abonnementen ibood.com bol.com Gearbest
pi_172889478
Is natuurlijk lastig om te zeggen wat boodschappen zijn. Jumbo & Albert Heijn sowieso wel, maar tel je ook de speciaaltoko mee, de kruidvat, hema, etc?

Als ik kijk naar al mijn supermarktuitgaven in de afgelopen 26 weken kom ik uit op 1619 euro, dus 62e per week. Woon alleen. En dan heb ik nog niet de webwinkel aankopen neergeteld voor benodigdheden.
pi_172889537
Hier 150 euro per maand, voor 1 persoon (student)
  donderdag 3 augustus 2017 @ 21:50:20 #28
374048 Zolderkamer
Niet in de kelder
pi_172889729
quote:
0s.gif Op donderdag 3 augustus 2017 21:44 schreef Adames het volgende:
Is natuurlijk lastig om te zeggen wat boodschappen zijn. Jumbo & Albert Heijn sowieso wel, maar tel je ook de speciaaltoko mee, de kruidvat, hema, etc?

Als ik kijk naar al mijn supermarktuitgaven in de afgelopen 26 weken kom ik uit op 1619 euro, dus 62e per week. Woon alleen. En dan heb ik nog niet de webwinkel aankopen neergeteld voor benodigdheden.
Dat ligt eraan wat je koopt ook.. In supermarkten kun je de gekste dingen kopen idd..
Kleding, gereedschap, fietsen, reizen etc etc

De toko zie ik gewoon als supermarkt.. een rookworst van de hema ook.. shampoo en ander verzorgingsspul ook etc etc (geurtjes dan weer niet)
  donderdag 3 augustus 2017 @ 21:51:34 #29
460440 Viltje
Het antwoord op alles is 42.
pi_172889788
Het afgelopen jaar heb ik gemiddeld 28,65 euro per week uitgegeven aan boodschappen voor mijzelf. Dit is inclusief huishoudelijke zaken zoals wasmiddel, maar ook shampoo en dergelijke. Dit is wel exclusief uit eten gaan. Daar gaf ik het afgelopen jaar ongeveer 6,87 euro per week aan uit.
  donderdag 3 augustus 2017 @ 21:52:13 #30
374048 Zolderkamer
Niet in de kelder
pi_172889821
Die topnerds ook... geweldig.. _O-
  donderdag 3 augustus 2017 @ 21:54:19 #31
460440 Viltje
Het antwoord op alles is 42.
pi_172889905
quote:
14s.gif Op donderdag 3 augustus 2017 21:52 schreef Zolderkamer het volgende:
Die topnerds ook... geweldig.. _O-
Dat heet een financiële administratie bijhouden. :7
pi_172889911
quote:
14s.gif Op donderdag 3 augustus 2017 21:52 schreef Zolderkamer het volgende:
Die topnerds ook... geweldig.. _O-
voordeel van PIN eigenlijk,
tot dit topic wist ik bij god niet wat ik uit gaf, gelukkig kun je binnen een paar seconden je transacties exporteren en filteren op de winkels
  donderdag 3 augustus 2017 @ 21:56:09 #33
374048 Zolderkamer
Niet in de kelder
pi_172889988
quote:
6s.gif Op donderdag 3 augustus 2017 21:54 schreef Viltje het volgende:

[..]

Dat heet een financiële administratie bijhouden. :7
Klopt.. maar bij mij is het 6 of 7 euro.. en geen 6,87 euro.. :7
pi_172890054
quote:
14s.gif Op donderdag 3 augustus 2017 21:50 schreef Zolderkamer het volgende:

[..]

Dat ligt eraan wat je koopt ook.. In supermarkten kun je de gekste dingen kopen idd..
Kleding, gereedschap, fietsen, reizen etc etc

De toko zie ik gewoon als supermarkt.. een rookworst van de hema ook.. shampoo en ander verzorgingsspul ook etc etc (geurtjes dan weer niet)
en op die manier kun je 'besparen' op boodschappen door te gaan uit eten, in de kantine of thuisbezorgd te gebruiken.
  donderdag 3 augustus 2017 @ 22:03:07 #35
374048 Zolderkamer
Niet in de kelder
pi_172890344
quote:
0s.gif Op donderdag 3 augustus 2017 21:57 schreef Adames het volgende:

[..]

en op die manier kun je 'besparen' op boodschappen door te gaan uit eten, in de kantine of thuisbezorgd te gebruiken.
Ja klopt ook idd... Maar de bedrijfskantine is mn eigen keuken :7
Het is ook gemiddeld 30 euro he... Niet precies 30 euro..
Thuisbezorgd is misschien 2 a 3 keer per jaar.... uiteten doe ik nooit zelf.. alleen voor mn werk en dat word betaald dus die keren bespaar ik.. Maar dat is ook niet meer dan een keer of 20-30 per jaar..
  donderdag 3 augustus 2017 @ 22:39:28 #36
72712 Renesite
Deze exkutmod is geverifieerd
pi_172892143
80pw met twee personen excl kat. En soms een uitschieter wanneer de wasverzachter en zo in de aanbieding is. Combi tussen aldi en ah
 | <3 Triquester...
HET IS RENÉ MET EEN STREEPJE-OP-DE-LAATSTE-E!!!!
pi_172892353
70,- per week voor 2 volwassenen (incl. drogisterij en huishoudelijke producten)
  donderdag 3 augustus 2017 @ 22:46:07 #38
159093 bascross
Get to the chopper!
pi_172892459
Ongeveer ¤ 25,- per week, één persoon.
Bedankt Hans.
  donderdag 3 augustus 2017 @ 22:52:49 #39
165633 eriksd
The grand facade...
pi_172892773
300 pm, 1 persoon.
Op donderdag 11 oktober 2012 19:49 schreef Tem het volgende:
Bis bis bis
Op maandag 17 december 2012 22:25 schreef KoosVogels het volgende:
Wij krijgen niks voor kerst van de baas. Alleen een trap onder de reet en een stuk steenkool.
pi_172893740
Wisselt behoorlijk.

Ik probeer het onder de 200 euro per maand te houden, maar ik wil wel gewoon een beetje luxe kunnen vreten. Goed vlees, vers brood, lekker avondeten in plaats van elke avond doperwten met rijst. Met andere woorden : meestal meer dan 300 euro pm. (in mijn eentje)
  vrijdag 4 augustus 2017 @ 04:13:49 #41
422935 Myrr
Hail Myrria
pi_172896307
quote:
0s.gif Op donderdag 3 augustus 2017 20:50 schreef SeLang het volgende:
De afgelopen 3 jaar gaf ik gemiddeld £14,13 (ca ¤16,25 ) per week uit aan de dagelijkse boodschappen.
Gecorrigeerd voor het feit dat ik een groot deel van het jaar op reis ben is dat £22,67 (ca ¤26,07) per week (dat zou het bedrag zijn geweest als ik altijd thuis ben).

Al mijn uitgaven staan in excel vanaf juni 2008 :D. Echt tof om al die data te hebben.
Rijp voor een programma op TLC jij. _O-
Niet negatief bedoeld.
  vrijdag 4 augustus 2017 @ 04:16:51 #42
422935 Myrr
Hail Myrria
pi_172896311
Ik betaal ongeveer 20 tot 30 euro aan dagelijkse boodschappen per keer, en tot 50/60 wanneer er babyvoeding, wasmiddel, speentjes e.d. bij komen :') Als we eters hebben ook zoiets. En doe zeker vier a vijf keer per week (vaker vijf keer dan vier keer) boodschappen voor twee volwassenen, een kind en twee katten. Ik bespaar dan wel weer flink op niet uitgaan in het weekend.
pi_172896505
quote:
1s.gif Op donderdag 3 augustus 2017 20:47 schreef BrandX het volgende:
met de luxe van gemakkelijk lunchen in de luxe kantine -
Pardon? Luxe kantine? :D
  vrijdag 4 augustus 2017 @ 08:16:31 #44
78918 SeLang
Black swans matter
pi_172896986
quote:
99s.gif Op vrijdag 4 augustus 2017 04:16 schreef Myrr het volgende:
en tot 50/60 wanneer er babyvoeding, wasmiddel, speentjes e.d. bij komen :')
De tijden zijn wel veranderd. Vroegah kwam dat gewoon gratis uit je tieten ;(
"If you want to make God laugh, tell him about your plans" - Woody Allen
Mijn reisverslagen
  vrijdag 4 augustus 2017 @ 08:17:21 #45
422935 Myrr
Hail Myrria
pi_172896990
quote:
9s.gif Op vrijdag 4 augustus 2017 08:16 schreef SeLang het volgende:

[..]

De tijden zijn wel veranderd. Vroegah kwam dat gewoon gratis uit je tieten ;(
De eerste periode ja, maar het is nogal een gedoe het te combineren met andere verantwoordelijkheden.
  vrijdag 4 augustus 2017 @ 08:25:15 #46
40500 Sorella
moggûh,middag,avond,nacht
pi_172897034
125 euro gemiddeld per week, inc. kattenvoer/grit, andere duurdere boodschappen zoals krat bier, wasmiddel etc. Exclusief lunches en diners buiten de deur
3 volwassenen en 2 katten.

[ Bericht 13% gewijzigd door Sorella op 04-08-2017 08:33:28 ]
Vroooeeem 120, vroooeeem 140, vrooee, iiiiiiiiiiiieeeeeeeeeeeeee, plons, blub blub blub, tetuutetuu,.....telaat
pi_172897066
150 euro per week ongeveer
2 personen
  vrijdag 4 augustus 2017 @ 08:31:16 #48
456899 VenusFlyTrap
Iemand een leuke quote?
pi_172897067
Ong. ¤450-650 p/m, tweepersoonshuishouden
aldus VenusFlytrap
pi_172897102
Tussen de 100 en 150 euro per week, twee volwassenen en een kind. Voor dat geld kopen we ook wasmiddel en zeep shampoo en tandpasta enzo.
Ik ben incognito..
pi_172897127
Niet helemaal vergelijkbaar, vriendin is niet Nederlands, en daardoor koop je andere producten die duurder zijn. Maar globaal;

- Lang bewaarbare dingen groot inslaan als het in aanbieding is (stuk of 6 a 8 per product)
- Vlees koop ik bij de slager met +- 20 a 30 kilo ineens in, en na porties maken invriezen

- Verse groente/fruit +- 20 a 30 euro per week
- Overige boodschappen zonder vlees +- 20 euro

En dit is voor 2 personen, alleen aan voedsel.
Gemiddeld denk ik dat het 70 a 80 euro per week is als je alleen het eten zou tellen.
De overige huishoudelijke en verzorgingsproducten tel ik niet mee, want die koop ik apart nog eens

Onze kelder puilt echt uit van de hoeveelheid, 3 weken niet naar de winkel (buiten fruit om) is ook geen enkel probleem.. :P Maar we hoeven ook bijna nooit iets weg te gooien omdat het over datum is oid.

[ Bericht 4% gewijzigd door PerryVogelbekdier op 04-08-2017 14:19:08 ]
Prrrrttt
Op dinsdag 12 oktober 2010 19:11 schreef 4EverBlackEyed het volgende:Perry is de oppercavia :')
abonnementen ibood.com bol.com Gearbest
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')