17 12:22:26
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Sjowhan33.635.31919.493.3902018-01-10 11:28:58
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47SlechtValk32.326.034+3.76311.512.846+1.6502018-01-19 00:00:31
48Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
49+1VinceSTM31.113.065+50.00013.382.473+12.7252018-01-18 15:37:18
50-1lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
7665
Biep!
pi_176603443

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
121DJMO48.956.288+326.0606.886.546+82.7832018-01-18 06:43:08
222ezechiel00748.040.200+50.00019.186.467+9.5272018-01-18 13:44:06
393ursel20.690.255+50.0008.813.543+13.9872018-01-18 17:07:13
4168+2wisheh11.933.487+50.00015.498.860+38.6942018-01-18 22:23:54
552+1guitarist.nl30.461.792+50.0007.190.822+12.1842018-01-18 22:38:50
6306+1Jovatov2.750.000+50.000217.861+3.0572018-01-18 15:41:39
72Jo0Lz110.220.999+50.00031.044.742+31.0212018-01-18 10:02:25
897+1RockNijntje20.017.449+50.0006.732.024+6.9122018-01-18 15:26:05
949+1VinceSTM31.113.065+50.00013.382.473+12.7252018-01-18 15:37:18
1063ssmm98727.978.418+50.0009.528.011+34.2842018-01-18 08:37:04
1158SnIpA29.311.825+50.00010.237.911+21.3112018-01-18 10:39:13
12193War Hero from the Past9.726.355+25.4623.900.153+28.1752018-01-18 10:37:40
1320TigerXtrm50.757.204+20.00013.487.678+3.4082018-01-18 23:50:10
1414CF8758.520.000+20.00022.432.374+4.7542018-01-18 21:31:25
1589Lloris9221.730.594+10.23810.282.126+2.3312018-01-18 19:42:48
1683hole198822.194.170+10.00019.340.006+11.6182018-01-18 21:06:20
1718Jegorex52.230.118+10.00020.117.238+4.4352018-01-18 16:33:33
1856p429.617.595+10.00022.864.593+9.8242018-01-18 20:43:45
1911commentator61.458.671+8.00024.426.294+3.2942018-01-18 22:15:09
2035Karina39.277.967+6.56010.836.483+4.2132018-01-18 20:19:09
21380Nielske013611.666+6.085362.422+4.4852018-01-18 14:49:33
22305timo832.786.325+5.2371.066.292+1.5512018-01-18 23:30:51
23349Runekf1.195.342+5.035632.479+5.8472018-01-18 22:58:02
2440Ge4ce35.879.828+5.00030.996.516+4.8262018-01-18 17:34:03
2564Fha26.578.311+4.7264.398.370+9132018-01-18 19:06:10
2647SlechtValk32.326.034+3.76311.512.846+1.6502018-01-19 00:00:31
271wonderer115.526.519+3.0004.065.8782018-01-18 14:18:40
28216randallvg8.236.238+2.1622.982.424+2.0002018-01-18 15:25:51
29152DrNick13.183.439+4405.824.862+3.8312018-01-19 04:00:42
30128RainofDeath15.931.7477.951.7832014-12-23 22:59:34
31302brunetjah2.978.0401.126.2302012-05-30 21:08:18
32241Satioz6.823.5012.863.4602018-01-15 19:04:35
33260HaywoodJablome5.393.1921.181.1932014-06-08 11:49:14
34186Nitz10.239.6401.503.5442012-04-14 10:33:40
3530Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
36182olgalala10.450.2635.853.4922013-04-29 07:58:55
37203superworm9.093.4832.586.9032018-01-16 23:00:59
38281Shoalin3.820.2776.819.1102015-07-29 10:04:25
39360Cherryi1.000.076339.0522012-06-14 20:19:16
40108Puala18.076.9285.642.5932018-01-17 14:14:17
41369ThijsBokkers768.804379.9602014-09-08 12:00:35
42332Zilverdolk1.678.892452.5262012-08-14 19:16:28
4372Intrepidity25.507.9236.431.1222013-09-20 15:55:00
44351ueberduitser1.163.1311.369.3932016-06-28 15:56:38
45143Detroit14.191.8832.988.1092015-06-17 16:46:58
46390RavioliPunch443.879240.6272012-06-02 20:09:33
4716SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
48383Scrummie1559.469123.6312017-04-10 19:24:08
49298giemiebier3.049.5241.932.3172015-09-03 17:51:10
50384PatrickSindelka537.607370.1612012-12-25 21:31:29

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11207.551.239+70.44062.048.404+14.151
2 DIG9163.659.025+50.00073.423.293+13.987
3 ONZ8152.950.151+58.00064.925.577+24.605
4 Frontpage8136.032.08845.090.904
5 VBL677.519.83426.637.391
6 CREW265.591.247+326.06018.928.528+82.783
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR357.681.45645.781.976
9 KLB625.880.27510.543.204
10 TVR223.332.173+10.00019.846.760+11.618
11 GAM417.786.2388.456.221
12 PTA215.417.6664.750.854
13 GC.2813.59395.230
26983
Biep!
pi_176628365
19 January 2018

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows1186+118.203.039.251+2.394.2587.433.828.930+1.119.561
2osu!4716.204.286.819+3.454.2412.412.537.331+1.242.451
3FOK!4355.936.546.552+832.1202.294.936.277+318.009
4Reddit3835.067.805.210+1.055.0062.524.601.275+384.378
5StepmaniaOnline2184.233.195.785+2.844.853876.535.573+489.274
6TeamLiquid2353.897.974.276+1.000.3052.492.862.321+511.886
7Kongregate2603.291.960.532+601.3591.558.816.418+207.351
8LUElinks2123.154.150.280+227.2671.488.542.613+80.641
9Klamm.de1652.921.028.221+319.5991.477.877.348+136.332
10OCN-Overclock.net3022.819.729.983+445.0841.477.911.057+165.789
1113371402.708.402.516+687.8991.408.843.228+254.230
12Hinnavaatlus1162.688.144.679+171.2291.393.348.391+70.967
13What.cd?1782.557.474.294+289.4141.064.579.811+132.153
14PolishTracker1462.454.084.452+381.7771.259.222.043+136.873
15GAMEFORGEGAMES1031.751.046.784+98.151966.407.375+53.201
16Board8541.732.304.542+102.732603.592.372+24.519
17UnofficialLinusTechTips1961.656.533.375+878.4711.108.589.362+312.782
18SwiftIRC871.629.719.492+24.013783.795.168+20.182
19KongregateElite821.393.194.833+80.000513.590.535+47.977
20SWB1031.369.631.375+111.910473.905.108+32.536


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer115.526.5194.065.8782018-01-18 14:18:40
2Jo0Lz110.220.99931.044.7422018-01-18 10:02:25
3Omentuva106.166.03141.436.7182018-01-17 17:19:35
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.252.29916.834.3802018-01-15 22:37:31
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.279.22324.306.0822018-01-16 22:19:05
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator61.464.671+6.00024.428.916+2.6222018-01-19 23:34:15
12Programmeur59.997.83112.516.9692018-01-17 00:09:48
13Apollo1558.798.58122.582.3772017-12-13 12:02:35
14CF8758.532.000+12.00022.435.081+2.7072018-01-19 14:18:29
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate52.950.00017.717.1742018-01-16 14:12:21
18Jegorex52.250.118+20.00020.122.407+5.1692018-01-19 23:14:29
19PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
20TigerXtrm50.777.204+20.00013.495.886+8.2082018-01-20 00:22:02
21DJMO48.956.2886.886.5462018-01-18 06:43:08
22ezechiel00748.040.20019.186.4672018-01-18 13:44:06
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26PoisoneIvy42.646.14310.717.3832018-01-07 11:33:28
27Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32DaFan41.268.40620.380.7712017-12-29 12:26:43
33Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
34onlogisch39.627.41813.459.4702018-01-14 20:28:33
35Karina39.279.406+1.43910.837.909+1.4262018-01-19 21:09:52
36DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
37jhilverda38.161.2968.687.9892018-01-17 11:34:21
38gateway36.771.17215.339.8062018-01-14 18:40:54
39SwollyBoy36.600.00019.868.5022018-01-09 18:20:44
40Ge4ce35.879.82830.996.5162018-01-18 17:34:03
41Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
42maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
43Messina35.587.50029.979.2652018-01-17 12:22:26
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Sjowhan33.635.31919.493.3902018-01-10 11:28:58
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47SlechtValk32.329.396+3.36211.515.287+2.4412018-01-20 00:00:34
48Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
49VinceSTM31.114.065+1.00013.383.031+5582018-01-19 12:36:10
50lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
21163
Biep!
pi_176628366

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
179heywoodu23.464.623+200.0002.654.872+17.4662018-01-19 23:21:33
2153LyndAZ13.084.431+55.5555.269.036+33.5962018-01-19 22:49:47
3236+1Hedzlin7.119.574+50.0005.150.919+36.5612018-01-19 16:23:36
460LightLuke28.492.734+50.00012.769.522+15.0532018-01-19 21:53:55
5125+1Vetheid16.187.390+50.0005.944.828+19.1872018-01-19 19:51:59
6130BootVluchteling15.547.489+50.0005.716.211+10.9742018-01-19 22:25:15
7145Drizzt14.150.000+50.0004.703.119+16.0112018-01-19 23:51:03
8218+1sXAnarioN8.052.216+50.0005.472.754+47.2222018-01-19 16:43:01
9178+1joystickj10.755.650+50.0005.044.611+19.1712018-01-19 14:17:27
10263+1dimmak5.254.136+50.0002.524.305+21.2332018-01-19 16:32:08
1170+1BBQSausage25.572.594+50.0008.881.586+13.1362018-01-19 13:49:49
1218Jegorex52.250.118+20.00020.122.407+5.1692018-01-19 23:14:29
1320TigerXtrm50.777.204+20.00013.495.886+8.2082018-01-20 00:22:02
14152DrNick13.195.607+12.1685.829.478+4.6162018-01-20 05:00:43
1514CF8758.532.000+12.00022.435.081+2.7072018-01-19 14:18:29
16349Runekf1.206.715+11.373640.772+8.2932018-01-20 01:29:17
17231leonn7.340.000+10.0003.257.002+10.2242018-01-19 16:28:58
1869CasB25.797.761+10.00016.312.543+13.5132018-01-19 13:44:13
1952+1mufcie30.468.037+10.00016.881.065+3.3912018-01-19 10:53:06
2011commentator61.464.671+6.00024.428.916+2.6222018-01-19 23:34:15
2189Lloris9221.735.326+4.73210.285.201+3.0752018-01-19 18:34:19
22216randallvg8.240.688+4.4502.984.424+2.0002018-01-19 13:45:56
2347SlechtValk32.329.396+3.36211.515.287+2.4412018-01-20 00:00:34
2435Karina39.279.406+1.43910.837.909+1.4262018-01-19 21:09:52
2549VinceSTM31.114.065+1.00013.383.031+5582018-01-19 12:36:10
26380Nielske013611.707+41362.578+1562018-01-19 07:12:53
273Omentuva106.166.03141.436.7182018-01-17 17:19:35
28409JTT185.776153.7552014-07-02 16:53:14
29112jimcom8917.494.7894.474.2462018-01-17 16:56:17
30289Kuchiyose3.423.582781.4212013-01-23 23:32:16
31206josvg8.914.0711.878.2212014-10-12 00:41:26
32148SGTfap13.407.2188.385.6962017-10-12 23:39:41
33204yorP9.080.0362.713.5562012-07-03 18:56:09
34364summer2bird866.517482.7982012-05-18 14:21:57
35174Luckysmurf10.991.4032.504.4632012-05-13 20:30:02
36193War Hero from the Past9.726.3553.900.1532018-01-18 10:37:40
3771-1vaarsuvius25.558.30510.701.0862017-04-26 13:59:33
38213Dixymox8.492.4492.251.6642012-11-22 18:22:18
39127dekkered16.017.2257.479.5492013-04-15 12:17:29
40308NLferdiNL2.663.9851.002.5932017-09-19 10:03:13
41183Burnaboy10.394.6355.348.1442014-07-19 21:16:43
42404Sir Amoeba268.90439.1672013-01-04 16:54:40
43230NJ7.343.8845.105.0732012-04-25 09:04:23
44295Buckel3.149.8434.684.7392012-12-23 21:39:01
45154verluci12.981.1485.279.9802017-03-07 22:08:30
46407Mean_eline203.18359.4272016-02-03 11:36:22
4796svgamer20.096.4226.450.0482015-03-30 11:09:14
4851Lafyno31.044.8317.200.4952018-01-14 20:11:20
496Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
50314Siem0.o2.493.3961.103.4162015-01-04 20:37:28

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11207.633.407+82.16862.074.364+25.960
2 DIG9163.759.025+100.00073.459.579+36.286
3 ONZ8152.956.151+6.00064.928.199+2.622
4 Frontpage8136.087.643+55.55545.124.500+33.596
5 VBL677.569.834+50.00026.653.402+16.011
6 CREW265.591.24718.928.528
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR357.681.45645.781.976
9 KLB625.880.27510.543.204
10 TVR223.332.17319.846.760
11 GAM417.836.238+50.0008.475.392+19.171
12 PTA215.417.6664.750.854
13 GC.2813.59395.230
20143
Biep!
pi_176648004
20 January 2018

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118618.204.105.118+1.065.8677.434.314.735+485.805
2osu!4716.208.172.891+3.886.0722.413.878.823+1.341.492
3FOK!4355.937.147.735+601.1832.295.195.405+259.128
4Reddit3835.069.213.989+1.408.7792.525.628.391+1.027.116
5StepmaniaOnline2184.235.096.175+1.900.390877.004.207+468.634
6TeamLiquid2353.898.564.918+590.6422.493.333.967+471.646
7Kongregate2603.292.560.234+599.7021.559.485.959+669.541
8LUElinks2123.154.213.183+62.9031.488.644.332+101.719
9Klamm.de1652.921.202.566+174.3451.477.970.630+93.282
10OCN-Overclock.net3022.820.162.952+432.9691.478.086.004+174.947
1113371402.708.656.051+253.5351.408.928.871+85.643
12Hinnavaatlus1162.688.386.609+241.9301.393.564.078+215.687
13What.cd?1782.557.633.985+159.6911.064.623.880+44.069
14PolishTracker1462.454.921.075+836.6231.259.716.461+494.418
15GAMEFORGEGAMES1031.751.083.208+36.424966.491.807+84.432
16Board8541.732.325.075+20.533603.605.697+13.325
17UnofficialLinusTechTips1961.658.081.615+1.548.2401.109.186.751+597.389
18SwiftIRC871.629.751.233+31.741783.809.538+14.370
19KongregateElite821.393.338.287+143.454513.673.431+82.896
20SWB1031.369.849.718+218.343474.026.981+121.873


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer115.528.519+2.0004.065.8782018-01-20 13:21:56
2Jo0Lz110.220.99931.044.7422018-01-18 10:02:25
3Omentuva106.216.031+50.00041.457.860+21.1422018-01-20 19:47:41
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.252.29916.834.3802018-01-15 22:37:31
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.279.22324.306.0822018-01-16 22:19:05
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator61.469.671+5.00024.431.867+2.9512018-01-20 23:06:16
12Programmeur60.047.831+50.00012.527.665+10.6962018-01-20 16:23:59
13Apollo1558.798.58122.582.3772017-12-13 12:02:35
14CF8758.532.00022.435.0812018-01-19 14:18:29
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate52.950.00017.717.1742018-01-16 14:12:21
18Jegorex52.260.118+10.00020.124.417+2.0102018-01-20 21:52:40
19PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
20TigerXtrm50.792.204+15.00013.501.249+5.3632018-01-21 01:02:51
21DJMO48.956.2886.886.5462018-01-18 06:43:08
22ezechiel00748.090.200+50.00019.197.775+11.3082018-01-20 16:16:17
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26PoisoneIvy42.646.14310.717.3832018-01-07 11:33:28
27Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32DaFan41.268.40620.380.7712017-12-29 12:26:43
33Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
34onlogisch39.627.41813.459.4702018-01-14 20:28:33
35Karina39.281.986+2.58010.839.904+1.9952018-01-20 23:37:17
36DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
37jhilverda38.161.2968.687.9892018-01-17 11:34:21
38gateway36.771.17215.339.8062018-01-14 18:40:54
39SwollyBoy36.600.00019.868.5022018-01-09 18:20:44
40Ge4ce35.879.82830.996.5162018-01-18 17:34:03
41Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
42maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
43Messina35.587.50029.979.2652018-01-17 12:22:26
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Sjowhan33.635.31919.493.3902018-01-10 11:28:58
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47SlechtValk32.332.419+3.02311.518.001+2.7142018-01-21 00:00:16
48Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
49VinceSTM31.114.06513.383.0312018-01-19 12:36:10
50lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
8977
Biep!
pi_176648005

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1346+3Runekf1.271.588+64.873665.901+25.1292018-01-21 04:16:46
287trainfreak21.955.615+58.1315.966.232+26.3882018-01-20 12:52:46
3203superworm9.143.483+50.0002.593.971+7.0682018-01-20 13:39:24
422ezechiel00748.090.200+50.00019.197.775+11.3082018-01-20 16:16:17
5200Chris Gamgee9.295.500+50.0004.479.718+36.1242018-01-20 22:47:07
612Programmeur60.047.831+50.00012.527.665+10.6962018-01-20 16:23:59
7143+2Drizzt14.200.000+50.0004.712.694+9.5752018-01-20 23:20:47
83Omentuva106.216.031+50.00041.457.860+21.1422018-01-20 19:47:41
9117Quotidien17.081.346+49.61122.554.261+59.6762018-01-20 18:33:18
1057no_tukker29.481.630+24.5068.011.356+9.0312018-01-20 13:38:27
1189Lloris9221.755.770+20.44410.288.637+3.4362018-01-20 20:34:49
1220TigerXtrm50.792.204+15.00013.501.249+5.3632018-01-21 01:02:51
13230+1leonn7.350.000+10.0003.258.497+1.4952018-01-20 16:37:48
1418Jegorex52.260.118+10.00020.124.417+2.0102018-01-20 21:52:40
1583hole198822.204.170+10.00019.348.826+8.8202018-01-21 05:47:21
1669CasB25.807.761+10.00016.316.572+4.0292018-01-21 00:09:20
17152DrNick13.202.229+6.6225.831.925+2.4472018-01-21 04:00:43
1822219hunter917.778.820+5.27310.070.208+4.2802018-01-20 20:21:02
1911commentator61.469.671+5.00024.431.867+2.9512018-01-20 23:06:16
20380Nielske013615.827+4.120366.029+3.4512018-01-20 10:40:48
2147SlechtValk32.332.419+3.02311.518.001+2.7142018-01-21 00:00:16
2235Karina39.281.986+2.58010.839.904+1.9952018-01-20 23:37:17
231wonderer115.528.519+2.0004.065.8782018-01-20 13:21:56
24438shaniamariekinsley000000-00-00 00:00:00
25436Man-Bear-Pig042012-01-18 15:47:44
2668hanstin26.171.45415.439.2952014-02-24 22:31:17
27114petre8617.383.1594.693.1292014-12-17 14:53:11
28416dockx114.93453.1142016-06-08 19:38:33
29223bang_bros7.765.0096.958.7682016-06-11 00:12:36
30195Yoghi9.677.4107.277.8992012-07-24 04:12:21
3167rickmans26.339.4227.610.6232015-10-02 07:29:35
32391DerRabbit438.677176.9792017-12-23 23:21:10
33181dynamic99910.540.5703.966.5752013-07-21 12:54:32
34341Popular Demand1.458.092718.1762013-07-08 12:37:04
3556p429.617.59522.864.5932018-01-18 20:43:45
364--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
3745Sjowhan33.635.31919.493.3902018-01-10 11:28:58
38334silum1.648.051616.2552013-08-26 09:30:30
39147liesje197913.783.4522.916.8742014-05-30 15:01:56
40199BentenBerge9.427.2657.985.5042016-11-27 23:36:05
4160LightLuke28.492.73412.769.5222018-01-19 21:53:55
42433Zemmel631332013-10-24 19:49:21
4354GimmeGore29.885.2603.243.3332016-02-29 12:47:51
44207Gafietsen8.891.0871.163.6612013-08-16 10:59:47
45235Saind7.140.06120.493.6122014-02-05 23:54:12
46362Hooidraad959.911506.9872015-12-11 13:33:53
47209Samm8.813.1715.131.2082018-01-14 12:12:19
48275JaimyLee4.137.000983.6982015-04-18 12:34:12
49126tjv16.168.3772.204.3602014-02-22 17:36:42
50369ThijsBokkers768.804379.9602014-09-08 12:00:35

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11207.655.029+21.62262.082.174+7.810
2 DIG9163.759.02573.459.579
3 ONZ8152.961.151+5.00064.931.150+2.951
4 Frontpage8136.137.643+50.00045.131.568+7.068
5 VBL677.619.834+50.00026.662.977+9.575
6 CREW265.591.24718.928.528
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR357.681.45645.781.976
9 KLB625.880.27510.543.204
10 TVR223.342.173+10.00019.855.580+8.820
11 GAM417.836.2388.475.392
12 PTA215.417.6664.750.854
13 GC.2813.59395.230
13173
Biep!
pi_176667242
21 January 2018

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118618.206.356.496+2.251.3787.435.226.943+912.208
2osu!4716.212.536.776+4.363.8852.415.293.805+1.414.982
3FOK!4355.937.478.172+330.4372.295.314.526+119.121
4Reddit3835.070.319.529+1.105.5402.526.187.670+559.279
5StepmaniaOnline2184.237.054.421+1.958.246877.450.835+446.628
6TeamLiquid2353.899.003.400+438.4822.493.589.300+255.333
7Kongregate2603.293.900.922+1.340.6881.559.785.648+299.689
8LUElinks2123.154.342.107+128.9241.488.708.205+63.873
9Klamm.de1652.921.507.840+305.2741.478.114.824+144.194
10OCN-Overclock.net3022.820.467.587+304.6351.478.249.127+163.123
1113371402.709.084.104+428.0531.409.248.236+319.365
12Hinnavaatlus1162.688.659.926+273.3171.393.692.775+128.697
13What.cd?1782.557.829.811+195.8261.064.740.900+117.020
14PolishTracker1462.455.231.467+310.3921.259.824.036+107.575
15GAMEFORGEGAMES1031.751.209.812+126.604966.559.106+67.299
16Board8541.732.391.238+66.163603.626.400+20.703
17UnofficialLinusTechTips1961.658.918.936+837.3211.109.570.681+383.930
18SwiftIRC871.629.994.604+243.371783.895.305+85.767
19KongregateElite821.393.500.335+162.048513.698.526+25.095
20SWB1031.369.955.848+106.130474.054.399+27.418


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer115.528.5194.065.8782018-01-20 13:21:56
2Jo0Lz110.220.99931.044.7422018-01-18 10:02:25
3Omentuva106.216.03141.457.8602018-01-20 19:47:41
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.252.29916.834.3802018-01-15 22:37:31
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.279.22324.306.0822018-01-16 22:19:05
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator61.469.67124.431.8672018-01-20 23:06:16
12Programmeur60.047.83112.527.6652018-01-20 16:23:59
13Apollo1558.798.58122.582.3772017-12-13 12:02:35
14CF8758.532.00022.435.0812018-01-19 14:18:29
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate53.000.000+50.00017.727.942+10.7682018-01-21 12:59:38
18Jegorex52.260.11820.124.4172018-01-20 21:52:40
19PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
20TigerXtrm50.812.204+20.00013.505.624+4.3752018-01-21 18:46:17
21DJMO48.956.2886.886.5462018-01-18 06:43:08
22ezechiel00748.090.20019.197.7752018-01-20 16:16:17
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26PoisoneIvy42.646.14310.717.3832018-01-07 11:33:28
27Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32DaFan41.268.40620.380.7712017-12-29 12:26:43
33Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
34onlogisch39.677.418+50.00013.488.822+29.3522018-01-21 16:19:51
35Karina39.287.104+5.11810.843.729+3.8252018-01-21 21:43:27
36DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
37jhilverda38.161.2968.687.9892018-01-17 11:34:21
38gateway36.771.17215.339.8062018-01-14 18:40:54
39SwollyBoy36.600.00019.868.5022018-01-09 18:20:44
40Ge4ce35.879.82830.996.5162018-01-18 17:34:03
41Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
42maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
43Messina35.587.50029.979.2652018-01-17 12:22:26
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Sjowhan33.635.31919.493.3902018-01-10 11:28:58
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47SlechtValk32.337.088+4.66911.519.958+1.9572018-01-22 00:00:01
48Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
49VinceSTM31.114.06513.383.0312018-01-19 12:36:10
50lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
10621
Biep!
pi_176667244

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1345+1Runekf1.331.449+59.861681.538+15.6372018-01-22 04:37:36
297RockNijntje20.067.449+50.0006.744.735+12.7112018-01-21 16:24:08
334onlogisch39.677.418+50.00013.488.822+29.3522018-01-21 16:19:51
417Dviate53.000.000+50.00017.727.942+10.7682018-01-21 12:59:38
5110d4v1d17.734.716+50.0004.779.548+17.4012018-01-21 20:49:59
620TigerXtrm50.812.204+20.00013.505.624+4.3752018-01-21 18:46:17
789Lloris9221.767.143+11.37310.290.095+1.4582018-01-21 19:43:19
856p429.627.595+10.00022.875.908+11.3152018-01-21 12:24:43
952mufcie30.478.037+10.00016.888.108+7.0432018-01-21 20:29:11
10152DrNick13.207.854+5.6255.833.693+1.7682018-01-22 04:00:25
1135Karina39.287.104+5.11810.843.729+3.8252018-01-21 21:43:27
1247SlechtValk32.337.088+4.66911.519.958+1.9572018-01-22 00:00:01
13247SleepSub6.486.873+2.0002.676.358+1.1692018-01-21 07:54:56
14305timo832.788.116+1.7911.066.634+3422018-01-21 20:45:29
15180Rezania10.599.9043.965.7192016-11-29 21:42:28
1645Sjowhan33.635.31919.493.3902018-01-10 11:28:58
17353appelen1.138.003506.7542015-09-13 17:09:52
18326Pulsy1.943.286516.4752013-01-12 12:09:10
19147liesje197913.783.4522.916.8742014-05-30 15:01:56
2060LightLuke28.492.73412.769.5222018-01-19 21:53:55
21339DjinN1.521.515728.2382017-04-10 11:59:02
22395RiccardoNL321.80449.8802012-04-18 20:42:43
2354GimmeGore29.885.2603.243.3332016-02-29 12:47:51
24235Saind7.140.06120.493.6122014-02-05 23:54:12
25266ghostsand4.854.4672.332.4802013-03-15 19:34:59
26209Samm8.813.1715.131.2082018-01-14 12:12:19
27126tjv16.168.3772.204.3602014-02-22 17:36:42
28304slenger2.926.984801.8342015-04-22 23:17:57
2968hanstin26.171.45415.439.2952014-02-24 22:31:17
30114petre8617.383.1594.693.1292014-12-17 14:53:11
31414jefmen131.892310.6302013-05-16 10:41:45
32158Spongerobie12.524.9295.588.5722017-11-27 20:39:59
33195Yoghi9.677.4107.277.8992012-07-24 04:12:21
3467rickmans26.339.4227.610.6232015-10-02 07:29:35
35439mvdk_000000-00-00 00:00:00
36344Azurekillskill1.366.817782.9072014-01-11 11:46:46
37181dynamic99910.540.5703.966.5752013-07-21 12:54:32
381wonderer115.528.5194.065.8782018-01-20 13:21:56
39273MissRaver4.239.464514.7862015-06-07 14:35:15
40210Neo-Fearstrike8.751.9551.194.4692012-07-06 22:49:36
41163Deviant112.182.6254.417.0272015-07-22 22:14:07
42425Koelie8420.84018.6812015-01-26 15:31:52
43342Dagoduck1.445.907879.4502015-09-29 11:38:14
44120kanovinnie16.634.95912.041.9822018-01-13 15:39:47
4559Janetje28.868.27620.063.7162017-12-23 21:55:32
46402noodgang274.470140.6342015-12-14 12:02:26
47350K4rJ4kC1.183.3231.029.8872014-06-27 15:53:00
48105jfversluis18.359.0487.623.8132015-01-04 19:10:22
4982automatic_22.823.0904.636.0172015-08-31 22:36:54
50365KingOfThePotatoPeople851.807239.4412018-01-17 22:00:19

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11207.730.654+75.62562.101.028+18.854
2 DIG9163.761.025+2.00073.460.748+1.169
3 ONZ8152.961.15164.931.150
4 Frontpage8136.137.64345.131.568
5 VBL677.669.834+50.00026.692.329+29.352
6 CREW265.591.24718.928.528
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR357.681.45645.781.976
9 KLB625.880.27510.543.204
10 TVR223.342.17319.855.580
11 GAM417.836.2388.475.392
12 PTA215.417.6664.750.854
13 GC.2813.59395.230
15611
Biep!
pi_176687636
22 January 2018

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118618.208.725.476+2.368.9807.436.024.631+797.688
2osu!4716.215.810.297+3.273.5212.416.516.155+1.222.350
3FOK!4355.938.439.937+961.7652.295.625.213+310.687
4Reddit3835.071.648.772+1.329.2432.526.808.937+621.267
5StepmaniaOnline2184.239.573.944+2.519.523878.099.354+648.519
6TeamLiquid2353.899.543.852+540.4522.494.097.367+508.067
7Kongregate2603.294.458.550+557.6281.560.010.431+224.783
8LUElinks2123.154.545.584+203.4771.488.772.203+63.998
9Klamm.de1652.921.742.654+234.8141.478.230.150+115.326
10OCN-Overclock.net3022.820.970.720+503.1331.478.457.170+208.043
1113371402.709.539.744+455.6401.409.551.406+303.170
12Hinnavaatlus1162.688.844.632+184.7061.393.785.642+92.867
13What.cd?1782.558.211.798+381.9871.065.122.271+381.371
14PolishTracker1462.455.509.142+277.6751.259.979.226+155.190
15GAMEFORGEGAMES1031.751.374.372+164.560966.621.817+62.711
16Board8541.732.465.110+73.872603.649.404+23.004
17UnofficialLinusTechTips1961.659.623.005+704.0691.109.895.595+324.914
18SwiftIRC871.630.026.325+31.721783.915.768+20.463
19KongregateElite821.393.832.571+332.236513.911.455+212.929
20SWB1031.370.364.809+408.961474.224.290+169.891


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer115.528.5194.065.8782018-01-20 13:21:56
2Jo0Lz110.220.99931.044.7422018-01-18 10:02:25
3Omentuva106.216.03141.457.8602018-01-20 19:47:41
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.252.29916.834.3802018-01-15 22:37:31
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.279.22324.306.0822018-01-16 22:19:05
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator61.505.162+35.49124.451.522+19.6552018-01-22 16:32:53
12Programmeur60.097.831+50.00012.533.276+5.6112018-01-22 23:01:06
13Apollo1558.798.58122.582.3772017-12-13 12:02:35
14CF8758.554.000+22.00022.439.109+4.0282018-01-22 16:53:16
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate53.000.00017.727.9422018-01-21 12:59:38
18Jegorex52.270.118+10.00020.128.209+3.7922018-01-22 19:12:26
19PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
20TigerXtrm50.817.204+5.00013.506.754+1.1302018-01-22 13:59:04
21DJMO48.956.2886.886.5462018-01-18 06:43:08
22ezechiel00748.140.200+50.00019.206.959+9.1842018-01-22 10:01:21
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26PoisoneIvy42.646.14310.717.3832018-01-07 11:33:28
27Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32DaFan41.268.40620.380.7712017-12-29 12:26:43
33Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
34onlogisch39.677.41813.488.8222018-01-21 16:19:51
35Karina39.287.163+5910.843.803+742018-01-22 17:35:06
36DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
37jhilverda38.161.2968.687.9892018-01-17 11:34:21
38gateway36.771.17215.339.8062018-01-14 18:40:54
39SwollyBoy36.600.00019.868.5022018-01-09 18:20:44
40Ge4ce35.879.82830.996.5162018-01-18 17:34:03
41Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
42maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
43Messina35.587.50029.979.2652018-01-17 12:22:26
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Sjowhan33.635.31919.493.3902018-01-10 11:28:58
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47SlechtValk32.341.569+4.48111.521.640+1.6822018-01-23 00:00:19
48Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
49VinceSTM31.165.754+51.68913.394.227+11.1962018-01-22 16:51:44
50lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
8175
Biep!
pi_176687638

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
179heywoodu23.664.623+200.0002.673.970+19.0982018-01-22 19:02:47
249VinceSTM31.165.754+51.68913.394.227+11.1962018-01-22 16:51:44
3110d4v1d17.784.716+50.0004.798.460+18.9122018-01-22 15:33:58
4176Dengaman10.900.000+50.0005.284.812+29.1702018-01-22 22:08:06
584Pino11222.109.413+50.0009.371.540+44.2842018-01-22 12:19:02
6202+1superworm9.193.483+50.0002.607.271+13.3002018-01-22 22:02:45
7192+1War Hero from the Past9.776.355+50.0003.915.792+15.6392018-01-22 17:13:20
822ezechiel00748.140.200+50.00019.206.959+9.1842018-01-22 10:01:21
975Posergoth666724.821.995+50.00010.966.326+32.6242018-01-22 11:52:38
10142+1Drizzt14.250.000+50.0004.722.998+10.3042018-01-22 23:44:52
1112Programmeur60.097.831+50.00012.533.276+5.6112018-01-22 23:01:06
1290DirkZz21.277.305+50.0007.774.653+16.8602018-01-22 11:18:14
1311commentator61.505.162+35.49124.451.522+19.6552018-01-22 16:32:53
14198hi_flyer9.472.712+25.0004.363.664+8.9282018-01-22 14:20:51
1589Lloris9221.789.445+22.30210.291.806+1.7112018-01-22 20:31:41
1614CF8758.554.000+22.00022.439.109+4.0282018-01-22 16:53:16
17409+2DaMook186.581+16.33781.060+8.4702018-01-22 08:05:07
1857no_tukker29.492.918+11.2888.014.917+3.5612018-01-22 17:17:52
19152DrNick13.218.392+10.5385.835.473+1.7802018-01-23 04:00:26
20230leonn7.360.000+10.0003.265.279+6.7822018-01-22 18:20:46
2118Jegorex52.270.118+10.00020.128.209+3.7922018-01-22 19:12:26
2252mufcie30.488.037+10.00016.892.521+4.4132018-01-22 13:11:54
23178joystickj10.765.073+9.4235.051.447+6.8362018-01-22 16:23:47
24345Runekf1.339.760+8.311687.439+5.9012018-01-22 11:51:55
25378+2Nielske013621.880+6.053370.659+4.6302018-01-22 15:50:06
2620TigerXtrm50.817.204+5.00013.506.754+1.1302018-01-22 13:59:04
2747SlechtValk32.341.569+4.48111.521.640+1.6822018-01-23 00:00:19
28305timo832.791.909+3.7931.067.766+1.1322018-01-22 22:54:16
2935Karina39.287.163+5910.843.803+742018-01-22 17:35:06
30173Chaos-Zero11.356.8503.809.3192017-12-03 23:33:25
31109Pochamapan17.881.4595.782.2182017-07-19 15:29:50
32161Comgenie12.286.8851.408.0732013-03-09 14:12:25
33324gramps2.035.9993.651.0232017-12-18 17:12:27
34196ILCILA9.658.2132.798.6362012-05-18 13:22:25
35411-1afraid_tech177.078166.0342012-05-27 08:38:03
36226DieselTank7.428.7372.162.7762017-08-09 20:34:19
37299Mug893.042.8091.089.0322012-03-24 18:03:41
38354P8II1.091.4061.056.7332015-08-06 02:30:45
3919PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
40371Mevrouw_voor_jou763.34371.4712017-04-10 17:06:31
4129BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
42330Taperol1.770.8501.017.7702013-02-09 14:44:08
43238Quara6.964.5596.465.7082013-12-17 12:08:01
44431iJR8.9547.1112013-06-14 18:05:23
45132timboektaantje15.001.75410.932.1552015-06-04 08:10:44
46244Magneet6.565.1674.655.3482012-07-25 07:33:01
47380-1TCDD616.898171.9032013-03-24 18:36:58
48243Webby_6.630.41916.238.5702014-05-05 12:24:59
49313Gamebito2.530.905433.6072012-12-23 18:00:50
5086Dr_Flash22.018.81918.438.2282018-01-15 20:52:26

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11207.796.192+65.53862.148.222+47.194
2 DIG9163.761.02573.460.748
3 ONZ8152.996.642+35.49164.950.805+19.655
4 Frontpage8136.187.643+50.00045.144.868+13.300
5 VBL677.769.834+100.00026.719.493+27.164
6 CREW265.591.24718.928.528
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR357.706.456+25.00045.790.904+8.928
9 KLB625.880.27510.543.204
10 TVR223.342.17319.855.580
11 GAM417.845.661+9.4238.482.228+6.836
12 PTA215.417.6664.750.854
13 GC.2813.59395.230
24061
Biep!
pi_176710004
23 January 2018

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118618.211.562.866+2.837.3907.437.119.242+1.094.611
2osu!4716.218.277.889+2.467.5922.417.445.652+929.497
3FOK!4355.939.242.280+802.3432.295.947.157+321.944
4Reddit3835.073.648.682+1.999.9102.527.828.352+1.019.415
5StepmaniaOnline2184.241.234.582+1.660.638878.414.144+314.790
6TeamLiquid2353.900.091.437+547.5852.494.595.006+497.639
7Kongregate261+13.306.418.760+11.960.2101.564.118.324+4.107.893
8LUElinks2123.154.670.677+125.0931.488.851.902+79.699
9Klamm.de1652.922.035.263+292.6091.478.347.863+117.713
10OCN-Overclock.net3022.821.613.072+642.3521.478.669.307+212.137
1113371402.710.052.093+512.3491.409.806.934+255.528
12Hinnavaatlus1162.689.162.576+317.9441.393.936.483+150.841
13What.cd?1782.558.519.690+307.8921.065.195.475+73.204
14PolishTracker1462.455.707.114+197.9721.260.067.291+88.065
15GAMEFORGEGAMES1031.751.490.025+115.653966.716.050+94.233
16Board8541.732.538.855+73.745603.667.229+17.825
17UnofficialLinusTechTips1961.660.314.265+691.2601.110.194.440+298.845
18SwiftIRC871.630.055.172+28.847783.935.310+19.542
19KongregateElite821.394.061.533+228.962514.025.407+113.952
20SWB1031.370.415.501+50.692474.228.177+3.887


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer115.528.5194.065.8782018-01-20 13:21:56
2Jo0Lz110.270.999+50.00031.063.318+18.5762018-01-23 11:25:00
3Omentuva106.266.031+50.00041.474.296+16.4362018-01-24 02:32:26
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.252.29916.834.3802018-01-15 22:37:31
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.279.22324.306.0822018-01-16 22:19:05
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator61.518.162+13.00024.457.533+6.0112018-01-23 16:59:28
12Programmeur60.097.83112.533.2762018-01-22 23:01:06
13Apollo1558.798.58122.582.3772017-12-13 12:02:35
14CF8758.573.000+19.00022.442.840+3.7312018-01-23 17:06:06
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate53.000.00017.727.9422018-01-21 12:59:38
18Jegorex52.280.118+10.00020.131.851+3.6422018-01-24 01:52:41
19PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
20TigerXtrm50.832.204+15.00013.510.936+4.1822018-01-23 21:10:29
21DJMO48.956.2886.886.5462018-01-18 06:43:08
22ezechiel00748.140.20019.206.9592018-01-22 10:01:21
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26PoisoneIvy42.646.14310.717.3832018-01-07 11:33:28
27Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32DaFan41.268.40620.380.7712017-12-29 12:26:43
33Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
34onlogisch39.677.41813.488.8222018-01-21 16:19:51
35Karina39.292.928+5.76510.846.355+2.5522018-01-23 17:41:59
36DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
37jhilverda38.211.296+50.0008.703.663+15.6742018-01-23 16:45:02
38gateway36.771.17215.339.8062018-01-14 18:40:54
39SwollyBoy36.700.000+100.00019.921.832+53.3302018-01-23 16:41:55
40Ge4ce35.879.82830.996.5162018-01-18 17:34:03
41Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
42maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
43Messina35.587.50029.979.2652018-01-17 12:22:26
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Sjowhan33.635.31919.493.3902018-01-10 11:28:58
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47SlechtValk32.348.191+6.62211.523.202+1.5622018-01-24 00:00:10
48Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
49VinceSTM31.165.75413.394.2272018-01-22 16:51:44
50lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
28665
Biep!
pi_176710005

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
139SwollyBoy36.700.000+100.00019.921.832+53.3302018-01-23 16:41:55
2308+2Marcel-o2.664.041+50.000848.708+15.9082018-01-23 14:04:04
3305+1Jovatov2.800.000+50.000220.430+2.5692018-01-23 14:31:51
42Jo0Lz110.270.999+50.00031.063.318+18.5762018-01-23 11:25:00
53Omentuva106.266.031+50.00041.474.296+16.4362018-01-24 02:32:26
676ChristiaaNL24.544.040+50.00011.454.043+17.0742018-01-23 14:26:57
758SnIpA29.361.825+50.00010.261.786+23.8752018-01-23 15:56:21
837jhilverda38.211.296+50.0008.703.663+15.6742018-01-23 16:45:02
9108Puala18.126.928+50.0005.654.892+12.2992018-01-23 12:43:01
10234+2Hedzlin7.169.574+50.0005.172.998+22.0792018-01-23 18:32:46
1181miezziej22.979.213+50.0003.942.481+14.1472018-01-23 09:14:17
1285+1Dr_Flash22.062.061+43.24218.485.819+47.5912018-01-23 18:21:03
13344+1Runekf1.375.561+35.801702.781+15.3422018-01-24 02:39:08
1414CF8758.573.000+19.00022.442.840+3.7312018-01-23 17:06:06
15117Quotidien17.098.071+16.72522.568.790+14.5292018-01-23 20:20:35
1689Lloris9221.804.448+15.00310.292.844+1.0382018-01-23 16:12:07
1720TigerXtrm50.832.204+15.00013.510.936+4.1822018-01-23 21:10:29
1811commentator61.518.162+13.00024.457.533+6.0112018-01-23 16:59:28
1952mufcie30.498.037+10.00016.898.020+5.4992018-01-23 15:46:07
2018Jegorex52.280.118+10.00020.131.851+3.6422018-01-24 01:52:41
21192War Hero from the Past9.784.369+8.0143.918.030+2.2382018-01-23 16:08:41
2247SlechtValk32.348.191+6.62211.523.202+1.5622018-01-24 00:00:10
2335Karina39.292.928+5.76510.846.355+2.5522018-01-23 17:41:59
24247SleepSub6.488.873+2.0002.677.589+1.2312018-01-23 18:40:45
25306-1timo832.793.846+1.9371.068.424+6582018-01-23 22:59:27
26152DrNick13.218.626+2345.835.644+1712018-01-24 04:00:26
2734onlogisch39.677.41813.488.8222018-01-21 16:19:51
28381Brammetje94600.000227.3472016-09-22 11:30:03
29373Appietjuh695.514412.7692015-01-10 15:23:39
30272soccerroos4.249.9881.774.5652012-03-18 16:56:11
31333Nalyu1.671.280795.6662013-01-08 02:55:50
32346talentt1.318.934730.2652018-01-05 14:42:19
33292Martijn933.382.5852.139.4982014-12-28 22:49:12
34396wulfyzef321.445253.7962014-03-23 05:13:17
35215olment8.290.6663.907.2942013-10-15 20:19:07
36221WalkingDisaster7.864.8482.582.9492017-06-20 16:11:16
37208DenXD8.842.8411.328.9162012-06-11 10:02:05
38357littledutchy1.056.263718.2962014-08-26 14:30:22
39200Chris Gamgee9.295.5004.479.7182018-01-20 22:47:07
40224DeLuna7.653.5412.072.6042013-09-17 10:02:11
41164L3IPO12.148.5553.784.3112012-03-01 18:14:53
42294CrunchySelf3.231.7051.846.4052017-03-20 14:57:01
43190OHSHI-9.953.4282.260.2062014-06-16 15:04:39
44358sniel1231.037.715251.5922013-01-02 18:52:56
4561[Brabant]Snow Bone28.362.5377.045.4252017-10-13 23:30:16
46429Compnerd2511.7901.6972014-04-11 21:49:26
4723Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
4841Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
49398totaaltom301.156393.0652016-06-21 18:35:17
50403equal88269.946260.2952012-04-20 15:28:07

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11207.811.426+15.23462.152.575+4.353
2 DIG9163.863.025+102.00073.515.309+54.561
3 ONZ8153.059.642+63.00064.980.691+29.886
4 Frontpage8136.187.64345.144.868
5 VBL677.769.83426.719.493
6 CREW265.591.24718.928.528
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR357.706.45645.790.904
9 KLB625.880.27510.543.204
10 TVR223.342.17319.855.580
11 GAM417.845.6618.482.228
12 PTA215.417.6664.750.854
13 GC.2813.59395.230
14418
Biep!
abonnementen ibood.com bol.com Coolblue
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')