abonnementen ibood.com bol.com Coolblue
pi_175059601
registreer om deze reclame te verbergen
13 November 2017

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118518.167.975.850+2.106.1207.423.683.126+1.048.675
2osu!466+15.960.434.890+13.582.1602.332.365.705+3.868.550
3FOK!4365.890.648.399+634.0102.275.088.779+306.497
4Reddit3764.972.732.136+1.948.4482.474.586.599+805.641
5StepmaniaOnline2234.322.950.689+4.308.172930.333.168+668.477
6TeamLiquid2343.855.034.483+401.2842.461.544.860+260.154
7Kongregate2603.243.024.392+842.3051.537.678.020+617.969
8LUElinks2123.142.829.457+227.3501.483.044.677+76.598
9Klamm.de1652.901.201.552+759.7411.465.029.327+639.012
10OCN-Overclock.net3032.791.183.511+502.5621.463.480.092+219.921
1113371432.701.135.627+424.7701.399.501.291+378.023
12Hinnavaatlus1162.672.076.094+218.3481.382.981.008+126.903
13What.cd?1792.537.807.033+338.2511.056.721.323+157.366
14PolishTracker1472.437.726.048+238.4051.252.253.925+112.086
15UnofficialLinusTechTips1951.840.902.412+681.6841.342.204.439+335.707
16GAMEFORGEGAMES1031.742.821.052+195.038960.566.055+79.435
17Board8541.726.282.069+252.543601.638.437+48.890
18SwiftIRC871.620.857.275+391.979776.423.060+336.794
19KongregateElite821.386.328.960+198.190509.220.092+110.746
20SWB1031.360.579.358+226.472469.637.449+169.334


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer115.325.590+4.0004.065.8782017-11-13 13:10:27
2Jo0Lz109.620.999+50.00030.754.587+13.2642017-11-13 22:37:57
3Omentuva105.366.03141.116.7002017-11-11 22:07:13
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.118.25216.808.2252017-10-27 15:03:34
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.090.57523.962.0832017-07-03 18:33:13
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator60.797.597+3.00024.135.899+2.2782017-11-13 13:09:42
12Programmeur59.080.84812.345.9812017-11-11 15:34:41
13Apollo1558.586.67822.466.3592017-11-10 16:02:03
14CF8757.573.000+40.00022.284.878+6.6902017-11-13 21:37:21
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate52.100.00017.510.2962017-11-02 14:40:13
18Jegorex51.730.118+10.00019.958.536+2.3222017-11-13 14:34:32
19PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
20TigerXtrm49.567.204+15.00013.241.463+3.6282017-11-13 22:31:17
21DJMO47.913.0316.631.3822017-11-09 06:45:47
22ezechiel00746.890.20018.882.9112017-11-12 18:46:03
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
27PoisoneIvy42.496.14310.620.3112017-10-11 11:47:25
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33DaFan40.698.406+20.00020.154.222+5.2022017-11-13 15:47:21
34Karina39.068.432+39810.669.084+4632017-11-13 17:29:26
35onlogisch38.674.55513.096.4552017-11-01 22:03:45
36DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
37jhilverda37.661.2968.533.9582017-11-12 13:57:49
38gateway36.732.88215.323.1912017-11-05 19:41:25
39SwollyBoy36.200.00019.652.9272017-11-06 11:40:24
40Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
41maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
42Ge4ce35.779.82830.873.0562017-11-12 23:43:09
43Messina35.512.50029.863.8692017-11-08 22:07:52
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Sjowhan33.280.319+50.00019.323.346+16.3442017-11-13 12:53:55
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
48SlechtValk32.071.669+3.50411.359.944+2.0832017-11-14 03:40:14
49lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
50Lafyno30.960.6677.161.6752017-11-06 23:40:01
20947
Biep!
pi_175059603

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
192DirkZz20.478.401+53.8897.365.978+29.2062017-11-13 22:35:39
22Jo0Lz109.620.999+50.00030.754.587+13.2642017-11-13 22:37:57
345Sjowhan33.280.319+50.00019.323.346+16.3442017-11-13 12:53:55
4335+4Rick.groen19961.562.423+50.000759.229+14.6062017-11-13 22:13:31
5129DrPhibes15.331.402+50.0009.971.607+100.4462017-11-13 15:56:43
693+2ursel20.340.255+50.0008.714.440+14.3712017-11-13 11:19:06
7103Dragonator18.660.797+50.0005.914.527+21.2452017-11-13 12:07:39
8215superworm8.143.483+50.0002.336.059+14.8672017-11-13 11:18:17
914CF8757.573.000+40.00022.284.878+6.6902017-11-13 21:37:21
1091Lloris9220.628.206+37.86910.073.137+4.7072017-11-13 23:34:32
1133DaFan40.698.406+20.00020.154.222+5.2022017-11-13 15:47:21
1253mufcie29.998.037+20.00016.628.846+4.7522017-11-13 15:46:09
1320TigerXtrm49.567.204+15.00013.241.463+3.6282017-11-13 22:31:17
1484+1trainfreak21.771.023+11.8455.895.309+3.2732017-11-13 20:06:30
15407Runekf227.432+11.139109.693+8.6292017-11-14 04:05:09
1618Jegorex51.730.118+10.00019.958.536+2.3222017-11-13 14:34:32
17231leonn7.260.000+10.0003.195.044+5.4322017-11-13 20:48:49
18139Party_P14.304.752+7.8028.814.206+4.3292017-11-13 15:58:10
19216randallvg8.076.933+6.8182.918.838+3.0002017-11-13 15:11:40
20372KingOfThePotatoPeople679.697+6.352210.351+9942017-11-13 16:05:08
21392Nielske013389.659+5.033241.313+5.5512017-11-13 12:59:25
22348talentt1.206.934+5.000673.529+9.1282017-11-13 15:51:00
2358SnIpA28.866.825+5.00010.025.140+3.1222017-11-13 12:43:06
241wonderer115.325.590+4.0004.065.8782017-11-13 13:10:27
25159Nizzno12.380.487+3.77411.348.477+2.3652017-11-13 22:00:13
2648SlechtValk32.071.669+3.50411.359.944+2.0832017-11-14 03:40:14
2711commentator60.797.597+3.00024.135.899+2.2782017-11-13 13:09:42
28151DrNick13.006.563+1.8325.704.270+2.7862017-11-14 05:00:50
2951VinceSTM30.568.843+1.00013.202.284+2352017-11-13 16:06:57
30307timo832.659.850+7551.027.903+1.1772017-11-13 21:03:57
3134Karina39.068.432+39810.669.084+4632017-11-13 17:29:26
32374igi0n649.798285.3622016-06-12 16:40:49
33292Wells3.376.6713.447.4132016-05-17 19:01:21
34406Unsub246.25476.4182012-09-07 06:54:12
3525[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
36400TheMuurtje284.063188.9172017-10-15 15:08:55
37360BlikjeFris960.631376.3272014-07-25 13:46:12
3852guitarist.nl30.261.7927.127.7872017-10-31 23:50:01
39429Maxime13.52911.6752012-10-08 21:51:40
40156anatopia12.510.0203.400.5012012-01-22 08:02:12
41155roonaan12.561.5432.970.9842012-10-06 16:13:57
4236DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
43147sandertjeh13.329.6393.941.6482017-10-11 14:46:31
44232Meddo7.209.63611.240.0142016-02-12 23:59:48
45217qubiz8.036.8809.580.7162013-11-06 21:06:01
46246xzaz6.544.9783.505.6712016-12-27 11:22:53
4765Darkestrah26.421.0185.970.5302014-08-04 10:08:02
48195ni67et9.653.7402.907.2722015-03-02 17:18:47
49134riku-san14.831.1035.998.5512017-10-22 17:04:47
50365NoBody122800.000126.6452014-11-12 22:31:01

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11204.384.363+16.83261.011.940+6.414
2 DIG9161.198.911+50.00072.396.060+14.371
3 ONZ8151.622.982+8.00064.045.106+5.400
4 Frontpage8134.420.983+50.00044.381.349+14.867
5 VBL674.455.934+53.88925.447.303+29.206
6 CREW264.397.99018.469.662
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR357.115.699+3.77445.496.428+2.365
9 KLB625.708.165+6.35210.514.114+994
10 TVR223.253.62719.764.410
11 GAM417.410.4308.258.296
12 PTA215.190.0594.654.725
13 GC.2813.59395.230
9932
Biep!
pi_175081074
14 November 2017

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118518.170.720.568+2.744.7187.424.891.823+1.208.697
2osu!4665.963.733.594+3.298.7042.333.284.762+919.057
3FOK!4365.891.493.245+844.8462.275.486.835+398.056
4Reddit3764.974.410.362+1.678.2262.475.318.732+732.133
5StepmaniaOnline2234.325.570.847+2.620.158930.948.002+614.834
6TeamLiquid2343.855.421.080+386.5972.461.852.319+307.459
7Kongregate2603.243.748.083+723.6911.538.082.422+404.402
8LUElinks2123.142.988.222+158.7651.483.111.415+66.738
9Klamm.de1652.901.364.539+162.9871.465.121.241+91.914
10OCN-Overclock.net3032.791.646.198+462.6871.463.821.999+341.907
1113371432.701.837.369+701.7421.400.302.089+800.798
12Hinnavaatlus1162.672.309.828+233.7341.383.088.444+107.436
13What.cd?1792.538.243.693+436.6601.056.993.143+271.820
14PolishTracker1472.438.065.467+339.4191.252.418.769+164.844
15UnofficialLinusTechTips1951.841.537.236+634.8241.342.510.747+306.308
16GAMEFORGEGAMES1031.742.860.766+39.714960.584.631+18.576
17Board8541.726.331.147+49.078601.649.300+10.863
18SwiftIRC871.620.872.949+15.674776.446.791+23.731
19KongregateElite821.386.469.991+141.031509.248.838+28.746
20SWB1031.360.816.206+236.848469.781.789+144.340


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer115.331.590+6.0004.065.8782017-11-15 01:39:40
2Jo0Lz109.620.99930.754.5872017-11-13 22:37:57
3Omentuva105.366.03141.116.7002017-11-11 22:07:13
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.118.25216.808.2252017-10-27 15:03:34
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.090.57523.962.0832017-07-03 18:33:13
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator60.817.630+20.03324.146.125+10.2262017-11-15 06:39:02
12Programmeur59.080.84812.345.9812017-11-11 15:34:41
13Apollo1558.586.67822.466.3592017-11-10 16:02:03
14CF8757.600.000+27.00022.288.435+3.5572017-11-14 16:50:02
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate52.150.000+50.00017.526.807+16.5112017-11-14 18:23:21
18Jegorex51.740.118+10.00019.961.957+3.4212017-11-14 22:39:38
19PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
20TigerXtrm49.577.204+10.00013.243.299+1.8362017-11-14 19:55:25
21DJMO47.913.0316.631.3822017-11-09 06:45:47
22ezechiel00746.890.20018.882.9112017-11-12 18:46:03
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
27PoisoneIvy42.496.14310.620.3112017-10-11 11:47:25
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33DaFan40.723.406+25.00020.165.468+11.2462017-11-14 16:46:22
34Karina39.071.392+2.96010.670.747+1.6632017-11-14 17:27:05
35onlogisch38.674.55513.096.4552017-11-01 22:03:45
36DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
37jhilverda37.661.2968.533.9582017-11-12 13:57:49
38gateway36.732.88215.323.1912017-11-05 19:41:25
39SwollyBoy36.200.00019.652.9272017-11-06 11:40:24
40Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
41maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
42Ge4ce35.779.82830.873.0562017-11-12 23:43:09
43Messina35.512.50029.863.8692017-11-08 22:07:52
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Sjowhan33.280.31919.323.3462017-11-13 12:53:55
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
48SlechtValk32.073.042+1.37311.364.916+4.9722017-11-15 04:03:29
49lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
50Lafyno30.960.6677.161.6752017-11-06 23:40:01
9777
Biep!
pi_175081075
registreer om deze reclame te verbergen

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
189heywoodu20.964.623+100.0002.396.688+11.4792017-11-14 13:59:04
2201+1Chris Gamgee9.195.500+74.6704.403.894+55.8162017-11-14 23:17:56
3158LyndAZ12.473.326+55.5554.943.035+31.3272017-11-15 00:55:39
4250pieterr945.983.866+50.0003.552.762+21.1972017-11-14 13:12:16
587Dr_Flash21.563.228+50.00017.722.706+48.7702017-11-15 00:02:42
6193+3TWP9.681.677+50.0001.643.598+8.4142017-11-14 09:10:23
7198+2War Hero from the Past9.237.869+50.0003.692.458+13.8272017-11-14 20:13:23
863ssmm98727.578.418+50.0009.242.731+38.9132017-11-14 20:22:04
917Dviate52.150.000+50.00017.526.807+16.5112017-11-14 18:23:21
1074BBQSausage24.722.594+50.0008.618.054+12.7222017-11-14 07:16:38
1151VinceSTM30.596.030+27.18713.209.546+7.2622017-11-14 19:56:19
1214CF8757.600.000+27.00022.288.435+3.5572017-11-14 16:50:02
13185joystickj10.355.316+25.4744.838.763+11.2482017-11-14 15:06:35
1433DaFan40.723.406+25.00020.165.468+11.2462017-11-14 16:46:22
1591Lloris9220.651.514+23.30810.077.856+4.7192017-11-14 22:54:47
1611commentator60.817.630+20.03324.146.125+10.2262017-11-15 06:39:02
1775Posergoth666724.456.257+11.89610.764.742+3.7382017-11-15 01:09:04
18139Party_P14.314.953+10.2018.817.471+3.2652017-11-14 15:58:55
1920TigerXtrm49.577.204+10.00013.243.299+1.8362017-11-14 19:55:25
2058SnIpA28.876.825+10.00010.029.418+4.2782017-11-14 17:19:50
2118Jegorex51.740.118+10.00019.961.957+3.4212017-11-14 22:39:38
2269CasB25.577.761+10.00015.943.493+8.0112017-11-15 00:52:33
2353mufcie30.008.037+10.00016.641.719+12.8732017-11-14 09:31:00
24407Runekf237.412+9.980120.427+10.7342017-11-15 06:14:43
25216randallvg8.083.021+6.0882.920.838+2.0002017-11-14 15:19:12
261wonderer115.331.590+6.0004.065.8782017-11-15 01:39:40
27151DrNick13.010.557+3.9945.706.692+2.4222017-11-15 05:00:55
2822419hunter917.634.103+3.7319.737.852+24.7272017-11-14 19:32:32
29159Nizzno12.384.071+3.58411.351.264+2.7872017-11-15 06:00:22
30391+1Nielske013392.899+3.240243.521+2.2082017-11-14 09:56:23
3134Karina39.071.392+2.96010.670.747+1.6632017-11-14 17:27:05
32348talentt1.208.934+2.000675.060+1.5312017-11-14 11:52:29
33307timo832.661.422+1.5721.028.259+3562017-11-14 17:28:44
3448SlechtValk32.073.042+1.37311.364.916+4.9722017-11-15 04:03:29
35233r3v0ss7.180.9864.855.4622016-05-12 16:45:08
36122easy-going16.321.22410.050.1622016-03-21 14:00:59
37436toto69000000-00-00 00:00:00
38315dan13lv2.357.540925.6002012-10-09 22:57:29
3995Isdatzo20.301.5776.464.7782016-03-02 14:35:48
40422liempie67.92161.8362014-05-12 13:10:40
417jaapio198477.118.25216.808.2252017-10-27 15:03:34
42126Litso15.973.6353.969.1132017-11-07 17:00:11
43330Verbosity1.738.926986.7152017-09-06 15:53:44
4427PoisoneIvy42.496.14310.620.3112017-10-11 11:47:25
45425TheTolles22.80620.4662012-02-06 19:15:26
46253Chowi5.716.9511.158.5592012-03-16 22:01:45
47334Lastpost1.632.828808.4872016-07-03 12:19:21
48106Dutchfighter18.179.0123.695.3362014-04-27 21:35:28
49188Elunite10.158.0862.711.6832016-03-03 23:28:59
50256Maxvdw5.447.15910.819.1972014-11-07 11:14:46

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11204.448.357+63.99461.028.920+16.980
2 DIG9161.248.911+50.00072.417.257+21.197
3 ONZ8151.653.015+30.03364.059.610+14.504
4 Frontpage8134.476.538+55.55544.412.676+31.327
5 VBL674.455.93425.447.303
6 CREW264.397.99018.469.662
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR357.119.283+3.58445.499.215+2.787
9 KLB625.708.16510.514.114
10 TVR223.253.62719.764.410
11 GAM417.435.904+25.4748.269.544+11.248
12 PTA215.190.0594.654.725
13 GC.2813.59395.230
2108
Biep!
pi_175103903
15 November 2017

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118518.173.262.309+2.541.7417.426.039.504+1.147.681
2osu!4665.969.780.339+6.046.7452.334.550.921+1.266.159
3FOK!4365.891.919.467+426.2222.275.745.743+258.908
4Reddit3764.976.080.359+1.669.9972.476.244.550+925.818
5StepmaniaOnline2234.328.460.551+2.889.704931.319.625+371.623
6TeamLiquid2343.855.776.263+355.1832.462.189.139+336.820
7Kongregate2603.244.332.620+584.5371.538.400.206+317.784
8LUElinks2123.143.133.449+145.2271.483.195.990+84.575
9Klamm.de1652.901.654.840+290.3011.465.269.119+147.878
10OCN-Overclock.net3032.792.142.854+496.6561.464.153.557+331.558
1113371432.702.040.927+203.5581.400.409.646+107.557
12Hinnavaatlus1162.672.686.230+376.4021.383.290.771+202.327
13What.cd?1792.538.614.339+370.6461.057.335.694+342.551
14PolishTracker1472.438.449.371+383.9041.252.592.720+173.951
15UnofficialLinusTechTips1951.842.196.799+659.5631.342.819.707+308.960
16GAMEFORGEGAMES1031.743.010.356+149.590960.640.702+56.071
17Board8541.726.494.780+163.633601.674.354+25.054
18SwiftIRC871.620.957.561+84.612776.512.317+65.526
19KongregateElite821.386.858.900+388.909509.572.596+323.758
20SWB1031.360.949.255+133.049469.824.662+42.873


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer115.331.5904.065.8782017-11-15 01:39:40
2Jo0Lz109.620.99930.754.5872017-11-13 22:37:57
3Omentuva105.366.03141.116.7002017-11-11 22:07:13
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.118.25216.808.2252017-10-27 15:03:34
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.090.57523.962.0832017-07-03 18:33:13
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator60.819.630+2.00024.147.029+9042017-11-15 13:56:07
12Programmeur59.080.84812.345.9812017-11-11 15:34:41
13Apollo1558.586.67822.466.3592017-11-10 16:02:03
14CF8757.621.000+21.00022.291.977+3.5422017-11-15 16:41:03
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate52.150.00017.526.8072017-11-14 18:23:21
18Jegorex51.740.11819.961.9572017-11-14 22:39:38
19PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
20TigerXtrm49.597.204+20.00013.251.079+7.7802017-11-15 22:24:47
21DJMO47.913.0316.631.3822017-11-09 06:45:47
22ezechiel00746.890.20018.882.9112017-11-12 18:46:03
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
27PoisoneIvy42.496.14310.620.3112017-10-11 11:47:25
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33DaFan40.723.40620.165.4682017-11-14 16:46:22
34Karina39.074.306+2.91410.672.463+1.7162017-11-15 19:19:11
35onlogisch38.674.55513.096.4552017-11-01 22:03:45
36DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
37jhilverda37.661.2968.533.9582017-11-12 13:57:49
38gateway36.732.88215.323.1912017-11-05 19:41:25
39SwollyBoy36.200.00019.652.9272017-11-06 11:40:24
40Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
41maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
42Ge4ce35.779.82830.873.0562017-11-12 23:43:09
43Messina35.512.50029.863.8692017-11-08 22:07:52
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Sjowhan33.280.31919.323.3462017-11-13 12:53:55
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
48SlechtValk32.078.740+5.69811.367.233+2.3172017-11-16 04:01:42
49lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
50Lafyno30.960.6677.161.6752017-11-06 23:40:01
29910
Biep!
pi_175103904

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1322+1ijs_beer2.021.869+50.5821.154.722+30.6022017-11-15 19:57:12
2243Hedzlin6.619.574+50.0004.735.097+40.3922017-11-15 13:55:31
3265backline94.661.487+50.00025.721.727+78.9622017-11-15 23:55:25
4117+1d4v1d16.884.716+50.0004.510.409+16.6022017-11-15 13:16:04
5266dimmak4.604.136+50.0002.235.561+19.4952017-11-15 12:02:52
691Lloris9220.674.033+22.51910.084.741+6.8852017-11-15 21:26:04
714CF8757.621.000+21.00022.291.977+3.5422017-11-15 16:41:03
820TigerXtrm49.597.204+20.00013.251.079+7.7802017-11-15 22:24:47
9139Party_P14.327.425+12.4728.821.715+4.2442017-11-15 15:58:29
10372KingOfThePotatoPeople690.413+10.716212.205+1.8542017-11-15 20:01:14
11389+2Nielske013403.566+10.667248.169+4.6482017-11-15 14:58:36
1276Malfoi24.143.827+10.00014.193.191+3.7912017-11-15 23:41:31
1353mufcie30.018.037+10.00016.646.964+5.2452017-11-15 09:05:29
14407Runekf245.282+7.870126.975+6.5482017-11-16 05:44:38
15240Satioz6.749.615+7.2142.782.217+4.9552017-11-15 10:17:35
1675Posergoth666724.462.141+5.88410.767.942+3.2002017-11-16 01:09:05
1748SlechtValk32.078.740+5.69811.367.233+2.3172017-11-16 04:01:42
1858SnIpA28.881.825+5.00010.032.324+2.9062017-11-15 14:23:51
1922419hunter917.638.559+4.4569.739.990+2.1382017-11-15 22:00:31
20216randallvg8.087.322+4.3012.923.838+3.0002017-11-15 14:55:29
21151DrNick13.014.725+4.1685.709.606+2.9142017-11-16 05:00:21
22159Nizzno12.387.823+3.75211.352.889+1.6252017-11-16 06:26:34
2334Karina39.074.306+2.91410.672.463+1.7162017-11-15 19:19:11
2411commentator60.819.630+2.00024.147.029+9042017-11-15 13:56:07
2551VinceSTM30.598.030+2.00013.210.330+7842017-11-15 14:29:51
26185joystickj10.357.275+1.9594.839.871+1.1082017-11-15 09:44:44
27307timo832.662.472+1.0501.029.010+7512017-11-15 21:36:13
28197BentenBerge9.427.2657.985.5042016-11-27 23:36:05
29295Buckel3.149.8434.684.7392012-12-23 21:39:01
30128Vetheid15.437.7675.642.8702014-11-19 19:17:54
31434Zemmel631332013-10-24 19:49:21
32206Gafietsen8.891.0871.163.6612013-08-16 10:59:47
3332Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
34361Hooidraad959.911506.9872015-12-11 13:33:53
35187vosotros10.220.7089.610.0652012-02-18 09:06:01
36275JaimyLee4.137.000983.6982015-04-18 12:34:12
37118-1Twinky16.864.4157.226.8972017-10-10 16:22:37
38440shaniamariekinsley000000-00-00 00:00:00
39204totally-insane9.052.7605.895.3422015-02-26 22:58:55
40437Man-Bear-Pig042012-01-18 15:47:44
41116jimcom8916.961.1934.382.8002017-11-12 11:46:27
42416dockx114.93453.1142016-06-08 19:38:33
43221bang_bros7.765.0096.958.7682016-06-11 00:12:36
44203yorP9.080.0362.713.5562012-07-03 18:56:09
45394DerRabbit348.537154.4932017-11-09 12:50:51
46163Deviant112.182.6254.417.0272015-07-22 22:14:07
47121Quotidien16.380.24421.806.1412017-11-12 22:06:49
4870vaarsuvius25.558.30510.701.0862017-04-26 13:59:33
4959Janetje28.647.18119.686.4112017-01-25 21:34:14
50341Popular Demand1.458.092718.1762013-07-08 12:37:04

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11204.472.525+24.16861.039.614+10.694
2 DIG9161.298.911+50.00072.436.752+19.495
3 ONZ8151.660.015+7.00064.063.420+3.810
4 Frontpage8134.476.53844.412.676
5 VBL674.455.93425.447.303
6 CREW264.397.99018.469.662
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR357.123.035+3.75245.500.840+1.625
9 KLB625.718.881+10.71610.515.968+1.854
10 TVR223.253.62719.764.410
11 GAM417.437.863+1.9598.270.652+1.108
12 PTA215.190.0594.654.725
13 GC.2813.59395.230
6110
Biep!
  vrijdag 17 november 2017 @ 01:16:01 #32
50442 DaMook
Mac en Tosh (EN MAYBE Lisa)
pi_175125094
registreer om deze reclame te verbergen
Ik krijg mijn network specs niet aan de gang op mijn MacBook :( . Heb volgens mij alles gedaan zoals ze op de site uitleggen.
The only easy day, was yesterday. (USMC)

Live for today, cause yesterday is gone and tomorrow may never come. (Ducky, NCIS)
I'll grow old with her, just from a far. (Harold, POI)
pi_175146644
17 November 2017

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118518.178.979.094+5.716.7857.428.390.035+2.350.531
2osu!4665.978.270.786+8.490.4472.337.355.763+2.804.842
3FOK!4365.893.005.491+1.086.0242.276.136.680+390.937
4Reddit3764.979.510.148+3.429.7892.477.956.287+1.711.737
5StepmaniaOnline2234.335.036.175+6.575.624932.672.585+1.352.960
6TeamLiquid2343.856.823.276+1.047.0132.462.891.078+701.939
7Kongregate2603.245.486.851+1.154.2311.539.083.432+683.226
8LUElinks2123.143.253.048+119.5991.483.317.209+121.219
9Klamm.de1652.903.038.204+1.383.3641.465.951.759+682.640
10OCN-Overclock.net3032.793.129.906+987.0521.464.554.764+401.207
1113371432.702.711.552+670.6251.401.341.294+931.648
12Hinnavaatlus1162.673.194.880+508.6501.383.586.502+295.731
13What.cd?1792.539.235.726+621.3871.057.506.481+170.787
14PolishTracker1472.439.115.472+666.1011.252.955.554+362.834
15UnofficialLinusTechTips1951.843.452.736+1.255.9371.343.413.484+593.777
16GAMEFORGEGAMES1031.743.253.090+242.734960.739.785+99.083
17Board8541.726.825.345+330.565601.749.950+75.596
18SwiftIRC871.621.199.126+241.565776.728.009+215.692
19KongregateElite821.387.125.366+266.466509.671.091+98.495
20SWB1031.361.254.187+304.932469.954.985+130.323


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer115.334.121+2.5314.065.8782017-11-16 13:20:07
2Jo0Lz109.620.99930.754.5872017-11-13 22:37:57
3Omentuva105.416.031+50.00041.137.776+21.0762017-11-16 12:47:47
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.118.25216.808.2252017-10-27 15:03:34
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.090.57523.962.0832017-07-03 18:33:13
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator60.845.630+26.00024.161.394+14.3652017-11-17 13:48:33
12Programmeur59.080.84812.345.9812017-11-11 15:34:41
13Apollo1558.586.67822.466.3592017-11-10 16:02:03
14CF8757.649.000+28.00022.297.960+5.9832017-11-17 16:35:33
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate52.200.000+50.00017.539.085+12.2782017-11-17 14:30:18
18Jegorex51.760.118+20.00019.971.322+9.3652017-11-17 23:02:39
19PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
20TigerXtrm49.632.204+35.00013.260.416+9.3372017-11-17 21:15:22
21DJMO47.913.0316.631.3822017-11-09 06:45:47
22ezechiel00746.890.20018.882.9112017-11-12 18:46:03
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
27PoisoneIvy42.496.14310.620.3112017-10-11 11:47:25
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33DaFan40.748.406+25.00020.178.533+13.0652017-11-17 13:23:08
34Karina39.076.250+1.94410.674.942+2.4792017-11-17 19:47:35
35onlogisch38.674.55513.096.4552017-11-01 22:03:45
36DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
37jhilverda37.711.296+50.0008.551.947+17.9892017-11-17 15:37:06
38gateway36.732.88215.323.1912017-11-05 19:41:25
39SwollyBoy36.200.00019.652.9272017-11-06 11:40:24
40Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
41maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
42Ge4ce35.779.82830.873.0562017-11-12 23:43:09
43Messina35.512.50029.863.8692017-11-08 22:07:52
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Sjowhan33.280.31919.323.3462017-11-13 12:53:55
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
48SlechtValk32.082.773+4.03311.371.782+4.5492017-11-18 02:01:40
49lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
50Lafyno30.963.998+3.3317.167.345+5.6702017-11-17 20:12:14
15017
Biep!
pi_175146646

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1153Drizzt12.900.000+100.0004.303.644+22.5722017-11-17 12:51:10
2121Quotidien16.430.244+50.00021.831.285+25.1442017-11-16 16:01:45
317Dviate52.200.000+50.00017.539.085+12.2782017-11-17 14:30:18
474BBQSausage24.772.594+50.0008.631.303+13.2492017-11-17 14:23:29
5317+1Marcel-o2.298.228+50.000728.853+13.8342017-11-17 12:30:33
6335+2Jovatov1.600.000+50.000135.586+4.1742017-11-17 13:55:51
798LompeHork19.474.533+50.0003.925.979+10.3612017-11-16 23:06:08
83Omentuva105.416.031+50.00041.137.776+21.0762017-11-16 12:47:47
9259hhenrieke5.384.563+50.0002.306.187+17.8572017-11-16 15:13:04
1099RockNijntje19.417.449+50.0006.591.809+12.8962017-11-16 18:00:38
11115+1jimcom8917.011.193+50.0004.389.933+7.1332017-11-16 13:44:20
1237jhilverda37.711.296+50.0008.551.947+17.9892017-11-17 15:37:06
1391Lloris9220.717.830+43.79710.093.599+8.8582017-11-17 19:02:06
1420TigerXtrm49.632.204+35.00013.260.416+9.3372017-11-17 21:15:22
1514CF8757.649.000+28.00022.297.960+5.9832017-11-17 16:35:33
16192+1TWP9.709.452+27.7751.652.565+8.9672017-11-16 14:29:20
1711commentator60.845.630+26.00024.161.394+14.3652017-11-17 13:48:33
1833DaFan40.748.406+25.00020.178.533+13.0652017-11-17 13:23:08
19198+2hi_flyer9.247.712+25.0004.291.240+7.1582017-11-16 14:09:35
20404+3Runekf268.911+23.629146.561+19.5862017-11-18 02:57:07
2118Jegorex51.760.118+20.00019.971.322+9.3652017-11-17 23:02:39
22216randallvg8.105.756+18.4342.928.838+5.0002017-11-17 14:36:42
23139Party_P14.344.109+16.6848.828.793+7.0782017-11-17 15:58:15
2492DirkZz20.494.470+16.0697.375.978+10.0002017-11-17 13:46:55
25184+1joystickj10.372.277+15.0024.845.614+5.7432017-11-17 21:21:53
2658SnIpA28.896.825+15.00010.039.666+7.3422017-11-17 11:02:41
27178EJlol10.655.591+14.6965.803.950+14.4952017-11-16 14:30:14
2869CasB25.587.761+10.00015.946.389+2.8962017-11-17 14:27:47
2953mufcie30.028.037+10.00016.651.974+5.0102017-11-16 14:32:58
3057no_tukker29.226.202+9.3997.919.164+4.2672017-11-16 13:26:27
31159Nizzno12.396.059+8.23611.356.683+3.7942017-11-18 06:01:49
32424DaMook31.689+7.37319.811+6.0932017-11-17 01:15:03
33348talentt1.214.934+6.000678.348+3.2882017-11-17 15:24:54
34151DrNick13.019.560+4.8355.712.812+3.2062017-11-18 05:00:39
35306+1timo832.667.045+4.5731.030.349+1.3392017-11-17 17:07:47
3648SlechtValk32.082.773+4.03311.371.782+4.5492017-11-18 02:01:40
3722419hunter917.642.261+3.7029.755.695+15.7052017-11-17 20:18:44
38240Satioz6.752.947+3.3322.787.113+4.8962017-11-17 10:06:52
3950Lafyno30.963.998+3.3317.167.345+5.6702017-11-17 20:12:14
40372KingOfThePotatoPeople693.684+3.271212.833+6282017-11-16 13:55:15
41199-1War Hero from the Past9.240.804+2.9353.694.148+1.6902017-11-17 16:18:43
421wonderer115.334.121+2.5314.065.8782017-11-16 13:20:07
4334Karina39.076.250+1.94410.674.942+2.4792017-11-17 19:47:35
44389Nielske013404.009+443248.691+5222017-11-17 12:15:56
45282kawa43.800.4002.687.1322015-11-07 16:06:25
46137FOS4FOK14.503.7642.749.2442015-12-22 16:17:31
4797thomasss20.002.8956.057.5142012-02-03 18:59:30
48387Huppelmuts474.292138.9502012-08-23 06:46:24
49354theroach1.077.704403.1172012-02-27 11:40:52
50170Dreminator11.819.6589.795.6052012-04-30 22:20:12

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11204.612.360+139.83561.078.302+38.688
2 DIG9161.298.91172.436.752
3 ONZ8151.701.015+41.00064.085.127+21.707
4 Frontpage8134.476.53844.412.676
5 VBL674.572.003+116.06925.479.875+32.572
6 CREW264.397.99018.469.662
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR357.156.271+33.23645.511.792+10.952
9 KLB625.722.152+3.27110.516.596+628
10 TVR223.253.62719.764.410
11 GAM417.452.865+15.0028.276.395+5.743
12 PTA215.190.0594.654.725
13 GC.2813.59395.230
26944
Biep!
pi_175165759
18 November 2017

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118518.180.147.936+1.168.8427.429.132.020+741.985
2osu!467+15.984.082.411+5.811.6252.338.968.707+1.612.944
3FOK!4365.893.426.821+421.3302.276.273.819+137.139
4Reddit3764.980.871.245+1.361.0972.478.712.575+756.288
5StepmaniaOnline2234.339.522.773+4.486.598933.426.571+753.986
6TeamLiquid2343.857.117.084+293.8082.463.123.933+232.855
7Kongregate2603.246.078.699+591.8481.539.432.112+348.680
8LUElinks2123.143.365.271+112.2231.483.380.270+63.061
9Klamm.de1652.903.179.842+141.6381.466.061.712+109.953
10OCN-Overclock.net3032.793.634.715+504.8091.464.935.329+380.565
1113371432.702.938.413+226.8611.401.438.980+97.686
12Hinnavaatlus1162.673.287.927+93.0471.383.647.355+60.853
13What.cd?1792.539.602.585+366.8591.057.666.570+160.089
14PolishTracker1472.439.237.076+121.6041.253.051.926+96.372
15UnofficialLinusTechTips1951.844.170.192+717.4561.343.740.618+327.134
16GAMEFORGEGAMES1031.743.394.421+141.331960.827.043+87.258
17Board8541.726.849.745+24.400601.765.455+15.505
18SwiftIRC871.621.239.159+40.033776.763.446+35.437
19KongregateElite821.387.332.697+207.331509.734.500+63.409
20SWB1031.361.334.796+80.609469.983.967+28.982


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer115.334.1214.065.8782017-11-16 13:20:07
2Jo0Lz109.620.99930.754.5872017-11-13 22:37:57
3Omentuva105.416.03141.137.7762017-11-16 12:47:47
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.118.25216.808.2252017-10-27 15:03:34
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.090.57523.962.0832017-07-03 18:33:13
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator60.845.63024.161.3942017-11-17 13:48:33
12Programmeur59.080.84812.345.9812017-11-11 15:34:41
13Apollo1558.586.67822.466.3592017-11-10 16:02:03
14CF8757.649.00022.297.9602017-11-17 16:35:33
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate52.200.00017.539.0852017-11-17 14:30:18
18Jegorex51.760.11819.971.3222017-11-17 23:02:39
19PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
20TigerXtrm49.642.204+10.00013.264.932+4.5162017-11-18 22:43:14
21DJMO47.913.0316.631.3822017-11-09 06:45:47
22ezechiel00746.940.200+50.00018.894.402+11.4912017-11-18 21:27:57
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
27PoisoneIvy42.496.14310.620.3112017-10-11 11:47:25
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33DaFan40.748.40620.178.5332017-11-17 13:23:08
34Karina39.081.433+5.18310.679.105+4.1632017-11-18 22:25:02
35onlogisch38.724.555+50.00013.105.047+8.5922017-11-18 18:39:00
36DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
37jhilverda37.711.2968.551.9472017-11-17 15:37:06
38gateway36.732.88215.323.1912017-11-05 19:41:25
39SwollyBoy36.200.00019.652.9272017-11-06 11:40:24
40Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
41maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
42Ge4ce35.779.82830.873.0562017-11-12 23:43:09
43Messina35.512.50029.863.8692017-11-08 22:07:52
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Sjowhan33.280.31919.323.3462017-11-13 12:53:55
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
48SlechtValk32.084.291+1.51811.373.111+1.3292017-11-19 01:14:59
49lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
50Lafyno30.963.9987.167.3452017-11-17 20:12:14
1960
Biep!
pi_175165760

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
189heywoodu21.064.623+100.0002.408.952+12.2642017-11-18 15:19:08
2156+2LyndAZ12.528.881+55.5554.968.893+25.8582017-11-18 23:20:19
322ezechiel00746.940.200+50.00018.894.402+11.4912017-11-18 21:27:57
435onlogisch38.724.555+50.00013.105.047+8.5922017-11-18 18:39:00
552guitarist.nl30.311.792+50.0007.144.197+16.4102017-11-18 16:10:15
6121Quotidien16.476.602+46.35821.852.684+21.3992017-11-18 18:01:28
790+1Lloris9220.739.474+21.64410.096.157+2.5582017-11-18 20:15:17
892DirkZz20.511.027+16.5577.385.978+10.0002017-11-19 01:46:58
920TigerXtrm49.642.204+10.00013.264.932+4.5162017-11-18 22:43:14
10402+2Runekf278.395+9.484156.823+10.2622017-11-19 03:56:50
1134Karina39.081.433+5.18310.679.105+4.1632017-11-18 22:25:02
12306timo832.668.751+1.7061.030.749+4002017-11-18 17:46:42
1348SlechtValk32.084.291+1.51811.373.111+1.3292017-11-19 01:14:59
14151DrNick13.021.069+1.5095.715.103+2.2912017-11-19 04:00:41
1522419hunter917.643.554+1.2939.759.926+4.2312017-11-18 15:53:40
16159Nizzno12.396.582+52311.358.058+1.3752017-11-19 06:01:53
17245Frenkje6.562.5262.888.3432013-07-20 10:56:20
18432iJR8.9547.1112013-06-14 18:05:23
19150Jojogirl13.234.2427.994.0632015-01-31 15:31:10
2021DJMO47.913.0316.631.3822017-11-09 06:45:47
21378TCDD616.898171.9032013-03-24 18:36:58
2277ChristiaaNL23.994.04011.249.2702017-11-03 12:11:50
23311Gamebito2.530.905433.6072012-12-23 18:00:50
24279RobinMengerink3.928.5432.873.5182017-11-03 01:14:49
25340irow1.471.678924.3082014-08-28 15:11:30
26238IceDustbin6.951.2803.076.0592016-11-29 09:54:32
27276RockiejjFOK4.094.2051.794.3912016-02-18 13:18:03
28165Bowilde12.132.7515.433.8392012-12-15 15:03:07
29184joystickj10.372.2774.845.6142017-11-17 21:21:53
3055Xuavis29.639.91010.963.5922013-11-26 10:31:55
31108Pochamapan17.881.4595.782.2182017-07-19 15:29:50
32117d4v1d16.884.7164.510.4092017-11-15 13:16:04
33323gramps1.985.9993.516.0442017-10-21 07:24:56
3488Tonio-mcdo21.073.2214.722.4712013-03-25 20:36:23
35411afraid_tech177.078166.0342012-05-27 08:38:03
36226DieselTank7.428.7372.162.7762017-08-09 20:34:19
37316rivalo52.313.4331.439.6852013-03-01 16:59:02
38353P8II1.091.4061.056.7332015-08-06 02:30:45
39369Mevrouw_voor_jou763.34371.4712017-04-10 17:06:31
40293Jordiy3.306.4011.419.8352017-11-06 14:29:38
41328Taperol1.770.8501.017.7702013-02-09 14:44:08
42252B-1-0-05.758.7893.027.4172016-02-29 16:23:23
43389Nielske013404.009248.6912017-11-17 12:15:56
44198hi_flyer9.247.7124.291.2402017-11-16 14:09:35
45387Huppelmuts474.292138.9502012-08-23 06:46:24
4667rickmans26.339.4227.610.6232015-10-02 07:29:35
47171Krogzar11.754.1275.218.6802014-01-18 15:12:17
48433rorymeijer4.0401.2342012-10-01 16:03:00
491wonderer115.334.1214.065.8782017-11-16 13:20:07
50169BrandX-11.900.0713.497.6082014-03-10 13:12:48

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11204.623.869+11.50961.085.109+6.807
2 DIG9161.298.91172.436.752
3 ONZ8151.701.01564.085.127
4 Frontpage8134.532.093+55.55544.438.534+25.858
5 VBL674.638.560+66.55725.498.467+18.592
6 CREW264.397.99018.469.662
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR357.156.794+52345.513.167+1.375
9 KLB625.722.15210.516.596
10 TVR223.253.62719.764.410
11 GAM417.452.8658.276.395
12 PTA215.190.0594.654.725
13 GC.2813.59395.230
5927
Biep!
pi_175187231
19 November 2017

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118518.182.192.171+2.044.2357.430.352.826+1.220.806
2osu!4675.987.769.112+3.686.7012.340.217.896+1.249.189
3FOK!4365.893.789.160+362.3392.276.519.561+245.742
4Reddit3764.982.060.502+1.189.2572.479.408.162+695.587
5StepmaniaOnline2234.342.903.057+3.380.284933.990.337+563.766
6TeamLiquid2343.857.596.930+479.8462.463.502.612+378.679
7Kongregate2603.248.294.143+2.215.4441.539.796.512+364.400
8LUElinks2123.143.664.699+299.4281.483.449.571+69.301
9Klamm.de1652.903.343.890+164.0481.466.205.364+143.652
10OCN-Overclock.net3032.793.935.861+301.1461.465.038.651+103.322
1113371432.703.169.765+231.3521.401.514.636+75.656
12Hinnavaatlus1162.673.475.274+187.3471.383.765.763+118.408
13What.cd?1792.539.851.410+248.8251.057.743.744+77.174
14PolishTracker1472.439.382.540+145.4641.253.149.976+98.050
15UnofficialLinusTechTips1951.844.937.235+767.0431.344.135.625+395.007
16GAMEFORGEGAMES1031.743.574.400+179.979960.991.061+164.018
17Board8541.726.988.861+139.116601.790.075+24.620
18SwiftIRC871.621.447.820+208.661776.966.227+202.781
19KongregateElite821.387.411.888+79.191509.780.192+45.692
20SWB1031.361.417.841+83.045470.027.857+43.890


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer115.335.121+1.0004.065.8782017-11-19 11:09:33
2Jo0Lz109.670.999+50.00030.768.590+14.0032017-11-19 20:26:47
3Omentuva105.416.03141.137.7762017-11-16 12:47:47
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.118.25216.808.2252017-10-27 15:03:34
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.090.57523.962.0832017-07-03 18:33:13
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator60.846.630+1.00024.162.349+9552017-11-19 09:07:03
12Programmeur59.080.84812.345.9812017-11-11 15:34:41
13Apollo1558.586.67822.466.3592017-11-10 16:02:03
14CF8757.649.00022.297.9602017-11-17 16:35:33
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate52.200.00017.539.0852017-11-17 14:30:18
18Jegorex51.770.118+10.00019.974.545+3.2232017-11-20 01:44:24
19PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
20TigerXtrm49.652.204+10.00013.268.191+3.2592017-11-19 19:56:05
21DJMO47.913.0316.631.3822017-11-09 06:45:47
22ezechiel00746.940.20018.894.4022017-11-18 21:27:57
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
27PoisoneIvy42.546.143+50.00010.661.743+41.4322017-11-19 20:35:32
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33DaFan40.748.40620.178.5332017-11-17 13:23:08
34Karina39.083.916+2.48310.681.167+2.0622017-11-19 20:53:57
35onlogisch38.724.55513.105.0472017-11-18 18:39:00
36DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
37jhilverda37.711.2968.551.9472017-11-17 15:37:06
38gateway36.732.88215.323.1912017-11-05 19:41:25
39SwollyBoy36.200.00019.652.9272017-11-06 11:40:24
40Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
41maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
42Ge4ce35.779.82830.873.0562017-11-12 23:43:09
43Messina35.512.50029.863.8692017-11-08 22:07:52
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Sjowhan33.280.31919.323.3462017-11-13 12:53:55
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
48SlechtValk32.087.056+2.76511.374.810+1.6992017-11-20 00:00:09
49lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
50Lafyno30.971.206+7.2087.171.443+4.0982017-11-19 21:44:57
18736
Biep!
pi_175187234

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1242+1Hedzlin6.669.574+50.0004.778.721+43.6242017-11-19 12:18:33
2333+2Jovatov1.650.000+50.000139.060+3.4742017-11-19 21:29:04
3265backline94.711.487+50.00025.815.920+94.1932017-11-19 19:56:53
42Jo0Lz109.670.999+50.00030.768.590+14.0032017-11-19 20:26:47
527PoisoneIvy42.546.143+50.00010.661.743+41.4322017-11-19 20:35:32
6117d4v1d16.934.716+50.0004.524.979+14.5702017-11-19 18:56:09
718Jegorex51.770.118+10.00019.974.545+3.2232017-11-20 01:44:24
820TigerXtrm49.652.204+10.00013.268.191+3.2592017-11-19 19:56:05
992DirkZz20.520.141+9.1147.390.978+5.0002017-11-19 23:18:00
1050Lafyno30.971.206+7.2087.171.443+4.0982017-11-19 21:44:57
11306timo832.675.014+6.2631.032.360+1.6112017-11-19 19:56:21
12401+1Runekf284.001+5.606162.898+6.0752017-11-20 05:43:26
1390Lloris9220.743.224+3.75010.097.971+1.8142017-11-19 13:08:21
1448SlechtValk32.087.056+2.76511.374.810+1.6992017-11-20 00:00:09
1534Karina39.083.916+2.48310.681.167+2.0622017-11-19 20:53:57
16151DrNick13.022.806+1.7375.715.912+8092017-11-20 04:00:26
17159Nizzno12.397.995+1.41311.361.899+3.8412017-11-19 22:00:22
1811commentator60.846.630+1.00024.162.349+9552017-11-19 09:07:03
191wonderer115.335.121+1.0004.065.8782017-11-19 11:09:33
20147sandertjeh13.329.6393.941.6482017-10-11 14:46:31
21295Buckel3.149.8434.684.7392012-12-23 21:39:01
22217qubiz8.036.8809.580.7162013-11-06 21:06:01
23128Vetheid15.437.7675.642.8702014-11-19 19:17:54
24246xzaz6.544.9783.505.6712016-12-27 11:22:53
25196ni67et9.653.7402.907.2722015-03-02 17:18:47
2632Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
27187vosotros10.220.7089.610.0652012-02-18 09:06:01
28365NoBody122800.000126.6452014-11-12 22:31:01
29227Silverdigger7.391.56312.232.4572017-08-06 13:30:48
30118Twinky16.864.4157.226.8972017-10-10 16:22:37
31204totally-insane9.052.7605.895.3422015-02-26 22:58:55
32435nilsson12331822014-07-20 12:27:28
33115jimcom8917.011.1934.389.9332017-11-16 13:44:20
3458SnIpA28.896.82510.039.6662017-11-17 11:02:41
35374igi0n649.798285.3622016-06-12 16:40:49
36407Unsub246.25476.4182012-09-07 06:54:12
37203yorP9.080.0362.713.5562012-07-03 18:56:09
38163Deviant112.182.6254.417.0272015-07-22 22:14:07
39400TheMuurtje284.063188.9172017-10-15 15:08:55
40360BlikjeFris960.631376.3272014-07-25 13:46:12
4170vaarsuvius25.558.30510.701.0862017-04-26 13:59:33
4259Janetje28.647.18119.686.4112017-01-25 21:34:14
43429Maxime13.52911.6752012-10-08 21:51:40
44182Burnaboy10.394.6355.348.1442014-07-19 21:16:43
45155roonaan12.561.5432.970.9842012-10-06 16:13:57
4680automatic_22.823.0904.636.0172015-08-31 22:36:54
4776Malfoi24.143.82714.193.1912017-11-15 23:41:31
48314MrManuel2.359.5012.007.7202013-09-10 08:24:58
49281Shoalin3.820.2776.819.1102015-07-29 10:04:25
50351LittleBrownie1.141.172525.8962014-10-16 22:59:13

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11204.635.606+11.73761.089.177+4.068
2 DIG9161.298.91172.436.752
3 ONZ8151.702.015+1.00064.086.082+955
4 Frontpage8134.532.09344.438.534
5 VBL674.647.674+9.11425.503.467+5.000
6 CREW264.397.99018.469.662
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR357.158.207+1.41345.517.008+3.841
9 KLB625.722.15210.516.596
10 TVR223.253.62719.764.410
11 GAM417.452.8658.276.395
12 PTA215.190.0594.654.725
13 GC.2813.59395.230
10414
Biep!
pi_175210512
20 November 2017

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118518.184.737.696+2.545.5257.431.478.785+1.125.959
2osu!4675.990.652.439+2.883.3272.341.264.133+1.046.237
3FOK!4365.894.603.324+814.1642.276.827.789+308.228
4Reddit3764.983.328.703+1.268.2012.480.053.589+645.427
5StepmaniaOnline2234.345.047.771+2.144.714934.478.896+488.559
6TeamLiquid2343.858.025.237+428.3072.463.840.693+338.081
7Kongregate2603.249.098.266+804.1231.540.292.830+496.318
8LUElinks2123.143.932.875+268.1761.483.671.654+222.083
9Klamm.de1652.903.751.893+408.0031.466.510.956+305.592
10OCN-Overclock.net3032.794.517.282+581.4211.465.367.527+328.876
1113371432.703.826.110+656.3451.403.051.101+1.536.465
12Hinnavaatlus1162.673.799.364+324.0901.383.986.414+220.651
13What.cd?1792.540.405.554+554.1441.057.894.370+150.626
14PolishTracker1472.439.768.701+386.1611.253.277.643+127.667
15UnofficialLinusTechTips1951.845.576.334+639.0991.344.486.911+351.286
16GAMEFORGEGAMES1031.743.732.315+157.915961.060.424+69.363
17Board8541.727.137.984+149.123601.824.361+34.286
18SwiftIRC871.621.546.134+98.314777.048.351+82.124
19KongregateElite821.387.727.826+315.938509.969.687+189.495
20SWB1031.361.532.143+114.302470.049.635+21.778


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer115.345.097+9.9764.065.8782017-11-20 20:26:55
2Jo0Lz109.670.99930.768.5902017-11-19 20:26:47
3Omentuva105.416.03141.137.7762017-11-16 12:47:47
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.118.25216.808.2252017-10-27 15:03:34
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.090.57523.962.0832017-07-03 18:33:13
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator60.859.630+13.00024.169.412+7.0632017-11-20 15:00:15
12Programmeur59.080.84812.345.9812017-11-11 15:34:41
13Apollo1558.586.67822.466.3592017-11-20 08:56:24
14CF8757.682.000+33.00022.304.932+6.9722017-11-20 20:20:37
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate52.300.000+100.00017.567.736+28.6512017-11-20 20:45:45
18Jegorex51.780.118+10.00019.977.799+3.2542017-11-20 23:44:43
19PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
20TigerXtrm49.677.204+25.00013.275.673+7.4822017-11-20 23:57:02
21DJMO47.913.0316.631.3822017-11-09 06:45:47
22ezechiel00746.940.20018.894.4022017-11-18 21:27:57
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
27PoisoneIvy42.546.14310.661.7432017-11-19 20:35:32
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33DaFan40.753.406+5.00020.182.538+4.0052017-11-20 15:15:09
34Karina39.089.416+5.50010.685.353+4.1862017-11-21 05:42:05
35onlogisch38.724.55513.105.0472017-11-18 18:39:00
36DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
37jhilverda37.711.2968.551.9472017-11-17 15:37:06
38gateway36.732.88215.323.1912017-11-05 19:41:25
39SwollyBoy36.300.000+100.00019.705.789+52.8622017-11-20 17:21:44
40Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
41maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
42Ge4ce35.779.82830.873.0562017-11-12 23:43:09
43Messina35.512.50029.863.8692017-11-08 22:07:52
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Sjowhan33.280.31919.323.3462017-11-13 12:53:55
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
48SlechtValk32.087.851+79511.377.309+2.4992017-11-21 04:04:15
49lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
50Lafyno30.971.2067.171.4432017-11-19 21:44:57
9983
Biep!
pi_175210515

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
139SwollyBoy36.300.000+100.00019.705.789+52.8622017-11-20 17:21:44
288+1heywoodu21.164.623+100.0002.420.813+11.8612017-11-20 19:46:56
317Dviate52.300.000+100.00017.567.736+28.6512017-11-20 20:45:45
4221+1Bitlord7.811.322+50.0002.510.750+18.8012017-11-20 17:48:45
5215superworm8.193.483+50.0002.351.574+15.5152017-11-20 20:32:49
663ssmm98727.628.418+50.0009.264.451+21.7202017-11-20 18:46:53
786Boer22221.740.534+50.0006.539.778+12.2602017-11-20 07:54:53
8153Drizzt12.950.000+50.0004.318.017+14.3732017-11-20 23:53:41
914CF8757.682.000+33.00022.304.932+6.9722017-11-20 20:20:37
1020TigerXtrm49.677.204+25.00013.275.673+7.4822017-11-20 23:57:02
11198+1War Hero from the Past9.258.896+18.0923.702.435+8.2872017-11-20 16:15:46
1257no_tukker29.242.195+15.9937.930.621+11.4572017-11-20 16:12:48
1390Lloris9220.758.680+15.45610.101.877+3.9062017-11-20 16:44:21
14399+2Runekf297.210+13.209172.247+9.3492017-11-21 00:33:14
1511commentator60.859.630+13.00024.169.412+7.0632017-11-20 15:00:15
1684trainfreak21.783.792+12.7695.899.033+3.7242017-11-20 18:31:53
1792DirkZz20.531.282+11.1417.395.978+5.0002017-11-20 20:04:02
1856p429.407.595+10.00022.695.201+15.1722017-11-20 14:45:07
1918Jegorex51.780.118+10.00019.977.799+3.2542017-11-20 23:44:43
2053mufcie30.038.037+10.00016.654.872+2.8982017-11-20 08:42:55
211wonderer115.345.097+9.9764.065.8782017-11-20 20:26:55
22139Party_P14.353.291+9.1828.834.718+5.9252017-11-20 15:58:27
23151DrNick13.029.683+6.8775.720.420+4.5082017-11-21 05:00:24
24389Nielske013410.619+6.610253.255+4.5642017-11-20 13:42:08
25240Satioz6.759.373+6.4262.792.209+5.0962017-11-20 15:05:54
2634Karina39.089.416+5.50010.685.353+4.1862017-11-21 05:42:05
2758SnIpA28.901.825+5.00010.042.817+3.1512017-11-20 08:25:04
2833DaFan40.753.406+5.00020.182.538+4.0052017-11-20 15:15:09
29159Nizzno12.402.995+5.00011.363.347+1.4482017-11-20 10:33:53
30293Jordiy3.311.017+4.6161.424.085+4.2502017-11-20 19:06:22
31216randallvg8.109.574+3.8182.930.838+2.0002017-11-20 13:22:08
32306timo832.677.936+2.9221.033.140+7802017-11-20 20:07:06
3322419hunter917.646.198+2.6449.764.668+4.7422017-11-20 18:42:00
3451VinceSTM30.600.030+2.00013.210.507+1772017-11-20 09:43:17
3548SlechtValk32.087.851+79511.377.309+2.4992017-11-21 04:04:15
3675Posergoth666724.462.279+13810.768.232+2902017-11-20 23:11:02
37256Maxvdw5.447.15910.819.1972014-11-07 11:14:46
3878phluphy23.725.7685.123.0732015-02-10 10:17:43
39387Huppelmuts474.292138.9502012-08-23 06:46:24
40286TelleJ3.546.8474.407.0362016-08-16 23:04:10
41433rorymeijer4.0401.2342012-10-01 16:03:00
4272Chantal25.360.26010.096.2712012-08-31 15:11:29
43169BrandX-11.900.0713.497.6082014-03-10 13:12:48
44319ineker2.240.7101.616.5672012-03-13 20:40:28
45185Henk.veldhuizen.510.365.8395.515.6292017-07-03 14:04:48
46136superfrostie14.796.5956.513.0712016-03-24 19:00:44
47290Nijnja3.404.255659.1622012-12-12 19:08:58
48122easy-going16.321.22410.050.1622016-03-21 14:00:59
49384jochem.puts500.000311.0402013-12-19 14:27:36
50362cashewnoot890.866455.8312012-07-18 10:43:39

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11204.667.483+31.87761.101.167+11.990
2 DIG9161.398.911+100.00072.489.614+52.862
3 ONZ8151.720.015+18.00064.096.296+10.214
4 Frontpage8134.582.093+50.00044.454.049+15.515
5 VBL674.708.815+61.14125.522.840+19.373
6 CREW264.397.99018.469.662
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR357.163.207+5.00045.518.456+1.448
9 KLB625.722.15210.516.596
10 TVR223.253.62719.764.410
11 GAM417.452.8658.276.395
12 PTA215.240.059+50.0004.673.526+18.801
13 GC.2813.59395.230
18179
Biep!
pi_175232932
21 November 2017

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118518.187.152.699+2.415.0037.432.471.438+992.653
2osu!4675.994.055.535+3.403.0962.342.206.610+942.477
3FOK!4365.895.302.938+699.6142.277.121.539+293.750
4Reddit3764.984.751.931+1.423.2282.480.828.882+775.293
5StepmaniaOnline2234.347.557.134+2.509.363934.836.071+357.175
6TeamLiquid2343.858.544.416+519.1792.464.126.958+286.265
7Kongregate2603.249.602.979+504.7131.540.525.971+233.141
8LUElinks2123.144.020.061+87.1861.483.707.691+36.037
9Klamm.de1652.904.041.974+290.0811.466.612.011+101.055
10OCN-Overclock.net3032.795.020.563+503.2811.465.599.681+232.154
1113371432.704.227.016+400.9061.403.214.968+163.867
12Hinnavaatlus1162.674.148.522+349.1581.384.155.191+168.777
13What.cd?1792.540.690.895+285.3411.058.032.641+138.271
14PolishTracker1472.439.960.566+191.8651.253.416.306+138.663
15UnofficialLinusTechTips1951.846.341.366+765.0321.344.903.371+416.460
16GAMEFORGEGAMES1031.743.876.443+144.128961.144.022+83.598
17Board8541.727.264.298+126.314601.851.119+26.758
18SwiftIRC871.621.601.984+55.850777.151.917+103.566
19KongregateElite821.387.916.774+188.948510.053.762+84.075
20SWB1031.361.717.515+185.372470.114.845+65.210


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer115.345.0974.065.8782017-11-20 20:26:55
2Jo0Lz109.720.999+50.00030.787.536+18.9462017-11-21 09:55:15
3Omentuva105.466.031+50.00041.175.740+37.9642017-11-21 17:24:08
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.157.723+39.47116.817.475+9.2502017-11-21 11:50:00
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.090.57523.962.0832017-07-03 18:33:13
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator60.880.663+21.03324.182.428+13.0162017-11-22 00:22:59
12Programmeur59.080.84812.345.9812017-11-11 15:34:41
13Apollo1558.586.67822.466.3592017-11-20 08:56:24
14CF8757.712.000+30.00022.308.637+3.7052017-11-21 21:31:41
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate52.300.00017.567.7362017-11-20 20:45:45
18Jegorex51.790.118+10.00019.980.535+2.7362017-11-21 22:51:32
19PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
20TigerXtrm49.702.204+25.00013.280.615+4.9422017-11-22 00:44:14
21DJMO47.913.0316.631.3822017-11-09 06:45:47
22ezechiel00746.990.200+50.00018.905.782+11.3802017-11-21 12:00:16
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
27PoisoneIvy42.546.14310.661.7432017-11-19 20:35:32
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33DaFan40.778.406+25.00020.189.536+6.9982017-11-21 14:21:17
34Karina39.093.757+4.34110.688.404+3.0512017-11-21 20:39:09
35onlogisch38.724.55513.105.0472017-11-18 18:39:00
36DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
37jhilverda37.711.2968.551.9472017-11-17 15:37:06
38gateway36.732.88215.323.1912017-11-05 19:41:25
39SwollyBoy36.300.00019.705.7892017-11-20 17:21:44
40Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
41maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
42Ge4ce35.789.828+10.00030.887.178+14.1222017-11-21 23:11:29
43Messina35.512.50029.863.8692017-11-08 22:07:52
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Sjowhan33.330.319+50.00019.348.763+25.4172017-11-21 10:57:46
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
48SlechtValk32.088.566+71511.379.399+2.0902017-11-22 03:58:40
49lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
50Lafyno30.971.2067.171.4432017-11-19 21:44:57
2817
Biep!
pi_175232934

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
12Jo0Lz109.720.999+50.00030.787.536+18.9462017-11-21 09:55:15
292DirkZz20.581.282+50.0007.417.410+21.4322017-11-21 16:37:21
3250pieterr946.033.866+50.0003.566.362+13.6002017-11-21 12:10:24
43Omentuva105.466.031+50.00041.175.740+37.9642017-11-21 17:24:08
545Sjowhan33.330.319+50.00019.348.763+25.4172017-11-21 10:57:46
622ezechiel00746.990.200+50.00018.905.782+11.3802017-11-21 12:00:16
7266dimmak4.654.136+50.0002.272.334+36.7732017-11-21 16:31:54
893ursel20.390.255+50.0008.728.968+14.5282017-11-21 13:27:45
97jaapio198477.157.723+39.47116.817.475+9.2502017-11-21 11:50:00
1014CF8757.712.000+30.00022.308.637+3.7052017-11-21 21:31:41
1133DaFan40.778.406+25.00020.189.536+6.9982017-11-21 14:21:17
1220TigerXtrm49.702.204+25.00013.280.615+4.9422017-11-22 00:44:14
1390Lloris9220.782.869+24.18910.104.573+2.6962017-11-21 20:53:17
1411commentator60.880.663+21.03324.182.428+13.0162017-11-22 00:22:59
15371+1KingOfThePotatoPeople711.424+17.740215.452+2.6192017-11-21 15:14:11
16139Party_P14.367.306+14.0158.840.178+5.4602017-11-21 15:58:44
1775Posergoth666724.474.937+12.65810.772.575+4.3432017-11-22 01:08:41
18159Nizzno12.413.675+10.68011.364.480+1.1332017-11-21 22:00:46
1962LightLuke28.218.162+10.09112.648.364+4.7672017-11-21 23:07:37
2042Ge4ce35.789.828+10.00030.887.178+14.1222017-11-21 23:11:29
2153mufcie30.048.037+10.00016.664.023+9.1512017-11-21 16:35:34
2218Jegorex51.790.118+10.00019.980.535+2.7362017-11-21 22:51:32
2369CasB25.597.761+10.00015.950.429+4.0402017-11-21 12:50:06
24216randallvg8.118.367+8.7932.934.838+4.0002017-11-21 17:11:59
2534Karina39.093.757+4.34110.688.404+3.0512017-11-21 20:39:09
26399Runekf300.581+3.371177.131+4.8842017-11-22 06:12:23
27151DrNick13.032.831+3.1485.721.611+1.1912017-11-22 05:00:28
28198War Hero from the Past9.261.124+2.2283.703.163+7282017-11-21 15:47:16
29348talentt1.216.934+2.000680.497+2.1492017-11-21 09:41:03
30306timo832.679.744+1.8081.033.610+4702017-11-21 17:42:48
3122419hunter917.647.889+1.6919.768.639+3.9712017-11-21 19:26:43
32240Satioz6.761.015+1.6422.794.407+2.1982017-11-21 14:33:11
3348SlechtValk32.088.566+71511.379.399+2.0902017-11-22 03:58:40
34131MultiBox15.019.4323.183.0122013-03-20 10:20:48
35307NLferdiNL2.663.9851.002.5932017-09-19 10:03:13
36116DrOetker16.961.2287.311.5262013-11-14 21:11:36
37405Sir Amoeba268.90439.1672013-01-04 16:54:40
38261poepoog5.246.8273.657.2642012-04-03 23:39:14
3913Apollo1558.586.67822.466.3592017-11-20 08:56:24
40152verluci12.981.1485.279.9802017-03-07 22:08:30
4147Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
42345VageGast1.266.8191.308.9602015-04-11 20:52:45
43408Mean_eline203.18359.4272016-02-03 11:36:22
4450Lafyno30.971.2067.171.4432017-11-19 21:44:57
45218sXAnarioN7.902.2165.320.0742017-11-10 09:28:20
4666erikluyten26.420.5317.454.7412012-11-29 22:38:28
47312Siem0.o2.493.3961.103.4162015-01-04 20:37:28
48148Maringo13.301.9151.827.2942014-12-07 22:06:25
49303Mathijz2.939.9121.253.0582012-09-05 19:50:37
50143Elowine14.159.91015.610.4082013-04-18 10:17:41

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11204.695.631+28.14861.107.300+6.133
2 DIG9161.559.002+160.09172.559.282+69.668
3 ONZ8151.741.048+21.03364.109.312+13.016
4 Frontpage8134.582.09344.454.049
5 VBL674.758.815+50.00025.544.272+21.432
6 CREW264.397.99018.469.662
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR357.173.887+10.68045.519.589+1.133
9 KLB625.739.892+17.74010.519.215+2.619
10 TVR223.253.62719.764.410
11 GAM417.452.8658.276.395
12 PTA215.240.0594.673.526
13 GC.2813.59395.230
778
Biep!
pi_175252481
22 November 2017

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118518.189.588.759+2.436.0607.433.367.597+896.159
2osu!4675.997.660.304+3.604.7692.343.512.479+1.305.869
3FOK!4365.895.800.834+497.8962.277.335.148+213.609
4Reddit3764.986.287.068+1.535.1372.481.532.489+703.607
5StepmaniaOnline2234.350.195.702+2.638.568935.652.387+816.316
6TeamLiquid2343.859.169.278+624.8622.464.398.139+271.181
7Kongregate2603.250.146.798+543.8191.541.163.696+637.725
8LUElinks2123.144.183.353+163.2921.483.775.551+67.860
9Klamm.de1652.904.358.159+316.1851.466.774.715+162.704
10OCN-Overclock.net3032.795.501.162+480.5991.465.934.556+334.875
1113371432.704.472.935+245.9191.403.344.263+129.295
12Hinnavaatlus1162.674.436.741+288.2191.384.334.863+179.672
13What.cd?1792.540.895.201+204.3061.058.090.025+57.384
14PolishTracker1472.440.349.024+388.4581.253.542.601+126.295
15UnofficialLinusTechTips1951.846.914.794+573.4281.345.161.167+257.796
16GAMEFORGEGAMES1031.743.933.966+57.523961.173.793+29.771
17Board8541.727.375.887+111.589601.943.644+92.525
18SwiftIRC871.621.880.391+278.407777.401.263+249.346
19KongregateElite821.388.132.361+215.587510.145.504+91.742
20SWB1031.361.896.440+178.925470.163.489+48.644


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer115.345.0974.065.8782017-11-20 20:26:55
2Jo0Lz109.720.99930.787.5362017-11-21 09:55:15
3Omentuva105.466.03141.175.7402017-11-21 17:24:08
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.157.72316.817.4752017-11-21 11:50:00
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.090.57523.962.0832017-07-03 18:33:13
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator60.887.663+7.00024.186.755+4.3272017-11-22 16:21:04
12Programmeur59.080.84812.345.9812017-11-11 15:34:41
13Apollo1558.586.67822.466.3592017-11-20 08:56:24
14CF8757.725.000+13.00022.310.506+1.8692017-11-22 16:54:19
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate52.300.00017.567.7362017-11-20 20:45:45
18Jegorex51.790.11819.980.5352017-11-21 22:51:32
19PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
20TigerXtrm49.707.204+5.00013.281.492+8772017-11-22 19:43:59
21DJMO47.913.0316.631.3822017-11-09 06:45:47
22ezechiel00746.990.20018.905.7822017-11-21 12:00:16
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
27PoisoneIvy42.546.14310.661.7432017-11-19 20:35:32
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33DaFan40.793.406+15.00020.199.012+9.4762017-11-22 16:12:26
34Karina39.094.975+1.21810.688.789+3852017-11-22 19:24:56
35onlogisch38.724.55513.105.0472017-11-18 18:39:00
36DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
37jhilverda37.711.2968.551.9472017-11-17 15:37:06
38gateway36.732.88215.323.1912017-11-05 19:41:25
39SwollyBoy36.300.00019.705.7892017-11-20 17:21:44
40Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
41maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
42Ge4ce35.794.828+5.00030.893.245+6.0672017-11-22 12:58:21
43Messina35.525.000+12.50029.886.325+22.4562017-11-22 15:40:54
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Sjowhan33.330.31919.348.7632017-11-21 10:57:46
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
48SlechtValk32.089.791+1.22511.380.275+8762017-11-23 04:04:00
49lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
50Lafyno30.971.2067.171.4432017-11-19 21:44:57
17751
Biep!
pi_175252482

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1125+1Litso16.073.635+100.0003.990.403+21.2902017-11-22 15:37:02
274BBQSausage24.822.594+50.0008.651.044+19.7412017-11-22 16:16:57
351VinceSTM30.650.030+50.00013.231.099+20.5922017-11-22 11:07:44
4116+1d4v1d16.984.716+50.0004.540.470+15.4912017-11-22 16:31:56
5120+1Quotidien16.520.299+43.69721.879.277+26.5932017-11-22 23:57:58
698LompeHork19.508.418+33.8853.933.632+7.6532017-11-22 20:39:09
7159Nizzno12.434.165+20.49011.365.317+8372017-11-22 22:00:04
8139Party_P14.384.554+17.2488.846.365+6.1872017-11-22 15:58:23
933DaFan40.793.406+15.00020.199.012+9.4762017-11-22 16:12:26
1014CF8757.725.000+13.00022.310.506+1.8692017-11-22 16:54:19
1143Messina35.525.000+12.50029.886.325+22.4562017-11-22 15:40:54
1269CasB25.607.761+10.00015.951.998+1.5692017-11-22 21:50:10
13231leonn7.270.000+10.0003.199.671+4.6272017-11-22 20:07:39
14398+1Runekf310.249+9.668188.674+11.5432017-11-22 23:29:14
1592DirkZz20.588.516+7.2347.422.410+5.0002017-11-22 20:59:07
16389Nielske013417.782+7.163256.782+3.5272017-11-22 14:38:57
1711commentator60.887.663+7.00024.186.755+4.3272017-11-22 16:21:04
18198War Hero from the Past9.266.714+5.5903.704.395+1.2322017-11-22 20:20:29
1975Posergoth666724.480.143+5.20610.775.063+2.4882017-11-23 01:08:43
20347+1talentt1.221.934+5.000687.851+7.3542017-11-22 12:40:51
2142Ge4ce35.794.828+5.00030.893.245+6.0672017-11-22 12:58:21
2220TigerXtrm49.707.204+5.00013.281.492+8772017-11-22 19:43:59
2358SnIpA28.906.825+5.00010.045.575+2.7582017-11-22 22:04:16
2422419hunter917.650.792+2.9039.774.613+5.9742017-11-22 19:15:24
25306timo832.682.212+2.4681.033.942+3322017-11-22 17:56:57
26216randallvg8.120.053+1.6862.935.838+1.0002017-11-22 15:10:18
2748SlechtValk32.089.791+1.22511.380.275+8762017-11-23 04:04:00
2834Karina39.094.975+1.21810.688.789+3852017-11-22 19:24:56
29240Satioz6.761.468+4532.795.595+1.1882017-11-22 15:09:38
30151DrNick13.033.093+2625.721.911+3002017-11-23 04:00:27
31101Dven18.849.3063.151.5332013-08-30 07:38:05
32186Nitz10.239.6401.503.5442012-04-14 10:33:40
33413leocarch146.03750.8072014-05-19 11:10:51
3476Malfoi24.143.82714.193.1912017-11-15 23:41:31
35428Jorian2915.0063.6412012-01-10 19:37:16
36281Shoalin3.820.2776.819.1102015-07-29 10:04:25
37266dimmak4.654.1362.272.3342017-11-21 16:31:54
3879Oplosthee23.005.4438.839.2542014-08-01 18:35:52
39318AMDFreak2.283.968715.3582013-04-29 14:46:43
4022ezechiel00746.990.20018.905.7822017-11-21 12:00:16
4171Intrepidity25.507.9236.431.1222013-09-20 15:55:00
42262richolio5.089.5791.217.6852017-11-10 00:53:55
43221Bitlord7.811.3222.510.7502017-11-20 17:48:45
44178EJlol10.655.5915.803.9502017-11-16 14:30:14
4516SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
46300SMNL2.983.1084.730.4832015-05-30 20:53:40
47177Dengaman10.800.0005.238.0892017-10-26 19:49:39
4837jhilverda37.711.2968.551.9472017-11-17 15:37:06
49277Rockfire4.053.7852.021.4652014-04-10 16:34:30
5085Pino11221.759.4139.073.8282017-11-08 08:33:38

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11204.750.893+55.26261.128.218+20.918
2 DIG9161.559.00272.559.282
3 ONZ8151.753.048+12.00064.116.397+7.085
4 Frontpage8134.582.09344.454.049
5 VBL674.766.049+7.23425.549.272+5.000
6 CREW264.397.99018.469.662
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR357.206.877+32.99045.542.882+23.293
9 KLB625.739.89210.519.215
10 TVR223.253.62719.764.410
11 GAM417.452.8658.276.395
12 PTA215.240.0594.673.526
13 GC.2813.59395.230
18139
Biep!
pi_175273008
23 November 2017

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows1184-118.190.711.209+1.122.4507.433.704.861+337.264
2osu!4676.001.268.628+3.608.3242.344.456.590+944.111
3FOK!4365.896.438.530+637.6962.277.653.919+318.771
4Reddit3764.987.491.052+1.203.9842.482.397.760+865.271
5StepmaniaOnline2234.352.854.834+2.659.132936.334.233+681.846
6TeamLiquid2343.859.595.170+425.8922.464.638.053+239.914
7Kongregate2603.250.323.101+176.3031.541.292.065+128.369
8LUElinks2123.144.206.525+23.1721.483.791.209+15.658
9Klamm.de1652.904.858.850+500.6911.467.338.665+563.950
10OCN-Overclock.net3032.795.931.141+429.9791.466.107.168+172.612
1113371432.704.921.474+448.5391.403.490.690+146.427
12Hinnavaatlus1162.674.742.241+305.5001.384.505.848+170.985
13What.cd?1792.541.157.631+262.4301.058.174.188+84.163
14PolishTracker1472.440.542.336+193.3121.253.614.611+72.010
15UnofficialLinusTechTips1951.847.572.108+657.3141.345.413.515+252.348
16GAMEFORGEGAMES1031.743.985.246+51.280961.208.107+34.314
17Board8541.727.457.707+81.820601.964.043+20.399
18SwiftIRC871.621.938.623+58.232777.479.039+77.776
19KongregateElite821.388.261.675+129.314510.180.680+35.176
20SWB1031.362.082.216+185.776470.352.696+189.207


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer115.345.0974.065.8782017-11-20 20:26:55
2Jo0Lz109.720.99930.787.5362017-11-21 09:55:15
3Omentuva105.466.03141.175.7402017-11-21 17:24:08
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.157.72316.817.4752017-11-21 11:50:00
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.090.57523.962.0832017-07-03 18:33:13
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator60.898.663+11.00024.191.703+4.9482017-11-23 23:22:15
12Programmeur59.080.84812.345.9812017-11-11 15:34:41
13Apollo1558.636.678+50.00022.493.154+26.7952017-11-23 10:56:34
14CF8757.753.000+28.00022.315.101+4.5952017-11-23 16:50:18
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate52.350.000+50.00017.581.645+13.9092017-11-23 12:16:18
18Jegorex51.800.118+10.00019.983.472+2.9372017-11-23 22:10:19
19PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
20TigerXtrm49.727.204+20.00013.287.818+6.3262017-11-24 01:01:34
21DJMO47.913.0316.631.3822017-11-09 06:45:47
22ezechiel00746.990.20018.905.7822017-11-21 12:00:16
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
27PoisoneIvy42.546.14310.661.7432017-11-19 20:35:32
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33DaFan40.798.406+5.00020.200.539+1.5272017-11-23 13:32:28
34Karina39.099.557+4.58210.692.265+3.4762017-11-23 21:19:22
35onlogisch38.724.55513.105.0472017-11-18 18:39:00
36DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
37jhilverda37.711.2968.551.9472017-11-17 15:37:06
38gateway36.732.88215.323.1912017-11-05 19:41:25
39SwollyBoy36.300.00019.705.7892017-11-20 17:21:44
40Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
41maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
42Ge4ce35.794.82830.893.2452017-11-22 12:58:21
43Messina35.525.00029.886.3252017-11-22 15:40:54
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Sjowhan33.330.31919.348.7632017-11-21 10:57:46
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
48SlechtValk32.094.888+5.09711.383.266+2.9912017-11-24 02:41:28
49lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
50Lafyno30.971.2067.171.4432017-11-19 21:44:57
23540
Biep!
pi_175273011

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1331+2Jovatov1.700.000+50.000143.438+4.3782017-11-23 14:41:03
2115jimcom8917.061.193+50.0004.397.334+7.4012017-11-23 14:31:26
399RockNijntje19.467.449+50.0006.601.586+9.7772017-11-23 13:32:29
4176+1Dengaman10.850.000+50.0005.255.642+17.5532017-11-23 20:12:13
5171+1wisheh11.783.487+50.00015.371.173+48.3302017-11-23 08:44:04
613Apollo1558.636.678+50.00022.493.154+26.7952017-11-23 10:56:34
717Dviate52.350.000+50.00017.581.645+13.9092017-11-23 12:16:18
8241+1Hedzlin6.719.574+50.0004.815.552+36.8312017-11-23 16:09:51
9218+1Rnie7.941.710+47.4066.567.606+79.6122017-11-23 16:40:57
1014CF8757.753.000+28.00022.315.101+4.5952017-11-23 16:50:18
11198+1hi_flyer9.272.712+25.0004.298.227+6.9872017-11-23 11:30:05
1220TigerXtrm49.727.204+20.00013.287.818+6.3262017-11-24 01:01:34
1390Lloris9220.799.223+16.35410.110.076+5.5032017-11-23 18:20:09
1411commentator60.898.663+11.00024.191.703+4.9482017-11-23 23:22:15
1518Jegorex51.800.118+10.00019.983.472+2.9372017-11-23 22:10:19
1653mufcie30.058.037+10.00016.664.815+7922017-11-23 15:15:31
1798LompeHork19.517.430+9.0123.935.646+2.0142017-11-23 15:09:07
18397+1Runekf318.891+8.642196.882+8.2082017-11-24 05:47:46
19389Nielske013423.325+5.543258.943+2.1612017-11-23 07:49:58
2075Posergoth666724.485.375+5.23210.777.069+2.0062017-11-24 01:08:49
2148SlechtValk32.094.888+5.09711.383.266+2.9912017-11-24 02:41:28
2258SnIpA28.911.825+5.00010.048.601+3.0262017-11-23 11:57:43
2333DaFan40.798.406+5.00020.200.539+1.5272017-11-23 13:32:28
2434Karina39.099.557+4.58210.692.265+3.4762017-11-23 21:19:22
25223+119hunter917.655.088+4.2969.779.001+4.3882017-11-23 19:53:17
26347talentt1.225.934+4.000692.305+4.4542017-11-23 12:51:12
27151DrNick13.036.318+3.2255.723.809+1.8982017-11-24 05:00:43
28371KingOfThePotatoPeople714.466+3.042216.372+9202017-11-23 10:46:08
29159Nizzno12.436.555+2.39011.366.911+1.5942017-11-23 22:00:12
30216randallvg8.122.086+2.0332.936.838+1.0002017-11-23 11:36:10
31306timo832.683.684+1.4721.034.922+9802017-11-23 22:53:16
3251VinceSTM30.651.030+1.00013.231.243+1442017-11-23 10:28:03
33240Satioz6.761.838+3702.796.905+1.3102017-11-23 16:49:52
34116d4v1d16.984.7164.540.4702017-11-22 16:31:56
35278TehTurd3.941.6661.774.4122013-12-22 17:05:00
3689Tonio-mcdo21.073.2214.722.4712013-03-25 20:36:23
37149plopkweker13.293.8234.258.9972015-05-20 14:29:59
38316rivalo52.313.4331.439.6852013-03-01 16:59:02
3994JoosterdFok!20.322.61112.562.2342017-04-22 23:40:56
40229nosamason7.374.5264.095.9012017-10-31 05:04:47
41293Jordiy3.311.0171.424.0852017-11-20 19:06:22
42252B-1-0-05.758.7893.027.4172016-02-29 16:23:23
43376Mano_635.304496.8562014-06-12 23:44:57
44245Frenkje6.562.5262.888.3432013-07-20 10:56:20
45327ILikeYou1.790.093318.7822013-03-09 14:32:32
46150Jojogirl13.234.2427.994.0632015-01-31 15:31:10
47308Examinus2.642.4322.054.0182016-06-01 10:46:21
4821DJMO47.913.0316.631.3822017-11-09 06:45:47
49257maen5.420.0001.294.0802017-01-16 21:07:08
5077ChristiaaNL23.994.04011.249.2702017-11-03 12:11:50

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11204.824.118+73.22561.146.219+18.001
2 DIG9161.609.002+50.00072.586.077+26.795
3 ONZ8151.769.048+16.00064.124.371+7.974
4 Frontpage8134.582.09344.454.049
5 VBL674.766.04925.549.272
6 CREW264.397.99018.469.662
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR357.234.267+27.39045.551.463+8.581
9 KLB625.742.934+3.04210.520.135+920
10 TVR223.253.62719.764.410
11 GAM417.452.8658.276.395
12 PTA215.240.0594.673.526
13 GC.2813.59395.230
3225
Biep!
  vrijdag 24 november 2017 @ 15:14:04 #47
332405 DrNick
"Jonge adonis"
pi_175280615
4e656a1a90.png

Uploadstatistieken.
Op zaterdag 31 december 2016 01:19 schreef DeZwabber het volgende:
*Inwoner met een Zeeuwse achtergrond.
Op dinsdag 30 juni 2015 22:14 schreef Trollscience het volgende:
pas goed op jezelf :*
pi_175281184
quote:
6s.gif Op vrijdag 24 november 2017 15:14 schreef DrNick het volgende:
[ afbeelding ]

Uploadstatistieken.
285TB.. nice
'Richolio _O_' - tong80
LAST.FM
pi_175293823
24 November 2017

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118418.193.279.104+2.567.8957.434.726.717+1.021.856
2osu!4676.004.616.654+3.348.0262.345.548.285+1.091.695
3FOK!4365.897.261.139+822.6092.277.968.976+315.057
4Reddit3764.988.658.065+1.167.0132.483.100.218+702.458
5StepmaniaOnline2234.355.502.040+2.647.206937.219.876+885.643
6TeamLiquid2343.859.960.333+365.1632.464.975.646+337.593
7Kongregate2603.251.087.876+764.7751.541.758.905+466.840
8LUElinks2123.144.411.803+205.2781.484.067.215+276.006
9Klamm.de1652.905.257.561+398.7111.467.590.369+251.704
10OCN-Overclock.net3032.796.309.320+378.1791.466.256.653+149.485
1113371432.705.325.909+404.4351.403.652.497+161.807
12Hinnavaatlus1162.675.029.147+286.9061.384.851.138+345.290
13What.cd?1792.541.339.557+181.9261.058.238.865+64.677
14PolishTracker1472.440.944.643+402.3071.253.776.164+161.553
15UnofficialLinusTechTips1951.848.370.046+797.9381.345.786.972+373.457
16GAMEFORGEGAMES1031.744.153.398+168.152961.290.524+82.417
17Board8541.727.749.900+292.193602.014.545+50.502
18SwiftIRC871.622.197.139+258.516777.710.967+231.928
19KongregateElite821.388.487.489+225.814510.505.100+324.420
20SWB1031.362.270.390+188.174470.432.583+79.887


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer115.352.667+7.5704.065.8782017-11-24 20:00:48
2Jo0Lz109.770.999+50.00030.805.943+18.4072017-11-24 20:15:12
3Omentuva105.466.03141.175.7402017-11-21 17:24:08
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.157.72316.817.4752017-11-21 11:50:00
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.090.57523.962.0832017-07-03 18:33:13
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator60.924.663+26.00024.199.740+8.0372017-11-24 19:36:17
12Programmeur59.080.84812.345.9812017-11-11 15:34:41
13Apollo1558.636.67822.493.1542017-11-23 10:56:34
14CF8757.778.000+25.00022.320.556+5.4552017-11-24 16:45:08
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate52.350.00017.581.6452017-11-23 12:16:18
18Jegorex51.800.11819.983.4722017-11-23 22:10:19
19PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
20TigerXtrm49.752.204+25.00013.291.864+4.0462017-11-25 02:36:19
21DJMO47.913.0316.631.3822017-11-09 06:45:47
22ezechiel00747.040.200+50.00018.917.406+11.6242017-11-24 10:32:54
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
27PoisoneIvy42.546.14310.661.7432017-11-19 20:35:32
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33DaFan40.808.406+10.00020.204.909+4.3702017-11-24 17:41:41
34Karina39.100.549+99210.692.709+4442017-11-24 17:44:50
35onlogisch38.724.55513.105.0472017-11-18 18:39:00
36DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
37jhilverda37.761.296+50.0008.571.283+19.3362017-11-24 09:41:26
38gateway36.732.88215.323.1912017-11-05 19:41:25
39SwollyBoy36.300.00019.705.7892017-11-20 17:21:44
40Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
41maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
42Ge4ce35.794.82830.893.2452017-11-22 12:58:21
43Messina35.525.00029.886.3252017-11-22 15:40:54
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Sjowhan33.330.31919.348.7632017-11-21 10:57:46
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
48SlechtValk32.097.856+2.96811.385.284+2.0182017-11-25 03:10:43
49lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
50Lafyno30.971.2067.171.4432017-11-19 21:44:57
29867
Biep!
pi_175293824

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
188heywoodu21.264.623+100.0002.432.685+11.8722017-11-24 12:48:40
292DirkZz20.646.245+57.7297.449.596+27.1862017-11-24 21:14:11
3155+1LyndAZ12.584.436+55.5554.997.150+28.2572017-11-24 20:20:42
437jhilverda37.761.296+50.0008.571.283+19.3362017-11-24 09:41:26
584+1Pino11221.809.413+50.0009.119.412+45.5842017-11-24 14:16:20
622ezechiel00747.040.200+50.00018.917.406+11.6242017-11-24 10:32:54
7257+2hhenrieke5.434.563+50.0002.328.638+22.4512017-11-24 10:54:56
8330+1Jovatov1.750.000+50.000146.462+3.0242017-11-24 14:33:52
9152+1Drizzt13.000.000+50.0004.332.461+14.4442017-11-24 21:25:28
102Jo0Lz109.770.999+50.00030.805.943+18.4072017-11-24 20:15:12
11182+2joystickj10.407.931+35.6544.866.555+20.9412017-11-24 15:55:36
1211commentator60.924.663+26.00024.199.740+8.0372017-11-24 19:36:17
1320TigerXtrm49.752.204+25.00013.291.864+4.0462017-11-25 02:36:19
1414CF8757.778.000+25.00022.320.556+5.4552017-11-24 16:45:08
1590Lloris9220.817.775+18.55210.114.524+4.4482017-11-24 18:55:57
16293Jordiy3.327.776+16.7591.426.740+2.6552017-11-25 00:43:55
1758SnIpA28.926.825+15.00010.053.854+5.2532017-11-24 22:08:03
18347talentt1.238.934+13.000701.571+9.2662017-11-24 18:44:16
19389Nielske013433.478+10.153266.130+7.1872017-11-24 14:00:27
2033DaFan40.808.406+10.00020.204.909+4.3702017-11-24 17:41:41
21424DaMook41.452+9.76326.376+6.5652017-11-24 16:52:05
2285-1trainfreak21.792.294+8.5025.900.947+1.9142017-11-24 14:48:40
23395+2Runekf326.657+7.766205.370+8.4882017-11-25 02:28:39
241wonderer115.352.667+7.5704.065.8782017-11-24 20:00:48
25139Party_P14.391.445+6.8918.849.274+2.9092017-11-24 15:58:10
2662LightLuke28.224.951+6.78912.651.402+3.0382017-11-24 22:57:03
27159Nizzno12.442.593+6.03811.368.883+1.9722017-11-24 22:00:55
2875Posergoth666724.489.118+3.74310.779.725+2.6562017-11-25 01:08:57
2948SlechtValk32.097.856+2.96811.385.284+2.0182017-11-25 03:10:43
3022319hunter917.656.249+1.1619.788.767+9.7662017-11-24 16:14:43
3151VinceSTM30.652.030+1.00013.231.444+2012017-11-24 13:10:27
3234Karina39.100.549+99210.692.709+4442017-11-24 17:44:50
33151DrNick13.036.750+4325.724.183+3742017-11-25 04:00:28
34128Vetheid15.438.101+3345.642.948+782017-11-24 09:00:19
35240Satioz6.762.096+2582.797.696+7912017-11-24 14:46:54
3696svgamer20.096.4226.450.0482015-03-30 11:09:14
3743Messina35.525.00029.886.3252017-11-22 15:40:54
386Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
39409charmed_angel188.403118.1842013-12-19 00:02:01
40244Magneet6.565.1674.655.3482012-07-25 07:33:01
41366mrintjuh793.788232.4902012-10-09 21:20:21
423Omentuva105.466.03141.175.7402017-11-21 17:24:08
43251Limedust5.845.0731.998.8602015-08-12 13:29:41
4487Dr_Flash21.563.22817.722.7062017-11-15 00:02:42
45101Dven18.849.3063.151.5332013-08-30 07:38:05
46205josvg8.914.0711.878.2212014-10-12 00:41:26
47413leocarch146.03750.8072014-05-19 11:10:51
48249Matsuo_Yoshitoki6.090.0001.658.8282014-11-11 12:49:28
49428Jorian2915.0063.6412012-01-10 19:37:16
50174Luckysmurf10.991.4032.504.4632012-05-13 20:30:02

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11204.899.550+75.43261.196.223+50.004
2 DIG9161.615.791+6.78972.589.115+3.038
3 ONZ8151.810.048+41.00064.137.661+13.290
4 Frontpage8134.637.648+55.55544.482.306+28.257
5 VBL674.873.778+107.72925.590.902+41.630
6 CREW264.397.99018.469.662
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR357.240.305+6.03845.553.435+1.972
9 KLB625.742.93410.520.135
10 TVR223.253.62719.764.410
11 GAM417.488.519+35.6548.297.336+20.941
12 PTA215.240.0594.673.526
13 GC.2813.59395.230
19143
Biep!
abonnementen ibood.com bol.com Coolblue
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')