Oh dan is het helemaal anders. Dat is onderhand meer iets voor de 800/1500 meter zwemmers uit het zwembad.quote:Op donderdag 13 juli 2017 19:40 schreef swimmie86 het volgende:
[..]
Dat zal het zijn ja, is inderdaad veranderd. En volgens mij ook naar 4x1250 meter.
Dat is alvast één tegenstander minder voor Ferryquote:Op vrijdag 14 juli 2017 09:13 schreef heywoodu het volgende:
twitter:MellouliOussama twitterde op woensdag 12-07-2017 om 17:50:43Due to recent injury in training, I'm forced to withdraw my participation to World Championships in Budapest reageer retweet
Dat is helaas niet echt een optie, dat komt niet zo handig uit. Maar met vertraging kijken is ook weer geen grote ramp. Heb ik bij het EK atletiek vorig jaar ook gedaan. Alleen jammer dat ik het topic niet live kan volgen.quote:Op vrijdag 14 juli 2017 09:37 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Of een uur eerder beginnen met werk
Klinkt goedquote:Op vrijdag 14 juli 2017 11:01 schreef DeLuna het volgende:
Boh dat zwembadvan 14 tm 20 augustus zelf daar zwemmen
Vrouwen of mannen?quote:
Mannenquote:Op zaterdag 15 juli 2017 10:04 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Vrouwen of mannen?
Kan helaas niet kijken, werk
Ik ook, maar ik geef de voorrondes de voorkeur boven niksquote:Op zaterdag 15 juli 2017 10:27 schreef DeLuna het volgende:
[..]
Ik geef een finale toch voorkeur voor de voorrondes
Open water 5 km mannenquote:Op zaterdag 15 juli 2017 10:27 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Ik ook, maar ik geef de voorrondes de voorkeur boven niks(er is nu geen finale bezig toch?)
Doen WE het nog een beetje goed? Zijn al even bezig zie ikquote:
Bij de heren doet Nederland niet mee.quote:Op zaterdag 15 juli 2017 10:30 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Doen WE het nog een beetje goed? Zijn al even bezig zie ik
Jammer, dan maar hopen dat mijn Totallympicsvoorspellingsspelletjevoorspelling het goed doetquote:Op zaterdag 15 juli 2017 10:32 schreef swimmie86 het volgende:
[..]
Bij de heren doet Nederland niet mee.
Weertman doet alleen de 10, Schouten de 10 en 25.
Bij de dames doet van Rouwendaal alles, anders verveelt ze zich denk ik.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Noriaki Kasai _O_
Laura Dahlmeier O+
Bruna Moura _O_ O+
quote:Op zaterdag 15 juli 2017 10:35 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Jammer, dan maar hopen dat mijn Totallympicsvoorspellingsspelletjevoorspelling het goed doet
Op dit moment zou ik voor Frankrijk gaanSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.❤ Pino112 ❤ | FeanFan | heywoodugod _O_
Ik heb er ook bar weinig verstand van. Nauwelijks vergelijkingsmateriaal, ik heb voor mijn voorspelling alleen een klein beetje gekeken naar het vorige WK, de Spelen en een wedstrijd in Portugal, waarvan alleen het WK over 5 ipv 10km gingquote:Op zaterdag 15 juli 2017 10:36 schreef DeLuna het volgende:
[..]
Op dit moment zou ik voor Frankrijk gaan
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |