abonnementen ibood.com bol.com Gearbest
  vrijdag 4 augustus 2017 @ 12:09:17 #101
35098 Metalfreak
Maar bijt niet
pi_172901016
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 augustus 2017 10:48 schreef SeLang het volgende:

[..]

Ik doe helemaal niet zuinig. Het zal mij aan mijn reet roesten of ik 1 rol of 10 rollen pleepapier per maand gebruik. Echter, in de praktijk blijkt gewoon dat ik er niet meer dan 1 per maand nodig heb.

Vrouwen zullen inderdaad wel meer nodig hebben.
quote:
1s.gif Op vrijdag 4 augustus 2017 10:55 schreef Voetbalmeisje het volgende:

[..]

Waarom trouwens in meerdere delen en niet 1 keer per week?
Kun je voor beide eens een keer een workshop geven aan mijn vriendin? :{ Toen ik nog alleen woonde, kocht ik volgens mij maar één grote verpakking WC papier per jaar (16 rollen of zo), sinds ik samenwoon vraag ik me altijd af waarvoor al dat WC papier toch wordt gebruikt. Dat je iets meer gebruikt, OK, maar een rol WC papier is soms in een of twee dagen al op :{

Zelfde voor tandpasta: mijn vriendin is extreem voorzichtig met haar gebit, maar daardoor gebruikt ze dan ook nog eens 5x zoveel (niet gelogen denk ik) tandpasta dan ik. Ik doe gewoon een bolletje tandpasta op de elektrische borstel, zij doet daar al 2x zoveel op, veegt het even uit in haar mond en doet er dan nog een keer zo'n hoeveelheid op. En dat ook nog met die achterlijk dure tandpasta. :{
Don't let my username fool you...
  vrijdag 4 augustus 2017 @ 12:10:08 #102
35098 Metalfreak
Maar bijt niet
pi_172901037
quote:
1s.gif Op vrijdag 4 augustus 2017 10:55 schreef Voetbalmeisje het volgende:

[..]

Waarom trouwens in meerdere delen en niet 1 keer per week?
Waarom niet? Ik vind 1x in de week boodschappen doen maar vervelend, ik weet nooit waar ik de rest van de week zin in heb :P
Don't let my username fool you...
pi_172901043
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 augustus 2017 12:09 schreef Metalfreak het volgende:

[..]

[..]

Kun je voor beide eens een keer een workshop geven aan mijn vriendin? :{ Toen ik nog alleen woonde, kocht ik volgens mij maar één grote verpakking WC papier per jaar (16 rollen of zo), sinds ik samenwoon vraag ik me altijd af waarvoor al dat WC papier toch wordt gebruikt. Dat je iets meer gebruikt, OK, maar een rol WC papier is soms in een of twee dagen al op :{

Zelfde voor tandpasta: mijn vriendin is extreem voorzichtig met haar gebit, maar daardoor gebruikt ze dan ook nog eens 5x zoveel (niet gelogen denk ik) tandpasta dan ik. Ik doe gewoon een bolletje tandpasta op de elektrische borstel, zij doet daar al 2x zoveel op, veegt het even uit in haar mond en doet er dan nog een keer zo'n hoeveelheid op. En dat ook nog met die achterlijk dure tandpasta. :{
Je vriendin is een propper denk ik, haha. Die gebruiken veel papier :P
  vrijdag 4 augustus 2017 @ 12:10:56 #104
35098 Metalfreak
Maar bijt niet
pi_172901056
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 augustus 2017 12:10 schreef DonnaRush het volgende:

[..]

Je vriendin is een propper denk ik, haha. Die gebruiken veel papier :P
Daar heb ik eens naar gevraagd, maar ze beweert van niet, ik vermoed van wel :P
Don't let my username fool you...
pi_172901085
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 augustus 2017 12:10 schreef Metalfreak het volgende:

[..]

Daar heb ik eens naar gevraagd, maar ze beweert van niet, ik vermoed van wel :P
Je hebt ook nog de draaiers. Die draaien eerst 8 meter papier rond hun hand en 'vouwen' het dan plat. Misschien is ze dat :P.
  vrijdag 4 augustus 2017 @ 12:39:49 #106
206580 Luxuria
It was love at first bite
pi_172901528
Ongeveer 40 euro per week in mijn eentje.
All she wants and needs is just a little taste..
pi_172901758
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 augustus 2017 10:51 schreef SeLang het volgende:

[..]

Verdiep je eens in de materie

https://www.google.co.uk/(...)=how+much+toothpaste

[ afbeelding ]
volgens jou berekeing kan je dus ongeveer 250 keer poetsen met 1 tube.
  vrijdag 4 augustus 2017 @ 13:13:18 #108
78918 SeLang
Black swans matter
pi_172902079
quote:
1s.gif Op vrijdag 4 augustus 2017 12:54 schreef TheWhiteCowboy het volgende:

[..]

volgens jou berekeing kan je dus ongeveer 250 keer poetsen met 1 tube.
Inderdaad. (100 / 0,3 gram = 333 keer ). En dat klopt dus ook met de praktijkervaring van bijna een jaar doen met één tube. (ik poets 1x per dag - s'avonds)
"If you want to make God laugh, tell him about your plans" - Woody Allen
Mijn reisverslagen
  vrijdag 4 augustus 2017 @ 13:22:49 #109
421960 Sotchi2014
Is echt een vrouw
pi_172902289
Denk met alles erbij al snel 300 euro per week. 3 personen. Luxeproducten zoals vlees of A-merken eet ik eigenlijk nooit. Alcohol al helemaal niet. Ook geen kant-en-klaar dingen of gemaksartikelen als voorgesneden groenten.

Snap niet hoe mensen alles van 40 euro kunnen doen. Alleen eten moet wel lukken, zeker als je groenten van de markt haalt, maar met huishoudelijke producten erbij? Toiletpapier, vuilniszakken, schoonmaakmiddel? Tikt toch flink aan.

Ik koop vijwel alles van AH basic, wat ze daar niet hebben, haal ik bij Aldi/lidl.
Op maandag 17 oktober 2016 17:20 schreef Danny het volgende:
Sotchi2014 is echt onmisbaar voor FOK!
pi_172902945
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 augustus 2017 10:41 schreef DonnaRush het volgende:

[..]

En plassen doe je zonder af te vegen?
Waarom zou je afvegen na het plassen? 8)7

Ik ben 40 euro per week kwijt aan eten, drinken en huishoudelijke producten. Voor de rest gaat alles op aan alcohol en sigaretten.
pi_172903103
Jezus wat een bedragen, ik keek even of ik geen topic uit 2001 aan het bekijken was.
Ik ongeveer 500¤ per maand (alleenstaand)
pi_172903208
Nou, na het doorlezen van dit topic weet ik dat ik blijkbaar godsgruwelijk veel aan boodschappen uitgeef. :')
Afgelopen maand alleen bij de appie al meer dan 300 euro. En ik ben in mijn eentje. Dan tel ik dingen als de toko, thuisbezorgd, uit eten, en lunch op m'n werk nog niet eens mee. En ik eet niet eens vis of vlees, kun je nagaan.
pi_172903293
Let voor de gein eens op wat voor troep mensen kopen, zakken chips, liters frisdrank of flessen water :') :') :') :')
Een kuub water kost 1.25?

En dan nog krosantjes en dat frituur... broodjes.
Neuh ik haal geen brood bij de bakker want dat is ZOOO DUUUR terwijl ze weer een halve liter cola opendraaien _O-
pi_172903311
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 augustus 2017 14:05 schreef 20100 het volgende:
Jezus wat een bedragen, ik keek even of ik geen topic uit 2001 aan het bekijken was.
Ik ongeveer 500¤ per maand (alleenstaand)
:D Hoe dan
  vrijdag 4 augustus 2017 @ 14:32:56 #115
112783 Anus_Cocainus
Wrong hole fool!!!
pi_172903701
Met z'n 2en tussen de 400 en 500 per maand.
pi_172903843
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 augustus 2017 14:10 schreef Farenji het volgende:
Nou, na het doorlezen van dit topic weet ik dat ik blijkbaar godsgruwelijk veel aan boodschappen uitgeef. :')
Afgelopen maand alleen bij de appie al meer dan 300 euro. En ik ben in mijn eentje. Dan tel ik dingen als de toko, thuisbezorgd, uit eten, en lunch op m'n werk nog niet eens mee. En ik eet niet eens vis of vlees, kun je nagaan.
Wat eet jij dan?

Volgens Nibud kan het dagelijks voor E6,48 bij een man met leeftijd 14-50 jaar. En bij een vrouw is het E5,83 voor dezelfde leeftijdscategorie. Dus per week: E45,46 voor een man, E40,81 voor een vrouw.

Per maand: E196,56 voor een man, E176,84 voor een vrouw. Dit geldt dan alleen voor alleenstaanden. Bij twee mensen, moet er nog 20% eraf nl.
  vrijdag 4 augustus 2017 @ 14:42:12 #117
35098 Metalfreak
Maar bijt niet
pi_172903890
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 augustus 2017 14:15 schreef Geerd het volgende:
Let voor de gein eens op wat voor troep mensen kopen, zakken chips, liters frisdrank of flessen water :') :') :') :')
Een kuub water kost 1.25?

En dan nog krosantjes en dat frituur... broodjes.
Neuh ik haal geen brood bij de bakker want dat is ZOOO DUUUR terwijl ze weer een halve liter cola opendraaien _O-
Cola koop ik gewoon in Duitsland, daar koop je tenminste Coca-Cola voor de prijs waarvoor je hier nog geen huismerk kunt krijgen... Flessen water heb ik inderdaad altijd onzin gevonden met de kwaliteit van ons kraanwater. Van de hele dag alleen maar water drinken ga ik kijken als een glas water...
Don't let my username fool you...
pi_172903904
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 augustus 2017 14:42 schreef Metalfreak het volgende:

[..]

Cola koop ik gewoon in Duitsland, daar koop je tenminste Coca-Cola voor de prijs waarvoor je hier nog geen huismerk kunt krijgen... Flessen water heb ik inderdaad altijd onzin gevonden met de kwaliteit van ons kraanwater. Van de hele dag alleen maar water drinken ga ik kijken als een glas water...
Vrijwillig suikerwater drinken :') :') :')
  vrijdag 4 augustus 2017 @ 14:45:11 #119
35098 Metalfreak
Maar bijt niet
pi_172903939
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 augustus 2017 14:43 schreef Geerd het volgende:

[..]

Vrijwillig suikerwater drinken :') :') :')
Nou ja, in 99% eigenlijk Coca-Cola Zero :P
Don't let my username fool you...
pi_172903970
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 augustus 2017 14:39 schreef Yiwei het volgende:

[..]

Wat eet jij dan?

Volgens Nibud kan het dagelijks voor E6,48 bij een man met leeftijd 14-50 jaar. En bij een vrouw is het E5,83 voor dezelfde leeftijdscategorie. Dus per week: E45,46 voor een man, E40,81 voor een vrouw.

Per maand: E196,56 voor een man, E176,84 voor een vrouw. Dit geldt dan alleen voor alleenstaanden. Bij twee mensen, moet er nog 20% korting bovenop nl.
Ja, ik let dus niet echt op de prijs, wel op kwaliteit. Ik eet bovendien graag biologisch, dat is een keuze, maar wel beduidend duurder. Verder koop ik vaak dingen als goede, prijzige kaas, dure noten, en op dingen als wijn en bier bespaar ik ook niet. Liever speciaalbier dan huismerk pils.
pi_172904055
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 augustus 2017 14:46 schreef Farenji het volgende:

[..]

Ja, ik let dus niet echt op de prijs, wel op kwaliteit. Ik eet bovendien graag biologisch, dat is een keuze, maar wel beduidend duurder. Verder koop ik vaak dingen als goede, prijzige kaas, dure noten, en op dingen als wijn en bier bespaar ik ook niet. Liever speciaalbier dan huismerk pils.
Die 2 zijn niet vergelijkbaar natuurlijk :P
pi_172904227
Ik weet niet precies, ik let er niet echt op wat ik uitgeef aan boodschappen, zolang ik maar niet aan het eind van de maand in het rood kom te staan.

Ik schat zo'n 150 euro per week met 2 personen en dan koop ik echt geen overdreven dingen.
Moet wel toegeven dat ik nogel A-merk gevoelig ben (niet met alles maar zeker wel met frisdrank en sausjes) soms kant en klaar maaltijd. Soms ook Chinees of snackbar maar dat komt uit een ander potje en telt dus niet mee met boodschappen geld.

25 euro pw zit ik al overheen met alleen frisdrank en koffie.
pi_172904540
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 augustus 2017 13:22 schreef Sotchi2014 het volgende:
Denk met alles erbij al snel 300 euro per week. 3 personen. Luxeproducten zoals vlees of A-merken eet ik eigenlijk nooit. Alcohol al helemaal niet. Ook geen kant-en-klaar dingen of gemaksartikelen als voorgesneden groenten.

Snap niet hoe mensen alles van 40 euro kunnen doen. Alleen eten moet wel lukken, zeker als je groenten van de markt haalt, maar met huishoudelijke producten erbij? Toiletpapier, vuilniszakken, schoonmaakmiddel? Tikt toch flink aan.

Ik koop vijwel alles van AH basic, wat ze daar niet hebben, haal ik bij Aldi/lidl.
Wacht even, dus jij gebruikt ongeveer 100 euro per week per persoon, terwijl je geen vlees, A-merken en alcohol koopt? Wat koop je dan wel? 70 kg aardappelen per persoon ? :')
pi_172904937
Ongeveer 60 euro per week voor 2 personen. Maar we wonen net samen dus er zijn nog heel vaak van die standaard dingen bij wat je dan mist, bepaalde kruiden e.d. bijvorbeeld en we moeten natuurlijk nog een voorraad van alles opbouwen.

Echt naar de aanbiedingen kijk ik niet, koop wel vaak grote verpakkingen van bijvoorbeeld kipfilet en vries het dan apart in.
pi_172905106
Ik ben tussen de 800 en 1000 per maand kwijt.
5 personen, 3 opgroeiende kinderen waarvan 2 tienerzonen (wat die op een dag naar binnen werken :X ), een hond en 3 katten.

Spul als wc papier, shampoo, tandpasta en deo is ook niet aan te slepen!
abonnementen ibood.com bol.com Gearbest
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')