abonnementen ibood.com bol.com Gearbest
  dinsdag 8 augustus 2017 @ 09:53:18 #226
78918 SeLang
Black swans matter
pi_172990190
quote:
0s.gif Op maandag 7 augustus 2017 22:40 schreef Yiwei het volgende:

M.a.w. in de gratis app MyFitnessPal is zonder zelf te berekenen gemakkelijk te zien of dit behaald is.
Had dat maar gedaan, dan had je die post niet hoeven maken

quote:
7s.gif Op dinsdag 8 augustus 2017 09:26 schreef Biancavia het volgende:

[..]

Jam maken, groente en kip zijn echt veel duurder dan wat hij daar schetst. 800 gram netto groente (dus het eetbare deel overhouden) voor 1 euro? Wijs het mij maar aan.
Is allang gepost maar goed.

Groente (één van de vele vele opties): http://groceries.iceland.(...)etables-900g/p/53312
Kip: https://groceries.asda.co(...)fillets/910002195532
Jam maken: https://www.poundstretcher.co.uk/granulated-sugar-1kg (andere ingrediënten zoals bramen, sleebessen, pruimen etc pluk je gratis in het bos)

£/¤ = 1,10
"If you want to make God laugh, tell him about your plans" - Woody Allen
Mijn reisverslagen
pi_173006658
quote:
0s.gif Op zondag 6 augustus 2017 21:51 schreef Shreyas het volgende:

[..]

Toen ik student was 40 euro per week, toen ik pas werkte ook 40 euro per week, nu ik inmiddels al jarenlang werk nog steeds 40 euro per week. Ik ken genoeg mensen bij wie dat ook zo is.
toch denk ik dat het bij veel mensen wel anders gaat, zodra als je ruimer gaat verdienen, dat je dan ook meer uitgeeft aan de boodschappen
A’j mekaar geliek geft, bu’j rap oet e kuierd Als je niet in dicussie gaat, ben je snel uitgepraat
Aj gen kop hebt kuj ok niet uut het roam kiekn - als je geen hoofd hebt kun je ook niet uit het raam kijken
pi_173006687
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 augustus 2017 22:14 schreef ikmoetdrieten het volgende:

[..]

toch denk ik dat het bij veel mensen wel anders gaat, zodra als je ruimer gaat verdienen, dat je dan ook meer uitgeeft aan de boodschappen
Waarvan akte
Op vrijdag 15 januari 2016 23:58 schreef Ajacied422 het volgende:
Feitelijk heeft Shreyas gewoon gelijk.
pi_173006823
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 augustus 2017 15:56 schreef lily het volgende:
Ik ben tussen de 800 en 1000 per maand kwijt.
5 personen, 3 opgroeiende kinderen waarvan 2 tienerzonen (wat die op een dag naar binnen werken :X ), een hond en 3 katten.

Spul als wc papier, shampoo, tandpasta en deo is ook niet aan te slepen!
gelukkig hebben er meer last van :) hier 4 personen met 2 tienerkinderen, er zit geen bodem in hun lichaam
A’j mekaar geliek geft, bu’j rap oet e kuierd Als je niet in dicussie gaat, ben je snel uitgepraat
Aj gen kop hebt kuj ok niet uut het roam kiekn - als je geen hoofd hebt kun je ook niet uit het raam kijken
pi_173006879
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 augustus 2017 22:15 schreef Shreyas het volgende:

[..]

Waarvan akte
Je gaat ook niet vaker uit eten of laat wat eten bezorgen?
A’j mekaar geliek geft, bu’j rap oet e kuierd Als je niet in dicussie gaat, ben je snel uitgepraat
Aj gen kop hebt kuj ok niet uut het roam kiekn - als je geen hoofd hebt kun je ook niet uit het raam kijken
pi_173008655
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 augustus 2017 22:22 schreef ikmoetdrieten het volgende:

[..]

Je gaat ook niet vaker uit eten of laat wat eten bezorgen?
Daar ben ik niet zo fan van inderdaad.
Op vrijdag 15 januari 2016 23:58 schreef Ajacied422 het volgende:
Feitelijk heeft Shreyas gewoon gelijk.
pi_173014230
600 EUR per maand, 2 volwassenen en 2 katten.
pi_173014526
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 augustus 2017 09:53 schreef SeLang het volgende:

[..]

Had dat maar gedaan, dan had je die post niet hoeven maken

[..]

Is allang gepost maar goed.

Groente (één van de vele vele opties): http://groceries.iceland.(...)etables-900g/p/53312
Kip: https://groceries.asda.co(...)fillets/910002195532
Jam maken: https://www.poundstretcher.co.uk/granulated-sugar-1kg (andere ingrediënten zoals bramen, sleebessen, pruimen etc pluk je gratis in het bos)

£/¤ = 1,10
Lieve schat, de meesten hier wonen in Nederland. Wat heb ik aan jouw linkjes?

En voor bramen plukken krijg je hier een boete. :')
pi_173014832
quote:
7s.gif Op woensdag 9 augustus 2017 10:51 schreef Biancavia het volgende:

[..]

Lieve schat, de meesten hier wonen in Nederland. Wat heb ik aan jouw linkjes?

En voor bramen plukken krijg je hier een boete. :')
In Utrecht krijg je geen boete!
Wel grote kans op hondenpis ed
pi_173015038
quote:
7s.gif Op woensdag 9 augustus 2017 10:51 schreef Biancavia het volgende:

[..]

Lieve schat, de meesten hier wonen in Nederland. Wat heb ik aan jouw linkjes?

En voor bramen plukken krijg je hier een boete. :')
Je mag wel mijn tuin leegplukken. Geen boete, geen hondenpis!
  woensdag 9 augustus 2017 @ 11:17:44 #236
380389 madeliefff
soms ook madeboosss
pi_173015040
quote:
1s.gif Op donderdag 3 augustus 2017 19:59 schreef Voetbalmeisje het volgende:
Ik weet niet hoeveel ik per week uitgeef. Het is altijd verschillend, maar ik wil het eens gaan houden op 25 euro per week en dus 100 euro per maand. Vriendinnen van mij, samenwonend, doen het ofwel met 30 euro per week voor 2 personen of 100 euro. Maar wat is nou 'normaal' of wat de meeste mensen uitgeven aan boodschappen? Dus: hoeveel geef jij uit per week, en hoe is de gezinssamenstelling?

Ben zeer benieuwd of het mij gaat lukken om voor 25 euro boodschappen te doen.
30 eu voor 2 personen geloof ik niet. Ik ga er even vanuit dat dit zonder huishoudelijke artikelen is. Dat zou dan 2.15 per persoon aan eten zijn voor ontbijt lunch en diner.

Ik geef 45 per week uit maar dan kun je niet elke dag hele luxe maaltijden maken. Wel af en toe. Wss lukt minimaal 35 p.p. als je heel armoedig eet : pasta met ei ofzo. Maar niet voor 2.
1-Op vrijdag 22 mei 2015 19:53 schreef Working_Class_Hero het volgende:
Niet weten dat Madeliefff KLB godin is en dus alles kan, zelfs jou doen verdwijnen.
2-Ik ben een Rivella...
  woensdag 9 augustus 2017 @ 11:21:02 #237
380389 madeliefff
soms ook madeboosss
pi_173015113
quote:
0s.gif Op donderdag 3 augustus 2017 22:46 schreef bascross het volgende:
Ongeveer ¤ 25,- per week, één persoon.
wat eet je dan in godsnaam
1-Op vrijdag 22 mei 2015 19:53 schreef Working_Class_Hero het volgende:
Niet weten dat Madeliefff KLB godin is en dus alles kan, zelfs jou doen verdwijnen.
2-Ik ben een Rivella...
pi_173015120
quote:
1s.gif Op woensdag 9 augustus 2017 11:17 schreef madeliefff het volgende:

[..]

30 eu voor 2 personen geloof ik niet. Ik ga er even vanuit dat dit zonder huishoudelijke artikelen is. Dat zou dan 2.15 per persoon aan eten zijn voor ontbijt lunch en diner.

Ik geef 45 per week uit maar dan kun je niet elke dag hele luxe maaltijden maken. Wel af en toe. Wss lukt minimaal 35 p.p. als je heel armoedig eet : pasta met ei ofzo. Maar niet voor 2.
Dan moet je maar minder uitgeven aan make-up en dat soort zooi. Dan heb je misschien geld om elke dag normaal te eten.
  woensdag 9 augustus 2017 @ 11:25:42 #239
380389 madeliefff
soms ook madeboosss
pi_173015200
quote:
1s.gif Op woensdag 9 augustus 2017 11:21 schreef Atak het volgende:

[..]

Dan moet je maar minder uitgeven aan make-up en dat soort zooi. Dan heb je misschien geld om elke dag normaal te eten.
45 euro per week is normaal eten hoor :D maar je kunt er niet dahelijks kreeft van eten. Dus hoeveel je uit wil geven ligt eraan wat je wil eten is wat ik bedoel. Ik vind dit een prima bedrag voor eten voor mij
1-Op vrijdag 22 mei 2015 19:53 schreef Working_Class_Hero het volgende:
Niet weten dat Madeliefff KLB godin is en dus alles kan, zelfs jou doen verdwijnen.
2-Ik ben een Rivella...
pi_173015242
quote:
1s.gif Op woensdag 9 augustus 2017 11:25 schreef madeliefff het volgende:

[..]

45 euro per week is normaal eten hoor :D maar je kunt er niet dahelijks kreeft van eten. Ik vind dit een prima bedrag voor eten voor mij
Dan is maar 1,5 per dag. Dan zijn maar 2 paprika's per dag.
  woensdag 9 augustus 2017 @ 11:29:47 #241
380389 madeliefff
soms ook madeboosss
pi_173015276
quote:
1s.gif Op woensdag 9 augustus 2017 11:27 schreef Atak het volgende:

[..]

Dan is maar 1,5 per dag. Dan zijn maar 2 paprika's per dag.
45 gedeeld door 7 is geen 1.50 _O-
Atak ga terug naar je eigen topic. Je eigen topic is al lastig genoeg voor je
1-Op vrijdag 22 mei 2015 19:53 schreef Working_Class_Hero het volgende:
Niet weten dat Madeliefff KLB godin is en dus alles kan, zelfs jou doen verdwijnen.
2-Ik ben een Rivella...
pi_173015546
quote:
10s.gif Op woensdag 9 augustus 2017 11:29 schreef madeliefff het volgende:

[..]

45 gedeeld door 7 is geen 1.50 _O-
Atak ga terug naar je eigen topic. Je eigen topic is al lastig genoeg voor je
Dan nog steeds is het heel weinig. Een normale steak kost al 7-8 euro. Jij hebt maar 6 euro nog wat.
  woensdag 9 augustus 2017 @ 11:44:20 #243
380389 madeliefff
soms ook madeboosss
pi_173015589
quote:
1s.gif Op woensdag 9 augustus 2017 11:42 schreef Atak het volgende:

[..]

Dan nog steeds is het heel weinig.
mss moet je minder gaan eten dikzak
1-Op vrijdag 22 mei 2015 19:53 schreef Working_Class_Hero het volgende:
Niet weten dat Madeliefff KLB godin is en dus alles kan, zelfs jou doen verdwijnen.
2-Ik ben een Rivella...
pi_173015666
quote:
1s.gif Op woensdag 9 augustus 2017 11:44 schreef madeliefff het volgende:

[..]

mss moet je minder gaan eten dikzak
Als je niet elke dag uit blik wilt eten dan is dat gewoon niet genoeg om elke dag normaal en gezond te eten. Ik heb het over kwaliteit hier. Niet kwantiteit, sufkut. :')
  woensdag 9 augustus 2017 @ 11:48:50 #245
380389 madeliefff
soms ook madeboosss
pi_173015679
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 augustus 2017 10:15 schreef SeLang het volgende:

[..]

Welnee man. ¤80 per maand = ca ¤2,60 per dag.

1 soja + lijnzaad brood voor 2 dagen = 1,00 / 2 = 0,50
Olive spread voor 10 dagen = 0,80 / 10 = 0,08
Jam maak je zelf, kost je ~0,03 per dag voor de benodigde suiker
800 gram groente voor 4 dagen = 1,00 / 4 = 0,25
1kg bruine basmati rijst voor 5 dagen = 1,76 / 5 = 0,35
potje saus voor 2 dagen = 1,00 / 2 = 0,50
600 gram kip voor door de rijst voor 6 dagen = 3,60 / 6 = 0,60
1 liter 100% vruchtensap voor 3 dagen = 0,66 / 3 = 0,22

= 2,53 per dag, 2300 kcal

waar koop jij je kip en groente dan? :o
1-Op vrijdag 22 mei 2015 19:53 schreef Working_Class_Hero het volgende:
Niet weten dat Madeliefff KLB godin is en dus alles kan, zelfs jou doen verdwijnen.
2-Ik ben een Rivella...
pi_173015700
Ik ken trouwens ook mensen die 100 euro per maand uitgeven aan boodschappen maar die eten 4 dagen per week buiten de deur. Dan is het niet besparen, maar heb je wel weinig boodschappengeld.
pi_173015800
Diepvriesgroenten ^O^ smaakt 100x beter dan blik en nog goedkoper ook. Vlees in de aanbieding ook in de vriezer. Wil wel grotere vriezer :'(
pi_173015804
quote:
1s.gif Op woensdag 9 augustus 2017 11:48 schreef madeliefff het volgende:

[..]

waar koop jij je kip en groente dan? :o
Gewoon in de winkel. Wat denk jezelf? Denk je dat hij naar een boerderij gaat om zijn eigen kippen te slachten, skinnen en fileren? Misschien een idee voor jou om geld te besparen. _O-
  woensdag 9 augustus 2017 @ 12:04:54 #249
11091 SEMTEX
Mevr. Hoe-die-nie
pi_173016029
Twee volwassenen, twee thuiswonende kinderen van 18 en 20. Weekbudget ong. 120/130 euro.
"Our greatest weakness lies in giving up. The most certain way to succeed is always to try just one more time."
—Thomas A. Edison
  woensdag 9 augustus 2017 @ 12:19:29 #250
42322 MCH
Voyage Voyage
pi_173016346
quote:
2s.gif Op woensdag 9 augustus 2017 12:04 schreef SEMTEX het volgende:
Twee volwassenen, twee thuiswonende kinderen van 18 en 20. Weekbudget ong. 120/130 euro.
Ben jij zo vroeg moeder geworden?
Weihnachtsbaumschmuckausstattungsspezialgeschaeft
abonnementen ibood.com bol.com Gearbest
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')