Ja dat inderdaad!quote:Op vrijdag 23 maart 2018 08:56 schreef borisz het volgende:
Het fijne van Edwin is dat ESO altijd goed klonk. Bij sommige DJ's kwam de sleet erin, maar ESO was altijd fijn om naar te luisteren.
Dat lijkt mij ook de meest waarschijnlijke keuzequote:Op vrijdag 23 maart 2018 09:14 schreef F1gamer het volgende:
[..]
Ik zie hem ook wel naar radio10 gaan
Daarom gaat die dus niet naar een ander station, klonk bij mij wel door dat dit een tijdelijk iets is. Gewoon even focussen op zijn muziek, band, etc en over een paar jaar weer terug de radio op.quote:
Hij had het over de 4 deuren van Talpa Radio die open staan. Het zou inderdaad weer 538 kunnen zijn, maar ook Veronica, Radio 10 of Skyquote:Op vrijdag 23 maart 2018 11:07 schreef Blik het volgende:
[..]
Daarom gaat die dus niet naar een ander station, klonk bij mij wel door dat dit een tijdelijk iets is. Gewoon even focussen op zijn muziek, band, etc en over een paar jaar weer terug de radio op.
Ah ja, scherpquote:Op vrijdag 23 maart 2018 11:08 schreef Urquhart het volgende:
[..]
Hij had het over de 4 deuren van Talpa Radio die open staan. Het zou inderdaad weer 538 kunnen zijn, maar ook Veronica, Radio 10 of Sky
Klopt inderdaad en er is al eens een gerucht geweest over Sky. Maar we gaan het meemaken.quote:Op vrijdag 23 maart 2018 11:08 schreef Urquhart het volgende:
[..]
Hij had het over de 4 deuren van Talpa Radio die open staan. Het zou inderdaad weer 538 kunnen zijn, maar ook Veronica, Radio 10 of Sky
Ik vind die andere twee ook wel een klik hebben met Dane, maar dat gaan ze niet doen lijkt me. Dan wordt het zo'n Evers Staat op met Dane ipv van Edwin.quote:Op maandag 26 maart 2018 18:59 schreef franklop het volgende:
Dane zou het dus weinig verrassend gaan worden volgens welingevoerde bronnen van De Telegraaf. Hij moet dan wel zijn werk voor RTL Boulevard stopzetten, wat niet meer dan logisch is.
Jelte zal daar wel dan bij aansluiten, ben benieuwd of er nog meer bij komen.
23 maart is niet 1 april, toch?quote:
Zal Wietze dan de middagshow overnemen van Frank?quote:Op maandag 9 april 2018 12:52 schreef Evertjan het volgende:
Frank Dane maakte net bekend dat hij de ochtendshow gaat doen op 538
geen idee misschien wel. Ben zeer benieuwd wie hij gaat meenemen in zijn ochtendteam, Ik denk zelf Jelte en Jelmer die nu ook al er bij zitten in de Frank en Vrijdagshow. En zou Henk Blok dan gewoon blijven als nieuwslezer.quote:Op maandag 9 april 2018 13:04 schreef PirE het volgende:
[..]
Zal Wietze dan de middagshow overnemen van Frank?
Zal Frankie Jan Paparazzi weer uitnodigen??quote:Op dinsdag 10 april 2018 15:07 schreef Evertjan het volgende:
Zou zijn broer nog een beetje een rol spelen bij Frank Dane en zijn radiocarriere
[ afbeelding ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |