abonnementen ibood.com bol.com Gearbest
  vrijdag 30 juni 2017 @ 07:41:57 #26
151441 SlariBot
Biep biep!
pi_172059715
registreer om deze reclame te verbergen

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
11wonderer114.832.580+69.4124.065.8782017-06-30 00:05:57
2117Twinky16.464.415+50.0007.003.165+21.1872017-06-29 19:36:22
3279+3dimmak3.854.136+50.0001.872.544+25.7572017-06-29 10:21:20
488Boer22220.870.467+50.0006.344.613+15.4552017-06-29 11:38:00
5176Ceased2be10.681.070+50.0003.991.806+10.5642017-06-29 12:07:04
613Programmeur56.780.848+50.00011.955.716+15.1132017-06-29 17:14:47
798Lloris9219.017.770+50.0009.645.872+19.7622017-06-29 20:04:28
817Dviate50.700.000+50.00017.189.845+13.3222017-06-29 21:02:45
93Omentuva102.116.031+50.00039.165.554+34.3522017-06-29 20:29:18
10229+1Silverdigger7.216.818+15.91011.682.457+50.0002017-06-29 21:41:23
1162SnIpA28.046.825+15.0009.663.331+6.0982017-06-29 15:56:54
1215CF8756.102.000+15.00022.003.867+3.2802017-06-29 17:01:57
1353VinceSTM29.735.203+14.00012.943.395+3.2012017-06-29 20:25:46
1476Posergoth666723.498.806+13.20110.289.297+5.2762017-06-30 01:04:38
15370Erwa719.865+12.221157.614+1.2912017-06-29 21:35:42
1655mufcie29.185.037+12.00016.139.987+7.3692017-06-29 16:55:12
17257+1pieterr945.423.866+10.0003.365.093+4.4992017-06-29 16:31:32
1819TigerXtrm47.770.110+10.00012.664.822+7.3482017-06-29 21:13:23
1918Jegorex50.530.118+10.00019.457.125+3.2132017-06-29 23:05:10
2081Malfoi22.794.306+10.00013.810.627+2.8802017-06-29 14:25:26
21243Satioz6.586.218+10.0002.684.527+5.1022017-06-29 11:59:30
22145Party_P13.387.707+9.2298.406.284+2.6152017-06-29 15:58:52
2311commentator59.618.567+9.00023.632.126+6.2092017-06-29 18:03:45
2434Karina38.601.898+5.74810.346.847+3.3162017-06-30 07:28:10
25112dwerg17.220.953+5.6545.946.028+1.8852017-06-29 15:17:04
2674Mr. Stewie23.881.179+5.58015.740.966+7.7782017-06-30 01:06:50
27350talentt1.146.426+5.000633.463+1.3452017-06-29 09:11:51
28422Nielske01332.157+4.04727.641+3.1812017-06-29 16:49:18
29316+1timo832.316.258+3.767933.730+5272017-06-29 22:00:30
3048SlechtValk31.331.708+2.12911.032.691+1.5382017-06-30 02:06:32
3123519hunter917.136.652+1.5678.959.466+6.6822017-06-29 19:58:30
32156DrNick12.411.643+4035.459.754+3332017-06-30 04:00:27
33198joystickj9.293.8774.353.9602017-06-26 11:46:39
34296Jordiy3.193.4541.356.4852017-06-12 20:44:00
35107Pochamapan17.781.4595.752.3112017-06-28 14:30:59
36252B-1-0-05.758.7893.027.4172016-02-29 16:23:23
37327gramps1.785.9993.251.1762017-06-11 17:57:47
38152Miepes12.713.4873.248.1442017-05-09 15:38:40
39408afraid_tech177.078166.0342012-05-27 08:38:03
4056no_tukker28.928.3177.678.5292017-06-20 15:58:30
41228DieselTank7.278.7372.094.1822017-06-20 22:49:39
42142s10eke14.024.38415.414.4662017-05-29 14:13:13
43353P8II1.091.4061.056.7332015-08-06 02:30:45
44385Jojojoost493.799108.9042013-12-20 10:23:03
45288heywoodu3.496.909490.5652016-08-04 11:52:16
4663Fha26.536.7334.376.4662017-06-28 18:37:21
47328Taperol1.770.8501.017.7702013-02-09 14:44:08
4877BBQSausage23.322.5948.089.4082017-06-24 04:28:32
49169Nizzno11.739.63710.995.0412017-06-28 22:00:05
50430iJR8.9547.1112013-06-14 18:05:23

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11198.703.445+10.40358.593.616+7.681
2 DIG10167.367.321+110.00074.453.584+40.820
3 ONZ7149.339.889+24.00062.990.607+12.307
4 Frontpage8131.598.06843.000.661
5 MUZ380.850.051+5.65415.323.925+1.885
6 VBL667.692.18523.539.133
7 CREW261.007.19917.526.140
8 WGR355.799.84944.758.399
9 KLB624.682.05810.178.556
10 TVR223.165.92219.675.774
11 GAM416.374.4657.784.741
12 PTA214.798.8184.520.403
13 GC.2813.59395.230
5095
Biep!
  zaterdag 1 juli 2017 @ 07:41:47 #27
151441 SlariBot
Biep biep!
pi_172082627
30 June 2017

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows117017.788.625.293+3.384.0877.255.021.842+1.501.344
2FOK!4345.813.365.087+872.0602.256.765.296+442.953
3osu!4385.197.988.722+4.040.7812.095.942.760+1.671.484
4Reddit362-14.652.335.749-22.768.4782.321.248.782-4.763.070
5StepmaniaOnline2193.948.259.437+2.524.594849.313.199+456.295
6TeamLiquid2333.762.188.326+629.5502.384.503.567+410.968
7Kongregate2613.153.997.239+571.3481.498.775.439+361.737
8LUElinks2113.117.368.175+221.7211.471.307.669+70.996
9Klamm.de1672.925.766.226+269.5031.470.615.950+151.823
10OCN-Overclock.net3032.721.311.908+565.8931.430.565.369+339.235
1113371422.680.605.246+310.1171.380.844.494+146.953
12Hinnavaatlus1162.632.484.855+373.7191.359.803.847+220.497
13What.cd?1802.506.859.445+583.3831.050.958.185+392.403
14PolishTracker1462.406.788.412+104.2381.236.595.590+34.363
15GAMEFORGEGAMES1031.722.550.374+244.389949.858.955+78.875
16Board8541.709.262.358+90.624596.628.739+24.866
17UnofficialLinusTechTips1931.641.071.957+985.3041.261.946.392+432.886
18SwiftIRC871.598.249.819+186.950758.931.138+129.757
19KongregateElite831.367.887.365+192.766498.536.169+112.314
20SWB1041.362.873.210+70.086463.009.930+21.684


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer114.832.5804.065.8782017-06-30 00:05:57
2Jo0Lz108.870.99930.550.5532017-06-27 11:55:57
3Omentuva102.116.03139.165.5542017-06-29 20:29:18
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.679.35422.678.0542017-05-18 13:29:40
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198476.782.30016.759.9092017-05-14 07:56:33
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.066.251+50.00023.897.889+75.8622017-06-30 19:19:01
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator59.630.567+12.00023.640.612+8.4862017-06-30 19:37:21
12Apollo1557.395.269+49.79221.881.161+22.5562017-06-30 19:43:24
13Programmeur56.780.84811.955.7162017-06-29 17:14:47
14ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
15CF8756.117.000+15.00022.006.522+2.6552017-06-30 13:54:53
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate50.700.00017.189.8452017-06-29 21:02:45
18Jegorex50.540.118+10.00019.460.200+3.0752017-06-30 23:06:16
19TigerXtrm47.775.110+5.00012.668.493+3.6712017-07-01 02:09:24
20Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
21DJMO44.922.2406.257.2562017-06-23 06:52:30
22ezechiel00744.720.58618.226.6872017-06-19 23:40:23
23Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
24PiRANiA44.531.0038.572.8112017-06-15 14:08:27
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
27+1PoisoneIvy42.396.143+50.00010.549.062+54.6412017-06-30 15:41:55
28-1stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33DaFan39.498.40619.713.4842017-06-28 10:16:38
34Karina38.602.531+63310.347.477+6302017-06-30 23:06:38
35DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
36onlogisch37.146.94512.694.8312017-05-03 21:30:54
37jhilverda36.711.2968.173.2412017-06-28 16:24:54
38gateway36.638.42315.302.8442017-06-27 22:44:38
39Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
40maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
41Ge4ce35.479.82830.607.9002017-06-28 22:28:25
42Messina35.287.50029.574.8312017-06-22 23:08:23
43SwollyBoy35.000.00019.131.9122017-06-20 09:39:21
44Ebut33.743.8386.134.5642016-07-03 10:06:43
45Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
46Sjowhan32.487.932+50.00018.715.325+21.0142017-06-30 15:16:22
47Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
48SlechtValk31.333.179+1.47111.033.555+8642017-07-01 00:51:37
49lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
50Lafyno30.558.6137.048.0472017-06-06 20:41:31
7699
Biep!
  zaterdag 1 juli 2017 @ 07:41:59 #28
151441 SlariBot
Biep biep!
pi_172082628

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1195+2Drizzt9.500.000+100.0003.532.487+14.0872017-06-30 18:04:09
297DirkZz19.200.986+65.8046.748.024+21.7782017-06-30 18:21:07
3156DrNick12.462.082+50.4395.470.920+11.1662017-07-01 04:00:28
49Phoef65.066.251+50.00023.897.889+75.8622017-06-30 19:19:01
5213Samm8.389.561+50.0004.772.293+52.4202017-06-30 18:20:48
6276+1backline93.961.487+50.00024.695.564+49.7792017-06-30 23:43:12
727+1PoisoneIvy42.396.143+50.00010.549.062+54.6412017-06-30 15:41:55
8126d4v1d15.884.716+50.0004.190.864+13.4062017-06-30 19:53:27
9334Marcel-o1.618.801+50.000525.422+15.4652017-06-30 11:38:45
1046Sjowhan32.487.932+50.00018.715.325+21.0142017-06-30 15:16:22
1112Apollo1557.395.269+49.79221.881.161+22.5562017-06-30 19:43:24
12322+2NLferdiNL1.976.201+48.428753.878+18.2342017-06-30 22:15:47
13343+1Shadowkid0531.308.501+46.315363.865+6.0242017-06-30 16:33:13
14338ijs_beer1.507.019+31.650916.754+11.5092017-06-30 19:47:04
15237superworm7.093.483+22.6631.975.323+13.5342017-06-30 20:04:12
1615CF8756.117.000+15.00022.006.522+2.6552017-06-30 13:54:53
1711commentator59.630.567+12.00023.640.612+8.4862017-06-30 19:37:21
1862SnIpA28.056.825+10.0009.666.440+3.1092017-06-30 13:33:05
1918Jegorex50.540.118+10.00019.460.200+3.0752017-06-30 23:06:16
2081Malfoi22.804.306+10.00013.813.347+2.7202017-06-30 12:37:28
21370Erwa728.753+8.888158.378+7642017-06-30 23:04:57
22145Party_P13.395.437+7.7308.409.513+3.2292017-06-30 15:58:09
23169Nizzno11.746.063+6.42610.997.527+2.4862017-07-01 06:14:04
2455mufcie29.191.037+6.00016.143.170+3.1832017-06-30 16:24:26
25316timo832.322.224+5.966934.674+9442017-06-30 21:43:16
2619TigerXtrm47.775.110+5.00012.668.493+3.6712017-07-01 02:09:24
27422Nielske01335.850+3.69328.738+1.0972017-06-30 12:21:24
28247SleepSub6.332.965+2.0002.600.244+1.8712017-06-30 10:58:54
29112dwerg17.222.825+1.8725.947.937+1.9092017-06-30 14:21:44
3048SlechtValk31.333.179+1.47111.033.555+8642017-07-01 00:51:37
3134Karina38.602.531+63310.347.477+6302017-06-30 23:06:38
32226nosamason7.366.974+2904.089.363+7852017-07-01 05:02:05
3395LompeHork19.312.3713.892.5102015-06-24 15:33:55
34157msnippe12.357.8663.653.1702015-02-24 00:00:23
35375Mano_635.304496.8562014-06-12 23:44:57
3688Boer22220.870.4676.344.6132017-06-29 11:38:00
37326ILikeYou1.790.093318.7822013-03-09 14:32:32
38108VixenFromHell17.586.6136.726.2572014-03-30 17:50:24
39308Examinus2.642.4322.054.0182016-06-01 10:46:21
4060Eronymus28.297.66414.315.7732016-02-27 12:23:19
41258maen5.420.0001.294.0802017-01-16 21:07:08
42125jimcom8915.911.1934.170.4432017-06-27 14:29:29
43210LangeNils8.534.2392.821.9082016-10-26 22:26:32
44403Vimkie249.53545.3132012-08-07 18:26:50
45200yorP9.080.0362.713.5562012-07-03 18:56:09
46373igi0n649.798285.3622016-06-12 16:40:49
47160Deviant112.182.6254.417.0272015-07-22 22:14:07
48262AgedeO4.935.0172.274.5882014-02-27 16:20:10
4969vaarsuvius25.558.30510.701.0862017-04-26 13:59:33
5057Janetje28.647.18119.686.4112017-01-25 21:34:14

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11198.758.884+55.43958.608.453+14.837
2 DIG10167.419.113+51.79274.478.011+24.427
3 ONZ7149.361.889+22.00063.002.202+11.595
4 Frontpage8131.620.731+22.66343.014.195+13.534
5 MUZ380.851.923+1.87215.325.834+1.909
6 VBL667.904.304+212.11923.581.022+41.889
7 CREW261.007.19917.526.140
8 WGR355.806.275+6.42644.760.885+2.486
9 KLB624.730.486+48.42810.196.790+18.234
10 TVR223.165.92219.675.774
11 GAM416.374.4657.784.741
12 PTA214.798.8184.520.403
13 GC.2813.59395.230
22416
Biep!
  zondag 2 juli 2017 @ 07:41:46 #29
151441 SlariBot
Biep biep!
pi_172106047
registreer om deze reclame te verbergen
1 July 2017

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows117017.792.177.268+3.551.9757.256.202.060+1.180.218
2FOK!4345.813.743.039+377.9522.257.118.052+352.756
3osu!4385.202.630.322+4.641.6002.098.475.925+2.533.165
4Reddit3624.653.475.474+1.139.7252.321.756.045+507.263
5StepmaniaOnline2193.951.248.782+2.989.345849.892.825+579.626
6TeamLiquid2333.762.696.211+507.8852.384.854.484+350.917
7Kongregate2613.154.870.159+872.9201.499.326.576+551.137
8LUElinks2113.117.835.277+467.1021.471.521.555+213.886
9Klamm.de1672.925.908.234+142.0081.470.737.893+121.943
10OCN-Overclock.net3032.721.678.348+366.4401.430.823.955+258.586
1113371422.680.964.246+359.0001.380.998.043+153.549
12Hinnavaatlus1162.632.765.679+280.8241.359.928.186+124.339
13What.cd?1802.507.064.492+205.0471.051.118.084+159.899
14PolishTracker1462.406.939.187+150.7751.236.746.508+150.918
15GAMEFORGEGAMES1031.722.694.759+144.385949.938.486+79.531
16Board8541.709.291.307+28.949596.649.610+20.871
17UnofficialLinusTechTips1931.641.833.197+761.2401.262.425.083+478.691
18SwiftIRC871.598.399.817+149.998759.262.010+330.872
19KongregateElite831.367.986.442+99.077498.584.042+47.873
20SWB1041.363.092.743+219.533463.340.711+330.781


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer114.832.5804.065.8782017-06-30 00:05:57
2Jo0Lz108.870.99930.550.5532017-06-27 11:55:57
3Omentuva102.166.031+50.00039.203.467+37.9132017-07-01 11:02:26
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.679.35422.678.0542017-05-18 13:29:40
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198476.782.30016.759.9092017-05-14 07:56:33
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.066.25123.897.8892017-06-30 19:19:01
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator59.641.567+11.00023.644.461+3.8492017-07-01 19:07:39
12Apollo1557.395.26921.881.1612017-06-30 19:43:24
13Programmeur56.780.84811.955.7162017-06-29 17:14:47
14ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
15CF8756.117.00022.006.5222017-06-30 13:54:53
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate50.700.00017.189.8452017-06-29 21:02:45
18Jegorex50.560.118+20.00019.464.860+4.6602017-07-01 22:31:24
19TigerXtrm47.780.110+5.00012.670.442+1.9492017-07-01 22:31:03
20Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
21DJMO44.922.2406.257.2562017-06-23 06:52:30
22ezechiel00744.720.58618.226.6872017-06-19 23:40:23
23Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
24PiRANiA44.531.0038.572.8112017-06-15 14:08:27
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
27PoisoneIvy42.396.14310.549.0622017-06-30 15:41:55
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33DaFan39.498.40619.713.4842017-06-28 10:16:38
34Karina38.605.181+2.65010.351.479+4.0022017-07-01 21:16:31
35DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
36onlogisch37.146.94512.694.8312017-05-03 21:30:54
37jhilverda36.711.2968.173.2412017-06-28 16:24:54
38gateway36.638.42315.302.8442017-06-27 22:44:38
39Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
40maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
41Ge4ce35.479.82830.607.9002017-06-28 22:28:25
42Messina35.300.000+12.50029.617.202+42.3712017-07-01 13:43:46
43SwollyBoy35.000.00019.131.9122017-06-20 09:39:21
44Ebut33.743.8386.134.5642016-07-03 10:06:43
45Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
46Sjowhan32.487.93218.715.3252017-06-30 15:16:22
47Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
48SlechtValk31.342.083+8.90411.035.448+1.8932017-07-02 02:55:30
49lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
50Lafyno30.558.6137.048.0472017-06-06 20:41:31
427
Biep!
  zondag 2 juli 2017 @ 07:41:57 #30
151441 SlariBot
Biep biep!
pi_172106048

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1171+1LyndAZ11.294.319+55.5554.383.947+29.4012017-07-01 22:40:31
23Omentuva102.166.031+50.00039.203.467+37.9132017-07-01 11:02:26
3220+2War Hero from the Past7.581.933+50.0003.077.589+20.7202017-07-01 15:11:56
487Dr_Flash20.932.623+50.00017.021.825+63.8662017-07-01 13:57:45
586Pino11221.009.417+50.0008.491.670+72.3622017-07-01 16:19:40
618Jegorex50.560.118+20.00019.464.860+4.6602017-07-01 22:31:24
7229Silverdigger7.234.757+17.93911.732.457+50.0002017-07-01 12:44:49
842Messina35.300.000+12.50029.617.202+42.3712017-07-01 13:43:46
9370Erwa739.863+11.110159.001+6232017-07-01 22:48:01
1011commentator59.641.567+11.00023.644.461+3.8492017-07-01 19:07:39
1183Etcetera21.954.342+10.0006.720.469+5.6292017-07-01 13:43:55
12243Satioz6.596.218+10.0002.687.274+2.7472017-07-01 12:08:16
1348SlechtValk31.342.083+8.90411.035.448+1.8932017-07-02 02:55:30
14169Nizzno11.751.690+5.62711.004.121+6.5942017-07-02 06:00:06
1519TigerXtrm47.780.110+5.00012.670.442+1.9492017-07-01 22:31:03
16316timo832.326.031+3.807935.244+5702017-07-01 18:34:53
1753VinceSTM29.738.203+3.00012.943.892+4972017-07-01 13:40:57
1834Karina38.605.181+2.65010.351.479+4.0022017-07-01 21:16:31
1974Mr. Stewie23.882.039+86015.744.076+3.1102017-07-01 15:21:25
20164wickedweirdo11.973.9833.379.1812014-09-19 17:51:25
21145Party_P13.395.4378.409.5132017-06-30 15:58:09
22139Milamber_conDoin14.250.0008.120.8322014-11-07 05:30:21
23376Saso627.479254.1402017-05-01 21:49:49
24172-1Chaos-Zero11.287.7763.753.9362017-02-22 18:42:27
25156DrNick12.462.0825.470.9202017-07-02 04:00:28
2655mufcie29.191.03716.143.1702017-06-30 16:24:26
27247SleepSub6.332.9652.600.2442017-06-30 10:58:54
28193ILCILA9.658.2132.798.6362012-05-18 13:22:25
29383kilozout502.654419.9522012-04-18 19:47:25
30282Pettigrew813.819.2902.564.3512017-05-26 07:30:33
31349ueberduitser1.163.1311.369.3932016-06-28 15:56:38
32301Mug893.042.8091.089.0322012-03-24 18:03:41
33416atractor96.01774.1582012-07-02 16:02:53
34284Peterbin13.603.9551.378.2222012-08-05 00:25:47
35381Scrummie1559.469123.6312017-04-10 19:24:08
36325Cobratjuh1.920.469564.5632017-06-15 16:51:16
3792svgamer20.096.4226.450.0482015-03-30 11:09:14
38436JRoy000000-00-00 00:00:00
396Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
40244Magneet6.565.1674.655.3482012-07-25 07:33:01
41391Georg_of_the_Jungle390.828110.6062013-08-05 09:50:12
42314MrManuel2.359.5012.007.7202013-09-10 08:24:58
43106La-Vache-Qui-Rit18.077.13811.954.1842017-06-28 10:03:21
44351LittleBrownie1.141.172525.8962014-10-16 22:59:13
45142s10eke14.024.38415.414.4662017-05-29 14:13:13
46295CrunchySelf3.231.7051.846.4052017-03-20 14:57:01
47385Jojojoost493.799108.9042013-12-20 10:23:03
48357sniel1231.037.715251.5922013-01-02 18:52:56
4963Fha26.536.7334.376.4662017-06-28 18:37:21
50428Compnerd2511.7901.6972014-04-11 21:49:26

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11198.823.884+65.00058.688.393+79.940
2 DIG10167.419.11374.478.011
3 ONZ7149.372.889+11.00063.006.051+3.849
4 Frontpage8131.676.286+55.55543.043.596+29.401
5 MUZ380.851.92315.325.834
6 VBL667.904.30423.581.022
7 CREW261.007.19917.526.140
8 WGR355.824.402+18.12744.809.850+48.965
9 KLB624.730.48610.196.790
10 TVR223.165.92219.675.774
11 GAM416.374.4657.784.741
12 PTA214.798.8184.520.403
13 GC.2813.59395.230
11961
Biep!
  maandag 3 juli 2017 @ 07:41:46 #31
151441 SlariBot
Biep biep!
pi_172131340
2 July 2017

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows1171+117.795.202.057+3.024.7897.257.681.162+1.479.102
2FOK!4345.814.529.205+786.1662.257.421.113+303.061
3osu!4385.205.962.190+3.331.8682.099.596.738+1.120.813
4Reddit363+14.705.813.735+52.338.2612.339.207.543+17.451.498
5StepmaniaOnline2193.954.703.551+3.454.769850.480.012+587.187
6TeamLiquid2333.763.417.434+721.2232.385.509.688+655.204
7Kongregate2613.157.954.177+3.084.0181.500.144.443+817.867
8LUElinks2113.118.135.651+300.3741.471.670.584+149.029
9Klamm.de1672.926.143.189+234.9551.470.857.299+119.406
10OCN-Overclock.net3032.722.041.099+362.7511.430.999.609+175.654
11(+1)Hinnavaatlus1162.632.908.168+142.4891.360.012.657+84.471
12(-1)1337141-12.630.333.274-50.630.9721.364.482.520-16.515.523
13What.cd?1802.507.415.054+350.5621.051.374.399+256.315
14PolishTracker1462.407.124.714+185.5271.236.854.368+107.860
15GAMEFORGEGAMES1031.722.953.312+258.553950.103.268+164.782
16Board8541.709.313.613+22.306596.663.005+13.395
17UnofficialLinusTechTips1931.642.647.554+814.3571.262.869.335+444.252
18SwiftIRC871.598.523.003+123.186759.409.164+147.154
19KongregateElite831.368.086.902+100.460498.638.589+54.547
20SWB1041.363.130.835+38.092463.363.727+23.016


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer114.839.805+7.2254.065.8782017-07-03 00:13:48
2Jo0Lz108.870.99930.550.5532017-06-27 11:55:57
3Omentuva102.216.031+50.00039.227.135+23.6682017-07-02 16:13:26
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.599+271.24522.822.640+144.5862017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198476.782.30016.759.9092017-05-14 07:56:33
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.066.25123.897.8892017-06-30 19:19:01
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator59.641.56723.644.4612017-07-01 19:07:39
12Apollo1557.395.26921.881.1612017-06-30 19:43:24
13Programmeur56.780.84811.955.7162017-06-29 17:14:47
14ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
15CF8756.117.00022.006.5222017-06-30 13:54:53
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate50.700.00017.189.8452017-06-29 21:02:45
18Jegorex50.570.118+10.00019.468.290+3.4302017-07-03 01:26:51
19TigerXtrm47.785.110+5.00012.674.460+4.0182017-07-02 18:52:34
20Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
21DJMO45.074.330+152.0906.277.935+20.6792017-07-02 08:01:56
22ezechiel00744.720.58618.226.6872017-06-19 23:40:23
23Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
24PiRANiA44.531.0038.572.8112017-06-15 14:08:27
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
27PoisoneIvy42.396.14310.549.0622017-06-30 15:41:55
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33DaFan39.498.40619.713.4842017-06-28 10:16:38
34Karina38.609.768+4.58710.353.180+1.7012017-07-03 07:22:26
35DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
36onlogisch37.146.94512.694.8312017-05-03 21:30:54
37jhilverda36.711.2968.173.2412017-06-28 16:24:54
38gateway36.638.42315.302.8442017-06-27 22:44:38
39Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
40maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
41Ge4ce35.479.82830.607.9002017-06-28 22:28:25
42Messina35.300.00029.617.2022017-07-01 13:43:46
43SwollyBoy35.000.00019.131.9122017-06-20 09:39:21
44Ebut33.743.8386.134.5642016-07-03 10:06:43
45Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
46Sjowhan32.487.93218.715.3252017-06-30 15:16:22
47Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
48SlechtValk31.343.228+1.14511.036.409+9612017-07-03 00:01:05
49lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
50Lafyno30.558.6137.048.0472017-06-06 20:41:31
15323
Biep!
  maandag 3 juli 2017 @ 07:41:57 #32
151441 SlariBot
Biep biep!
pi_172131341
registreer om deze reclame te verbergen

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
15Twieki91.950.599+271.24522.822.640+144.5862017-07-02 19:17:44
221DJMO45.074.330+152.0906.277.935+20.6792017-07-02 08:01:56
33Omentuva102.216.031+50.00039.227.135+23.6682017-07-02 16:13:26
4228DieselTank7.328.737+50.0002.114.514+20.3322017-07-02 16:02:16
552guitarist.nl29.868.703+50.0007.022.899+13.5622017-07-02 17:49:50
6372+4Saso666.383+38.904260.227+6.0872017-07-02 15:40:15
7155+1DrNick12.493.046+30.9645.475.646+4.7262017-07-03 04:00:28
8101+1RockNijntje18.367.449+28.9086.232.542+4.4082017-07-02 22:44:09
9220War Hero from the Past7.606.193+24.2603.086.615+9.0262017-07-03 07:00:35
1053VinceSTM29.751.203+13.00012.948.810+4.9182017-07-02 20:55:33
11316timo832.336.531+10.500936.126+8822017-07-02 21:08:24
1283Etcetera21.964.342+10.0006.727.024+6.5552017-07-02 11:47:56
1318Jegorex50.570.118+10.00019.468.290+3.4302017-07-03 01:26:51
14243Satioz6.606.218+10.0002.689.300+2.0262017-07-02 18:45:09
15168+1Nizzno11.759.661+7.97111.007.268+3.1472017-07-02 22:00:44
161wonderer114.839.805+7.2254.065.8782017-07-03 00:13:48
1719TigerXtrm47.785.110+5.00012.674.460+4.0182017-07-02 18:52:34
1884trainfreak21.428.737+4.7295.764.945+1.8422017-07-02 18:51:45
1934Karina38.609.768+4.58710.353.180+1.7012017-07-03 07:22:26
2023519hunter917.139.179+2.5278.980.760+21.2942017-07-02 18:39:16
2155mufcie29.193.037+2.00016.147.848+4.6782017-07-02 20:40:40
2248SlechtValk31.343.228+1.14511.036.409+9612017-07-03 00:01:05
23370Erwa740.974+1.111159.536+5352017-07-02 21:12:29
24230Meddo7.209.63611.240.0142016-02-12 23:59:48
252Jo0Lz108.870.99930.550.5532017-06-27 11:55:57
26210LangeNils8.534.2392.821.9082016-10-26 22:26:32
27403Vimkie249.53545.3132012-08-07 18:26:50
2865Darkestrah26.421.0185.970.5302014-08-04 10:08:02
29136riku-san14.481.1035.803.2942017-06-18 16:08:39
30374-1igi0n649.798285.3622016-06-12 16:40:49
31262AgedeO4.935.0172.274.5882014-02-27 16:20:10
32163Lammert12.106.3913.670.4142016-02-13 03:21:12
3397DirkZz19.200.9866.748.0242017-06-30 18:21:07
34277TehTurd3.941.6661.774.4122013-12-22 17:05:00
35236wurich7.109.7915.025.5822015-04-03 21:34:07
36116gtaboy10716.524.0076.837.8262016-07-28 16:05:37
37148plopkweker13.293.8234.258.9972015-05-20 14:29:59
38294Wells3.376.6713.447.4132016-05-17 19:01:21
3990JoosterdFok!20.322.61112.562.2342017-04-22 23:40:56
4018308gnot10.388.7005.918.7012015-03-02 10:06:17
41226nosamason7.366.9744.089.3632017-07-01 05:02:05
4295LompeHork19.312.3713.892.5102015-06-24 15:33:55
43232Daywalk3r7.154.3122.781.0652012-03-18 20:18:53
4444Ebut33.743.8386.134.5642016-07-03 10:06:43
45376-1Mano_635.304496.8562014-06-12 23:44:57
46326ILikeYou1.790.093318.7822013-03-09 14:32:32
47154anatopia12.510.0203.400.5012012-01-22 08:02:12
4835DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
49308Examinus2.642.4322.054.0182016-06-01 10:46:21
50258maen5.420.0001.294.0802017-01-16 21:07:08

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11198.898.756+74.87258.708.100+19.707
2 DIG10167.419.11374.478.011
3 ONZ7149.372.88963.006.051
4 Frontpage8131.947.531+271.24543.188.182+144.586
5 MUZ380.851.92315.325.834
6 VBL667.904.30423.581.022
7 CREW261.159.289+152.09017.546.819+20.679
8 WGR355.832.373+7.97144.812.997+3.147
9 KLB624.730.48610.196.790
10 TVR223.165.92219.675.774
11 GAM416.374.4657.784.741
12 PTA214.848.818+50.0004.540.735+20.332
13 GC.2813.59395.230
282
Biep!
  dinsdag 4 juli 2017 @ 07:41:46 #33
151441 SlariBot
Biep biep!
pi_172156206
3 July 2017

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows117117.800.112.676+4.910.6197.259.491.369+1.810.207
2FOK!4345.815.465.980+936.7752.257.890.519+469.406
3osu!440+25.210.687.051+4.724.8612.101.571.800+1.975.062
4Reddit3634.707.214.094+1.400.3592.340.082.542+874.999
5StepmaniaOnline2193.957.428.127+2.724.576851.019.655+539.643
6TeamLiquid2333.769.412.122+5.994.6882.387.791.307+2.281.619
7Kongregate2613.158.679.331+725.1541.500.612.866+468.423
8LUElinks2113.118.477.720+342.0691.471.847.590+177.006
9Klamm.de1672.926.632.091+488.9021.471.030.379+173.080
10OCN-Overclock.net3032.722.586.109+545.0101.431.283.148+283.539
11Hinnavaatlus1162.633.188.882+280.7141.360.225.583+212.926
1213371412.630.875.142+541.8681.364.811.724+329.204
13What.cd?1802.507.943.689+528.6351.051.754.694+380.295
14PolishTracker1462.407.401.779+277.0651.236.924.785+70.417
15GAMEFORGEGAMES1031.723.123.048+169.736950.246.697+143.429
16Board8541.709.594.508+280.895596.766.084+103.079
17UnofficialLinusTechTips1931.643.410.873+763.3191.263.291.761+422.426
18SwiftIRC871.598.641.119+118.116759.465.377+56.213
19KongregateElite831.368.264.164+177.262498.693.072+54.483
20SWB1041.363.328.829+197.994463.437.000+73.273


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer114.840.069+2644.065.8782017-07-03 20:20:55
2Jo0Lz108.870.99930.550.5532017-06-27 11:55:57
3Omentuva102.216.03139.227.1352017-07-02 16:13:26
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198476.782.30016.759.9092017-05-14 07:56:33
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.090.575+24.32423.962.083+64.1942017-07-03 18:33:13
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator59.652.567+11.00023.648.614+4.1532017-07-03 17:25:42
12Apollo1557.407.605+12.33621.886.113+4.9522017-07-03 08:11:00
13Programmeur56.830.848+50.00011.963.022+7.3062017-07-03 16:55:41
14ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
15CF8756.137.000+20.00022.010.306+3.7842017-07-03 15:45:50
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate50.700.00017.189.8452017-06-29 21:02:45
18Jegorex50.580.118+10.00019.471.090+2.8002017-07-04 00:16:27
19TigerXtrm47.795.110+10.00012.682.179+7.7192017-07-04 00:44:59
20Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
21DJMO45.074.3306.277.9352017-07-02 08:01:56
22ezechiel00744.759.959+39.37318.237.942+11.2552017-07-03 09:25:33
23Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
24PiRANiA44.531.0038.572.8112017-06-15 14:08:27
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
27PoisoneIvy42.396.14310.549.0622017-06-30 15:41:55
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33DaFan39.498.40619.713.4842017-06-28 10:16:38
34Karina38.616.792+7.02410.358.183+5.0032017-07-04 07:28:13
35DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
36onlogisch37.146.94512.694.8312017-05-03 21:30:54
37jhilverda36.711.2968.173.2412017-06-28 16:24:54
38gateway36.638.42315.302.8442017-06-27 22:44:38
39Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
40maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
41Ge4ce35.479.82830.607.9002017-06-28 22:28:25
42Messina35.300.00029.617.2022017-07-01 13:43:46
43SwollyBoy35.100.000+100.00019.189.630+57.7182017-07-03 16:10:05
44Ebut33.743.8386.134.5642016-07-03 10:06:43
45Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
46Sjowhan32.505.186+17.25418.725.226+9.9012017-07-03 13:44:42
47Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
48SlechtValk31.347.939+4.71111.037.651+1.2422017-07-04 00:00:24
49lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
50Lafyno30.558.6137.048.0472017-06-06 20:41:31
1602
Biep!
  dinsdag 4 juli 2017 @ 07:41:57 #34
151441 SlariBot
Biep biep!
pi_172156208

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1218+1randallvg7.734.967+102.6582.764.620+48.7012017-07-03 13:47:02
243SwollyBoy35.100.000+100.00019.189.630+57.7182017-07-03 16:10:05
3266hhenrieke4.434.563+50.0001.843.091+12.7382017-07-03 12:59:07
477BBQSausage23.372.594+50.0008.109.007+19.5992017-07-03 10:14:02
5184Henk.veldhuizen.510.365.839+50.0005.515.629+26.5942017-07-03 14:04:48
6124+1jimcom8915.961.193+50.0004.179.531+9.0882017-07-03 14:19:55
713Programmeur56.830.848+50.00011.963.022+7.3062017-07-03 16:55:41
894ursel19.690.255+50.0008.509.760+14.8182017-07-03 15:42:20
986Pino11221.051.291+41.8748.493.160+1.4902017-07-03 11:41:55
1022ezechiel00744.759.959+39.37318.237.942+11.2552017-07-03 09:25:33
1174Mr. Stewie23.909.118+27.07915.774.535+30.4592017-07-03 21:50:53
12207hi_flyer8.797.712+25.0004.200.791+12.2642017-07-03 07:53:44
139Phoef65.090.575+24.32423.962.083+64.1942017-07-03 18:33:13
14296Jordiy3.217.423+23.9691.371.642+15.1572017-07-03 12:17:50
15322NLferdiNL1.999.157+22.956759.374+5.4962017-07-03 19:32:35
1615CF8756.137.000+20.00022.010.306+3.7842017-07-03 15:45:50
17221+1Rnie7.560.525+19.0895.942.604+24.8462017-07-03 09:01:55
1846Sjowhan32.505.186+17.25418.725.226+9.9012017-07-03 13:44:42
1956no_tukker28.943.034+14.7177.682.859+4.3302017-07-03 12:31:10
2012Apollo1557.407.605+12.33621.886.113+4.9522017-07-03 08:11:00
2111commentator59.652.567+11.00023.648.614+4.1532017-07-03 17:25:42
2219TigerXtrm47.795.110+10.00012.682.179+7.7192017-07-04 00:44:59
2362SnIpA28.066.825+10.0009.672.214+5.7742017-07-03 22:47:06
2481Malfoi22.814.306+10.00013.816.010+2.6632017-07-03 17:33:35
2518Jegorex50.580.118+10.00019.471.090+2.8002017-07-04 00:16:27
26243Satioz6.616.218+10.0002.691.180+1.8802017-07-03 19:14:54
27370Erwa750.973+9.999161.660+2.1242017-07-03 23:59:18
2855mufcie29.202.037+9.00016.153.222+5.3742017-07-03 19:01:57
29338ijs_beer1.515.839+8.820922.020+5.2662017-07-03 19:13:10
3053VinceSTM29.759.203+8.00012.951.210+2.4002017-07-03 22:50:45
31281+1Pettigrew813.826.855+7.5652.568.709+4.3582017-07-03 15:39:47
3234Karina38.616.792+7.02410.358.183+5.0032017-07-04 07:28:13
33145Party_P13.401.425+5.9888.411.256+1.7432017-07-03 15:58:09
34155DrNick12.498.263+5.2175.477.498+1.8522017-07-04 04:00:28
35422Nielske01340.887+5.03732.199+3.4612017-07-03 14:24:41
3648SlechtValk31.347.939+4.71111.037.651+1.2422017-07-04 00:00:24
37234+119hunter917.143.182+4.0038.991.659+10.8992017-07-03 12:22:24
38316timo832.339.265+2.734937.263+1.1372017-07-03 23:02:33
39168Nizzno11.762.127+2.46611.009.332+2.0642017-07-03 22:00:23
4076Posergoth666723.501.181+2.37510.301.209+11.9122017-07-03 22:48:35
4163Fha26.538.676+1.9434.377.358+8922017-07-03 20:33:03
421wonderer114.840.069+2644.065.8782017-07-03 20:20:55
43260dujour5.275.6633.542.9732013-01-16 15:19:32
44326ILikeYou1.790.093318.7822013-03-09 14:32:32
45285Bobseltje3.569.1381.534.3182012-06-19 10:30:25
46308Examinus2.642.4322.054.0182016-06-01 10:46:21
4738gateway36.638.42315.302.8442017-06-27 22:44:38
48258maen5.420.0001.294.0802017-01-16 21:07:08
49103Dragonator18.195.1445.764.7272017-06-28 11:21:55
50210LangeNils8.534.2392.821.9082016-10-26 22:26:32

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11199.005.847+107.09158.738.760+30.660
2 DIG10167.581.449+162.33674.555.499+77.488
3 ONZ7149.393.889+21.00063.015.978+9.927
4 Frontpage8131.947.53143.188.182
5 MUZ380.851.92315.325.834
6 VBL667.904.30423.581.022
7 CREW261.159.28917.546.819
8 WGR355.859.839+27.46644.827.325+14.328
9 KLB624.753.442+22.95610.202.286+5.496
10 TVR223.165.92219.675.774
11 GAM416.374.4657.784.741
12 PTA214.848.8184.540.735
13 GC.2813.59395.230
14499
Biep!
  dinsdag 4 juli 2017 @ 19:57:58 #35
420541 Twieki
Immer Intelligent
pi_172172147
Whatpulse er af getyft. Ik heb geen zin in meerdere icoontjes in mijn systray na de laatste update. Kreeg er op een gegeven moment zelfs 8. Een 'mouseover' verwijderde ze wel, maar nee, geen zin in dit buggy gedoe. Na 12 jaar is 't doei! :W
Op zaterdag 7 januari 2017 @ 12:28:30 schreef Stofje het volgende:
Held. Thanks. Godverdomme.
pi_172172172
quote:
7s.gif Op dinsdag 4 juli 2017 19:57 schreef Twieki het volgende:
Whatpulse er af getyft. Ik heb geen zin in meerdere icoontjes in mijn systray na de laatste update. Kreeg er op een gegeven moment zelfs 8. Een 'mouseover' verwijderde ze wel, maar nee, geen zin in dit buggy gedoe. Na 12 jaar is 't doei! :W
Die kun je toch gewoon uitschakelen?
Ik heb er n en ik ben er trots op...
Wie bij iedereen in de smaak wil vallen, moet banketbakker worden
"The needs of the many outweigh the needs of the crew, or the one."
my 5 minutes of fame
  dinsdag 4 juli 2017 @ 19:58:59 #37
420541 Twieki
Immer Intelligent
pi_172172181
En sowieso leeft dit topic helemaal niet meer. Er is geen strijd meer met bijvoorbeeld Tweakers.
Op zaterdag 7 januari 2017 @ 12:28:30 schreef Stofje het volgende:
Held. Thanks. Godverdomme.
  dinsdag 4 juli 2017 @ 20:02:07 #38
420541 Twieki
Immer Intelligent
pi_172172295
quote:
2s.gif Op dinsdag 4 juli 2017 19:58 schreef DJMO het volgende:

[..]

Die kun je toch gewoon uitschakelen?
Zal best. Ik vond 't altijd leuk om wat te stijgen of zo, of dat er een strijd was tussen FOK! en Tweakers. Maar dit hele topic is n grote statsdump geworden waar volgens mij niemand meer naar kijkt.
Op zaterdag 7 januari 2017 @ 12:28:30 schreef Stofje het volgende:
Held. Thanks. Godverdomme.
  woensdag 5 juli 2017 @ 07:41:45 #39
151441 SlariBot
Biep biep!
pi_172181503
4 July 2017

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows117117.802.875.652+2.762.9767.260.941.422+1.450.053
2FOK!4345.816.151.843+685.8632.258.174.012+283.493
3osu!442+25.219.840.067+9.153.0162.103.728.195+2.156.395
4Reddit3634.708.364.543+1.150.4492.340.695.385+612.843
5StepmaniaOnline2193.959.687.525+2.259.398851.520.712+501.057
6TeamLiquid2333.770.042.704+630.5822.388.149.508+358.201
7Kongregate2613.159.151.668+472.3371.500.860.083+247.217
8LUElinks2113.118.692.011+214.2911.471.919.340+71.750
9Klamm.de1672.926.890.414+258.3231.471.253.613+223.234
10OCN-Overclock.net3032.723.036.308+450.1991.431.526.961+243.813
11Hinnavaatlus1162.634.027.349+838.4671.360.439.576+213.993
1213371412.631.271.609+396.4671.365.038.382+226.658
13What.cd?1802.508.283.041+339.3521.051.985.124+230.430
14PolishTracker1462.407.592.762+190.9831.237.009.556+84.771
15GAMEFORGEGAMES1031.723.329.460+206.412950.315.156+68.459
16Board8541.709.685.148+90.640596.820.435+54.351
17UnofficialLinusTechTips1931.644.223.222+812.3491.263.722.009+430.248
18SwiftIRC871.598.870.335+229.216759.614.662+149.285
19KongregateElite831.368.373.394+109.230498.804.298+111.226
20SWB1041.363.492.318+163.489463.509.979+72.979


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer114.843.069+3.0004.065.8782017-07-05 00:50:24
2Jo0Lz108.870.99930.550.5532017-06-27 11:55:57
3Omentuva102.266.031+50.00039.280.732+53.5972017-07-04 21:58:27
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198476.782.30016.759.9092017-05-14 07:56:33
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.090.57523.962.0832017-07-03 18:33:13
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator59.661.567+9.00023.654.068+5.4542017-07-05 06:35:33
12Apollo1557.419.013+11.40821.891.036+4.9232017-07-04 08:21:55
13Programmeur56.830.84811.963.0222017-07-03 16:55:41
14ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
15CF8756.139.000+2.00022.012.283+1.9772017-07-04 12:17:54
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate50.700.00017.189.8452017-06-29 21:02:45
18Jegorex50.580.11819.471.0902017-07-04 00:16:27
19TigerXtrm47.805.110+10.00012.685.529+3.3502017-07-05 00:16:11
20Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
21DJMO45.131.736+57.4066.286.848+8.9132017-07-04 20:11:55
22ezechiel00744.759.95918.237.9422017-07-03 09:25:33
23Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
24PiRANiA44.531.0038.572.8112017-06-15 14:08:27
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
27PoisoneIvy42.396.14310.549.0622017-06-30 15:41:55
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33DaFan39.498.40619.713.4842017-06-28 10:16:38
34Karina38.627.216+10.42410.359.780+1.5972017-07-05 07:28:42
35DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
36onlogisch37.146.94512.694.8312017-05-03 21:30:54
37jhilverda36.711.2968.173.2412017-06-28 16:24:54
38gateway36.674.308+35.88515.311.610+8.7662017-07-04 20:01:53
39Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
40maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
41Ge4ce35.479.82830.607.9002017-06-28 22:28:25
42Messina35.300.00029.617.2022017-07-01 13:43:46
43SwollyBoy35.100.00019.189.6302017-07-03 16:10:05
44Ebut33.743.8386.134.5642016-07-03 10:06:43
45Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
46Sjowhan32.505.18618.725.2262017-07-03 13:44:42
47Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
48SlechtValk31.355.845+7.90611.039.833+2.1822017-07-05 00:00:25
49lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
50Lafyno30.558.6137.048.0472017-06-06 20:41:31
30009
Biep!
  woensdag 5 juli 2017 @ 07:41:57 #40
151441 SlariBot
Biep biep!
pi_172181506

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1195Drizzt9.600.000+100.0003.552.786+20.2992017-07-05 00:28:50
221DJMO45.131.736+57.4066.286.848+8.9132017-07-04 20:11:55
379ChristiaaNL22.894.040+50.00010.818.377+15.3322017-07-04 10:35:56
464ssmm98726.528.418+50.0008.739.231+25.8522017-07-04 20:05:36
5114Puala17.051.345+50.0005.369.319+13.5852017-07-04 08:15:04
63Omentuva102.266.031+50.00039.280.732+53.5972017-07-04 21:58:27
798Lloris9219.067.770+50.0009.663.191+17.3192017-07-04 20:44:58
838gateway36.674.308+35.88515.311.610+8.7662017-07-04 20:01:53
9332+2Marcel-o1.648.228+29.427534.225+8.8032017-07-04 15:23:20
1076Posergoth666723.521.054+19.87310.308.778+7.5692017-07-05 01:04:09
11290netsplitter3.467.820+18.8432.056.991+8.2332017-07-04 14:51:11
12322NLferdiNL2.014.649+15.492765.050+5.6762017-07-04 22:16:35
1353VinceSTM29.773.203+14.00012.955.558+4.3482017-07-04 23:29:02
14220War Hero from the Past7.618.632+12.4393.092.065+5.4502017-07-04 08:19:26
1512Apollo1557.419.013+11.40821.891.036+4.9232017-07-04 08:21:55
1634Karina38.627.216+10.42410.359.780+1.5972017-07-05 07:28:42
1719TigerXtrm47.805.110+10.00012.685.529+3.3502017-07-05 00:16:11
1862SnIpA28.076.825+10.0009.676.512+4.2982017-07-04 17:55:43
1958p428.557.595+10.00021.979.184+8.1242017-07-05 05:20:41
20233+119hunter917.152.932+9.7509.006.882+15.2232017-07-04 12:32:04
2111commentator59.661.567+9.00023.654.068+5.4542017-07-05 06:35:33
2286Pino11221.059.413+8.1228.500.937+7.7772017-07-04 16:58:29
2348SlechtValk31.355.845+7.90611.039.833+2.1822017-07-05 00:00:25
24145Party_P13.409.155+7.7308.414.777+3.5212017-07-04 15:58:29
2597DirkZz19.208.629+7.6436.753.024+5.0002017-07-04 19:32:22
2655mufcie29.209.037+7.00016.159.604+6.3822017-07-04 20:21:54
27218randallvg7.739.756+4.7892.766.620+2.0002017-07-04 15:29:49
28168Nizzno11.766.555+4.42811.011.635+2.3032017-07-04 22:00:02
29155DrNick12.501.537+3.2745.479.609+2.1112017-07-05 04:00:29
301wonderer114.843.069+3.0004.065.8782017-07-05 00:50:24
31316timo832.341.982+2.717937.966+7032017-07-04 22:00:42
3215CF8756.139.000+2.00022.012.283+1.9772017-07-04 12:17:54
33422Nielske01342.494+1.60732.965+7662017-07-04 13:44:17
34338ijs_beer1.516.993+1.154923.190+1.1702017-07-04 18:37:31
3584trainfreak21.429.098+3615.765.229+2842017-07-04 11:47:55
36296Jordiy3.217.608+1851.372.248+6062017-07-05 00:20:46
37345Alphawolf1.249.215487.6952015-08-09 13:25:15
38249Matsuo_Yoshitoki6.090.0001.658.8282014-11-11 12:49:28
39386Kimiyana492.22892.2372012-02-01 00:06:39
40173Luckysmurf10.991.4032.504.4632012-05-13 20:30:02
41337DjinN1.521.515728.2382017-04-10 11:59:02
42158Comgenie12.286.8851.408.0732013-03-09 14:12:25
43199Drizzt_DoUrden9.235.0583.717.5242013-07-21 00:42:53
44123dekkered16.017.2257.479.5492013-04-15 12:17:29
45409Runekf150.00057.1712017-02-09 18:50:56
46303StarCastic2.978.7813.185.8022015-01-07 22:32:18
47227NJ7.343.8845.105.0732012-04-25 09:04:23
4824PiRANiA44.531.0038.572.8112017-06-15 14:08:27
49336Sparkery1.547.425831.4642013-03-20 00:27:28
50127Vetheid15.437.7675.642.8702014-11-19 19:17:54

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11199.027.243+21.39658.751.998+13.238
2 DIG10167.592.857+11.40874.560.422+4.923
3 ONZ7149.412.889+19.00063.025.730+9.752
4 Frontpage8131.947.53143.188.182
5 MUZ380.851.92315.325.834
6 VBL668.011.947+107.64323.606.321+25.299
7 CREW261.216.695+57.40617.555.732+8.913
8 WGR355.864.267+4.42844.829.628+2.303
9 KLB624.768.934+15.49210.207.962+5.676
10 TVR223.165.92219.675.774
11 GAM416.374.4657.784.741
12 PTA214.848.8184.540.735
13 GC.2813.59395.230
10153
Biep!
pi_172182071
quote:
7s.gif Op dinsdag 4 juli 2017 19:58 schreef Twieki het volgende:
En sowieso leeft dit topic helemaal niet meer. Er is geen strijd meer met bijvoorbeeld Tweakers.
Ik kijk vaak wel wat er gebeurt :P
pi_172196310
quote:
2s.gif Op woensdag 5 juli 2017 08:47 schreef het volgende:

[..]

Ik kijk vaak wel wat er gebeurt :P
Ik ook, maar veel is dat nu ook niet bepaald..
pi_172207481
5 July 2017

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows117117.809.174.637+6.298.9857.262.655.046+1.713.624
2FOK!4345.817.428.983+1.277.1402.258.637.393+463.381
3osu!443+15.243.565.766+23.725.6992.110.625.755+6.897.560
4Reddit3634.709.711.893+1.347.3502.341.376.433+681.048
5StepmaniaOnline2193.961.497.240+1.809.715852.154.738+634.026
6TeamLiquid2333.770.538.108+495.4042.388.331.392+181.884
7Kongregate2613.159.754.793+603.1251.501.236.941+376.858
8LUElinks2113.118.935.635+243.6241.472.061.414+142.074
9Klamm.de1672.927.052.339+161.9251.471.375.526+121.913
10OCN-Overclock.net3032.723.511.883+475.5751.431.798.067+271.106
11Hinnavaatlus1162.634.732.787+705.4381.360.596.843+157.267
1213371412.631.396.370+124.7611.365.127.696+89.314
13What.cd?1802.508.587.422+304.3811.052.065.675+80.551
14PolishTracker1462.407.783.771+191.0091.237.098.762+89.206
15GAMEFORGEGAMES1031.723.511.833+182.373950.376.581+61.425
16Board8541.709.745.473+60.325596.838.619+18.184
17UnofficialLinusTechTips1931.645.015.760+792.5381.264.080.726+358.717
18SwiftIRC871.598.912.096+41.761759.629.635+14.973
19KongregateElite831.368.457.880+84.486498.850.352+46.054
20SWB1041.363.616.769+124.451463.560.976+50.997


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer114.847.613+4.5444.065.8782017-07-05 23:51:35
2Jo0Lz108.870.99930.550.5532017-06-27 11:55:57
3Omentuva102.266.03139.280.7322017-07-04 21:58:27
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198476.782.30016.759.9092017-05-14 07:56:33
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.090.57523.962.0832017-07-03 18:33:13
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator59.672.567+11.00023.656.540+2.4722017-07-05 09:03:57
12Apollo1557.443.353+24.34021.897.331+6.2952017-07-05 08:37:42
13Programmeur56.830.84811.963.0222017-07-03 16:55:41
14ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
15CF8756.164.000+25.00022.015.831+3.5482017-07-05 16:13:54
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate50.750.000+50.00017.202.211+12.3662017-07-05 09:53:04
18Jegorex50.580.11819.471.0902017-07-04 00:16:27
19TigerXtrm47.810.110+5.00012.686.887+1.3582017-07-05 16:38:22
20Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
21DJMO45.131.7366.286.8482017-07-04 20:11:55
22ezechiel00744.759.95918.237.9422017-07-03 09:25:33
23Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
24PiRANiA44.581.601+50.5988.584.093+11.2822017-07-05 07:50:04
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
27PoisoneIvy42.396.14310.549.0622017-06-30 15:41:55
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33DaFan39.528.406+30.00019.722.025+8.5412017-07-05 17:27:03
34Karina38.627.668+45210.359.830+502017-07-05 20:15:37
35DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
36onlogisch37.146.94512.694.8312017-05-03 21:30:54
37jhilverda36.711.2968.173.2412017-06-28 16:24:54
38gateway36.674.30815.311.6102017-07-04 20:01:53
39Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
40maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
41Ge4ce35.484.828+5.00030.616.657+8.7572017-07-05 20:38:43
42Messina35.300.00029.617.2022017-07-01 13:43:46
43SwollyBoy35.100.00019.189.6302017-07-03 16:10:05
44Ebut34.349.798+605.9606.266.324+131.7602017-07-05 18:42:49
45Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
46Sjowhan32.505.18618.725.2262017-07-03 13:44:42
47Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
48SlechtValk31.362.253+6.40811.040.919+1.0862017-07-06 06:01:04
49lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
50Lafyno30.558.6137.048.0472017-06-06 20:41:31
19580
Biep!
pi_172207484

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
144Ebut34.349.798+605.9606.266.324+131.7602017-07-05 18:42:49
224PiRANiA44.581.601+50.5988.584.093+11.2822017-07-05 07:50:04
388Boer22220.920.467+50.0006.361.618+17.0052017-07-05 09:20:41
4344+2Rick.groen19961.288.784+50.000659.898+26.5982017-07-05 20:16:13
5130+1DrPhibes14.904.570+50.0009.118.899+78.3562017-07-05 19:34:16
6278+1dimmak3.904.136+50.0001.896.064+23.5202017-07-05 11:53:26
7176Ceased2be10.731.070+50.0004.004.953+13.1472017-07-05 13:30:10
8135+1riku-san14.531.103+50.0005.834.782+31.4882017-07-05 22:56:44
9205+1Chris Gamgee8.870.830+50.0004.164.782+48.7582017-07-05 21:27:13
1017Dviate50.750.000+50.00017.202.211+12.3662017-07-05 09:53:04
1133DaFan39.528.406+30.00019.722.025+8.5412017-07-05 17:27:03
1215CF8756.164.000+25.00022.015.831+3.5482017-07-05 16:13:54
1312Apollo1557.443.353+24.34021.897.331+6.2952017-07-05 08:37:42
1453VinceSTM29.791.203+18.00012.958.405+2.8472017-07-05 22:50:03
15114Puala17.064.999+13.6545.372.530+3.2112017-07-05 20:38:59
1611commentator59.672.567+11.00023.656.540+2.4722017-07-05 09:03:57
1755mufcie29.219.037+10.00016.167.190+7.5862017-07-05 18:45:42
18257pieterr945.433.866+10.0003.368.838+3.7452017-07-05 23:02:01
1980+1Malfoi22.824.306+10.00013.818.207+2.1972017-07-05 15:00:33
20337+1ijs_beer1.526.196+9.203924.322+1.1322017-07-05 18:39:09
21145Party_P13.418.109+8.9548.417.083+2.3062017-07-05 15:57:56
2276Posergoth666723.528.795+7.74110.313.217+4.4392017-07-06 01:04:09
2348SlechtValk31.362.253+6.40811.040.919+1.0862017-07-06 06:01:04
2456no_tukker28.948.666+5.6327.685.581+2.7222017-07-05 21:55:58
2519TigerXtrm47.810.110+5.00012.686.887+1.3582017-07-05 16:38:22
2641Ge4ce35.484.828+5.00030.616.657+8.7572017-07-05 20:38:43
271wonderer114.847.613+4.5444.065.8782017-07-05 23:51:35
28422Nielske01346.330+3.83635.724+2.7592017-07-05 14:02:19
29155DrNick12.505.104+3.5675.480.666+1.0572017-07-06 04:00:29
30218randallvg7.742.573+2.8172.767.620+1.0002017-07-05 09:59:03
31316timo832.344.795+2.813938.838+8722017-07-05 22:53:55
32168Nizzno11.769.176+2.62111.012.756+1.1212017-07-05 22:00:42
3334Karina38.627.668+45210.359.830+502017-07-05 20:15:37
34219DeLuna7.653.5412.072.6042013-09-17 10:02:11
35193ILCILA9.658.2132.798.6362012-05-18 13:22:25
36295CrunchySelf3.231.7051.846.4052017-03-20 14:57:01
37357sniel1231.037.715251.5922013-01-02 18:52:56
38281Pettigrew813.826.8552.568.7092017-07-03 15:39:47
39301Mug893.042.8091.089.0322012-03-24 18:03:41
40428Compnerd2511.7901.6972014-04-11 21:49:26
41332Marcel-o1.648.228534.2252017-07-04 15:23:20
42284Peterbin13.603.9551.378.2222012-08-05 00:25:47
43220War Hero from the Past7.618.6323.092.0652017-07-04 08:19:26
44401equal88269.946260.2952012-04-20 15:28:07
4592svgamer20.096.4226.450.0482015-03-30 11:09:14
46322NLferdiNL2.014.649765.0502017-07-04 22:16:35
476Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
48371Appietjuh695.514412.7692015-01-10 15:23:39
49244Magneet6.565.1674.655.3482012-07-25 07:33:01
503Omentuva102.266.03139.280.7322017-07-04 21:58:27

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11199.035.810+8.56758.754.413+2.415
2 DIG10167.727.197+134.34074.607.129+46.707
3 ONZ7149.423.889+11.00063.028.202+2.472
4 Frontpage8131.947.53143.188.182
5 MUZ381.457.883+605.96015.457.594+131.760
6 VBL668.011.94723.606.321
7 CREW261.216.69517.555.732
8 WGR355.866.888+2.62144.830.749+1.121
9 KLB624.768.93410.207.962
10 TVR223.165.92219.675.774
11 GAM416.374.4657.784.741
12 PTA214.848.8184.540.735
13 GC.2813.59395.230
15941
Biep!
  vrijdag 7 juli 2017 @ 07:41:44 #45
151441 SlariBot
Biep biep!
pi_172234251
6 July 2017

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows117117.811.313.861+2.139.2247.263.608.774+953.728
2FOK!4345.818.292.751+863.7682.259.015.725+378.332
3osu!4435.246.949.894+3.384.1282.111.733.444+1.107.689
4Reddit3634.711.290.036+1.578.1432.341.978.063+601.630
5StepmaniaOnline2193.963.853.374+2.356.134852.581.546+426.808
6TeamLiquid2333.771.067.496+529.3882.388.546.473+215.081
7Kongregate2613.160.486.035+731.2421.501.644.835+407.894
8LUElinks2113.119.246.913+311.2781.472.137.969+76.555
9Klamm.de1672.927.255.557+203.2181.471.479.227+103.701
10OCN-Overclock.net3032.724.045.291+533.4081.432.055.299+257.232
11Hinnavaatlus1162.635.137.164+404.3771.360.809.392+212.549
1213371412.631.724.486+328.1161.365.220.715+93.019
13What.cd?1802.508.925.521+338.0991.052.231.188+165.513
14PolishTracker1462.407.955.619+171.8481.237.166.381+67.619
15GAMEFORGEGAMES1031.723.697.466+185.633950.465.791+89.210
16Board8541.709.819.487+74.014596.856.214+17.595
17UnofficialLinusTechTips1931.645.873.223+857.4631.264.472.648+391.922
18SwiftIRC871.599.161.675+249.579759.727.008+97.373
19KongregateElite831.368.611.385+153.505498.901.696+51.344
20SWB1041.363.758.163+141.394463.605.536+44.560


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer114.851.014+3.4014.065.8782017-07-06 23:05:50
2Jo0Lz108.870.99930.550.5532017-06-27 11:55:57
3Omentuva102.316.031+50.00039.320.525+39.7932017-07-06 22:06:28
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198476.782.30016.759.9092017-05-14 07:56:33
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.090.57523.962.0832017-07-03 18:33:13
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator59.685.834+13.26723.668.761+12.2212017-07-07 06:49:34
12Apollo1557.480.014+36.66121.912.899+15.5682017-07-06 16:58:54
13Programmeur56.880.848+50.00011.975.694+12.6722017-07-06 16:04:02
14ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
15CF8756.164.00022.015.8312017-07-05 16:13:54
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate50.750.00017.202.2112017-07-05 09:53:04
18Jegorex50.580.11819.471.0902017-07-04 00:16:27
19TigerXtrm47.820.110+10.00012.692.570+5.6832017-07-06 23:26:54
20Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
21DJMO45.131.7366.286.8482017-07-04 20:11:55
22ezechiel00744.790.200+30.24118.284.066+46.1242017-07-06 21:53:54
23Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
24PiRANiA44.581.6018.584.0932017-07-05 07:50:04
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
27PoisoneIvy42.396.14310.549.0622017-06-30 15:41:55
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33DaFan39.553.406+25.00019.729.923+7.8982017-07-06 18:16:05
34Karina38.639.197+11.52910.363.791+3.9612017-07-06 19:16:10
35DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
36onlogisch37.146.94512.694.8312017-05-03 21:30:54
37jhilverda36.761.296+50.0008.195.268+22.0272017-07-06 10:51:35
38gateway36.674.30815.311.6102017-07-04 20:01:53
39Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
40maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
41Ge4ce35.484.82830.616.6572017-07-05 20:38:43
42Messina35.300.00029.617.2022017-07-01 13:43:46
43SwollyBoy35.100.00019.189.6302017-07-03 16:10:05
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
46Sjowhan32.505.18618.725.2262017-07-03 13:44:42
47Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
48SlechtValk31.380.127+17.87411.042.164+1.2452017-07-07 00:00:57
49lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
50Lafyno30.558.6137.048.0472017-06-06 20:41:31
6383
Biep!
  vrijdag 7 juli 2017 @ 07:41:56 #46
151441 SlariBot
Biep biep!
pi_172234252

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1165+2AnneRenze11.917.035+115.7274.339.039+47.4822017-07-06 20:05:07
2137+1Litso14.473.635+100.0003.693.332+20.4782017-07-06 14:25:57
3171LyndAZ11.349.874+55.5554.411.839+27.8922017-07-06 22:09:18
497DirkZz19.258.629+50.0006.775.005+21.9812017-07-06 16:59:17
53Omentuva102.316.031+50.00039.320.525+39.7932017-07-06 22:06:28
6107Pochamapan17.831.459+50.0005.759.950+7.6392017-07-06 20:05:08
7177+1Dengaman10.600.000+50.0005.183.373+15.1732017-07-06 20:53:05
837jhilverda36.761.296+50.0008.195.268+22.0272017-07-06 10:51:35
913Programmeur56.880.848+50.00011.975.694+12.6722017-07-06 16:04:02
1012Apollo1557.480.014+36.66121.912.899+15.5682017-07-06 16:58:54
1122ezechiel00744.790.200+30.24118.284.066+46.1242017-07-06 21:53:54
12322NLferdiNL2.043.894+29.245774.565+9.5152017-07-06 21:04:00
1333DaFan39.553.406+25.00019.729.923+7.8982017-07-06 18:16:05
1448SlechtValk31.380.127+17.87411.042.164+1.2452017-07-07 00:00:57
1555mufcie29.233.037+14.00016.176.958+9.7682017-07-06 16:14:16
1611commentator59.685.834+13.26723.668.761+12.2212017-07-07 06:49:34
1734Karina38.639.197+11.52910.363.791+3.9612017-07-06 19:16:10
18257pieterr945.443.866+10.0003.371.799+2.9612017-07-06 16:04:13
1919TigerXtrm47.820.110+10.00012.692.570+5.6832017-07-06 23:26:54
2083Etcetera21.974.342+10.0006.732.654+5.6302017-07-06 12:34:11
2180Malfoi22.834.306+10.00013.819.952+1.7452017-07-06 14:08:59
2258p428.567.595+10.00021.987.078+7.8942017-07-07 03:36:39
23243Satioz6.626.218+10.0002.694.757+3.5772017-07-06 15:34:45
24145Party_P13.426.166+8.0578.420.601+3.5182017-07-06 15:58:17
2576Posergoth666723.536.618+7.82310.318.135+4.9182017-07-07 01:04:23
2674Mr. Stewie23.916.468+7.35015.778.104+3.5692017-07-06 15:00:01
27232+119hunter917.159.713+6.7819.009.042+2.1602017-07-06 15:26:05
2862SnIpA28.081.825+5.0009.679.386+2.8742017-07-06 14:49:07
29155DrNick12.509.667+4.5635.482.476+1.8102017-07-07 04:00:30
30422Nielske01349.758+3.42840.054+4.3302017-07-06 13:25:30
311wonderer114.851.014+3.4014.065.8782017-07-06 23:05:50
3284trainfreak21.431.732+2.6345.766.288+1.0592017-07-06 21:46:04
3353VinceSTM29.793.203+2.00012.959.346+9412017-07-06 23:16:15
34168Nizzno11.770.670+1.49411.014.322+1.5662017-07-06 22:00:08
35247SleepSub6.334.400+1.4352.602.244+2.0002017-07-06 10:51:59
36281Pettigrew813.827.558+7032.569.369+6602017-07-06 18:08:13
37260dujour5.275.6633.542.9732013-01-16 15:19:32
38285Bobseltje3.569.1381.534.3182012-06-19 10:30:25
39372Saso666.383260.2272017-07-02 15:40:15
4038gateway36.674.30815.311.6102017-07-04 20:01:53
41103Dragonator18.195.1445.764.7272017-06-28 11:21:55
42331Nalyu1.671.280795.6662013-01-08 02:55:50
43383kilozout502.654419.9522012-04-18 19:47:25
44240Zamorak_FOK6.874.9441.902.7482012-11-02 17:01:22
45349ueberduitser1.163.1311.369.3932016-06-28 15:56:38
46416atractor96.01774.1582012-07-02 16:02:53
47218randallvg7.742.5732.767.6202017-07-05 09:59:03
48381Scrummie1559.469123.6312017-04-10 19:24:08
49206DenXD8.842.8411.328.9162012-06-11 10:02:05
50325Cobratjuh1.920.469564.5632017-06-15 16:51:16

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11199.060.373+24.56358.767.536+13.123
2 DIG10167.775.293+48.09674.627.658+20.529
3 ONZ7149.442.156+18.26763.043.297+15.095
4 Frontpage8132.003.086+55.55543.216.074+27.892
5 MUZ381.457.88315.457.594
6 VBL668.061.947+50.00023.628.302+21.981
7 CREW261.216.69517.555.732
8 WGR355.868.382+1.49444.832.315+1.566
9 KLB624.798.179+29.24510.217.477+9.515
10 TVR223.165.92219.675.774
11 GAM416.374.4657.784.741
12 PTA214.848.8184.540.735
13 GC.2813.59395.230
7012
Biep!
  zaterdag 8 juli 2017 @ 07:41:45 #47
151441 SlariBot
Biep biep!
pi_172261276
7 July 2017

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows117117.813.434.915+2.121.0547.264.530.520+921.746
2FOK!4345.818.689.141+396.3902.259.193.466+177.741
3osu!444+15.250.850.859+3.900.9652.113.257.151+1.523.707
4Reddit364+14.732.326.099+21.036.0632.348.243.522+6.265.459
5StepmaniaOnline2193.966.315.259+2.461.885853.019.067+437.521
6TeamLiquid2333.772.258.570+1.191.0742.389.280.040+733.567
7Kongregate2613.161.079.442+593.4071.502.023.947+379.112
8LUElinks2113.119.470.134+223.2211.472.297.464+159.495
9Klamm.de1672.927.441.508+185.9511.471.580.094+100.867
10OCN-Overclock.net3032.724.359.180+313.8891.432.192.896+137.597
11Hinnavaatlus1162.635.342.512+205.3481.360.849.755+40.363
1213371412.631.897.112+172.6261.365.342.486+121.771
13What.cd?1802.509.362.354+436.8331.052.466.010+234.822
14PolishTracker1462.408.086.984+131.3651.237.216.663+50.282
15GAMEFORGEGAMES1031.723.922.318+224.852950.653.669+187.878
16Board8541.709.847.237+27.750596.867.837+11.623
17UnofficialLinusTechTips1931.646.602.635+729.4121.264.806.159+333.511
18SwiftIRC871.599.323.761+162.086759.833.810+106.802
19KongregateElite831.368.869.884+258.499499.002.944+101.248
20SWB1041.363.945.404+187.241463.653.515+47.979


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer114.852.014+1.0004.065.8782017-07-08 02:20:26
2Jo0Lz108.870.99930.550.5532017-06-27 11:55:57
3Omentuva102.316.03139.320.5252017-07-06 22:06:28
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198476.782.30016.759.9092017-05-14 07:56:33
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.090.57523.962.0832017-07-03 18:33:13
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator59.701.834+16.00023.674.330+5.5692017-07-07 22:41:05
12Apollo1557.480.144+13021.912.914+152017-07-07 15:04:55
13Programmeur56.880.84811.975.6942017-07-06 16:04:02
14ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
15CF8756.179.000+15.00022.019.034+3.2032017-07-07 15:49:11
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate50.800.000+50.00017.213.443+11.2322017-07-07 18:43:04
18Jegorex50.590.118+10.00019.477.325+6.2352017-07-07 19:08:51
19TigerXtrm47.835.110+15.00012.697.367+4.7972017-07-07 23:47:38
20Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
21DJMO45.131.7366.286.8482017-07-04 20:11:55
22ezechiel00744.790.20018.284.0662017-07-06 21:53:54
23Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
24PiRANiA44.667.104+85.5038.603.508+19.4152017-07-07 09:39:32
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
27PoisoneIvy42.396.14310.549.0622017-06-30 15:41:55
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33DaFan39.553.40619.729.9232017-07-06 18:16:05
34Karina38.641.734+2.53710.364.736+9452017-07-07 21:33:31
35DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
36onlogisch37.146.94512.694.8312017-05-03 21:30:54
37jhilverda36.761.2968.195.2682017-07-06 10:51:35
38gateway36.674.30815.311.6102017-07-04 20:01:53
39Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
40maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
41Ge4ce35.484.82830.616.6572017-07-05 20:38:43
42Messina35.300.00029.617.2022017-07-01 13:43:46
43SwollyBoy35.100.00019.189.6302017-07-03 16:10:05
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
46Sjowhan32.505.18618.725.2262017-07-03 13:44:42
47Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
48SlechtValk31.387.122+6.99511.043.392+1.2282017-07-08 01:44:40
49lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
50Lafyno30.558.6137.048.0472017-06-06 20:41:31
25451
Biep!
  zaterdag 8 juli 2017 @ 07:41:56 #48
151441 SlariBot
Biep biep!
pi_172261277

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
124PiRANiA44.667.104+85.5038.603.508+19.4152017-07-07 09:39:32
217Dviate50.800.000+50.00017.213.443+11.2322017-07-07 18:43:04
377BBQSausage23.422.594+50.0008.121.439+12.4322017-07-07 11:49:52
4114Puala17.095.520+30.5215.380.720+8.1902017-07-07 15:01:32
576Posergoth666723.553.685+17.06710.325.332+7.1972017-07-08 01:04:31
6229Silverdigger7.250.779+16.02211.782.457+50.0002017-07-07 16:51:28
711commentator59.701.834+16.00023.674.330+5.5692017-07-07 22:41:05
815CF8756.179.000+15.00022.019.034+3.2032017-07-07 15:49:11
919TigerXtrm47.835.110+15.00012.697.367+4.7972017-07-07 23:47:38
1097DirkZz19.270.289+11.6606.780.005+5.0002017-07-07 19:12:31
1174Mr. Stewie23.927.461+10.99315.787.458+9.3542017-07-07 15:37:10
1262SnIpA28.091.825+10.0009.684.167+4.7812017-07-07 14:10:27
1318Jegorex50.590.118+10.00019.477.325+6.2352017-07-07 19:08:51
14145Party_P13.434.196+8.0308.424.531+3.9302017-07-07 15:58:26
1555mufcie29.240.037+7.00016.181.845+4.8872017-07-07 23:50:52
1648SlechtValk31.387.122+6.99511.043.392+1.2282017-07-08 01:44:40
17290netsplitter3.474.522+6.7022.058.254+1.2632017-07-07 12:00:26
18322NLferdiNL2.049.096+5.202776.801+2.2362017-07-07 22:42:05
19316timo832.349.863+5.068940.634+1.7962017-07-07 22:54:17
2056no_tukker28.953.298+4.6327.688.589+3.0082017-07-07 18:03:32
21337ijs_beer1.530.411+4.215927.671+3.3492017-07-07 15:34:35
2253VinceSTM29.796.203+3.00012.960.096+7502017-07-07 23:31:38
2334Karina38.641.734+2.53710.364.736+9452017-07-07 21:33:31
2423219hunter917.161.776+2.0639.014.529+5.4872017-07-07 16:45:33
25154+1DrNick12.511.331+1.6645.482.710+2342017-07-08 04:00:29
261wonderer114.852.014+1.0004.065.8782017-07-08 02:20:26
27168Nizzno11.771.056+38611.015.530+1.2082017-07-07 22:00:24
2812Apollo1557.480.144+13021.912.914+152017-07-07 15:04:55
29210LangeNils8.534.2392.821.9082016-10-26 22:26:32
30240Zamorak_FOK6.874.9441.902.7482012-11-02 17:01:22
31403Vimkie249.53545.3132012-08-07 18:26:50
32374igi0n649.798285.3622016-06-12 16:40:49
33218randallvg7.742.5732.767.6202017-07-05 09:59:03
34262AgedeO4.935.0172.274.5882014-02-27 16:20:10
35206DenXD8.842.8411.328.9162012-06-11 10:02:05
36105Cosmo18.138.2784.745.8992014-04-20 18:39:00
37277TehTurd3.941.6661.774.4122013-12-22 17:05:00
38161L3IPO12.148.5553.784.3112012-03-01 18:14:53
39255Darkness1775.463.2913.028.2622014-01-10 00:47:48
40148plopkweker13.293.8234.258.9972015-05-20 14:29:59
41132Grooviee14.808.8534.598.0242016-01-22 17:01:02
4290JoosterdFok!20.322.61112.562.2342017-04-22 23:40:56
43226nosamason7.366.9744.089.3632017-07-01 05:02:05
4441Ge4ce35.484.82830.616.6572017-07-05 20:38:43
4595LompeHork19.312.3713.892.5102015-06-24 15:33:55
46260dujour5.275.6633.542.9732013-01-16 15:19:32
47376Mano_635.304496.8562014-06-12 23:44:57
48285Bobseltje3.569.1381.534.3182012-06-19 10:30:25
49326ILikeYou1.790.093318.7822013-03-09 14:32:32
5038gateway36.674.30815.311.6102017-07-04 20:01:53

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11199.127.037+66.66458.784.999+17.463
2 DIG10167.775.423+13074.627.673+15
3 ONZ7149.468.156+26.00063.053.647+10.350
4 Frontpage8132.003.08643.216.074
5 MUZ381.457.88315.457.594
6 VBL668.073.607+11.66023.633.302+5.000
7 CREW261.216.69517.555.732
8 WGR355.868.768+38644.833.523+1.208
9 KLB624.803.381+5.20210.219.713+2.236
10 TVR223.165.92219.675.774
11 GAM416.374.4657.784.741
12 PTA214.848.8184.540.735
13 GC.2813.59395.230
11658
Biep!
  zondag 9 juli 2017 @ 07:41:47 #49
151441 SlariBot
Biep biep!
pi_172285843
8 July 2017

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows117117.814.639.461+1.204.5467.265.196.251+665.731
2FOK!4345.819.087.622+398.4812.259.337.557+144.091
3osu!4445.254.437.391+3.586.5322.114.589.054+1.331.903
4Reddit3644.733.731.783+1.405.6842.348.858.631+615.109
5StepmaniaOnline2193.969.103.921+2.788.662853.413.483+394.416
6TeamLiquid2333.772.586.350+327.7802.389.542.904+262.864
7Kongregate2613.161.746.796+667.3541.502.284.735+260.788
8LUElinks2113.119.756.340+286.2061.472.397.908+100.444
9Klamm.de1672.927.698.364+256.8561.471.730.168+150.074
10OCN-Overclock.net3032.724.712.749+353.5691.432.320.206+127.310
11Hinnavaatlus1162.635.577.463+234.9511.360.980.264+130.509
1213371412.632.114.071+216.9591.365.447.580+105.094
13What.cd?1802.509.613.606+251.2521.052.649.399+183.389
14PolishTracker1462.408.125.678+38.6941.237.250.449+33.786
15GAMEFORGEGAMES1031.724.027.577+105.259950.733.157+79.488
16Board8541.709.887.238+40.001596.886.742+18.905
17UnofficialLinusTechTips1931.647.531.084+928.4491.265.392.170+586.011
18SwiftIRC871.599.838.580+514.819760.198.366+364.556
19KongregateElite831.369.023.233+153.349499.072.498+69.554
20SWB1041.364.048.066+102.662463.694.193+40.678


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer114.852.0144.065.8782017-07-08 02:20:26
2Jo0Lz108.870.99930.550.5532017-06-27 11:55:57
3Omentuva102.366.031+50.00039.338.174+17.6492017-07-08 10:13:28
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198476.782.30016.759.9092017-05-14 07:56:33
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.090.57523.962.0832017-07-03 18:33:13
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator59.701.83423.674.3302017-07-07 22:41:05
12Apollo1557.480.14421.912.9142017-07-07 15:04:55
13Programmeur56.880.84811.975.6942017-07-06 16:04:02
14ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
15CF8756.179.00022.019.0342017-07-07 15:49:11
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate50.800.00017.213.4432017-07-07 18:43:04
18Jegorex50.600.118+10.00019.480.399+3.0742017-07-09 03:18:29
19TigerXtrm47.840.110+5.00012.701.183+3.8162017-07-08 23:32:57
20Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
21DJMO45.131.7366.286.8482017-07-04 20:11:55
22ezechiel00744.790.20018.284.0662017-07-06 21:53:54
23Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
24PiRANiA44.667.1048.603.5082017-07-07 09:39:32
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
27PoisoneIvy42.396.14310.549.0622017-06-30 15:41:55
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33DaFan39.553.40619.729.9232017-07-06 18:16:05
34Karina38.643.848+2.11410.366.591+1.8552017-07-08 21:33:50
35DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
36onlogisch37.146.94512.694.8312017-05-03 21:30:54
37jhilverda36.761.2968.195.2682017-07-06 10:51:35
38gateway36.674.30815.311.6102017-07-04 20:01:53
39Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
40maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
41Ge4ce35.484.82830.616.6572017-07-05 20:38:43
42Messina35.300.00029.617.2022017-07-01 13:43:46
43SwollyBoy35.100.00019.189.6302017-07-03 16:10:05
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
46Sjowhan32.505.18618.725.2262017-07-03 13:44:42
47Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
48SlechtValk31.389.362+2.24011.048.302+4.9102017-07-09 04:26:42
49lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
50Lafyno30.558.6137.048.0472017-06-06 20:41:31
14340
Biep!
  zondag 9 juli 2017 @ 07:41:59 #50
151441 SlariBot
Biep biep!
pi_172285845

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1191+4Drizzt9.700.000+100.0003.575.515+22.7292017-07-09 00:13:05
23Omentuva102.366.031+50.00039.338.174+17.6492017-07-08 10:13:28
3106La-Vache-Qui-Rit18.127.138+50.00011.968.261+14.0772017-07-08 10:26:02
498Lloris9219.117.770+50.0009.676.687+13.4962017-07-08 08:26:27
5125+1d4v1d15.934.716+50.0004.205.695+14.8312017-07-08 22:16:56
6220War Hero from the Past7.649.016+30.3843.106.565+14.5002017-07-08 16:37:31
783Etcetera21.984.342+10.0006.739.609+6.9552017-07-08 14:08:17
818Jegorex50.600.118+10.00019.480.399+3.0742017-07-09 03:18:29
9168Nizzno11.777.196+6.14011.017.865+2.3352017-07-08 22:00:12
10247SleepSub6.340.400+6.0002.604.224+1.9802017-07-08 22:04:51
1197DirkZz19.275.847+5.5586.785.005+5.0002017-07-09 02:21:58
1219TigerXtrm47.840.110+5.00012.701.183+3.8162017-07-08 23:32:57
13154DrNick12.515.579+4.2485.484.796+2.0862017-07-09 04:00:30
1456no_tukker28.957.427+4.1297.690.990+2.4012017-07-08 18:22:12
15322NLferdiNL2.052.487+3.391777.303+5022017-07-08 18:14:55
1653VinceSTM29.799.203+3.00012.961.073+9772017-07-08 23:22:58
17316timo832.352.607+2.744941.801+1.1672017-07-08 21:02:54
1848SlechtValk31.389.362+2.24011.048.302+4.9102017-07-09 04:26:42
1934Karina38.643.848+2.11410.366.591+1.8552017-07-08 21:33:50
2055mufcie29.242.037+2.00016.187.095+5.2502017-07-08 23:33:08
2123219hunter917.163.309+1.5339.019.030+4.5012017-07-08 13:53:59
22384jochem.puts500.000311.0402013-12-19 14:27:36
23144liesje197913.783.4522.916.8742014-05-30 15:01:56
24362cashewnoot890.866455.8312012-07-18 10:43:39
2543SwollyBoy35.100.00019.189.6302017-07-03 16:10:05
26377Yosander618.141591.4552016-03-17 21:54:11
2751GimmeGore29.885.2603.243.3332016-02-29 12:47:51
28425Evyuna18.61752.2722012-01-06 10:35:03
29189DutchGrounds9.874.0845.114.3622017-04-26 08:30:03
30344Rick.groen19961.288.784659.8982017-07-05 20:16:13
31213Samm8.389.5614.772.2932017-06-30 18:20:48
32398QuincydeKoster288.89164.8822012-03-13 12:43:41
33290netsplitter3.474.5222.058.2542017-07-07 12:00:26
34337ijs_beer1.530.411927.6712017-07-07 15:34:35
35283kawa43.800.4002.687.1322015-11-07 16:06:25
3631Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
3773CasB25.187.76115.381.0582017-05-19 12:35:39
38370Erwa750.973161.6602017-07-03 23:59:18
39387Huppelmuts474.292138.9502012-08-23 06:46:24
40193-1Yoghi9.677.4107.277.8992012-07-24 04:12:21
419Phoef65.090.57523.962.0832017-07-03 18:33:13
42431rorymeijer4.0401.2342012-10-01 16:03:00
43179dynamic99910.540.5703.966.5752013-07-21 12:54:32
44166BrandX-11.900.0713.497.6082014-03-10 13:12:48
45190Syntus9.763.2255.969.0052012-03-13 18:26:47
46184Henk.veldhuizen.510.365.8395.515.6292017-07-03 14:04:48
4758p428.567.59521.987.0782017-07-07 03:36:39
48292Nijnja3.404.255659.1622012-12-12 19:08:58
49109Qwrtje17.418.4435.594.1432012-01-11 20:57:35
50437-2toto69000000-00-00 00:00:00

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11199.146.285+19.24858.797.856+12.857
2 DIG10167.781.423+6.00074.629.653+1.980
3 ONZ7149.468.15663.053.647
4 Frontpage8132.003.08643.216.074
5 MUZ381.457.88315.457.594
6 VBL668.179.165+105.55823.661.031+27.729
7 CREW261.216.69517.555.732
8 WGR355.874.908+6.14044.835.858+2.335
9 KLB624.806.772+3.39110.220.215+502
10 TVR223.165.92219.675.774
11 GAM416.374.4657.784.741
12 PTA214.848.8184.540.735
13 GC.2813.59395.230
6275
Biep!
abonnementen ibood.com bol.com Gearbest
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')