abonnementen ibood.com bol.com Gearbest
pi_175059601
registreer om deze reclame te verbergen
13 November 2017

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118518.167.975.850+2.106.1207.423.683.126+1.048.675
2osu!466+15.960.434.890+13.582.1602.332.365.705+3.868.550
3FOK!4365.890.648.399+634.0102.275.088.779+306.497
4Reddit3764.972.732.136+1.948.4482.474.586.599+805.641
5StepmaniaOnline2234.322.950.689+4.308.172930.333.168+668.477
6TeamLiquid2343.855.034.483+401.2842.461.544.860+260.154
7Kongregate2603.243.024.392+842.3051.537.678.020+617.969
8LUElinks2123.142.829.457+227.3501.483.044.677+76.598
9Klamm.de1652.901.201.552+759.7411.465.029.327+639.012
10OCN-Overclock.net3032.791.183.511+502.5621.463.480.092+219.921
1113371432.701.135.627+424.7701.399.501.291+378.023
12Hinnavaatlus1162.672.076.094+218.3481.382.981.008+126.903
13What.cd?1792.537.807.033+338.2511.056.721.323+157.366
14PolishTracker1472.437.726.048+238.4051.252.253.925+112.086
15UnofficialLinusTechTips1951.840.902.412+681.6841.342.204.439+335.707
16GAMEFORGEGAMES1031.742.821.052+195.038960.566.055+79.435
17Board8541.726.282.069+252.543601.638.437+48.890
18SwiftIRC871.620.857.275+391.979776.423.060+336.794
19KongregateElite821.386.328.960+198.190509.220.092+110.746
20SWB1031.360.579.358+226.472469.637.449+169.334


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer115.325.590+4.0004.065.8782017-11-13 13:10:27
2Jo0Lz109.620.999+50.00030.754.587+13.2642017-11-13 22:37:57
3Omentuva105.366.03141.116.7002017-11-11 22:07:13
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.118.25216.808.2252017-10-27 15:03:34
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.090.57523.962.0832017-07-03 18:33:13
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator60.797.597+3.00024.135.899+2.2782017-11-13 13:09:42
12Programmeur59.080.84812.345.9812017-11-11 15:34:41
13Apollo1558.586.67822.466.3592017-11-10 16:02:03
14CF8757.573.000+40.00022.284.878+6.6902017-11-13 21:37:21
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate52.100.00017.510.2962017-11-02 14:40:13
18Jegorex51.730.118+10.00019.958.536+2.3222017-11-13 14:34:32
19PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
20TigerXtrm49.567.204+15.00013.241.463+3.6282017-11-13 22:31:17
21DJMO47.913.0316.631.3822017-11-09 06:45:47
22ezechiel00746.890.20018.882.9112017-11-12 18:46:03
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
27PoisoneIvy42.496.14310.620.3112017-10-11 11:47:25
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33DaFan40.698.406+20.00020.154.222+5.2022017-11-13 15:47:21
34Karina39.068.432+39810.669.084+4632017-11-13 17:29:26
35onlogisch38.674.55513.096.4552017-11-01 22:03:45
36DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
37jhilverda37.661.2968.533.9582017-11-12 13:57:49
38gateway36.732.88215.323.1912017-11-05 19:41:25
39SwollyBoy36.200.00019.652.9272017-11-06 11:40:24
40Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
41maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
42Ge4ce35.779.82830.873.0562017-11-12 23:43:09
43Messina35.512.50029.863.8692017-11-08 22:07:52
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Sjowhan33.280.319+50.00019.323.346+16.3442017-11-13 12:53:55
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
48SlechtValk32.071.669+3.50411.359.944+2.0832017-11-14 03:40:14
49lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
50Lafyno30.960.6677.161.6752017-11-06 23:40:01
20947
Biep!
pi_175059603

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
192DirkZz20.478.401+53.8897.365.978+29.2062017-11-13 22:35:39
22Jo0Lz109.620.999+50.00030.754.587+13.2642017-11-13 22:37:57
345Sjowhan33.280.319+50.00019.323.346+16.3442017-11-13 12:53:55
4335+4Rick.groen19961.562.423+50.000759.229+14.6062017-11-13 22:13:31
5129DrPhibes15.331.402+50.0009.971.607+100.4462017-11-13 15:56:43
693+2ursel20.340.255+50.0008.714.440+14.3712017-11-13 11:19:06
7103Dragonator18.660.797+50.0005.914.527+21.2452017-11-13 12:07:39
8215superworm8.143.483+50.0002.336.059+14.8672017-11-13 11:18:17
914CF8757.573.000+40.00022.284.878+6.6902017-11-13 21:37:21
1091Lloris9220.628.206+37.86910.073.137+4.7072017-11-13 23:34:32
1133DaFan40.698.406+20.00020.154.222+5.2022017-11-13 15:47:21
1253mufcie29.998.037+20.00016.628.846+4.7522017-11-13 15:46:09
1320TigerXtrm49.567.204+15.00013.241.463+3.6282017-11-13 22:31:17
1484+1trainfreak21.771.023+11.8455.895.309+3.2732017-11-13 20:06:30
15407Runekf227.432+11.139109.693+8.6292017-11-14 04:05:09
1618Jegorex51.730.118+10.00019.958.536+2.3222017-11-13 14:34:32
17231leonn7.260.000+10.0003.195.044+5.4322017-11-13 20:48:49
18139Party_P14.304.752+7.8028.814.206+4.3292017-11-13 15:58:10
19216randallvg8.076.933+6.8182.918.838+3.0002017-11-13 15:11:40
20372KingOfThePotatoPeople679.697+6.352210.351+9942017-11-13 16:05:08
21392Nielske013389.659+5.033241.313+5.5512017-11-13 12:59:25
22348talentt1.206.934+5.000673.529+9.1282017-11-13 15:51:00
2358SnIpA28.866.825+5.00010.025.140+3.1222017-11-13 12:43:06
241wonderer115.325.590+4.0004.065.8782017-11-13 13:10:27
25159Nizzno12.380.487+3.77411.348.477+2.3652017-11-13 22:00:13
2648SlechtValk32.071.669+3.50411.359.944+2.0832017-11-14 03:40:14
2711commentator60.797.597+3.00024.135.899+2.2782017-11-13 13:09:42
28151DrNick13.006.563+1.8325.704.270+2.7862017-11-14 05:00:50
2951VinceSTM30.568.843+1.00013.202.284+2352017-11-13 16:06:57
30307timo832.659.850+7551.027.903+1.1772017-11-13 21:03:57
3134Karina39.068.432+39810.669.084+4632017-11-13 17:29:26
32374igi0n649.798285.3622016-06-12 16:40:49
33292Wells3.376.6713.447.4132016-05-17 19:01:21
34406Unsub246.25476.4182012-09-07 06:54:12
3525[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
36400TheMuurtje284.063188.9172017-10-15 15:08:55
37360BlikjeFris960.631376.3272014-07-25 13:46:12
3852guitarist.nl30.261.7927.127.7872017-10-31 23:50:01
39429Maxime13.52911.6752012-10-08 21:51:40
40156anatopia12.510.0203.400.5012012-01-22 08:02:12
41155roonaan12.561.5432.970.9842012-10-06 16:13:57
4236DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
43147sandertjeh13.329.6393.941.6482017-10-11 14:46:31
44232Meddo7.209.63611.240.0142016-02-12 23:59:48
45217qubiz8.036.8809.580.7162013-11-06 21:06:01
46246xzaz6.544.9783.505.6712016-12-27 11:22:53
4765Darkestrah26.421.0185.970.5302014-08-04 10:08:02
48195ni67et9.653.7402.907.2722015-03-02 17:18:47
49134riku-san14.831.1035.998.5512017-10-22 17:04:47
50365NoBody122800.000126.6452014-11-12 22:31:01

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11204.384.363+16.83261.011.940+6.414
2 DIG9161.198.911+50.00072.396.060+14.371
3 ONZ8151.622.982+8.00064.045.106+5.400
4 Frontpage8134.420.983+50.00044.381.349+14.867
5 VBL674.455.934+53.88925.447.303+29.206
6 CREW264.397.99018.469.662
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR357.115.699+3.77445.496.428+2.365
9 KLB625.708.165+6.35210.514.114+994
10 TVR223.253.62719.764.410
11 GAM417.410.4308.258.296
12 PTA215.190.0594.654.725
13 GC.2813.59395.230
9932
Biep!
pi_175081074
14 November 2017

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118518.170.720.568+2.744.7187.424.891.823+1.208.697
2osu!4665.963.733.594+3.298.7042.333.284.762+919.057
3FOK!4365.891.493.245+844.8462.275.486.835+398.056
4Reddit3764.974.410.362+1.678.2262.475.318.732+732.133
5StepmaniaOnline2234.325.570.847+2.620.158930.948.002+614.834
6TeamLiquid2343.855.421.080+386.5972.461.852.319+307.459
7Kongregate2603.243.748.083+723.6911.538.082.422+404.402
8LUElinks2123.142.988.222+158.7651.483.111.415+66.738
9Klamm.de1652.901.364.539+162.9871.465.121.241+91.914
10OCN-Overclock.net3032.791.646.198+462.6871.463.821.999+341.907
1113371432.701.837.369+701.7421.400.302.089+800.798
12Hinnavaatlus1162.672.309.828+233.7341.383.088.444+107.436
13What.cd?1792.538.243.693+436.6601.056.993.143+271.820
14PolishTracker1472.438.065.467+339.4191.252.418.769+164.844
15UnofficialLinusTechTips1951.841.537.236+634.8241.342.510.747+306.308
16GAMEFORGEGAMES1031.742.860.766+39.714960.584.631+18.576
17Board8541.726.331.147+49.078601.649.300+10.863
18SwiftIRC871.620.872.949+15.674776.446.791+23.731
19KongregateElite821.386.469.991+141.031509.248.838+28.746
20SWB1031.360.816.206+236.848469.781.789+144.340


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer115.331.590+6.0004.065.8782017-11-15 01:39:40
2Jo0Lz109.620.99930.754.5872017-11-13 22:37:57
3Omentuva105.366.03141.116.7002017-11-11 22:07:13
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.118.25216.808.2252017-10-27 15:03:34
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.090.57523.962.0832017-07-03 18:33:13
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator60.817.630+20.03324.146.125+10.2262017-11-15 06:39:02
12Programmeur59.080.84812.345.9812017-11-11 15:34:41
13Apollo1558.586.67822.466.3592017-11-10 16:02:03
14CF8757.600.000+27.00022.288.435+3.5572017-11-14 16:50:02
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate52.150.000+50.00017.526.807+16.5112017-11-14 18:23:21
18Jegorex51.740.118+10.00019.961.957+3.4212017-11-14 22:39:38
19PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
20TigerXtrm49.577.204+10.00013.243.299+1.8362017-11-14 19:55:25
21DJMO47.913.0316.631.3822017-11-09 06:45:47
22ezechiel00746.890.20018.882.9112017-11-12 18:46:03
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
27PoisoneIvy42.496.14310.620.3112017-10-11 11:47:25
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33DaFan40.723.406+25.00020.165.468+11.2462017-11-14 16:46:22
34Karina39.071.392+2.96010.670.747+1.6632017-11-14 17:27:05
35onlogisch38.674.55513.096.4552017-11-01 22:03:45
36DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
37jhilverda37.661.2968.533.9582017-11-12 13:57:49
38gateway36.732.88215.323.1912017-11-05 19:41:25
39SwollyBoy36.200.00019.652.9272017-11-06 11:40:24
40Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
41maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
42Ge4ce35.779.82830.873.0562017-11-12 23:43:09
43Messina35.512.50029.863.8692017-11-08 22:07:52
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Sjowhan33.280.31919.323.3462017-11-13 12:53:55
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
48SlechtValk32.073.042+1.37311.364.916+4.9722017-11-15 04:03:29
49lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
50Lafyno30.960.6677.161.6752017-11-06 23:40:01
9777
Biep!
pi_175081075
registreer om deze reclame te verbergen

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
189heywoodu20.964.623+100.0002.396.688+11.4792017-11-14 13:59:04
2201+1Chris Gamgee9.195.500+74.6704.403.894+55.8162017-11-14 23:17:56
3158LyndAZ12.473.326+55.5554.943.035+31.3272017-11-15 00:55:39
4250pieterr945.983.866+50.0003.552.762+21.1972017-11-14 13:12:16
587Dr_Flash21.563.228+50.00017.722.706+48.7702017-11-15 00:02:42
6193+3TWP9.681.677+50.0001.643.598+8.4142017-11-14 09:10:23
7198+2War Hero from the Past9.237.869+50.0003.692.458+13.8272017-11-14 20:13:23
863ssmm98727.578.418+50.0009.242.731+38.9132017-11-14 20:22:04
917Dviate52.150.000+50.00017.526.807+16.5112017-11-14 18:23:21
1074BBQSausage24.722.594+50.0008.618.054+12.7222017-11-14 07:16:38
1151VinceSTM30.596.030+27.18713.209.546+7.2622017-11-14 19:56:19
1214CF8757.600.000+27.00022.288.435+3.5572017-11-14 16:50:02
13185joystickj10.355.316+25.4744.838.763+11.2482017-11-14 15:06:35
1433DaFan40.723.406+25.00020.165.468+11.2462017-11-14 16:46:22
1591Lloris9220.651.514+23.30810.077.856+4.7192017-11-14 22:54:47
1611commentator60.817.630+20.03324.146.125+10.2262017-11-15 06:39:02
1775Posergoth666724.456.257+11.89610.764.742+3.7382017-11-15 01:09:04
18139Party_P14.314.953+10.2018.817.471+3.2652017-11-14 15:58:55
1920TigerXtrm49.577.204+10.00013.243.299+1.8362017-11-14 19:55:25
2058SnIpA28.876.825+10.00010.029.418+4.2782017-11-14 17:19:50
2118Jegorex51.740.118+10.00019.961.957+3.4212017-11-14 22:39:38
2269CasB25.577.761+10.00015.943.493+8.0112017-11-15 00:52:33
2353mufcie30.008.037+10.00016.641.719+12.8732017-11-14 09:31:00
24407Runekf237.412+9.980120.427+10.7342017-11-15 06:14:43
25216randallvg8.083.021+6.0882.920.838+2.0002017-11-14 15:19:12
261wonderer115.331.590+6.0004.065.8782017-11-15 01:39:40
27151DrNick13.010.557+3.9945.706.692+2.4222017-11-15 05:00:55
2822419hunter917.634.103+3.7319.737.852+24.7272017-11-14 19:32:32
29159Nizzno12.384.071+3.58411.351.264+2.7872017-11-15 06:00:22
30391+1Nielske013392.899+3.240243.521+2.2082017-11-14 09:56:23
3134Karina39.071.392+2.96010.670.747+1.6632017-11-14 17:27:05
32348talentt1.208.934+2.000675.060+1.5312017-11-14 11:52:29
33307timo832.661.422+1.5721.028.259+3562017-11-14 17:28:44
3448SlechtValk32.073.042+1.37311.364.916+4.9722017-11-15 04:03:29
35233r3v0ss7.180.9864.855.4622016-05-12 16:45:08
36122easy-going16.321.22410.050.1622016-03-21 14:00:59
37436toto69000000-00-00 00:00:00
38315dan13lv2.357.540925.6002012-10-09 22:57:29
3995Isdatzo20.301.5776.464.7782016-03-02 14:35:48
40422liempie67.92161.8362014-05-12 13:10:40
417jaapio198477.118.25216.808.2252017-10-27 15:03:34
42126Litso15.973.6353.969.1132017-11-07 17:00:11
43330Verbosity1.738.926986.7152017-09-06 15:53:44
4427PoisoneIvy42.496.14310.620.3112017-10-11 11:47:25
45425TheTolles22.80620.4662012-02-06 19:15:26
46253Chowi5.716.9511.158.5592012-03-16 22:01:45
47334Lastpost1.632.828808.4872016-07-03 12:19:21
48106Dutchfighter18.179.0123.695.3362014-04-27 21:35:28
49188Elunite10.158.0862.711.6832016-03-03 23:28:59
50256Maxvdw5.447.15910.819.1972014-11-07 11:14:46

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11204.448.357+63.99461.028.920+16.980
2 DIG9161.248.911+50.00072.417.257+21.197
3 ONZ8151.653.015+30.03364.059.610+14.504
4 Frontpage8134.476.538+55.55544.412.676+31.327
5 VBL674.455.93425.447.303
6 CREW264.397.99018.469.662
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR357.119.283+3.58445.499.215+2.787
9 KLB625.708.16510.514.114
10 TVR223.253.62719.764.410
11 GAM417.435.904+25.4748.269.544+11.248
12 PTA215.190.0594.654.725
13 GC.2813.59395.230
2108
Biep!
pi_175103903
15 November 2017

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118518.173.262.309+2.541.7417.426.039.504+1.147.681
2osu!4665.969.780.339+6.046.7452.334.550.921+1.266.159
3FOK!4365.891.919.467+426.2222.275.745.743+258.908
4Reddit3764.976.080.359+1.669.9972.476.244.550+925.818
5StepmaniaOnline2234.328.460.551+2.889.704931.319.625+371.623
6TeamLiquid2343.855.776.263+355.1832.462.189.139+336.820
7Kongregate2603.244.332.620+584.5371.538.400.206+317.784
8LUElinks2123.143.133.449+145.2271.483.195.990+84.575
9Klamm.de1652.901.654.840+290.3011.465.269.119+147.878
10OCN-Overclock.net3032.792.142.854+496.6561.464.153.557+331.558
1113371432.702.040.927+203.5581.400.409.646+107.557
12Hinnavaatlus1162.672.686.230+376.4021.383.290.771+202.327
13What.cd?1792.538.614.339+370.6461.057.335.694+342.551
14PolishTracker1472.438.449.371+383.9041.252.592.720+173.951
15UnofficialLinusTechTips1951.842.196.799+659.5631.342.819.707+308.960
16GAMEFORGEGAMES1031.743.010.356+149.590960.640.702+56.071
17Board8541.726.494.780+163.633601.674.354+25.054
18SwiftIRC871.620.957.561+84.612776.512.317+65.526
19KongregateElite821.386.858.900+388.909509.572.596+323.758
20SWB1031.360.949.255+133.049469.824.662+42.873


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer115.331.5904.065.8782017-11-15 01:39:40
2Jo0Lz109.620.99930.754.5872017-11-13 22:37:57
3Omentuva105.366.03141.116.7002017-11-11 22:07:13
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.118.25216.808.2252017-10-27 15:03:34
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.090.57523.962.0832017-07-03 18:33:13
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator60.819.630+2.00024.147.029+9042017-11-15 13:56:07
12Programmeur59.080.84812.345.9812017-11-11 15:34:41
13Apollo1558.586.67822.466.3592017-11-10 16:02:03
14CF8757.621.000+21.00022.291.977+3.5422017-11-15 16:41:03
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate52.150.00017.526.8072017-11-14 18:23:21
18Jegorex51.740.11819.961.9572017-11-14 22:39:38
19PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
20TigerXtrm49.597.204+20.00013.251.079+7.7802017-11-15 22:24:47
21DJMO47.913.0316.631.3822017-11-09 06:45:47
22ezechiel00746.890.20018.882.9112017-11-12 18:46:03
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
27PoisoneIvy42.496.14310.620.3112017-10-11 11:47:25
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33DaFan40.723.40620.165.4682017-11-14 16:46:22
34Karina39.074.306+2.91410.672.463+1.7162017-11-15 19:19:11
35onlogisch38.674.55513.096.4552017-11-01 22:03:45
36DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
37jhilverda37.661.2968.533.9582017-11-12 13:57:49
38gateway36.732.88215.323.1912017-11-05 19:41:25
39SwollyBoy36.200.00019.652.9272017-11-06 11:40:24
40Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
41maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
42Ge4ce35.779.82830.873.0562017-11-12 23:43:09
43Messina35.512.50029.863.8692017-11-08 22:07:52
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Sjowhan33.280.31919.323.3462017-11-13 12:53:55
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
48SlechtValk32.078.740+5.69811.367.233+2.3172017-11-16 04:01:42
49lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
50Lafyno30.960.6677.161.6752017-11-06 23:40:01
29910
Biep!
pi_175103904

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1322+1ijs_beer2.021.869+50.5821.154.722+30.6022017-11-15 19:57:12
2243Hedzlin6.619.574+50.0004.735.097+40.3922017-11-15 13:55:31
3265backline94.661.487+50.00025.721.727+78.9622017-11-15 23:55:25
4117+1d4v1d16.884.716+50.0004.510.409+16.6022017-11-15 13:16:04
5266dimmak4.604.136+50.0002.235.561+19.4952017-11-15 12:02:52
691Lloris9220.674.033+22.51910.084.741+6.8852017-11-15 21:26:04
714CF8757.621.000+21.00022.291.977+3.5422017-11-15 16:41:03
820TigerXtrm49.597.204+20.00013.251.079+7.7802017-11-15 22:24:47
9139Party_P14.327.425+12.4728.821.715+4.2442017-11-15 15:58:29
10372KingOfThePotatoPeople690.413+10.716212.205+1.8542017-11-15 20:01:14
11389+2Nielske013403.566+10.667248.169+4.6482017-11-15 14:58:36
1276Malfoi24.143.827+10.00014.193.191+3.7912017-11-15 23:41:31
1353mufcie30.018.037+10.00016.646.964+5.2452017-11-15 09:05:29
14407Runekf245.282+7.870126.975+6.5482017-11-16 05:44:38
15240Satioz6.749.615+7.2142.782.217+4.9552017-11-15 10:17:35
1675Posergoth666724.462.141+5.88410.767.942+3.2002017-11-16 01:09:05
1748SlechtValk32.078.740+5.69811.367.233+2.3172017-11-16 04:01:42
1858SnIpA28.881.825+5.00010.032.324+2.9062017-11-15 14:23:51
1922419hunter917.638.559+4.4569.739.990+2.1382017-11-15 22:00:31
20216randallvg8.087.322+4.3012.923.838+3.0002017-11-15 14:55:29
21151DrNick13.014.725+4.1685.709.606+2.9142017-11-16 05:00:21
22159Nizzno12.387.823+3.75211.352.889+1.6252017-11-16 06:26:34
2334Karina39.074.306+2.91410.672.463+1.7162017-11-15 19:19:11
2411commentator60.819.630+2.00024.147.029+9042017-11-15 13:56:07
2551VinceSTM30.598.030+2.00013.210.330+7842017-11-15 14:29:51
26185joystickj10.357.275+1.9594.839.871+1.1082017-11-15 09:44:44
27307timo832.662.472+1.0501.029.010+7512017-11-15 21:36:13
28197BentenBerge9.427.2657.985.5042016-11-27 23:36:05
29295Buckel3.149.8434.684.7392012-12-23 21:39:01
30128Vetheid15.437.7675.642.8702014-11-19 19:17:54
31434Zemmel631332013-10-24 19:49:21
32206Gafietsen8.891.0871.163.6612013-08-16 10:59:47
3332Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
34361Hooidraad959.911506.9872015-12-11 13:33:53
35187vosotros10.220.7089.610.0652012-02-18 09:06:01
36275JaimyLee4.137.000983.6982015-04-18 12:34:12
37118-1Twinky16.864.4157.226.8972017-10-10 16:22:37
38440shaniamariekinsley000000-00-00 00:00:00
39204totally-insane9.052.7605.895.3422015-02-26 22:58:55
40437Man-Bear-Pig042012-01-18 15:47:44
41116jimcom8916.961.1934.382.8002017-11-12 11:46:27
42416dockx114.93453.1142016-06-08 19:38:33
43221bang_bros7.765.0096.958.7682016-06-11 00:12:36
44203yorP9.080.0362.713.5562012-07-03 18:56:09
45394DerRabbit348.537154.4932017-11-09 12:50:51
46163Deviant112.182.6254.417.0272015-07-22 22:14:07
47121Quotidien16.380.24421.806.1412017-11-12 22:06:49
4870vaarsuvius25.558.30510.701.0862017-04-26 13:59:33
4959Janetje28.647.18119.686.4112017-01-25 21:34:14
50341Popular Demand1.458.092718.1762013-07-08 12:37:04

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11204.472.525+24.16861.039.614+10.694
2 DIG9161.298.911+50.00072.436.752+19.495
3 ONZ8151.660.015+7.00064.063.420+3.810
4 Frontpage8134.476.53844.412.676
5 VBL674.455.93425.447.303
6 CREW264.397.99018.469.662
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR357.123.035+3.75245.500.840+1.625
9 KLB625.718.881+10.71610.515.968+1.854
10 TVR223.253.62719.764.410
11 GAM417.437.863+1.9598.270.652+1.108
12 PTA215.190.0594.654.725
13 GC.2813.59395.230
6110
Biep!
  vrijdag 17 november 2017 @ 01:16:01 #32
50442 DaMook
Mac en Tosh (EN MAYBE Lisa)
pi_175125094
registreer om deze reclame te verbergen
Ik krijg mijn network specs niet aan de gang op mijn MacBook :( . Heb volgens mij alles gedaan zoals ze op de site uitleggen.
The only easy day, was yesterday. (USMC)

Live for today, cause yesterday is gone and tomorrow may never come. (Ducky, NCIS)
I'll grow old with her, just from a far. (Harold, POI)
pi_175146644
17 November 2017

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118518.178.979.094+5.716.7857.428.390.035+2.350.531
2osu!4665.978.270.786+8.490.4472.337.355.763+2.804.842
3FOK!4365.893.005.491+1.086.0242.276.136.680+390.937
4Reddit3764.979.510.148+3.429.7892.477.956.287+1.711.737
5StepmaniaOnline2234.335.036.175+6.575.624932.672.585+1.352.960
6TeamLiquid2343.856.823.276+1.047.0132.462.891.078+701.939
7Kongregate2603.245.486.851+1.154.2311.539.083.432+683.226
8LUElinks2123.143.253.048+119.5991.483.317.209+121.219
9Klamm.de1652.903.038.204+1.383.3641.465.951.759+682.640
10OCN-Overclock.net3032.793.129.906+987.0521.464.554.764+401.207
1113371432.702.711.552+670.6251.401.341.294+931.648
12Hinnavaatlus1162.673.194.880+508.6501.383.586.502+295.731
13What.cd?1792.539.235.726+621.3871.057.506.481+170.787
14PolishTracker1472.439.115.472+666.1011.252.955.554+362.834
15UnofficialLinusTechTips1951.843.452.736+1.255.9371.343.413.484+593.777
16GAMEFORGEGAMES1031.743.253.090+242.734960.739.785+99.083
17Board8541.726.825.345+330.565601.749.950+75.596
18SwiftIRC871.621.199.126+241.565776.728.009+215.692
19KongregateElite821.387.125.366+266.466509.671.091+98.495
20SWB1031.361.254.187+304.932469.954.985+130.323


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer115.334.121+2.5314.065.8782017-11-16 13:20:07
2Jo0Lz109.620.99930.754.5872017-11-13 22:37:57
3Omentuva105.416.031+50.00041.137.776+21.0762017-11-16 12:47:47
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.118.25216.808.2252017-10-27 15:03:34
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.090.57523.962.0832017-07-03 18:33:13
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator60.845.630+26.00024.161.394+14.3652017-11-17 13:48:33
12Programmeur59.080.84812.345.9812017-11-11 15:34:41
13Apollo1558.586.67822.466.3592017-11-10 16:02:03
14CF8757.649.000+28.00022.297.960+5.9832017-11-17 16:35:33
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate52.200.000+50.00017.539.085+12.2782017-11-17 14:30:18
18Jegorex51.760.118+20.00019.971.322+9.3652017-11-17 23:02:39
19PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
20TigerXtrm49.632.204+35.00013.260.416+9.3372017-11-17 21:15:22
21DJMO47.913.0316.631.3822017-11-09 06:45:47
22ezechiel00746.890.20018.882.9112017-11-12 18:46:03
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
27PoisoneIvy42.496.14310.620.3112017-10-11 11:47:25
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33DaFan40.748.406+25.00020.178.533+13.0652017-11-17 13:23:08
34Karina39.076.250+1.94410.674.942+2.4792017-11-17 19:47:35
35onlogisch38.674.55513.096.4552017-11-01 22:03:45
36DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
37jhilverda37.711.296+50.0008.551.947+17.9892017-11-17 15:37:06
38gateway36.732.88215.323.1912017-11-05 19:41:25
39SwollyBoy36.200.00019.652.9272017-11-06 11:40:24
40Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
41maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
42Ge4ce35.779.82830.873.0562017-11-12 23:43:09
43Messina35.512.50029.863.8692017-11-08 22:07:52
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Sjowhan33.280.31919.323.3462017-11-13 12:53:55
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
48SlechtValk32.082.773+4.03311.371.782+4.5492017-11-18 02:01:40
49lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
50Lafyno30.963.998+3.3317.167.345+5.6702017-11-17 20:12:14
15017
Biep!
pi_175146646

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1153Drizzt12.900.000+100.0004.303.644+22.5722017-11-17 12:51:10
2121Quotidien16.430.244+50.00021.831.285+25.1442017-11-16 16:01:45
317Dviate52.200.000+50.00017.539.085+12.2782017-11-17 14:30:18
474BBQSausage24.772.594+50.0008.631.303+13.2492017-11-17 14:23:29
5317+1Marcel-o2.298.228+50.000728.853+13.8342017-11-17 12:30:33
6335+2Jovatov1.600.000+50.000135.586+4.1742017-11-17 13:55:51
798LompeHork19.474.533+50.0003.925.979+10.3612017-11-16 23:06:08
83Omentuva105.416.031+50.00041.137.776+21.0762017-11-16 12:47:47
9259hhenrieke5.384.563+50.0002.306.187+17.8572017-11-16 15:13:04
1099RockNijntje19.417.449+50.0006.591.809+12.8962017-11-16 18:00:38
11115+1jimcom8917.011.193+50.0004.389.933+7.1332017-11-16 13:44:20
1237jhilverda37.711.296+50.0008.551.947+17.9892017-11-17 15:37:06
1391Lloris9220.717.830+43.79710.093.599+8.8582017-11-17 19:02:06
1420TigerXtrm49.632.204+35.00013.260.416+9.3372017-11-17 21:15:22
1514CF8757.649.000+28.00022.297.960+5.9832017-11-17 16:35:33
16192+1TWP9.709.452+27.7751.652.565+8.9672017-11-16 14:29:20
1711commentator60.845.630+26.00024.161.394+14.3652017-11-17 13:48:33
1833DaFan40.748.406+25.00020.178.533+13.0652017-11-17 13:23:08
19198+2hi_flyer9.247.712+25.0004.291.240+7.1582017-11-16 14:09:35
20404+3Runekf268.911+23.629146.561+19.5862017-11-18 02:57:07
2118Jegorex51.760.118+20.00019.971.322+9.3652017-11-17 23:02:39
22216randallvg8.105.756+18.4342.928.838+5.0002017-11-17 14:36:42
23139Party_P14.344.109+16.6848.828.793+7.0782017-11-17 15:58:15
2492DirkZz20.494.470+16.0697.375.978+10.0002017-11-17 13:46:55
25184+1joystickj10.372.277+15.0024.845.614+5.7432017-11-17 21:21:53
2658SnIpA28.896.825+15.00010.039.666+7.3422017-11-17 11:02:41
27178EJlol10.655.591+14.6965.803.950+14.4952017-11-16 14:30:14
2869CasB25.587.761+10.00015.946.389+2.8962017-11-17 14:27:47
2953mufcie30.028.037+10.00016.651.974+5.0102017-11-16 14:32:58
3057no_tukker29.226.202+9.3997.919.164+4.2672017-11-16 13:26:27
31159Nizzno12.396.059+8.23611.356.683+3.7942017-11-18 06:01:49
32424DaMook31.689+7.37319.811+6.0932017-11-17 01:15:03
33348talentt1.214.934+6.000678.348+3.2882017-11-17 15:24:54
34151DrNick13.019.560+4.8355.712.812+3.2062017-11-18 05:00:39
35306+1timo832.667.045+4.5731.030.349+1.3392017-11-17 17:07:47
3648SlechtValk32.082.773+4.03311.371.782+4.5492017-11-18 02:01:40
3722419hunter917.642.261+3.7029.755.695+15.7052017-11-17 20:18:44
38240Satioz6.752.947+3.3322.787.113+4.8962017-11-17 10:06:52
3950Lafyno30.963.998+3.3317.167.345+5.6702017-11-17 20:12:14
40372KingOfThePotatoPeople693.684+3.271212.833+6282017-11-16 13:55:15
41199-1War Hero from the Past9.240.804+2.9353.694.148+1.6902017-11-17 16:18:43
421wonderer115.334.121+2.5314.065.8782017-11-16 13:20:07
4334Karina39.076.250+1.94410.674.942+2.4792017-11-17 19:47:35
44389Nielske013404.009+443248.691+5222017-11-17 12:15:56
45282kawa43.800.4002.687.1322015-11-07 16:06:25
46137FOS4FOK14.503.7642.749.2442015-12-22 16:17:31
4797thomasss20.002.8956.057.5142012-02-03 18:59:30
48387Huppelmuts474.292138.9502012-08-23 06:46:24
49354theroach1.077.704403.1172012-02-27 11:40:52
50170Dreminator11.819.6589.795.6052012-04-30 22:20:12

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11204.612.360+139.83561.078.302+38.688
2 DIG9161.298.91172.436.752
3 ONZ8151.701.015+41.00064.085.127+21.707
4 Frontpage8134.476.53844.412.676
5 VBL674.572.003+116.06925.479.875+32.572
6 CREW264.397.99018.469.662
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR357.156.271+33.23645.511.792+10.952
9 KLB625.722.152+3.27110.516.596+628
10 TVR223.253.62719.764.410
11 GAM417.452.865+15.0028.276.395+5.743
12 PTA215.190.0594.654.725
13 GC.2813.59395.230
26944
Biep!
pi_175165759
18 November 2017

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118518.180.147.936+1.168.8427.429.132.020+741.985
2osu!467+15.984.082.411+5.811.6252.338.968.707+1.612.944
3FOK!4365.893.426.821+421.3302.276.273.819+137.139
4Reddit3764.980.871.245+1.361.0972.478.712.575+756.288
5StepmaniaOnline2234.339.522.773+4.486.598933.426.571+753.986
6TeamLiquid2343.857.117.084+293.8082.463.123.933+232.855
7Kongregate2603.246.078.699+591.8481.539.432.112+348.680
8LUElinks2123.143.365.271+112.2231.483.380.270+63.061
9Klamm.de1652.903.179.842+141.6381.466.061.712+109.953
10OCN-Overclock.net3032.793.634.715+504.8091.464.935.329+380.565
1113371432.702.938.413+226.8611.401.438.980+97.686
12Hinnavaatlus1162.673.287.927+93.0471.383.647.355+60.853
13What.cd?1792.539.602.585+366.8591.057.666.570+160.089
14PolishTracker1472.439.237.076+121.6041.253.051.926+96.372
15UnofficialLinusTechTips1951.844.170.192+717.4561.343.740.618+327.134
16GAMEFORGEGAMES1031.743.394.421+141.331960.827.043+87.258
17Board8541.726.849.745+24.400601.765.455+15.505
18SwiftIRC871.621.239.159+40.033776.763.446+35.437
19KongregateElite821.387.332.697+207.331509.734.500+63.409
20SWB1031.361.334.796+80.609469.983.967+28.982


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer115.334.1214.065.8782017-11-16 13:20:07
2Jo0Lz109.620.99930.754.5872017-11-13 22:37:57
3Omentuva105.416.03141.137.7762017-11-16 12:47:47
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.118.25216.808.2252017-10-27 15:03:34
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.090.57523.962.0832017-07-03 18:33:13
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator60.845.63024.161.3942017-11-17 13:48:33
12Programmeur59.080.84812.345.9812017-11-11 15:34:41
13Apollo1558.586.67822.466.3592017-11-10 16:02:03
14CF8757.649.00022.297.9602017-11-17 16:35:33
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate52.200.00017.539.0852017-11-17 14:30:18
18Jegorex51.760.11819.971.3222017-11-17 23:02:39
19PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
20TigerXtrm49.642.204+10.00013.264.932+4.5162017-11-18 22:43:14
21DJMO47.913.0316.631.3822017-11-09 06:45:47
22ezechiel00746.940.200+50.00018.894.402+11.4912017-11-18 21:27:57
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
27PoisoneIvy42.496.14310.620.3112017-10-11 11:47:25
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33DaFan40.748.40620.178.5332017-11-17 13:23:08
34Karina39.081.433+5.18310.679.105+4.1632017-11-18 22:25:02
35onlogisch38.724.555+50.00013.105.047+8.5922017-11-18 18:39:00
36DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
37jhilverda37.711.2968.551.9472017-11-17 15:37:06
38gateway36.732.88215.323.1912017-11-05 19:41:25
39SwollyBoy36.200.00019.652.9272017-11-06 11:40:24
40Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
41maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
42Ge4ce35.779.82830.873.0562017-11-12 23:43:09
43Messina35.512.50029.863.8692017-11-08 22:07:52
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Sjowhan33.280.31919.323.3462017-11-13 12:53:55
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
48SlechtValk32.084.291+1.51811.373.111+1.3292017-11-19 01:14:59
49lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
50Lafyno30.963.9987.167.3452017-11-17 20:12:14
1960
Biep!
pi_175165760

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
189heywoodu21.064.623+100.0002.408.952+12.2642017-11-18 15:19:08
2156+2LyndAZ12.528.881+55.5554.968.893+25.8582017-11-18 23:20:19
322ezechiel00746.940.200+50.00018.894.402+11.4912017-11-18 21:27:57
435onlogisch38.724.555+50.00013.105.047+8.5922017-11-18 18:39:00
552guitarist.nl30.311.792+50.0007.144.197+16.4102017-11-18 16:10:15
6121Quotidien16.476.602+46.35821.852.684+21.3992017-11-18 18:01:28
790+1Lloris9220.739.474+21.64410.096.157+2.5582017-11-18 20:15:17
892DirkZz20.511.027+16.5577.385.978+10.0002017-11-19 01:46:58
920TigerXtrm49.642.204+10.00013.264.932+4.5162017-11-18 22:43:14
10402+2Runekf278.395+9.484156.823+10.2622017-11-19 03:56:50
1134Karina39.081.433+5.18310.679.105+4.1632017-11-18 22:25:02
12306timo832.668.751+1.7061.030.749+4002017-11-18 17:46:42
1348SlechtValk32.084.291+1.51811.373.111+1.3292017-11-19 01:14:59
14151DrNick13.021.069+1.5095.715.103+2.2912017-11-19 04:00:41
1522419hunter917.643.554+1.2939.759.926+4.2312017-11-18 15:53:40
16159Nizzno12.396.582+52311.358.058+1.3752017-11-19 06:01:53
17245Frenkje6.562.5262.888.3432013-07-20 10:56:20
18432iJR8.9547.1112013-06-14 18:05:23
19150Jojogirl13.234.2427.994.0632015-01-31 15:31:10
2021DJMO47.913.0316.631.3822017-11-09 06:45:47
21378TCDD616.898171.9032013-03-24 18:36:58
2277ChristiaaNL23.994.04011.249.2702017-11-03 12:11:50
23311Gamebito2.530.905433.6072012-12-23 18:00:50
24279RobinMengerink3.928.5432.873.5182017-11-03 01:14:49
25340irow1.471.678924.3082014-08-28 15:11:30
26238IceDustbin6.951.2803.076.0592016-11-29 09:54:32
27276RockiejjFOK4.094.2051.794.3912016-02-18 13:18:03
28165Bowilde12.132.7515.433.8392012-12-15 15:03:07
29184joystickj10.372.2774.845.6142017-11-17 21:21:53
3055Xuavis29.639.91010.963.5922013-11-26 10:31:55
31108Pochamapan17.881.4595.782.2182017-07-19 15:29:50
32117d4v1d16.884.7164.510.4092017-11-15 13:16:04
33323gramps1.985.9993.516.0442017-10-21 07:24:56
3488Tonio-mcdo21.073.2214.722.4712013-03-25 20:36:23
35411afraid_tech177.078166.0342012-05-27 08:38:03
36226DieselTank7.428.7372.162.7762017-08-09 20:34:19
37316rivalo52.313.4331.439.6852013-03-01 16:59:02
38353P8II1.091.4061.056.7332015-08-06 02:30:45
39369Mevrouw_voor_jou763.34371.4712017-04-10 17:06:31
40293Jordiy3.306.4011.419.8352017-11-06 14:29:38
41328Taperol1.770.8501.017.7702013-02-09 14:44:08
42252B-1-0-05.758.7893.027.4172016-02-29 16:23:23
43389Nielske013404.009248.6912017-11-17 12:15:56
44198hi_flyer9.247.7124.291.2402017-11-16 14:09:35
45387Huppelmuts474.292138.9502012-08-23 06:46:24
4667rickmans26.339.4227.610.6232015-10-02 07:29:35
47171Krogzar11.754.1275.218.6802014-01-18 15:12:17
48433rorymeijer4.0401.2342012-10-01 16:03:00
491wonderer115.334.1214.065.8782017-11-16 13:20:07
50169BrandX-11.900.0713.497.6082014-03-10 13:12:48

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11204.623.869+11.50961.085.109+6.807
2 DIG9161.298.91172.436.752
3 ONZ8151.701.01564.085.127
4 Frontpage8134.532.093+55.55544.438.534+25.858
5 VBL674.638.560+66.55725.498.467+18.592
6 CREW264.397.99018.469.662
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR357.156.794+52345.513.167+1.375
9 KLB625.722.15210.516.596
10 TVR223.253.62719.764.410
11 GAM417.452.8658.276.395
12 PTA215.190.0594.654.725
13 GC.2813.59395.230
5927
Biep!
abonnementen ibood.com bol.com Gearbest
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')