abonnementen ibood.com bol.com Gearbest
  vrijdag 4 augustus 2017 @ 08:42:09 #51
108371 sinterklaaskapoentje
Wie komt er alle jaren...
pi_172897153
Eten jullie kaviaar of zo :')

Max 80 euro per maand hier
pi_172897158
wij geven gemiddeld 100 euro uit aan dagelijkse boodschappen per week
voor 2 volwassenen en 2 kleine kinderen
pi_172897177
300 euro per maand met z'n twee, ex lunches.
pi_172897183
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 augustus 2017 08:39 schreef PerryVogelbekdier het volgende:
Niet helemaal vergelijkbaar, vriendin is niet Nederlands, en daardoor koop je andere producten die duurder zijn. Maar globaal;

- Lang bewaarbare dingen groot inslaan als het in aanbieding is (stuk of 6 a 8 per product)
- Vlees koop ik bij de slager met +- 20 a 30 kilo ineens in, en na porties maken invriezen

- Verse groente/fruit +- 20 a 30 euro per week
- Overige boodschappen zonder vlees +- 20 euro

En dit is voor 2 personen.
Gemiddeld denk ik dat het 70 a 80 euro per week is als je alles zou tellen.

Onze kelder puilt echt uit van de hoeveelheid, 3 weken niet naar de winkel (buiten fruit om) is ook geen enkel probleem.. :P Maar we hoeven ook bijna nooit iets weg te gooien omdat het over datum is oid.
Mijn vriendin is ook niet Nederlands maar ze vreet gewoon het eten wat je bij de Jumbo kunt kopen.
niet langer incognito
pi_172897197
200/300 per week
Twee personen
  Boks-Chick vrijdag 4 augustus 2017 @ 08:50:36 #56
118131 BrandX
BoksChick & CoffeeAddict
pi_172897229
quote:
1s.gif Op vrijdag 4 augustus 2017 06:01 schreef Fushia2 het volgende:

[..]

Pardon? Luxe kantine? :D
ja wat ik daarmee bedoel dat ze een heel uitgebreid assortiment hebben. Van simpel sneetje brood met basic beleg die je zelf kan samenstellen tot uitgebreide goed belegde luxe broodjes, home made dagverse soep, verse saladebar, dagvers gemaakte maaltijdsalades en warme maaltijd, diverse warm eten en dit ook van de basic kroket tot en met home made gevulde aubergine met roerbakgroentes en zo. De luxe(re) producten zijn uiteraard duurder dan een sneetje bruin brood met een pakje met 2 plakjes kaas :).
Het is niet de criticus die telt; hij die wijst naar de vrouw die struikelt en zegt wat zij beter had kunnen doen. Die eer komt toe aan zij die daadwerkelijk in de arena staat, gezicht besmeurd met stof, zweet en bloed, zij die dapper streeft en vaak tekort komt en fouten maakt, omdat dat eenmaal onvermijdelijk is. Zij die, als het meezit, soms de triomf van 'n grootse verrichting mag proeven en als het tegenzit en zij faalt, in elk geval grote moed heeft getoond.
JMLH 14-05-2013 - 27-05-2014
pi_172897250
quote:
1s.gif Op vrijdag 4 augustus 2017 08:45 schreef 8777 het volgende:

[..]

Mijn vriendin is ook niet Nederlands maar ze vreet gewoon het eten wat je bij de Jumbo kunt kopen.
Dat kan..Mijn vriendin doet dat niet.. Althans; geen varkensvlees. De rest eet ze wel.
Maar nu ik het vlees bij de slager zelf ga halen, moet ik bekennen dat ik de niet krimpende kip en worsten toch wel lekkerder vind dan die uit de supermarkt :P
Prrrrttt
Op dinsdag 12 oktober 2010 19:11 schreef 4EverBlackEyed het volgende:Perry is de oppercavia :')
pi_172897292
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 augustus 2017 08:52 schreef PerryVogelbekdier het volgende:

[..]

Dat kan..Mijn vriendin doet dat niet.. Althans; geen varkensvlees. De rest eet ze wel.
Maar nu ik het vlees bij de slager zelf ga halen, moet ik bekennen dat ik de niet krimpende kip en worsten toch wel lekkerder vind dan die uit de supermarkt :P
De mijne lust geen vlees, lekker goedkoop wel.
niet langer incognito
pi_172897294
gemiddeld zo'n 70 euro per week in mn eentje
Reaching out to embrace the random. reaching out to embrace what ever may come.
  vrijdag 4 augustus 2017 @ 09:00:49 #60
78918 SeLang
Black swans matter
pi_172897350
Al mijn dagelijkse boodschappen vanaf juni 2008 (inclusief wasmiddelen, shampoo etc)

36226904481_2de42cca33_b.jpg

In 2009 ben ik gezonder gaan eten, wat je meteen terugziet in de kosten (groente e.d. kost geen reet).

Ik ben vaak op reis dus dan geef je thuis niets uit aan boodschappen, daarom zitten er maanden tussen met 0 aan boodschappen.
"If you want to make God laugh, tell him about your plans" - Woody Allen
Mijn reisverslagen
  vrijdag 4 augustus 2017 @ 09:09:15 #61
35098 Metalfreak
Maar bijt niet
pi_172897454
Ik let er eigenlijk niet zo op omdat we het goed kunnen lijden, maar ik schat dat we gemiddeld zo'n 60 a 70 euro per week kwijt zijn voor 2 personen. Toch letten we altijd goed op aanbiedingen, kopen we het merendeel bij de Lidl en gaan we voor de rest naar de Jan Linders of AH.
Don't let my username fool you...
pi_172897516
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 augustus 2017 08:42 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
Eten jullie kaviaar of zo :')

Max 80 euro per maand hier
Student zeker?
Als je meer hebt, ga je meer uitgeven.
  vrijdag 4 augustus 2017 @ 09:15:47 #63
78918 SeLang
Black swans matter
pi_172897535
quote:
1s.gif Op vrijdag 4 augustus 2017 09:14 schreef MevrouwPuff het volgende:

[..]

Als je meer hebt, ga je meer uitgeven.
Onzin
"If you want to make God laugh, tell him about your plans" - Woody Allen
Mijn reisverslagen
pi_172897597
quote:
99s.gif Op vrijdag 4 augustus 2017 09:15 schreef SeLang het volgende:

[..]

Onzin
Jij niet, maar je maakt er een sport van.
Ik koop nu vaker een biefstukje bv of wat luxere vleeswaren.
Toen ik studeerde was het bittere noodzaak om zo min mogelijk uit te geven, nu heb ik geen pijn in m'n portemonnee van een sixpack bier ofzo.
  vrijdag 4 augustus 2017 @ 09:26:21 #65
78918 SeLang
Black swans matter
pi_172897725
quote:
1s.gif Op vrijdag 4 augustus 2017 09:19 schreef MevrouwPuff het volgende:

[..]

Jij niet, maar je maakt er een sport van.
Ik koop nu vaker een biefstukje bv of wat luxere vleeswaren.
Toen ik studeerde was het bittere noodzaak om zo min mogelijk uit te geven, nu heb ik geen pijn in m'n portemonnee van een sixpack bier ofzo.
Als student leefde ik ook op het randje dus ik ben het eerste jaar dat ik werkte ook wel meer gaan uitgeven. Echter, daarna is het gewoon ongeveer constant gebleven, ondanks het feit dat mijn salaris en vermogen in de jaren erna verveelvoudigde. Want genoeg = genoeg.
"If you want to make God laugh, tell him about your plans" - Woody Allen
Mijn reisverslagen
  vrijdag 4 augustus 2017 @ 09:29:23 #66
145080 SuperwormJim
Het boegbeeld van FOK!
pi_172897765
150 - 200 per week, gezin met 2 kinderen.
pi_172897782
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 augustus 2017 09:26 schreef SeLang het volgende:

[..]

Als student leefde ik ook op het randje dus ik ben het eerste jaar dat ik werkte ook wel meer gaan uitgeven. Echter, daarna is het gewoon ongeveer constant gebleven, ondanks het feit dat mijn salaris en vermogen in de jaren erna verveelvoudigde. Want genoeg = genoeg.
Ik suggereerde ook niet perse een lineair verband :P
pi_172897993
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 augustus 2017 08:42 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
Eten jullie kaviaar of zo :')

Max 80 euro per maand hier
Wat eet jij dan? Boterhammen met pindakaas en spaghetti met ketchup?
  Boks-Chick vrijdag 4 augustus 2017 @ 09:44:56 #69
118131 BrandX
BoksChick & CoffeeAddict
pi_172898025
quote:
7s.gif Op vrijdag 4 augustus 2017 09:43 schreef Biancavia het volgende:

[..]

Wat eet jij dan? Boterhammen met pindakaas en spaghetti met ketchup?
Hij eet mss 4x in de week bij paps en mams mee :P?

maar zonder dollen, ik vraag het mij ook af idd. 80e per maand is wel heel erg weinig!
Het is niet de criticus die telt; hij die wijst naar de vrouw die struikelt en zegt wat zij beter had kunnen doen. Die eer komt toe aan zij die daadwerkelijk in de arena staat, gezicht besmeurd met stof, zweet en bloed, zij die dapper streeft en vaak tekort komt en fouten maakt, omdat dat eenmaal onvermijdelijk is. Zij die, als het meezit, soms de triomf van 'n grootse verrichting mag proeven en als het tegenzit en zij faalt, in elk geval grote moed heeft getoond.
JMLH 14-05-2013 - 27-05-2014
  vrijdag 4 augustus 2017 @ 09:46:10 #70
72712 Renesite
Deze exkutmod is geverifieerd
pi_172898054
Per mnd????? Ik dacht week. Mijn hemel per maand, dan zal ik zonder dollen met een eeuwige rommelende maag rondlopen. Auch :X
 | <3 Triquester...
HET IS REN MET EEN STREEPJE-OP-DE-LAATSTE-E!!!!
  vrijdag 4 augustus 2017 @ 09:51:14 #71
165633 eriksd
The grand facade...
pi_172898161
quote:
10s.gif Op vrijdag 4 augustus 2017 09:00 schreef SeLang het volgende:
Al mijn dagelijkse boodschappen vanaf juni 2008 (inclusief wasmiddelen, shampoo etc)

[ afbeelding ]

In 2009 ben ik gezonder gaan eten, wat je meteen terugziet in de kosten (groente e.d. kost geen reet).

Ik ben vaak op reis dus dan geef je thuis niets uit aan boodschappen, daarom zitten er maanden tussen met 0 aan boodschappen.
Oke, powernerd.
Op donderdag 11 oktober 2012 19:49 schreef Tem het volgende:
Bis bis bis
Op maandag 17 december 2012 22:25 schreef KoosVogels het volgende:
Wij krijgen niks voor kerst van de baas. Alleen een trap onder de reet en een stuk steenkool.
pi_172898337
Wij geven ca. 120 euro per week uit aan de boodschappen. Is voor een gezin met 2 kinderen, kosten zijn incl. (dure) luiers. We laten het grootste deel van de boodschappen bezorgen, daardoor doe je wel zeer bewust boodschappen, impulsaankopen zijn er amper ^O^
pi_172898491
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 augustus 2017 08:42 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
Eten jullie kaviaar of zo :')

Max 80 euro per maand hier
Dan vergeet je een hele hoop mee te rekenen, of betalen je ouders alles voor je?
pi_172898507
80 euro per maand kan best denk ik. Dan eet je gewoon karig.
  vrijdag 4 augustus 2017 @ 10:15:15 #75
78918 SeLang
Black swans matter
pi_172898662
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 augustus 2017 09:46 schreef Renesite het volgende:
Per mnd????? Ik dacht week. Mijn hemel per maand, dan zal ik zonder dollen met een eeuwige rommelende maag rondlopen. Auch :X
Welnee man. 80 per maand = ca 2,60 per dag.

1 soja + lijnzaad brood voor 2 dagen = 1,00 / 2 = 0,50
Olive spread voor 10 dagen = 0,80 / 10 = 0,08
Jam maak je zelf, kost je ~0,03 per dag voor de benodigde suiker
800 gram groente voor 4 dagen = 1,00 / 4 = 0,25
1kg bruine basmati rijst voor 5 dagen = 1,76 / 5 = 0,35
potje saus voor 2 dagen = 1,00 / 2 = 0,50
600 gram kip voor door de rijst voor 6 dagen = 3,60 / 6 = 0,60
1 liter 100% vruchtensap voor 3 dagen = 0,66 / 3 = 0,22

= 2,53 per dag, 2300 kcal
"If you want to make God laugh, tell him about your plans" - Woody Allen
Mijn reisverslagen
abonnementen ibood.com bol.com Gearbest
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')