abonnementen ibood.com bol.com Gearbest
pi_173736703
registreer om deze reclame te verbergen
Welkom in het organisatietopic voor de grote Nieuwjaarsronde van het FOK!pta treinentopic!

Een weekend, ja misschien zelfs een driedaagse. Laten we hier verder brainstormen zodat het treinentopic verder kan gaan over treinen.

Ideeen uit het vorige topic:
>We kunnen ook ALLEEN naar Wroclaw gaan en het allemaal een stukje relaxter maken :? Vrijdag naar Berlijn, avondje uit, zaterdag uur of 9 de trein naar Wroclaw, daar in de middag aankomen, beetje rondkijken en avondje uit, en zondag vroeg over Görlitz terug, zodat we rond 17:00 bij Gaffel kunnen aanschuiven. Is dat een plan? :?

<Voor mij wel, maar snap ook dat mensen juist graag die stoomtrein willen doen. Ik heb er dus ook geen moeite mee om met jullie mee te reizen. Zou het ook een optie kunnen zijn die stoomtrein te doe vanuit Wroclaw, dus voor de mensen die daar die middag zin in hebben?

>>
NvjIrj0.png

[ Bericht 40% gewijzigd door Peter op 12-09-2017 21:55:42 ]
PM
Ik heb quote-alerts uitstaan.
pi_173736721
Mobiel kan ik niet quoten, maar de Flash/Liesje optie klinkt goed.
PM
Ik heb quote-alerts uitstaan.
  dinsdag 12 september 2017 @ 20:04:32 #3
31936 Dr_Flash
GoPro Master Chef
pi_173738069
quote:
12s.gif Op dinsdag 12 september 2017 19:00 schreef James1988 het volgende:
NvjIrj0.png
_O-
Wanneer was de laatste keer dat iemand hier bij het woord "subtiel" aan mij dacht?
  dinsdag 12 september 2017 @ 20:05:08 #4
31936 Dr_Flash
GoPro Master Chef
pi_173738084
registreer om deze reclame te verbergen
OP is alweer rijkelijk achterhaald trouwens P ;)
Wanneer was de laatste keer dat iemand hier bij het woord "subtiel" aan mij dacht?
  dinsdag 12 september 2017 @ 20:37:42 #5
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_173739035
quote:
14s.gif Op dinsdag 12 september 2017 19:02 schreef liesje1979 het volgende:

[..]

_O- :D
James. _O_
quote:
10s.gif Op dinsdag 12 september 2017 20:04 schreef Dr_Flash het volgende:

[..]

_O-
:*
We are shaping the future.
pi_173740516
Jullie waren uit mijn AT, maar jullie zijn er weer.
pi_173741132
registreer om deze reclame te verbergen
Wroclaw ziet er wel echt heel tof uit.
  dinsdag 12 september 2017 @ 22:03:34 #8
31936 Dr_Flash
GoPro Master Chef
pi_173741980
quote:
17s.gif Op dinsdag 12 september 2017 21:39 schreef liesje1979 het volgende:
Wroclaw ziet er wel echt heel tof uit.
Er is ook een supercoole uitzichttoren O+
http://www.skytower.pl/index.php/nowy-symbol
Wanneer was de laatste keer dat iemand hier bij het woord "subtiel" aan mij dacht?
pi_173742109
quote:
14s.gif Op dinsdag 12 september 2017 22:03 schreef Dr_Flash het volgende:

[..]

Er is ook een supercoole uitzichttoren O+
http://www.skytower.pl/index.php/nowy-symbol
Oeh, maar ik wacht nog even met echt enthousiast worden. Misschien gaan we opeens volgende week toch weer naar Engeland ofzo. :D
  dinsdag 12 september 2017 @ 22:10:06 #10
31936 Dr_Flash
GoPro Master Chef
pi_173742232
quote:
14s.gif Op dinsdag 12 september 2017 22:06 schreef liesje1979 het volgende:

[..]

Oeh, maar ik wacht nog even met echt enthousiast worden. Misschien gaan we opeens volgende week toch weer naar Engeland ofzo. :D
1vqyaz.jpg.
Wanneer was de laatste keer dat iemand hier bij het woord "subtiel" aan mij dacht?
  dinsdag 12 september 2017 @ 22:11:37 #11
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_173742283
quote:
6s.gif Op dinsdag 12 september 2017 22:10 schreef Dr_Flash het volgende:

[..]

[ link | afbeelding ].
_O-
We are shaping the future.
  dinsdag 12 september 2017 @ 22:14:20 #12
31936 Dr_Flash
GoPro Master Chef
pi_173742394
Als we zo doorgaan dan moet Mauske maarhet voorwoord voor het tiende boekje schrijven :P
Wanneer was de laatste keer dat iemand hier bij het woord "subtiel" aan mij dacht?
pi_173742445
Is er een jubileum voor het boekje ja?
  dinsdag 12 september 2017 @ 22:17:28 #15
31936 Dr_Flash
GoPro Master Chef
pi_173742510
quote:
11s.gif Op dinsdag 12 september 2017 22:15 schreef liesje1979 het volgende:
Is er een jubileum voor het boekje ja?
Nog niet, dit wordt nummer 8 :)
Wanneer was de laatste keer dat iemand hier bij het woord "subtiel" aan mij dacht?
  dinsdag 12 september 2017 @ 22:18:16 #16
31936 Dr_Flash
GoPro Master Chef
pi_173742537
rondje nummer 8, boekje nummer 7 strikt genomen
Wanneer was de laatste keer dat iemand hier bij het woord "subtiel" aan mij dacht?
pi_173742582
Al die dwergjes/kaboutertjes daar. _O_
  dinsdag 12 september 2017 @ 22:21:17 #18
31936 Dr_Flash
GoPro Master Chef
pi_173742637
quote:
17s.gif Op dinsdag 12 september 2017 22:19 schreef liesje1979 het volgende:
Al die dwergjes/kaboutertjes daar. _O_
Huh wat?
Wanneer was de laatste keer dat iemand hier bij het woord "subtiel" aan mij dacht?
  dinsdag 12 september 2017 @ 22:21:40 #19
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_173742650
quote:
5s.gif Op dinsdag 12 september 2017 22:21 schreef Dr_Flash het volgende:

[..]

Huh wat?
Gokje, gaat over Wroclaw (hoe spreek je dat eigenlijk uit... wrok-klauw?)
We are shaping the future.
pi_173742728
quote:
5s.gif Op dinsdag 12 september 2017 22:21 schreef Dr_Flash het volgende:

[..]

Huh wat?
https://www.google.nl/sea(...)igB&biw=1366&bih=662
:D O+

quote:
0s.gif Op dinsdag 12 september 2017 22:21 schreef James1988 het volgende:

[..]

Gokje, gaat over Wroclaw (hoe spreek je dat eigenlijk uit... wrok-klauw?)
Ja. Ik heb behoefte aan voorpretten. :@
  dinsdag 12 september 2017 @ 22:23:16 #21
31936 Dr_Flash
GoPro Master Chef
pi_173742730
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 september 2017 22:21 schreef James1988 het volgende:

[..]

Gokje, gaat over Wroclaw (hoe spreek je dat eigenlijk uit... wrok-klauw?)
"Vrotswaf" :Y
Wanneer was de laatste keer dat iemand hier bij het woord "subtiel" aan mij dacht?
  dinsdag 12 september 2017 @ 22:30:58 #22
31936 Dr_Flash
GoPro Master Chef
pi_173743013
Maar goed, Wroclaw dus. Dwergen, uitkijktoren, modelspoorparadijs. Okee, gaan we mee aan de gang *O*

greavy regel jij kaartjes?

Wie is er mee?

Ik
Dennis
James
Liesjen
greavy
Thijs?
Peter?
Wanneer was de laatste keer dat iemand hier bij het woord "subtiel" aan mij dacht?
  dinsdag 12 september 2017 @ 22:33:26 #23
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_173743100
Wroclaw - Nederland op een zondag, met tussenstop bij Gaffel, is dat haalbaar? :?
We are shaping the future.
pi_173743126
quote:
14s.gif Op dinsdag 12 september 2017 22:30 schreef Dr_Flash het volgende:
Maar goed, Wroclaw dus. Dwergen, uitkijktoren, modelspoorparadijs. Okee, gaan we mee aan de gang *O*

greavy regel jij kaartjes?

Wie is er mee?

Ik
Dennis
James
Liesjen
greavy
Thijs?
Peter?
wat doet dat vraagteken daar!?
PM
Ik heb quote-alerts uitstaan.
  dinsdag 12 september 2017 @ 22:34:34 #25
31936 Dr_Flash
GoPro Master Chef
pi_173743140
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 september 2017 22:33 schreef James1988 het volgende:
Wroclaw - Nederland op een zondag, met tussenstop bij Gaffel, is dat haalbaar? :?
vast wel. Uur of half 8 weg. Gewoon een hotel vlakbij CS pakken
Wanneer was de laatste keer dat iemand hier bij het woord "subtiel" aan mij dacht?
pi_173743176
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 september 2017 22:33 schreef James1988 het volgende:
Wroclaw - Nederland op een zondag, met tussenstop bij Gaffel, is dat haalbaar? :?
Ik begreep dat het kon maar dat we dan wel vroeg op moesten. :@
  dinsdag 12 september 2017 @ 22:35:37 #27
31936 Dr_Flash
GoPro Master Chef
pi_173743180
quote:
11s.gif Op dinsdag 12 september 2017 22:34 schreef Peter het volgende:

[..]

wat doet dat vraagteken daar!?
Okee okee joh Johnny rustigoan! :P



[ Bericht 23% gewijzigd door Dr_Flash op 12-09-2017 22:45:55 ]
Wanneer was de laatste keer dat iemand hier bij het woord "subtiel" aan mij dacht?
  dinsdag 12 september 2017 @ 22:38:10 #28
31936 Dr_Flash
GoPro Master Chef
pi_173743287
Welk weekend willen we soberzo? :')
Wanneer was de laatste keer dat iemand hier bij het woord "subtiel" aan mij dacht?
pi_173743721
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 september 2017 22:21 schreef James1988 het volgende:

[..]

Gokje, gaat over Wroclaw (hoe spreek je dat eigenlijk uit... wrok-klauw?)
Gewoon Breslau :Y
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
  dinsdag 12 september 2017 @ 23:02:01 #30
31936 Dr_Flash
GoPro Master Chef
pi_173743750
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 september 2017 22:59 schreef dennistd het volgende:

[..]

Gewoon Breslau :Y
Jij kunt Nederlandse plaatsnamen niet eens normaal uitspreken, dus onthou je hier maar ff van, okee? :P
Wanneer was de laatste keer dat iemand hier bij het woord "subtiel" aan mij dacht?
pi_173743761
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 september 2017 22:59 schreef dennistd het volgende:

[..]

Gewoon Breslau :Y
Hoe ziet het tijdschema er globaal een beetje uit nu?
pi_173743771
quote:
10s.gif Op dinsdag 12 september 2017 23:02 schreef Dr_Flash het volgende:

[..]

Jij kunt Nederlandse plaatsnamen niet eens normaal uitspreken, dus onthou je hier maar ff van, okee? :P
Ach, zolang ik Eanske en Oldnzel maar kan vinden :+
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
  dinsdag 12 september 2017 @ 23:04:54 #33
31936 Dr_Flash
GoPro Master Chef
pi_173743787
quote:
11s.gif Op dinsdag 12 september 2017 23:03 schreef liesje1979 het volgende:

[..]

Hoe ziet het tijdschema er globaal een beetje uit nu?
Ben ik ook wel benieuwd naar eigenlijk. Al blijft het een beetje gokken ivm de wijzigingen half december. Denk dat we niet eens heel vroeg vrijdag uit NL weg hoeven om redelijk op tijd in Berlijn te zijn. Zou mooi zijn als er zaterdag rond 9 uur een trein uit Berlijn gaat die rond een uur of 1 smiddags in Wroclaw is. Heel veel langer dan 4 uur moet dat niet hoeven duren denk ik :?
Wanneer was de laatste keer dat iemand hier bij het woord "subtiel" aan mij dacht?
  dinsdag 12 september 2017 @ 23:07:28 #34
31936 Dr_Flash
GoPro Master Chef
pi_173743819
godverdomme de snelste verbinding is een directe :r B :r U :r S :r welke debiel verzint dat 8)7
Wanneer was de laatste keer dat iemand hier bij het woord "subtiel" aan mij dacht?
  dinsdag 12 september 2017 @ 23:08:24 #35
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_173743843
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 september 2017 23:04 schreef Dr_Flash het volgende:

[..]

Ben ik ook wel benieuwd naar eigenlijk. Al blijft het een beetje gokken ivm de wijzigingen half december. Denk dat we niet eens heel vroeg vrijdag uit NL weg hoeven om redelijk op tijd in Berlijn te zijn.
Dat hangt af van de route die we willen nemen.

Als we met de intercity willen gaan kunnen we inderdaad rustig aan doen. Willen we kloten met Nahverkehr (bijvoorbeeld met de stoptrein Hengelo - Brake) dan moeten we wel wat vroeger weg.

Hengelo - Berlijn helemaal met Nahverkehr doen is een optie (wel lekker goedkoop met een QDL) maar dan zijn we wel lang onderweg.

quote:
Zou mooi zijn als er zaterdag rond 9 uur een trein uit Berlijn gaat die rond een uur of 1 smiddags in Wroclaw is. Heel veel langer dan 4 uur moet dat niet hoeven duren denk ik :?
Reken op reistijden ergens tussen 4:15 en 6 uur, volgens bahn.de. Er lijkt niet echt een klokvaste dienstregeling te zijn.
We are shaping the future.
  dinsdag 12 september 2017 @ 23:09:24 #36
31936 Dr_Flash
GoPro Master Chef
pi_173743857
NL - B nemen we de Pimpel natuurlijk. Greavy regelt groepstickets en we krijgen er bijna geld bij.

Maar die B - Wroclaw verbinding is totale aids idd. Daar moeten we nog even iets op verzinnen.
Wanneer was de laatste keer dat iemand hier bij het woord "subtiel" aan mij dacht?
  dinsdag 12 september 2017 @ 23:10:46 #37
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_173743874
Goed punt, en misschien kunnen we dan de regio Berlijn nog een beetje verkennen voordat we 's avonds neerstrijken bij bijvoorbeeld het Haus der 100 Biere am Ku´Damm.
We are shaping the future.
  dinsdag 12 september 2017 @ 23:13:21 #38
31936 Dr_Flash
GoPro Master Chef
pi_173743900
Dit is op dit moment op een zaterdag mogelijk.
bwoptie1.png
Wanneer was de laatste keer dat iemand hier bij het woord "subtiel" aan mij dacht?
pi_173743905
quote:
13s.gif Op dinsdag 12 september 2017 23:07 schreef Dr_Flash het volgende:
godverdomme de snelste verbinding is een directe :r B :r U :r S :r welke debiel verzint dat 8)7
_O- _O-
pi_173743928
Je kunt ook via Dresden reizen op de heenweg met een overnachting daar. Dan heb je alleen tot Hannover dezelfde route.

Amersfoort ab 11:36 +0 1 IC 145 Intercity Richtung: Berlin Ostbahnhof
Hannover Hbf an 15:18 +0 9

Umsteigezeit 46 Min.

Hannover Hbf ab 16:04 +0 9 IC 1918 Intercity Richtung: Dresden Hbf
Dresden Hbf an 20:26 +0 3

Hotel

Dresden Hbf ab 08:35 11 TL 81139 trilex - Die Länderbahn GmbH DLB Richtung: Görlitz
Görlitz an 10:12 12

Umsteigezeit 55 Min.

Görlitz ab 11:07 11 KD 5781 Koleje Dolnoslaskie Richtung: Wegliniec
Wegliniec an 11:36

Umsteigezeit 10 Min.

Wegliniec ab 11:46 KD 69539 Koleje Dolnoslaskie Richtung: Wroclaw Glowny
Wroclaw Glowny an 13:32

Hotel

Wroclaw Glowny ab 08:20 TLK61112 Twoje Linie Kolejowe Richtung: Bialystok
Poznan Gl. an 10:23

Umsteigezeit 8 Min.

Poznan Gl. ab 10:31 EC 54 Eurocity Richtung: Berlin Hbf
Berlin Ostbahnhof an 13:05 7

Umsteigezeit 1:18 h

Berlin Ostbahnhof ab 14:23 3 IC 142 Intercity Richtung: Amsterdam Centraal
Amersfoort an 20:24 7
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
  dinsdag 12 september 2017 @ 23:16:10 #41
31936 Dr_Flash
GoPro Master Chef
pi_173743945
ja maar dan kunnen we niet bij Gaffel eten :o
Wanneer was de laatste keer dat iemand hier bij het woord "subtiel" aan mij dacht?
  dinsdag 12 september 2017 @ 23:16:20 #42
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_173743948
Enneuh... waar eten we dan? Of wil je pas na 20:30 aan het avondeten beginnen? :P
We are shaping the future.
pi_173743957
Ergens op Berlijn-Amersfoort is vast ook wel een leuke tent in de buurt van een station waar we dan 2 uur de tijd hebben door een Pimpel later te nemen.
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
  dinsdag 12 september 2017 @ 23:17:32 #44
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_173743968
Ik bedoelde de heenrit eigenlijk, terug had ik nog niet eens bekeken :o
We are shaping the future.
  dinsdag 12 september 2017 @ 23:18:43 #45
31936 Dr_Flash
GoPro Master Chef
pi_173743984
en welk weekend gaan we dan? :?
Wanneer was de laatste keer dat iemand hier bij het woord "subtiel" aan mij dacht?
pi_173743990
We kunnen ook twee uur eerder gaan op vrijdag natuurlijk mits dan voor iedereen haalbaar is.
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
  dinsdag 12 september 2017 @ 23:19:17 #47
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_173743991
Wroclaw - Keulen is ook armoe troef zeg...

6:40 de trein hebben om om 17:09 in Keulen te zijn.

quote:
4s.gif Op dinsdag 12 september 2017 23:18 schreef Dr_Flash het volgende:
en welk weekend gaan we dan? :?
Derde weekend van januari (19-20-21 jan)?
We are shaping the future.
  dinsdag 12 september 2017 @ 23:20:29 #48
31936 Dr_Flash
GoPro Master Chef
pi_173744013
ik weet op zich wel een goed (goed genoeg) en betaalbaar ho(s)tel in Dresden. Maar de terugweg moet wel minstens 2 uur in Köln over laten.
Wanneer was de laatste keer dat iemand hier bij het woord "subtiel" aan mij dacht?
pi_173744021
Twee uur in Köln in gewoon onplanbaar vanuit Wroclaw.
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
  dinsdag 12 september 2017 @ 23:21:23 #50
31936 Dr_Flash
GoPro Master Chef
pi_173744024
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 september 2017 23:19 schreef James1988 het volgende:
Wroclaw - Keulen is ook armoe troef zeg...

6:40 de trein hebben om om 17:09 in Keulen te zijn.
Tering is dat echt ZO slecht? :o
quote:
Derde weekend van januari (19-20-21 jan)?
Ik vind alles best :)
Wanneer was de laatste keer dat iemand hier bij het woord "subtiel" aan mij dacht?
  dinsdag 12 september 2017 @ 23:21:52 #51
31936 Dr_Flash
GoPro Master Chef
pi_173744029
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 september 2017 23:21 schreef dennistd het volgende:
Twee uur in Köln in gewoon onplanbaar vanuit Wroclaw.
Twee uur ergens anders wel? en waar dan?
Wanneer was de laatste keer dat iemand hier bij het woord "subtiel" aan mij dacht?
pi_173744035
Wat zijn de voordelen voor Dresden en wat zijn die voor Berlijn?
pi_173744047
quote:
3s.gif Op dinsdag 12 september 2017 23:21 schreef Dr_Flash het volgende:

[..]

Twee uur ergens anders wel? en waar dan?
Ergens op het traject van de Pimpel, dus:
Berlin Hbf
Berlin-Spandau
Stendal
Wolfsburg Hbf
Hannover Hbf
Minden(Westf)
Bad Oeynhausen
Osnabrück Hbf
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
  dinsdag 12 september 2017 @ 23:25:15 #54
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_173744070
quote:
0s.gif Op [url=http://forum.fok.nl/topic/23http://i.fokzine.net/temp(...)0#p173744024]dinsdag 12 september 2017 23:21[/url] schreef Dr_Flash het volgende:

[..]

Tering is dat echt ZO slecht? :o
Het lijkt erop. :{

Nou weten we niet wat de dienstregeling volgend jaar gaat worden... dat weten we pas over een maand ofzo?
We are shaping the future.
  dinsdag 12 september 2017 @ 23:25:23 #55
31936 Dr_Flash
GoPro Master Chef
pi_173744071
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 september 2017 23:23 schreef dennistd het volgende:

[..]

Ergens op het traject van de Pimpel, dus:
Berlin Hbf
Berlin-Spandau
Stendal
Wolfsburg Hbf
Hannover Hbf
Minden(Westf)
Bad Oeynhausen
Osnabrück Hbf
Hannover dan dus, de rest zijn kutgaten
Wanneer was de laatste keer dat iemand hier bij het woord "subtiel" aan mij dacht?
  dinsdag 12 september 2017 @ 23:26:25 #56
31936 Dr_Flash
GoPro Master Chef
pi_173744083
"lekker dineren van half 2 tot half 4 smiddags in het mondaine Stendal" :')

Gimme a fucking break Jack _O-
Wanneer was de laatste keer dat iemand hier bij het woord "subtiel" aan mij dacht?
pi_173744087
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 september 2017 23:25 schreef Dr_Flash het volgende:

[..]

Hannover dan dus, de rest zijn kutgaten
In Hannover ben je van 16.36u tot 18.40u dan, op zich een mooie tijd.
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
pi_173744094
quote:
10s.gif Op dinsdag 12 september 2017 23:26 schreef Dr_Flash het volgende:
"lekker dineren van half 2 tot half 4 smiddags in het mondaine Stendal" :')

Gimme a fucking break Jack _O-
Ik geef slechts een lijstje van de stops onderweg
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
  dinsdag 12 september 2017 @ 23:27:16 #59
31936 Dr_Flash
GoPro Master Chef
pi_173744095
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 september 2017 23:25 schreef James1988 het volgende:

[..]

Het lijkt erop. :{

Nou weten we niet wat de dienstregeling volgend jaar gaat worden... dat weten we pas over een maand ofzo?
Nja het ziet er niet naar uit dat het op die link nou een quantum leap beter gaat worden :N
Wanneer was de laatste keer dat iemand hier bij het woord "subtiel" aan mij dacht?
  dinsdag 12 september 2017 @ 23:27:43 #60
31936 Dr_Flash
GoPro Master Chef
pi_173744106
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 september 2017 23:26 schreef dennistd het volgende:

[..]

In Hannover ben je van 16.36u tot 18.40u dan, op zich een mooie tijd.
Ja, vind ik ook wel :)
Wanneer was de laatste keer dat iemand hier bij het woord "subtiel" aan mij dacht?
  dinsdag 12 september 2017 @ 23:29:03 #61
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_173744124
quote:
15s.gif Op dinsdag 12 september 2017 23:27 schreef Dr_Flash het volgende:

[..]

Nja het ziet er niet naar uit dat het op die link nou een quantum leap beter gaat worden :N
Ik zat ondertussen al te kijken naar vliegtickets van Wroclaw naar het Ruhrgebiet, maar da's ook janken met de pet op.

Er zijn wel vluchten, maar dan zijn ze of stervensduur of je staat 6 uur in Warschau ofzo :{
We are shaping the future.
  dinsdag 12 september 2017 @ 23:29:10 #62
31936 Dr_Flash
GoPro Master Chef
pi_173744128
Hoe laat moet je zondag uit Wroclaw Glówny weg om 1636 in Hannover te zijn? :?
Wanneer was de laatste keer dat iemand hier bij het woord "subtiel" aan mij dacht?
pi_173744139
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 september 2017 23:15 schreef dennistd het volgende:
Wroclaw Glowny ab 08:20 TLK61112 Twoje Linie Kolejowe Richtung: Bialystok
Poznan Gl. an 10:23

Umsteigezeit 8 Min.

Poznan Gl. ab 10:31 EC 54 Eurocity Richtung: Berlin Hbf
Berlin Ostbahnhof an 13:05 7

Umsteigezeit 1:18 h

Berlin Ostbahnhof ab 14:23 3 IC 142 Intercity Richtung: Amsterdam Centraal
Amersfoort an 20:24 7
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
  dinsdag 12 september 2017 @ 23:30:22 #64
31936 Dr_Flash
GoPro Master Chef
pi_173744148
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 september 2017 23:29 schreef James1988 het volgende:

[..]

Ik zat ondertussen al te kijken naar vliegtickets van Wroclaw naar het Ruhrgebiet, maar da's ook janken met de pet op.

Er zijn wel vluchten, maar dan zijn ze of stervensduur of je staat 6 uur in Warschau ofzo :{
ja dat is ook zo wat idd, die idiote omreizen die je soms krijgt. "Ja Air Finland kan het voor een kwartje minder! moet je wel overtsappen in Helsinki 6 uur midden in de nacht of zo" :')
Wanneer was de laatste keer dat iemand hier bij het woord "subtiel" aan mij dacht?
  dinsdag 12 september 2017 @ 23:31:32 #65
31936 Dr_Flash
GoPro Master Chef
pi_173744163
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 september 2017 23:29 schreef dennistd het volgende:

[..]

seems playable. Tricky die overstap in Poznan dan, maar okee ik ken het daar wel.
Wanneer was de laatste keer dat iemand hier bij het woord "subtiel" aan mij dacht?
pi_173744174
Ik kan me niet voorstellen dat wij de enige zouden zijn die daar de overstap willen maken.
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
  dinsdag 12 september 2017 @ 23:32:21 #67
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_173744175
quote:
10s.gif Op dinsdag 12 september 2017 23:30 schreef Dr_Flash het volgende:

[..]

ja dat is ook zo wat idd, die idiote omreizen die je soms krijgt. "Ja Air Finland kan het voor een kwartje minder! moet je wel overtsappen in Helsinki 6 uur midden in de nacht of zo" :')
Kraków - Frankfurt kun je dan weer voor ¤ 20 vliegen... op schappelijke tijdstippen (13:05 Kraków X FRA 14:40).

Maar ja, moeten we eerst in Kraków komen.
We are shaping the future.
  dinsdag 12 september 2017 @ 23:33:21 #68
31936 Dr_Flash
GoPro Master Chef
pi_173744184
Gaat er misschien een uur later ook nog wat van Poznan naar Berlin?
Wanneer was de laatste keer dat iemand hier bij het woord "subtiel" aan mij dacht?
pi_173744193
quote:
5s.gif Op dinsdag 12 september 2017 23:33 schreef Dr_Flash het volgende:
Gaat er misschien een uur later ook nog wat van Poznan naar Berlin?
Drie uur later pas...
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
  dinsdag 12 september 2017 @ 23:34:18 #70
31936 Dr_Flash
GoPro Master Chef
pi_173744198
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 september 2017 23:32 schreef James1988 het volgende:

[..]

Kraków - Frankfurt kun je dan weer voor ¤ 20 vliegen... op schappelijke tijdstippen (13:05 Kraków X FRA 14:40).

Maar ja, moeten we eerst in Kraków komen.
Ja Kraków is natuurlijk sowieso nog veel mooier dan Wroclaw O+ Maar daar kun je beter een keer een dag of 4 voor uittrekken of een week O+
Wanneer was de laatste keer dat iemand hier bij het woord "subtiel" aan mij dacht?
  dinsdag 12 september 2017 @ 23:34:36 #71
31936 Dr_Flash
GoPro Master Chef
pi_173744201
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 september 2017 23:34 schreef dennistd het volgende:

[..]

Drie uur later pas...
Ah jammer zeg
Wanneer was de laatste keer dat iemand hier bij het woord "subtiel" aan mij dacht?
pi_173744222
Je kunt wel eerder naar Poznan vanuit Wroclaw:

Wroclaw Glowny ab 07:45 TLK48105 Twoje Linie Kolejowe Richtung: Slupsk
Poznan Gl. an 10:10
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
pi_173744235
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 september 2017 23:34 schreef dennistd het volgende:

[..]

Drie uur later pas...
Ai. :D
  dinsdag 12 september 2017 @ 23:38:28 #74
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_173744251
Wat een afgelegen kutplek is dat Wroclaw zeg, man man man :')
We are shaping the future.
  dinsdag 12 september 2017 @ 23:39:00 #75
31936 Dr_Flash
GoPro Master Chef
pi_173744260
Laten we even een plan voor de heenweg maken

Vrijdag in de middag verzamelen in Hengelo, pimpel naar Berlijn

Zaterdag Berlijn - Wroclaw zo vroeg en eenvoudig mogelijk (hotelletje bij Berlin Ost in de buurt seems good)

en dan zondag een route Wroclaw - NL het liefst met 2 uur eetpauze ergens, en het liefst niet over de route die we op de heenweg al gereden hebben. Dus het liefst via Gaffel in Köln. Als dat echt niet kan hebben we eigenlijk meteen een probleem.
Wanneer was de laatste keer dat iemand hier bij het woord "subtiel" aan mij dacht?
pi_173744280
quote:
1s.gif Op dinsdag 12 september 2017 23:38 schreef James1988 het volgende:
Wat een afgelegen kutplek is dat Wroclaw zeg, man man man :')
_O- Is een andere leuke stad in polen makkelijker?
Alleen hebben we dan geen dwergen.
  dinsdag 12 september 2017 @ 23:41:21 #77
31936 Dr_Flash
GoPro Master Chef
pi_173744287
Is Wroclaw - Görlitz - Dresden - Erfurt - Frankfurt - Köln een optie bijvoorbeeld? Ik heb even niet in mijn hoofd waar wel en niet ICE's rijden.
Wanneer was de laatste keer dat iemand hier bij het woord "subtiel" aan mij dacht?
pi_173744289
quote:
3s.gif Op dinsdag 12 september 2017 23:39 schreef Dr_Flash het volgende:
Laten we even een plan voor de heenweg maken
en dan zondag een route Wroclaw - NL het liefst met 2 uur eetpauze ergens, en het liefst niet over de route die we op de heenweg al gereden hebben. Dus het liefst via Gaffel in Köln. Als dat echt niet kan hebben we eigenlijk meteen een probleem.
Daarom had ik heen ook via Dresden gepland: dan heb je de snelle route via Berlijn op de langere terugweg zondag.
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
  dinsdag 12 september 2017 @ 23:41:56 #79
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_173744298
Ik zie deze vlucht van Lufthansa:
quote:
10:55 AM Wrocław – Copernicus Airport WRO

1h 30m flight
12:25 PM Frankfurt Airport FRA
Maar die is meteen ¤ 108 :{
We are shaping the future.
  dinsdag 12 september 2017 @ 23:42:21 #80
31936 Dr_Flash
GoPro Master Chef
pi_173744303
quote:
10s.gif Op dinsdag 12 september 2017 23:40 schreef liesje1979 het volgende:

[..]

_O- Is een andere leuke stad in polen makkelijker?
Alleen hebben we dan geen dwergen.
Nou nee, Wroclaw ligt al best wel westelijk. Enige makkelijkere stad zou Poznan zijn. Maar dan kunnen we ook wel weer naar die stoomtrein die James wou fucken :P
Wanneer was de laatste keer dat iemand hier bij het woord "subtiel" aan mij dacht?
  dinsdag 12 september 2017 @ 23:44:00 #81
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_173744322
quote:
5s.gif Op dinsdag 12 september 2017 23:41 schreef Dr_Flash het volgende:
Is Wroclaw - Görlitz - Dresden - Erfurt - Frankfurt - Köln een optie bijvoorbeeld? Ik heb even niet in mijn hoofd waar wel en niet ICE's rijden.
Ik heb eigenlijk geen flauw idee. In december gaat de HSL Nürnberg–Erfurt open dus dat zal vast wel het nodige omgooien in het Fernverkehr daar.
We are shaping the future.
  dinsdag 12 september 2017 @ 23:45:57 #82
31936 Dr_Flash
GoPro Master Chef
pi_173744346
Misschien kunnen we (morgen) eens kijken of Poznan niet ook gewoon een kei leuke stad is. Dat zou het leven een heel stuk eenvoudiger maken :)
Wanneer was de laatste keer dat iemand hier bij het woord "subtiel" aan mij dacht?
  dinsdag 12 september 2017 @ 23:47:24 #83
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_173744365
Of misschien Krakow? En dan op zondag naar FRA vliegen zodat we ook nog in Keulen kunnen eten? :P
We are shaping the future.
  dinsdag 12 september 2017 @ 23:48:31 #84
31936 Dr_Flash
GoPro Master Chef
pi_173744378
Ja Kraków is ook fantastisch O+ maar dan moeten we wel gaan vliegen
Wanneer was de laatste keer dat iemand hier bij het woord "subtiel" aan mij dacht?
  dinsdag 12 september 2017 @ 23:49:11 #85
31936 Dr_Flash
GoPro Master Chef
pi_173744381
Kraków ken ik wel, Poznan rij ik alleen maar doorheen met de trein
Wanneer was de laatste keer dat iemand hier bij het woord "subtiel" aan mij dacht?
pi_173744384
quote:
14s.gif Op dinsdag 12 september 2017 23:45 schreef Dr_Flash het volgende:
Misschien kunnen we (morgen) eens kijken of Poznan niet ook gewoon een kei leuke stad is. Dat zou het leven een heel stuk eenvoudiger maken :)
Dan kom je heen en terug waarschijnlijk uit op dezelfde route via Berlijn. Of je moet kiezen voor heen via Dresden, dan kom je op:

Von: Dresden Hbf - ABFAHRT: 08:35
Nach: Görlitz - ANKUNFT: 10:12

Von: Görlitz - ABFAHRT: 11:07
Nach: Węgliniec - ANKUNFT: 11:36

Von: Węgliniec - ABFAHRT: 11:46
Nach: Wrocław Główny - ANKUNFT: 13:32

Von: Wrocław Główny - ABFAHRT: 14:04
Nach: Poznań Główny - ANKUNFT: 16:11
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
  dinsdag 12 september 2017 @ 23:49:58 #87
31936 Dr_Flash
GoPro Master Chef
pi_173744391
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 september 2017 23:49 schreef dennistd het volgende:

[..]

Dan kom je heen en terug waarschijnlijk uit op dezelfde route via Berlijn. Of je moet kiezen voor heen via Dresden, dan kom je op:

Von: Dresden Hbf - ABFAHRT: 08:35
Nach: Görlitz - ANKUNFT: 10:12

Von: Görlitz - ABFAHRT: 11:07
Nach: Węgliniec - ANKUNFT: 11:36

Von: Węgliniec - ABFAHRT: 11:46
Nach: Wrocław Główny - ANKUNFT: 13:32

Von: Wrocław Główny - ABFAHRT: 14:04
Nach: Poznań Główny - ANKUNFT: 16:11
Nee dan wordt het idd dezelfde route heen als terug idd.
Wanneer was de laatste keer dat iemand hier bij het woord "subtiel" aan mij dacht?
pi_173744395
quote:
1s.gif Op dinsdag 12 september 2017 23:47 schreef James1988 het volgende:
Of misschien Krakow? En dan op zondag naar FRA vliegen zodat we ook nog in Keulen kunnen eten? :P
Waarom wil je toch elke keer vliegen? We zitten in het treinentopic, het vliegtuigentopic is een paar deuren verder. :'(
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
  dinsdag 12 september 2017 @ 23:50:39 #89
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_173744403
Soms moet dat nou eenmaal :Y

Greavy kan dan vast wel weer wat sjeffen zodat we een kaartje FRA - Nederland hebben met ruime overstaptijden in Keulen.


Ik heb ondertussen op Twitter aan NS International gevraagd wanneer de nieuwe dienstregeling in de internationale reisplanner verschijnt. Antwoord zal morgen wel komen denk ik.
We are shaping the future.
  dinsdag 12 september 2017 @ 23:51:04 #90
31936 Dr_Flash
GoPro Master Chef
pi_173744410
we gaan niet 5 uur extra in een trein zitten alleen maar om een andere route te rijden op een deel van het traject. Als er nou een equi-optimale optie is zoals vorig jaar, prima.
Wanneer was de laatste keer dat iemand hier bij het woord "subtiel" aan mij dacht?
  dinsdag 12 september 2017 @ 23:51:25 #91
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_173744413
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 september 2017 23:50 schreef dennistd het volgende:

[..]

Waarom wil je toch elke keer vliegen? We zitten in het treinentopic, het vliegtuigentopic is een paar deuren verder. :'(
Omdat het anders onhaalbaar wordt om naar Polen te gaan, én te eten in Keulen, én maandagochtend weer op m'n werk te verschijnen. :)
We are shaping the future.
  dinsdag 12 september 2017 @ 23:52:16 #92
31936 Dr_Flash
GoPro Master Chef
pi_173744422
Ik ga slapen, ik lees morgen wel bij :W
Wanneer was de laatste keer dat iemand hier bij het woord "subtiel" aan mij dacht?
pi_173744430
Ik snap ook niet waarom we per se weer in Köln moeten gaan eten. Ja, het is er prima, maar het ligt ver buiten de route als we naar Polen willen
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
  dinsdag 12 september 2017 @ 23:53:01 #94
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_173744432
Oh, reactie van NS International:
"Dit zal midden oktober hopelijk te zien zijn. Nog even geduld alsjeblieft."
We are shaping the future.
  dinsdag 12 september 2017 @ 23:54:04 #95
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_173744445
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 september 2017 23:52 schreef dennistd het volgende:
Ik snap ook niet waarom we per se weer in Köln moeten gaan eten. Ja, het is er prima, maar het ligt ver buiten de route als we naar Polen willen
Ik ga liever niet heen en terug over dezelfde route en het eten bij Gaffel is prima :Y

Als we heen via een andere route kunnen bedenken en dan tijdens de terugweg ergens goed kunnen eten vind ik dat ook prima hoor.

[ Bericht 1% gewijzigd door James1988 op 13-09-2017 00:03:05 ]
We are shaping the future.
pi_173744550
Mag ik zeggen dat ik dit een heerlijk topic vind? Dat geharrewar. O+

Als er gevlogen moet worden is dit misschien ook een optie?
86e02290f2cff5968d033017738b98c1.png
Heb je geen klein statief wat in een handbagagekoffer past Dennisd? :D
pi_173744590
De ruimte is niet mijn enige bezwaar bij vliegen: je mag niet eens een flesje water bij je hebben 8)7
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
pi_173744615
Ik heb mijn voorstel van eerder vanavond nog wat aangepast:

Kaarten
Duitsland
Polen

Vrijdag
Amersfoort ab 09:36 1 IC 143 Intercity Richtung: Berlin Ostbahnhof
Hannover Hbf an 13:18 9

Umsteigezeit 19 Min.

Hannover Hbf ab 13:37 10 IC 2039 Intercity Richtung: Leipzig Hbf
Leipzig Hbf an 16:25 16

Umsteigezeit 1:07 h

Leipzig Hbf ab 17:32 14 IC 2049 Intercity Richtung: Dresden Hbf
Dresden Hbf an 18:36 1


Zaterdag
Dresden Hbf ab 08:35 11 TL 81139 trilex - Die Länderbahn GmbH DLB Richtung: Görlitz
Görlitz an 10:12 12

Umsteigezeit 55 Min.

Görlitz ab 11:07 11 KD 5781 Koleje Dolnoslaskie Richtung: Wegliniec
Wegliniec an 11:36

Umsteigezeit 10 Min.

Wegliniec ab 11:46 KD 69539 Koleje Dolnoslaskie Richtung: Wroclaw Glowny
Wroclaw Glowny an 13:32


Zondag
Wroclaw Glowny ab 07:41 TLK48105 Twoje Linie Kolejowe Richtung: Słupsk
Poznan Gl. an 10:07

Umsteigezeit 24 Min.

Poznan Gl. ab 10:31 EC 54 Eurocity Richtung: Berlin Hbf
Berlin Hbf an 13:15 14

Umsteigezeit 34 Min.

Berlin Hbf (tief) ab 13:49 4 D - G ICE 848/858 Intercity-Express Richtung: Düsseldorf Hbf
Hannover Hbf an 15:28 12

Umsteigezeit 3:12 h

Hannover Hbf ab 18:40 12 IC 140 Intercity Richtung: Amsterdam Centraal
Amersfoort an 22:24 7

[ Bericht 2% gewijzigd door dennistd op 13-09-2017 00:37:46 ]
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
pi_173744658
Toelichting:
Vrijdag gekozen voor lange overstap Leipzig ipv Hannover. Die laatste stad zien we op zondag ook al omdat we daar gaan eten. Verder is het een mooi station en is er het Museumsbahnsteig, ook leuk voor dit topic. Eten 's avonds in Dresden bij Schwerelos, lekker eten voor een goede prijs (ben er vorig jaar zomer met familie geweest) en het wordt bezorgd per rails. Daarna eventueel kort de stad nog even bekijken.

Zaterdag op tijd naar Wroclaw (volgende verbinding is pas om 16u in Wroclaw), daar vervolgens ???

Zondag nog iets vroeger weg, volgende verbinding Poznan-Berlijn is pas 3 uur later. In Berlijn een korte overstap, dat kan ook een wat langere worden (veel treinen Berlijn-Hannover). In Hannover vervolgens ergens eten (vast wat te vinden daar) en dan de laatste Pimpel naar Nederland.
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
pi_173744659
quote:
0s.gif Op woensdag 13 september 2017 00:13 schreef dennistd het volgende:
De ruimte is niet mijn enige bezwaar bij vliegen: je mag niet eens een flesje water bij je hebben 8)7
Je mag wel een leeg flesje meenemen en die bij de toiletten na security vullen, dan mag het gewoon mee. Of je koopt iets op de luchthaven.

quote:
0s.gif Op woensdag 13 september 2017 00:17 schreef dennistd het volgende:
Ik heb mijn voorstel van eerder vanavond nog wat aangepast:

Vrijdag
Amersfoort ab 09:36 1 IC 143 Intercity Richtung: Berlin Ostbahnhof
Hannover Hbf an 13:18 9

Umsteigezeit 19 Min.

Hannover Hbf ab 13:37 10 IC 2039 Intercity Richtung: Leipzig Hbf
Leipzig Hbf an 16:25 16

Umsteigezeit 1:07 h

Leipzig Hbf ab 17:32 14 IC 2049 Intercity Richtung: Dresden Hbf
Dresden Hbf an 18:36 1


Zaterdag
Dresden Hbf ab 08:35 11 TL 81139 trilex - Die Länderbahn GmbH DLB Richtung: Görlitz
Görlitz an 10:12 12

Umsteigezeit 55 Min.

Görlitz ab 11:07 11 KD 5781 Koleje Dolnoslaskie Richtung: Wegliniec
Wegliniec an 11:36

Umsteigezeit 10 Min.

Wegliniec ab 11:46 KD 69539 Koleje Dolnoslaskie Richtung: Wroclaw Glowny
Wroclaw Glowny an 13:32


Zondag
Wroclaw Glowny ab 07:41 TLK48105 Twoje Linie Kolejowe Richtung: Słupsk
Poznan Gl. an 10:07

Umsteigezeit 24 Min.

Poznan Gl. ab 10:31 EC 54 Eurocity Richtung: Berlin Hbf
Berlin Hbf an 13:15 14

Umsteigezeit 34 Min.

Berlin Hbf (tief) ab 13:49 4 D - G ICE 848/858 Intercity-Express Richtung: Düsseldorf Hbf
Hannover Hbf an 15:28 12

Umsteigezeit 3:12 h

Hannover Hbf ab 18:40 12 IC 140 Intercity Richtung: Amsterdam Centraal
Amersfoort an 22:24 7
Dit klinkt best okay allemaal.
  woensdag 13 september 2017 @ 08:25:07 #101
31936 Dr_Flash
GoPro Master Chef
pi_173745797
quote:
1s.gif Op dinsdag 12 september 2017 23:53 schreef James1988 het volgende:
Oh, reactie van NS International:
"Dit zal midden oktober hopelijk te zien zijn. Nog even geduld alsjeblieft."
"hopelijk" ;(
Wanneer was de laatste keer dat iemand hier bij het woord "subtiel" aan mij dacht?
  woensdag 13 september 2017 @ 08:28:19 #102
31936 Dr_Flash
GoPro Master Chef
pi_173745821
quote:
0s.gif Op woensdag 13 september 2017 00:17 schreef dennistd het volgende:
Ik heb mijn voorstel van eerder vanavond nog wat aangepast:

Kaarten
Duitsland
Polen

Vrijdag
Amersfoort ab 09:36 1 IC 143 Intercity Richtung: Berlin Ostbahnhof
Hannover Hbf an 13:18 9

Umsteigezeit 19 Min.

Hannover Hbf ab 13:37 10 IC 2039 Intercity Richtung: Leipzig Hbf
Leipzig Hbf an 16:25 16

Umsteigezeit 1:07 h

Leipzig Hbf ab 17:32 14 IC 2049 Intercity Richtung: Dresden Hbf
Dresden Hbf an 18:36 1


Zaterdag
Dresden Hbf ab 08:35 11 TL 81139 trilex - Die Länderbahn GmbH DLB Richtung: Görlitz
Görlitz an 10:12 12

Umsteigezeit 55 Min.

Görlitz ab 11:07 11 KD 5781 Koleje Dolnoslaskie Richtung: Wegliniec
Wegliniec an 11:36

Umsteigezeit 10 Min.

Wegliniec ab 11:46 KD 69539 Koleje Dolnoslaskie Richtung: Wroclaw Glowny
Wroclaw Glowny an 13:32


Zondag
Wroclaw Glowny ab 07:41 TLK48105 Twoje Linie Kolejowe Richtung: Słupsk
Poznan Gl. an 10:07

Umsteigezeit 24 Min.

Poznan Gl. ab 10:31 EC 54 Eurocity Richtung: Berlin Hbf
Berlin Hbf an 13:15 14

Umsteigezeit 34 Min.

Berlin Hbf (tief) ab 13:49 4 D - G ICE 848/858 Intercity-Express Richtung: Düsseldorf Hbf
Hannover Hbf an 15:28 12

Umsteigezeit 3:12 h

Hannover Hbf ab 18:40 12 IC 140 Intercity Richtung: Amsterdam Centraal
Amersfoort an 22:24 7

Sounds good. Even een hotelletje vinden in Wroclaw lijkt me geen probleem. Er is daar genoeg te zien, mooi station, grote modelspoorbaan, uitkijktoren van 192 meter hoog. Wel hotelletje dichtbij station dan, en vroeg naar bed :P
Wanneer was de laatste keer dat iemand hier bij het woord "subtiel" aan mij dacht?
pi_173751074
Even wat prijzen:

Treinen
Amersfoort-Dresden-Görlitz (Sparpreis Gruppe) ¤44,90
Görlitz-Wroclaw (bij de conducteur) PLN 27,10 (¤6,78)
Wroclaw-Amersfoort ??? (zal wel gesplitst moeten worden)

Hotels
Dresden: Ibis Königstein of Ibis Bastei ¤60
Wroclaw: Ibis Wroclaw Centrum ¤45

Overig
Dagkaart tram Wroclaw PLN 11 (¤2,75)
Skytower uitzichtspunt PLN 15 (¤3,75)
Modeltreinbaan PLN 19 (¤4,75)
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
  woensdag 13 september 2017 @ 14:34:33 #104
31936 Dr_Flash
GoPro Master Chef
pi_173751743
Plus schnitzels en bier 2 avonden.
Wanneer was de laatste keer dat iemand hier bij het woord "subtiel" aan mij dacht?
pi_173752766
Dat kun je zo duur maken als je zelf wil ;)
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
  Moderator woensdag 13 september 2017 @ 20:57:00 #106
417715 crew  derLudolf
allround beunhaas
pi_173759218
quote:
0s.gif Op woensdag 13 september 2017 15:30 schreef dennistd het volgende:
Dat kun je zo duur maken als je zelf wil ;)
Wat kost dat nou in Polen :P

Verder vind ik dit ook wel een leuk idee, qua kosten en qua bestemming :)

Zal es over deelname nadenken.

Jammer dat de Wawel (EC Wroclaw-Berlin) niet meer rijdt.
lebt denn der alte Holzmichl noch?
pi_173761059
quote:
1s.gif Op woensdag 13 september 2017 20:57 schreef derLudolf het volgende:

[..]

Jammer dat de Wawel (EC Wroclaw-Berlin) niet meer rijdt.
Die reed toch veel te laat met aankomst om 18.14u in Berlijn: https://nl.wikipedia.org/wiki/Wawel_(trein)
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
  Moderator woensdag 13 september 2017 @ 21:59:05 #108
417715 crew  derLudolf
allround beunhaas
pi_173761537
quote:
0s.gif Op woensdag 13 september 2017 21:44 schreef dennistd het volgende:

[..]

Die reed toch veel te laat met aankomst om 18.14u in Berlijn: https://nl.wikipedia.org/wiki/Wawel_(trein)
Ik kon er destijds mee thuis komen, reed door tot Hamburg Harburg, IC Bremen, RE Leer, RE Haren (Ems)

Ik had nu even gekeken op een aantal willekeurige zondagen, 19 november geloof ik. Dat is meer busreis dan treinen.

Tegenwoordig is de snelste optie volgens mij ook met een bus naar Berlin.
lebt denn der alte Holzmichl noch?
  woensdag 13 september 2017 @ 23:00:55 #109
31936 Dr_Flash
GoPro Master Chef
pi_173763432
net wat je "optie" noemt natuurlijk.
Wanneer was de laatste keer dat iemand hier bij het woord "subtiel" aan mij dacht?
  woensdag 13 september 2017 @ 23:15:49 #110
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_173763809
Als we nou de spelersbus van FC Wrocław zouden kunnen regelen zou dat misschien nog wel geinig zijn. Kun je tenminste enigszins comfortabel rummicubben :P
We are shaping the future.
  woensdag 13 september 2017 @ 23:19:05 #111
146033 ReisT
Fahrtreppenbenutzungshinweise
pi_173763891
De bestemming lijkt me in elk geval prima. In Polen kom ik niet zo vaak en in Breslau ben ik nog niet geweest.
  woensdag 13 september 2017 @ 23:22:38 #112
31936 Dr_Flash
GoPro Master Chef
pi_173763982
quote:
14s.gif Op woensdag 13 september 2017 23:19 schreef ReisT het volgende:
De bestemming lijkt me in elk geval prima. In Polen kom ik niet zo vaak en in Breslau ben ik nog niet geweest.
Nou, dan zijn we er wel uit denk ik. Greavy tickets regelen, ik boekje regelen, alleen nog steggelen over de hotels.
Wanneer was de laatste keer dat iemand hier bij het woord "subtiel" aan mij dacht?
  woensdag 13 september 2017 @ 23:29:03 #113
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_173764095
Ik zit nog even te kijken naar de heenreisroute - die zouden we namelijk ook via Frankfurt/Fulda/Erfurt kunnen doen. Is dat misschien een idee?
We are shaping the future.
pi_173764135
quote:
0s.gif Op woensdag 13 september 2017 23:22 schreef Dr_Flash het volgende:

[..]

Nou, dan zijn we er wel uit denk ik. Greavy tickets regelen, ik boekje regelen, alleen nog steggelen over de hotels.
Moeten we niet eerst weten hoeveel tickets en voor welke data?
pi_173764148
quote:
0s.gif Op woensdag 13 september 2017 23:29 schreef James1988 het volgende:
Ik zit nog even te kijken naar de heenreisroute - die zouden we namelijk ook via Frankfurt/Fulda/Erfurt kunnen doen. Is dat misschien een idee?
Vertel, wat zijn de voordelen?
  woensdag 13 september 2017 @ 23:33:49 #116
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_173764178
quote:
10s.gif Op woensdag 13 september 2017 23:31 schreef liesje1979 het volgende:

[..]

Vertel, wat zijn de voordelen?
Niet twee keer hetzelfde stuk (Amersfoort - Hannover) afleggen maar iets meer afwisseling :Y

Ik heb geen idee of de route 'onderlangs' mooi is, de laatste keer dat ik met de IC Berlijn reisde vond ik dat traject niet zo heel spannend.
We are shaping the future.
pi_173764321
quote:
0s.gif Op woensdag 13 september 2017 23:33 schreef James1988 het volgende:

[..]

Niet twee keer hetzelfde stuk (Amersfoort - Hannover) afleggen maar iets meer afwisseling :Y

Ik heb geen idee of de route 'onderlangs' mooi is, de laatste keer dat ik met de IC Berlijn reisde vond ik dat traject niet zo heel spannend.
Misschien ligt er wel sneeuw. O-) Dan is alles een stuk mooier.
Maar ik vind het een goede reden hoor, was gewoon benieuwd.
  woensdag 13 september 2017 @ 23:42:22 #118
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_173764343
quote:
14s.gif Op woensdag 13 september 2017 23:41 schreef liesje1979 het volgende:

[..]

Misschien ligt er wel sneeuw. O-)
Moet ik zakdoekjes meenemen? :P
We are shaping the future.
pi_173764465
quote:
0s.gif Op woensdag 13 september 2017 23:42 schreef James1988 het volgende:

[..]

Moet ik zakdoekjes meenemen? :P
:Y Om je tranen te drogen als ik je inmaak met Rummicub.

Misschien koop ik ook nog wel een leuk spel voor onderweg.
pi_173764506
quote:
0s.gif Op woensdag 13 september 2017 23:29 schreef James1988 het volgende:
Ik zit nog even te kijken naar de heenreisroute - die zouden we namelijk ook via Frankfurt/Fulda/Erfurt kunnen doen. Is dat misschien een idee?
Is een optie, maar dan kom je al snel uit op ICE 105 (die van 9u uit Arnhem) en dat is een hele dure op het stuk Ruhrgebiet -> Frankfurt.

Vanuit Amersfoort is het inderdaad wel een redelijke tijd hetzelfde stuk (al is het op de terugreis toch donker). Ik reken voor mezelf vanuit Hengelo/Bentheim, dus twee uurtjes is het dan maar ;)

[ Bericht 9% gewijzigd door dennistd op 13-09-2017 23:57:23 ]
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
pi_173764651
quote:
10s.gif Op woensdag 13 september 2017 23:31 schreef liesje1979 het volgende:

[..]

Moeten we niet eerst weten hoeveel tickets en voor welke data?
De hoeveelheid moeten we inderdaad nog even bekijken, en ook wie wel en niet mee mogen ~O>
Qua data gaat mijn voorkeur op dit moment uit naar 19-21 januari.
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
  donderdag 14 september 2017 @ 00:06:38 #122
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_173764732
quote:
0s.gif Op woensdag 13 september 2017 23:52 schreef dennistd het volgende:

[..]

Is een optie, maar dan kom je al snel uit op ICE 105 (die van 9u uit Arnhem) en dat is een hele dure op het stuk Ruhrgebiet -> Frankfurt.
We zouden misschien dat Abellioding kunnen pakken vanaf Arnhem, maar ik weet niet wat dan de verdere route kan zijn.
We are shaping the future.
pi_173764885
quote:
1s.gif Op donderdag 14 september 2017 00:06 schreef James1988 het volgende:

[..]

We zouden misschien dat Abellioding kunnen pakken vanaf Arnhem, maar ik weet niet wat dan de verdere route kan zijn.
Je kunt binnendoor gaan via Kassel eventueel, maar dat kost wel de nodige extra reistijd. Zeker in combinatie met de latere aankomst in Dresden heeft dat niet mijn voorkeur...

Arnhem Centraal ab 09:44 6b ABR20017 ABELLIO Rail NRW GmbH Richtung: Düsseldorf Hbf
Duisburg Hbf an 11:15 2

Umsteigezeit 14 Min.

Duisburg Hbf ab 11:29 11 IC 1969 Intercity Richtung: Berlin Hbf (tief)
Halle(Saale)Hbf an 17:15 3

Umsteigezeit 21 Min.

Halle(Saale)Hbf ab 17:36 1 S 5 S-Bahn Richtung: Altenburg
Leipzig Hbf (tief) an 18:08 1

Umsteigezeit 23 Min.

Leipzig Hbf ab 18:31 15 ICE 1653 Intercity-Express Richtung: Dresden Hbf
Dresden Hbf an 19:36 3

Nog een groot nadeel: deze IC 1969 rijdt Ohne gastronomisches Angebot :{
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
pi_173765465
quote:
0s.gif Op woensdag 13 september 2017 00:17 schreef dennistd het volgende:
Zaterdag
Dresden Hbf ab 08:35 11 TL 81139 trilex - Die Länderbahn GmbH DLB Richtung: Görlitz
Görlitz an 10:12 12

Umsteigezeit 55 Min.

Görlitz ab 11:07 11 KD 5781 Koleje Dolnoslaskie Richtung: Wegliniec
Nog een mogelijk idee voor de zaterdagochtend: in plaats van bovenstaande trein Dresden-Görlitz een trein eerder nemen (8.08u - 9.26u). Dan hebben we in plaats van 55 minuten in Görlitz (te lang voor wachten op een station en te kort om de stad in te gaan) een mooie 1 uur en 41 minuten, waarin we even de historische binnenstad kunnen bekijken. Kunnen we ook de tram wel meepakken: er rijden daar uitsluitend Tatra's.
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
  donderdag 14 september 2017 @ 07:49:58 #125
31936 Dr_Flash
GoPro Master Chef
pi_173765938
quote:
10s.gif Op woensdag 13 september 2017 23:31 schreef liesje1979 het volgende:

[..]

Moeten we niet eerst weten hoeveel tickets en voor welke data?
19-21 januari toch? en een stuk of 7 tickets. Eentje later bij boeken is nooit een probleem.
Wanneer was de laatste keer dat iemand hier bij het woord "subtiel" aan mij dacht?
  donderdag 14 september 2017 @ 08:02:06 #126
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_173765994
quote:
0s.gif Op donderdag 14 september 2017 00:28 schreef dennistd het volgende:
Je kunt binnendoor gaan via Kassel eventueel, maar dat kost wel de nodige extra reistijd. Zeker in combinatie met de latere aankomst in Dresden heeft dat niet mijn voorkeur...
Oh, dat is wel laat ja :{
We are shaping the future.
  donderdag 14 september 2017 @ 08:09:49 #127
31936 Dr_Flash
GoPro Master Chef
pi_173766032
In januari is het rond half zes al donker he. Je ziet geen snars meer dan.
Wanneer was de laatste keer dat iemand hier bij het woord "subtiel" aan mij dacht?
  donderdag 14 september 2017 @ 08:40:34 #128
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_173766311
We kunnen toch pas gaan boeken wanneer de nieuwe dienstregeling bekend is, vorig jaar konden we ook pas eind oktober boeken. Misschien ontstaan er wel nieuwe mogelijkheden door de nieuwe dienstregeling en de opening van de HSL Nürnberg-Erfurt-Leipzig.

We zouden dit nog kunnen overwegen (thuiswedstrijdje voor Dennis en Fles :P):

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
+-------------------+----------+----+------------------------+
| Enschede          | ab 10:32 | 4b | Stoptrein naar Münster |
| Münster(Westf)Hbf | an 11:44 | 4  |                        |
+-------------------+----------+----+------------------------+
| Münster(Westf)Hbf | ab 12:10 | 3  | Euregiobahn            |
| Hamm(Westf)       | an 12:37 | 4  |                        |
+-------------------+----------+----+------------------------+
| Hamm(Westf)       | ab 12:44 | 9  | IC 2049                |
| Dresden Hbf       | an 18:36 | 1  |                        |
+-------------------+----------+----+------------------------+
(Die IC2049 is een dubbeldekker.)

Bij aankomst in Dresden kunnen we dan meteen door naar het restaurant :Y
We are shaping the future.
pi_173766518
Als jullie dan toch in Berlijn zijn, dan is LindenBräu echt wel een aanrader B:)B
and there was some silence
  donderdag 14 september 2017 @ 18:36:32 #130
31936 Dr_Flash
GoPro Master Chef
pi_173776415
Groeten aan Wroclaw, ik zie jullie in Dresden wel weer *O*

15625438.jpg
Wanneer was de laatste keer dat iemand hier bij het woord "subtiel" aan mij dacht?
pi_173776630
quote:
17s.gif Op donderdag 14 september 2017 18:36 schreef Dr_Flash het volgende:
Groeten aan Wroclaw, ik zie jullie in Dresden wel weer *O*

[ afbeelding ]
4dbb040cdeace2091aef90f2d5a2213a.png
  donderdag 14 september 2017 @ 19:30:42 #132
31936 Dr_Flash
GoPro Master Chef
pi_173777447
Honten :r
Wanneer was de laatste keer dat iemand hier bij het woord "subtiel" aan mij dacht?
pi_173780458
quote:
17s.gif Op donderdag 14 september 2017 18:36 schreef Dr_Flash het volgende:
Groeten aan Wroclaw, ik zie jullie in Dresden wel weer *O*

[ afbeelding ]
Je weet dat we terug via Poznan-Berlijn gaan? ;)
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
  donderdag 14 september 2017 @ 21:32:10 #134
31936 Dr_Flash
GoPro Master Chef
pi_173780704
Maakt niks uit :+

Maar als er een besluit genomen is dan hoor ik het wel. Maar goed, pas half oktober ontstaat er duidelijkheid over het schema toch?
Wanneer was de laatste keer dat iemand hier bij het woord "subtiel" aan mij dacht?
pi_173780861
Klopt, tot die tijd is er weinig te doen denk ik. We kunnen vast een hotel in de buurt de stations Dresden en Wroclaw uitzoeken dat gratis te annuleren is misschien?
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
pi_173780989
Oh ja, en even inventariseren wie er mee wil is misschien ook wel handig:

Zeker
dennistd

Op zich wel zin in

Mwoah, heel misschien

Nee, flikker op met jullie stomme rondje
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
  donderdag 14 september 2017 @ 21:42:30 #137
31936 Dr_Flash
GoPro Master Chef
pi_173781058
die lijst hadden we al min of meer rond toch? :D

Dennistd
Fles
Liesj0n
James
Peter
Thijs
en Simon Snoeischaar

Of wie wou er verder nog serieus mee? :?
Wanneer was de laatste keer dat iemand hier bij het woord "subtiel" aan mij dacht?
  donderdag 14 september 2017 @ 21:44:36 #138
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_173781126
Simon Snoeischaar _O-
We are shaping the future.
pi_173781200
DerLudolf wilde ook wel mee dacht ik?
pi_173781223
En James wil graag een ander hotel dan wij, vindt ie leuk.
  donderdag 14 september 2017 @ 21:47:18 #141
31936 Dr_Flash
GoPro Master Chef
pi_173781227
quote:
11s.gif Op donderdag 14 september 2017 21:46 schreef liesje1979 het volgende:
DerLudolf wilde ook wel mee dacht ik?
Is dat serieus genoeg? :P Best hoor ^O^
Wanneer was de laatste keer dat iemand hier bij het woord "subtiel" aan mij dacht?
  donderdag 14 september 2017 @ 21:47:34 #142
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_173781236
quote:
10s.gif Op donderdag 14 september 2017 21:47 schreef liesje1979 het volgende:
En James wil graag een ander hotel dan wij, vindt ie leuk.
:(
We are shaping the future.
  donderdag 14 september 2017 @ 21:48:22 #143
31936 Dr_Flash
GoPro Master Chef
pi_173781265
quote:
10s.gif Op donderdag 14 september 2017 21:47 schreef liesje1979 het volgende:
En James wil graag een ander hotel dan wij, vindt ie leuk.
_O-
Wanneer was de laatste keer dat iemand hier bij het woord "subtiel" aan mij dacht?
  donderdag 14 september 2017 @ 21:49:15 #144
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_173781297
Lief zijn ;(
We are shaping the future.
pi_173781303
quote:
0s.gif Op donderdag 14 september 2017 21:47 schreef James1988 het volgende:

[..]

:(
Grapje toch. :*
  donderdag 14 september 2017 @ 21:49:31 #146
31936 Dr_Flash
GoPro Master Chef
pi_173781309
Als Ludofl niet meegaat hebben we voor het eerst geen enkele debutant aan boord :o
Wanneer was de laatste keer dat iemand hier bij het woord "subtiel" aan mij dacht?
  donderdag 14 september 2017 @ 21:50:21 #147
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_173781341
quote:
10s.gif Op donderdag 14 september 2017 21:49 schreef liesje1979 het volgende:

[..]

Grapje toch. :*
Weet ik :P
We are shaping the future.
pi_173782032
quote:
0s.gif Op donderdag 14 september 2017 21:47 schreef Dr_Flash het volgende:

[..]

Is dat serieus genoeg? :P Best hoor ^O^
Zolang het half oktober maar duidelijk is. De kosten en de reisplanning zijn redelijk rond, op mogelijke wijzigingen a.g.v. drgl 2018 na dan
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
pi_173782045
quote:
11s.gif Op donderdag 14 september 2017 21:49 schreef Dr_Flash het volgende:
Als Ludofl niet meegaat hebben we voor het eerst geen enkele debutant aan boord :o
En wie zegt dat iedereen uit jouw lijstje ook weer mee kan/wil?
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
  donderdag 14 september 2017 @ 22:14:42 #150
31936 Dr_Flash
GoPro Master Chef
pi_173782126
Dus wat wordt de route dan? Over Hamm direct naar Dresden las ik? En dan zaterdag Dresden - Görlitz - Wroclaw, middag en avond in Wroclaw, zondag vroeg op, Wroclaw - Poznan - Berlin - Hannover - eten - Pimpel naar huis?
Wanneer was de laatste keer dat iemand hier bij het woord "subtiel" aan mij dacht?
  donderdag 14 september 2017 @ 22:15:35 #151
31936 Dr_Flash
GoPro Master Chef
pi_173782152
quote:
0s.gif Op donderdag 14 september 2017 22:11 schreef dennistd het volgende:

[..]

En wie zegt dat iedereen uit jouw lijstje ook weer mee kan/wil?
Ik heb nog geen reden om aan iemand te twijfelen :P
Wanneer was de laatste keer dat iemand hier bij het woord "subtiel" aan mij dacht?
  donderdag 14 september 2017 @ 22:20:17 #152
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_173782289
Ik denk dat dat de route gaat worden, tenzij drgl2018 ineens iets totaal anders mogelijk maakt :Y
We are shaping the future.
pi_173782357
quote:
5s.gif Op donderdag 14 september 2017 22:14 schreef Dr_Flash het volgende:
Dus wat wordt de route dan? Over Hamm direct naar Dresden las ik? En dan zaterdag Dresden - Görlitz - Wroclaw, middag en avond in Wroclaw, zondag vroeg op, Wroclaw - Poznan - Berlin - Hannover - eten - Pimpel naar huis?
Alleen de heenreis is nog punt van discussie ja. Ik kom nu ook ineens een ICE Leipzig-Dresden tegen waarmee we een uur eerder in Dresden zijn.
quote:
Amersfoort ab 09:36 1 IC 143 Intercity Richtung: Berlin Ostbahnhof
Hannover Hbf an 13:18 9

Umsteigezeit 19 Min.

Hannover Hbf ab 13:37 10 IC 2039 Intercity Richtung: Leipzig Hbf
Leipzig Hbf an 16:25 16

Umsteigezeit 1:07 h

Leipzig Hbf ab 17:32 14 IC 2049 Intercity Richtung: Dresden Hbf
Dresden Hbf an 18:36 1
of

quote:
Amersfoort ab 09:36 1 IC 143 Intercity Richtung: Berlin Ostbahnhof
Hannover Hbf an 13:18 9

Umsteigezeit 19 Min.

Hannover Hbf ab 13:37 10 IC 2039 Intercity Richtung: Leipzig Hbf
Leipzig Hbf an 16:23

Umsteigezeit 12 Min.

Leipzig Hbf ab 16:35 ICE 1651 Intercity-Express Richtung: Dresden Hbf
Dresden Hbf an 17:40 3
of

quote:
Amersfoort ab 08:52 2 IC 1727 Intercity Richtung: Enschede
Enschede an 10:14 1

Umsteigezeit 18 Min.

Enschede ab 10:32 4b RB 20209 Regionalbahn Richtung: Münster(Westf)Hbf
Münster(Westf)Hbf an 11:44 4

Umsteigezeit 26 Min.

Münster(Westf)Hbf ab 12:10 3 ERB90021 eurobahn Richtung: Paderborn Hbf
Hamm(Westf) an 12:37 4

Umsteigezeit 7 Min.

Hamm(Westf) ab 12:44 9 IC 2049 Intercity Richtung: Dresden Hbf
Dresden Hbf an 18:36 1
Nadeel van die laatste optie is 4 uur in een IC2 met alleen een langslopend figuur met eten/drinken, geen bistro of zo.
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
  donderdag 14 september 2017 @ 22:23:23 #154
31936 Dr_Flash
GoPro Master Chef
pi_173782361
vet relaxt wel, zonder overstap Hamm - Dresden _O_ Maar geen catering toch of zo? :?
Wanneer was de laatste keer dat iemand hier bij het woord "subtiel" aan mij dacht?
pi_173782395
quote:
14s.gif Op donderdag 14 september 2017 22:23 schreef Dr_Flash het volgende:
vet relaxt wel, zonder overstap Hamm - Dresden _O_ Maar geen catering toch of zo? :?
Alleen railcatering:
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
  donderdag 14 september 2017 @ 22:25:28 #156
31936 Dr_Flash
GoPro Master Chef
pi_173782417
Die middelste optie is wel dik hout en planken _O_ Laten we dat doen :Y
Wanneer was de laatste keer dat iemand hier bij het woord "subtiel" aan mij dacht?
  donderdag 14 september 2017 @ 22:25:44 #157
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_173782426
Voor de heenreis zou ik liever niet over Amersfoort - Hannover gaan, want die route pakken we met de terugrit ook al. Enschede - Muenster - Hamm - Dresden lijkt me leuker.

Het is een zit van een paar uur en er is geen bistro. Maar dat was er in die RE door het Zwarte Woud ook niet :Y

[ Bericht 1% gewijzigd door James1988 op 14-09-2017 22:34:49 ]
We are shaping the future.
  donderdag 14 september 2017 @ 22:27:07 #158
31936 Dr_Flash
GoPro Master Chef
pi_173782471
die 7 minuten in Hamm vind ik zorgelijker eerlijk gezegd :{
Wanneer was de laatste keer dat iemand hier bij het woord "subtiel" aan mij dacht?
  donderdag 14 september 2017 @ 22:27:32 #159
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_173782484
Dat is niet echt ruim, nee :o
We are shaping the future.
pi_173782523
Eerder gaat er momenteel niks van Münster naar Hamm, dan kom je al een uur vroeger uit.
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
pi_173782605
Zou je hem missen dan is er nog een ICE waarmee je hem in Hannover alsnog haalt. De IC staat namelijk 20 minuten stil in Hannover :')
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
  donderdag 14 september 2017 @ 22:32:56 #162
31936 Dr_Flash
GoPro Master Chef
pi_173782628
Hannover?? Gaat Hamm - Dresden via Hannover? :')
Wanneer was de laatste keer dat iemand hier bij het woord "subtiel" aan mij dacht?
  donderdag 14 september 2017 @ 22:34:13 #163
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_173782658
Ja _O-

Het is wel echt een lange zit trouwens, bijna 6 uur in een IC-dosto _O-
We are shaping the future.
pi_173782689
Het is trouwens maar 140km wat je daardoor niet dubbel aflegt: Hengelo-Löhne
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
  donderdag 14 september 2017 @ 22:36:21 #165
31936 Dr_Flash
GoPro Master Chef
pi_173782718
Kan mij dat nou rukken hoeveel we dubbel afleggen, op de terugweg zijn we toch dronken :P
Wanneer was de laatste keer dat iemand hier bij het woord "subtiel" aan mij dacht?
pi_173782746
quote:
10s.gif Op donderdag 14 september 2017 22:36 schreef Dr_Flash het volgende:
Kan mij dat nou rukken hoeveel we dubbel afleggen, op de terugweg zijn we toch dronken is het toch donker :P
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
  donderdag 14 september 2017 @ 22:37:16 #167
31936 Dr_Flash
GoPro Master Chef
pi_173782759
ook dat :Y
Wanneer was de laatste keer dat iemand hier bij het woord "subtiel" aan mij dacht?
  donderdag 14 september 2017 @ 22:37:23 #168
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_173782770
quote:
12s.gif Op donderdag 14 september 2017 22:37 schreef dennistd het volgende:

[..]

Die twee dingen kunnen best samengaan.
We are shaping the future.
pi_173782788
Voor sommigen wel ja. Voor anderen is het alleen donker (of ze zijn alleen dronken als het niet donker is, kan ook nog :') )
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
  donderdag 14 september 2017 @ 22:38:50 #170
31936 Dr_Flash
GoPro Master Chef
pi_173782812
Die woorden lijken niet voor niks zo op elkaar :P
Wanneer was de laatste keer dat iemand hier bij het woord "subtiel" aan mij dacht?
  donderdag 14 september 2017 @ 22:39:23 #171
31936 Dr_Flash
GoPro Master Chef
pi_173782824
Maar goed, half oktober verder over de precieze route dus. Ik kan voor Wroclaw wel vast aan de gang qua boekje.
Wanneer was de laatste keer dat iemand hier bij het woord "subtiel" aan mij dacht?
pi_173782852
Al met al vind ik het niet dubbel reizen van Hengelo-Löhne de moeite van het omreizen met alle overstappen en risico's het missen daarvan, en daarnaast zo lang IC2, niet waard moet ik zeggen.
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
  donderdag 14 september 2017 @ 22:43:45 #173
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_173782925
Dat snap ik. Vooral die overstap in Hamm is best wel krap.

We hebben begin dit jaar al gezien hoe goed dat kan gaan :')
We are shaping the future.
  donderdag 14 september 2017 @ 22:46:42 #174
31936 Dr_Flash
GoPro Master Chef
pi_173782987
Okee, nou ja dat leggen we per half oktober wel vast dan. Het idee is: Vrijdagochtend weg, slapen in Dresden, zaterdag naar Wroclaw, slapen daar, zondag terug met eten in Hannover. OKee.
Wanneer was de laatste keer dat iemand hier bij het woord "subtiel" aan mij dacht?
pi_173783017
quote:
0s.gif Op donderdag 14 september 2017 22:46 schreef Dr_Flash het volgende:
Okee, nou ja dat leggen we per half oktober wel vast dan. Het idee is: Vrijdagochtend weg, slapen in Dresden, zaterdag naar Wroclaw, slapen daar, zondag terug met eten in Hannover. OKee.
^O^

Met terugweg via Poznan en Berlijn op zondag dan.
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
  donderdag 14 september 2017 @ 22:54:22 #176
31936 Dr_Flash
GoPro Master Chef
pi_173783133
Nogmaals, route zien we nog wel. We kunnen tot die tijd beter gaan zorgen dat we de hotellerie in Dresden resp Wroclaw op orde hebben :)

Voor de volledigheid: het gaat dus om het weekend van 19-21 januari. dus 19-20 overnachten in Dresden, 20-21 in Wroclaw. En het liefst dicht bij het station ivm vroeg vertrekken en shit :)
Wanneer was de laatste keer dat iemand hier bij het woord "subtiel" aan mij dacht?
pi_173783280
Nog een ideetje voor Wroclaw: een rondrit met een oude tram door de stad. Kost zo'n 95 euro voor twee uur, dus met 7-8 man goed te doen: http://enusia.pl/angebot.html
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
pi_173783455
quote:
14s.gif Op donderdag 14 september 2017 22:54 schreef Dr_Flash het volgende:
Voor de volledigheid: het gaat dus om het weekend van 19-21 januari. dus 19-20 overnachten in Dresden, 20-21 in Wroclaw. En het liefst dicht bij het station ivm vroeg vertrekken en shit :)
Dresden zou ik voor één van deze twee Ibis-hotels die naast elkaar liggen gaan:
https://www.booking.com/hotel/de/ibisbasteidresden.nl.html
https://www.booking.com/hotel/de/ibiskoenigsteindresden.nl.html

¤60 incl. ontbijt (vanaf 6.30u)

[ Bericht 0% gewijzigd door dennistd op 14-09-2017 23:36:11 ]
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
pi_173783730
In Wroclaw lijkt me dit wel een aardig hotel - vlakbij de ook op zondagochtend frequent rijdende tram naar het station en vlakbij de binnenstad.
https://www.booking.com/hotel/pl/b-amp-b-wrocaaw.nl.html

¤43 incl. ontbijt (vanaf 6.30u op zondagochtend ;))
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
  zaterdag 16 september 2017 @ 06:25:50 #180
235989 greavy
Kritische VIRM-hater
pi_173804180
Wat een snelheid hier zeg!

weekend van 19 januari, op vrijdag weg dus?

ik wil de tickets wel weer reserveren, da's geen probleem. En wat wordt het reisplan nou echt?
pi_173804205
Dat is afhankelijk van de nieuwe dienstregeling. Met name rond Leipzig kan er wel aardig wat veranderen in tijden en treinen geloof ik. Maar grofweg is de bedoeling:

Ticket 1:
Pimpel 9.36u Amersfoort, met een overstap in Hannover en evt. Leipzig naar Dresden (aankomst rond 17.30u-18.30u). Zaterdagochtend door naar Görlitz.

Ticket 2:
Bij de conducteur kopen: Görlitz-Wroclaw voor ¤6,75. Aankomst rond 13.30u.

Ticket 3:
Zondagochtend van Wroclaw via Poznan en Berlijn naar Hannover (eten) en dan de laatste pimpel naar Nederland. Dit ticket zal wel ergens gesplitst moeten worden denk ik voor de voordeligste prijs, handigst is dan Hannover ivm de ruime tijd daar. Mocht Wroclaw-Poznan nog niet te boeken zijn (Polen schijnt daarmee laat te zijn) dan kunnen we die ter plekke ook nog wel kopen voor ¤7,50.
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
  zaterdag 16 september 2017 @ 11:32:56 #182
31936 Dr_Flash
GoPro Master Chef
pi_173806826
quote:
0s.gif Op donderdag 14 september 2017 23:14 schreef dennistd het volgende:

[..]

Dresden zou ik voor één van deze twee Ibis-hotels die naast elkaar liggen gaan:
https://www.booking.com/hotel/de/ibisbasteidresden.nl.html
https://www.booking.com/hotel/de/ibiskoenigsteindresden.nl.html

¤60 incl. ontbijt (vanaf 6.30u)
quote:
0s.gif Op donderdag 14 september 2017 23:30 schreef dennistd het volgende:
In Wroclaw lijkt me dit wel een aardig hotel - vlakbij de ook op zondagochtend frequent rijdende tram naar het station en vlakbij de binnenstad.
https://www.booking.com/hotel/pl/b-amp-b-wrocaaw.nl.html

¤43 incl. ontbijt (vanaf 6.30u op zondagochtend ;))
Uitstekende locaties idd, precies tussen CS en het centrum in ^O^ Op basis van 1-persoonskamers ook? Of gaan we knus doen? In Konstanz bleek uiteindelijk iedereen liever alleen te slapen, en volgens mij hadden we in Luxemburg ook allemaal 1-persoonskamers?
Wanneer was de laatste keer dat iemand hier bij het woord "subtiel" aan mij dacht?
  zaterdag 16 september 2017 @ 11:59:45 #183
31936 Dr_Flash
GoPro Master Chef
pi_173807274
Willen we eenvoudige voedzame Poolse kost eten voor belachelijk weinig geld? Wel he? Dan zoek ik een paar Bary Mleczne uit :Y)
Wanneer was de laatste keer dat iemand hier bij het woord "subtiel" aan mij dacht?
pi_173807402
Ik ga denk ik weer bij de mac eten, heb nog nooit bij een poolse mac gegeten. Dus ik wil de fritessaus proeven :@
pi_173807424
En ik had steeds in mijn hoofd dat we in Hannover zouden overnachten, geen idee hoe ik dat idee in mijn hoofd heb gekregen. Maar Dresden dus. :D
  zaterdag 16 september 2017 @ 12:19:42 #186
31936 Dr_Flash
GoPro Master Chef
pi_173807549
quote:
10s.gif Op zaterdag 16 september 2017 12:09 schreef liesje1979 het volgende:
Ik ga denk ik weer bij de mac eten, heb nog nooit bij een poolse mac gegeten. Dus ik wil de fritessaus proeven :@
;(
Wanneer was de laatste keer dat iemand hier bij het woord "subtiel" aan mij dacht?
pi_173807578
quote:
11s.gif Op zaterdag 16 september 2017 12:19 schreef Dr_Flash het volgende:

[..]

;(
Traditie. :Y Ik eet overal altijd een keer bij de Mac. En eerlijk is eerlijk, na zoveel uur sociaal doen vind ik het ook gewoon lekker om me even te onttrekken. :@
abonnementen ibood.com bol.com Gearbest
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')