abonnementen ibood.com bol.com Gearbest
pi_174663997
registreer om deze reclame te verbergen
Welkom in het organisatietopic voor de grote Nieuwjaarsronde van het FOK!pta treinentopic!!

De keuze is gevallen op een driedaagse reis naar het Poolse Wroclaw. Inmiddels is een deel van de tickets geboekt, waarmee ook het reisplan vaststaat. Tot Berlijn 2e klas, vanaf daar voor de ongelofelijke meerprijs van wel vijf euro(!) 1e klas.

Vrijdag 19 januari
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Amersfoort      ab 09:36        IC 143      Intercity Richtung: Berlin Ostbahnhof
Hannover Hbf    an 13:18            
                
Umsteigezeit 18 Min.                
                
Hannover Hbf    ab 13:36        IC 2039     Intercity Richtung: Leipzig Hbf
Leipzig Hbf     an 16:17            
                
Umsteigezeit 1:14 h             
                
Leipzig Hbf     ab 17:31        IC 2049     Intercity Richtung: Dresden Hbf
Dresden Hbf     an 18:36            

Zaterdag 20 januari
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Dresden Hbf     ab 08:32        TL 74139    trilex - Die Länderbahn GmbH DLB Richtung: Görlitz 
Görlitz         an 10:09            
                
Umsteigezeit 58 Min.                
                
Görlitz         ab 11:07        PR 5307     Przewozy Regionalne Richtung: Zielona Gora
Wegliniec       an 11:37            
                
Umsteigezeit 6 Min.                
                
Wegliniec       ab 11:43        KD 69526    Koleje Dolnoslaskie Richtung: Wroclaw Glowny
Wroclaw Glowny  an 13:32

Zondag 21 januari
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Wroclaw Glowny  ab 07:28        TLK48111    Twoje Linie Kolejowe Richtung:  Kolobrzeg 
Rzepin          an 10:31            
                
Umsteigezeit 21 Min.             
                
Rzepin          ab 10:52        EC 46       Eurocity Richtung: Berlin Hbf
Berlin Hbf      an 12:16            
                    
Umsteigezeit 1:33 h                 
                
Berlin Hbf      ab 13:49        ICE 858     Intercity-Express Richtung: Köln Hbf
Hannover Hbf    an 15:28            
                
Umsteigezeit 3:12 h             
                
Hannover Hbf    ab 18:40        IC 140      Intercity Richtung: Amsterdam Centraal
Amersfoort      an 22:24                   

Onze zitplaatsen voor zover bekend/reserveerbaar:
IC143 - Amersfoort > Hannover. Rijtuig 6, 7 zitplaatsen 12-18, 23, 25, 27.
IC2039 - Hannover > Leipzig. IC2 (Dosto) Rijtuig 2, 7 zitplaatsen 81-83, 91-93, 92-94
IC2049 - Leipzig > Dresden. IC2 (Dosto) Rijtuig 2, 7 zitplaatsen 81-83, 91-93, 92-94

EC46 - Rzepin > Berlin Hbf. Rijtuig 267, 7 zitplaatsen 82-88
ICE858 - Berlin Hbf > Hannover. Rijtuig 36, 7 zitplaatsen 82, 91-96
IC140 - Hannover > Amersfoort. Rijtuig 12, 7 zitplaatsen 86, 91-96

Het deel Görlitz-Wroclaw en Wroclaw-Rzepin is nog niet te boeken
 

Slapen
Ja, dat doen we ook :+
Om precies te zijn in deze hotels:

Ibis Dresden Bastei
B&B Hotel Wrocław Centrum

[ Bericht 1% gewijzigd door dennistd op 25-11-2017 09:27:35 ]
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
  donderdag 26 oktober 2017 @ 07:39:09 #2
235989 greavy
Kritische VIRM-hater
pi_174664231
jeeeeel
pi_174664784
#Zinan!
Wanneer was de laatste keer dat iemand hier bij het woord "subtiel" aan mij dacht?
PR: 2x2: 14,56 3x3: 57,51 4x4: 3:50,841 5x5: 7:21.89
pi_174776843
registreer om deze reclame te verbergen
Hebben we helemaal geen voorpret meer? :o Alles is geregeld, we zien het eind januari wel? :o
Wanneer was de laatste keer dat iemand hier bij het woord "subtiel" aan mij dacht?
PR: 2x2: 14,56 3x3: 57,51 4x4: 3:50,841 5x5: 7:21.89
pi_174790019
Hier is al te plannen voor Polen in drgl 2018 (met de waarschuwing dat het mogelijk niet compleet is).

Er is geen goed aansluitende trein Wroclaw-Poznan meer op de EC54. Enige optie via Poznan lijkt een vertrek om 7u uit Wroclaw te zijn, met een stoptrein.

Andere optie is direct naar Rzepin te reizen met een TLK. Levert een klein half uur langer slapen op (vertrek 7.27u) maar gaat ten koste van een bezoek aan Poznan en zo'n 100km reizen in Polen.

Overstappen zijn 57 minuten in Poznan of 41 minuten in Rzepin.


Ook vanaf Görlitz lijkt het er niet beter op te zijn geworden: de trein van 11.07u aldaar is niet meer vindbaar, het alternatief is 9.39u uit Görlitz (8.08u uit Dresden ipv 8.32u) met dezelfde aankomsttijd in Wroclaw (13.32u) of een vertrek om 13.33u uit Görlitz waarbij je pas om 15.57u in Wroclaw bent.
Edit: die van 11.07u uit Görlitz lijkt toch nog te bestaan, maar de overstap in Wegliniec is van 10 naar 7 minuten gegaan wat de planner blijkbaar te kort vindt.


Nogmaals: de reisplanner is mogelijk nog niet compleet, maar echt heel fijn ziet het er niet uit :{
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
pi_174790126
Dan direct naar Rzepin.
Wanneer was de laatste keer dat iemand hier bij het woord "subtiel" aan mij dacht?
PR: 2x2: 14,56 3x3: 57,51 4x4: 3:50,841 5x5: 7:21.89
pi_174790462
registreer om deze reclame te verbergen
Wat Dresden-Wroclaw betreft kom ik na wat meer proberen tot deze dienstregeling:
1
2
3
4
5
6
                74103   5305    74139   5307    69527   66502
Dresden          8.08            8.32                   12.08
Görlitz          9.26    9.39   10.09   11.07           13.33
Luban Slaski            10.15             -     11.04     -
Wegliniec                               11.37   11.43   14.04
Wroclaw                                         13.32   15.57

Idee was 74139 - 5307 - 69527, maar die komt niet uit deze reisplanner door de overstap van 6 minuten in Wegliniec.
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
pi_174790822
Nou dat Wegliniec zal niet zo verschrikkelijk spannend zijn lijkt me. Dat moet te halen zijn in 6 minuten. En anders een uurtje later? Dan hebben we meteen het hele dorp, de kerk de school de kroeg en het bejaardenhuis ook gezien
Wanneer was de laatste keer dat iemand hier bij het woord "subtiel" aan mij dacht?
PR: 2x2: 14,56 3x3: 57,51 4x4: 3:50,841 5x5: 7:21.89
pi_174790883
Probleem is alleen dat er een uurtje later geen trein gaat: de eerstvolgende is die van 14.04u :')
Maar goed: ik neem toch aan dat wij niet de enige zijn die deze overstap willen maken. Hoe is Polen met wachten op aansluitingen?
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
pi_174791062
geen idee, kan vriezen, kan dooien. Maar een babbeltje met de conducteur kan best eens wonderen doen :)
Wanneer was de laatste keer dat iemand hier bij het woord "subtiel" aan mij dacht?
PR: 2x2: 14,56 3x3: 57,51 4x4: 3:50,841 5x5: 7:21.89
pi_174791129
Jij spreekt Pools toch? ^O^
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
pi_174791167
Three Hours in Wegliniec 8-)

Dat is echt zo'n dorp waar ze een jaar later nog over ons praten _O- We verschansen ons gewoon in de kroeg, niks aan t klauwtje *O*
Wanneer was de laatste keer dat iemand hier bij het woord "subtiel" aan mij dacht?
PR: 2x2: 14,56 3x3: 57,51 4x4: 3:50,841 5x5: 7:21.89
pi_174791176
quote:
0s.gif Op dinsdag 31 oktober 2017 21:37 schreef dennistd het volgende:
Jij spreekt Pools toch? ^O^
Ja hoor, geen probleem :s)
Wanneer was de laatste keer dat iemand hier bij het woord "subtiel" aan mij dacht?
PR: 2x2: 14,56 3x3: 57,51 4x4: 3:50,841 5x5: 7:21.89
pi_174973653
De dienstregeling voor de zondag ziet er nu weer anders uit, op dit moment komt het zelfs neer op een EC vroeger naar Berlijn (nee, een uurtje later Wroclaw-Rzepin kan helaas niet):

TLK 48110
Wroclaw 7:28
Rzepin 10:31

EIC 46
Rzepin 10:52
Berlin 12:16
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
pi_174974767
Dus? Nog langer in Hannover of zo? :?
Wanneer was de laatste keer dat iemand hier bij het woord "subtiel" aan mij dacht?
PR: 2x2: 14,56 3x3: 57,51 4x4: 3:50,841 5x5: 7:21.89
pi_174979058
Nee, ipv een half uur Berlijn wordt dat dan anderhalf uur. Vanaf Berlijn is namelijk al geboekt met Zugbindung.

Of je moet liever een uur langer in Rzepin zijn, dat kan ook, maar daar is niet heel veel te beleven volgens mij :')
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
pi_175002062
Vast meer dan in Wegliniec :D
Wanneer was de laatste keer dat iemand hier bij het woord "subtiel" aan mij dacht?
PR: 2x2: 14,56 3x3: 57,51 4x4: 3:50,841 5x5: 7:21.89
pi_175043075
Ik heb inmiddels geen flauw idee meer van de route en de tijden enzo. Maar 1,5 uur Berlijn is prima toch?
Zin in!
pi_175045538
Zie de OP. Verschil is de zondag: we gaan niet naar Poznan maar naar Rzepin en stappen daar over, waardoor we een uur eerder in Berlijn zijn.
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
pi_175047451
quote:
0s.gif Op maandag 13 november 2017 15:53 schreef dennistd het volgende:
Zie de OP. Verschil is de zondag: we gaan niet naar Poznan maar naar Rzepin en stappen daar over, waardoor we een uur eerder in Berlijn zijn.
Anne wil vast wel even helpen om de nieuwe details in de OP te schoenlepelen :Y
Wanneer was de laatste keer dat iemand hier bij het woord "subtiel" aan mij dacht?
PR: 2x2: 14,56 3x3: 57,51 4x4: 3:50,841 5x5: 7:21.89
  zondag 19 november 2017 @ 13:52:00 #21
235989 greavy
Kritische VIRM-hater
pi_175170490
ik meende dat die rit in Polen (Rzepin) naar Berlijn vanaf donderdag te boeken is, maar ik check het zo nog even.

Rzepin-Berlijn kost bij DB los ¤19,90. Via GruppenReise kan ik het aanvragen, dat heb ik inmiddels gedaan voor die EC. Wroclaw-Rzepin moet dan in Polen, of vanaf 22 december via PKP website, aangekocht worden.

[ Bericht 31% gewijzigd door greavy op 19-11-2017 14:00:48 ]
pi_175171577
Is het niet mogelijk om Wroclaw-Rzepin-Berlin in één keer bij de PKP te kopen?

Het lijkt nu trouwens EC 46 te worden ipv EC 54 hč. 1216u aankomst Berlijn dus.
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
  zondag 19 november 2017 @ 14:59:29 #23
235989 greavy
Kritische VIRM-hater
pi_175171934
Die ballentent die DB Gruppenreise heet, kan je een Gruppenreise vanuit Polen ri. Duitsland alleen nog maar via creditcard betalen, en niet meer, zoals voorgaande jaren, ook overboeken naar een IBAN-nummer. Een groepsreis vanaf Rzepin is online niet mogelijk.

quote:
1s.gif Op zondag 19 november 2017 14:46 schreef dennistd het volgende:
Is het niet mogelijk om Wroclaw-Rzepin-Berlin in één keer bij de PKP te kopen?

Het lijkt nu trouwens EC 46 te worden ipv EC 54 hč. 1216u aankomst Berlijn dus.
Dat zal ik eens bekijken, want DB kent die trein van half 8 ofzo uit Wroclaw niet.
  zondag 19 november 2017 @ 15:07:48 #24
235989 greavy
Kritische VIRM-hater
pi_175172172
via DB (moet dan met een Creditcard!!!) kost Rzepin-Berlijn ¤77,35 voor 7 reizigers, ¤11,05 per persoon dus.
of kan Dennis via het DB Agentur in Gronau hiervoor?

Via PKP moet er gewacht worden tot 22 december voor de reis Wroclaw->Rzepin. Wroclaw->Berlijn kan niet online via de website en wordt je naar het loket verwezen.
Via PKP kost Wroclaw->Rzepin circa ¤8,75 per persoon.

Via de Treinreiswinkel zou het kunnen (als die de trein Wroclaw-Rzepin wel kunnen boeken), maar dan komen er - als ik mij niet vergis - ¤19 administratiekosten bij.

[ Bericht 7% gewijzigd door greavy op 19-11-2017 15:53:38 ]
pi_175173590
Hoe heb je de andere tickets betaald dan? Vreemd dat dit ineens op een andere manier moet...
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
  zondag 19 november 2017 @ 15:58:10 #26
235989 greavy
Kritische VIRM-hater
pi_175173642
Via DB Gruppenreise Online Buchung kan je betalen via Paypal en overboeking via IBAN.

Omdat Polen niet via DB Gruppenreise Online Buchung mogelijk is, kan het enkel via Creditcard, want ik heb geen Duits rekeningnummer. Die rit moet ik boeken via e-mail of telefoon.
pi_175198983
Gaat het allemaal lukken guys? Ik heb desnoods wel een credit card anders hoor.
Wanneer was de laatste keer dat iemand hier bij het woord "subtiel" aan mij dacht?
PR: 2x2: 14,56 3x3: 57,51 4x4: 3:50,841 5x5: 7:21.89
pi_175199179
Rzepin-Berlijn is vanaf donderdag te boeken, dus donderdagmiddag ga ik daarvoor naar Gronau. Ik vrees dat het deel Wroclaw-Rzepin er niet direct bijgeboekt kan worden: die trein is namelijk helemaal onbekend in de DB planner, dus het lijkt me stug dat ze daarvoor dan wel kaartjes kunnen verkopen.
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
  woensdag 22 november 2017 @ 15:59:15 #30
235989 greavy
Kritische VIRM-hater
pi_175241603
quote:
0s.gif Op maandag 20 november 2017 17:44 schreef dennistd het volgende:
Rzepin-Berlijn is vanaf donderdag te boeken, dus donderdagmiddag ga ik daarvoor naar Gronau. Ik vrees dat het deel Wroclaw-Rzepin er niet direct bijgeboekt kan worden: die trein is namelijk helemaal onbekend in de DB planner, dus het lijkt me stug dat ze daarvoor dan wel kaartjes kunnen verkopen.
dat Poolse deel kan nog gewoon bij het loket 👍
pi_175242129
Weet ik, maar bij een gemiste overstap heb ik liever één ticket, dus als het meteen te boeken zou zijn was dat handig geweest. Maar in dit geval is het dus onmogelijk helaas.

Even checken of ik het goed doe:
Ik ga morgenmiddag naar Gronau, en koop daar:
- Sparpreis Europa Gruppe
- Rzepin-Berlin Hbf
- zondag 21 januari 2018 om 10.52u (EC 46)
- voor 7 personen

Klopt dit of maak ik nu een domme fout?
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
pi_175247149
Ik zit op www.strecken.info even de Baustellen te checken, maar het lijkt erop dat we een probleem hebben: tussen Dresden en Görlitz ligt het baanvak Bautzen-Löbau er volledig uit als wij er langs willen....

Omreizen kan via Zittau, maar dan moeten we wel vroeger uit Dresden (7.08u). Over vervangend busvervoer is nog niks bekend, de vervoerder (trilex) meldt de werkzaamheden ook nog niet.
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
pi_175257255
Rzepin-Berlin Hbf is geboekt, ouderwetsch papieren ticket ligt bij mij thuis. Totale schade iets boven de ¤97. Sparpreis was ter vergelijking ¤19,90pp.
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
pi_175331053
quote:
0s.gif Op woensdag 22 november 2017 20:30 schreef dennistd het volgende:
Ik zit op www.strecken.info even de Baustellen te checken, maar het lijkt erop dat we een probleem hebben: tussen Dresden en Görlitz ligt het baanvak Bautzen-Löbau er volledig uit als wij er langs willen....

Omreizen kan via Zittau, maar dan moeten we wel vroeger uit Dresden (7.08u). Over vervangend busvervoer is nog niks bekend, de vervoerder (trilex) meldt de werkzaamheden ook nog niet.
Spannend!
pi_175395170
Kennen jullie trein PR 5307 die om 11:07 uit Görlitz naar Wegliniec vertrekt? Nou, de PKP niet meer :')

Samen met de werkzaamheden Bautzen-Löbau (Dresden-Görlitz) ziet het er nu even zo uit:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Dresden Hbf     ab 07:08        TLX 5251    trilex-express - Die Länderbahn GmbH DLB Richtung: Liberec  
Zittau          an 08:37                
                    
Umsteigezeit 23 Min.                    
                    
Zittau          ab 09:00        OE 62114    Ostdeutsche Eisenbahn GmbH Richtung: Cottbus    
Görlitz         an 09:36                
                    
Umsteigezeit 3 Min.                 
                    
Görlitz         ab 09:39        KD 5305     Koleje Dolnoslaskie Richtung: Jelenia Gora  
Luban Slaski    an 10:15                
                    
Umsteigezeit 53 Min.                    
                    
Luban Slaski    ab 11:08        KD 69527    Koleje Dolnoslaskie Richtung: Wroclaw Glowny    
Wroclaw Glowny  an 13:32                
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
pi_175398201
Kansloos die 3 minuten in Görlitz
Wanneer was de laatste keer dat iemand hier bij het woord "subtiel" aan mij dacht?
PR: 2x2: 14,56 3x3: 57,51 4x4: 3:50,841 5x5: 7:21.89
pi_175398370
Beetje wel he :X

Even afwachten wat het volgende maand weer is, want een andere reisplanner (ook van de PKP :') ) geeft hem nog wel aan 8)7
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
pi_175473728
3 minuten, redden we makkelijk!
pi_175474552
Nee Lies. Alleen als we van tevoren ZEKER weten dat het een cross-platform overstap is, dan hebben we een kans als hij STIPT op tijd rijdt. Maar er zijn sowieso treinen van 2 clubjes bij betrokken, en die wachten niet op elkaar.
Wanneer was de laatste keer dat iemand hier bij het woord "subtiel" aan mij dacht?
PR: 2x2: 14,56 3x3: 57,51 4x4: 3:50,841 5x5: 7:21.89
pi_175548167
Snap ik hoor, was ook een beetje sarcasme van me. Maar het maakt het wel spannend dus.
Ik mis een beetje de voorpret in het topic.
pi_175548433
Er is gewoon niet zoveel te melden, behalve dat ik om de paar dagen kijk of de gewijzigde tijden ook gewijzigd blijven of toch weer normaal worden...
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
pi_175557748
quote:
0s.gif Op donderdag 7 december 2017 12:55 schreef dennistd het volgende:
Er is gewoon niet zoveel te melden, behalve dat ik om de paar dagen kijk of de gewijzigde tijden ook gewijzigd blijven of toch weer normaal worden...
Uitstekend ^O^ Keep doing that :Y

Zodra eea definitief is kan ik verder met het boekjeboekje :)
Wanneer was de laatste keer dat iemand hier bij het woord "subtiel" aan mij dacht?
PR: 2x2: 14,56 3x3: 57,51 4x4: 3:50,841 5x5: 7:21.89
pi_175563418
quote:
14s.gif Op donderdag 7 december 2017 19:27 schreef Dr_Flash het volgende:

[..]

Uitstekend ^O^ Keep doing that :Y

Zodra eea definitief is kan ik verder met het boekjeboekje :)
Daar gingen we toch samen aan werken?
pi_175563461
quote:
10s.gif Op donderdag 7 december 2017 22:36 schreef liesje1979 het volgende:

[..]

Daar gingen we toch samen aan werken?
Jij mag de bingo maken en het nietje er in slaan...?
PM
Ik heb quote-alerts uitstaan.
pi_175563576
quote:
10s.gif Op donderdag 7 december 2017 22:36 schreef liesje1979 het volgende:

[..]

Daar gingen we toch samen aan werken?
Oh? Wat ga jij er aan doen dan? :?

Neuh, laat mij nou maar het boekje doen :Y Nietje slaan doe ik niet eens zelf, dat besteed ik uit aan drukwerkdeal.nl (ja dat betaal ik zelf *O* )

Doe jij maar gemberbolletjes en zilveruitjes en kaasblokjes en zo _O_ :Y) O+
Wanneer was de laatste keer dat iemand hier bij het woord "subtiel" aan mij dacht?
PR: 2x2: 14,56 3x3: 57,51 4x4: 3:50,841 5x5: 7:21.89
pi_175563582
quote:
12s.gif Op donderdag 7 december 2017 22:37 schreef Peter het volgende:

[..]

Jij mag de bingo maken en het nietje er in slaan...?
En Tunel drinken. :Y
pi_175563593
quote:
11s.gif Op donderdag 7 december 2017 22:40 schreef Dr_Flash het volgende:

[..]

Oh? Wat ga jij er aan doen dan? :?

Neuh, laat mij nou maar het boekje doen :Y Nietje slaan doe ik niet eens zelf, dat besteed ik uit aan drukwerkdeal.nl (ja dat betaal ik zelf *O* )

Doe jij maar gemberbolletjes en zilveruitjes en kaasblokjes en zo _O_ :Y) O+
Oh.
pi_175563621
quote:
10s.gif Op donderdag 7 december 2017 22:40 schreef liesje1979 het volgende:

[..]

En Tunel drinken. :Y
Ja dat wel sowieso :Y
Wanneer was de laatste keer dat iemand hier bij het woord "subtiel" aan mij dacht?
PR: 2x2: 14,56 3x3: 57,51 4x4: 3:50,841 5x5: 7:21.89
pi_175563734
Dus
quote:
0s.gif Op woensdag 29 november 2017 23:24 schreef Dr_Flash het volgende:

[..]

prima. Kunnen we meteen aan het boekje werken voor de PTATTNYR
pi_175563961
Ja :D je mag meedoen, of niet, ook prima *O* Maar het boekje is wel echt mijn dingetje :Y Altijd al geweest ook eigenlijk.

En dat vindt iedereen toch ook prima? :?
Wanneer was de laatste keer dat iemand hier bij het woord "subtiel" aan mij dacht?
PR: 2x2: 14,56 3x3: 57,51 4x4: 3:50,841 5x5: 7:21.89
abonnementen ibood.com bol.com Gearbest
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')