abonnementen ibood.com bol.com Coolblue
pi_175802787
registreer om deze reclame te verbergen

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1263backline95.161.487+100.00026.155.550+25.6682017-12-18 00:23:49
257no_tukker29.365.833+55.2097.973.758+13.8662017-12-17 13:44:57
322ezechiel00747.540.200+50.00019.052.244+18.2702017-12-17 23:47:57
4218Rnie8.017.040+50.0006.696.897+93.0302017-12-17 21:09:47
5248pieterr946.233.866+50.0003.616.901+13.7042017-12-17 12:57:34
63Omentuva105.766.031+50.00041.296.165+13.9432017-12-18 00:39:37
7213+1superworm8.443.483+50.0002.416.435+12.8632017-12-17 19:04:37
81wonderer115.428.990+28.8214.065.8782017-12-17 23:59:45
985trainfreak21.845.554+20.1925.919.544+6.6152017-12-17 20:08:18
1020TigerXtrm50.182.204+15.00013.373.361+2.9332017-12-17 19:15:50
11383+1Runekf517.267+13.797343.734+9.2722017-12-17 22:44:40
1218Jegorex52.000.118+10.00020.037.839+3.3262017-12-17 20:32:42
1375Posergoth666724.564.494+9.48510.833.384+4.2152017-12-18 01:10:14
14306timo832.696.944+8.6071.042.839+2.0592017-12-17 22:51:18
1589Lloris9221.277.485+6.74310.205.417+2.8172017-12-17 23:00:42
1648SlechtValk32.159.004+5.61511.436.676+1.2902017-12-18 00:21:07
1745Sjowhan33.485.319+5.00019.423.186+1.1812017-12-17 16:47:12
1822319hunter917.678.739+1.0739.887.018+9.0642017-12-18 00:22:48
1911commentator61.160.229+1.00024.312.772+9532017-12-17 23:07:55
2034Karina39.168.678+84810.744.471+2.5202017-12-17 20:33:27
21152DrNick13.137.536+7235.774.219+1.1692017-12-18 04:00:09
22408Mean_eline203.18359.4272016-02-03 11:36:22
2332Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
2450Lafyno30.977.2927.177.4602017-11-28 23:34:51
25187vosotros10.220.7089.610.0652012-02-18 09:06:01
26312Siem0.o2.493.3961.103.4162015-01-04 20:37:28
27119Twinky16.864.4157.226.8972017-10-10 16:22:37
28149Maringo13.301.9151.827.2942014-12-07 22:06:25
29204totally-insane9.052.7605.895.3422015-02-26 22:58:55
30410JTT185.776153.7552014-07-02 16:53:14
31114jimcom8917.261.1934.427.5872017-12-12 16:44:51
32289Kuchiyose3.423.582781.4212013-01-23 23:32:16
3358SnIpA29.061.82510.114.1262017-12-14 15:44:36
34146SGTfap13.407.2188.385.6962017-10-12 23:39:41
35203yorP9.080.0362.713.5562012-07-03 18:56:09
36363summer2bird866.517482.7982012-05-18 14:21:57
37163Deviant112.182.6254.417.0272015-07-22 22:14:07
38198War Hero from the Past9.416.7143.755.4962017-12-15 20:24:29
3970vaarsuvius25.558.30510.701.0862017-04-26 13:59:33
40212Dixymox8.492.4492.251.6642012-11-22 18:22:18
4159Janetje28.647.18119.686.4112017-01-25 21:34:14
42307NLferdiNL2.663.9851.002.5932017-09-19 10:03:13
43183Burnaboy10.394.6355.348.1442014-07-19 21:16:43
44405Sir Amoeba268.90439.1672013-01-04 16:54:40
4580automatic_22.823.0904.636.0172015-08-31 22:36:54
46295Buckel3.149.8434.684.7392012-12-23 21:39:01
47153verluci12.981.1485.279.9802017-03-07 22:08:30
48128Vetheid15.588.1015.728.2182017-12-15 17:40:45
49429Maxime13.52911.6752012-10-08 21:51:40
50156roonaan12.561.5432.970.9842012-10-06 16:13:57

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11206.030.336+15.72361.565.042+4.102
2 DIG9162.509.426+50.00072.969.581+13.704
3 ONZ8152.180.614+1.00064.310.965+953
4 Frontpage8135.109.868+50.00044.661.787+12.863
5 VBL675.616.89025.900.060
6 CREW264.836.88018.605.832
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR357.418.95645.659.938
9 KLB625.844.31410.530.948
10 TVR223.253.62719.764.451
11 GAM417.601.5328.361.946
12 PTA215.266.4694.681.572
13 GC.2813.59395.230
13676
Biep!
pi_175829486
18 December 2017

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118218.124.330.842+2.636.8977.400.992.717+1.127.760
2osu!4696.090.358.099+3.208.7852.375.528.128+1.349.111
3FOK!4365.912.792.341+1.052.8402.285.231.240+782.598
4Reddit3785.012.207.596+1.508.3662.496.542.817+802.699
5StepmaniaOnline220+14.275.974.700+7.238.954934.112.109+1.680.284
6TeamLiquid2343.876.805.112+411.2892.474.981.026+254.684
7Kongregate2593.269.841.389+524.9561.548.688.201+299.676
8LUElinks2123.148.534.083+149.7121.486.409.173+103.593
9Klamm.de1652.911.913.246+304.1331.471.962.226+177.860
10OCN-Overclock.net3022.805.625.996+551.3611.470.490.783+242.391
1113371402.697.185.258+314.6651.403.008.975+156.272
12Hinnavaatlus1162.681.325.507+280.5801.388.331.456+117.401
13What.cd?1782.547.008.424+335.5761.060.495.822+127.181
14PolishTracker146-12.445.054.884-3.324.3901.255.388.326-1.517.773
15UnofficialLinusTechTips1951.865.782.294+661.2811.354.403.856+509.048
16GAMEFORGEGAMES1031.747.382.391+135.212963.182.790+158.424
17Board8541.729.744.032+14.829602.614.587+15.990
18SwiftIRC871.625.136.265+84.141780.590.965+56.252
19KongregateElite831.392.753.206+227.031512.513.291+179.900
20SWB1031.365.577.163+71.018471.990.138+24.072


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer115.428.9904.065.8782017-12-17 23:59:45
2Jo0Lz109.970.99930.897.4642017-12-12 22:16:04
3Omentuva105.766.03141.296.1652017-12-18 00:39:37
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.161.79816.818.0052017-11-27 10:40:43
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.090.57523.962.0832017-07-03 18:33:13
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator61.185.229+25.00024.317.631+4.8592017-12-18 20:18:03
12Programmeur59.480.84812.434.6742017-12-16 16:26:16
13Apollo1558.798.58122.582.3772017-12-13 12:02:35
14CF8758.237.000+19.00022.380.880+3.7562017-12-18 17:02:40
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate52.700.000+50.00017.667.529+11.7762017-12-18 12:14:12
18Jegorex52.020.118+20.00020.046.042+8.2032017-12-19 02:56:02
19PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
20TigerXtrm50.207.204+25.00013.376.798+3.4372017-12-18 17:35:35
21DJMO48.486.709+184.7886.766.875+67.8572017-12-18 07:11:08
22ezechiel00747.590.200+50.00019.060.114+7.8702017-12-18 15:12:23
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26PoisoneIvy42.596.14310.684.9742017-12-16 12:42:46
27Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33DaFan41.133.406+15.00020.338.063+9.3122017-12-18 17:03:15
34Karina39.168.691+1310.744.534+632017-12-18 17:37:12
35onlogisch38.724.55513.105.0472017-11-18 18:39:00
36DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
37jhilverda37.911.2968.614.2582017-12-14 10:49:05
38gateway36.732.88215.323.1912017-11-05 19:41:25
39SwollyBoy36.400.00019.772.0102017-12-07 11:39:19
40Ge4ce35.824.82830.925.7722017-12-13 13:03:02
41Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
42maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
43Messina35.550.00029.935.8242017-12-16 11:56:48
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Sjowhan33.485.31919.423.1862017-12-17 16:47:12
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
48SlechtValk32.165.817+6.81311.440.800+4.1242017-12-19 03:38:52
49lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
50Lafyno30.977.2927.177.4602017-11-28 23:34:51
17269
Biep!
pi_175829487

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
121DJMO48.486.709+184.7886.766.875+67.8572017-12-18 07:11:08
2260+3backline95.322.215+160.72826.189.196+33.6462017-12-18 23:13:48
369CasB25.687.761+60.00016.261.392+294.6732017-12-18 16:52:13
417Dviate52.700.000+50.00017.667.529+11.7762017-12-18 12:14:12
598+1RockNijntje19.717.449+50.0006.674.012+18.2312017-12-18 10:05:40
688Dr_Flash21.754.389+50.00018.079.822+76.8652017-12-18 09:48:19
7324gramps2.035.999+50.0003.651.023+134.9792017-12-18 17:12:27
8114+1d4v1d17.284.716+50.0004.636.627+13.5492017-12-18 11:27:24
9191TWP9.859.452+50.0001.699.522+11.6682017-12-18 11:07:47
1022ezechiel00747.590.200+50.00019.060.114+7.8702017-12-18 15:12:23
1163ssmm98727.828.418+50.0009.391.647+24.7812017-12-18 20:02:33
12293Jordiy3.361.266+33.4901.434.821+8.0812017-12-18 14:26:40
13180+1joystickj10.547.180+26.2364.939.959+8.7942017-12-18 08:31:41
1420TigerXtrm50.207.204+25.00013.376.798+3.4372017-12-18 17:35:35
1511commentator61.185.229+25.00024.317.631+4.8592017-12-18 20:18:03
1653mufcie30.238.037+20.00016.763.219+10.6782017-12-18 14:54:30
1718Jegorex52.020.118+20.00020.046.042+8.2032017-12-19 02:56:02
1814CF8758.237.000+19.00022.380.880+3.7562017-12-18 17:02:40
1975Posergoth666724.581.947+17.45310.839.154+5.7702017-12-19 01:10:19
2033DaFan41.133.406+15.00020.338.063+9.3122017-12-18 17:03:15
21364KingOfThePotatoPeople827.846+12.000232.185+5.0002017-12-18 20:29:37
2289Lloris9221.288.856+11.37110.208.330+2.9132017-12-18 20:23:32
23138Party_P14.502.765+7.3138.896.467+1.6572017-12-18 15:58:21
2448SlechtValk32.165.817+6.81311.440.800+4.1242017-12-19 03:38:52
25152DrNick13.143.754+6.2185.777.171+2.9522017-12-19 04:00:10
26247SleepSub6.440.192+1.9192.649.664+2.0002017-12-18 18:00:12
27384Nielske013514.793+498305.971+1042017-12-18 07:03:54
2834Karina39.168.691+1310.744.534+632017-12-18 17:37:12
29100johne119.286.0555.155.3892015-02-27 15:45:01
30273MissRaver4.239.464514.7862015-06-07 14:35:15
31179Rezania10.599.9043.965.7192016-11-29 21:42:28
32201Chris Gamgee9.195.5004.403.8942017-11-14 23:17:56
33352appelen1.138.003506.7542015-09-13 17:09:52
34326Pulsy1.943.286516.4752013-01-12 12:09:10
35189OHSHI-9.953.4282.260.2062014-06-16 15:04:39
36135Grooviee14.808.8534.598.0242016-01-22 17:01:02
37339DjinN1.521.515728.2382017-04-10 11:59:02
38396RiccardoNL321.80449.8802012-04-18 20:42:43
3940Ge4ce35.824.82830.925.7722017-12-13 13:03:02
40383Runekf517.267343.7342017-12-17 22:44:40
41262-1dujour5.275.6633.542.9732013-01-16 15:19:32
42266ghostsand4.854.4672.332.4802013-03-15 19:34:59
43285Bobseltje3.569.1381.534.3182012-06-19 10:30:25
4438gateway36.732.88215.323.1912017-11-05 19:41:25
45304slenger2.926.984801.8342015-04-22 23:17:57
46272soccerroos4.249.9881.774.5652012-03-18 16:56:11
47210ikke_ook8.543.9212.986.6182012-05-31 15:58:30
48414jefmen131.892310.6302013-05-16 10:41:45
49157Spongerobie12.524.9295.588.5722017-11-27 20:39:59
50291Martijn933.382.5852.139.4982014-12-28 22:49:12

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11206.111.554+81.21861.589.662+24.620
2 DIG9162.511.345+1.91972.971.581+2.000
3 ONZ8152.205.614+25.00064.315.824+4.859
4 Frontpage8135.159.868+50.00044.796.766+134.979
5 VBL675.616.89025.905.060+5.000
6 CREW265.021.668+184.78818.673.689+67.857
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR357.418.95645.659.938
9 KLB625.856.314+12.00010.535.948+5.000
10 TVR223.253.62719.764.451
11 GAM417.627.768+26.2368.370.740+8.794
12 PTA215.266.4694.681.572
13 GC.2813.59395.230
2304
Biep!
pi_175857673
registreer om deze reclame te verbergen
19 December 2017

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118218.127.018.902+2.688.0607.402.289.332+1.296.615
2osu!4696.093.326.483+2.968.3842.376.581.166+1.053.038
3FOK!4365.914.124.968+1.332.6272.285.528.482+297.242
4Reddit3785.013.477.941+1.270.3452.496.990.761+447.944
5StepmaniaOnline2204.278.231.265+2.256.565934.538.251+426.142
6TeamLiquid2343.877.165.338+360.2262.475.235.527+254.501
7Kongregate2593.270.465.303+623.9141.549.237.854+549.653
8LUElinks2123.148.649.252+115.1691.486.450.320+41.147
9Klamm.de1652.912.112.383+199.1371.472.131.034+168.808
10OCN-Overclock.net3022.805.948.093+322.0971.470.624.580+133.797
1113371402.697.562.376+377.1181.403.179.962+170.987
12Hinnavaatlus1162.681.561.633+236.1261.388.574.169+242.713
13What.cd?1782.547.221.281+212.8571.060.541.494+45.672
14PolishTracker1462.445.264.061+209.1771.255.464.024+75.698
15UnofficialLinusTechTips1951.866.398.723+616.4291.354.655.015+251.159
16GAMEFORGEGAMES1031.747.606.668+224.277963.269.296+86.506
17Board8541.729.798.098+54.066602.631.047+16.460
18SwiftIRC871.625.216.235+79.970780.785.845+194.880
19KongregateElite831.392.867.717+114.511512.529.472+16.181
20SWB1031.365.713.028+135.865472.053.352+63.214


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer115.430.990+2.0004.065.8782017-12-19 18:44:36
2Jo0Lz109.970.99930.897.4642017-12-12 22:16:04
3Omentuva105.766.03141.296.1652017-12-18 00:39:37
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.161.79816.818.0052017-11-27 10:40:43
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.090.57523.962.0832017-07-03 18:33:13
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator61.193.251+8.02224.320.976+3.3452017-12-20 00:34:14
12Programmeur59.530.848+50.00012.446.116+11.4422017-12-19 21:57:26
13Apollo1558.798.58122.582.3772017-12-13 12:02:35
14CF8758.272.000+35.00022.385.671+4.7912017-12-19 20:34:12
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate52.700.00017.667.5292017-12-18 12:14:12
18Jegorex52.040.118+20.00020.051.393+5.3512017-12-20 01:52:19
19PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
20TigerXtrm50.232.204+25.00013.383.808+7.0102017-12-20 02:12:57
21DJMO48.486.7096.766.8752017-12-18 07:11:08
22ezechiel00747.590.20019.060.1142017-12-18 15:12:23
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26PoisoneIvy42.596.14310.684.9742017-12-16 12:42:46
27Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32+1DaFan41.168.406+35.00020.344.173+6.1102017-12-19 16:17:19
33-1Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
34Karina39.171.875+3.18410.746.994+2.4602017-12-19 18:24:51
35onlogisch38.724.55513.105.0472017-11-18 18:39:00
36DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
37jhilverda37.911.2968.614.2582017-12-14 10:49:05
38gateway36.732.88215.323.1912017-11-05 19:41:25
39SwollyBoy36.400.00019.772.0102017-12-07 11:39:19
40Ge4ce35.829.828+5.00030.931.501+5.7292017-12-19 22:01:25
41Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
42maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
43Messina35.550.00029.935.8242017-12-16 11:56:48
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Sjowhan33.485.31919.423.1862017-12-17 16:47:12
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
48SlechtValk32.175.686+9.86911.444.528+3.7282017-12-20 04:01:26
49lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
50Lafyno30.977.2927.177.4602017-11-28 23:34:51
7775
Biep!
pi_175857674

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1253+7backline95.738.503+416.28826.189.830+6342017-12-19 17:10:48
285+2heywoodu21.864.623+100.0002.503.977+14.2322017-12-19 21:07:28
3123+1Litso16.273.635+100.0004.023.837+16.6782017-12-19 21:51:15
4154LyndAZ12.862.211+55.5555.148.328+36.5582017-12-20 00:10:40
574BBQSausage25.172.594+50.0008.759.383+15.1442017-12-19 13:14:30
6239+1Hedzlin6.919.574+50.0004.954.127+35.8692017-12-19 15:32:11
7319+2Jovatov2.250.000+50.000180.165+6.6382017-12-19 11:11:01
8109Puala17.876.928+50.0005.594.817+31.7822017-12-19 14:08:51
993ursel20.540.255+50.0008.767.792+13.8362017-12-19 09:56:24
10130BootVluchteling15.197.489+50.0005.625.504+11.8242017-12-19 15:45:31
11102+1Dragonator18.760.797+50.0005.953.589+20.1502017-12-19 08:27:17
1212Programmeur59.530.848+50.00012.446.116+11.4422017-12-19 21:57:26
1314CF8758.272.000+35.00022.385.671+4.7912017-12-19 20:34:12
1432+1DaFan41.168.406+35.00020.344.173+6.1102017-12-19 16:17:19
1589Lloris9221.319.116+30.26010.212.469+4.1392017-12-20 00:09:06
1620TigerXtrm50.232.204+25.00013.383.808+7.0102017-12-20 02:12:57
1718Jegorex52.040.118+20.00020.051.393+5.3512017-12-20 01:52:19
1875Posergoth666724.600.204+18.25710.846.492+7.3382017-12-20 01:10:22
19137+1Party_P14.513.288+10.5238.900.497+4.0302017-12-19 15:58:46
2056p429.477.595+10.00022.748.636+6.3142017-12-20 00:01:16
2169CasB25.697.761+10.00016.263.573+2.1812017-12-20 01:28:19
2253mufcie30.248.037+10.00016.768.242+5.0232017-12-19 09:59:00
2348SlechtValk32.175.686+9.86911.444.528+3.7282017-12-20 04:01:26
2457no_tukker29.375.410+9.5777.975.982+2.2242017-12-19 13:52:23
2511commentator61.193.251+8.02224.320.976+3.3452017-12-20 00:34:14
2622319hunter917.683.851+5.1129.888.964+1.9462017-12-19 19:52:54
2740Ge4ce35.829.828+5.00030.931.501+5.7292017-12-19 22:01:25
28383+1Nielske013519.456+4.663309.337+3.3662017-12-19 07:21:17
29345talentt1.316.934+4.000729.924+4382017-12-19 13:44:12
30152DrNick13.147.071+3.3175.778.217+1.0462017-12-20 04:00:10
3134Karina39.171.875+3.18410.746.994+2.4602017-12-19 18:24:51
321wonderer115.430.990+2.0004.065.8782017-12-19 18:44:36
33247SleepSub6.442.192+2.0002.650.550+8862017-12-19 18:31:33
34251Limedust5.845.0731.998.8602015-08-12 13:29:41
35234Daywalk3r7.154.3122.781.0652012-03-18 20:18:53
36101Dven18.849.3063.151.5332013-08-30 07:38:05
3744Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
38413leocarch146.03750.8072014-05-19 11:10:51
39155Miepes12.763.4873.289.5632017-09-28 10:45:01
40428Jorian2915.0063.6412012-01-10 19:37:16
41265dimmak4.904.1362.379.6162017-12-14 09:19:47
42141s10eke14.243.32416.130.9382017-12-12 16:04:35
43318AMDFreak2.283.968715.3582013-04-29 14:46:43
44387Jojojoost493.799108.9042013-12-20 10:23:03
45261richolio5.289.5791.264.4582017-12-02 00:35:11
4664Fha26.558.0944.390.5992017-10-29 15:45:30
47221Bitlord7.837.7322.518.7962017-12-01 20:38:01
48159Nizzno12.496.24411.397.1082017-12-08 21:31:59
49300SMNL2.983.1084.730.4832015-05-30 20:53:40
5049lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11206.189.871+78.31761.612.862+23.200
2 DIG9162.563.345+52.00072.986.303+14.722
3 ONZ8152.213.636+8.02264.319.169+3.345
4 Frontpage8135.215.423+55.55544.833.324+36.558
5 VBL675.616.89025.910.060+5.000
6 CREW265.021.66818.673.689
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR357.418.95645.659.938
9 KLB625.856.31410.535.948
10 TVR223.253.62719.764.451
11 GAM417.627.7688.370.740
12 PTA215.266.4694.681.572
13 GC.2813.59395.230
14359
Biep!
pi_175885024
20 December 2017

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118218.129.798.172+2.779.2707.403.393.566+1.104.234
2osu!4696.096.251.291+2.924.8082.377.727.150+1.145.984
3FOK!4365.914.905.766+780.7982.285.824.368+295.886
4Reddit3785.014.501.780+1.023.8392.497.553.450+562.689
5StepmaniaOnline2204.281.082.800+2.851.535934.902.203+363.952
6TeamLiquid2343.877.619.711+454.3732.475.398.830+163.303
7Kongregate2593.270.992.006+526.7031.549.524.309+286.455
8LUElinks2123.148.761.600+112.3481.486.489.435+39.115
9Klamm.de1652.912.424.166+311.7831.472.292.218+161.184
10OCN-Overclock.net3022.806.315.008+366.9151.470.807.346+182.766
1113371402.697.811.098+248.7221.403.328.858+148.896
12Hinnavaatlus1162.681.855.092+293.4591.388.788.897+214.728
13What.cd?1782.547.584.444+363.1631.060.913.229+371.735
14PolishTracker1462.445.764.583+500.5221.255.696.627+232.603
15UnofficialLinusTechTips1951.867.165.629+766.9061.355.108.751+453.736
16GAMEFORGEGAMES1031.747.794.901+188.233963.393.141+123.845
17Board8541.729.809.401+11.303602.642.789+11.742
18SwiftIRC871.625.406.411+190.176780.999.054+213.209
19KongregateElite831.393.187.273+319.556512.778.743+249.271
20SWB1031.365.835.322+122.294472.090.742+37.390


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer115.430.9904.065.8782017-12-19 18:44:36
2Jo0Lz110.020.999+50.00030.921.175+23.7112017-12-20 22:50:57
3Omentuva105.766.03141.296.1652017-12-18 00:39:37
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.161.79816.818.0052017-11-27 10:40:43
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.090.57523.962.0832017-07-03 18:33:13
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator61.206.251+13.00024.324.287+3.3112017-12-20 16:17:35
12Programmeur59.530.84812.446.1162017-12-19 21:57:26
13Apollo1558.798.58122.582.3772017-12-13 12:02:35
14CF8758.291.000+19.00022.389.071+3.4002017-12-20 17:01:43
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate52.700.00017.667.5292017-12-18 12:14:12
18Jegorex52.050.118+10.00020.054.116+2.7232017-12-21 01:35:40
19PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
20TigerXtrm50.252.204+20.00013.386.413+2.6052017-12-20 23:13:19
21DJMO48.486.7096.766.8752017-12-18 07:11:08
22ezechiel00747.640.200+50.00019.073.145+13.0312017-12-20 15:11:09
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26PoisoneIvy42.596.14310.684.9742017-12-16 12:42:46
27Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32DaFan41.173.406+5.00020.348.664+4.4912017-12-20 11:51:20
33Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
34Karina39.174.373+2.49810.748.715+1.7212017-12-20 18:11:27
35onlogisch38.724.55513.105.0472017-11-18 18:39:00
36DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
37jhilverda37.911.2968.614.2582017-12-14 10:49:05
38gateway36.732.88215.323.1912017-11-05 19:41:25
39SwollyBoy36.500.000+100.00019.816.290+44.2802017-12-20 16:30:01
40Ge4ce35.834.828+5.00030.936.945+5.4442017-12-20 12:45:35
41Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
42maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
43Messina35.550.00029.935.8242017-12-16 11:56:48
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Sjowhan33.485.31919.423.1862017-12-17 16:47:12
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
48SlechtValk32.178.491+2.80511.449.358+4.8302017-12-21 04:01:30
49lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
50Lafyno30.977.2927.177.4602017-11-28 23:34:51
8785
Biep!
pi_175885027
registreer om deze reclame te verbergen

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
139SwollyBoy36.500.000+100.00019.816.290+44.2802017-12-20 16:30:01
251VinceSTM30.883.658+55.00013.294.467+18.3912017-12-20 20:38:11
32Jo0Lz110.020.999+50.00030.921.175+23.7112017-12-20 22:50:57
4252+1backline95.788.503+50.00026.191.047+1.2172017-12-20 16:47:08
5264+1dimmak4.954.136+50.0002.402.245+22.6292017-12-20 10:42:40
676ChristiaaNL24.244.040+50.00011.351.674+19.7102017-12-20 18:14:42
7114d4v1d17.334.716+50.0004.648.870+12.2432017-12-20 21:48:02
8212+1superworm8.493.483+50.0002.425.051+8.6162017-12-20 08:21:33
984Pino11221.959.413+50.0009.250.937+41.6292017-12-20 08:02:08
1022ezechiel00747.640.200+50.00019.073.145+13.0312017-12-20 15:11:09
11146+1Drizzt13.450.000+50.0004.506.224+20.7582017-12-20 18:19:49
1275Posergoth666724.625.448+25.24410.854.857+8.3652017-12-21 01:09:40
1320TigerXtrm50.252.204+20.00013.386.413+2.6052017-12-20 23:13:19
1414CF8758.291.000+19.00022.389.071+3.4002017-12-20 17:01:43
1557no_tukker29.394.068+18.6587.980.264+4.2822017-12-21 00:48:48
1611commentator61.206.251+13.00024.324.287+3.3112017-12-20 16:17:35
17137Party_P14.525.871+12.5838.903.031+2.5342017-12-20 15:58:04
1856p429.487.595+10.00022.753.139+4.5032017-12-21 02:26:15
1918Jegorex52.050.118+10.00020.054.116+2.7232017-12-21 01:35:40
20383Nielske013527.597+8.141315.020+5.6832017-12-20 14:00:55
2189Lloris9221.326.246+7.13010.214.189+1.7202017-12-20 14:24:40
22306timo832.702.563+5.6191.043.891+1.0522017-12-20 21:18:36
2386trainfreak21.851.159+5.6055.920.741+1.1972017-12-20 20:01:54
2432DaFan41.173.406+5.00020.348.664+4.4912017-12-20 11:51:20
2540Ge4ce35.834.828+5.00030.936.945+5.4442017-12-20 12:45:35
2648SlechtValk32.178.491+2.80511.449.358+4.8302017-12-21 04:01:30
2734Karina39.174.373+2.49810.748.715+1.7212017-12-20 18:11:27
28247SleepSub6.444.192+2.0002.651.349+7992017-12-20 18:29:54
29152DrNick13.148.844+1.7735.778.963+7462017-12-21 04:00:10
3022319hunter917.685.593+1.7429.899.229+10.2652017-12-20 19:31:58
31325Bitterlemon1.968.143924.0332014-02-28 16:56:30
32158anatopia12.510.0203.400.5012012-01-22 08:02:12
33287PinkPirate3.528.0261.192.1432012-06-07 11:21:04
3436DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
35402Hitomi280.75384.9802014-06-04 21:48:14
36232Meddo7.209.63611.240.0142016-02-12 23:59:48
37322TypTievus2.152.7881.419.2252013-05-07 17:51:49
38347Alphawolf1.249.215487.6952015-08-09 13:25:15
3965Darkestrah26.421.0185.970.5302014-08-04 10:08:02
40388Kimiyana492.22892.2372012-02-01 00:06:39
41133riku-san14.931.1036.057.4312017-12-15 17:18:29
42323ijs_beer2.071.8691.193.2782017-11-30 19:50:36
43166Lammert12.106.3913.670.4142016-02-13 03:21:12
44200Drizzt_DoUrden9.235.0583.717.5242013-07-21 00:42:53
4591DirkZz20.927.2247.586.5272017-12-19 18:01:51
46344Erwa1.331.519298.4882017-11-29 15:59:18
47236wurich7.109.7915.025.5822015-04-03 21:34:07
48301StarCastic2.978.7813.185.8022015-01-07 22:32:18
49297DarkXP3.093.0972.337.6162012-04-13 21:06:42
50292Wells3.376.6713.447.4132016-05-17 19:01:21

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11206.261.644+71.77361.657.842+44.980
2 DIG9162.715.345+152.00073.054.011+67.708
3 ONZ8152.226.636+13.00064.322.480+3.311
4 Frontpage8135.265.423+50.00044.841.940+8.616
5 VBL675.666.890+50.00025.930.818+20.758
6 CREW265.021.66818.673.689
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR357.418.95645.659.938
9 KLB625.856.31410.535.948
10 TVR223.253.62719.764.451
11 GAM417.627.7688.370.740
12 PTA215.266.4694.681.572
13 GC.2813.59395.230
20431
Biep!
pi_175913564
21 December 2017

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118218.131.946.415+2.148.2437.404.306.234+912.668
2osu!4696.099.324.557+3.073.2662.378.725.879+998.729
3FOK!4365.915.776.572+870.8062.286.079.838+255.470
4Reddit3785.015.753.966+1.252.1862.498.073.781+520.331
5StepmaniaOnline2204.284.197.168+3.114.368935.345.650+443.447
6TeamLiquid2343.877.827.599+207.8882.475.534.470+135.640
7Kongregate2593.271.692.744+700.7381.549.949.535+425.226
8LUElinks2123.148.984.193+222.5931.486.529.776+40.341
9Klamm.de1652.912.604.428+180.2621.472.477.861+185.643
10OCN-Overclock.net3022.806.674.391+359.3831.470.984.810+177.464
1113371402.698.349.499+538.4011.403.667.222+338.364
12Hinnavaatlus1162.682.097.422+242.3301.388.981.376+192.479
13What.cd?1782.547.766.972+182.5281.061.021.147+107.918
14PolishTracker1462.445.870.975+106.3921.255.739.354+42.727
15UnofficialLinusTechTips1951.867.908.859+743.2301.355.516.080+407.329
16GAMEFORGEGAMES1031.747.909.056+114.155963.470.171+77.030
17Board8541.729.981.578+172.177602.687.781+44.992
18SwiftIRC871.625.474.877+68.466781.020.264+21.210
19KongregateElite831.393.360.994+173.721512.889.501+110.758
20SWB1031.365.948.846+113.524472.125.646+34.904


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer115.430.9904.065.8782017-12-19 18:44:36
2Jo0Lz110.020.99930.921.1752017-12-20 22:50:57
3Omentuva105.766.03141.296.1652017-12-18 00:39:37
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.161.79816.818.0052017-11-27 10:40:43
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.090.57523.962.0832017-07-03 18:33:13
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator61.221.251+15.00024.330.523+6.2362017-12-21 17:27:36
12Programmeur59.580.848+50.00012.451.885+5.7692017-12-21 23:33:32
13Apollo1558.798.58122.582.3772017-12-13 12:02:35
14CF8758.300.000+9.00022.391.337+2.2662017-12-21 16:58:37
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate52.750.000+50.00017.675.634+8.1052017-12-21 15:33:54
18Jegorex52.050.11820.054.1162017-12-21 01:35:40
19PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
20TigerXtrm50.272.204+20.00013.389.511+3.0982017-12-22 00:51:36
21DJMO48.486.7096.766.8752017-12-18 07:11:08
22ezechiel00747.690.200+50.00019.083.025+9.8802017-12-21 15:45:16
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26PoisoneIvy42.596.14310.684.9742017-12-16 12:42:46
27Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32DaFan41.183.406+10.00020.351.023+2.3592017-12-21 16:01:25
33Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
34Karina39.181.476+7.10310.753.271+4.5562017-12-21 21:22:41
35onlogisch38.724.55513.105.0472017-11-18 18:39:00
36DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
37jhilverda37.911.2968.614.2582017-12-14 10:49:05
38gateway36.732.88215.323.1912017-11-05 19:41:25
39SwollyBoy36.500.00019.816.2902017-12-20 16:30:01
40Ge4ce35.839.828+5.00030.943.874+6.9292017-12-21 12:35:22
41Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
42maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
43Messina35.550.00029.935.8242017-12-16 11:56:48
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Sjowhan33.485.31919.423.1862017-12-17 16:47:12
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
48SlechtValk32.178.689+19811.449.853+4952017-12-21 15:23:20
49lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
50Lafyno30.977.2927.177.4602017-11-28 23:34:51
6066
Biep!
pi_175913565

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
184+1heywoodu21.964.623+100.0002.516.216+12.2392017-12-21 20:39:18
2252backline95.838.503+50.00026.204.392+13.3452017-12-22 02:56:58
358SnIpA29.111.825+50.00010.138.764+24.6382017-12-21 10:23:01
422ezechiel00747.690.200+50.00019.083.025+9.8802017-12-21 15:45:16
587Boer22221.840.534+50.0006.571.720+20.4682017-12-21 10:21:39
6129DrPhibes15.531.402+50.00010.314.388+32.5212017-12-21 13:31:43
7211+1superworm8.543.483+50.0002.431.819+6.7682017-12-21 17:56:27
880+1miezziej22.829.213+50.0003.904.067+8.6042017-12-21 14:58:55
912Programmeur59.580.848+50.00012.451.885+5.7692017-12-21 23:33:32
1091DirkZz20.977.224+50.0007.613.803+27.2762017-12-21 20:24:56
1117Dviate52.750.000+50.00017.675.634+8.1052017-12-21 15:33:54
12318+1Jovatov2.300.000+50.000186.706+6.5412017-12-21 10:07:14
1373+1BBQSausage25.222.594+50.0008.770.814+11.4312017-12-21 16:19:15
1453mufcie30.278.037+30.00016.779.045+10.8032017-12-21 21:28:33
1589Lloris9221.346.779+20.53310.217.450+3.2612017-12-21 23:32:19
1620TigerXtrm50.272.204+20.00013.389.511+3.0982017-12-22 00:51:36
1711commentator61.221.251+15.00024.330.523+6.2362017-12-21 17:27:36
1875Posergoth666724.639.273+13.82510.860.778+5.9212017-12-22 01:09:41
19137Party_P14.538.851+12.9808.909.903+6.8722017-12-21 15:58:21
2032DaFan41.183.406+10.00020.351.023+2.3592017-12-21 16:01:25
2157no_tukker29.403.361+9.2937.982.453+2.1892017-12-21 16:45:32
2214CF8758.300.000+9.00022.391.337+2.2662017-12-21 16:58:37
2334Karina39.181.476+7.10310.753.271+4.5562017-12-21 21:22:41
24383Nielske013534.484+6.887319.428+4.4082017-12-21 17:37:32
2540Ge4ce35.839.828+5.00030.943.874+6.9292017-12-21 12:35:22
26384Runekf521.806+4.539348.742+5.0082017-12-22 06:13:34
27152DrNick13.153.292+4.4485.781.301+2.3382017-12-22 04:00:11
28247SleepSub6.446.192+2.0002.652.495+1.1462017-12-21 18:33:16
2948SlechtValk32.178.689+19811.449.853+4952017-12-21 15:23:20
30114d4v1d17.334.7164.648.8702017-12-21 14:04:52
3190Tonio-mcdo21.073.2214.722.4712013-03-25 20:36:23
32417zomming mr.saturn108.60618.9452013-04-20 19:47:53
33271Thienv4.287.1704.108.0012012-02-02 18:49:04
3422319hunter917.685.5939.899.2292017-12-20 19:31:58
35317rivalo52.313.4331.439.6852013-03-01 16:59:02
36412ricohageman147.54382.3542013-09-02 21:26:26
37293Jordiy3.361.2661.434.8212017-12-18 14:26:40
38253B-1-0-05.758.7893.027.4172016-02-29 16:23:23
39249ILCILA-36.144.7032.008.1192017-01-05 11:53:27
40268Prinseska4.461.6711.542.3942014-09-10 14:05:58
41245Frenkje6.562.5262.888.3432013-07-20 10:56:20
42151Jojogirl13.234.2427.994.0632015-01-31 15:31:10
43373Jasper15333650.000391.6612016-06-26 21:32:58
44296[email protected]3.134.669941.0622012-12-27 22:10:28
4521DJMO48.486.7096.766.8752017-12-18 07:11:08
4676ChristiaaNL24.244.04011.351.6742017-12-20 18:14:42
47321sanderosta2.235.653804.2562013-01-27 14:13:06
48279RobinMengerink3.928.5432.873.5182017-11-03 01:14:49
49238IceDustbin6.951.2803.076.0592016-11-29 09:54:32
50365Cordelia808.6121.195.8522017-05-10 18:57:27

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11206.336.092+74.44861.674.709+16.867
2 DIG9162.717.345+2.00073.055.157+1.146
3 ONZ8152.291.636+65.00064.353.354+30.874
4 Frontpage8135.315.423+50.00044.848.708+6.768
5 VBL675.716.890+50.00025.958.094+27.276
6 CREW265.021.66818.673.689
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR357.418.95645.659.938
9 KLB625.856.31410.535.948
10 TVR223.253.62719.764.451
11 GAM417.627.7688.370.740
12 PTA215.266.4694.681.572
13 GC.2813.59395.230
22238
Biep!
pi_175939911
22 December 2017

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
19216
Biep!
pi_175939913

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
17241
Biep!
pi_175965204
23 December 2017

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
26222
Biep!
pi_175965205

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
6106
Biep!
pi_175965587
:')

Slaribot kapot? :(

Ik pulste ruim 600k vrijdag en denk laat ik eens kijken of ik bovenaan ben geindigd voor die dag _O-
Recordhouder aantal posts op n dag.
4045
onlogisch
pi_175985700
24 December 2017

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118218.137.888.940+1.909.6377.406.776.762+707.685
2osu!4696.109.998.572+3.179.8532.382.323.064+1.045.395
3FOK!4365.918.402.616+589.0782.287.553.377+386.111
4Reddit3795.020.185.672+1.028.4382.499.859.576+416.362
5StepmaniaOnline2204.292.662.999+2.745.185936.933.563+431.329
6TeamLiquid2343.879.202.045+252.3612.476.560.799+197.745
7Kongregate2593.274.319.498+1.878.4001.550.782.659+366.836
8LUElinks2123.149.515.584+254.6741.486.714.002+91.991
9Klamm.de1652.912.987.417+53.7421.472.857.854+79.492
10OCN-Overclock.net3022.807.536.628+330.8001.471.645.749+227.548
1113371402.699.128.871+317.5671.404.087.123+208.420
12Hinnavaatlus1162.682.609.833+86.5151.389.449.958+89.659
13What.cd?1782.548.338.419+256.3671.061.186.838+64.125
14PolishTracker1462.446.430.487+71.8921.255.944.809+32.701
15UnofficialLinusTechTips1951.869.908.049+803.6241.356.664.469+408.024
16GAMEFORGEGAMES1031.748.136.366+29.089963.678.023+31.868
17Board8541.730.038.690+51.514602.736.997+22.131
18SwiftIRC871.625.945.207+143.585781.466.494+220.859
19KongregateElite831.394.001.732+192.751513.253.441+141.383
20SWB1031.366.311.093+126.886472.370.796+83.969


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer115.445.771+8.7814.065.8782017-12-24 22:30:52
2Jo0Lz110.070.99930.940.6612017-12-22 15:09:05
3Omentuva105.816.03141.335.8992017-12-22 19:21:58
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.211.798+50.00016.827.133+9.1282017-12-24 16:18:37
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.090.57523.962.0832017-07-03 18:33:13
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator61.250.671+3.42024.341.549+2.8632017-12-24 17:02:48
12Programmeur59.580.84812.451.8852017-12-21 23:33:32
13Apollo1558.798.58122.582.3772017-12-13 12:02:35
14CF8758.316.00022.394.0842017-12-22 16:17:17
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate52.750.00017.675.6342017-12-21 15:33:54
18Jegorex52.080.118+10.00020.063.076+1.9622017-12-24 17:58:53
19PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
20TigerXtrm50.337.204+20.00013.402.287+3.7762017-12-25 00:18:43
21DJMO48.486.7096.766.8752017-12-18 07:11:08
22ezechiel00747.690.20019.083.0252017-12-21 15:45:16
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26PoisoneIvy42.596.14310.684.9742017-12-16 12:42:46
27Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32DaFan41.203.40620.359.0772017-12-22 16:29:35
33Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
34onlogisch39.327.41813.312.1492017-12-22 14:33:52
35Karina39.190.417+2.77410.762.515+2.9622017-12-24 18:03:46
36DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
37jhilverda37.961.2968.630.3722017-12-22 12:59:41
38gateway36.732.88215.323.1912017-11-05 19:41:25
39SwollyBoy36.500.00019.816.2902017-12-20 16:30:01
40Ge4ce35.854.82830.960.8882017-12-23 12:59:59
41Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
42maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
43Messina35.550.00029.935.8242017-12-16 11:56:48
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Sjowhan33.535.31919.443.6822017-12-22 10:47:15
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
48SlechtValk32.199.705+1.28711.455.821+1.5612017-12-25 05:00:15
49lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
50Lafyno30.977.2927.177.4602017-11-28 23:34:51
18537
Biep!
pi_175985701

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1197+1War Hero from the Past9.480.936+64.2223.785.309+29.8132017-12-24 08:05:37
2146Drizzt13.500.000+50.0004.535.052+28.8282017-12-25 00:51:00
3343+1Erwa1.381.519+50.000314.689+16.2012017-12-24 20:26:49
47jaapio198477.211.798+50.00016.827.133+9.1282017-12-24 16:18:37
588Dr_Flash21.804.389+50.00018.143.692+63.8702017-12-24 12:33:27
6118Quotidien16.931.735+50.00022.333.126+79.8862017-12-24 22:56:29
7128Vetheid15.688.101+50.0005.765.335+15.1862017-12-24 19:27:36
8209+1superworm8.643.483+50.0002.448.146+7.8532017-12-25 00:06:41
9170wisheh11.883.487+50.00015.460.166+47.9782017-12-25 03:17:45
10382+2Runekf554.304+23.059364.419+8.7012017-12-25 00:26:45
1120TigerXtrm50.337.204+20.00013.402.287+3.7762017-12-25 00:18:43
12293Jordiy3.373.775+12.5091.444.566+9.7452017-12-24 23:39:58
1386trainfreak21.862.231+11.0725.925.326+4.5852017-12-24 14:20:40
1482hole198822.125.624+10.00019.273.889+16.1922017-12-24 23:20:23
1518Jegorex52.080.118+10.00020.063.076+1.9622017-12-24 17:58:53
16231leonn7.310.000+10.0003.213.628+6.4872017-12-24 16:55:24
171wonderer115.445.771+8.7814.065.8782017-12-24 22:30:52
1822319hunter917.697.930+4.7249.923.697+22.3622017-12-24 20:09:41
1975Posergoth666724.702.306+3.53810.898.959+1.8752017-12-25 01:10:25
2011commentator61.250.671+3.42024.341.549+2.8632017-12-24 17:02:48
2135Karina39.190.417+2.77410.762.515+2.9622017-12-24 18:03:46
22247SleepSub6.448.192+2.0002.654.488+1.9932017-12-24 14:07:15
23323ijs_beer2.123.561+1.6921.228.861+2.3042017-12-24 23:56:14
2448SlechtValk32.199.705+1.28711.455.821+1.5612017-12-25 05:00:15
25131MultiBox15.019.4323.183.0122013-03-20 10:20:48
26426Koelie8420.84018.6812015-01-26 15:31:52
27117DrOetker16.961.2287.311.5262013-11-14 21:11:36
28342Dagoduck1.445.907879.4502015-09-29 11:38:14
29263poepoog5.246.8273.657.2642012-04-03 23:39:14
30403noodgang274.470140.6342015-12-14 12:02:26
3113Apollo1558.798.58122.582.3772017-12-13 12:02:35
32349K4rJ4kC1.183.3231.029.8872014-06-27 15:53:00
3347Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
34364KingOfThePotatoPeople827.846232.1852017-12-18 20:29:37
35346VageGast1.266.8191.308.9602015-04-11 20:52:45
36269ChaosRien4.349.0942.894.1432017-04-12 14:35:57
37219sXAnarioN7.952.2165.369.3342017-11-28 17:48:59
3866erikluyten26.420.5317.454.7412012-11-29 22:38:28
3989Lloris9221.382.27210.224.3022017-12-23 22:41:58
40303Mathijz2.939.9121.253.0582012-09-05 19:50:37
41143Elowine14.159.91015.610.4082013-04-18 10:17:41
42270LeeGuan4.328.2303.261.0082015-03-13 16:49:55
438Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
44214Beardslasher8.425.0256.806.9342016-02-25 19:15:30
45202rulerofdeath9.148.4708.071.2812017-08-28 00:58:31
4612Programmeur59.580.84812.451.8852017-12-21 23:33:32
47255jappy-b5.674.5072.946.2292014-01-28 19:09:02
48305maarten42.744.7731.059.9122014-03-10 07:12:13
49228KLTZK7.380.7894.579.7732017-02-25 14:00:59
5074Tha_Duck25.211.2189.089.1922012-07-17 14:07:00

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11206.501.533+20.00061.723.251+3.776
2 DIG9162.823.387+2.00073.107.328+1.993
3 ONZ8152.542.151+3.42064.741.685+2.863
4 Frontpage8135.415.423+50.00044.865.035+7.853
5 VBL676.369.753+50.00026.199.024+28.828
6 CREW265.021.66818.673.689
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR357.418.95645.659.938
9 KLB625.856.31410.535.948
10 TVR223.263.627+10.00019.780.643+16.192
11 GAM417.627.7688.370.740
12 PTA215.266.4694.681.572
13 GC.2813.59395.230
20699
Biep!
pi_176005868
25 December 2017

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118218.138.653.928+764.9887.407.178.778+402.016
2osu!4696.112.856.091+2.857.5192.383.485.342+1.162.278
3FOK!4365.918.605.911+203.2952.287.670.438+117.061
4Reddit3795.022.036.090+1.850.4182.500.348.976+489.400
5StepmaniaOnline2204.294.922.898+2.259.899937.461.473+527.910
6TeamLiquid2343.879.668.293+466.2482.476.894.741+333.942
7Kongregate2593.274.737.316+417.8181.551.032.873+250.214
8LUElinks2123.149.579.660+64.0761.486.783.540+69.538
9Klamm.de1652.913.044.989+57.5721.472.912.494+54.640
10OCN-Overclock.net3022.808.606.558+1.069.9301.472.240.696+594.947
1113371402.699.246.752+117.8811.404.207.360+120.237
12Hinnavaatlus1162.682.708.047+98.2141.389.623.180+173.222
13What.cd?1782.548.597.860+259.4411.061.350.494+163.656
14PolishTracker1462.446.547.793+117.3061.255.983.558+38.749
15UnofficialLinusTechTips1951.870.745.029+836.9801.357.374.585+710.116
16GAMEFORGEGAMES1031.748.178.926+42.560963.721.507+43.484
17Board8541.730.132.707+94.017602.767.498+30.501
18SwiftIRC871.626.507.086+561.879781.635.941+169.447
19KongregateElite831.394.029.414+27.682513.262.251+8.810
20SWB1031.366.319.347+8.254472.374.378+3.582


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer115.449.771+4.0004.065.8782017-12-25 14:33:58
2Jo0Lz110.070.99930.940.6612017-12-22 15:09:05
3Omentuva105.816.03141.335.8992017-12-22 19:21:58
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.211.79816.827.1332017-12-24 16:18:37
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.090.57523.962.0832017-07-03 18:33:13
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator61.260.671+10.00024.343.446+1.8972017-12-25 23:49:24
12Programmeur59.580.84812.451.8852017-12-21 23:33:32
13Apollo1558.798.58122.582.3772017-12-13 12:02:35
14CF8758.316.00022.394.0842017-12-22 16:17:17
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate52.750.00017.675.6342017-12-21 15:33:54
18Jegorex52.080.11820.063.0762017-12-24 17:58:53
19PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
20TigerXtrm50.352.204+15.00013.403.508+1.2212017-12-26 03:46:24
21DJMO48.486.7096.766.8752017-12-18 07:11:08
22ezechiel00747.690.20019.083.0252017-12-21 15:45:16
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26PoisoneIvy42.596.14310.684.9742017-12-16 12:42:46
27Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32DaFan41.203.40620.359.0772017-12-22 16:29:35
33Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
34onlogisch39.377.418+50.00013.333.492+21.3432017-12-25 13:57:17
35Karina39.196.510+6.09310.767.720+5.2052017-12-25 21:20:08
36DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
37jhilverda37.961.2968.630.3722017-12-22 12:59:41
38gateway36.732.88215.323.1912017-11-05 19:41:25
39SwollyBoy36.500.00019.816.2902017-12-20 16:30:01
40Ge4ce35.854.82830.960.8882017-12-23 12:59:59
41Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
42maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
43Messina35.550.00029.935.8242017-12-16 11:56:48
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Sjowhan33.535.31919.443.6822017-12-22 10:47:15
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
48SlechtValk32.199.988+28311.456.777+9562017-12-26 04:49:15
49lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
50Lafyno30.977.2927.177.4602017-11-28 23:34:51
28551
Biep!
pi_176005869

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
134onlogisch39.377.418+50.00013.333.492+21.3432017-12-25 13:57:17
2220+1Bitlord7.887.732+50.0002.539.160+20.3642017-12-26 01:44:54
3380+2Runekf576.602+22.298374.033+9.6142017-12-26 06:17:54
488Dr_Flash21.823.376+18.98718.182.661+38.9692017-12-25 21:16:29
520TigerXtrm50.352.204+15.00013.403.508+1.2212017-12-26 03:46:24
689Lloris9221.393.663+11.39110.227.723+3.4212017-12-26 01:12:18
711commentator61.260.671+10.00024.343.446+1.8972017-12-25 23:49:24
853mufcie30.298.037+10.00016.791.854+7.9462017-12-25 08:49:38
935Karina39.196.510+6.09310.767.720+5.2052017-12-25 21:20:08
10247SleepSub6.453.349+5.1572.660.488+6.0002017-12-25 20:57:42
111wonderer115.449.771+4.0004.065.8782017-12-25 14:33:58
1248SlechtValk32.199.988+28311.456.777+9562017-12-26 04:49:15
1375Posergoth666724.702.392+8610.899.084+1252017-12-26 01:51:31
14148sandertjeh13.329.6393.941.6482017-10-11 14:46:31
1560[Brabant]Snow Bone28.362.5377.045.4252017-10-13 23:30:16
16217qubiz8.036.8809.580.7162013-11-06 21:06:01
17246xzaz6.544.9783.505.6712016-12-27 11:22:53
1823Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
19196ni67et9.653.7402.907.2722015-03-02 17:18:47
2041Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
21366NoBody122800.000126.6452014-11-12 22:31:01
2242maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
23227Silverdigger7.391.56312.232.4572017-08-06 13:30:48
24435nilsson12331822014-07-20 12:27:28
25102Dragonator18.760.7975.953.5892017-12-19 08:27:17
26239Hedzlin6.919.5744.954.1272017-12-19 15:32:11
27333Nalyu1.671.280795.6662013-01-08 02:55:50
28374igi0n649.798285.3622016-06-12 16:40:49
29240Zamorak_FOK6.874.9441.902.7482012-11-02 17:01:22
30407Unsub246.25476.4182012-09-07 06:54:12
31401TheMuurtje284.063188.9172017-10-15 15:08:55
32216randallvg8.122.0862.936.8382017-11-23 11:36:10
33360BlikjeFris960.631376.3272014-07-25 13:46:12
34207DenXD8.842.8411.328.9162012-06-11 10:02:05
35107Cosmo18.138.2784.745.8992014-04-20 18:39:00
36429Maxime13.52911.6752012-10-08 21:51:40
37164L3IPO12.148.5553.784.3112012-03-01 18:14:53
38156roonaan12.561.5432.970.9842012-10-06 16:13:57
39256Darkness1775.463.2913.028.2622014-01-10 00:47:48
40315MrManuel2.359.5012.007.7202013-09-10 08:24:58
41214Beardslasher8.425.0256.806.9342016-02-25 19:15:30
42351LittleBrownie1.141.172525.8962014-10-16 22:59:13
43202rulerofdeath9.148.4708.071.2812017-08-28 00:58:31
44137Party_P14.544.2208.912.5612017-12-22 15:58:21
4512Programmeur59.580.84812.451.8852017-12-21 23:33:32
46371Saso733.664286.9192017-12-15 20:40:51
47305maarten42.744.7731.059.9122014-03-10 07:12:13
48152DrNick13.153.7335.782.0002017-12-26 04:00:11
4974Tha_Duck25.211.2189.089.1922012-07-17 14:07:00
50131MultiBox15.019.4323.183.0122013-03-20 10:20:48

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11206.516.533+15.00061.724.472+1.221
2 DIG9162.828.544+5.15773.113.328+6.000
3 ONZ8152.552.151+10.00064.743.582+1.897
4 Frontpage8135.415.42344.865.035
5 VBL676.419.753+50.00026.220.367+21.343
6 CREW265.021.66818.673.689
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR357.418.95645.659.938
9 KLB625.856.31410.535.948
10 TVR223.263.62719.780.643
11 GAM417.627.7688.370.740
12 PTA215.316.469+50.0004.701.936+20.364
13 GC.2813.59395.230
19280
Biep!
pi_176029664
26 December 2017

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118218.140.186.399+1.532.4717.407.974.174+795.396
2osu!4696.116.243.179+3.387.0882.384.459.365+974.023
3FOK!4365.918.966.431+360.5202.287.937.997+267.559
4Reddit3795.023.103.480+1.067.3902.500.897.161+548.185
5StepmaniaOnline219-14.261.306.247-33.616.651933.209.193-4.252.280
6TeamLiquid2343.880.013.955+345.6622.477.120.290+225.549
7Kongregate2593.275.047.320+310.0041.551.206.867+173.994
8LUElinks2123.149.651.263+71.6031.486.816.523+32.983
9Klamm.de1652.913.150.730+105.7411.473.031.364+118.870
10OCN-Overclock.net3022.808.828.106+221.5481.472.477.805+237.109
1113371402.699.557.115+310.3631.404.336.877+129.517
12Hinnavaatlus1162.682.925.452+217.4051.389.707.347+84.167
13What.cd?1782.548.889.452+291.5921.061.435.906+85.412
14PolishTracker1462.446.623.810+76.0171.256.043.448+59.890
15UnofficialLinusTechTips1951.871.208.435+463.4061.357.612.806+238.221
16GAMEFORGEGAMES1031.748.250.843+71.917963.769.256+47.749
17Board8541.730.195.421+62.714602.783.046+15.548
18SwiftIRC871.626.711.193+204.107781.846.639+210.698
19KongregateElite831.394.250.757+221.343513.363.667+101.416
20SWB1031.366.420.203+100.856472.436.260+61.882


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer115.449.7714.065.8782017-12-25 14:33:58
2Jo0Lz110.070.99930.940.6612017-12-22 15:09:05
3Omentuva105.866.031+50.00041.354.784+18.8852017-12-26 15:29:48
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.211.79816.827.1332017-12-24 16:18:37
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.090.57523.962.0832017-07-03 18:33:13
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator61.261.671+1.00024.344.542+1.0962017-12-27 00:34:04
12Programmeur59.580.84812.451.8852017-12-21 23:33:32
13Apollo1558.798.58122.582.3772017-12-13 12:02:35
14CF8758.316.00022.394.0842017-12-22 16:17:17
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate52.750.00017.675.6342017-12-21 15:33:54
18Jegorex52.090.118+10.00020.066.875+3.7992017-12-26 23:36:16
19PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
20TigerXtrm50.362.204+10.00013.405.810+2.3022017-12-26 21:16:15
21DJMO48.486.7096.766.8752017-12-18 07:11:08
22ezechiel00747.690.20019.083.0252017-12-21 15:45:16
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26PoisoneIvy42.596.14310.684.9742017-12-16 12:42:46
27Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32DaFan41.203.40620.359.0772017-12-22 16:29:35
33Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
34onlogisch39.377.41813.333.4922017-12-25 13:57:17
35Karina39.198.111+1.60110.769.304+1.5842017-12-26 21:02:25
36DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
37jhilverda37.961.2968.630.3722017-12-22 12:59:41
38gateway36.732.88215.323.1912017-11-05 19:41:25
39SwollyBoy36.500.00019.816.2902017-12-20 16:30:01
40Ge4ce35.854.82830.960.8882017-12-23 12:59:59
41Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
42maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
43Messina35.550.00029.935.8242017-12-16 11:56:48
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Sjowhan33.535.31919.443.6822017-12-22 10:47:15
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
48SlechtValk32.201.871+1.88311.457.901+1.1242017-12-27 06:01:43
49lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
50Lafyno31.006.390+29.0987.188.641+11.1812017-12-26 21:17:26
21482
Biep!
pi_176029665

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
13Omentuva105.866.031+50.00041.354.784+18.8852017-12-26 15:29:48
2237+2Hedzlin6.969.574+50.0004.999.992+45.8652017-12-26 13:04:43
3128Vetheid15.738.101+50.0005.781.913+16.5782017-12-26 10:32:55
4120kanovinnie16.584.959+50.00011.974.046+67.2322017-12-26 09:58:15
5129DrPhibes15.581.402+50.00010.387.630+73.2422017-12-26 23:17:20
650Lafyno31.006.390+29.0987.188.641+11.1812017-12-26 21:17:26
789Lloris9221.413.024+19.36110.230.094+2.3712017-12-26 22:34:33
886trainfreak21.874.633+12.4025.930.073+4.7472017-12-26 17:40:16
9380Runekf587.164+10.562379.308+5.2752017-12-27 05:40:44
1018Jegorex52.090.118+10.00020.066.875+3.7992017-12-26 23:36:16
1120TigerXtrm50.362.204+10.00013.405.810+2.3022017-12-26 21:16:15
1256p429.507.595+10.00022.768.693+9.2152017-12-27 02:57:10
13247SleepSub6.456.864+3.5152.663.224+2.7362017-12-26 21:12:03
1448SlechtValk32.201.871+1.88311.457.901+1.1242017-12-27 06:01:43
1535Karina39.198.111+1.60110.769.304+1.5842017-12-26 21:02:25
1611commentator61.261.671+1.00024.344.542+1.0962017-12-27 00:34:04
1751VinceSTM30.884.658+1.00013.294.666+1992017-12-26 14:37:45
18152DrNick13.153.831+985.782.128+1282017-12-27 04:00:12
1997thomasss20.002.8956.057.5142012-02-03 18:59:30
20348mike07091.217.665533.7592013-05-24 15:41:26
21354theroach1.077.704403.1172012-02-27 11:40:52
2283heywoodu22.064.6232.525.4372017-12-23 18:23:11
23171Dreminator11.819.6589.795.6052012-04-30 22:20:12
24337KoertH1.561.143935.8672013-09-03 16:29:27
25241Satioz6.773.5012.817.5982017-12-13 17:19:47
26424DaMook41.45226.3762017-11-24 16:52:05
27103WyriHaximus18.734.4613.885.8382013-02-06 22:43:54
28369Schweppes768.552498.8602012-11-14 19:12:00
29182olgalala10.450.2635.853.4922013-04-29 07:58:55
3082hole198822.125.62419.273.8892017-12-24 23:20:23
31309trollling2.584.7364.7782012-10-22 08:15:37
32274RhytmicalRemedy4.167.0841.430.9632014-01-29 18:59:58
33109Puala17.876.9285.594.8172017-12-19 14:08:51
34310Appelvla2.568.507858.0202012-07-08 01:45:47
35355TheFastOne1.068.0161.055.8752017-06-26 10:56:05
3698RockNijntje19.767.4496.681.3032017-12-22 16:07:23
37142Detroit14.191.8832.988.1092015-06-17 16:46:58
38393marinos394.297273.7342016-02-17 19:38:03
3928stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
4092MaryMouse20.723.1375.095.0862016-09-13 20:14:46
41298giemiebier3.049.5241.932.3172015-09-03 17:51:10
42306timo832.706.6281.045.1842017-12-22 16:05:42
4315ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
44218Rnie8.035.8786.731.6742017-12-22 13:00:40
45138FOS4FOK14.503.7642.749.2442015-12-22 16:17:31
46144domender1213.838.3925.836.9982017-01-07 00:00:31
4793ursel20.540.2558.767.7922017-12-19 09:56:24
48323ijs_beer2.123.5611.228.8612017-12-24 23:56:14
495Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
50200Drizzt_DoUrden9.235.0583.717.5242013-07-21 00:42:53

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11206.526.631+10.09861.726.902+2.430
2 DIG9162.832.059+3.51573.116.064+2.736
3 ONZ8152.553.151+1.00064.744.678+1.096
4 Frontpage8135.415.42344.865.035
5 VBL676.419.75326.220.367
6 CREW265.071.668+50.00018.740.921+67.232
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR357.418.95645.659.938
9 KLB625.856.31410.535.948
10 TVR223.263.62719.780.643
11 GAM417.627.7688.370.740
12 PTA215.316.4694.701.936
13 GC.2813.59395.230
16608
Biep!
pi_176063835
27 December 2017

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows1183+118.142.459.209+2.272.8107.409.119.440+1.145.266
2osu!4696.120.083.999+3.840.8202.385.591.805+1.132.440
3FOK!4365.919.616.617+650.1862.288.169.331+231.334
4Reddit3795.024.400.854+1.297.3742.501.824.987+927.826
5StepmaniaOnline2194.264.384.849+3.078.602933.630.935+421.742
6TeamLiquid2343.880.416.157+402.2022.477.287.198+166.908
7Kongregate2593.275.498.998+451.6781.551.456.575+249.708
8LUElinks2123.149.710.756+59.4931.486.841.353+24.830
9Klamm.de1652.913.398.209+247.4791.473.318.663+287.299
10OCN-Overclock.net3022.809.182.565+354.4591.472.706.777+228.972
1113371402.699.947.591+390.4761.404.521.079+184.202
12Hinnavaatlus1162.683.154.809+229.3571.389.969.372+262.025
13What.cd?1782.549.092.943+203.4911.061.508.450+72.544
14PolishTracker1462.446.947.348+323.5381.256.146.219+102.771
15UnofficialLinusTechTips1951.871.815.933+607.4981.357.863.404+250.598
16GAMEFORGEGAMES1031.748.383.732+132.889963.850.713+81.457
17Board8541.730.262.493+67.072602.863.036+79.990
18SwiftIRC871.626.816.711+105.518781.995.039+148.400
19KongregateElite831.394.334.416+83.659513.401.350+37.683
20SWB1031.366.551.943+131.740472.538.214+101.954


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer115.451.771+2.0004.065.8782017-12-27 23:06:37
2Jo0Lz110.070.99930.940.6612017-12-22 15:09:05
3Omentuva105.866.03141.354.7842017-12-26 15:29:48
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.211.79816.827.1332017-12-24 16:18:37
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.090.57523.962.0832017-07-03 18:33:13
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator61.274.671+13.00024.348.612+4.0702017-12-27 23:18:56
12Programmeur59.630.848+50.00012.459.410+7.5252017-12-27 12:44:48
13Apollo1558.798.58122.582.3772017-12-13 12:02:35
14CF8758.316.00022.394.0842017-12-22 16:17:17
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate52.750.00017.675.6342017-12-21 15:33:54
18Jegorex52.090.11820.066.8752017-12-26 23:36:16
19PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
20TigerXtrm50.367.204+5.00013.408.499+2.6892017-12-27 23:50:07
21DJMO48.486.7096.766.8752017-12-18 07:11:08
22ezechiel00747.690.20019.083.0252017-12-21 15:45:16
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26PoisoneIvy42.596.14310.684.9742017-12-16 12:42:46
27Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32DaFan41.228.406+25.00020.368.772+9.6952017-12-27 16:36:41
33Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
34onlogisch39.427.418+50.00013.355.913+22.4212017-12-27 23:29:51
35Karina39.205.298+7.18710.774.850+5.5462017-12-27 22:35:13
36DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
37jhilverda37.961.2968.630.3722017-12-22 12:59:41
38gateway36.732.88215.323.1912017-11-05 19:41:25
39SwollyBoy36.500.00019.816.2902017-12-20 16:30:01
40Ge4ce35.854.82830.960.8882017-12-23 12:59:59
41Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
42maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
43Messina35.550.00029.935.8242017-12-16 11:56:48
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Sjowhan33.535.31919.443.6822017-12-22 10:47:15
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
48SlechtValk32.203.648+1.77711.461.175+3.2742017-12-28 04:01:48
49lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
50Lafyno31.006.3907.188.6412017-12-26 21:17:26
16645
Biep!
pi_176063836

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1415+9DaMook128.757+87.30553.484+27.1082017-12-28 00:52:05
2209superworm8.693.483+50.0002.455.994+7.8482017-12-27 16:59:30
3197War Hero from the Past9.530.936+50.0003.800.746+15.4372017-12-27 10:48:47
4112+2d4v1d17.384.716+50.0004.666.813+17.9432017-12-27 07:24:21
5128Vetheid15.788.101+50.0005.798.645+16.7322017-12-27 14:09:38
6146Drizzt13.550.000+50.0004.549.371+14.3192017-12-27 15:07:55
734onlogisch39.427.418+50.00013.355.913+22.4212017-12-27 23:29:51
812Programmeur59.630.848+50.00012.459.410+7.5252017-12-27 12:44:48
9180joystickj10.579.466+32.2864.961.098+21.1392017-12-27 21:48:18
10379+1Runekf616.548+29.384387.518+8.2102017-12-28 01:15:20
1132DaFan41.228.406+25.00020.368.772+9.6952017-12-27 16:36:41
1269CasB25.717.761+20.00016.273.500+9.9272017-12-28 02:50:48
1361LightLuke28.362.117+18.34012.720.831+11.4802017-12-27 22:49:17
1411commentator61.274.671+13.00024.348.612+4.0702017-12-27 23:18:56
1575Posergoth666724.715.382+12.99010.904.485+5.4012017-12-28 01:09:47
1653mufcie30.308.037+10.00016.795.665+3.8112017-12-27 14:27:34
1756p429.517.595+10.00022.771.331+2.6382017-12-27 13:17:10
1889Lloris9221.422.791+9.76710.232.995+2.9012017-12-27 19:06:28
19137Party_P14.552.435+8.2158.915.374+2.8132017-12-27 15:58:05
2035Karina39.205.298+7.18710.774.850+5.5462017-12-27 22:35:13
21306timo832.712.707+6.0791.048.490+3.3062017-12-27 22:52:24
2220TigerXtrm50.367.204+5.00013.408.499+2.6892017-12-27 23:50:07
231wonderer115.451.771+2.0004.065.8782017-12-27 23:06:37
24152DrNick13.155.687+1.8565.787.229+5.1012017-12-28 04:00:52
2548SlechtValk32.203.648+1.77711.461.175+3.2742017-12-28 04:01:48
26233r3v0ss7.180.9864.855.4622016-05-12 16:45:08
27166Lammert12.106.3913.670.4142016-02-13 03:21:12
28436+1toto69000000-00-00 00:00:00
2991DirkZz20.977.2247.618.8032017-12-22 20:47:58
30316dan13lv2.357.540925.6002012-10-09 22:57:29
31236wurich7.109.7915.025.5822015-04-03 21:34:07
32423-1liempie67.92161.8362014-05-12 13:10:40
33297DarkXP3.093.0972.337.6162012-04-13 21:06:42
34123Litso16.273.6354.023.8372017-12-19 21:51:15
35292Wells3.376.6713.447.4132016-05-17 19:01:21
36331Verbosity1.738.926986.7152017-09-06 15:53:44
3725[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
38425TheTolles22.80620.4662012-02-06 19:15:26
39335Lastpost1.632.828808.4872016-07-03 12:19:21
4052guitarist.nl30.311.7927.144.1972017-11-18 16:10:15
41188Elunite10.158.0862.711.6832016-03-03 23:28:59
42424-1MoreSecretPret50.25023.7592016-11-15 21:39:04
43158anatopia12.510.0203.400.5012012-01-22 08:02:12
44398FebruaryAir312.470121.7492012-10-15 15:35:19
4536DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
46232Meddo7.209.63611.240.0142016-02-12 23:59:48
47375DaveAsten640.108290.5062012-11-19 04:07:27
482Jo0Lz110.070.99930.940.6612017-12-22 15:09:05
4965Darkestrah26.421.0185.970.5302014-08-04 10:08:02
50416-1ArnoVL120.53623.9262013-01-29 21:50:28

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11206.533.487+6.85661.734.692+7.790
2 DIG9162.850.399+18.34073.127.544+11.480
3 ONZ8152.566.151+13.00064.748.748+4.070
4 Frontpage8135.465.423+50.00044.872.883+7.848
5 VBL676.519.753+100.00026.257.107+36.740
6 CREW265.071.66818.740.921
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR357.418.95645.659.938
9 KLB625.856.31410.535.948
10 TVR223.263.62719.780.643
11 GAM417.660.054+32.2868.391.879+21.139
12 PTA215.316.4694.701.936
13 GC.2813.59395.230
8277
Biep!
pi_176099244
28 December 2017

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118318.145.553.340+3.094.1317.410.361.317+1.241.877
2osu!4696.124.726.947+4.642.9482.386.905.220+1.313.415
3FOK!4365.920.216.104+599.4872.288.382.127+212.796
4Reddit3795.025.876.507+1.475.6532.502.563.056+738.069
5StepmaniaOnline2194.266.641.066+2.256.217934.045.779+414.844
6TeamLiquid2343.880.911.026+494.8692.477.691.244+404.046
7Kongregate2593.275.908.682+409.6841.551.644.052+187.477
8LUElinks2123.150.083.443+372.6871.486.953.161+111.808
9Klamm.de1652.913.781.613+383.4041.473.489.595+170.932
10OCN-Overclock.net3022.809.632.566+450.0011.472.959.581+252.804
1113371402.700.318.676+371.0851.404.697.389+176.310
12Hinnavaatlus1162.683.521.120+366.3111.390.208.837+239.465
13What.cd?1782.549.363.200+270.2571.061.574.160+65.710
14PolishTracker1462.447.187.630+240.2821.256.247.595+101.376
15UnofficialLinusTechTips1951.872.588.167+772.2341.358.282.320+418.916
16GAMEFORGEGAMES1031.748.557.737+174.005964.523.153+672.440
17Board8541.730.392.458+129.965602.910.385+47.349
18SwiftIRC871.626.981.341+164.630782.140.971+145.932
19KongregateElite831.394.657.685+323.269513.591.214+189.864
20SWB1031.366.594.942+42.999472.550.171+11.957


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer115.454.771+3.0004.065.8782017-12-28 13:17:44
2Jo0Lz110.070.99930.940.6612017-12-22 15:09:05
3Omentuva105.866.03141.354.7842017-12-26 15:29:48
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.211.79816.827.1332017-12-24 16:18:37
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.090.57523.962.0832017-07-03 18:33:13
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator61.287.671+13.00024.351.164+2.5522017-12-28 17:28:24
12Programmeur59.630.84812.459.4102017-12-27 12:44:48
13Apollo1558.798.58122.582.3772017-12-13 12:02:35
14CF8758.316.00022.394.0842017-12-22 16:17:17
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate52.750.00017.675.6342017-12-21 15:33:54
18Jegorex52.100.118+10.00020.070.706+3.8312017-12-28 15:12:23
19PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
20TigerXtrm50.377.204+10.00013.410.254+1.7552017-12-28 23:47:18
21DJMO48.486.7096.766.8752017-12-18 07:11:08
22ezechiel00747.690.20019.083.0252017-12-21 15:45:16
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26PoisoneIvy42.596.14310.684.9742017-12-16 12:42:46
27Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32DaFan41.253.406+25.00020.377.171+8.3992017-12-28 17:20:42
33Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
34onlogisch39.427.41813.355.9132017-12-27 23:29:51
35Karina39.213.838+8.54010.780.066+5.2162017-12-28 21:17:13
36DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
37jhilverda37.961.2968.630.3722017-12-22 12:59:41
38gateway36.732.88215.323.1912017-11-05 19:41:25
39SwollyBoy36.500.00019.816.2902017-12-20 16:30:01
40Ge4ce35.859.828+5.00030.965.791+4.9032017-12-28 16:53:55
41Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
42maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
43Messina35.550.00029.935.8242017-12-16 11:56:48
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Sjowhan33.535.31919.443.6822017-12-22 10:47:15
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
48SlechtValk32.210.081+6.43311.464.040+2.8652017-12-29 00:00:44
49lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
50Lafyno31.011.036+4.6467.189.733+1.0922017-12-28 22:16:54
7760
Biep!
pi_176099246

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1130BootVluchteling15.297.489+50.0005.651.463+12.6452017-12-28 19:50:55
2146Drizzt13.600.000+50.0004.563.857+14.4862017-12-29 02:47:11
352guitarist.nl30.361.792+50.0007.169.031+24.8342017-12-29 02:21:29
4157+2Nizzno12.546.244+50.00011.423.305+26.1972017-12-28 16:54:53
551VinceSTM30.934.658+50.00013.315.581+20.9152017-12-28 13:36:28
6111+1d4v1d17.434.716+50.0004.683.393+16.5802017-12-28 19:22:03
7209superworm8.743.483+50.0002.459.304+3.3102017-12-28 12:22:38
876ChristiaaNL24.294.040+50.00011.370.693+19.0192017-12-28 16:53:38
932DaFan41.253.406+25.00020.377.171+8.3992017-12-28 17:20:42
1089Lloris9221.438.261+15.47010.234.797+1.8022017-12-28 19:06:21
1122319hunter917.713.386+15.4569.934.467+10.7702017-12-28 19:50:03
12323ijs_beer2.138.664+15.1031.232.942+4.0812017-12-28 19:57:12
13137Party_P14.566.985+14.5508.919.476+4.1022017-12-28 15:58:44
1460+1LightLuke28.375.498+13.38112.724.068+3.2372017-12-28 23:48:24
1511commentator61.287.671+13.00024.351.164+2.5522017-12-28 17:28:24
1656p429.527.595+10.00022.776.039+4.7082017-12-28 09:42:09
1718Jegorex52.100.118+10.00020.070.706+3.8312017-12-28 15:12:23
1820TigerXtrm50.377.204+10.00013.410.254+1.7552017-12-28 23:47:18
1975Posergoth666724.725.350+9.96810.909.569+5.0842017-12-29 01:10:02
20377+2Runekf625.795+9.247391.005+3.4872017-12-29 06:06:36
2135Karina39.213.838+8.54010.780.066+5.2162017-12-28 21:17:13
2248SlechtValk32.210.081+6.43311.464.040+2.8652017-12-29 00:00:44
2340Ge4ce35.859.828+5.00030.965.791+4.9032017-12-28 16:53:55
24247SleepSub6.461.828+4.9642.666.551+3.3272017-12-28 19:59:44
2550Lafyno31.011.036+4.6467.189.733+1.0922017-12-28 22:16:54
26364KingOfThePotatoPeople831.257+3.411233.831+1.6462017-12-29 01:48:21
271wonderer115.454.771+3.0004.065.8782017-12-28 13:17:44
28152DrNick13.158.005+2.3185.789.182+1.9532017-12-29 04:00:52
29145liesje197913.783.4522.916.8742014-05-30 15:01:56
30380Brammetje94600.000227.3472016-09-22 11:30:03
3139SwollyBoy36.500.00019.816.2902017-12-20 16:30:01
32372Appietjuh695.514412.7692015-01-10 15:23:39
3354GimmeGore29.885.2603.243.3332016-02-29 12:47:51
34190DutchGrounds9.887.9275.122.0452017-10-31 09:35:40
35345talentt1.316.934729.9242017-12-19 13:44:12
36210Samm8.639.5615.057.6082017-12-02 11:17:50
37175vwasthename10.960.5472.202.1322013-01-30 21:47:09
38397wulfyzef321.445253.7962014-03-23 05:13:17
39221WalkingDisaster7.864.8482.582.9492017-06-20 16:11:16
4068hanstin26.171.45415.439.2952014-02-24 22:31:17
41356littledutchy1.056.263718.2962014-08-26 14:30:22
4224Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
43224DeLuna7.653.5412.072.6042013-09-17 10:02:11
44194Yoghi9.677.4107.277.8992012-07-24 04:12:21
45294CrunchySelf3.231.7051.846.4052017-03-20 14:57:01
469Phoef65.090.57523.962.0832017-07-03 18:33:13
47357sniel1231.037.715251.5922013-01-02 18:52:56
48181dynamic99910.540.5703.966.5752013-07-21 12:54:32
49430Compnerd2511.7901.6972014-04-11 21:49:26
50192Syntus9.763.2255.969.0052012-03-13 18:26:47

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11206.545.805+12.31861.738.400+3.708
2 DIG9162.868.744+18.34573.134.108+6.564
3 ONZ8152.579.151+13.00064.751.300+2.552
4 Frontpage8135.515.423+50.00044.876.193+3.310
5 VBL676.569.753+50.00026.271.593+14.486
6 CREW265.071.66818.740.921
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR357.468.956+50.00045.686.135+26.197
9 KLB625.859.725+3.41110.537.594+1.646
10 TVR223.263.62719.780.643
11 GAM417.660.0548.391.879
12 PTA215.316.4694.701.936
13 GC.2813.59395.230
19822
Biep!
pi_176138346
29 December 2017

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
12843
Biep!
abonnementen ibood.com bol.com Coolblue
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')