abonnementen ibood.com bol.com Gearbest
pi_173336208
registreer om deze reclame te verbergen
22 August 2017

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows117517.928.263.952+2.322.4227.311.947.944+1.180.206
2FOK!4365.867.650.164+677.8022.275.150.261+233.460
3osu!4575.520.833.075+3.897.0982.187.266.979+1.250.470
4Reddit3704.811.251.077+1.707.2592.384.089.034+825.429
5StepmaniaOnline2214.064.257.013+2.233.475878.708.484+522.109
6TeamLiquid2333.797.739.480+667.4442.406.197.871+461.099
7Kongregate2623.203.172.385+555.3841.520.643.181+222.998
8LUElinks2113.130.957.317+89.6851.477.156.819+32.360
9Klamm.de1672.939.779.093+309.9701.479.214.267+198.980
10OCN-Overclock.net3032.747.447.794+417.1811.443.986.672+248.955
11Hinnavaatlus1162.649.575.007+323.1671.368.314.271+95.225
1213371412.649.395.226+263.4241.374.044.230+150.669
13What.cd?1802.525.813.579+349.7051.060.455.953+98.336
14PolishTracker1462.416.383.525+252.6011.241.862.800+106.216
15UnofficialLinusTechTips1971.782.660.819+652.8161.315.079.182+351.798
16GAMEFORGEGAMES1031.731.866.381+152.926954.758.689+49.057
17Board8541.714.849.765+42.630598.352.007+19.919
18SwiftIRC871.607.200.490+188.736765.762.192+191.021
19KongregateElite831.376.806.747+170.207502.587.533+53.281
20SWB1041.370.333.149+63.445467.401.447+61.408


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer114.937.9464.065.8782017-08-11 18:46:28
2Jo0Lz108.970.99930.581.8352017-07-28 09:26:00
3Omentuva103.516.03140.052.2552017-08-22 00:05:07
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198476.966.14816.782.5282017-07-18 10:01:02
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.090.57523.962.0832017-07-03 18:33:13
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator59.980.834+11.00023.782.792+1.7502017-08-22 22:52:18
12Apollo1557.844.10922.071.1562017-08-18 11:24:41
13Programmeur57.830.84812.108.6552017-08-21 16:56:49
14CF8756.439.000+23.00022.073.335+4.1112017-08-23 07:21:35
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate51.500.000+100.00017.384.548+20.8762017-08-22 10:47:36
18PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
19Jegorex50.970.118+10.00019.625.723+3.8272017-08-22 18:34:22
20TigerXtrm48.400.110+10.00012.892.881+3.8782017-08-22 22:12:18
21DJMO46.217.7266.429.7902017-08-21 07:42:48
22ezechiel00745.640.20018.538.4032017-08-21 16:59:57
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
27PoisoneIvy42.396.14310.549.0622017-06-30 15:41:55
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33DaFan39.888.406+15.00019.834.403+4.3122017-08-22 16:08:00
34Karina38.835.189+5.63310.486.348+2.3032017-08-23 07:28:52
35DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
36onlogisch37.676.620+479.67512.892.547+193.0812017-08-22 07:35:37
37jhilverda37.061.2968.308.6322017-08-17 09:27:33
38gateway36.674.30815.311.6102017-07-04 20:01:53
39Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
40maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
41Ge4ce35.599.82830.716.4822017-08-19 13:37:41
42SwollyBoy35.500.00019.355.5492017-08-21 15:17:23
43Messina35.350.00029.708.4312017-08-18 22:39:10
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Sjowhan32.675.31918.945.9122017-08-01 10:11:44
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
48SlechtValk31.558.895+5.41611.130.542+4.2532017-08-23 06:59:57
49lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
50Lafyno30.591.5427.056.5072017-08-06 15:50:27
6437
Biep!
pi_173336209

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
136onlogisch37.676.620+479.67512.892.547+193.0812017-08-22 07:35:37
2314+7NLferdiNL2.399.938+196.571886.669+83.3762017-08-22 22:24:00
3129Litso15.273.635+100.0003.813.611+10.8962017-08-22 09:46:25
417Dviate51.500.000+100.00017.384.548+20.8762017-08-22 10:47:36
5105+1heywoodu18.214.623+50.0002.091.194+5.2902017-08-23 07:07:30
6202+1Chris Gamgee9.070.830+50.0004.307.411+30.9292017-08-22 11:23:02
714CF8756.439.000+23.00022.073.335+4.1112017-08-23 07:21:35
856p429.377.595+20.00022.671.589+16.6582017-08-22 23:29:29
933DaFan39.888.406+15.00019.834.403+4.3122017-08-22 16:08:00
1076Posergoth666723.851.505+13.73110.469.374+6.1122017-08-23 01:05:48
11146Party_P13.740.841+13.3858.560.557+3.5522017-08-22 15:58:19
1211commentator59.980.834+11.00023.782.792+1.7502017-08-22 22:52:18
1378Malfoi23.314.306+10.00013.972.960+2.5622017-08-22 16:07:41
1419Jegorex50.970.118+10.00019.625.723+3.8272017-08-22 18:34:22
15256pieterr945.583.866+10.0003.429.394+4.2932017-08-22 21:33:59
1620TigerXtrm48.400.110+10.00012.892.881+3.8782017-08-22 22:12:18
1759SnIpA28.406.825+10.0009.829.020+5.4632017-08-22 17:14:25
1855mufcie29.424.037+7.00016.319.292+3.5312017-08-22 16:32:37
1934Karina38.835.189+5.63310.486.348+2.3032017-08-23 07:28:52
2048SlechtValk31.558.895+5.41611.130.542+4.2532017-08-23 06:59:57
2174Mr. Stewie24.222.554+4.73316.080.325+4.9312017-08-22 15:00:13
22166Nizzno11.933.211+4.35411.118.349+2.4782017-08-22 18:46:38
23114dwerg17.298.280+3.3265.985.537+1.6682017-08-23 06:47:11
2451VinceSTM30.146.908+3.00013.052.240+9832017-08-22 16:40:21
25313timo832.456.378+2.886972.684+8202017-08-22 23:09:36
2695DirkZz19.673.227+2326.976.308+5.0002017-08-22 19:06:31
27154DrNick12.616.600+285.538.810+1342017-08-23 04:00:22
28255jappy-b5.674.5072.946.2292014-01-28 19:09:02
29141Detroit14.191.8832.988.1092015-06-17 16:46:58
3028stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
31230KLTZK7.380.7894.579.7732017-02-25 14:00:59
32315-1RijRechtsStemLinks2.373.7262.980.0972014-08-21 19:46:40
33179Dengaman10.650.0005.198.4622017-08-11 22:40:32
3437jhilverda37.061.2968.308.6322017-08-17 09:27:33
35426Koelie8420.84018.6812015-01-26 15:31:52
36343Dagoduck1.445.907879.4502015-09-29 11:38:14
3785Pino11221.259.4138.652.7262017-08-08 11:07:00
38139JortK14.417.8275.178.2052012-03-05 10:33:31
39398totaaltom301.156393.0652016-06-21 18:35:17
40348K4rJ4kC1.183.3231.029.8872014-06-27 15:53:00
41242ItsMozy6.677.3922.405.2652012-06-24 17:42:46
42127RainofDeath15.931.7477.951.7832014-12-23 22:59:34
43379Brammetje94600.000227.3472016-09-22 11:30:03
44268ChaosRien4.349.0942.894.1432017-04-12 14:35:57
45136Maginneke14.677.48425.657.8172017-06-27 11:41:12
46187Nitz10.239.6401.503.5442012-04-14 10:33:40
4796Lloris9219.467.7709.802.2372017-08-21 11:35:10
4882hole198822.115.62419.257.6562017-07-16 02:19:49
49269LeeGuan4.328.2303.261.0082015-03-13 16:49:55
508Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11200.777.306+10.02859.671.821+4.012
2 DIG10169.542.846+10.00075.300.939+4.293
3 ONZ7150.062.156+21.00063.306.962+7.213
4 Frontpage8132.836.41643.669.594
5 MUZ381.533.338+3.32615.495.194+1.668
6 VBL670.402.522+23224.313.217+5.000
7 CREW262.452.68517.842.772
8 WGR356.130.923+4.35445.044.836+2.478
9 KLB625.185.231+196.57110.339.437+83.376
10 TVR223.253.62719.764.410
11 GAM416.656.7227.925.767
12 PTA215.074.1824.634.532
13 GC.2813.59395.230
12257
Biep!
pi_173355382
23 August 2017

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows117517.930.208.673+1.944.7217.312.821.302+873.358
2FOK!4365.868.261.164+611.0002.275.464.040+313.779
3osu!4575.524.539.619+3.706.5442.188.730.722+1.463.743
4Reddit3704.813.125.235+1.874.1582.384.929.050+840.016
5StepmaniaOnline2214.067.075.755+2.818.742879.350.372+641.888
6TeamLiquid2333.798.392.381+652.9012.406.507.001+309.130
7Kongregate2623.203.707.959+535.5741.520.995.339+352.158
8LUElinks2113.131.068.429+111.1121.477.202.942+46.123
9Klamm.de1672.939.976.798+197.7051.479.306.248+91.981
10OCN-Overclock.net3032.748.003.771+555.9771.444.242.399+255.727
11Hinnavaatlus1162.649.898.899+323.8921.368.753.665+439.394
1213371412.649.692.401+297.1751.374.143.413+99.183
13What.cd?1802.526.394.969+581.3901.060.662.160+206.207
14PolishTracker1462.416.626.686+243.1611.242.071.122+208.322
15UnofficialLinusTechTips1971.783.510.949+850.1301.315.545.385+466.203
16GAMEFORGEGAMES1031.731.989.468+123.087954.848.645+89.956
17Board8541.714.905.046+55.281598.382.083+30.076
18SwiftIRC871.607.497.146+296.656765.891.156+128.964
19KongregateElite831.376.970.037+163.290502.658.812+71.279
20SWB1041.370.401.742+68.593467.434.843+33.396


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer114.937.9464.065.8782017-08-11 18:46:28
2Jo0Lz108.970.99930.581.8352017-07-28 09:26:00
3Omentuva103.566.031+50.00040.074.093+21.8382017-08-23 16:42:07
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198476.966.14816.782.5282017-07-18 10:01:02
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.090.57523.962.0832017-07-03 18:33:13
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator59.983.834+3.00023.785.610+2.8182017-08-23 23:04:21
12Apollo1557.894.109+50.00022.094.801+23.6452017-08-23 14:44:59
13Programmeur57.880.848+50.00012.119.413+10.7582017-08-24 01:54:54
14CF8756.448.000+9.00022.076.271+2.9362017-08-24 07:36:16
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate51.500.00017.384.5482017-08-22 10:47:36
18PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
19Jegorex50.980.118+10.00019.630.018+4.2952017-08-23 23:54:07
20TigerXtrm48.410.110+10.00012.900.403+7.5222017-08-23 21:15:42
21DJMO46.217.7266.429.7902017-08-21 07:42:48
22ezechiel00745.690.200+50.00018.550.022+11.6192017-08-23 20:48:24
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
27PoisoneIvy42.396.14310.549.0622017-06-30 15:41:55
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33DaFan39.913.406+25.00019.840.430+6.0272017-08-23 16:31:03
34Karina38.835.646+45710.486.400+522017-08-23 16:39:19
35DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
36onlogisch37.676.62012.892.5472017-08-22 07:35:37
37jhilverda37.061.2968.308.6322017-08-17 09:27:33
38gateway36.674.30815.311.6102017-07-04 20:01:53
39Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
40maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
41Ge4ce35.599.82830.716.4822017-08-19 13:37:41
42SwollyBoy35.500.00019.355.5492017-08-21 15:17:23
43Messina35.350.00029.708.4312017-08-18 22:39:10
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Sjowhan32.675.31918.945.9122017-08-01 10:11:44
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
48SlechtValk31.561.548+2.65311.131.423+8812017-08-24 01:10:01
49lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
50Lafyno30.591.5427.056.5072017-08-06 15:50:27
20449
Biep!
pi_173355385
registreer om deze reclame te verbergen

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1130+1DrPhibes15.054.570+50.0009.421.839+102.8062017-08-23 19:46:28
213Programmeur57.880.848+50.00012.119.413+10.7582017-08-24 01:54:54
3226superworm7.493.483+50.0002.122.456+12.9052017-08-23 17:33:23
412Apollo1557.894.109+50.00022.094.801+23.6452017-08-23 14:44:59
5215+1War Hero from the Past8.317.600+50.0003.366.366+18.7922017-08-23 12:36:12
63Omentuva103.566.031+50.00040.074.093+21.8382017-08-23 16:42:07
7117Twinky16.664.415+50.0007.088.702+22.0782017-08-23 14:39:13
8265hhenrieke4.784.563+50.0001.979.683+22.3022017-08-23 12:32:30
922ezechiel00745.690.200+50.00018.550.022+11.6192017-08-23 20:48:24
1033DaFan39.913.406+25.00019.840.430+6.0272017-08-23 16:31:03
1178Malfoi23.334.306+20.00013.978.521+5.5612017-08-23 17:34:47
1259SnIpA28.421.825+15.0009.833.587+4.5672017-08-23 16:43:37
1376Posergoth666723.862.288+10.78310.474.725+5.3512017-08-24 01:05:50
14146Party_P13.751.129+10.2888.564.797+4.2402017-08-23 15:58:21
1519Jegorex50.980.118+10.00019.630.018+4.2952017-08-23 23:54:07
1656p429.387.595+10.00022.676.671+5.0822017-08-23 19:09:28
1720TigerXtrm48.410.110+10.00012.900.403+7.5222017-08-23 21:15:42
1814CF8756.448.000+9.00022.076.271+2.9362017-08-24 07:36:16
1974Mr. Stewie24.230.573+8.01916.085.719+5.3942017-08-23 15:00:03
2055mufcie29.432.037+8.00016.326.465+7.1732017-08-24 07:11:10
21228+119hunter917.394.183+7.2669.340.979+1.4402017-08-23 17:04:31
22166Nizzno11.939.519+6.30811.119.975+1.6262017-08-23 22:00:04
23314NLferdiNL2.405.039+5.101888.537+1.8682017-08-23 10:10:58
2411commentator59.983.834+3.00023.785.610+2.8182017-08-23 23:04:21
2548SlechtValk31.561.548+2.65311.131.423+8812017-08-24 01:10:01
2634Karina38.835.646+45710.486.400+522017-08-23 16:39:19
27154DrNick12.616.725+1255.539.013+2032017-08-24 04:00:23
28298[email protected]3.134.669941.0622012-12-27 22:10:28
29158msnippe12.357.8663.653.1702015-02-24 00:00:23
3088Boer22221.070.4676.399.9142017-07-21 17:22:40
31401noodgang274.470140.6342015-12-14 12:02:26
32321sanderosta2.235.653804.2562013-01-27 14:13:06
33109VixenFromHell17.586.6136.726.2572014-03-30 17:50:24
3461Eronymus28.297.66414.315.7732016-02-27 12:23:19
35390KingOfThePotatoPeople420.810151.5982017-08-19 22:42:06
36421Ajacied42281.27524.7602012-06-06 11:43:16
37119jimcom8916.361.1934.271.3652017-08-18 13:23:20
38431VinceAdvance9.6161.9902012-08-19 23:19:27
39201yorP9.080.0362.713.5562012-07-03 18:56:09
40161Deviant112.182.6254.417.0272015-07-22 22:14:07
41418zomming mr.saturn108.60618.9452013-04-20 19:47:53
4269vaarsuvius25.558.30510.701.0862017-04-26 13:59:33
43271Thienv4.287.1704.108.0012012-02-02 18:49:04
4458Janetje28.647.18119.686.4112017-01-25 21:34:14
45413ricohageman147.54382.3542013-09-02 21:26:26
46184Burnaboy10.394.6355.348.1442014-07-19 21:16:43
4781automatic_22.823.0904.636.0172015-08-31 22:36:54
48249ILCILA-36.144.7032.008.1192017-01-05 11:53:27
49297Buckel3.149.8434.684.7392012-12-23 21:39:01
50267Prinseska4.461.6711.542.3942014-09-10 14:05:58

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11200.787.431+10.12559.679.546+7.725
2 DIG10169.592.846+50.00075.324.584+23.645
3 ONZ7150.080.156+18.00063.314.347+7.385
4 Frontpage8132.886.416+50.00043.682.499+12.905
5 MUZ381.533.33815.495.194
6 VBL670.402.52224.313.217
7 CREW262.452.68517.842.772
8 WGR356.137.231+6.30845.046.462+1.626
9 KLB625.190.332+5.10110.341.305+1.868
10 TVR223.253.62719.764.410
11 GAM416.656.7227.925.767
12 PTA215.074.1824.634.532
13 GC.2813.59395.230
12409
Biep!
pi_173378960
24 August 2017

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows117517.932.832.272+2.623.5997.313.901.679+1.080.377
2FOK!4365.868.876.431+615.2672.275.818.413+354.373
3osu!4575.528.179.131+3.639.5122.190.153.040+1.422.318
4Reddit3704.814.808.547+1.683.3122.385.773.840+844.790
5StepmaniaOnline2214.070.195.032+3.119.277879.895.228+544.856
6TeamLiquid2333.798.844.186+451.8052.406.767.626+260.625
7Kongregate2623.204.400.070+692.1111.521.483.510+488.171
8LUElinks2113.131.220.004+151.5751.477.252.771+49.829
9Klamm.de1672.940.312.562+335.7641.479.444.194+137.946
10OCN-Overclock.net3032.748.432.002+428.2311.444.423.555+181.156
11Hinnavaatlus1162.650.349.723+450.8241.368.898.973+145.308
1213371412.650.090.158+397.7571.374.353.496+210.083
13What.cd?1802.526.782.452+387.4831.061.057.259+395.099
14PolishTracker1462.417.001.046+374.3601.242.196.702+125.580
15UnofficialLinusTechTips1971.784.380.920+869.9711.316.016.943+471.558
16GAMEFORGEGAMES1031.732.215.962+226.494954.982.478+133.833
17Board8541.715.062.006+156.960598.430.265+48.182
18SwiftIRC871.607.670.784+173.638765.971.589+80.433
19KongregateElite831.377.136.547+166.510502.739.647+80.835
20SWB1041.370.504.509+102.767467.496.001+61.158


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer114.937.9464.065.8782017-08-11 18:46:28
2Jo0Lz108.970.99930.581.8352017-07-28 09:26:00
3Omentuva103.566.03140.074.0932017-08-23 16:42:07
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198476.966.14816.782.5282017-07-18 10:01:02
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.090.57523.962.0832017-07-03 18:33:13
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator59.989.834+6.00023.789.299+3.6892017-08-24 15:52:07
12Apollo1557.894.10922.094.8012017-08-23 14:44:59
13Programmeur57.880.84812.119.4132017-08-24 01:54:54
14CF8756.466.000+18.00022.079.276+3.0052017-08-24 16:33:24
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate51.550.000+50.00017.394.219+9.6712017-08-24 15:18:48
18PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
19Jegorex50.990.118+10.00019.635.353+5.3352017-08-25 02:39:04
20TigerXtrm48.435.110+25.00012.913.388+12.9852017-08-25 02:58:12
21DJMO46.217.7266.429.7902017-08-21 07:42:48
22ezechiel00745.690.20018.550.0222017-08-23 20:48:24
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
27PoisoneIvy42.396.14310.549.0622017-06-30 15:41:55
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33DaFan39.923.406+10.00019.846.387+5.9572017-08-24 15:30:10
34Karina38.843.487+7.84110.491.423+5.0232017-08-25 07:28:08
35DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
36onlogisch37.676.62012.892.5472017-08-22 07:35:37
37jhilverda37.061.2968.308.6322017-08-17 09:27:33
38gateway36.674.30815.311.6102017-07-04 20:01:53
39Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
40maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
41Ge4ce35.599.82830.716.4822017-08-19 13:37:41
42SwollyBoy35.500.00019.355.5492017-08-21 15:17:23
43Messina35.350.00029.708.4312017-08-18 22:39:10
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Sjowhan32.675.31918.945.9122017-08-01 10:11:44
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
48SlechtValk31.565.343+3.79511.136.793+5.3702017-08-25 01:50:21
49lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
50Lafyno30.591.5427.056.5072017-08-06 15:50:27
1153
Biep!
pi_173378963

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1177+1Drizzt10.900.000+100.0003.843.144+42.3052017-08-24 18:57:12
2215War Hero from the Past8.367.600+50.0003.379.999+13.6332017-08-24 23:51:28
3110Puala17.476.928+50.0005.478.471+14.6122017-08-24 14:35:00
494ursel19.890.255+50.0008.579.478+16.1512017-08-24 09:52:37
517Dviate51.550.000+50.00017.394.219+9.6712017-08-24 15:18:48
6105heywoodu18.264.623+50.0002.098.027+6.8332017-08-24 19:03:02
7143s10eke14.137.719+45.04715.728.608+155.8352017-08-24 21:25:15
820TigerXtrm48.435.110+25.00012.913.388+12.9852017-08-25 02:58:12
9222+1Bitlord7.667.059+21.6142.474.187+2.4312017-08-25 00:20:48
1059SnIpA28.441.825+20.0009.841.446+7.8592017-08-24 23:11:51
1178Malfoi23.354.306+20.00013.983.093+4.5722017-08-24 17:29:20
1214CF8756.466.000+18.00022.079.276+3.0052017-08-24 16:33:24
1355mufcie29.445.037+13.00016.334.650+8.1852017-08-24 22:23:04
14314NLferdiNL2.417.859+12.820893.382+4.8452017-08-24 09:25:30
1574Mr. Stewie24.241.493+10.92016.089.408+3.6892017-08-24 15:00:10
1619Jegorex50.990.118+10.00019.635.353+5.3352017-08-25 02:39:04
1733DaFan39.923.406+10.00019.846.387+5.9572017-08-24 15:30:10
1851VinceSTM30.156.908+10.00013.054.069+1.8292017-08-24 17:27:17
19146Party_P13.760.871+9.7428.568.162+3.3652017-08-24 15:58:23
20410Nielske013167.708+9.377109.659+2.4652017-08-24 08:28:01
2134Karina38.843.487+7.84110.491.423+5.0232017-08-25 07:28:08
2211commentator59.989.834+6.00023.789.299+3.6892017-08-24 15:52:07
23350talentt1.151.426+5.000639.340+5.8772017-08-24 12:14:40
2448SlechtValk31.565.343+3.79511.136.793+5.3702017-08-25 01:50:21
25166Nizzno11.942.409+2.89011.121.526+1.5512017-08-24 22:00:18
26248SleepSub6.399.858+2.0002.629.593+1.6812017-08-24 11:28:42
2795DirkZz19.674.808+1.5816.981.308+5.0002017-08-24 20:13:15
28154DrNick12.617.365+6405.539.633+6202017-08-25 04:00:23
29277dimmak4.104.1361.991.9142017-08-01 09:30:47
30159Comgenie12.286.8851.408.0732013-03-09 14:12:25
31319AMDFreak2.283.968715.3582013-04-29 14:46:43
32126dekkered16.017.2257.479.5492013-04-15 12:17:29
33370Mevrouw_voor_jou763.34371.4712017-04-10 17:06:31
34232NJ7.343.8845.105.0732012-04-25 09:04:23
3518PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
36302SMNL2.983.1084.730.4832015-05-30 20:53:40
37128Vetheid15.437.7675.642.8702014-11-19 19:17:54
38279Rockfire4.053.7852.021.4652014-04-10 16:34:30
3932Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
4043Messina35.350.00029.708.4312017-08-18 22:39:10
41188vosotros10.220.7089.610.0652012-02-18 09:06:01
42407charmed_angel188.403118.1842013-12-19 00:02:01
43117Twinky16.664.4157.088.7022017-08-23 14:39:13
44367mrintjuh793.788232.4902012-10-09 21:20:21
45203totally-insane9.052.7605.895.3422015-02-26 22:58:55
46252Limedust5.845.0731.998.8602015-08-12 13:29:41
4786Dr_Flash21.073.42217.325.0372017-07-20 09:01:58
4899Dven18.849.3063.151.5332013-08-30 07:38:05
49205josvg8.914.0711.878.2212014-10-12 00:41:26
50414leocarch146.03750.8072014-05-19 11:10:51

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11200.813.071+25.64059.693.151+13.605
2 DIG10169.644.846+52.00075.342.416+17.832
3 ONZ7150.106.156+26.00063.325.895+11.548
4 Frontpage8132.886.41643.682.499
5 MUZ381.533.33815.495.194
6 VBL670.504.103+101.58124.360.522+47.305
7 CREW262.452.68517.842.772
8 WGR356.140.121+2.89045.048.013+1.551
9 KLB625.203.152+12.82010.346.150+4.845
10 TVR223.253.62719.764.410
11 GAM416.656.7227.925.767
12 PTA215.095.796+21.6144.636.963+2.431
13 GC.2813.59395.230
2022
Biep!
pi_173399307
registreer om deze reclame te verbergen
25 August 2017

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows117517.935.019.999+2.187.7277.314.960.340+1.058.661
2FOK!4365.869.630.354+753.9232.276.207.832+389.419
3osu!4575.531.430.452+3.251.3212.191.406.749+1.253.709
4Reddit3704.817.588.690+2.780.1432.386.875.565+1.101.725
5StepmaniaOnline2214.073.108.457+2.913.425880.554.072+658.844
6TeamLiquid234+13.808.710.512+9.866.3262.435.088.237+28.320.611
7Kongregate2623.205.815.003+1.414.9331.521.938.865+455.355
8LUElinks2113.131.352.745+132.7411.477.371.687+118.916
9Klamm.de1672.940.501.374+188.8121.479.576.434+132.240
10OCN-Overclock.net3032.748.850.387+418.3851.444.561.617+138.062
11Hinnavaatlus1162.650.660.349+310.6261.369.443.000+544.027
1213371412.650.578.064+487.9061.374.590.443+236.947
13What.cd?1802.527.122.306+339.8541.061.339.470+282.211
14PolishTracker1462.417.206.091+205.0451.242.323.420+126.718
15UnofficialLinusTechTips1971.785.031.289+650.3691.316.304.819+287.876
16GAMEFORGEGAMES1031.732.376.754+160.792955.075.428+92.950
17Board8541.715.115.785+53.779598.452.715+22.450
18SwiftIRC871.607.749.061+78.277766.029.941+58.352
19KongregateElite831.377.350.620+214.073502.813.191+73.544
20SWB1041.370.599.510+95.001467.544.137+48.136


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer114.937.9464.065.8782017-08-11 18:46:28
2Jo0Lz108.970.99930.581.8352017-07-28 09:26:00
3Omentuva103.616.031+50.00040.124.980+50.8872017-08-26 01:09:08
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198476.966.14816.782.5282017-07-18 10:01:02
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.090.57523.962.0832017-07-03 18:33:13
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator60.001.834+12.00023.796.761+7.4622017-08-25 16:48:28
12Apollo1557.921.014+26.90522.107.260+12.4592017-08-25 11:56:48
13Programmeur57.880.84812.119.4132017-08-24 01:54:54
14CF8756.479.000+13.00022.081.991+2.7152017-08-25 15:50:51
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate51.550.00017.394.2192017-08-24 15:18:48
18PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
19Jegorex51.000.118+10.00019.637.556+2.2032017-08-25 18:46:11
20TigerXtrm48.445.110+10.00012.915.636+2.2482017-08-26 00:17:48
21DJMO46.217.7266.429.7902017-08-21 07:42:48
22ezechiel00745.690.20018.550.0222017-08-23 20:48:24
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
27PoisoneIvy42.396.14310.549.0622017-06-30 15:41:55
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33DaFan39.943.406+20.00019.853.854+7.4672017-08-25 15:59:14
34Karina38.845.487+2.00010.493.470+2.0472017-08-25 19:05:23
35DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
36onlogisch37.676.62012.892.5472017-08-22 07:35:37
37jhilverda37.061.2968.308.6322017-08-17 09:27:33
38gateway36.674.30815.311.6102017-07-04 20:01:53
39Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
40maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
41Ge4ce35.599.82830.716.4822017-08-19 13:37:41
42SwollyBoy35.500.00019.355.5492017-08-21 15:17:23
43Messina35.350.00029.708.4312017-08-18 22:39:10
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Sjowhan32.675.31918.945.9122017-08-01 10:11:44
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
48SlechtValk31.574.797+9.45411.142.906+6.1132017-08-26 04:04:02
49lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
50Lafyno30.591.5427.056.5072017-08-06 15:50:27
16515
Biep!
pi_173399311

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1129Litso15.373.635+100.0003.829.502+15.8912017-08-25 21:53:27
2171LyndAZ11.738.759+55.5554.609.905+23.2262017-08-26 00:47:04
363ssmm98726.778.418+50.0008.903.825+40.0672017-08-25 18:29:59
496Lloris9219.517.770+50.0009.817.528+15.2912017-08-25 11:57:23
595DirkZz19.724.808+50.0007.002.795+21.4872017-08-25 10:56:26
63Omentuva103.616.031+50.00040.124.980+50.8872017-08-26 01:09:08
7360+2Erwa980.408+50.000211.034+11.7502017-08-25 21:55:30
8268+2backline94.361.487+50.00025.217.376+50.8612017-08-26 01:44:12
9331+3ijs_beer1.686.705+40.1301.008.889+19.3352017-08-25 21:34:14
10314NLferdiNL2.451.825+33.966904.665+11.2832017-08-25 13:49:54
11181+1EJlol10.542.839+33.0205.663.727+50.0002017-08-25 16:14:07
1212Apollo1557.921.014+26.90522.107.260+12.4592017-08-25 11:56:48
13382+1Jovatov550.000+25.00046.994+3.0122017-08-25 14:15:04
1433DaFan39.943.406+20.00019.853.854+7.4672017-08-25 15:59:14
1559SnIpA28.456.825+15.0009.844.632+3.1862017-08-25 18:30:11
1622819hunter917.407.553+13.3709.349.245+8.2662017-08-25 14:23:41
1714CF8756.479.000+13.00022.081.991+2.7152017-08-25 15:50:51
1811commentator60.001.834+12.00023.796.761+7.4622017-08-25 16:48:28
1920TigerXtrm48.445.110+10.00012.915.636+2.2482017-08-26 00:17:48
2019Jegorex51.000.118+10.00019.637.556+2.2032017-08-25 18:46:11
2178Malfoi23.364.306+10.00013.985.571+2.4782017-08-25 16:14:09
2248SlechtValk31.574.797+9.45411.142.906+6.1132017-08-26 04:04:02
23166Nizzno11.949.267+6.85811.126.066+4.5402017-08-25 22:00:03
24146Party_P13.766.453+5.5828.569.766+1.6042017-08-25 15:57:48
25313timo832.460.467+4.089974.701+2.0172017-08-25 23:13:12
2655mufcie29.448.037+3.00016.337.486+2.8362017-08-25 20:15:08
2774Mr. Stewie24.244.245+2.75216.096.598+7.1902017-08-25 09:34:38
2834Karina38.845.487+2.00010.493.470+2.0472017-08-25 19:05:23
29114dwerg17.300.210+1.9305.987.018+1.4812017-08-25 08:32:22
30154DrNick12.617.677+3125.539.650+172017-08-26 04:00:23
31437JRoy000000-00-00 00:00:00
32289netsplitter3.526.7752.080.5412017-08-11 12:00:10
33393Georg_of_the_Jungle390.828110.6062013-08-05 09:50:12
3431Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
35316MrManuel2.359.5012.007.7202013-09-10 08:24:58
3671CasB25.437.76115.724.8912017-08-18 13:39:05
37351LittleBrownie1.141.172525.8962014-10-16 22:59:13
38194Yoghi9.677.4107.277.8992012-07-24 04:12:21
399Phoef65.090.57523.962.0832017-07-03 18:33:13
40372Saso666.383260.2272017-07-02 15:40:15
41182-1dynamic99910.540.5703.966.5752013-07-21 12:54:32
42192Syntus9.763.2255.969.0052012-03-13 18:26:47
43248SleepSub6.399.8582.629.5932017-08-24 11:28:42
4456p429.387.59522.676.6712017-08-23 19:09:28
45384kilozout502.654419.9522012-04-18 19:47:25
46111Qwrtje17.418.4435.594.1432012-01-11 20:57:35
47349ueberduitser1.163.1311.369.3932016-06-28 15:56:38
48145liesje197913.783.4522.916.8742014-05-30 15:01:56
49419atractor96.01774.1582012-07-02 16:02:53
5042SwollyBoy35.500.00019.355.5492017-08-21 15:17:23

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11200.823.383+10.31259.695.416+2.265
2 DIG10169.671.751+26.90575.354.875+12.459
3 ONZ7150.133.156+27.00063.336.543+10.648
4 Frontpage8132.941.971+55.55543.705.725+23.226
5 MUZ381.535.268+1.93015.496.675+1.481
6 VBL670.554.103+50.00024.382.009+21.487
7 CREW262.452.68517.842.772
8 WGR356.146.979+6.85845.052.553+4.540
9 KLB625.237.118+33.96610.357.433+11.283
10 TVR223.253.62719.764.410
11 GAM416.656.7227.925.767
12 PTA215.095.7964.636.963
13 GC.2813.59395.230
214
Biep!
pi_173415688
26 August 2017

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows117517.936.220.038+1.200.0397.315.607.057+646.717
2FOK!4365.869.991.882+361.5282.276.322.903+115.071
3osu!4575.535.557.908+4.127.4562.192.971.050+1.564.301
4Reddit3704.819.078.634+1.489.9442.387.533.377+657.812
5StepmaniaOnline2214.076.820.799+3.712.342881.271.491+717.419
6TeamLiquid2343.809.304.219+593.7072.435.495.567+407.330
7Kongregate2623.206.263.826+448.8231.522.167.669+228.804
8LUElinks2113.131.603.334+250.5891.477.474.635+102.948
9Klamm.de1672.940.728.953+227.5791.479.694.952+118.518
10OCN-Overclock.net3032.749.241.881+391.4941.444.787.347+225.730
11Hinnavaatlus1162.650.902.818+242.4691.369.543.550+100.550
1213371412.650.781.781+203.7171.374.642.779+52.336
13What.cd?1802.527.561.135+438.8291.061.643.270+303.800
14PolishTracker1462.417.270.520+64.4291.242.343.742+20.322
15UnofficialLinusTechTips1971.785.902.266+870.9771.316.664.840+360.021
16GAMEFORGEGAMES1031.732.487.126+110.372955.159.882+84.454
17Board8541.715.123.849+8.064598.461.378+8.663
18SwiftIRC871.607.904.563+155.502766.150.020+120.079
19KongregateElite831.377.567.296+216.676502.975.417+162.226
20SWB1041.370.744.481+144.971467.617.542+73.405


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer114.937.9464.065.8782017-08-11 18:46:28
2Jo0Lz108.970.99930.581.8352017-07-28 09:26:00
3Omentuva103.616.03140.124.9802017-08-26 01:09:08
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198476.966.14816.782.5282017-07-18 10:01:02
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.090.57523.962.0832017-07-03 18:33:13
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator60.004.834+3.00023.798.419+1.6582017-08-26 23:40:22
12Apollo1557.924.335+3.32122.109.256+1.9962017-08-26 17:12:44
13Programmeur57.880.84812.119.4132017-08-24 01:54:54
14CF8756.479.00022.081.9912017-08-25 15:50:51
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate51.550.00017.394.2192017-08-24 15:18:48
18PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
19Jegorex51.010.118+10.00019.641.035+3.4792017-08-26 15:14:18
20TigerXtrm48.465.110+20.00012.926.036+10.4002017-08-27 01:23:46
21DJMO46.327.791+110.0656.440.949+11.1592017-08-26 16:54:17
22ezechiel00745.690.20018.550.0222017-08-23 20:48:24
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
27PoisoneIvy42.396.14310.549.0622017-06-30 15:41:55
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33DaFan39.943.40619.853.8542017-08-25 15:59:14
34Karina38.848.949+3.46210.497.464+3.9942017-08-26 17:14:43
35DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
36onlogisch37.676.62012.892.5472017-08-22 07:35:37
37jhilverda37.061.2968.308.6322017-08-17 09:27:33
38gateway36.674.30815.311.6102017-07-04 20:01:53
39Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
40maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
41Ge4ce35.604.828+5.00030.724.455+7.9732017-08-26 11:58:52
42SwollyBoy35.500.00019.355.5492017-08-21 15:17:23
43Messina35.362.500+12.50029.718.210+9.7792017-08-26 12:48:05
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Sjowhan32.675.31918.945.9122017-08-01 10:11:44
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
48SlechtValk31.582.179+7.38211.144.553+1.6472017-08-27 00:00:13
49lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
50Lafyno30.591.5427.056.5072017-08-06 15:50:27
20136
Biep!
pi_173415690

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
121DJMO46.327.791+110.0656.440.949+11.1592017-08-26 16:54:17
2103+2heywoodu18.364.623+100.0002.110.357+12.3302017-08-27 00:20:50
3215War Hero from the Past8.417.600+50.0003.388.584+8.5852017-08-26 20:45:58
420TigerXtrm48.465.110+20.00012.926.036+10.4002017-08-27 01:23:46
543Messina35.362.500+12.50029.718.210+9.7792017-08-26 12:48:05
659SnIpA28.466.825+10.0009.847.361+2.7292017-08-26 23:14:06
719Jegorex51.010.118+10.00019.641.035+3.4792017-08-26 15:14:18
848SlechtValk31.582.179+7.38211.144.553+1.6472017-08-27 00:00:13
922819hunter917.414.921+7.3689.369.868+20.6232017-08-26 16:32:27
1084trainfreak21.520.862+5.9835.801.120+1.9962017-08-26 08:22:50
1141Ge4ce35.604.828+5.00030.724.455+7.9732017-08-26 11:58:52
12166Nizzno11.953.839+4.57211.127.400+1.3342017-08-26 22:00:43
1334Karina38.848.949+3.46210.497.464+3.9942017-08-26 17:14:43
1412Apollo1557.924.335+3.32122.109.256+1.9962017-08-26 17:12:44
1511commentator60.004.834+3.00023.798.419+1.6582017-08-26 23:40:22
1674Mr. Stewie24.246.574+2.32916.106.503+9.9052017-08-26 13:05:56
17154DrNick12.619.747+2.0705.541.357+1.7072017-08-27 04:00:28
1855mufcie29.450.037+2.00016.339.726+2.2402017-08-26 13:40:51
19313timo832.461.857+1.390975.297+5962017-08-26 23:08:04
20114dwerg17.301.296+1.0865.987.959+9412017-08-26 11:53:23
21181EJlol10.542.8395.663.7272017-08-25 16:14:07
2216SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
23248SleepSub6.399.8582.629.5932017-08-24 11:28:42
24384kilozout502.654419.9522012-04-18 19:47:25
25246Frenkje6.562.5262.888.3432013-07-20 10:56:20
26150Jojogirl13.234.2427.994.0632015-01-31 15:31:10
27349ueberduitser1.163.1311.369.3932016-06-28 15:56:38
28419atractor96.01774.1582012-07-02 16:02:53
2979ChristiaaNL23.194.04010.942.1192017-08-15 09:58:06
30381Scrummie1559.469123.6312017-04-10 19:24:08
31325Cobratjuh1.920.469564.5632017-06-15 16:51:16
32281RobinMengerink3.878.5432.833.1202017-08-08 23:44:40
33240IceDustbin6.951.2803.076.0592016-11-29 09:54:32
34437JRoy000000-00-00 00:00:00
35163Bowilde12.132.7515.433.8392012-12-15 15:03:07
3654Xuavis29.639.91010.963.5922013-11-26 10:31:55
37393Georg_of_the_Jungle390.828110.6062013-08-05 09:50:12
38125d4v1d16.134.7164.277.2992017-08-08 19:44:55
39316MrManuel2.359.5012.007.7202013-09-10 08:24:58
40283Shoalin3.820.2776.819.1102015-07-29 10:04:25
41351LittleBrownie1.141.172525.8962014-10-16 22:59:13
42146Party_P13.766.4538.569.7662017-08-25 15:57:48
4322ezechiel00745.690.20018.550.0222017-08-23 20:48:24
4470Intrepidity25.507.9236.431.1222013-09-20 15:55:00
45372Saso666.383260.2272017-07-02 15:40:15
4624Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
47430Compnerd2511.7901.6972014-04-11 21:49:26
48326Marcel-o1.898.228608.1872017-08-18 16:57:15
49207hi_flyer8.847.7124.218.0562017-08-21 17:06:19
5067rickmans26.339.4227.610.6232015-10-02 07:29:35

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11200.845.453+22.07059.707.523+12.107
2 DIG10169.675.072+3.32175.356.871+1.996
3 ONZ7150.146.156+13.00063.340.930+4.387
4 Frontpage8132.941.97143.705.725
5 MUZ381.536.354+1.08615.497.616+941
6 VBL670.554.10324.382.009
7 CREW262.562.750+110.06517.853.931+11.159
8 WGR356.164.051+17.07245.063.666+11.113
9 KLB625.237.11810.357.433
10 TVR223.253.62719.764.410
11 GAM416.656.7227.925.767
12 PTA215.095.7964.636.963
13 GC.2813.59395.230
13832
Biep!
pi_173437503
27 August 2017

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows117517.938.093.239+1.873.2017.316.620.954+1.013.897
2FOK!4365.870.620.118+628.2362.277.312.413+989.510
3osu!4575.539.985.760+4.427.8522.194.424.166+1.453.116
4Reddit371+14.836.827.557+17.748.9232.403.714.284+16.180.907
5StepmaniaOnline2214.081.367.141+4.546.342881.922.071+650.580
6TeamLiquid2343.809.820.744+516.5252.435.901.804+406.237
7Kongregate2623.208.705.108+2.441.2821.522.634.142+466.473
8LUElinks2113.131.726.466+123.1321.477.515.208+40.573
9Klamm.de1672.940.911.408+182.4551.479.789.694+94.742
10OCN-Overclock.net3032.749.520.362+278.4811.445.006.164+218.817
11(+1)13371412.651.219.535+437.7541.374.814.208+171.429
12(-1)Hinnavaatlus1162.651.073.329+170.5111.369.625.123+81.573
13What.cd?179-12.511.597.795-15.963.3401.046.440.075-15.203.195
14PolishTracker1462.417.359.226+88.7061.242.369.326+25.584
15UnofficialLinusTechTips1971.786.494.506+592.2401.316.944.080+279.240
16GAMEFORGEGAMES1031.732.584.180+97.054955.227.416+67.534
17Board8541.715.228.972+105.123598.492.034+30.656
18SwiftIRC871.607.941.423+36.860766.206.680+56.660
19KongregateElite831.377.749.231+181.935503.215.316+239.899
20SWB1041.370.758.596+14.115467.622.474+4.932


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer114.937.9464.065.8782017-08-11 18:46:28
2Jo0Lz108.970.99930.581.8352017-07-28 09:26:00
3Omentuva103.666.031+50.00040.148.597+23.6172017-08-27 20:25:09
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198476.966.14816.782.5282017-07-18 10:01:02
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.090.57523.962.0832017-07-03 18:33:13
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator60.015.834+11.00023.802.504+4.0852017-08-28 06:26:22
12Apollo1557.937.156+12.82122.120.325+11.0692017-08-27 17:00:55
13Programmeur57.930.848+50.00012.130.082+10.6692017-08-28 01:36:08
14CF8756.479.00022.081.9912017-08-25 15:50:51
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate51.550.00017.394.2192017-08-24 15:18:48
18PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
19Jegorex51.020.118+10.00019.643.541+2.5062017-08-27 10:45:34
20TigerXtrm48.480.110+15.00012.929.235+3.1992017-08-28 00:30:43
21DJMO46.327.7916.440.9492017-08-26 16:54:17
22ezechiel00745.690.20018.550.0222017-08-23 20:48:24
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
27PoisoneIvy42.396.14310.549.0622017-06-30 15:41:55
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33DaFan39.943.40619.853.8542017-08-25 15:59:14
34Karina38.852.147+3.19810.500.436+2.9722017-08-27 20:44:37
35DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
36onlogisch37.676.62012.892.5472017-08-22 07:35:37
37jhilverda37.061.2968.308.6322017-08-17 09:27:33
38gateway36.674.30815.311.6102017-07-04 20:01:53
39Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
40maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
41Ge4ce35.604.82830.724.4552017-08-26 11:58:52
42SwollyBoy35.500.00019.355.5492017-08-21 15:17:23
43Messina35.362.50029.718.2102017-08-26 12:48:05
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Sjowhan32.675.31918.945.9122017-08-01 10:11:44
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
48SlechtValk31.584.535+2.35611.146.053+1.5002017-08-28 00:00:25
49lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
50Lafyno30.591.5427.056.5072017-08-06 15:50:27
24084
Biep!
pi_173437505

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1201+3rulerofdeath9.148.470+139.0848.071.281+785.0292017-08-28 00:58:31
2154DrNick12.677.246+57.4995.566.490+25.1332017-08-28 04:00:30
3102+1heywoodu18.414.623+50.0002.115.947+5.5902017-08-27 22:21:44
4197joystickj9.626.134+50.0004.509.753+14.7672017-08-27 14:01:25
53Omentuva103.666.031+50.00040.148.597+23.6172017-08-27 20:25:09
6406+5DerRabbit204.773+50.00077.247+26.5412017-08-27 11:00:46
778Malfoi23.414.306+50.00014.017.203+31.6322017-08-27 10:04:48
813Programmeur57.930.848+50.00012.130.082+10.6692017-08-28 01:36:08
9371+1Saso697.095+30.712269.613+9.3862017-08-27 23:46:55
10166Nizzno11.970.385+16.54611.130.696+3.2962017-08-27 22:00:54
1120TigerXtrm48.480.110+15.00012.929.235+3.1992017-08-28 00:30:43
1212Apollo1557.937.156+12.82122.120.325+11.0692017-08-27 17:00:55
1311commentator60.015.834+11.00023.802.504+4.0852017-08-28 06:26:22
1419Jegorex51.020.118+10.00019.643.541+2.5062017-08-27 10:45:34
1522819hunter917.421.471+6.5509.382.312+12.4442017-08-27 15:08:36
1684trainfreak21.526.334+5.4725.803.517+2.3972017-08-27 21:19:36
1759SnIpA28.471.825+5.0009.848.752+1.3912017-08-27 18:30:56
1895DirkZz19.728.466+3.6587.012.795+10.0002017-08-28 01:11:30
1934Karina38.852.147+3.19810.500.436+2.9722017-08-27 20:44:37
2048SlechtValk31.584.535+2.35611.146.053+1.5002017-08-28 00:00:25
21107Cosmo18.138.2784.745.8992014-04-20 18:39:00
22162L3IPO12.148.5553.784.3112012-03-01 18:14:53
23313timo832.461.857975.2972017-08-26 23:08:04
24221Rnie7.675.7846.106.0462017-08-07 15:19:10
25257Darkness1775.463.2913.028.2622014-01-10 00:47:48
26134Grooviee14.808.8534.598.0242016-01-22 17:01:02
27144domender1213.838.3925.836.9982017-01-07 00:00:31
28347mike07091.217.665533.7592013-05-24 15:41:26
2941Ge4ce35.604.82830.724.4552017-08-26 11:58:52
30265hhenrieke4.784.5631.979.6832017-08-23 12:32:30
31261dujour5.275.6633.542.9732013-01-16 15:19:32
32336KoertH1.561.143935.8672013-09-03 16:29:27
33286Bobseltje3.569.1381.534.3182012-06-19 10:30:25
3438gateway36.674.30815.311.6102017-07-04 20:01:53
35369Schweppes768.552498.8602012-11-14 19:12:00
36103-1Dragonator18.395.1445.835.0872017-08-18 12:58:54
37333Nalyu1.671.280795.6662013-01-08 02:55:50
38309trollling2.584.7364.7782012-10-22 08:15:37
39275RhytmicalRemedy4.167.0841.430.9632014-01-29 18:59:58
40241Zamorak_FOK6.874.9441.902.7482012-11-02 17:01:22
41355TheFastOne1.068.0161.055.8752017-06-26 10:56:05
42101RockNijntje18.617.4496.454.6842017-08-06 21:13:34
43219randallvg7.804.2012.801.5382017-08-18 11:20:28
44208DenXD8.842.8411.328.9162012-06-11 10:02:05
45392marinos394.297273.7342016-02-17 19:38:03
4689MaryMouse20.723.1375.095.0862016-09-13 20:14:46
4766erikluyten26.420.5317.454.7412012-11-29 22:38:28
48400Hitomi280.75384.9802014-06-04 21:48:14
49322TypTievus2.152.7881.419.2252013-05-07 17:51:49
50305Mathijz2.939.9121.253.0582012-09-05 19:50:37

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11200.917.952+72.49959.735.855+28.332
2 DIG10169.687.893+12.82175.367.940+11.069
3 ONZ7150.162.156+16.00063.346.406+5.476
4 Frontpage8132.941.97143.705.725
5 MUZ381.536.35415.497.616
6 VBL670.557.761+3.65824.392.009+10.000
7 CREW262.562.75017.853.931
8 WGR356.180.597+16.54645.066.962+3.296
9 KLB625.237.11810.357.433
10 TVR223.253.62719.764.410
11 GAM416.706.722+50.0007.940.534+14.767
12 PTA215.095.7964.636.963
13 GC.2813.59395.230
1844
Biep!
pi_173439593
Ik stop ermee, er is geen client meer voor mijn systeem (fedora linux) :(
pi_173456187
28 August 2017

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows117517.940.627.717+2.534.4787.317.708.637+1.087.683
2FOK!4365.871.038.643+418.5252.277.476.338+163.925
3osu!4575.544.282.433+4.296.6732.195.918.945+1.494.779
4Reddit3714.838.706.670+1.879.1132.404.633.870+919.586
5StepmaniaOnline2214.084.321.734+2.954.593882.478.312+556.241
6TeamLiquid2343.810.426.362+605.6182.436.243.010+341.206
7Kongregate2623.209.106.972+401.8641.522.974.663+340.521
8LUElinks2113.131.806.977+80.5111.477.545.629+30.421
9Klamm.de1672.941.122.123+210.7151.479.879.941+90.247
10OCN-Overclock.net3032.750.058.750+538.3881.445.271.332+265.168
11(+1)Hinnavaatlus1162.651.737.973+664.6441.369.858.533+233.410
12(-1)13371412.651.438.294+218.7591.374.873.352+59.144
13What.cd?1792.511.854.267+256.4721.046.500.118+60.043
14PolishTracker1462.417.508.683+149.4571.242.423.091+53.765
15UnofficialLinusTechTips1971.787.296.079+801.5731.317.320.453+376.373
16GAMEFORGEGAMES1031.732.717.460+133.280955.291.191+63.775
17Board8541.715.261.418+32.446598.511.136+19.102
18SwiftIRC871.608.132.134+190.711766.386.296+179.616
19KongregateElite831.377.870.256+121.025503.286.060+70.744
20SWB1041.370.805.831+47.235467.629.775+7.301


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer114.937.9464.065.8782017-08-11 18:46:28
2Jo0Lz108.970.99930.581.8352017-07-28 09:26:00
3Omentuva103.666.03140.148.5972017-08-27 20:25:09
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198476.966.14816.782.5282017-07-18 10:01:02
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.090.57523.962.0832017-07-03 18:33:13
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator60.020.834+5.00023.804.828+2.3242017-08-29 06:14:21
12Apollo1557.947.067+9.91122.125.339+5.0142017-08-28 22:14:02
13Programmeur57.930.84812.130.0822017-08-28 01:36:08
14CF8756.502.000+23.00022.087.574+5.5832017-08-28 21:27:43
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate51.550.00017.394.2192017-08-24 15:18:48
18PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
19Jegorex51.040.118+20.00019.649.729+6.1882017-08-29 00:34:27
20TigerXtrm48.495.110+15.00012.932.299+3.0642017-08-28 23:54:31
21DJMO46.327.7916.440.9492017-08-26 16:54:17
22ezechiel00745.690.20018.550.0222017-08-23 20:48:24
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
27PoisoneIvy42.396.14310.549.0622017-06-30 15:41:55
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33DaFan39.963.406+20.00019.858.201+4.3472017-08-28 16:00:29
34Karina38.852.247+10010.500.568+1322017-08-28 17:40:44
35DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
36onlogisch37.676.62012.892.5472017-08-22 07:35:37
37jhilverda37.061.2968.308.6322017-08-17 09:27:33
38gateway36.674.30815.311.6102017-07-04 20:01:53
39Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
40maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
41Ge4ce35.604.82830.724.4552017-08-26 11:58:52
42SwollyBoy35.500.00019.355.5492017-08-21 15:17:23
43Messina35.362.50029.718.2102017-08-26 12:48:05
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Sjowhan32.725.319+50.00018.974.890+28.9782017-08-28 15:52:44
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
48SlechtValk31.589.166+4.63111.147.646+1.5932017-08-29 00:00:24
49lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
50Lafyno30.591.5427.056.5072017-08-06 15:50:27
14418
Biep!
pi_173456190

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1324+2Marcel-o1.948.228+50.000623.155+14.9682017-08-28 12:32:21
245Sjowhan32.725.319+50.00018.974.890+28.9782017-08-28 15:52:44
3226superworm7.543.483+50.0002.140.671+18.2152017-08-28 22:22:47
4195+2joystickj9.670.435+44.3014.528.605+18.8522017-08-28 08:45:16
514CF8756.502.000+23.00022.087.574+5.5832017-08-28 21:27:43
633DaFan39.963.406+20.00019.858.201+4.3472017-08-28 16:00:29
759SnIpA28.491.825+20.0009.856.163+7.4112017-08-28 22:10:55
819Jegorex51.040.118+20.00019.649.729+6.1882017-08-29 00:34:27
978Malfoi23.434.306+20.00014.021.876+4.6732017-08-28 16:56:10
10313+1NLferdiNL2.469.596+17.771908.356+3.6912017-08-28 11:55:42
1174Mr. Stewie24.263.137+16.56316.124.278+17.7752017-08-28 19:23:08
1220TigerXtrm48.495.110+15.00012.932.299+3.0642017-08-28 23:54:31
13410+1Nielske013181.504+13.796114.437+4.7782017-08-28 20:19:44
14165+1Nizzno11.981.631+11.24611.132.910+2.2142017-08-28 22:00:46
1512Apollo1557.947.067+9.91122.125.339+5.0142017-08-28 22:14:02
16146Party_P13.775.603+9.1508.572.869+3.1032017-08-28 15:58:27
1755mufcie29.457.037+7.00016.344.189+4.4632017-08-28 16:55:50
18154DrNick12.682.938+5.6925.570.318+3.8282017-08-29 04:00:29
1911commentator60.020.834+5.00023.804.828+2.3242017-08-29 06:14:21
20222Bitlord7.671.927+4.8682.475.767+1.5802017-08-28 18:42:46
2148SlechtValk31.589.166+4.63111.147.646+1.5932017-08-29 00:00:24
22314-1timo832.465.886+4.029976.633+1.3362017-08-28 17:29:24
2351VinceSTM30.157.908+1.00013.054.294+2252017-08-28 16:23:56
2434Karina38.852.247+10010.500.568+1322017-08-28 17:40:44
25361BlikjeFris960.631376.3272014-07-25 13:46:12
2623Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
2739Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
28429Maxime13.52911.6752012-10-08 21:51:40
2940maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
30155roonaan12.561.5432.970.9842012-10-06 16:13:57
3136onlogisch37.676.62012.892.5472017-08-22 07:35:37
32151sandertjeh13.041.2473.866.5052017-06-20 13:28:13
33167AnneRenze11.917.0354.339.0392017-07-06 20:05:07
34217qubiz8.036.8809.580.7162013-11-06 21:06:01
3510Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
36247xzaz6.544.9783.505.6712016-12-27 11:22:53
37209Neo-Fearstrike8.751.9551.194.4692012-07-06 22:49:36
38197-1ni67et9.653.7402.907.2722015-03-02 17:18:47
3926Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
40366NoBody122800.000126.6452014-11-12 22:31:01
41121kanovinnie16.234.95911.412.9822017-08-15 18:53:46
42229Silverdigger7.391.56312.232.4572017-08-06 13:30:48
43172wisheh11.556.97915.108.3332017-08-14 16:32:16
44435nilsson12331822014-07-20 12:27:28
45104jfversluis18.359.0487.623.8132015-01-04 19:10:22
46251Hedzlin6.025.5714.297.8662017-05-13 10:23:24
47130DrPhibes15.054.5709.421.8392017-08-23 19:46:28
48417dockx114.93453.1142016-06-08 19:38:33
4963ssmm98726.778.4188.903.8252017-08-25 18:29:59
50405Unsub246.25476.4182012-09-07 06:54:12

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11200.938.644+20.69259.742.747+6.892
2 DIG10169.697.804+9.91175.372.954+5.014
3 ONZ7150.187.156+25.00063.356.141+9.735
4 Frontpage8132.991.971+50.00043.723.940+18.215
5 MUZ381.536.35415.497.616
6 VBL670.557.76124.392.009
7 CREW262.562.75017.853.931
8 WGR356.191.843+11.24645.069.176+2.214
9 KLB625.254.889+17.77110.361.124+3.691
10 TVR223.253.62719.764.410
11 GAM416.751.023+44.3017.959.386+18.852
12 PTA215.100.664+4.8684.638.543+1.580
13 GC.2813.59395.230
800
Biep!
  dinsdag 29 augustus 2017 @ 12:09:35 #166
365892 CF87
I love Mustafa
pi_173459368
Zo dames, typen met je kadaver!! We worden bijna ingehaald door osu!
Dus ff niet lam doen, gewoon typen okee??
pi_173474625
29 August 2017

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows1176+117.943.837.019+3.209.3027.318.985.676+1.277.039
2FOK!4365.871.660.507+621.8642.277.773.876+297.538
3osu!4575.548.155.675+3.873.2422.197.279.791+1.360.846
4Reddit3714.840.540.690+1.834.0202.405.427.355+793.485
5StepmaniaOnline2214.087.101.253+2.779.519883.008.444+530.132
6TeamLiquid2343.811.019.234+592.8722.436.640.817+397.807
7Kongregate261-13.200.399.502-8.707.4701.518.494.202-4.480.461
8LUElinks2113.131.956.714+149.7371.477.590.607+44.978
9Klamm.de1672.941.864.990+742.8671.480.067.090+187.149
10OCN-Overclock.net3032.750.381.796+323.0461.445.442.555+171.223
11(+1)13371412.652.368.326+930.0321.375.828.457+955.105
12(-1)Hinnavaatlus1162.651.917.045+179.0721.369.931.267+72.734
13What.cd?1792.512.298.264+443.9971.046.650.263+150.145
14PolishTracker1462.417.787.817+279.1341.242.522.607+99.516
15UnofficialLinusTechTips1971.788.278.966+982.8871.317.679.336+358.883
16GAMEFORGEGAMES1031.732.843.748+126.288955.331.055+39.864
17Board8541.715.327.682+66.264598.540.133+28.997
18SwiftIRC871.608.169.302+37.168766.438.221+51.925
19KongregateElite831.378.116.528+246.272503.377.191+91.131
20SWB1041.370.939.812+133.981467.799.161+169.386


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer114.937.9464.065.8782017-08-11 18:46:28
2Jo0Lz108.970.99930.581.8352017-07-28 09:26:00
3Omentuva103.666.03140.148.5972017-08-27 20:25:09
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198476.966.14816.782.5282017-07-18 10:01:02
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.090.57523.962.0832017-07-03 18:33:13
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator60.024.834+4.00023.807.187+2.3592017-08-29 23:24:28
12Apollo1557.947.06722.125.3392017-08-28 22:14:02
13Programmeur57.930.84812.130.0822017-08-28 01:36:08
14CF8756.537.000+35.00022.092.005+4.4312017-08-30 07:30:25
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate51.550.00017.394.2192017-08-24 15:18:48
18PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
19Jegorex51.050.118+10.00019.655.311+5.5822017-08-30 00:39:27
20TigerXtrm48.510.110+15.00012.935.334+3.0352017-08-29 21:56:30
21DJMO46.327.7916.440.9492017-08-26 16:54:17
22ezechiel00745.690.20018.550.0222017-08-23 20:48:24
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
27PoisoneIvy42.396.14310.549.0622017-06-30 15:41:55
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33DaFan39.978.406+15.00019.863.122+4.9212017-08-29 14:49:32
34Karina38.857.098+4.85110.503.609+3.0412017-08-30 07:27:50
35DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
36onlogisch37.676.62012.892.5472017-08-22 07:35:37
37jhilverda37.111.296+50.0008.330.161+21.5292017-08-29 10:27:23
38gateway36.674.30815.311.6102017-07-04 20:01:53
39Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
40maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
41Ge4ce35.604.82830.724.4552017-08-26 11:58:52
42SwollyBoy35.600.000+100.00019.385.664+30.1152017-08-29 16:05:34
43Messina35.375.000+12.50029.726.821+8.6112017-08-29 15:56:16
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Sjowhan32.725.31918.974.8902017-08-28 15:52:44
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
48SlechtValk31.603.695+14.52911.153.146+5.5002017-08-30 01:09:30
49lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
50Lafyno30.591.5427.056.5072017-08-06 15:50:27
17020
Biep!
pi_173474626

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
142SwollyBoy35.600.000+100.00019.385.664+30.1152017-08-29 16:05:34
2223+1sXAnarioN7.666.820+50.0005.066.524+51.6912017-08-29 15:24:37
3213+2War Hero from the Past8.467.600+50.0003.407.136+18.5522017-08-29 15:02:00
4337+2Shadowkid0531.554.803+50.000417.235+15.5272017-08-29 12:10:44
5221Rnie7.725.784+50.0006.164.159+58.1132017-08-29 11:08:51
637jhilverda37.111.296+50.0008.330.161+21.5292017-08-29 10:27:23
7389+1KingOfThePotatoPeople463.367+42.557165.281+13.6832017-08-29 20:48:05
814CF8756.537.000+35.00022.092.005+4.4312017-08-30 07:30:25
978Malfoi23.454.306+20.00014.026.311+4.4352017-08-29 17:31:56
10193+2joystickj9.689.913+19.4784.538.184+9.5792017-08-29 15:32:39
1175+1Posergoth666723.879.760+17.47210.481.777+7.0522017-08-30 01:05:50
1233DaFan39.978.406+15.00019.863.122+4.9212017-08-29 14:49:32
1320TigerXtrm48.510.110+15.00012.935.334+3.0352017-08-29 21:56:30
1448SlechtValk31.603.695+14.52911.153.146+5.5002017-08-30 01:09:30
1543Messina35.375.000+12.50029.726.821+8.6112017-08-29 15:56:16
16145+1Party_P13.785.769+10.1668.577.614+4.7452017-08-29 15:57:31
17256pieterr945.593.866+10.0003.431.751+2.3572017-08-29 12:27:28
1859SnIpA28.501.825+10.0009.860.784+4.6212017-08-29 16:33:00
1919Jegorex51.050.118+10.00019.655.311+5.5822017-08-30 00:39:27
2074Mr. Stewie24.272.171+9.03416.128.532+4.2542017-08-29 15:00:41
21165Nizzno11.988.941+7.31011.134.983+2.0732017-08-29 22:00:06
2234Karina38.857.098+4.85110.503.609+3.0412017-08-30 07:27:50
2311commentator60.024.834+4.00023.807.187+2.3592017-08-29 23:24:28
2455mufcie29.461.037+4.00016.346.821+2.6322017-08-29 12:59:57
25313+1timo832.469.778+3.892977.751+1.1182017-08-29 19:12:10
2695DirkZz19.731.493+3.0277.017.795+5.0002017-08-29 18:49:34
27114dwerg17.304.316+3.0205.989.250+1.2912017-08-29 13:05:13
28154DrNick12.685.635+2.6975.572.259+1.9412017-08-30 04:00:29
29410Nielske013183.531+2.027115.452+1.0152017-08-30 07:38:36
30360Erwa981.519+1.111211.642+6082017-08-29 22:55:30
31100WyriHaximus18.734.4613.885.8382013-02-06 22:43:54
32335Lastpost1.632.828808.4872016-07-03 12:19:21
33390-1RavioliPunch443.879240.6272012-06-02 20:09:33
34183olgalala10.450.2635.853.4922013-04-29 07:58:55
35142Elowine14.159.91015.610.4082013-04-18 10:17:41
36424MoreSecretPret50.25023.7592016-11-15 21:39:04
37383PatrickSindelka537.607370.1612012-12-25 21:31:29
38110Puala17.476.9285.478.4712017-08-24 14:35:00
39201rulerofdeath9.148.4708.071.2812017-08-28 00:58:31
4013Programmeur57.930.84812.130.0822017-08-28 01:36:08
41420TypeMaster91.95442.9732012-09-27 10:54:35
42307maarten42.744.7731.059.9122014-03-10 07:12:13
4373Tha_Duck25.211.2189.089.1922012-07-17 14:07:00
44380crazy987574.725309.8092013-12-05 00:20:03
45304brunetjah2.978.0401.126.2302012-05-30 21:08:18
46300giemiebier3.049.5241.932.3172015-09-03 17:51:10
4715ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
48260HaywoodJablome5.393.1921.181.1932014-06-08 11:49:14
4930Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
50138FOS4FOK14.503.7642.749.2442015-12-22 16:17:31

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11200.956.341+17.69759.747.723+4.976
2 DIG10169.807.804+110.00075.405.426+32.472
3 ONZ7150.201.156+14.00063.363.121+6.980
4 Frontpage8132.991.97143.723.940
5 MUZ381.539.374+3.02015.498.907+1.291
6 VBL670.610.788+53.02724.412.536+20.527
7 CREW262.562.75017.853.931
8 WGR356.211.653+19.81045.079.860+10.684
9 KLB625.297.446+42.55710.374.807+13.683
10 TVR223.253.62719.764.410
11 GAM416.770.501+19.4787.968.965+9.579
12 PTA215.100.6644.638.543
13 GC.2813.59395.230
21328
Biep!
pi_173496751
30 August 2017

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows117617.946.288.073+2.451.0547.319.987.778+1.002.102
2FOK!4365.872.275.741+615.2342.278.018.924+245.048
3osu!4575.550.668.885+2.513.2102.198.300.779+1.020.988
4Reddit3714.841.969.061+1.428.3712.406.284.521+857.166
5StepmaniaOnline2214.090.104.144+3.002.891883.679.043+670.599
6TeamLiquid2343.811.362.904+343.6702.436.780.208+139.391
7Kongregate2613.201.210.708+811.2061.518.958.698+464.496
8LUElinks2113.132.293.021+336.3071.477.737.498+146.891
9Klamm.de1672.942.190.215+325.2251.480.232.535+165.445
10OCN-Overclock.net3032.750.883.627+501.8311.445.635.005+192.450
1113371412.652.781.986+413.6601.376.066.761+238.304
12Hinnavaatlus1162.652.301.118+384.0731.370.129.699+198.432
13What.cd?1792.512.611.373+313.1091.046.709.316+59.053
14PolishTracker1462.417.971.889+184.0721.242.636.549+113.942
15UnofficialLinusTechTips1971.789.188.373+909.4071.318.151.543+472.207
16GAMEFORGEGAMES1031.732.992.701+148.953955.396.361+65.306
17Board8541.715.470.450+142.768598.600.502+60.369
18SwiftIRC871.608.365.129+195.827766.699.815+261.594
19KongregateElite831.378.227.756+111.228503.443.499+66.308
20SWB1041.371.016.418+76.606467.814.330+15.169


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer114.937.9464.065.8782017-08-11 18:46:28
2Jo0Lz108.970.99930.581.8352017-07-28 09:26:00
3Omentuva103.716.031+50.00040.186.618+38.0212017-08-30 14:02:12
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198476.966.14816.782.5282017-07-18 10:01:02
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.090.57523.962.0832017-07-03 18:33:13
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator60.047.834+23.00023.813.458+6.2712017-08-30 23:02:00
12+1Programmeur57.980.848+50.00012.133.074+2.9922017-08-30 21:04:39
13-1Apollo1557.947.06722.125.3392017-08-28 22:14:02
14CF8756.556.000+19.00022.096.052+4.0472017-08-30 17:05:33
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate51.600.000+50.00017.405.344+11.1252017-08-30 11:44:03
18PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
19Jegorex51.050.11819.655.3112017-08-30 00:39:27
20TigerXtrm48.525.110+15.00012.937.946+2.6122017-08-30 20:18:56
21DJMO46.327.7916.440.9492017-08-26 16:54:17
22ezechiel00745.690.20018.550.0222017-08-23 20:48:24
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
27PoisoneIvy42.396.14310.549.0622017-06-30 15:41:55
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33DaFan39.993.406+15.00019.871.557+8.4352017-08-30 17:07:56
34Karina38.857.100+210.503.649+402017-08-30 17:22:28
35DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
36onlogisch37.676.62012.892.5472017-08-22 07:35:37
37jhilverda37.111.2968.330.1612017-08-29 10:27:23
38gateway36.674.30815.311.6102017-07-04 20:01:53
39Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
40maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
41Ge4ce35.604.82830.724.4552017-08-26 11:58:52
42SwollyBoy35.600.00019.385.6642017-08-29 16:05:34
43Messina35.375.00029.726.8212017-08-29 15:56:16
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Sjowhan32.725.31918.974.8902017-08-28 15:52:44
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
48SlechtValk31.608.958+5.26311.157.380+4.2342017-08-31 04:18:07
49lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
50Lafyno30.591.5427.056.5072017-08-06 15:50:27
18269
Biep!
pi_173496752

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
112+1Programmeur57.980.848+50.00012.133.074+2.9922017-08-30 21:04:39
294ursel19.940.255+50.0008.591.856+12.3782017-08-30 16:46:42
396Lloris9219.567.770+50.0009.827.618+10.0902017-08-30 15:56:17
4136+1riku-san14.681.103+50.0005.923.929+35.1302017-08-30 23:09:27
595DirkZz19.781.493+50.0007.028.187+10.3922017-08-30 14:08:30
617Dviate51.600.000+50.00017.405.344+11.1252017-08-30 11:44:03
73Omentuva103.716.031+50.00040.186.618+38.0212017-08-30 14:02:12
885Pino11221.309.413+50.0008.691.880+39.1542017-08-30 16:37:22
9222Bitlord7.702.243+30.3162.478.610+2.8432017-08-30 23:50:28
1011commentator60.047.834+23.00023.813.458+6.2712017-08-30 23:02:00
1114CF8756.556.000+19.00022.096.052+4.0472017-08-30 17:05:33
1233DaFan39.993.406+15.00019.871.557+8.4352017-08-30 17:07:56
1320TigerXtrm48.525.110+15.00012.937.946+2.6122017-08-30 20:18:56
1475Posergoth666723.891.391+11.63110.488.077+6.3002017-08-31 01:05:51
15154DrNick12.696.050+10.4155.576.142+3.8832017-08-31 04:00:29
1655mufcie29.471.037+10.00016.353.651+6.8302017-08-30 16:38:00
1778Malfoi23.464.306+10.00014.030.502+4.1912017-08-30 17:27:29
18165Nizzno11.998.845+9.90411.141.172+6.1892017-08-30 22:00:46
19408+2Nielske013191.905+8.374119.053+3.6012017-08-31 06:59:51
20389KingOfThePotatoPeople470.881+7.514165.866+5852017-08-30 17:22:45
2174Mr. Stewie24.278.556+6.38516.131.142+2.6102017-08-30 15:00:56
22145Party_P13.791.819+6.0508.581.967+4.3532017-08-30 15:57:51
2348SlechtValk31.608.958+5.26311.157.380+4.2342017-08-31 04:18:07
2484trainfreak21.531.427+5.0935.805.527+2.0102017-08-30 20:19:22
2559SnIpA28.506.825+5.0009.864.273+3.4892017-08-30 15:52:47
26313timo832.474.388+4.610978.990+1.2392017-08-30 21:55:02
27114dwerg17.305.993+1.6775.990.385+1.1352017-08-30 16:36:57
2834Karina38.857.100+210.503.649+402017-08-30 17:22:28
29361BlikjeFris960.631376.3272014-07-25 13:46:12
3023Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
3139Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
32429Maxime13.52911.6752012-10-08 21:51:40
3340maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
34155roonaan12.561.5432.970.9842012-10-06 16:13:57
3536onlogisch37.676.62012.892.5472017-08-22 07:35:37
36151sandertjeh13.041.2473.866.5052017-06-20 13:28:13
37167AnneRenze11.917.0354.339.0392017-07-06 20:05:07
38217qubiz8.036.8809.580.7162013-11-06 21:06:01
3910Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
40247xzaz6.544.9783.505.6712016-12-27 11:22:53
41209Neo-Fearstrike8.751.9551.194.4692012-07-06 22:49:36
42197ni67et9.653.7402.907.2722015-03-02 17:18:47
4326Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
44366NoBody122800.000126.6452014-11-12 22:31:01
45121kanovinnie16.234.95911.412.9822017-08-15 18:53:46
46229Silverdigger7.391.56312.232.4572017-08-06 13:30:48
47172wisheh11.556.97915.108.3332017-08-14 16:32:16
48435nilsson12331822014-07-20 12:27:28
49104jfversluis18.359.0487.623.8132015-01-04 19:10:22
50251Hedzlin6.025.5714.297.8662017-05-13 10:23:24

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11201.031.756+75.41559.793.372+45.649
2 DIG10169.857.804+50.00075.417.804+12.378
3 ONZ7150.229.156+28.00063.372.881+9.760
4 Frontpage8132.991.97143.723.940
5 MUZ381.541.051+1.67715.500.042+1.135
6 VBL670.660.788+50.00024.422.928+10.392
7 CREW262.562.75017.853.931
8 WGR356.221.557+9.90445.086.049+6.189
9 KLB625.304.960+7.51410.375.392+585
10 TVR223.253.62719.764.410
11 GAM416.770.5017.968.965
12 PTA215.130.980+30.3164.641.386+2.843
13 GC.2813.59395.230
13719
Biep!
  donderdag 31 augustus 2017 @ 15:56:11 #171
365892 CF87
I love Mustafa
pi_173504589
Nou lady's, word er nog een beetje geramd op het toetsenbord? Dooie bedoening hier hoor!
pi_173519398
quote:
0s.gif Op donderdag 31 augustus 2017 15:56 schreef CF87 het volgende:
Nou lady's, word er nog een beetje geramd op het toetsenbord? Dooie bedoening hier hoor!
Hoe ouder ik word, hoe minder ik bij de PC zit. Des te vaker op de bank met de telefoon/tablet...
Je raekt an de dinge geweun.
pi_173519568
31 August 2017

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows117617.948.802.501+2.514.4287.321.072.579+1.084.801
2FOK!4365.872.907.109+631.3682.278.306.827+287.903
3osu!458+15.557.478.250+6.809.3652.200.918.384+2.617.605
4Reddit3714.843.883.097+1.914.0362.407.253.650+969.129
5StepmaniaOnline2214.093.074.305+2.970.161884.382.080+703.037
6TeamLiquid2343.811.785.593+422.6892.436.960.133+179.925
7Kongregate2613.201.637.770+427.0621.519.242.301+283.603
8LUElinks2113.132.344.524+51.5031.477.786.851+49.353
9Klamm.de1672.942.489.747+299.5321.480.346.622+114.087
10OCN-Overclock.net3032.751.301.865+418.2381.445.900.147+265.142
1113371412.653.011.943+229.9571.376.189.253+122.492
12Hinnavaatlus1162.652.792.893+491.7751.370.344.982+215.283
13What.cd?1792.513.056.340+444.9671.046.842.889+133.573
14PolishTracker1462.417.985.706+13.8171.242.652.337+15.788
15UnofficialLinusTechTips1971.790.283.187+1.094.8141.318.524.524+372.981
16GAMEFORGEGAMES1031.733.024.393+31.692955.417.115+20.754
17Board8541.715.549.215+78.765598.621.289+20.787
18SwiftIRC871.608.461.458+96.329766.813.638+113.823
19KongregateElite831.378.417.746+189.990503.530.054+86.555
20SWB1041.371.363.010+346.592467.939.427+125.097


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer114.937.9464.065.8782017-08-11 18:46:28
2Jo0Lz108.970.99930.581.8352017-07-28 09:26:00
3Omentuva103.716.03140.186.6182017-08-30 14:02:12
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198476.966.14816.782.5282017-07-18 10:01:02
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.090.57523.962.0832017-07-03 18:33:13
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator60.054.834+7.00023.821.996+8.5382017-08-31 18:01:51
12+1Apollo1557.997.067+50.00022.147.184+21.8452017-08-31 14:09:07
13-1Programmeur57.980.84812.133.0742017-08-30 21:04:39
14CF8756.576.000+20.00022.100.021+3.9692017-08-31 17:03:44
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate51.600.00017.405.3442017-08-30 11:44:03
18PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
19Jegorex51.060.118+10.00019.665.841+10.5302017-08-31 07:30:22
20TigerXtrm48.530.110+5.00012.941.497+3.5512017-08-31 19:57:36
21DJMO46.327.7916.440.9492017-08-26 16:54:17
22ezechiel00745.690.20018.550.0222017-08-23 20:48:24
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
27PoisoneIvy42.396.14310.549.0622017-06-30 15:41:55
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33DaFan39.998.406+5.00019.873.052+1.4952017-08-31 13:58:59
34Karina38.862.792+5.69210.508.490+4.8412017-09-01 07:27:02
35DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
36onlogisch37.676.62012.892.5472017-08-22 07:35:37
37jhilverda37.111.2968.330.1612017-08-29 10:27:23
38gateway36.674.30815.311.6102017-07-04 20:01:53
39Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
40maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
41Ge4ce35.604.82830.724.4552017-08-26 11:58:52
42SwollyBoy35.600.00019.385.6642017-08-29 16:05:34
43Messina35.375.00029.726.8212017-08-29 15:56:16
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Sjowhan32.725.31918.974.8902017-08-28 15:52:44
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
48SlechtValk31.618.680+9.72211.160.220+2.8402017-09-01 06:00:04
49lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
50Lafyno30.591.5427.056.5072017-08-06 15:50:27
16428
Biep!
pi_173519570

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1128+1Litso15.473.635+100.0003.845.026+15.5242017-08-31 21:55:05
275Posergoth666723.952.568+61.17710.554.287+66.2102017-09-01 01:05:52
3312+2NLferdiNL2.528.963+59.367924.529+16.1732017-08-31 15:06:03
4170+1LyndAZ11.794.314+55.5554.634.411+24.5062017-08-31 12:46:47
579ChristiaaNL23.244.040+50.00010.961.991+19.8722017-08-31 09:37:29
685Pino11221.359.413+50.0008.731.276+39.3962017-08-31 08:01:30
7286+3netsplitter3.576.775+50.0002.093.910+13.3692017-08-31 08:23:58
812+1Apollo1557.997.067+50.00022.147.184+21.8452017-08-31 14:09:07
9227+119hunter917.448.265+26.7949.390.437+8.1252017-08-31 14:58:20
1014CF8756.576.000+20.00022.100.021+3.9692017-08-31 17:03:44
11330+1ijs_beer1.702.913+16.2081.017.144+8.2552017-08-31 19:18:21
1255mufcie29.485.037+14.00016.364.531+10.8802017-08-31 23:40:16
13145Party_P13.803.110+11.2918.585.770+3.8032017-08-31 15:57:33
1459SnIpA28.516.825+10.0009.868.543+4.2702017-08-31 22:44:19
1519Jegorex51.060.118+10.00019.665.841+10.5302017-08-31 07:30:22
1648SlechtValk31.618.680+9.72211.160.220+2.8402017-09-01 06:00:04
1711commentator60.054.834+7.00023.821.996+8.5382017-08-31 18:01:51
1874Mr. Stewie24.285.506+6.95016.134.299+3.1572017-08-31 15:00:44
19154DrNick12.702.070+6.0205.578.540+2.3982017-09-01 04:00:30
20165Nizzno12.004.789+5.94411.142.609+1.4372017-08-31 22:00:04
2134Karina38.862.792+5.69210.508.490+4.8412017-09-01 07:27:02
2233DaFan39.998.406+5.00019.873.052+1.4952017-08-31 13:58:59
2320TigerXtrm48.530.110+5.00012.941.497+3.5512017-08-31 19:57:36
24314-1timo832.478.115+3.727979.637+6472017-08-31 22:14:43
25408Nielske013194.178+2.273121.179+2.1262017-08-31 12:09:10
26114dwerg17.306.641+6485.991.400+1.0152017-08-31 15:04:42
27190OHSHI-9.953.4282.260.2062014-06-16 15:04:39
2877phluphy23.725.7685.123.0732015-02-10 10:17:43
29149plopkweker13.293.8234.258.9972015-05-20 14:29:59
3090JoosterdFok!20.322.61112.562.2342017-04-22 23:40:56
31288-1TelleJ3.546.8474.407.0362016-08-16 23:04:10
32231nosamason7.371.3584.093.2822017-08-21 21:34:34
3372Chantal25.360.26010.096.2712012-08-31 15:11:29
3497LompeHork19.312.3713.892.5102015-06-24 15:33:55
35376Mano_635.304496.8562014-06-12 23:44:57
36328ILikeYou1.790.093318.7822013-03-09 14:32:32
37273soccerroos4.249.9881.774.5652012-03-18 16:56:11
38308Examinus2.642.4322.054.0182016-06-01 10:46:21
39210ikke_ook8.543.9212.986.6182012-05-31 15:58:30
40259maen5.420.0001.294.0802017-01-16 21:07:08
41293Martijn933.382.5852.139.4982014-12-28 22:49:12
42211LangeNils8.534.2392.821.9082016-10-26 22:26:32
43404Vimkie249.53545.3132012-08-07 18:26:50
44216olment8.290.6663.907.2942013-10-15 20:19:07
45374igi0n649.798285.3622016-06-12 16:40:49
4698johne119.286.0555.155.3892015-02-27 15:45:01
47263AgedeO4.935.0172.274.5882014-02-27 16:20:10
48203Chris Gamgee9.070.8304.307.4112017-08-22 11:23:02
49382Jovatov550.00046.9942017-08-25 14:15:04
5017Dviate51.600.00017.405.3442017-08-30 11:44:03

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11201.092.776+61.02059.838.717+45.345
2 DIG10169.907.804+50.00075.439.649+21.845
3 ONZ7150.246.156+17.00063.385.689+12.808
4 Frontpage8133.047.526+55.55543.748.446+24.506
5 MUZ381.541.699+64815.501.057+1.015
6 VBL670.660.78824.422.928
7 CREW262.562.75017.853.931
8 WGR356.227.501+5.94445.087.486+1.437
9 KLB625.364.327+59.36710.391.565+16.173
10 TVR223.253.62719.764.410
11 GAM416.770.5017.968.965
12 PTA215.130.9804.641.386
13 GC.2813.59395.230
29357
Biep!
pi_173538283
1 September 2017

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows1177+117.950.960.895+2.158.3947.322.002.597+930.018
2FOK!4365.873.535.084+627.9752.278.559.066+252.239
3osu!4585.562.486.447+5.008.1972.201.973.336+1.054.952
4Reddit372+14.847.647.176+3.764.0792.408.962.675+1.709.025
5StepmaniaOnline2214.095.838.313+2.764.008885.112.691+730.611
6TeamLiquid2343.812.637.229+851.6362.437.339.373+379.240
7Kongregate2613.202.078.421+440.6511.519.462.581+220.280
8LUElinks2113.132.446.789+102.2651.477.827.734+40.883
9Klamm.de1672.942.812.437+322.6901.480.545.192+198.570
10OCN-Overclock.net3032.751.934.193+632.3281.446.152.090+251.943
1113371412.653.362.668+350.7251.376.336.686+147.433
12Hinnavaatlus1162.653.264.284+471.3911.370.658.449+313.467
13What.cd?1792.513.343.664+287.3241.046.947.678+104.789
14PolishTracker1462.418.536.546+550.8401.242.917.160+264.823
15UnofficialLinusTechTips1971.790.995.068+711.8811.318.783.673+259.149
16GAMEFORGEGAMES1031.733.106.279+81.886955.458.519+41.404
17Board8541.715.585.987+36.772598.636.643+15.354
18SwiftIRC871.608.562.125+100.667766.874.351+60.713
19KongregateElite831.378.595.922+178.176503.639.982+109.928
20SWB1041.371.402.042+39.032467.947.747+8.320


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer114.937.9464.065.8782017-08-11 18:46:28
2Jo0Lz108.970.99930.581.8352017-07-28 09:26:00
3Omentuva103.766.031+50.00040.240.158+53.5402017-09-01 17:58:13
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198476.966.14816.782.5282017-07-18 10:01:02
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.090.57523.962.0832017-07-03 18:33:13
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator60.071.834+17.00023.827.967+5.9712017-09-01 22:17:10
12Apollo1557.997.06722.147.1842017-08-31 14:09:07
13Programmeur57.980.84812.133.0742017-08-30 21:04:39
14CF8756.587.000+11.00022.102.045+2.0242017-09-01 16:34:02
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate51.650.000+50.00017.414.953+9.6092017-09-01 14:07:48
18PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
19Jegorex51.070.118+10.00019.675.927+10.0862017-09-01 22:56:43
20TigerXtrm48.530.11012.941.4972017-08-31 19:57:36
21DJMO46.327.7916.440.9492017-08-26 16:54:17
22ezechiel00745.740.200+50.00018.560.803+10.7812017-09-01 12:54:51
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
27PoisoneIvy42.396.14310.549.0622017-06-30 15:41:55
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33DaFan40.018.406+20.00019.881.718+8.6662017-09-01 16:46:01
34Karina38.862.943+15110.508.536+462017-09-01 18:09:11
35DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
36onlogisch37.676.62012.892.5472017-08-22 07:35:37
37jhilverda37.111.2968.330.1612017-08-29 10:27:23
38gateway36.674.30815.311.6102017-07-04 20:01:53
39Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
40maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
41Ge4ce35.604.82830.724.4552017-08-26 11:58:52
42SwollyBoy35.600.00019.385.6642017-08-29 16:05:34
43Messina35.387.500+12.50029.732.462+5.6412017-09-01 13:05:55
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Sjowhan32.725.31918.974.8902017-08-28 15:52:44
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
48SlechtValk31.621.106+2.42611.161.654+1.4342017-09-02 06:00:06
49lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
50Lafyno30.591.5427.056.5072017-08-06 15:50:27
27026
Biep!
abonnementen ibood.com bol.com Gearbest
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')