Goed hoor.quote:Op zondag 22 oktober 2017 16:50 schreef heywoodu het volgende:
En de birdie, gedeeld leider weer met Garcia
In ieder geval maakt Joost ook z'n birdie.quote:Op zondag 22 oktober 2017 17:28 schreef heywoodu het volgende:
Garcia maakt 'm, daar gaat de kans om gelijk te komen.
Was een zeer goede poging, maar Garcia is een verdiende winnaar. Joost bekroont een goede week met een goed resultaatquote:Op zondag 22 oktober 2017 17:45 schreef heywoodu het volgende:
Joost een millimetertje van de birdie putt
Klopt:quote:Op donderdag 2 november 2017 13:41 schreef chufi het volgende:
Joost gaat weer goed op de Turkish Airlines Open co-leader op -7 en nog 1 hole te gaan
Kunnen ze morgen lekker Neerlands lullenquote:Op donderdag 2 november 2017 17:29 schreef golfer het volgende:
[..]
Klopt:
Na een foutloze ronde met zeven birdies liep Luiten in Antalya als koploper het clubhuis binnen. Hij sloot de eerste dag af met zeven slagen onder par.
Luiten, die dankzij zijn goede prestatie in Spanje met stip in de tophonderd van de wereld terugkeerde, moet zijn eerste plaats wel delen met de Belg Nicolas Colsaerts en de Zuid-Afrikaan Haydn Porteous.
Nee.quote:Op donderdag 2 november 2017 18:06 schreef chufi het volgende:
Kunnen ze morgen lekker Neerlands lullen
Joos liep vandaag wel met Colsaerts en Porteous. Misschien omdat er maar 78 mensen meededen en er dus geen cut is? Overigens was het niet de laatste flight van de dag, dus geen idee wat de exacte regels waren.quote:Op vrijdag 3 november 2017 13:47 schreef golfer het volgende:
[..]
Nee.
Op dag 2 loop je in dezelfde flight als dag 1. Pas na de cut word je per flight ingedeeld op totaalscore.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |