Dag 1 ( gisteren )
Aankomst met de veerboot
Eerste stop: Bodiam Castle
Tweede stop: Beachy Head
Schitterend landschap langs de kust
Derde stop: Birling Gap and the Seven Sisters. ( Strand, waar je langs de krijtrotsen kunt wandelen )
Overnachting stop: Eastbourne ( De pier )
Was een lange dag: om 4:30 vanuit Kerkrade naar Duinkerke gereden, om 8:15 waren wij er. Alles netjes doorlopen en daarna was het wachten...
Om 10:00 dus met de veerboot vertrokken, nog op de veerboot een Engels ontbijt gegeten. Een beetje geslapen, en twee uur later waren wij al in Engeland.
Hartstikke eng was dat: direct ging ik de mis in, bij de eerste rotonde had ik even een paar seconden nodig bij het om schakelen. Dus linksaf de rotonde nemen!
Achteraf nog een paar de fout in gegaan: bij een rotonde keek ik eerst naar links en dan pas na rechts, nou dat moet andersom en dat heb ik geweten. Ik stopte natuurlijk wel, maar hoorde een vrachtwagen vol op de claxon drukken.
Daarna nog een keer bij linksaf slaan op de verkeerde weghelft gekomen, maar dat was niet zo erg. Toen zette ik de auto gewoon in de achteruit: volgens mij hebben ze daar wel begrip voor in Groot Brittannië.
Nu gaat het hoe dan ook goed, maar mijn vriendin heeft als taak mijlen omzetten naar KM's en mij herinneren aan de positie op de weg. De navigatie had ik eerst op mijlen omgezet, maar nu weer op KM's, want ik weet natuurlijk niet wat een yard is. Weet alleen dat 1 mijl 1.6km is.
Oh tanken was trouwens goedkoper in Engeland, dan in België, Duitsland ( i.v.m. tijdstip ) en Frankrijk. Omgerekend betaalde ik per liter Euro 95 ( Unleaded ) ¤ 1,36 ( £ 1,19 ) en Dan zat ik niet eens bij het goedkoopste tankstation