abonnementen ibood.com bol.com Gearbest
pi_172543077
registreer om deze reclame te verbergen

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1189+1Drizzt10.000.000+100.0003.637.344+24.0002017-07-19 11:57:40
2278dimmak4.004.136+50.0001.941.854+24.7382017-07-19 11:29:42
395DirkZz19.386.837+50.0006.824.756+16.1662017-07-19 17:20:08
43Omentuva102.666.031+50.00039.549.087+39.1692017-07-19 23:40:47
598Lloris9219.267.770+50.0009.728.911+20.4782017-07-19 08:08:39
6107Pochamapan17.881.459+50.0005.782.218+22.2682017-07-19 15:29:50
7116heywoodu16.714.623+50.0001.934.233+6.1872017-07-19 13:26:07
8218+1War Hero from the Past7.778.383+32.6633.168.886+13.6632017-07-19 11:39:35
9113Puala17.176.928+31.4085.402.991+8.7052017-07-19 08:49:00
1033DaFan39.708.406+30.00019.775.915+6.2652017-07-19 17:02:58
1157p428.747.595+30.00022.100.107+8.6022017-07-19 22:36:30
1214CF8756.338.000+21.00022.051.207+5.2162017-07-20 07:29:50
1380Malfoi22.924.306+20.00013.842.696+4.8212017-07-19 15:04:05
14230Silverdigger7.306.805+17.48911.982.457+50.0002017-07-19 14:05:26
1576Posergoth666723.676.221+17.19610.389.098+6.9612017-07-20 01:05:05
1611commentator59.793.834+13.00023.734.714+6.1392017-07-19 17:19:56
1761SnIpA28.191.825+10.0009.722.990+4.3682017-07-20 07:17:04
1818Jegorex50.680.118+10.00019.512.646+5.2352017-07-19 20:38:14
19335+1ijs_beer1.561.849+9.470942.754+2.6642017-07-19 20:12:09
20418Nielske01390.579+5.62558.903+2.6992017-07-20 07:12:28
2141Ge4ce35.509.828+5.00030.640.779+3.2272017-07-19 12:05:45
22168+1Nizzno11.821.642+5.00011.045.129+1.8262017-07-19 21:08:08
2319TigerXtrm47.945.110+5.00012.737.778+2.8212017-07-19 14:20:16
24155DrNick12.531.247+3.7265.496.835+1.8422017-07-20 04:00:37
2548SlechtValk31.428.639+3.11211.077.557+2.7442017-07-20 00:53:19
2634Karina38.699.225+2.12710.396.642+1.7192017-07-19 20:33:28
27248SleepSub6.362.106+2.0002.613.770+1.0352017-07-19 10:29:40
281wonderer114.878.065+2.0004.065.8782017-07-19 22:42:39
29112dwerg17.232.030+1.6405.959.193+1.1222017-07-20 06:46:48
3052VinceSTM29.895.084+1.36912.985.867+2472017-07-19 15:52:17
31314timo832.362.655+1.158949.810+9892017-07-19 19:48:28
32366Erwa799.857+1.111169.330+3452017-07-19 12:47:51
3355mufcie29.312.037+1.00016.237.067+1.2262017-07-19 15:50:50
34234r3v0ss7.180.9864.855.4622016-05-12 16:45:08
35434toto69000000-00-00 00:00:00
36224latislos7.553.6442.726.2232014-05-02 09:50:20
37316dan13lv2.357.540925.6002012-10-09 22:57:29
38120iFries16.201.1765.578.7392015-02-15 14:15:10
39421liempie67.92161.8362014-05-12 13:10:40
40236leonn7.150.4233.177.1242015-08-17 12:53:55
41136Litso14.573.6353.712.7872017-07-14 21:05:23
42114Tackleberry_nl17.126.1213.668.1332012-07-18 18:28:02
43330Verbosity1.688.926948.0702017-02-26 21:02:19
4494ursel19.740.2558.526.6232017-07-12 09:44:56
45423TheTolles22.80620.4662012-02-06 19:15:26
465Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
47277backline94.011.48724.720.1322017-07-09 16:33:13
48177Zeroku10.807.5823.009.3542013-09-11 18:49:00
49188Elunite10.158.0862.711.6832016-03-03 23:28:59
5045Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11199.446.953+8.72658.955.720+4.663
2 DIG10168.147.646+52.00074.769.301+25.773
3 ONZ7149.660.156+23.00063.152.854+10.507
4 Frontpage8132.208.64143.366.500
5 MUZ381.467.088+1.64015.468.850+1.122
6 VBL668.640.155+150.00023.769.926+40.166
7 CREW261.266.69517.611.504
8 WGR355.956.854+5.00044.898.789+1.826
9 KLB624.915.48510.236.371
10 TVR223.253.62719.764.410
11 GAM416.394.4477.794.066
12 PTA214.848.8184.540.735
13 GC.2813.59395.230
694
Biep!
  vrijdag 21 juli 2017 @ 07:41:47 #77
151441 SlariBot
Biep biep!
pi_172567314
20 July 2017

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows117217.839.545.855+2.082.2937.276.253.944+884.447
2FOK!4345.841.304.438+1.405.0582.264.924.538+485.599
3osu!443-15.298.445.578-7.659.2702.124.620.854-7.704.925
4Reddit3654.798.961.506+1.600.1132.365.369.434+991.641
5StepmaniaOnline2224.038.168.820+2.687.119863.997.119+636.539
6TeamLiquid2333.779.454.449+515.9422.393.997.885+374.131
7Kongregate2623.173.210.780+1.140.5881.507.469.030+607.768
8LUElinks2113.123.216.103+397.3771.473.839.796+81.322
9Klamm.de1672.930.142.485+193.9491.473.631.288+109.805
10OCN-Overclock.net3032.730.597.411+621.4131.435.209.892+290.928
11Hinnavaatlus1162.639.550.165+339.2991.363.006.708+134.101
1213371412.637.448.188+609.5161.367.582.086+336.772
13What.cd?1802.514.734.444+526.9271.054.824.528+219.122
14PolishTracker1462.410.628.625+309.0271.238.718.132+149.523
15GAMEFORGEGAMES1031.726.681.479+40.599952.165.544+14.733
16Board8541.711.323.443+146.165597.265.781+28.380
17UnofficialLinusTechTips1941.662.845.184+895.4741.271.501.904+625.709
18SwiftIRC871.601.885.655+230.391761.664.755+99.902
19KongregateElite831.371.084.938+247.678499.994.832+131.574
20SWB1041.365.925.606+232.674464.780.252+234.973


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer114.883.928+5.8634.065.8782017-07-21 00:48:50
2Jo0Lz108.920.99930.565.2252017-07-12 11:27:54
3Omentuva102.666.03139.549.0872017-07-19 23:40:47
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198476.966.14816.782.5282017-07-18 10:01:02
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.090.57523.962.0832017-07-03 18:33:13
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator59.796.834+3.00023.735.747+1.0332017-07-20 19:25:32
12Apollo1557.614.661+50.00021.965.035+19.5872017-07-20 08:27:00
13Programmeur57.130.848+50.00012.017.186+6.4972017-07-21 00:02:46
14CF8756.358.000+20.00022.055.200+3.9932017-07-21 07:34:34
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate50.950.000+50.00017.247.439+13.2092017-07-20 11:57:28
18Jegorex50.690.118+10.00019.516.150+3.5042017-07-20 22:28:06
19TigerXtrm47.955.110+10.00012.742.291+4.5132017-07-20 20:15:40
20PiRANiA46.458.173+518.8608.945.466+95.7292017-07-21 07:38:24
21Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
22DJMO45.131.7366.286.8482017-07-04 20:11:55
23ezechiel00745.090.200+50.00018.369.357+14.5992017-07-20 22:15:24
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
27PoisoneIvy42.396.14310.549.0622017-06-30 15:41:55
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33DaFan39.733.406+25.00019.783.741+7.8262017-07-20 17:15:03
34Karina38.705.385+6.16010.401.123+4.4812017-07-21 07:28:56
35DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
36onlogisch37.146.94512.694.8312017-05-03 21:30:54
37jhilverda36.811.2968.213.1722017-07-13 09:28:15
38gateway36.674.30815.311.6102017-07-04 20:01:53
39Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
40maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
41Ge4ce35.509.82830.640.7792017-07-19 12:05:45
42Messina35.312.50029.642.8292017-07-11 23:59:55
43SwollyBoy35.100.00019.189.6302017-07-03 16:10:05
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
46Sjowhan32.614.24218.896.6042017-07-14 15:22:57
47Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
48SlechtValk31.434.360+5.72111.078.452+8952017-07-21 06:37:58
49lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
50Lafyno30.558.6137.048.0472017-06-06 20:41:31
6966
Biep!
  vrijdag 21 juli 2017 @ 07:41:59 #78
151441 SlariBot
Biep biep!
pi_172567315

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
120PiRANiA46.458.173+518.8608.945.466+95.7292017-07-21 07:38:24
2136Litso14.673.635+100.0003.726.247+13.4602017-07-20 09:58:09
3172LyndAZ11.460.984+55.5554.459.910+29.4202017-07-20 23:36:54
4171wisheh11.506.979+50.00015.045.249+49.1862017-07-20 15:42:54
513Programmeur57.130.848+50.00012.017.186+6.4972017-07-21 00:02:46
6101RockNijntje18.417.449+50.0006.242.701+10.1592017-07-20 19:21:33
712Apollo1557.614.661+50.00021.965.035+19.5872017-07-20 08:27:00
817Dviate50.950.000+50.00017.247.439+13.2092017-07-20 11:57:28
9116heywoodu16.764.623+50.0001.940.101+5.8682017-07-20 13:51:19
1077BBQSausage23.572.594+50.0008.174.733+12.3112017-07-20 15:26:37
1123ezechiel00745.090.200+50.00018.369.357+14.5992017-07-20 22:15:24
12176Ceased2be10.881.070+50.0004.053.759+17.1292017-07-20 09:34:37
1386+1Dr_Flash21.073.422+40.79917.325.037+58.5602017-07-20 09:01:58
1433DaFan39.733.406+25.00019.783.741+7.8262017-07-20 17:15:03
1514CF8756.358.000+20.00022.055.200+3.9932017-07-21 07:34:34
1657p428.767.595+20.00022.115.350+15.2432017-07-21 02:22:28
17199joystickj9.333.614+19.7554.375.699+12.4142017-07-20 11:21:17
1876Posergoth666723.691.512+15.29110.396.762+7.6642017-07-21 01:05:14
1974Mr. Stewie24.002.894+10.98115.867.700+9.2812017-07-20 15:00:58
2052VinceSTM29.905.328+10.24412.988.986+3.1192017-07-20 21:19:09
21256+1pieterr945.463.866+10.0003.380.347+5.3102017-07-20 23:52:41
2219TigerXtrm47.955.110+10.00012.742.291+4.5132017-07-20 20:15:40
2383Etcetera22.024.342+10.0006.769.791+7.4142017-07-20 15:33:04
2461SnIpA28.201.825+10.0009.727.534+4.5442017-07-20 16:41:52
2518Jegorex50.690.118+10.00019.516.150+3.5042017-07-20 22:28:06
2680Malfoi22.934.306+10.00013.846.302+3.6062017-07-20 14:34:15
27146Party_P13.486.170+9.6288.453.225+6.6932017-07-20 15:58:39
28155DrNick12.538.475+7.2285.501.270+4.4352017-07-21 04:00:38
2934Karina38.705.385+6.16010.401.123+4.4812017-07-21 07:28:56
30416+2Nielske01396.711+6.13261.608+2.7052017-07-20 11:23:21
31231+119hunter917.213.907+5.8939.089.552+26.3822017-07-20 17:20:37
321wonderer114.883.928+5.8634.065.8782017-07-21 00:48:50
3348SlechtValk31.434.360+5.72111.078.452+8952017-07-21 06:37:58
34112dwerg17.236.640+4.6105.960.810+1.6172017-07-20 16:04:00
3511commentator59.796.834+3.00023.735.747+1.0332017-07-20 19:25:32
36168Nizzno11.823.766+2.12411.047.248+2.1192017-07-20 22:00:02
37314timo832.363.869+1.214950.604+7942017-07-20 20:56:17
3855mufcie29.313.037+1.00016.237.367+3002017-07-20 13:57:12
3959[Brabant]Snow Bone28.304.2567.024.1822017-05-27 14:44:04
40395wulfyzef321.445253.7962014-03-23 05:13:17
4121Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
42217WalkingDisaster7.864.8482.582.9492017-06-20 16:11:16
4339Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
44356littledutchy1.056.263718.2962014-08-26 14:30:22
4540maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
46221DeLuna7.653.5412.072.6042013-09-17 10:02:11
4736onlogisch37.146.94512.694.8312017-05-03 21:30:54
48295CrunchySelf3.231.7051.846.4052017-03-20 14:57:01
49166AnneRenze11.917.0354.339.0392017-07-06 20:05:07
50357sniel1231.037.715251.5922013-01-02 18:52:56

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11199.574.181+127.22858.994.552+38.832
2 DIG10168.257.646+110.00074.811.327+42.026
3 ONZ7149.673.156+13.00063.158.431+5.577
4 Frontpage8132.264.196+55.55543.395.920+29.420
5 MUZ381.471.698+4.61015.470.467+1.617
6 VBL668.640.15523.769.926
7 CREW261.266.69517.611.504
8 WGR355.958.978+2.12444.900.908+2.119
9 KLB624.915.48510.236.371
10 TVR223.253.62719.764.410
11 GAM416.414.202+19.7557.806.480+12.414
12 PTA214.848.8184.540.735
13 GC.2813.59395.230
6358
Biep!
pi_172590395
registreer om deze reclame te verbergen
21 July 2017

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows117217.841.520.435+1.974.5807.277.137.228+883.284
2FOK!4345.841.858.501+554.0632.265.143.717+219.179
3osu!445+25.304.199.954+5.754.3762.126.829.527+2.208.673
4Reddit3654.800.600.896+1.639.3902.366.835.904+1.466.470
5StepmaniaOnline2224.041.339.883+3.171.063864.687.466+690.347
6TeamLiquid2333.779.947.438+492.9892.394.273.736+275.851
7Kongregate2623.173.980.134+769.3541.508.016.285+547.255
8LUElinks2113.123.403.412+187.3091.473.884.484+44.688
9Klamm.de1672.931.036.134+893.6491.473.870.710+239.422
10OCN-Overclock.net3032.731.074.978+477.5671.435.445.661+235.769
11Hinnavaatlus1162.639.684.048+133.8831.363.116.262+109.554
1213371412.637.780.484+332.2961.367.819.773+237.687
13What.cd?1802.515.138.459+404.0151.055.085.904+261.376
14PolishTracker1462.411.028.042+399.4171.238.903.920+185.788
15GAMEFORGEGAMES1031.726.892.277+210.798952.269.349+103.805
16Board8541.711.390.341+66.898597.282.431+16.650
17UnofficialLinusTechTips1941.663.721.283+876.0991.271.907.602+405.698
18SwiftIRC871.602.120.841+235.186761.751.739+86.984
19KongregateElite831.371.319.183+234.245500.109.890+115.058
20SWB1041.365.960.299+34.693464.798.948+18.696


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer114.886.080+2.1524.065.8782017-07-21 20:20:07
2Jo0Lz108.920.99930.565.2252017-07-12 11:27:54
3Omentuva102.716.031+50.00039.579.705+30.6182017-07-22 00:40:47
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198476.966.14816.782.5282017-07-18 10:01:02
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.090.57523.962.0832017-07-03 18:33:13
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator59.797.834+1.00023.736.292+5452017-07-21 17:58:14
12Apollo1557.614.66121.965.0352017-07-20 08:27:00
13Programmeur57.130.84812.017.1862017-07-21 00:02:46
14CF8756.375.000+17.00022.058.129+2.9292017-07-21 16:36:42
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate50.950.00017.247.4392017-07-20 11:57:28
18Jegorex50.700.118+10.00019.524.787+8.6372017-07-21 23:38:54
19TigerXtrm47.960.110+5.00012.745.100+2.8092017-07-21 20:50:22
20PiRANiA46.458.1738.945.4662017-07-21 07:38:24
21Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
22+1ezechiel00745.140.200+50.00018.384.016+14.6592017-07-21 23:10:04
23-1DJMO45.131.7366.286.8482017-07-04 20:11:55
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
27PoisoneIvy42.396.14310.549.0622017-06-30 15:41:55
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33DaFan39.753.406+20.00019.792.746+9.0052017-07-21 15:41:05
34Karina38.705.972+58710.401.852+7292017-07-21 19:35:14
35DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
36onlogisch37.146.94512.694.8312017-05-03 21:30:54
37jhilverda36.811.2968.213.1722017-07-13 09:28:15
38gateway36.674.30815.311.6102017-07-04 20:01:53
39Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
40maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
41Ge4ce35.509.82830.640.7792017-07-19 12:05:45
42Messina35.312.50029.642.8292017-07-11 23:59:55
43SwollyBoy35.100.00019.189.6302017-07-03 16:10:05
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
46Sjowhan32.614.24218.896.6042017-07-14 15:22:57
47Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
48SlechtValk31.436.438+2.07811.079.547+1.0952017-07-22 00:00:08
49lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
50Lafyno30.558.6137.048.0472017-06-06 20:41:31
21959
Biep!
pi_172590396

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
13Omentuva102.716.031+50.00039.579.705+30.6182017-07-22 00:40:47
2105+1La-Vache-Qui-Rit18.177.138+50.00011.979.329+11.0682017-07-21 15:07:01
3116heywoodu16.814.623+50.0001.946.036+5.9352017-07-21 13:17:20
478+1ChristiaaNL23.044.040+50.00010.874.784+20.6412017-07-21 13:03:34
522+1ezechiel00745.140.200+50.00018.384.016+14.6592017-07-21 23:10:04
688Boer22221.070.467+50.0006.399.914+12.7002017-07-21 17:22:40
7329Marcel-o1.748.228+50.000564.345+15.9712017-07-21 18:13:49
8289+1netsplitter3.496.846+22.3242.067.391+9.1372017-07-21 12:00:22
933DaFan39.753.406+20.00019.792.746+9.0052017-07-21 15:41:05
1080Malfoi22.954.306+20.00013.851.195+4.8932017-07-21 15:57:32
1157p428.787.595+20.00022.125.508+10.1582017-07-22 01:42:25
1214CF8756.375.000+17.00022.058.129+2.9292017-07-21 16:36:42
1376Posergoth666723.704.804+13.29210.403.360+6.5982017-07-22 01:05:15
1483Etcetera22.034.342+10.0006.776.326+6.5352017-07-22 00:18:53
1518Jegorex50.700.118+10.00019.524.787+8.6372017-07-21 23:38:54
1652VinceSTM29.914.101+8.77312.992.653+3.6672017-07-21 16:27:25
17199joystickj9.341.384+7.7704.378.881+3.1822017-07-21 08:48:25
1874Mr. Stewie24.010.169+7.27515.873.455+5.7552017-07-21 18:54:22
19296Jordiy3.222.761+5.1531.378.949+6.7012017-07-21 13:06:07
2084trainfreak21.463.846+5.0155.778.419+3.7392017-07-21 09:11:42
2119TigerXtrm47.960.110+5.00012.745.100+2.8092017-07-21 20:50:22
22335ijs_beer1.566.744+4.895944.429+1.6752017-07-21 15:32:47
23146Party_P13.491.014+4.8448.456.231+3.0062017-07-21 15:58:32
24314timo832.368.608+4.739952.216+1.6122017-07-21 22:21:55
2555mufcie29.316.037+3.00016.238.748+1.3812017-07-21 14:00:11
26155DrNick12.540.912+2.4375.503.216+1.9462017-07-22 04:00:38
27168Nizzno11.825.918+2.15211.049.845+2.5972017-07-21 22:00:01
281wonderer114.886.080+2.1524.065.8782017-07-21 20:20:07
2948SlechtValk31.436.438+2.07811.079.547+1.0952017-07-22 00:00:08
30248SleepSub6.364.106+2.0002.614.886+1.1162017-07-21 10:36:34
31112dwerg17.238.401+1.7615.961.612+8022017-07-21 12:33:37
3211commentator59.797.834+1.00023.736.292+5452017-07-21 17:58:14
3323119hunter917.214.723+8169.096.890+7.3382017-07-21 23:52:46
3434Karina38.705.972+58710.401.852+7292017-07-21 19:35:14
35261dujour5.275.6633.542.9732013-01-16 15:19:32
36327ILikeYou1.790.093318.7822013-03-09 14:32:32
37286Bobseltje3.569.1381.534.3182012-06-19 10:30:25
38308Examinus2.642.4322.054.0182016-06-01 10:46:21
3938gateway36.674.30815.311.6102017-07-04 20:01:53
40259maen5.420.0001.294.0802017-01-16 21:07:08
41103Dragonator18.245.1445.787.1552017-07-18 08:57:36
42211LangeNils8.534.2392.821.9082016-10-26 22:26:32
43332Nalyu1.671.280795.6662013-01-08 02:55:50
44403Vimkie249.53545.3132012-08-07 18:26:50
45241Zamorak_FOK6.874.9441.902.7482012-11-02 17:01:22
46374igi0n649.798285.3622016-06-12 16:40:49
47263AgedeO4.935.0172.274.5882014-02-27 16:20:10
48220randallvg7.742.5732.767.6202017-07-05 09:59:03
49207DenXD8.842.8411.328.9162012-06-11 10:02:05
50279TehTurd3.941.6661.774.4122013-12-22 17:05:00

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11199.591.618+17.43759.005.842+11.290
2 DIG10168.259.646+2.00074.812.443+1.116
3 ONZ7149.674.156+1.00063.158.976+545
4 Frontpage8132.264.19643.395.920
5 MUZ381.473.459+1.76115.471.269+802
6 VBL668.640.15523.769.926
7 CREW261.266.69517.611.504
8 WGR355.961.130+2.15244.903.505+2.597
9 KLB624.915.48510.236.371
10 TVR223.253.62719.764.410
11 GAM416.421.972+7.7707.809.662+3.182
12 PTA214.848.8184.540.735
13 GC.2813.59395.230
8258
Biep!
  zaterdag 22 juli 2017 @ 19:51:36 #81
445528 DerRabbit
Eat, Sleep, Race, Repeat!
pi_172602664
Ik heb me ook maar even aangemeld bij het Fok team :D
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in one pretty and well preserved piece.
It's to skid in broadside, thoroughly used up, worn out, and defiantly shouting 'Wow, what a ride!'
  zondag 23 juli 2017 @ 07:41:45 #82
151441 SlariBot
Biep biep!
pi_172613473
registreer om deze reclame te verbergen
22 July 2017

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows117217.842.802.331+1.281.8967.277.751.962+614.734
2FOK!435+15.842.276.738+418.2372.265.287.465+143.748
3osu!4455.308.642.178+4.442.2242.128.147.459+1.317.932
4Reddit3654.802.429.271+1.828.3752.367.653.175+817.271
5StepmaniaOnline2224.043.602.042+2.262.159865.234.368+546.902
6TeamLiquid2333.780.385.631+438.1932.394.707.461+433.725
7Kongregate2623.174.990.347+1.010.2131.508.596.811+580.526
8LUElinks2113.123.699.798+296.3861.474.000.884+116.400
9Klamm.de1672.931.198.376+162.2421.473.985.497+114.787
10OCN-Overclock.net3032.731.449.856+374.8781.435.700.965+255.304
11Hinnavaatlus1162.639.805.460+121.4121.363.144.012+27.750
1213371412.638.010.804+230.3201.367.952.477+132.704
13What.cd?1802.515.571.490+433.0311.055.356.725+270.821
14PolishTracker1462.411.088.032+59.9901.238.933.514+29.594
15GAMEFORGEGAMES1031.726.937.681+45.404952.324.541+55.192
16Board8541.711.698.308+307.967597.332.438+50.007
17UnofficialLinusTechTips1941.664.510.661+789.3781.272.318.306+410.704
18SwiftIRC871.602.256.701+135.860761.889.085+137.346
19KongregateElite831.371.596.738+277.555500.179.243+69.353
20SWB1041.366.033.541+73.242464.844.508+45.560


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer114.886.0804.065.8782017-07-21 20:20:07
2Jo0Lz108.920.99930.565.2252017-07-12 11:27:54
3Omentuva102.716.03139.579.7052017-07-22 00:40:47
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198476.966.14816.782.5282017-07-18 10:01:02
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.090.57523.962.0832017-07-03 18:33:13
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator59.797.83423.736.2922017-07-21 17:58:14
12Apollo1557.614.66121.965.0352017-07-20 08:27:00
13Programmeur57.130.84812.017.1862017-07-21 00:02:46
14CF8756.375.00022.058.1292017-07-21 16:36:42
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate50.950.00017.247.4392017-07-20 11:57:28
18Jegorex50.710.118+10.00019.529.185+4.3982017-07-23 00:16:32
19TigerXtrm47.970.110+10.00012.748.418+3.3182017-07-22 21:24:10
20PiRANiA46.458.1738.945.4662017-07-21 07:38:24
21Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
22ezechiel00745.140.20018.384.0162017-07-21 23:10:04
23DJMO45.131.7366.286.8482017-07-04 20:11:55
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
27PoisoneIvy42.396.14310.549.0622017-06-30 15:41:55
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33DaFan39.753.40619.792.7462017-07-21 15:41:05
34Karina38.709.581+3.60910.405.221+3.3692017-07-22 19:42:36
35DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
36onlogisch37.146.94512.694.8312017-05-03 21:30:54
37jhilverda36.811.2968.213.1722017-07-13 09:28:15
38gateway36.674.30815.311.6102017-07-04 20:01:53
39Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
40maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
41Ge4ce35.509.82830.640.7792017-07-19 12:05:45
42Messina35.312.50029.642.8292017-07-11 23:59:55
43SwollyBoy35.100.00019.189.6302017-07-03 16:10:05
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45+1Sjowhan32.619.242+5.00018.898.180+1.5762017-07-22 12:55:06
46-1Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
48SlechtValk31.442.635+6.19711.081.543+1.9962017-07-23 00:00:42
49lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
50Lafyno30.558.6137.048.0472017-06-06 20:41:31
11572
Biep!
  zondag 23 juli 2017 @ 07:41:56 #83
151441 SlariBot
Biep biep!
pi_172613475

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1189Drizzt10.100.000+100.0003.656.891+19.5472017-07-23 00:58:27
2116heywoodu16.914.623+100.0001.958.154+12.1182017-07-22 23:40:19
3121+2kanovinnie16.184.959+50.00011.369.083+44.4272017-07-22 14:18:12
457p428.817.595+30.00022.143.578+18.0702017-07-22 18:09:25
5256pieterr945.473.866+10.0003.383.544+3.1972017-07-22 22:50:04
619TigerXtrm47.970.110+10.00012.748.418+3.3182017-07-22 21:24:10
761SnIpA28.211.825+10.0009.730.221+2.6872017-07-22 21:39:59
818Jegorex50.710.118+10.00019.529.185+4.3982017-07-23 00:16:32
948SlechtValk31.442.635+6.19711.081.543+1.9962017-07-23 00:00:42
10155DrNick12.546.445+5.5335.505.877+2.6612017-07-23 04:00:38
1145+1Sjowhan32.619.242+5.00018.898.180+1.5762017-07-22 12:55:06
12314timo832.373.322+4.714953.315+1.0992017-07-22 23:19:43
1334Karina38.709.581+3.60910.405.221+3.3692017-07-22 19:42:36
1452VinceSTM29.917.101+3.00012.993.720+1.0672017-07-23 01:11:32
15248SleepSub6.366.106+2.0002.615.698+8122017-07-22 12:09:22
1655mufcie29.318.037+2.00016.243.417+4.6692017-07-22 20:59:49
17168Nizzno11.826.557+63911.051.148+1.3032017-07-22 21:59:59
18167BrandX-11.900.0713.497.6082014-03-10 13:12:48
19104Dutchfighter18.179.0123.695.3362014-04-27 21:35:28
20185Henk.veldhuizen.510.365.8395.515.6292017-07-03 14:04:48
21258Maxvdw5.447.15910.819.1972014-11-07 11:14:46
22292Nijnja3.404.255659.1622012-12-12 19:08:58
23122-1tjv16.168.3772.204.3602014-02-22 17:36:42
24384jochem.puts500.000311.0402013-12-19 14:27:36
25362cashewnoot890.866455.8312012-07-18 10:43:39
26393TheCalna353.253179.3362012-08-04 08:53:23
27110petre8617.383.1594.693.1292014-12-17 14:53:11
28377Yosander618.141591.4552016-03-17 21:54:11
29426-1Evyuna18.61752.2722012-01-06 10:35:03
30319ineker2.240.7101.616.5672012-03-13 20:40:28
31134superfrostie14.796.5956.513.0712016-03-24 19:00:44
32344Rick.groen19961.312.423673.0382017-07-10 11:05:49
33398QuincydeKoster288.89164.8822012-03-13 12:43:41
34119easy-going16.321.22410.050.1622016-03-21 14:00:59
35335ijs_beer1.566.744944.4292017-07-21 15:32:47
36284kawa43.800.4002.687.1322015-11-07 16:06:25
3791Isdatzo20.301.5776.464.7782016-03-02 14:35:48
387jaapio198476.966.14816.782.5282017-07-18 10:01:02
39366Erwa799.857169.3302017-07-19 12:47:51
40387Huppelmuts474.292138.9502012-08-23 06:46:24
4127PoisoneIvy42.396.14310.549.0622017-06-30 15:41:55
42432-1rorymeijer4.0401.2342012-10-01 16:03:00
43254Chowi5.716.9511.158.5592012-03-16 22:01:45
44413ArnoVL120.53623.9262013-01-29 21:50:28
4520PiRANiA46.458.1738.945.4662017-07-21 07:38:24
46234r3v0ss7.180.9864.855.4622016-05-12 16:45:08
47128Vetheid15.437.7675.642.8702014-11-19 19:17:54
48438-4toto69000000-00-00 00:00:00
49316dan13lv2.357.540925.6002012-10-09 22:57:29
5032Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11199.607.151+15.53359.011.821+5.979
2 DIG10168.271.646+12.00074.816.452+4.009
3 ONZ7149.684.156+10.00063.161.663+2.687
4 Frontpage8132.264.19643.395.920
5 MUZ381.473.45915.471.269
6 VBL668.740.155+100.00023.789.473+19.547
7 CREW261.316.695+50.00017.655.931+44.427
8 WGR355.961.769+63944.904.808+1.303
9 KLB624.915.48510.236.371
10 TVR223.253.62719.764.410
11 GAM416.421.9727.809.662
12 PTA214.848.8184.540.735
13 GC.2813.59395.230
23979
Biep!
  maandag 24 juli 2017 @ 07:41:46 #84
151441 SlariBot
Biep biep!
pi_172636098
23 July 2017

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows117217.844.068.758+1.266.4277.278.531.141+779.179
2FOK!4355.843.045.678+768.9402.265.829.586+542.121
3osu!446+15.312.273.858+3.631.6802.129.634.635+1.487.176
4Reddit364-14.721.032.104-81.397.1672.342.960.750-24.692.425
5StepmaniaOnline2224.046.850.273+3.248.231865.843.204+608.836
6TeamLiquid2333.781.123.156+737.5252.395.228.534+521.073
7Kongregate2623.176.722.548+1.732.2011.508.961.609+364.798
8LUElinks2113.124.058.431+358.6331.474.151.260+150.376
9Klamm.de1672.931.387.824+189.4481.474.094.602+109.105
10OCN-Overclock.net3032.731.940.322+490.4661.436.009.297+308.332
11Hinnavaatlus1162.640.007.931+202.4711.363.278.042+134.030
1213371412.638.459.937+449.1331.368.077.058+124.581
13What.cd?1802.515.908.238+336.7481.055.511.542+154.817
14PolishTracker1462.411.136.811+48.7791.238.960.611+27.097
15(+2)UnofficialLinusTechTips195+11.748.149.927+83.639.2661.298.399.762+26.081.456
16(-1)GAMEFORGEGAMES1031.727.070.709+133.028952.397.480+72.939
17(-1)Board8541.711.745.197+46.889597.346.781+14.343
18SwiftIRC871.602.601.371+344.670762.143.709+254.624
19KongregateElite831.371.707.966+111.228500.258.654+79.411
20SWB1041.366.092.987+59.446464.896.565+52.057


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer114.886.0804.065.8782017-07-21 20:20:07
2Jo0Lz108.920.99930.565.2252017-07-12 11:27:54
3Omentuva102.766.031+50.00039.600.318+20.6132017-07-23 21:37:48
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198476.966.14816.782.5282017-07-18 10:01:02
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.090.57523.962.0832017-07-03 18:33:13
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator59.798.834+1.00023.736.539+2472017-07-23 16:59:16
12Apollo1557.614.66121.965.0352017-07-20 08:27:00
13Programmeur57.180.848+50.00012.022.026+4.8402017-07-24 02:27:45
14CF8756.375.00022.058.1292017-07-21 16:36:42
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate51.050.000+100.00017.295.352+47.9132017-07-23 17:40:39
18Jegorex50.710.11819.529.1852017-07-23 00:16:32
19TigerXtrm47.975.110+5.00012.750.702+2.2842017-07-23 17:25:11
20PiRANiA46.458.1738.945.4662017-07-21 07:38:24
21Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
22ezechiel00745.190.200+50.00018.393.883+9.8672017-07-23 21:28:29
23DJMO45.131.7366.286.8482017-07-04 20:11:55
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
27PoisoneIvy42.396.14310.549.0622017-06-30 15:41:55
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33DaFan39.753.40619.792.7462017-07-21 15:41:05
34Karina38.715.525+5.94410.410.239+5.0182017-07-24 07:27:53
35DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
36onlogisch37.146.94512.694.8312017-05-03 21:30:54
37jhilverda36.811.2968.213.1722017-07-13 09:28:15
38gateway36.674.30815.311.6102017-07-04 20:01:53
39Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
40maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
41Ge4ce35.509.82830.640.7792017-07-19 12:05:45
42Messina35.325.000+12.50029.665.448+22.6192017-07-23 09:57:46
43SwollyBoy35.100.00019.189.6302017-07-03 16:10:05
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Sjowhan32.619.24218.898.1802017-07-22 12:55:06
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
48SlechtValk31.455.138+12.50311.083.970+2.4272017-07-24 06:27:34
49lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
50Lafyno30.558.6137.048.0472017-06-06 20:41:31
15253
Biep!
  maandag 24 juli 2017 @ 07:41:57 #85
151441 SlariBot
Biep biep!
pi_172636099

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
117Dviate51.050.000+100.00017.295.352+47.9132017-07-23 17:40:39
213Programmeur57.180.848+50.00012.022.026+4.8402017-07-24 02:27:45
33Omentuva102.766.031+50.00039.600.318+20.6132017-07-23 21:37:48
4104+1La-Vache-Qui-Rit18.227.138+50.00011.981.062+1.7332017-07-23 19:16:56
577BBQSausage23.622.594+50.0008.192.218+17.4852017-07-23 19:47:43
696+2Lloris9219.317.770+50.0009.743.649+14.7382017-07-23 10:11:58
7125+1d4v1d16.034.716+50.0004.240.434+14.3382017-07-23 15:14:52
822ezechiel00745.190.200+50.00018.393.883+9.8672017-07-23 21:28:29
9101RockNijntje18.467.449+50.0006.364.224+121.5232017-07-23 16:30:25
10115+1heywoodu16.964.623+50.0001.963.507+5.3532017-07-23 20:04:25
11131+1DrPhibes14.954.570+50.0009.232.323+113.4242017-07-23 15:25:08
12218War Hero from the Past7.820.372+41.9893.186.144+17.2582017-07-23 13:01:10
1357p428.837.595+20.00022.162.022+18.4442017-07-23 15:20:24
14143s10eke14.092.672+18.28815.572.773+52.9712017-07-23 21:51:19
1548SlechtValk31.455.138+12.50311.083.970+2.4272017-07-24 06:27:34
1642Messina35.325.000+12.50029.665.448+22.6192017-07-23 09:57:46
1723119hunter917.223.754+9.0319.121.892+25.0022017-07-23 15:31:27
1874Mr. Stewie24.017.862+7.69315.877.665+4.2102017-07-23 16:23:58
19313+1timo832.380.658+7.336953.958+6432017-07-23 23:02:46
2034Karina38.715.525+5.94410.410.239+5.0182017-07-24 07:27:53
2156no_tukker28.972.134+5.7087.698.811+4.1372017-07-24 03:23:51
2219TigerXtrm47.975.110+5.00012.750.702+2.2842017-07-23 17:25:11
2361SnIpA28.216.825+5.0009.731.785+1.5642017-07-23 13:47:38
2484trainfreak21.467.748+3.9025.780.347+1.9282017-07-23 18:56:32
25168Nizzno11.830.340+3.78311.054.564+3.4162017-07-24 06:01:40
26155DrNick12.550.035+3.5905.506.711+8342017-07-24 04:00:39
2795DirkZz19.390.291+3.4546.829.756+5.0002017-07-23 17:44:50
28416Nielske01398.930+2.21963.900+2.2922017-07-24 07:12:01
2911commentator59.798.834+1.00023.736.539+2472017-07-23 16:59:16
30318AMDFreak2.283.968715.3582013-04-29 14:46:43
31100WyriHaximus18.734.4613.885.8382013-02-06 22:43:54
32370Mevrouw_voor_jou763.34371.4712017-04-10 17:06:31
33182olgalala10.450.2635.853.4922013-04-29 07:58:55
34225Bitlord7.520.0812.426.2212017-04-23 21:08:06
35142Elowine14.159.91015.610.4082013-04-18 10:17:41
36113Puala17.176.9285.402.9912017-07-19 08:49:00
37302SMNL2.983.1084.730.4832015-05-30 20:53:40
38203rulerofdeath9.009.3867.286.2522016-11-29 18:37:41
39276Rockfire4.053.7852.021.4652014-04-10 16:34:30
40307maarten42.744.7731.059.9122014-03-10 07:12:13
4173Tha_Duck25.211.2189.089.1922012-07-17 14:07:00
42406charmed_angel188.403118.1842013-12-19 00:02:01
43300giemiebier3.049.5241.932.3172015-09-03 17:51:10
44367mrintjuh793.788232.4902012-10-09 21:20:21
4515ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
46252Limedust5.845.0731.998.8602015-08-12 13:29:41
47138FOS4FOK14.503.7642.749.2442015-12-22 16:17:31
4899Dven18.849.3063.151.5332013-08-30 07:38:05
4993thomasss20.002.8956.057.5142012-02-03 18:59:30
50411leocarch146.03750.8072014-05-19 11:10:51

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11199.715.741+108.59059.153.947+142.126
2 DIG10168.271.64674.816.452
3 ONZ7149.690.156+6.00063.163.474+1.811
4 Frontpage8132.264.19643.395.920
5 MUZ381.473.45915.471.269
6 VBL668.743.609+3.45423.794.473+5.000
7 CREW261.316.69517.655.931
8 WGR355.978.052+16.28344.930.843+26.035
9 KLB624.915.48510.236.371
10 TVR223.253.62719.764.410
11 GAM416.421.9727.809.662
12 PTA214.848.8184.540.735
13 GC.2813.59395.230
28538
Biep!
pi_172636186
quote:
99s.gif Op zaterdag 22 juli 2017 19:51 schreef DerRabbit het volgende:
Ik heb me ook maar even aangemeld bij het Fok team :D
*G*
  dinsdag 25 juli 2017 @ 07:41:45 #87
151441 SlariBot
Biep biep!
pi_172658843
24 July 2017

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows1173+117.846.147.195+2.078.4377.279.503.092+971.951
2FOK!4355.844.460.065+1.414.3872.266.490.733+661.147
3osu!4465.316.293.120+4.019.2622.130.967.333+1.332.698
4Reddit3644.723.046.064+2.013.9602.343.698.262+737.512
5StepmaniaOnline2224.049.652.227+2.801.954866.356.534+513.330
6TeamLiquid2333.781.441.397+318.2412.395.611.015+382.481
7Kongregate2623.177.368.387+645.8391.509.237.193+275.584
8LUElinks2113.124.338.643+280.2121.474.237.266+86.006
9Klamm.de1672.931.691.029+303.2051.474.245.066+150.464
10OCN-Overclock.net3032.732.783.229+842.9071.436.442.388+433.091
11Hinnavaatlus1162.640.423.402+415.4711.363.509.355+231.313
1213371412.638.668.884+208.9471.368.114.718+37.660
13What.cd?1802.516.186.624+278.3861.055.688.593+177.051
14PolishTracker1462.411.294.562+157.7511.239.223.472+262.861
15UnofficialLinusTechTips1951.748.989.485+839.5581.298.719.496+319.734
16GAMEFORGEGAMES1031.727.198.376+127.667952.489.927+92.447
17Board8541.712.045.968+300.771597.395.601+48.820
18SwiftIRC871.602.661.190+59.819762.249.240+105.531
19KongregateElite831.371.855.722+147.756500.328.715+70.061
20SWB1041.366.280.347+187.360464.969.125+72.560


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer114.886.0804.065.8782017-07-21 20:20:07
2Jo0Lz108.920.99930.565.2252017-07-12 11:27:54
3Omentuva102.766.03139.600.3182017-07-23 21:37:48
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198476.966.14816.782.5282017-07-18 10:01:02
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.090.57523.962.0832017-07-03 18:33:13
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator59.798.83423.736.5392017-07-23 16:59:16
12Apollo1557.614.66121.965.0352017-07-20 08:27:00
13Programmeur57.180.84812.022.0262017-07-24 02:27:45
14CF8756.375.00022.058.1292017-07-21 16:36:42
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate51.050.00017.295.3522017-07-23 17:40:39
18Jegorex50.720.118+10.00019.535.306+6.1212017-07-25 00:13:04
19TigerXtrm47.975.11012.750.7022017-07-23 17:25:11
20PiRANiA47.086.022+627.8499.053.772+108.3062017-07-25 07:34:41
21Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
22ezechiel00745.240.200+50.00018.405.297+11.4142017-07-24 12:31:43
23DJMO45.131.7366.286.8482017-07-04 20:11:55
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
27PoisoneIvy42.396.14310.549.0622017-06-30 15:41:55
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33DaFan39.778.406+25.00019.805.394+12.6482017-07-24 17:48:11
34Karina38.715.977+45210.410.679+4402017-07-24 20:17:22
35DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
36onlogisch37.146.94512.694.8312017-05-03 21:30:54
37jhilverda36.861.296+50.0008.233.749+20.5772017-07-24 11:07:27
38gateway36.674.30815.311.6102017-07-04 20:01:53
39Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
40maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
41Ge4ce35.509.82830.640.7792017-07-19 12:05:45
42Messina35.325.00029.665.4482017-07-23 09:57:46
43SwollyBoy35.200.000+100.00019.239.499+49.8692017-07-24 17:23:14
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Sjowhan32.619.24218.898.1802017-07-22 12:55:06
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
48SlechtValk31.457.050+1.91211.085.832+1.8622017-07-25 02:32:27
49lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
50Lafyno30.558.6137.048.0472017-06-06 20:41:31
4376
Biep!
  dinsdag 25 juli 2017 @ 07:41:56 #88
151441 SlariBot
Biep biep!
pi_172658845

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
120PiRANiA47.086.022+627.8499.053.772+108.3062017-07-25 07:34:41
243SwollyBoy35.200.000+100.00019.239.499+49.8692017-07-24 17:23:14
3135+1Litso14.773.635+100.0003.738.356+12.1092017-07-24 17:15:27
4115heywoodu17.014.623+50.0001.968.322+4.8152017-07-24 20:16:10
537jhilverda36.861.296+50.0008.233.749+20.5772017-07-24 11:07:27
685Pino11221.159.413+50.0008.586.556+40.1402017-07-24 13:47:01
7276+1backline94.061.487+50.00024.902.317+182.1852017-07-24 22:13:45
8231+2superworm7.243.483+50.0002.044.975+12.1042017-07-24 19:24:34
922ezechiel00745.240.200+50.00018.405.297+11.4142017-07-24 12:31:43
10222Rnie7.648.464+50.0006.068.920+58.0022017-07-24 13:44:31
11124jimcom8916.111.193+50.0004.216.002+12.3692017-07-24 09:11:50
1233DaFan39.778.406+25.00019.805.394+12.6482017-07-24 17:48:11
1357p428.857.595+20.00022.180.808+18.7862017-07-25 05:35:23
14218War Hero from the Past7.839.979+19.6073.193.918+7.7742017-07-24 20:29:13
15230Silverdigger7.321.869+15.06412.032.457+50.0002017-07-24 20:12:23
1661SnIpA28.231.825+15.0009.737.773+5.9882017-07-24 13:35:55
17199joystickj9.355.245+13.8614.385.371+6.4902017-07-24 11:36:09
1876Posergoth666723.717.801+12.99710.409.825+6.4652017-07-25 01:05:15
1918Jegorex50.720.118+10.00019.535.306+6.1212017-07-25 00:13:04
2083Etcetera22.044.342+10.0006.783.220+6.8942017-07-24 16:35:45
2151+1VinceSTM29.924.253+7.15212.995.951+2.2312017-07-24 20:03:17
22416Nielske013105.606+6.67668.372+4.4722017-07-24 15:14:42
23146Party_P13.496.877+5.8638.458.503+2.2722017-07-24 15:58:04
24232-119hunter917.229.237+5.4839.127.386+5.4942017-07-24 16:22:15
2574Mr. Stewie24.022.294+4.43215.883.336+5.6712017-07-24 15:00:12
26112dwerg17.242.150+3.7495.962.681+1.0692017-07-24 16:15:13
27168Nizzno11.833.644+3.30411.055.483+9192017-07-24 22:00:37
28313timo832.383.243+2.585954.439+4812017-07-24 22:59:45
2948SlechtValk31.457.050+1.91211.085.832+1.8622017-07-25 02:32:27
30248SleepSub6.367.336+1.2302.617.698+2.0002017-07-24 10:28:02
31155DrNick12.551.206+1.1715.507.608+8972017-07-25 04:00:40
3255mufcie29.319.037+1.00016.243.700+2832017-07-24 21:10:16
3334Karina38.715.977+45210.410.679+4402017-07-24 20:17:22
34328Taperol1.770.8501.017.7702013-02-09 14:44:08
35136-1Maginneke14.677.48425.657.8172017-06-27 11:41:12
36186Nitz10.239.6401.503.5442012-04-14 10:33:40
37431iJR8.9547.1112013-06-14 18:05:23
3880Malfoi22.954.30613.851.1952017-07-21 15:57:32
3982hole198822.115.62419.257.6562017-07-16 02:19:49
40378TCDD616.898171.9032013-03-24 18:36:58
4179Oplosthee23.005.4438.839.2542014-08-01 18:35:52
42311Gamebito2.530.905433.6072012-12-23 18:00:50
43310Appelvla2.568.507858.0202012-07-08 01:45:47
44339irow1.471.678924.3082014-08-28 15:11:30
45275RockiejjFOK4.094.2051.794.3912016-02-18 13:18:03
46141Detroit14.191.8832.988.1092015-06-17 16:46:58
4728stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
48107Pochamapan17.881.4595.782.2182017-07-19 15:29:50
49178Dengaman10.600.0005.183.3762017-07-17 21:57:39
50326gramps1.835.9993.325.4032017-07-10 21:54:30

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11199.776.912+61.17159.201.878+47.931
2 DIG10168.372.876+101.23074.868.321+51.869
3 ONZ7149.705.156+15.00063.169.462+5.988
4 Frontpage8132.314.196+50.00043.408.024+12.104
5 MUZ381.477.208+3.74915.472.338+1.069
6 VBL668.743.60923.794.473
7 CREW261.316.69517.655.931
8 WGR355.981.356+3.30444.931.762+919
9 KLB624.915.48510.236.371
10 TVR223.253.62719.764.410
11 GAM416.435.833+13.8617.816.152+6.490
12 PTA214.848.8184.540.735
13 GC.2813.59395.230
24622
Biep!
pi_172662254
we worden bijna ingehaald :o
  dinsdag 25 juli 2017 @ 19:14:05 #90
181857 Jovatov
Si fallor, sum
pi_172672540
Tijd dat ik me maar weer eens aanmeld.

Laatste keer dat ik me aanmeldde was erg lang geleden, maar ik tik tegenwoordig best wat, dus dat zal vast schelen.
pi_172673588
quote:
2s.gif Op dinsdag 25 juli 2017 11:17 schreef het volgende:
we worden bijna ingehaald :o
Waar is de tijd dat FOK nog op plaats drie stond..
Lang zal het niet lang meer duren vrees ik :'(
pi_172682380
25 July 2017

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows117317.848.454.358+2.307.1637.280.503.772+1.000.680
2FOK!436+15.845.516.330+1.056.2652.266.926.359+435.626
3osu!4465.320.125.312+3.832.1922.132.457.457+1.490.124
4Reddit3644.724.373.755+1.327.6912.344.496.503+798.241
5StepmaniaOnline2224.052.984.007+3.331.780866.870.542+514.008
6TeamLiquid2333.782.036.597+595.2002.395.944.837+333.822
7Kongregate2623.178.059.215+690.8281.509.716.374+479.181
8LUElinks2113.124.615.216+276.5731.474.364.282+127.016
9Klamm.de1672.931.975.942+284.9131.474.341.747+96.681
10OCN-Overclock.net3032.733.127.051+343.8221.436.633.605+191.217
11Hinnavaatlus1162.640.669.985+246.5831.363.601.306+91.951
1213371412.638.838.661+169.7771.368.159.506+44.788
13What.cd?1802.516.544.149+357.5251.055.894.780+206.187
14PolishTracker1462.411.926.161+631.5991.239.450.791+227.319
15UnofficialLinusTechTips1951.749.944.120+954.6351.299.125.047+405.551
16GAMEFORGEGAMES1031.727.393.174+194.798952.573.578+83.651
17Board8541.712.078.493+32.525597.410.686+15.085
18SwiftIRC871.602.895.593+234.403762.365.008+115.768
19KongregateElite831.372.113.575+257.853500.457.735+129.020
20SWB1041.366.413.188+132.841464.997.419+28.294


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer114.886.0804.065.8782017-07-21 20:20:07
2Jo0Lz108.920.99930.565.2252017-07-12 11:27:54
3Omentuva102.816.031+50.00039.633.369+33.0512017-07-26 00:38:49
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198476.966.14816.782.5282017-07-18 10:01:02
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.090.57523.962.0832017-07-03 18:33:13
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator59.800.834+2.00023.738.892+2.3532017-07-25 22:52:00
12Apollo1557.664.661+50.00021.982.679+17.6442017-07-25 13:47:12
13Programmeur57.180.84812.022.0262017-07-24 02:27:45
14CF8756.375.00022.058.1292017-07-21 16:36:42
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate51.050.00017.295.3522017-07-23 17:40:39
18Jegorex50.720.11819.535.3062017-07-25 00:13:04
19TigerXtrm47.980.110+5.00012.754.066+3.3642017-07-25 11:06:47
20PiRANiA47.434.666+348.6449.115.130+61.3582017-07-26 07:17:11
21Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
22ezechiel00745.240.20018.405.2972017-07-24 12:31:43
23DJMO45.131.7366.286.8482017-07-04 20:11:55
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
27PoisoneIvy42.396.14310.549.0622017-06-30 15:41:55
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33DaFan39.798.406+20.00019.811.075+5.6812017-07-25 14:55:45
34Karina38.736.164+20.18710.415.659+4.9802017-07-26 07:27:45
35DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
36onlogisch37.146.94512.694.8312017-05-03 21:30:54
37jhilverda36.861.2968.233.7492017-07-24 11:07:27
38gateway36.674.30815.311.6102017-07-04 20:01:53
39Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
40maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
41Ge4ce35.509.82830.640.7792017-07-19 12:05:45
42Messina35.325.00029.665.4482017-07-23 09:57:46
43SwollyBoy35.200.00019.239.4992017-07-24 17:23:14
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Sjowhan32.619.24218.898.1802017-07-22 12:55:06
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
48SlechtValk31.461.947+4.89711.087.183+1.3512017-07-26 00:00:15
49lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
50Lafyno30.558.6137.048.0472017-06-06 20:41:31
18080
Biep!
pi_172682382

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
120PiRANiA47.434.666+348.6449.115.130+61.3582017-07-26 07:17:11
2146Party_P13.552.404+55.5278.500.231+41.7282017-07-25 21:44:12
351VinceSTM29.978.253+54.00013.004.989+9.0382017-07-25 21:02:45
4101RockNijntje18.517.449+50.0006.430.226+66.0022017-07-25 19:47:32
5115heywoodu17.064.623+50.0001.972.960+4.6382017-07-25 19:00:06
6343+1Rick.groen19961.362.423+50.000695.963+22.9252017-07-25 21:20:00
763+1ssmm98726.578.418+50.0008.789.978+50.7472017-07-25 20:26:49
8277+1dimmak4.054.136+50.0001.967.516+25.6622017-07-25 15:54:38
9113Puala17.226.928+50.0005.416.458+13.4672017-07-25 10:04:01
1012Apollo1557.664.661+50.00021.982.679+17.6442017-07-25 13:47:12
1195DirkZz19.440.291+50.0006.851.035+21.2792017-07-25 16:26:12
123Omentuva102.816.031+50.00039.633.369+33.0512017-07-26 00:38:49
1334Karina38.736.164+20.18710.415.659+4.9802017-07-26 07:27:45
1457p428.877.595+20.00022.201.362+20.5542017-07-26 00:12:04
1533DaFan39.798.406+20.00019.811.075+5.6812017-07-25 14:55:45
1675+1Posergoth666723.735.165+17.36410.417.996+8.1712017-07-26 01:05:16
1761SnIpA28.246.825+15.0009.746.748+8.9752017-07-25 21:27:59
1874Mr. Stewie24.028.963+6.66915.888.335+4.9992017-07-25 15:00:35
1919TigerXtrm47.980.110+5.00012.754.066+3.3642017-07-25 11:06:47
20168Nizzno11.838.644+5.00011.057.651+2.1682017-07-25 21:00:35
2184trainfreak21.472.709+4.9615.781.917+1.5702017-07-25 21:06:37
2248SlechtValk31.461.947+4.89711.087.183+1.3512017-07-26 00:00:15
23415+1Nielske013109.089+3.48370.154+1.7822017-07-26 06:59:46
24112dwerg17.244.289+2.1395.962.972+2912017-07-25 09:07:13
2511commentator59.800.834+2.00023.738.892+2.3532017-07-25 22:52:00
26155DrNick12.552.600+1.3945.508.382+7742017-07-26 04:00:40
27347mike07091.217.665533.7592013-05-24 15:41:26
28159Comgenie12.286.8851.408.0732013-03-09 14:12:25
29126dekkered16.017.2257.479.5492013-04-15 12:17:29
30265hhenrieke4.534.5631.870.9032017-07-12 16:22:15
31336KoertH1.561.143935.8672013-09-03 16:29:27
32228NJ7.343.8845.105.0732012-04-25 09:04:23
33369Schweppes768.552498.8602012-11-14 19:12:00
34128Vetheid15.437.7675.642.8702014-11-19 19:17:54
35309trollling2.584.7364.7782012-10-22 08:15:37
36273RhytmicalRemedy4.167.0841.430.9632014-01-29 18:59:58
3732Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
38187vosotros10.220.7089.610.0652012-02-18 09:06:01
39355TheFastOne1.068.0161.055.8752017-06-26 10:56:05
40118Twinky16.464.4157.003.1652017-06-29 19:36:22
41202totally-insane9.052.7605.895.3422015-02-26 22:58:55
42390marinos394.297273.7342016-02-17 19:38:03
4389MaryMouse20.723.1375.095.0862016-09-13 20:14:46
4486Dr_Flash21.073.42217.325.0372017-07-20 09:01:58
45205josvg8.914.0711.878.2212014-10-12 00:41:26
46313timo832.383.243954.4392017-07-24 22:59:45
47222Rnie7.648.4646.068.9202017-07-24 13:44:31
48250Matsuo_Yoshitoki6.090.0001.658.8282014-11-11 12:49:28
49174Luckysmurf10.991.4032.504.4632012-05-13 20:30:02
50144domender1213.838.3925.836.9982017-01-07 00:00:31

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11199.833.306+56.39459.272.018+70.140
2 DIG10168.472.876+100.00074.911.627+43.306
3 ONZ7149.722.156+17.00063.180.790+11.328
4 Frontpage8132.314.19643.408.024
5 MUZ381.479.347+2.13915.472.629+291
6 VBL668.793.609+50.00023.815.752+21.279
7 CREW261.316.69517.655.931
8 WGR355.986.356+5.00044.933.930+2.168
9 KLB624.915.48510.236.371
10 TVR223.253.62719.764.410
11 GAM416.435.8337.816.152
12 PTA214.848.8184.540.735
13 GC.2813.59395.230
17468
Biep!
pi_172683248
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juli 2017 19:14 schreef Jovatov het volgende:
Tijd dat ik me maar weer eens aanmeld.

Laatste keer dat ik me aanmeldde was erg lang geleden, maar ik tik tegenwoordig best wat, dus dat zal vast schelen.
*G*
pi_172683251
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juli 2017 19:56 schreef trainfreak het volgende:

[..]

Waar is de tijd dat FOK nog op plaats drie stond..
Lang zal het niet lang meer duren vrees ik :'(
Wel member erbij :+
  woensdag 26 juli 2017 @ 09:13:26 #96
181857 Jovatov
Si fallor, sum
pi_172683380
Ik zie mezelf alleen hier niet bij de Toppulsers staan, had gister toch alweer 20k keys gepulsd :+
pi_172705994
26 July 2017

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows117317.850.720.530+2.266.1727.281.619.921+1.116.149
2FOK!4365.846.929.678+1.413.3482.267.294.890+368.531
3osu!4465.323.221.892+3.096.5802.133.614.830+1.157.373
4Reddit3644.726.297.458+1.923.7032.345.656.203+1.159.700
5StepmaniaOnline2224.055.963.674+2.979.667867.539.911+669.369
6TeamLiquid2333.782.613.265+576.6682.396.289.210+344.373
7Kongregate2623.178.791.902+732.6871.510.064.840+348.466
8LUElinks2113.125.031.030+415.8141.474.491.751+127.469
9Klamm.de1672.932.326.068+350.1261.474.540.428+198.681
10OCN-Overclock.net3032.733.874.302+747.2511.436.941.317+307.712
11Hinnavaatlus1162.640.970.610+300.6251.363.737.638+136.332
1213371412.639.203.357+364.6961.368.356.212+196.706
13What.cd?1802.517.099.367+555.2181.056.358.375+463.595
14PolishTracker1462.411.963.609+37.4481.239.467.512+16.721
15UnofficialLinusTechTips1951.750.786.962+842.8421.299.452.546+327.499
16GAMEFORGEGAMES1031.727.677.948+284.774952.693.803+120.225
17Board8541.712.162.013+83.520597.430.870+20.184
18SwiftIRC871.603.048.308+152.715762.512.992+147.984
19KongregateElite831.372.314.171+200.596500.499.430+41.695
20SWB1041.366.519.525+106.337465.067.682+70.263


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer114.887.080+1.0004.065.8782017-07-26 22:45:47
2Jo0Lz108.920.99930.565.2252017-07-12 11:27:54
3Omentuva102.816.03139.633.3692017-07-26 00:38:49
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198476.966.14816.782.5282017-07-18 10:01:02
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.090.57523.962.0832017-07-03 18:33:13
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator59.800.83423.738.8922017-07-25 22:52:00
12Apollo1557.664.66121.982.6792017-07-25 13:47:12
13Programmeur57.230.848+50.00012.033.889+11.8632017-07-27 02:44:13
14CF8756.375.00022.058.1292017-07-21 16:36:42
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate51.100.000+50.00017.305.910+10.5582017-07-26 13:34:23
18Jegorex50.720.11819.535.3062017-07-25 00:13:04
19TigerXtrm47.990.110+10.00012.759.310+5.2442017-07-26 23:59:35
20PiRANiA47.823.750+389.0849.182.456+67.3262017-07-27 06:44:59
21Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
22+1DJMO45.533.878+402.1426.342.820+55.9722017-07-26 09:06:04
23-1ezechiel00745.240.20018.405.2972017-07-24 12:31:43
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
27PoisoneIvy42.396.14310.549.0622017-06-30 15:41:55
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33DaFan39.828.406+30.00019.818.774+7.6992017-07-26 17:29:55
34Karina38.736.565+40110.415.982+3232017-07-26 17:45:03
35DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
36onlogisch37.146.94512.694.8312017-05-03 21:30:54
37jhilverda36.861.2968.233.7492017-07-24 11:07:27
38gateway36.674.30815.311.6102017-07-04 20:01:53
39Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
40maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
41Ge4ce35.509.82830.640.7792017-07-19 12:05:45
42Messina35.325.00029.665.4482017-07-23 09:57:46
43SwollyBoy35.200.00019.239.4992017-07-24 17:23:14
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Sjowhan32.619.24218.898.1802017-07-22 12:55:06
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
48SlechtValk31.463.678+1.73111.087.934+7512017-07-27 07:39:46
49lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
50Lafyno30.558.6137.048.0472017-06-06 20:41:31
21770
Biep!
pi_172705996

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
122+1DJMO45.533.878+402.1426.342.820+55.9722017-07-26 09:06:04
220PiRANiA47.823.750+389.0849.182.456+67.3262017-07-27 06:44:59
3188+1Drizzt10.200.000+100.0003.677.721+20.8302017-07-26 20:06:36
4176Ceased2be10.931.070+50.0004.065.249+11.4902017-07-26 11:54:11
5137riku-san14.581.103+50.0005.867.427+32.6452017-07-26 21:46:52
617Dviate51.100.000+50.00017.305.910+10.5582017-07-26 13:34:23
7115heywoodu17.114.623+50.0001.977.748+4.7882017-07-26 18:22:27
813Programmeur57.230.848+50.00012.033.889+11.8632017-07-27 02:44:13
9424+2Jovatov50.000+30.0002.175+1.1012017-07-26 22:15:27
1033DaFan39.828.406+30.00019.818.774+7.6992017-07-26 17:29:55
11217+1War Hero from the Past7.865.934+25.9553.201.193+7.2752017-07-26 10:52:01
1280Malfoi22.974.306+20.00013.857.062+5.8672017-07-26 16:57:43
13419+3DerRabbit83.555+18.01023.928+6.4942017-07-26 17:41:58
14335ijs_beer1.582.956+16.212952.686+8.2572017-07-26 15:01:39
15199joystickj9.369.836+14.5914.394.679+9.3082017-07-26 13:56:05
1675Posergoth666723.747.716+12.55110.425.595+7.5992017-07-27 01:05:17
17146Party_P13.564.346+11.9428.503.307+3.0762017-07-26 15:58:21
18229+1Silverdigger7.332.817+10.94812.082.457+50.0002017-07-26 12:14:42
1923219hunter917.239.361+10.1249.135.358+7.9722017-07-26 17:14:01
2019TigerXtrm47.990.110+10.00012.759.310+5.2442017-07-26 23:59:35
2161SnIpA28.256.825+10.0009.752.301+5.5532017-07-26 21:51:04
2257p428.887.595+10.00022.207.701+6.3392017-07-26 15:19:04
23389+3KingOfThePotatoPeople400.115+9.857146.738+3.9402017-07-26 19:56:12
2474Mr. Stewie24.038.459+9.49615.894.852+6.5172017-07-26 17:50:21
25112dwerg17.250.206+5.9175.964.751+1.7792017-07-27 06:57:21
26415Nielske013114.332+5.24374.355+4.2012017-07-26 15:15:58
27168Nizzno11.842.198+3.55411.059.337+1.6862017-07-26 22:00:36
28248SleepSub6.369.336+2.0002.618.530+8322017-07-26 09:54:01
2948SlechtValk31.463.678+1.73111.087.934+7512017-07-27 07:39:46
30313timo832.384.833+1.590955.452+1.0132017-07-26 23:04:48
3151VinceSTM29.979.253+1.00013.005.222+2332017-07-26 09:31:31
321wonderer114.887.080+1.0004.065.8782017-07-26 22:45:47
3334Karina38.736.565+40110.415.982+3232017-07-26 17:45:03
34132BootVluchteling14.947.4895.436.1552017-07-13 21:23:13
35152verluci12.981.1485.279.9802017-03-07 22:08:30
3625[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
37405Mean_eline203.18359.4272016-02-03 11:36:22
3852guitarist.nl29.918.7037.036.4042017-07-14 17:03:10
3950Lafyno30.558.6137.048.0472017-06-06 20:41:31
40312Siem0.o2.493.3961.103.4162015-01-04 20:37:28
41224latislos7.553.6442.726.2232014-05-02 09:50:20
42148Maringo13.301.9151.827.2942014-12-07 22:06:25
43120iFries16.201.1765.578.7392015-02-15 14:15:10
44407JTT185.776153.7552014-07-02 16:53:14
45236leonn7.150.4233.177.1242015-08-17 12:53:55
46291Kuchiyose3.423.582781.4212013-01-23 23:32:16
47114Tackleberry_nl17.126.1213.668.1332012-07-18 18:28:02
48147SGTfap13.307.2188.345.8942016-12-24 16:21:04
4994ursel19.740.2558.526.6232017-07-12 09:44:56
50363summer2bird866.517482.7982012-05-18 14:21:57

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11199.843.306+10.00059.277.262+5.244
2 DIG10168.524.876+52.00074.923.949+12.322
3 ONZ7149.732.156+10.00063.186.343+5.553
4 Frontpage8132.314.19643.408.024
5 MUZ381.485.264+5.91715.474.408+1.779
6 VBL668.893.609+100.00023.836.582+20.830
7 CREW261.718.837+402.14217.711.903+55.972
8 WGR355.989.910+3.55444.935.616+1.686
9 KLB624.925.342+9.85710.240.311+3.940
10 TVR223.253.62719.764.410
11 GAM416.450.424+14.5917.825.460+9.308
12 PTA214.848.8184.540.735
13 GC.2813.59395.230
12655
Biep!
  vrijdag 28 juli 2017 @ 07:41:47 #99
151441 SlariBot
Biep biep!
pi_172729685
27 July 2017

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows117317.852.751.131+2.030.6017.282.560.609+940.688
2FOK!4365.847.928.016+998.3382.267.595.461+300.571
3osu!4465.327.748.863+4.526.9712.135.217.470+1.602.640
4Reddit3644.727.642.726+1.345.2682.346.410.496+754.293
5StepmaniaOnline2224.059.482.440+3.518.766868.857.069+1.317.158
6TeamLiquid2333.783.106.695+493.4302.396.541.970+252.760
7Kongregate2623.180.342.705+1.550.8031.510.815.885+751.045
8LUElinks2113.125.228.533+197.5031.474.562.537+70.786
9Klamm.de1672.933.144.451+818.3831.474.871.460+331.032
10OCN-Overclock.net3032.734.496.770+622.4681.437.255.533+314.216
11Hinnavaatlus1162.641.203.260+232.6501.363.806.716+69.078
1213371412.639.479.555+276.1981.368.450.579+94.367
13What.cd?1802.517.394.116+294.7491.056.426.404+68.029
14PolishTracker1462.412.232.036+268.4271.239.640.347+172.835
15UnofficialLinusTechTips1951.751.761.188+974.2261.299.844.352+391.806
16GAMEFORGEGAMES1031.727.829.269+151.321952.744.471+50.668
17Board8541.712.473.114+311.101597.573.109+142.239
18SwiftIRC871.603.250.394+202.086762.603.132+90.140
19KongregateElite831.372.516.826+202.655500.602.455+103.025
20SWB1041.366.686.266+166.741465.139.422+71.740


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer114.889.080+2.0004.065.8782017-07-28 00:04:57
2Jo0Lz108.920.99930.565.2252017-07-12 11:27:54
3Omentuva102.816.03139.633.3692017-07-26 00:38:49
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198476.966.14816.782.5282017-07-18 10:01:02
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.090.57523.962.0832017-07-03 18:33:13
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator59.801.834+1.00023.739.237+3452017-07-27 16:59:41
12Apollo1557.686.917+22.25621.992.408+9.7292017-07-27 08:42:47
13Programmeur57.230.84812.033.8892017-07-27 02:44:13
14CF8756.375.00022.058.1292017-07-21 16:36:42
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate51.100.00017.305.9102017-07-26 13:34:23
18Jegorex50.730.118+10.00019.542.312+7.0062017-07-27 17:45:20
19TigerXtrm48.000.110+10.00012.761.753+2.4432017-07-27 22:56:49
20PiRANiA47.823.7509.182.4562017-07-27 06:44:59
21Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
22DJMO45.533.8786.342.8202017-07-26 09:06:04
23ezechiel00745.240.20018.405.2972017-07-24 12:31:43
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
27PoisoneIvy42.396.14310.549.0622017-06-30 15:41:55
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33DaFan39.853.406+25.00019.825.192+6.4182017-07-27 17:25:04
34Karina38.752.458+15.89310.420.657+4.6752017-07-27 21:21:25
35DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
36onlogisch37.146.94512.694.8312017-05-03 21:30:54
37jhilverda36.861.2968.233.7492017-07-24 11:07:27
38gateway36.674.30815.311.6102017-07-04 20:01:53
39Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
40maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
41Ge4ce35.514.828+5.00030.647.286+6.5072017-07-27 22:10:09
42Messina35.325.00029.665.4482017-07-23 09:57:46
43SwollyBoy35.200.00019.239.4992017-07-24 17:23:14
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Sjowhan32.619.24218.898.1802017-07-22 12:55:06
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
48SlechtValk31.465.314+1.63611.089.067+1.1332017-07-28 05:22:36
49lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
50Lafyno30.558.6137.048.0472017-06-06 20:41:31
9385
Biep!
  vrijdag 28 juli 2017 @ 07:41:58 #100
151441 SlariBot
Biep biep!
pi_172729686

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1223+2Bitlord7.570.081+50.0002.458.635+32.4142017-07-27 21:19:14
2123+1jimcom8916.161.193+50.0004.226.808+10.8062017-07-27 11:26:03
3342+2Shadowkid0531.408.501+50.000384.710+13.5302017-07-27 15:22:28
496Lloris9219.367.770+50.0009.759.364+15.7152017-07-27 22:24:10
5265hhenrieke4.584.563+50.0001.886.101+15.1982017-07-27 12:29:13
6114+1heywoodu17.164.623+50.0001.982.954+5.2062017-07-27 19:57:46
777BBQSausage23.672.594+50.0008.204.569+12.3512017-07-27 10:20:02
880Malfoi23.004.306+30.00013.863.357+6.2952017-07-27 15:59:03
933DaFan39.853.406+25.00019.825.192+6.4182017-07-27 17:25:04
1012Apollo1557.686.917+22.25621.992.408+9.7292017-07-27 08:42:47
1175Posergoth666723.764.606+16.89010.431.254+5.6592017-07-28 01:05:38
1234Karina38.752.458+15.89310.420.657+4.6752017-07-27 21:21:25
1356no_tukker28.986.736+14.6027.709.295+10.4842017-07-27 16:53:54
1419TigerXtrm48.000.110+10.00012.761.753+2.4432017-07-27 22:56:49
1583Etcetera22.054.342+10.0006.790.784+7.5642017-07-27 11:54:22
1618Jegorex50.730.118+10.00019.542.312+7.0062017-07-27 17:45:20
1757p428.897.595+10.00022.213.060+5.3592017-07-27 09:11:04
18231+119hunter917.249.043+9.6829.148.573+13.2152017-07-27 22:03:45
1974Mr. Stewie24.047.374+8.91515.903.095+8.2432017-07-27 15:00:28
20146Party_P13.571.656+7.3108.505.984+2.6772017-07-27 15:58:06
21112dwerg17.256.625+6.4195.967.197+2.4462017-07-28 06:45:21
22414+1Nielske013120.349+6.01779.567+5.2122017-07-27 21:21:40
23155DrNick12.558.186+5.5865.512.625+4.2432017-07-28 04:00:40
2461SnIpA28.261.825+5.0009.756.955+4.6542017-07-27 20:56:52
2541Ge4ce35.514.828+5.00030.647.286+6.5072017-07-27 22:10:09
26168Nizzno11.845.640+3.44211.061.385+2.0482017-07-27 22:00:31
27313timo832.388.056+3.223955.815+3632017-07-27 22:39:20
28217War Hero from the Past7.868.322+2.3883.204.706+3.5132017-07-27 12:30:36
291wonderer114.889.080+2.0004.065.8782017-07-28 00:04:57
3051VinceSTM29.981.253+2.00013.005.958+7362017-07-27 13:47:18
3148SlechtValk31.465.314+1.63611.089.067+1.1332017-07-28 05:22:36
3284trainfreak21.473.968+1.2595.782.934+1.0172017-07-27 19:32:15
3311commentator59.801.834+1.00023.739.237+3452017-07-27 16:59:41
34167BrandX-11.900.0713.497.6082014-03-10 13:12:48
35105Dutchfighter18.179.0123.695.3362014-04-27 21:35:28
36185Henk.veldhuizen.510.365.8395.515.6292017-07-03 14:04:48
37258Maxvdw5.447.15910.819.1972014-11-07 11:14:46
38292Nijnja3.404.255659.1622012-12-12 19:08:58
39122tjv16.168.3772.204.3602014-02-22 17:36:42
40384jochem.puts500.000311.0402013-12-19 14:27:36
41362cashewnoot890.866455.8312012-07-18 10:43:39
42393TheCalna353.253179.3362012-08-04 08:53:23
43110petre8617.383.1594.693.1292014-12-17 14:53:11
44377Yosander618.141591.4552016-03-17 21:54:11
45427Evyuna18.61752.2722012-01-06 10:35:03
46319ineker2.240.7101.616.5672012-03-13 20:40:28
47134superfrostie14.796.5956.513.0712016-03-24 19:00:44
48344-1Rick.groen19961.362.423695.9632017-07-25 21:20:00
49398QuincydeKoster288.89164.8822012-03-13 12:43:41
50119easy-going16.321.22410.050.1622016-03-21 14:00:59

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11199.918.892+75.58659.303.863+26.601
2 DIG10168.547.132+22.25674.933.678+9.729
3 ONZ7149.738.156+6.00063.191.342+4.999
4 Frontpage8132.314.19643.408.024
5 MUZ381.491.683+6.41915.476.854+2.446
6 VBL668.943.609+50.00023.850.112+13.530
7 CREW261.718.83717.711.903
8 WGR355.993.352+3.44244.937.664+2.048
9 KLB624.925.34210.240.311
10 TVR223.253.62719.764.410
11 GAM416.450.4247.825.460
12 PTA214.898.818+50.0004.573.149+32.414
13 GC.2813.59395.230
16936
Biep!
abonnementen ibood.com bol.com Gearbest
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')