abonnementen ibood.com bol.com
pi_169171797
registreer om deze reclame te verbergen
26 February 2017

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows1159+117.412.549.327+1.958.5427.052.737.063+975.664
2FOK!4305.657.034.879+707.8522.166.266.283+417.359
3osu!4214.710.251.396+5.002.7191.940.949.670+1.793.898
4Reddit3414.304.116.443+1.310.6592.093.816.851+649.025
5TeamLiquid232+13.660.492.023+2.518.4382.322.917.078+1.239.797
6StepmaniaOnline2043.484.318.246+3.109.375741.979.354+609.733
7LUElinks2113.089.471.997+129.8681.457.168.808+57.150
8Kongregate259+13.028.024.352+820.0431.431.097.537+601.541
9Klamm.de1692.905.279.096+321.0821.466.140.116+288.505
1013371422.714.006.131+254.4791.367.583.884+140.111
11OCN-Overclock.net3042.679.522.201+595.5311.413.508.981+319.599
12Hinnavaatlus1162.587.062.860+418.7671.335.110.992+325.899
13What.cd?1802.449.244.632+356.9461.027.138.329+172.517
14PolishTracker1462.378.707.956+583.6771.222.558.797+206.797
15GAMEFORGEGAMES1031.702.029.146+102.482938.231.736+51.305
16Board8541.693.217.322+85.264591.434.237+75.345
17SwiftIRC871.575.483.074+165.551743.465.026+224.002
18UnofficialLinusTechTips1841.457.864.842+1.307.4251.149.527.833+684.895
19KongregateElite831.347.096.285+189.907487.432.102+87.283
20SWB1051.346.130.941+189.882459.408.651+77.742


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer113.742.729+11.0004.065.8782017-02-26 17:20:46
2Jo0Lz108.520.99930.429.2262017-02-16 13:21:18
3--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
4Omentuva98.916.03136.655.0732017-02-25 17:59:09
5Twieki90.740.51521.873.1862016-12-22 13:49:28
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198476.152.85116.654.0742016-10-31 18:35:58
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef64.597.529+50.00022.825.615+88.2672017-02-26 17:35:31
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator58.670.502+2.00023.128.495+1.3782017-02-26 22:26:04
12ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
13Apollo1555.575.34821.014.0982017-02-24 11:23:07
14SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
15Programmeur54.380.848+50.00011.584.481+3.6062017-02-26 21:18:43
16Jegorex49.766.713+10.00019.096.312+5.1492017-02-26 21:12:13
17Dviate48.900.00016.801.6902017-02-24 17:01:04
18TigerXtrm45.995.110+15.00012.078.272+1.6352017-02-26 19:54:41
19Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
20Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
21[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
22ezechiel00743.820.58617.620.5012017-02-22 20:27:23
23DJMO43.040.264+233.6205.995.297+30.6452017-02-26 08:21:11
24Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
25stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
26PoisoneIvy42.271.052+3710.414.882+1042017-02-26 17:57:25
27BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
28Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
29Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
30Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
31DaFan38.482.40619.264.2152017-02-24 15:57:02
32DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
33Karina37.749.9179.920.7242017-02-14 23:58:39
34gateway36.404.63815.249.6692016-12-17 00:58:00
35jhilverda36.143.1097.928.8032017-02-13 12:42:30
36Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
37maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
38onlogisch35.645.96512.287.7732017-01-13 18:54:32
39Ge4ce35.169.828+10.00030.303.165+5.9592017-02-26 21:33:24
40PiRANiA35.090.8766.792.2642017-02-23 11:07:51
41Messina34.925.00029.046.9212017-02-24 15:46:36
42SwollyBoy34.400.00018.815.8902017-02-16 14:44:16
43Ebut33.743.8386.134.5642016-07-03 10:06:43
44Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
45Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
46Sjowhan31.732.93218.158.2512017-02-20 13:41:12
47lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
48SlechtValk30.567.376+2.66410.787.763+4.1092017-02-27 00:00:27
49Lafyno30.548.928+7087.044.848+6122017-02-26 18:05:24
50GimmeGore29.885.2603.243.3332016-02-29 12:47:51
29462
Biep!
pi_169171798

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
123DJMO43.040.264+233.6205.995.297+30.6452017-02-26 08:21:11
291Dr_Flash19.983.616+50.00015.804.519+112.1812017-02-26 19:32:50
3307+2richolio2.589.187+50.000637.518+13.5502017-02-26 16:00:36
4240+2War Hero from the Past6.612.848+50.0002.607.223+20.6232017-02-26 14:11:39
59Phoef64.597.529+50.00022.825.615+88.2672017-02-26 17:35:31
667ssmm98725.678.418+50.0008.256.376+38.2182017-02-26 12:25:43
715Programmeur54.380.848+50.00011.584.481+3.6062017-02-26 21:18:43
8122Quotidien15.645.671+34.58020.971.321+45.5172017-02-26 18:12:55
966p425.835.691+20.00020.406.060+10.7562017-02-26 20:43:22
1018TigerXtrm45.995.110+15.00012.078.272+1.6352017-02-26 19:54:41
1154VinceSTM28.634.820+14.76112.604.557+7.0052017-02-26 23:05:33
121wonderer113.742.729+11.0004.065.8782017-02-26 17:20:46
13169Nizzno11.128.451+10.67810.622.618+4.7852017-02-26 22:00:22
1439Ge4ce35.169.828+10.00030.303.165+5.9592017-02-26 21:33:24
1581Etcetera21.604.342+10.0006.534.109+3.0072017-02-26 20:18:14
1616Jegorex49.766.713+10.00019.096.312+5.1492017-02-26 21:12:13
17325Verbosity1.688.926+7.681948.070+5.3062017-02-26 21:02:19
18320timo832.062.693+4.813843.005+1.6782017-02-26 17:21:36
1923619hunter916.842.709+4.3618.514.383+2.4702017-02-27 00:10:12
20162DrNick11.938.790+4.2225.255.269+7242017-02-27 03:00:52
21246SleepSub6.118.964+3.3522.481.568+2.9292017-02-26 10:29:07
2256mufcie28.382.037+3.00015.624.245+1.1462017-02-26 22:27:57
23369+1Cordelia637.850+2.925969.291+3.3252017-02-26 09:31:10
2448SlechtValk30.567.376+2.66410.787.763+4.1092017-02-27 00:00:27
2511commentator58.670.502+2.00023.128.495+1.3782017-02-26 22:26:04
26404KingOfThePotatoPeople183.420+1.70455.912+1.8482017-02-26 20:53:01
27112Puala16.730.204+7435.272.829+8272017-02-26 20:11:48
2849Lafyno30.548.928+7087.044.848+6122017-02-26 18:05:24
2926PoisoneIvy42.271.052+3710.414.882+1042017-02-26 17:57:25
3075Mr. Stewie22.922.783+314.994.9702017-02-26 12:21:55
31141domender1213.838.3925.836.9982017-01-07 00:00:31
32235Zamorak_FOK6.874.9441.902.7482012-11-02 17:01:22
33339mike07091.217.665533.7592013-05-24 15:41:26
34280hhenrieke3.584.5631.570.2742017-02-15 16:57:06
35217randallvg7.416.3402.606.1532017-02-21 13:52:06
36331KoertH1.561.143935.8672013-09-03 16:29:27
37202DenXD8.842.8411.328.9162012-06-11 10:02:05
38100Cosmo18.138.2784.745.8992014-04-20 18:39:00
39363Schweppes768.552498.8602012-11-14 19:12:00
40158L3IPO12.148.5553.784.3112012-03-01 18:14:53
41254Darkness1775.463.2913.028.2622014-01-10 00:47:48
42308-1trollling2.584.7364.7782012-10-22 08:15:37
43128Grooviee14.808.8534.598.0242016-01-22 17:01:02
4492JoosterdFok!19.775.38512.421.2882016-08-30 06:49:15
45352TheFastOne1.015.8021.002.3622017-01-15 14:57:56
4693LompeHork19.312.3713.892.5102015-06-24 15:33:55
47258dujour5.275.6633.542.9732013-01-16 15:19:32
48387marinos394.297273.7342016-02-17 19:38:03
49281Bobseltje3.569.1381.534.3182012-06-19 10:30:25
5085MaryMouse20.723.1375.095.0862016-09-13 20:14:46

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11192.660.861+29.22256.150.722+5.366
2 DIG10160.697.184+3.35271.619.985+2.929
3 ONZ7148.188.229+2.00062.418.253+1.378
4 Frontpage8128.702.11041.216.019
5 MUZ380.635.13415.250.856
6 CREW257.825.223+233.62016.095.239+30.645
7 WGR354.626.163+10.67843.751.035+4.785
8 VBL543.509.12715.472.180
9 TVR223.032.23119.486.506
10 KLB522.547.903+1.7049.357.082+1.848
11 GAM415.016.8667.199.257
12 PTA214.460.7624.407.504
13 GC.2780.41686.024
12530
Biep!
pi_169193460
27 February 2017

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows115917.416.210.915+3.661.5887.054.540.011+1.802.948
2FOK!4305.657.943.286+908.4072.169.589.337+3.323.054
3osu!4214.714.878.905+4.627.5091.942.737.753+1.788.083
4Reddit3414.305.765.669+1.649.2262.094.507.057+690.206
5TeamLiquid2323.661.430.724+938.7012.323.561.567+644.489
6StepmaniaOnline2043.487.728.939+3.410.693742.824.704+845.350
7LUElinks2113.089.887.160+415.1631.457.311.754+142.946
8Kongregate2593.028.716.249+691.8971.431.459.502+361.965
9Klamm.de1692.906.221.800+942.7041.466.448.501+308.385
1013371422.714.441.872+435.7411.367.755.952+172.068
11OCN-Overclock.net3042.680.396.754+874.5531.414.033.870+524.889
12Hinnavaatlus1162.587.602.008+539.1481.335.312.526+201.534
13What.cd?1802.449.690.845+446.2131.027.342.471+204.142
14PolishTracker1462.379.313.035+605.0791.222.781.604+222.807
15GAMEFORGEGAMES1031.702.268.860+239.714938.303.046+71.310
16Board8541.693.375.213+157.891591.495.361+61.124
17SwiftIRC871.575.567.965+84.891743.533.242+68.216
18UnofficialLinusTechTips1841.459.094.781+1.229.9391.149.942.496+414.663
19KongregateElite831.347.238.837+142.552487.542.008+109.906
20SWB1051.346.301.900+170.959459.492.860+84.209


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer113.753.729+11.0004.065.8782017-02-28 00:13:03
2Jo0Lz108.520.99930.429.2262017-02-16 13:21:18
3--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
4Omentuva98.966.031+50.00036.693.859+38.7862017-02-27 16:09:17
5Twieki90.740.51521.873.1862016-12-22 13:49:28
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198476.152.85116.654.0742016-10-31 18:35:58
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef64.597.52922.825.6152017-02-26 17:35:31
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator58.672.502+2.00023.129.314+8192017-02-27 23:18:08
12ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
13Apollo1555.589.960+14.61221.022.049+7.9512017-02-27 08:31:35
14SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
15Programmeur54.380.84811.584.4812017-02-26 21:18:43
16Jegorex49.766.71319.096.3122017-02-26 21:12:13
17Dviate48.900.00016.801.6902017-02-24 17:01:04
18TigerXtrm46.005.110+10.00012.083.361+5.0892017-02-27 21:40:34
19Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
20Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
21[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
22ezechiel00743.820.58617.620.5012017-02-22 20:27:23
23DJMO43.040.2645.995.2972017-02-26 08:21:11
24Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
25stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
26PoisoneIvy42.271.05210.415.201+3192017-02-27 10:00:30
27BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
28Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
29Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
30Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
31DaFan38.501.406+19.00019.270.812+6.5972017-02-27 16:22:10
32DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
33Karina37.749.9179.920.7242017-02-14 23:58:39
34gateway36.404.63815.249.6692016-12-17 00:58:00
35jhilverda36.143.1097.928.8032017-02-13 12:42:30
36+2onlogisch35.909.363+263.39812.328.488+40.7152017-02-27 17:57:56
37-1Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
38-1maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
39Ge4ce35.169.82830.303.1652017-02-26 21:33:24
40PiRANiA35.090.8766.792.2642017-02-23 11:07:51
41Messina34.937.500+12.50029.065.434+18.5132017-02-27 15:48:25
42SwollyBoy34.400.00018.815.8902017-02-16 14:44:16
43Ebut33.743.8386.134.5642016-07-03 10:06:43
44Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
45Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
46Sjowhan31.732.93218.158.2512017-02-20 13:41:12
47lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
48SlechtValk30.569.483+2.10710.788.439+6762017-02-28 00:01:18
49Lafyno30.548.9287.044.8482017-02-26 18:05:24
50GimmeGore29.885.2603.243.3332016-02-29 12:47:51
4766
Biep!
pi_169193461
registreer om deze reclame te verbergen

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
136+2onlogisch35.909.363+263.39812.328.488+40.7152017-02-27 17:57:56
2237+4Drizzt6.700.000+100.0002.810.154+51.0702017-02-27 17:52:55
34Omentuva98.966.031+50.00036.693.859+38.7862017-02-27 16:09:17
4191+2LyndAZ9.481.645+50.0003.704.395+12.6662017-02-28 01:35:12
5128+3kanovinnie14.834.959+50.00010.159.755+59.8132017-02-27 17:44:38
6113Lloris9216.717.770+50.0009.124.899+6.6692017-02-27 19:12:32
7326+3gramps1.685.999+50.0002.990.060+55.8412017-02-27 22:50:35
858[Brabant]Snow Bone28.118.239+43.4906.975.148+30.4372017-02-27 23:23:12
9293backline93.131.180+34.4384.178.373+2.913.1432017-02-27 20:23:34
1075Mr. Stewie22.946.200+23.41715.008.914+13.9442017-02-28 00:30:54
1182Malfoi21.279.306+20.00013.380.266+4.0952017-02-27 15:37:17
1231DaFan38.501.406+19.00019.270.812+6.5972017-02-27 16:22:10
1313Apollo1555.589.960+14.61221.022.049+7.9512017-02-27 08:31:35
1466p425.850.205+14.51420.418.352+12.2922017-02-27 21:01:21
1541Messina34.937.500+12.50029.065.434+18.5132017-02-27 15:48:25
16149Party_P12.857.920+12.4288.199.550+3.7812017-02-27 16:59:04
1754VinceSTM28.646.894+12.07412.608.993+4.4362017-02-27 23:15:53
181wonderer113.753.729+11.0004.065.8782017-02-28 00:13:03
1918TigerXtrm46.005.110+10.00012.083.361+5.0892017-02-27 21:40:34
2072CasB25.007.761+10.00015.233.982+4.1402017-02-27 14:37:28
21320timo832.071.780+9.087844.796+1.7912017-02-27 21:10:35
2278Posergoth666722.164.969+8.4059.764.751+4912017-02-27 22:17:11
23213joystickj7.944.453+8.1753.776.534+8.0582017-02-27 11:57:34
2456mufcie28.388.037+6.00015.628.366+4.1212017-02-27 21:47:01
25241-1War Hero from the Past6.618.200+5.3522.614.587+7.3642017-02-27 08:46:04
2655no_tukker28.519.509+4.3577.482.083+4.0652017-02-27 17:46:18
27169Nizzno11.132.038+3.58710.624.133+1.5152017-02-27 22:00:29
28110dwerg17.009.343+3.3075.873.971+1.0122017-02-27 16:20:22
29162DrNick11.941.671+2.8815.256.305+1.0362017-02-28 03:00:53
3048SlechtValk30.569.483+2.10710.788.439+6762017-02-28 00:01:18
31246SleepSub6.120.964+2.0002.482.916+1.3482017-02-27 09:20:34
3211commentator58.672.502+2.00023.129.314+8192017-02-27 23:18:08
33404KingOfThePotatoPeople183.698+27856.373+4612017-02-27 15:45:26
34192-1Henk.veldhuizen.59.462.1775.069.7432017-02-23 16:15:34
35227Daywalk3r7.154.3122.781.0652012-03-18 20:18:53
36263dirkjo4.507.8991.153.5632014-06-24 00:00:58
3743Ebut33.743.8386.134.5642016-07-03 10:06:43
38381jochem.puts500.000311.0402013-12-19 14:27:36
39152anatopia12.510.0203.400.5012012-01-22 08:02:12
40358cashewnoot890.866455.8312012-07-18 10:43:39
4132DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
42371Yosander618.141591.4552016-03-17 21:54:11
43225Meddo7.209.63611.240.0142016-02-12 23:59:48
44421Evyuna18.61752.2722012-01-06 10:35:03
452Jo0Lz108.520.99930.429.2262017-02-16 13:21:18
46379Rick.groen1996509.853302.5812017-02-22 12:39:45
4762Darkestrah26.421.0185.970.5302014-08-04 10:08:02
48394QuincydeKoster288.89164.8822012-03-13 12:43:41
49138riku-san14.131.1035.582.6302017-02-05 13:17:12
50351ijs_beer1.019.658649.9882017-02-23 22:21:49

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11192.673.742+12.88156.156.847+6.125
2 DIG10160.713.796+16.61271.629.284+9.299
3 ONZ7148.190.229+2.00062.419.072+819
4 Frontpage8128.802.110+100.00041.284.526+68.507
5 MUZ380.638.441+3.30715.251.868+1.012
6 CREW257.875.223+50.00016.155.052+59.813
7 WGR354.642.250+16.08743.771.063+20.028
8 VBL543.872.525+363.39815.563.965+91.785
9 TVR223.032.23119.486.506
10 KLB522.548.181+2789.357.543+461
11 GAM415.025.041+8.1757.207.315+8.058
12 PTA214.460.7624.407.504
13 GC.2780.41686.024
10791
Biep!
  dinsdag 28 februari 2017 @ 11:52:24 #80
56843 onlogisch
onlo voor vrienden
pi_169196488
Weer 2 plaatsen gestegen *O*
Recordhouder aantal posts op n dag.
4045
onlogisch
pi_169213461
28 February 2017

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows115917.419.210.912+2.999.9977.055.811.418+1.271.407
2FOK!4305.658.901.672+958.3862.176.331.554+6.742.217
3osu!4214.718.841.014+3.962.1091.943.939.857+1.202.104
4Reddit342+14.307.266.037+1.500.3682.095.171.768+664.711
5TeamLiquid2323.662.063.307+632.5832.323.844.360+282.793
6StepmaniaOnline2043.490.597.764+2.868.825743.269.134+444.430
7LUElinks2113.090.121.537+234.3771.457.418.416+106.662
8Kongregate2593.029.475.597+759.3481.432.132.374+672.872
9Klamm.de1692.906.428.205+206.4051.466.620.780+172.279
1013371422.714.812.753+370.8811.367.916.153+160.201
11OCN-Overclock.net3042.681.133.498+736.7441.414.443.147+409.277
12Hinnavaatlus1162.588.032.960+430.9521.335.490.843+178.317
13What.cd?1802.450.214.034+523.1891.027.526.186+183.715
14PolishTracker1462.379.487.306+174.2711.222.943.397+161.793
15GAMEFORGEGAMES1031.702.419.464+150.604938.385.167+82.121
16Board8541.693.481.433+106.220591.521.893+26.532
17SwiftIRC871.575.729.142+161.177743.687.485+154.243
18UnofficialLinusTechTips1841.460.218.846+1.124.0651.150.444.726+502.230
19KongregateElite831.347.298.913+60.076487.553.286+11.278
20SWB1051.346.637.879+335.979459.584.208+91.348


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer113.775.668+21.9394.065.8782017-03-01 00:16:58
2Jo0Lz108.520.99930.429.2262017-02-16 13:21:18
3--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
4Omentuva98.966.03136.693.8592017-02-27 16:09:17
5Twieki91.108.143+367.62822.040.574+167.3882017-02-28 13:18:56
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198476.152.85116.654.0742016-10-31 18:35:58
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef64.597.52922.825.6152017-02-26 17:35:31
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator58.674.502+2.00023.129.566+2522017-02-28 23:41:58
12ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
13Apollo1555.602.365+12.40521.027.422+5.3732017-02-28 08:27:20
14SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
15Programmeur54.430.848+50.00011.589.418+4.9372017-02-28 15:27:18
16Jegorex49.776.713+10.00019.103.587+7.2752017-03-01 03:07:36
17Dviate48.900.00016.801.6902017-02-24 17:01:04
18TigerXtrm46.020.110+15.00012.088.364+5.0032017-02-28 22:43:03
19Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
20Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
21[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
22ezechiel00743.820.58617.620.5012017-02-22 20:27:23
23DJMO43.040.2645.995.2972017-02-26 08:21:11
24Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
25stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
26PoisoneIvy42.271.05210.415.2012017-02-27 10:00:30
27BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
28Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
29Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
30Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
31DaFan38.517.406+16.00019.277.732+6.9202017-02-28 16:39:38
32DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
33Karina37.749.9179.920.7242017-02-14 23:58:39
34gateway36.404.63815.249.6692016-12-17 00:58:00
35jhilverda36.143.1097.928.8032017-02-13 12:42:30
36onlogisch35.909.36312.328.4882017-02-27 17:57:56
37Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
38maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
39Ge4ce35.174.828+5.00030.306.418+3.2532017-02-28 07:21:30
40PiRANiA35.090.8766.792.2642017-02-23 11:07:51
41Messina34.937.50029.065.4342017-02-27 15:48:25
42SwollyBoy34.400.00018.815.8902017-02-16 14:44:16
43Ebut33.743.8386.134.5642016-07-03 10:06:43
44Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
45Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
46Sjowhan31.782.932+50.00018.185.406+27.1552017-02-28 11:05:33
47lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
48SlechtValk30.579.688+10.20510.791.198+2.7592017-03-01 00:01:10
49Lafyno30.548.9287.044.8482017-02-26 18:05:24
50GimmeGore29.885.2603.243.3332016-02-29 12:47:51
26283
Biep!
pi_169213463
registreer om deze reclame te verbergen

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
15Twieki91.108.143+367.62822.040.574+167.3882017-02-28 13:18:56
2290+3backline93.231.180+100.00010.508.142+6.329.7692017-02-28 23:56:33
3298+4dimmak2.985.702+50.0001.465.636+25.2502017-02-28 15:30:37
4121Twinky15.814.415+50.0006.640.563+29.1322017-02-28 11:56:55
546Sjowhan31.782.932+50.00018.185.406+27.1552017-02-28 11:05:33
615Programmeur54.430.848+50.00011.589.418+4.9372017-02-28 15:27:18
7239+1Silverdigger6.654.289+34.32810.182.457+50.0002017-02-28 19:46:39
81wonderer113.775.668+21.9394.065.8782017-03-01 00:16:58
982Malfoi21.299.306+20.00013.384.122+3.8562017-02-28 17:08:24
1084trainfreak21.043.880+16.0365.617.934+3.3912017-02-28 20:00:37
1131DaFan38.517.406+16.00019.277.732+6.9202017-02-28 16:39:38
1218TigerXtrm46.020.110+15.00012.088.364+5.0032017-02-28 22:43:03
13213joystickj7.958.292+13.8393.782.501+5.9672017-02-28 14:57:15
14240+1War Hero from the Past6.631.346+13.1462.625.922+11.3352017-02-28 10:18:54
1513Apollo1555.602.365+12.40521.027.422+5.3732017-02-28 08:27:20
1653+1VinceSTM28.657.894+11.00012.611.304+2.3112017-02-28 17:59:22
17149Party_P12.868.516+10.5968.202.296+2.7462017-02-28 16:59:06
1848SlechtValk30.579.688+10.20510.791.198+2.7592017-03-01 00:01:10
19262pieterr944.703.866+10.0003.084.704+4.2402017-02-28 22:59:58
2016Jegorex49.776.713+10.00019.103.587+7.2752017-03-01 03:07:36
2172CasB25.017.761+10.00015.235.672+1.6902017-02-28 16:24:17
2266p425.860.205+10.00020.427.676+9.3242017-02-28 21:21:34
23252Satioz5.696.218+10.0002.520.333+10.0272017-02-28 20:04:57
24162DrNick11.950.543+8.8725.258.011+1.7062017-03-01 03:00:53
2575Mr. Stewie22.954.622+8.42215.014.017+5.1032017-02-28 15:00:13
26169Nizzno11.138.382+6.34410.625.789+1.6562017-02-28 22:00:32
2739Ge4ce35.174.828+5.00030.306.418+3.2532017-02-28 07:21:30
28110dwerg17.013.680+4.3375.875.653+1.6822017-02-28 16:44:27
29320timo832.075.901+4.121845.811+1.0152017-02-28 22:09:28
3056mufcie28.391.037+3.00015.629.865+1.4992017-02-28 15:47:10
31246SleepSub6.122.964+2.0002.484.682+1.7662017-02-28 09:01:54
3211commentator58.674.502+2.00023.129.566+2522017-02-28 23:41:58
3323619hunter916.844.136+1.4278.522.335+7.9522017-02-28 21:38:47
34404KingOfThePotatoPeople184.439+74156.858+4852017-02-28 16:49:08
35184OHSHI-9.953.4282.260.2062014-06-16 15:04:39
36368DaveAsten640.108290.5062012-11-19 04:07:27
3773phluphy23.725.7685.123.0732015-02-10 10:17:43
38410ArnoVL120.53623.9262013-01-29 21:50:28
39282TelleJ3.546.8474.407.0362016-08-16 23:04:10
40267Thienv4.287.1704.108.0012012-02-02 18:49:04
4169Chantal25.360.26010.096.2712012-08-31 15:11:29
42432toto69000000-00-00 00:00:00
43314dan13lv2.357.540925.6002012-10-09 22:57:29
44417liempie67.92161.8362014-05-12 13:10:40
45268soccerroos4.249.9881.774.5652012-03-18 16:56:11
46143Litso13.573.6353.495.3542017-02-24 21:30:55
47205ikke_ook8.543.9212.986.6182012-05-31 15:58:30
48325Verbosity1.688.926948.0702017-02-26 21:02:19
49288Martijn933.382.5852.139.4982014-12-28 22:49:12
50419TheTolles22.80620.4662012-02-06 19:15:26

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11192.697.614+23.87256.163.556+6.709
2 DIG10160.788.201+74.40571.665.913+36.629
3 ONZ7148.192.229+2.00062.419.324+252
4 Frontpage8129.169.738+367.62841.451.914+167.388
5 MUZ380.642.778+4.33715.253.550+1.682
6 CREW257.875.22316.155.052
7 WGR354.648.594+6.34443.772.719+1.656
8 VBL543.872.52515.563.965
9 TVR223.032.23119.486.506
10 KLB522.548.922+7419.358.028+485
11 GAM415.038.880+13.8397.213.282+5.967
12 PTA214.460.7624.407.504
13 GC.2780.41686.024
23497
Biep!
pi_169235631
1 March 2017

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows115917.422.017.246+2.806.3347.057.048.893+1.237.475
2FOK!4305.659.901.912+1.000.2402.182.508.780+6.177.226
3osu!4214.722.713.986+3.872.9721.945.213.182+1.273.325
4Reddit3424.308.997.507+1.731.4702.095.806.659+634.891
5TeamLiquid2323.663.043.848+980.5412.324.346.436+502.076
6StepmaniaOnline203-13.492.295.363+1.697.599743.614.183+345.049
7LUElinks2113.090.249.034+127.4971.457.472.121+53.705
8Kongregate2593.030.299.595+823.9981.432.484.938+352.564
9Klamm.de1692.906.827.344+399.1391.466.810.437+189.657
1013371422.715.270.545+457.7921.368.168.215+252.062
11OCN-Overclock.net3042.681.714.196+580.6981.414.657.522+214.375
12Hinnavaatlus1162.588.457.511+424.5511.335.683.207+192.364
13What.cd?1802.450.960.731+746.6971.027.892.198+366.012
14PolishTracker1462.379.650.252+162.9461.223.037.500+94.103
15GAMEFORGEGAMES1031.702.730.255+310.791938.552.428+167.261
16Board8541.693.671.716+190.283591.571.720+49.827
17SwiftIRC871.575.901.396+172.254743.764.186+76.701
18UnofficialLinusTechTips1841.461.366.032+1.147.1861.150.830.001+385.275
19KongregateElite831.347.486.390+187.477487.630.778+77.492
20SWB1051.346.814.348+176.469459.623.082+38.874


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer113.793.222+17.5544.065.8782017-03-02 00:42:38
2Jo0Lz108.520.99930.429.2262017-02-16 13:21:18
3--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
4Omentuva99.016.031+50.00036.732.972+39.1132017-03-01 14:39:20
5Twieki91.178.735+70.59222.257.768+217.1942017-03-01 08:06:29
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198476.152.85116.654.0742016-10-31 18:35:58
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef64.597.52922.825.6152017-02-26 17:35:31
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator58.678.502+4.00023.132.876+3.3102017-03-01 22:56:59
12ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
13Apollo1555.602.36521.027.4222017-02-28 08:27:20
14SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
15Programmeur54.430.84811.589.4182017-02-28 15:27:18
16Jegorex49.776.71319.103.5872017-03-01 03:07:36
17Dviate48.950.000+50.00016.811.542+9.8522017-03-01 11:10:56
18TigerXtrm46.035.110+15.00012.090.698+2.3342017-03-01 22:43:13
19Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
20Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
21[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
22ezechiel00743.820.58617.620.5012017-02-22 20:27:23
23DJMO43.040.2645.995.2972017-02-26 08:21:11
24Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
25stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
26PoisoneIvy42.272.926+1.87410.417.647+2.4462017-03-01 10:00:22
27BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
28Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
29Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
30Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
31DaFan38.546.406+29.00019.288.852+11.1202017-03-01 17:10:41
32DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
33Karina37.749.9179.920.7242017-02-14 23:58:39
34gateway36.404.63815.249.6692016-12-17 00:58:00
35jhilverda36.143.1097.928.8032017-02-13 12:42:30
36onlogisch35.909.36312.328.4882017-02-27 17:57:56
37Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
38maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
39+1PiRANiA35.217.317+126.4416.824.078+31.8142017-03-01 15:52:57
40-1Ge4ce35.179.828+5.00030.309.791+3.3732017-03-01 18:13:19
41Messina34.950.000+12.50029.081.206+15.7722017-03-01 21:44:48
42SwollyBoy34.400.00018.815.8902017-02-16 14:44:16
43Ebut33.743.8386.134.5642016-07-03 10:06:43
44Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
45Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
46Sjowhan31.782.93218.185.4062017-02-28 11:05:33
47lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
48SlechtValk30.585.587+5.89910.794.102+2.9042017-03-02 06:01:47
49Lafyno30.548.9287.044.8482017-02-26 18:05:24
50GimmeGore29.885.2603.243.3332016-02-29 12:47:51
12802
Biep!
pi_169235632

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
139+1PiRANiA35.217.317+126.4416.824.078+31.8142017-03-01 15:52:57
25Twieki91.178.735+70.59222.257.768+217.1942017-03-01 08:06:29
3191+1Henk.veldhuizen.59.512.177+50.0005.096.853+27.1102017-03-01 13:46:03
4376+3Rick.groen1996559.853+50.000334.379+31.7982017-03-01 19:32:15
5208+1Chris Gamgee8.470.830+50.0003.816.751+49.4802017-03-01 15:22:55
617Dviate48.950.000+50.00016.811.542+9.8522017-03-01 11:10:56
7290backline93.281.180+50.00016.023.557+5.515.4152017-03-01 18:28:50
84Omentuva99.016.031+50.00036.732.972+39.1132017-03-01 14:39:20
9196+2Ceased2be9.081.070+50.0003.497.789+12.5332017-03-01 15:31:46
10126+1d4v1d14.984.716+50.0003.914.005+14.4412017-03-01 20:36:09
11248Hedzlin5.975.571+50.0004.252.333+39.8722017-03-01 10:52:17
1271vaarsuvius25.158.305+50.00010.521.539+24.8772017-03-01 22:53:37
13112+1Lloris9216.767.770+50.0009.131.241+6.3422017-03-01 16:16:06
1482Malfoi21.339.306+40.00013.388.744+4.6222017-03-01 18:26:00
15122Quotidien15.682.482+36.81121.038.663+67.3422017-03-01 20:25:44
1631DaFan38.546.406+29.00019.288.852+11.1202017-03-01 17:10:41
1766p425.885.205+25.00020.437.791+10.1152017-03-01 22:22:32
181wonderer113.793.222+17.5544.065.8782017-03-02 00:42:38
1918TigerXtrm46.035.110+15.00012.090.698+2.3342017-03-01 22:43:13
2041Messina34.950.000+12.50029.081.206+15.7722017-03-01 21:44:48
2155no_tukker28.531.069+11.5607.484.969+2.8862017-03-01 13:14:43
22149Party_P12.879.473+10.9578.206.691+4.3952017-03-01 16:59:07
23262pieterr944.713.866+10.0003.086.487+1.7832017-03-01 14:12:38
2448SlechtValk30.585.587+5.89910.794.102+2.9042017-03-02 06:01:47
25169Nizzno11.143.626+5.24410.628.443+2.6542017-03-01 22:00:35
26213joystickj7.963.500+5.2083.786.069+3.5682017-03-01 09:56:50
2740-1Ge4ce35.179.828+5.00030.309.791+3.3732017-03-01 18:13:19
2856mufcie28.396.037+5.00015.633.645+3.7802017-03-01 21:22:33
2911commentator58.678.502+4.00023.132.876+3.3102017-03-01 22:56:59
3053VinceSTM28.661.894+4.00012.613.349+2.0452017-03-01 12:51:56
3175Mr. Stewie22.958.238+3.61615.021.359+7.3422017-03-02 01:52:08
32110dwerg17.015.725+2.0455.875.967+3142017-03-01 09:25:44
33246SleepSub6.124.964+2.0002.485.950+1.2682017-03-01 10:01:16
3426PoisoneIvy42.272.926+1.87410.417.647+2.4462017-03-01 10:00:22
3523619hunter916.844.581+4458.525.756+3.4212017-03-01 20:45:21
36162DrNick11.950.941+3985.258.449+4382017-03-02 03:00:54
37404KingOfThePotatoPeople184.535+9657.011+1532017-03-01 11:29:27
38217randallvg7.416.3402.606.1532017-02-21 13:52:06
39318sanderosta2.235.653804.2562013-01-27 14:13:06
40202DenXD8.842.8411.328.9162012-06-11 10:02:05
41369Cordelia637.850969.2912017-02-26 09:31:10
42100Cosmo18.138.2784.745.8992014-04-20 18:39:00
43415Ajacied42281.27524.7602012-06-06 11:43:16
44158L3IPO12.148.5553.784.3112012-03-01 18:14:53
45254Darkness1775.463.2913.028.2622014-01-10 00:47:48
46425VinceAdvance9.6161.9902012-08-19 23:19:27
47129Grooviee14.808.8534.598.0242016-01-22 17:01:02
48412zomming mr.saturn108.60618.9452013-04-20 19:47:53
498Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
50258dujour5.275.6633.542.9732013-01-16 15:19:32

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11192.713.012+15.39856.166.328+2.772
2 DIG10160.850.201+62.00071.681.497+15.584
3 ONZ7148.196.229+4.00062.422.634+3.310
4 Frontpage8129.240.330+70.59241.669.108+217.194
5 MUZ380.644.823+2.04515.253.864+314
6 CREW257.875.22316.155.052
7 WGR354.666.338+17.74443.791.145+18.426
8 VBL543.872.52515.563.965
9 TVR223.032.23119.486.506
10 KLB522.549.018+969.358.181+153
11 GAM415.044.088+5.2087.216.850+3.568
12 PTA214.460.7624.407.504
13 GC.2780.41686.024
17750
Biep!
  vrijdag 3 maart 2017 @ 06:40:57 #85
151441 SlariBot
Biep biep!
pi_169257831
2 March 2017

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows115917.424.765.630+2.748.3847.058.224.458+1.175.565
2FOK!4305.660.803.239+901.3272.190.670.727+8.161.947
3osu!4214.726.359.985+3.645.9991.946.446.514+1.233.332
4Reddit3424.311.182.496+2.184.9892.096.681.003+874.344
5TeamLiquid2323.663.857.172+813.3242.324.831.075+484.639
6StepmaniaOnline2033.495.348.359+3.052.996744.113.175+498.992
7LUElinks2113.090.487.366+238.3321.457.610.838+138.717
8Kongregate2593.030.986.384+686.7891.432.813.363+328.425
9Klamm.de1692.907.219.364+392.0201.466.982.784+172.347
101337143+12.715.712.272+441.7271.368.408.232+240.017
11OCN-Overclock.net3042.682.459.670+745.4741.415.000.483+342.961
12Hinnavaatlus1162.588.924.347+466.8361.335.916.121+232.914
13What.cd?1802.451.417.980+457.2491.028.196.715+304.517
14PolishTracker1462.379.902.328+252.0761.223.115.407+77.907
15GAMEFORGEGAMES1031.702.812.120+81.865938.632.108+79.680
16Board8541.693.750.315+78.599591.597.726+26.006
17SwiftIRC871.576.080.883+179.487743.831.279+67.093
18UnofficialLinusTechTips1841.462.210.860+844.8281.151.187.769+357.768
19KongregateElite831.347.786.565+300.175487.801.542+170.764
20SWB1051.347.048.468+234.120459.714.012+90.930


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer113.806.365+13.1434.065.8782017-03-03 01:56:52
2Jo0Lz108.520.99930.429.2262017-02-16 13:21:18
3--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
4Omentuva99.066.031+50.00036.784.560+51.5882017-03-02 22:15:20
5Twieki91.178.73522.257.7682017-03-01 08:06:29
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198476.152.85116.654.0742016-10-31 18:35:58
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef64.597.52922.825.6152017-02-26 17:35:31
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator58.680.502+2.00023.134.848+1.9722017-03-02 23:56:56
12ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
13Apollo1555.602.36521.027.4222017-02-28 08:27:20
14SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
15Programmeur54.530.848+100.00011.610.498+21.0802017-03-03 00:19:04
16Jegorex49.786.713+10.00019.117.077+13.4902017-03-03 04:05:43
17Dviate48.950.00016.811.5422017-03-01 11:10:56
18TigerXtrm46.040.110+5.00012.091.615+9172017-03-02 18:35:44
19Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
20Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
21[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
22ezechiel00743.820.58617.620.5012017-02-22 20:27:23
23DJMO43.040.2645.995.2972017-02-26 08:21:11
24Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
25stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
26PoisoneIvy42.273.141+21510.418.533+8862017-03-02 10:00:25
27BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
28Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
29Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
30Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
31DaFan38.565.406+19.00019.298.447+9.5952017-03-02 16:51:42
32DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
33Karina37.749.9179.920.7242017-02-14 23:58:39
34gateway36.404.63815.249.6692016-12-17 00:58:00
35jhilverda36.143.1097.928.8032017-02-13 12:42:30
36onlogisch35.909.36312.328.4882017-02-27 17:57:56
37Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
38maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
39PiRANiA35.297.360+80.0436.843.706+19.6282017-03-02 08:25:32
40Ge4ce35.184.828+5.00030.314.715+4.9242017-03-02 07:16:57
41Messina34.950.00029.081.2062017-03-01 21:44:48
42SwollyBoy34.400.00018.815.8902017-02-16 14:44:16
43Ebut33.743.8386.134.5642016-07-03 10:06:43
44Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
45Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
46Sjowhan31.782.93218.185.4062017-02-28 11:05:33
47lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
48SlechtValk30.586.159+57210.794.757+6552017-03-03 06:01:35
49Lafyno30.548.9287.044.8482017-02-26 18:05:24
50GimmeGore29.885.2603.243.3332016-02-29 12:47:51
24995
Biep!
  vrijdag 3 maart 2017 @ 06:41:08 #86
151441 SlariBot
Biep biep!
pi_169257833

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
115Programmeur54.530.848+100.00011.610.498+21.0802017-03-03 00:19:04
239PiRANiA35.297.360+80.0436.843.706+19.6282017-03-02 08:25:32
3307richolio2.639.187+50.000651.577+14.0592017-03-03 03:45:02
4125+2jimcom8915.005.625+50.0003.976.837+10.2042017-03-02 10:30:19
5139Maginneke13.950.503+50.00025.357.892+13.6112017-03-02 15:44:55
6340+4Cobratjuh1.187.216+50.000325.516+11.9312017-03-02 14:21:35
7112Lloris9216.817.770+50.0009.135.701+4.4602017-03-02 18:35:13
8137+1riku-san14.181.103+50.0005.619.522+36.8922017-03-02 17:55:37
94Omentuva99.066.031+50.00036.784.560+51.5882017-03-02 22:15:20
10115RockNijntje16.488.541+50.0005.832.684+14.1722017-03-02 10:10:38
11105Pochamapan17.481.459+50.0005.654.444+18.7702017-03-02 21:03:41
12239+1War Hero from the Past6.668.569+37.2232.672.511+46.5892017-03-02 15:26:44
13290backline93.311.487+30.30723.807.605+7.784.0482017-03-02 18:37:51
1466p425.913.746+28.54120.472.121+34.3302017-03-03 04:33:40
1582Malfoi21.359.306+20.00013.393.174+4.4302017-03-02 17:33:09
1631DaFan38.565.406+19.00019.298.447+9.5952017-03-02 16:51:42
17148+1Party_P12.895.029+15.5568.210.448+3.7572017-03-02 16:59:08
1875Mr. Stewie22.972.263+14.02515.031.254+9.8952017-03-02 15:00:14
191wonderer113.806.365+13.1434.065.8782017-03-03 01:56:52
2053VinceSTM28.674.894+13.00012.617.642+4.2932017-03-02 19:34:32
2156mufcie28.407.037+11.00015.639.945+6.3002017-03-02 23:29:06
22402+2KingOfThePotatoPeople194.544+10.00961.787+4.7762017-03-02 21:37:56
2381Etcetera21.614.342+10.0006.536.919+2.8102017-03-02 21:11:26
2416Jegorex49.786.713+10.00019.117.077+13.4902017-03-03 04:05:43
25262pieterr944.723.866+10.0003.091.179+4.6922017-03-02 21:30:03
26213joystickj7.971.992+8.4923.789.953+3.8842017-03-02 08:44:29
27110dwerg17.020.743+5.0185.877.210+1.2432017-03-02 17:08:50
2840Ge4ce35.184.828+5.00030.314.715+4.9242017-03-02 07:16:57
2918TigerXtrm46.040.110+5.00012.091.615+9172017-03-02 18:35:44
30246SleepSub6.126.964+2.0002.486.851+9012017-03-02 09:05:35
3111commentator58.680.502+2.00023.134.848+1.9722017-03-02 23:56:56
32169Nizzno11.144.786+1.16010.629.570+1.1272017-03-02 22:00:56
3348SlechtValk30.586.159+57210.794.757+6552017-03-03 06:01:35
3426PoisoneIvy42.273.141+21510.418.533+8862017-03-02 10:00:25
35162DrNick11.950.964+235.258.487+382017-03-03 03:00:54
36229Saind7.140.06120.493.6122014-02-05 23:54:12
37379Scrummie1532.689118.2232017-02-10 22:27:24
38378PatrickSindelka537.607370.1612012-12-25 21:31:29
39187Timmmmm9.684.7701.445.1692013-02-14 23:20:55
40171vwasthename10.960.5472.202.1322013-01-30 21:47:09
41414TypeMaster91.95442.9732012-09-27 10:54:35
4265hanstin26.171.45415.439.2952014-02-24 22:31:17
4320Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
44375crazy987574.725309.8092013-12-05 00:20:03
45226r3v0ss7.180.9864.855.4622016-05-12 16:45:08
46204hi_flyer8.572.7124.081.4962017-02-20 10:53:23
4764rickmans26.339.4227.610.6232015-10-02 07:29:35
48257HaywoodJablome5.393.1921.181.1932014-06-08 11:49:14
4928Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
50165Krogzar11.754.1275.218.6802014-01-18 15:12:17

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11192.778.035+65.02356.184.265+17.937
2 DIG10160.862.201+12.00071.687.090+5.593
3 ONZ7148.198.229+2.00062.424.606+1.972
4 Frontpage8129.240.33041.669.108
5 MUZ380.649.841+5.01815.255.107+1.243
6 CREW257.875.22316.155.052
7 WGR354.667.498+1.16043.792.272+1.127
8 VBL543.872.52515.563.965
9 TVR223.032.23119.486.506
10 KLB522.559.027+10.0099.362.957+4.776
11 GAM415.052.580+8.4927.220.734+3.884
12 PTA214.460.7624.407.504
13 GC.2780.41686.024
19925
Biep!
pi_169278862
3 March 2017

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows1158-117.414.451.666-10.313.9647.054.746.090-3.478.368
2FOK!4305.661.724.969+921.7302.191.154.542+483.815
3osu!4214.733.137.198+6.777.2131.948.085.296+1.638.782
4Reddit3424.313.931.079+2.748.5832.097.837.440+1.156.437
5TeamLiquid2323.664.789.941+932.7692.325.304.908+473.833
6StepmaniaOnline2033.498.413.297+3.064.938744.548.783+435.608
7LUElinks2113.090.600.378+113.0121.457.671.378+60.540
8Kongregate2593.031.786.294+799.9101.433.229.815+416.452
9Klamm.de1692.907.507.828+288.4641.467.243.935+261.151
1013371432.716.107.177+394.9051.368.632.530+224.298
11OCN-Overclock.net3042.682.862.200+402.5301.415.238.427+237.944
12Hinnavaatlus1162.589.399.525+475.1781.336.180.412+264.291
13What.cd?1802.452.025.630+607.6501.028.406.739+210.024
14PolishTracker1462.380.092.851+190.5231.223.171.443+56.036
15GAMEFORGEGAMES1031.703.029.622+217.502938.742.019+109.911
16Board8541.693.925.136+174.821591.634.987+37.261
17SwiftIRC871.576.211.652+130.769743.899.527+68.248
18UnofficialLinusTechTips185+11.481.071.447+18.860.5871.170.895.897+19.708.128
19KongregateElite831.347.995.315+208.750487.896.213+94.671
20SWB1051.347.264.810+216.342459.786.790+72.778


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer113.826.732+20.3674.065.8782017-03-04 01:25:07
2Jo0Lz108.520.99930.429.2262017-02-16 13:21:18
3--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
4Omentuva99.116.031+50.00036.834.712+50.1522017-03-04 02:22:21
5Twieki91.178.73522.257.7682017-03-01 08:06:29
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198476.152.85116.654.0742016-10-31 18:35:58
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef64.597.52922.825.6152017-02-26 17:35:31
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator58.684.502+4.00023.136.140+1.2922017-03-03 23:18:49
12ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
13Apollo1555.651.149+48.78421.051.342+23.9202017-03-03 10:07:04
14SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
15Programmeur54.530.84811.610.4982017-03-03 00:19:04
16Jegorex49.786.71319.117.0772017-03-03 04:05:43
17Dviate49.000.000+50.00016.818.860+7.3182017-03-03 11:51:52
18TigerXtrm46.045.110+5.00012.096.267+4.6522017-03-04 01:45:45
19Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
20Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
21[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
22ezechiel00743.820.58617.620.5012017-02-22 20:27:23
23DJMO43.040.2645.995.2972017-02-26 08:21:11
24Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
25stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
26PoisoneIvy42.273.14110.418.5332017-03-02 10:00:25
27BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
28Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
29Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
30Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
31DaFan38.565.40619.298.4472017-03-02 16:51:42
32DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
33Karina37.799.917+50.0009.973.719+52.9952017-03-03 19:29:44
34gateway36.404.63815.249.6692016-12-17 00:58:00
35jhilverda36.143.1097.928.8032017-02-13 12:42:30
36onlogisch35.909.36312.328.4882017-02-27 17:57:56
37Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
38maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
39PiRANiA35.400.825+103.4656.866.736+23.0302017-03-03 07:55:07
40Ge4ce35.189.828+5.00030.318.341+3.6262017-03-03 21:55:58
41Messina34.950.00029.081.2062017-03-01 21:44:48
42SwollyBoy34.400.00018.815.8902017-02-16 14:44:16
43Ebut33.743.8386.134.5642016-07-03 10:06:43
44Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
45Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
46Sjowhan31.782.93218.185.4062017-02-28 11:05:33
47lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
48SlechtValk30.589.583+3.42410.796.129+1.3722017-03-04 06:01:44
49Lafyno30.548.9287.044.8482017-02-26 18:05:24
50GimmeGore29.885.2603.243.3332016-02-29 12:47:51
26366
Biep!
pi_169278863

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
139PiRANiA35.400.825+103.4656.866.736+23.0302017-03-03 07:55:07
2148+1verluci12.931.148+50.0005.258.297+18.1602017-03-03 18:23:32
380ChristiaaNL21.894.040+50.00010.424.287+29.4012017-03-03 11:56:28
4191+1LyndAZ9.531.645+50.0003.720.600+16.2052017-03-04 02:31:09
586Pino11220.427.280+50.0007.958.638+45.0022017-03-03 19:52:31
6134DrPhibes14.358.442+50.0008.260.446+83.5992017-03-03 22:43:19
7112Lloris9216.867.770+50.0009.141.606+5.9052017-03-04 00:17:22
852guitarist.nl29.517.931+50.0006.915.187+11.7412017-03-03 23:06:45
933Karina37.799.917+50.0009.973.719+52.9952017-03-03 19:29:44
10351+3DjinN1.021.515+50.000532.838+18.0442017-03-03 10:42:23
1117Dviate49.000.000+50.00016.818.860+7.3182017-03-03 11:51:52
124Omentuva99.116.031+50.00036.834.712+50.1522017-03-04 02:22:21
1313Apollo1555.651.149+48.78421.051.342+23.9202017-03-03 10:07:04
1466p425.938.746+25.00020.487.423+15.3022017-03-04 03:30:42
15291netsplitter3.187.131+22.7401.942.016+12.6752017-03-03 12:00:49
161wonderer113.826.732+20.3674.065.8782017-03-04 01:25:07
1781Etcetera21.634.342+20.0006.539.677+2.7582017-03-03 17:25:53
1882Malfoi21.379.306+20.00013.397.256+4.0822017-03-03 15:36:30
1955no_tukker28.545.337+14.2687.491.559+6.5902017-03-04 00:03:28
2056mufcie28.421.037+14.00015.646.150+6.2052017-03-03 22:15:27
21213joystickj7.985.346+13.3543.797.455+7.5022017-03-03 13:13:24
2279hole198821.904.228+10.00018.987.698+7.9462017-03-03 19:41:38
2372CasB25.027.761+10.00015.241.242+5.5702017-03-03 12:18:17
24252Satioz5.706.218+10.0002.525.891+5.5582017-03-03 22:55:59
25149-1Party_P12.904.480+9.4518.215.450+5.0022017-03-03 16:59:09
2618TigerXtrm46.045.110+5.00012.096.267+4.6522017-03-04 01:45:45
2740Ge4ce35.189.828+5.00030.318.341+3.6262017-03-03 21:55:58
2853VinceSTM28.679.894+5.00012.617.933+2912017-03-03 13:25:43
2911commentator58.684.502+4.00023.136.140+1.2922017-03-03 23:18:49
3048SlechtValk30.589.583+3.42410.796.129+1.3722017-03-04 06:01:44
31320timo832.078.769+2.868848.225+2.4142017-03-03 16:17:13
32169Nizzno11.147.254+2.46810.630.855+1.2852017-03-03 22:00:18
33110dwerg17.021.832+1.0895.877.612+4022017-03-03 17:25:37
34402KingOfThePotatoPeople195.207+66362.985+1.1982017-03-03 18:56:10
3575Mr. Stewie22.972.772+50915.033.655+2.4012017-03-03 14:16:51
36162DrNick11.951.244+2805.258.707+2202017-03-04 03:00:55
372853rdRock3.493.5161.657.0652017-02-15 23:04:21
38122Quotidien15.682.48221.038.6632017-03-01 20:25:44
3983Tonio-mcdo21.073.2214.722.4712013-03-25 20:36:23
4084trainfreak21.043.8805.617.9342017-02-28 20:00:37
41334Popular Demand1.458.092718.1762013-07-08 12:37:04
42315rivalo52.313.4331.439.6852013-03-01 16:59:02
43163BrandX-11.900.0713.497.6082014-03-10 13:12:48
44329silum1.648.051616.2552013-08-26 09:30:30
45295Jordiy3.060.7151.254.2112017-02-07 23:48:10
46287Nijnja3.404.255659.1622012-12-12 19:08:58
47250B-1-0-05.758.7893.027.4172016-02-29 16:23:23
48428Zemmel631332013-10-24 19:49:21
49150Miepes12.663.4873.232.6922016-01-17 18:19:50
50201Gafietsen8.891.0871.163.6612013-08-16 10:59:47

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11192.853.315+75.28056.236.897+52.632
2 DIG10160.910.985+48.78471.711.010+23.920
3 ONZ7148.202.229+4.00062.425.898+1.292
4 Frontpage8129.290.330+50.00041.685.313+16.205
5 MUZ380.650.930+1.08915.255.509+402
6 CREW257.875.22316.155.052
7 WGR354.669.966+2.46843.793.557+1.285
8 VBL543.872.52515.563.965
9 TVR223.042.231+10.00019.494.452+7.946
10 KLB522.559.690+6639.364.155+1.198
11 GAM415.065.934+13.3547.228.236+7.502
12 PTA214.460.7624.407.504
13 GC.2780.41686.024
4759
Biep!
  zondag 5 maart 2017 @ 06:40:46 #89
151441 SlariBot
Biep biep!
pi_169297730
4 March 2017

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows115817.416.192.725+1.741.0597.055.648.029+901.939
2FOK!4305.662.196.808+471.8392.191.546.068+391.526
3osu!4214.736.863.746+3.726.5481.949.583.113+1.497.817
4Reddit343+14.323.378.451+9.447.3722.105.079.895+7.242.455
5TeamLiquid2323.665.462.203+672.2622.325.676.489+371.581
6StepmaniaOnline2033.500.817.916+2.404.619745.125.219+576.436
7LUElinks2113.090.731.648+131.2701.457.742.376+70.998
8Kongregate2593.032.374.553+588.2591.433.486.691+256.876
9Klamm.de1692.908.031.555+523.7271.467.841.785+597.850
1013371432.716.548.157+440.9801.368.935.385+302.855
11OCN-Overclock.net3042.683.398.326+536.1261.415.427.405+188.978
12Hinnavaatlus1162.589.529.084+129.5591.336.210.191+29.779
13What.cd?1802.452.230.095+204.4651.028.476.292+69.553
14PolishTracker1462.380.117.582+24.7311.223.187.245+15.802
15GAMEFORGEGAMES1031.703.071.475+41.853938.767.718+25.699
16Board8541.693.991.566+66.430591.663.363+28.376
17SwiftIRC871.576.382.440+170.788744.082.279+182.752
18UnofficialLinusTechTips1851.482.186.309+1.114.8621.171.338.476+442.579
19KongregateElite831.348.134.270+138.955488.017.733+121.520
20SWB104-11.339.347.345-7.917.465453.720.173-6.066.617


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer113.833.732+7.0004.065.8782017-03-04 17:10:43
2Jo0Lz108.520.99930.429.2262017-02-16 13:21:18
3--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
4Omentuva99.116.03136.834.7122017-03-04 02:22:21
5Twieki91.178.73522.257.7682017-03-01 08:06:29
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198476.152.85116.654.0742016-10-31 18:35:58
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef64.597.52922.825.6152017-02-26 17:35:31
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator58.684.50223.136.1402017-03-03 23:18:49
12ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
13Apollo1555.701.149+50.00021.069.264+17.9222017-03-04 18:53:51
14SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
15Programmeur54.530.84811.610.4982017-03-03 00:19:04
16Jegorex49.786.71319.117.0772017-03-03 04:05:43
17Dviate49.000.00016.818.8602017-03-03 11:51:52
18TigerXtrm46.060.110+15.00012.101.734+5.4672017-03-05 01:18:52
19Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
20Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
21[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
22ezechiel00743.820.58617.620.5012017-02-22 20:27:23
23DJMO43.040.2645.995.2972017-02-26 08:21:11
24Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
25stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
26PoisoneIvy42.274.492+1.35110.420.916+2.3832017-03-04 10:00:46
27BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
28Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
29Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
30Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
31DaFan38.565.40619.298.4472017-03-02 16:51:42
32DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
33Karina37.799.9179.973.7192017-03-03 19:29:44
34gateway36.404.63815.249.6692016-12-17 00:58:00
35jhilverda36.143.1097.928.8032017-02-13 12:42:30
36onlogisch35.909.36312.328.4882017-02-27 17:57:56
37Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
38maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
39PiRANiA35.400.8256.866.7362017-03-03 07:55:07
40Ge4ce35.199.828+10.00030.329.769+11.4282017-03-04 18:41:02
41Messina34.962.500+12.50029.091.840+10.6342017-03-04 10:35:47
42SwollyBoy34.400.00018.815.8902017-02-16 14:44:16
43Ebut33.743.8386.134.5642016-07-03 10:06:43
44Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
45Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
46Sjowhan31.782.93218.185.4062017-02-28 11:05:33
47lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
48SlechtValk30.591.368+1.78510.796.667+5382017-03-05 06:00:02
49Lafyno30.548.9287.044.8482017-02-26 18:05:24
50GimmeGore29.885.2603.243.3332016-02-29 12:47:51
13265
Biep!
  zondag 5 maart 2017 @ 06:40:58 #90
151441 SlariBot
Biep biep!
pi_169297731

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
113Apollo1555.701.149+50.00021.069.264+17.9222017-03-04 18:53:51
2114+1RockNijntje16.538.541+50.0005.844.427+11.7432017-03-04 20:53:39
3213joystickj8.035.346+50.0003.814.167+16.7122017-03-04 16:02:04
4140s10eke13.924.384+50.00015.036.750+127.5132017-03-04 15:49:47
5128kanovinnie14.884.959+50.00010.205.088+45.3332017-03-05 00:57:47
6224Rnie7.280.973+50.0005.579.024+37.2472017-03-04 18:39:42
7366+3Cordelia683.371+45.5211.016.147+46.8562017-03-04 14:17:08
8295Jordiy3.086.638+25.9231.275.156+20.9452017-03-04 14:27:55
966p425.961.918+23.17220.505.061+17.6382017-03-05 05:43:41
1018TigerXtrm46.060.110+15.00012.101.734+5.4672017-03-05 01:18:52
1141Messina34.962.500+12.50029.091.840+10.6342017-03-04 10:35:47
1240Ge4ce35.199.828+10.00030.329.769+11.4282017-03-04 18:41:02
13252Satioz5.716.218+10.0002.528.555+2.6642017-03-04 22:15:38
141wonderer113.833.732+7.0004.065.8782017-03-04 17:10:43
1559SnIpA27.849.937+6.7079.598.381+3.7732017-03-04 10:11:47
16246SleepSub6.130.077+3.1132.489.152+2.3012017-03-04 15:45:23
1753VinceSTM28.682.894+3.00012.618.299+3662017-03-04 20:46:02
18169Nizzno11.149.712+2.45810.635.350+4.4952017-03-04 22:00:16
1956mufcie28.423.037+2.00015.647.383+1.2332017-03-04 17:11:48
2048SlechtValk30.591.368+1.78510.796.667+5382017-03-05 06:00:02
21113Puala16.731.565+1.3615.274.958+2.1292017-03-04 08:17:33
2226PoisoneIvy42.274.492+1.35110.420.916+2.3832017-03-04 10:00:46
2375Mr. Stewie22.973.253+48115.035.241+1.5862017-03-04 14:16:49
24402KingOfThePotatoPeople195.674+46763.605+6202017-03-04 20:02:32
25258dujour5.275.6633.542.9732013-01-16 15:19:32
26351DjinN1.021.515532.8382017-03-03 10:42:23
27281Bobseltje3.569.1381.534.3182012-06-19 10:30:25
28195Drizzt_DoUrden9.235.0583.717.5242013-07-21 00:42:53
2934gateway36.404.63815.249.6692016-12-17 00:58:00
30102Dragonator17.874.3235.616.0802017-02-24 14:34:17
31300StarCastic2.978.7813.185.8022015-01-07 22:32:18
32328Nalyu1.671.280795.6662013-01-08 02:55:50
33235Zamorak_FOK6.874.9441.902.7482012-11-02 17:01:22
34332Sparkery1.547.425831.4642013-03-20 00:27:28
3511commentator58.684.50223.136.1402017-03-03 23:18:49
36217randallvg7.416.3402.606.1532017-02-21 13:52:06
37350Vinniiee1.025.813250.5142013-09-22 17:40:09
38202DenXD8.842.8411.328.9162012-06-11 10:02:05
39153Spongerobie12.424.9295.520.0592017-01-20 20:04:48
40100Cosmo18.138.2784.745.8992014-04-20 18:39:00
41321Bitterlemon1.968.143924.0332014-02-28 16:56:30
42158L3IPO12.148.5553.784.3112012-03-01 18:14:53
43283PinkPirate3.528.0261.192.1432012-06-07 11:21:04
44254Darkness1775.463.2913.028.2622014-01-10 00:47:48
45395Hitomi280.75384.9802014-06-04 21:48:14
46129Grooviee14.808.8534.598.0242016-01-22 17:01:02
47319TypTievus2.152.7881.419.2252013-05-07 17:51:49
48338Alphawolf1.249.215487.6952015-08-09 13:25:15
49383Kimiyana492.22892.2372012-02-01 00:06:39
50396noodgang274.470140.6342015-12-14 12:02:26

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11192.918.315+65.00056.254.107+17.210
2 DIG10160.964.098+53.11371.731.233+20.223
3 ONZ7148.208.936+6.70762.429.671+3.773
4 Frontpage8129.290.33041.685.313
5 MUZ380.650.93015.255.509
6 CREW257.925.223+50.00016.200.385+45.333
7 WGR354.684.924+14.95843.808.686+15.129
8 VBL543.872.52515.563.965
9 TVR223.042.23119.494.452
10 KLB522.560.157+4679.364.775+620
11 GAM415.115.934+50.0007.244.948+16.712
12 PTA214.460.7624.407.504
13 GC.2780.41686.024
24328
Biep!
  maandag 6 maart 2017 @ 06:40:56 #91
151441 SlariBot
Biep biep!
pi_169324361
5 March 2017

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows115817.417.853.838+1.661.1137.056.773.373+1.125.344
2FOK!4305.663.023.819+827.0112.191.912.844+366.776
3osu!4214.742.003.584+5.139.8381.951.615.520+2.032.407
4Reddit3434.324.905.539+1.527.0882.106.061.605+981.710
5TeamLiquid2323.666.511.034+1.048.8312.326.334.127+657.638
6StepmaniaOnline205+23.517.337.536+16.519.620746.872.332+1.747.113
7LUElinks2113.091.020.925+289.2771.457.851.391+109.015
8Kongregate2593.033.304.875+930.3221.434.125.614+638.923
9Klamm.de1692.908.270.660+239.1051.467.980.133+138.348
1013371432.716.842.965+294.8081.369.036.192+100.807
11OCN-Overclock.net3042.684.228.683+830.3571.415.905.219+477.814
12Hinnavaatlus1162.589.772.713+243.6291.336.448.140+237.949
13What.cd?1802.452.690.194+460.0991.028.642.292+166.000
14PolishTracker1462.380.180.819+63.2371.223.257.925+70.680
15GAMEFORGEGAMES1031.703.436.042+364.567939.233.917+466.199
16Board8541.694.067.604+76.038591.684.681+21.318
17SwiftIRC871.576.503.385+120.945744.178.949+96.670
18UnofficialLinusTechTips1851.483.533.661+1.347.3521.171.935.767+597.291
19KongregateElite831.348.310.552+176.282488.133.996+116.263
20SWB1041.339.554.460+207.115453.774.817+54.644


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer113.838.732+5.0004.065.8782017-03-06 00:18:45
2Jo0Lz108.520.99930.429.2262017-02-16 13:21:18
3--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
4Omentuva99.166.031+50.00036.870.023+35.3112017-03-06 02:10:21
5Twieki91.178.73522.257.7682017-03-01 08:06:29
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198476.152.85116.654.0742016-10-31 18:35:58
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef64.597.52922.825.6152017-02-26 17:35:31
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator58.685.502+1.00023.136.348+2082017-03-05 17:47:46
12ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
13Apollo1555.701.14921.069.2642017-03-04 18:53:51
14SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
15Programmeur54.530.84811.610.4982017-03-03 00:19:04
16Jegorex49.796.713+10.00019.133.016+15.9392017-03-05 22:48:38
17Dviate49.000.00016.818.8602017-03-03 11:51:52
18TigerXtrm46.075.110+15.00012.108.031+6.2972017-03-05 23:18:20
19Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
20Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
21[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
22ezechiel00743.820.58617.620.5012017-02-22 20:27:23
23DJMO43.040.2645.995.2972017-02-26 08:21:11
24Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
25stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
26PoisoneIvy42.275.569+1.07710.422.256+1.3402017-03-05 10:00:08
27BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
28Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
29Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
30Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
31DaFan38.565.40619.298.4472017-03-02 16:51:42
32DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
33Karina37.799.9179.973.7192017-03-03 19:29:44
34gateway36.404.63815.249.6692016-12-17 00:58:00
35jhilverda36.143.1097.928.8032017-02-13 12:42:30
36onlogisch35.909.36312.328.4882017-02-27 17:57:56
37Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
38maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
39PiRANiA35.400.8256.866.7362017-03-03 07:55:07
40Ge4ce35.209.828+10.00030.342.572+12.8032017-03-05 13:01:17
41Messina34.962.50029.091.8402017-03-04 10:35:47
42SwollyBoy34.400.00018.815.8902017-02-16 14:44:16
43Ebut33.743.8386.134.5642016-07-03 10:06:43
44Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
45Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
46Sjowhan31.782.93218.185.4062017-02-28 11:05:33
47lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
48SlechtValk30.599.334+7.96610.798.917+2.2502017-03-06 00:00:53
49Lafyno30.548.9287.044.8482017-02-26 18:05:24
50GimmeGore29.885.2603.243.3332016-02-29 12:47:51
2238
Biep!
  maandag 6 maart 2017 @ 06:41:07 #92
151441 SlariBot
Biep biep!
pi_169324362

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1362+15Shadowkid053793.748+251.678262.522+73.6062017-03-05 12:09:22
2237Drizzt6.800.000+100.0002.850.867+40.7132017-03-05 12:33:57
3211Samm8.089.561+50.0004.541.672+25.2832017-03-05 20:41:02
44Omentuva99.166.031+50.00036.870.023+35.3112017-03-06 02:10:21
577BBQSausage22.400.000+50.0007.560.697+27.1232017-03-06 04:07:44
6112Lloris9216.917.770+50.0009.144.983+3.3772017-03-05 18:30:59
7124+3d4v1d15.034.716+50.0003.927.539+13.5342017-03-05 18:14:12
852guitarist.nl29.549.746+31.8156.942.276+27.0892017-03-05 12:45:51
966p425.985.695+23.77720.531.974+26.9132017-03-06 05:44:56
10251+1Satioz5.736.218+20.0002.530.541+1.9862017-03-05 17:46:53
11262pieterr944.743.866+20.0003.098.897+7.7182017-03-05 15:07:13
1281Etcetera21.654.342+20.0006.543.261+3.5842017-03-05 20:24:36
1318TigerXtrm46.075.110+15.00012.108.031+6.2972017-03-05 23:18:20
14401+1KingOfThePotatoPeople210.208+14.53465.479+1.8742017-03-05 22:05:17
1584trainfreak21.058.102+14.2225.621.960+4.0262017-03-05 18:55:58
1616Jegorex49.796.713+10.00019.133.016+15.9392017-03-05 22:48:38
1772CasB25.037.761+10.00015.245.332+4.0902017-03-05 15:04:45
1840Ge4ce35.209.828+10.00030.342.572+12.8032017-03-05 13:01:17
1948SlechtValk30.599.334+7.96610.798.917+2.2502017-03-06 00:00:53
20169Nizzno11.157.178+7.46610.639.891+4.5412017-03-05 22:00:08
211wonderer113.838.732+5.0004.065.8782017-03-06 00:18:45
2278Posergoth666722.169.491+4.5229.769.575+4.8242017-03-05 23:33:56
23320timo832.081.989+3.220849.277+1.0522017-03-05 21:10:00
2456mufcie28.426.037+3.00015.651.443+4.0602017-03-05 18:15:48
2523619hunter916.846.814+2.2338.542.210+16.4542017-03-05 16:09:30
2626PoisoneIvy42.275.569+1.07710.422.256+1.3402017-03-05 10:00:08
2711commentator58.685.502+1.00023.136.348+2082017-03-05 17:47:46
2875Mr. Stewie22.973.717+46415.035.953+7122017-03-05 16:45:23
2959SnIpA27.849.974+379.598.450+692017-03-05 10:32:08
3025stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
31105Pochamapan17.481.4595.654.4442017-03-02 21:03:41
32179Dengaman10.300.0005.061.0772017-02-21 17:06:43
33326gramps1.685.9992.990.0602017-02-27 22:50:35
3435jhilverda36.143.1097.928.8032017-02-13 12:42:30
35405afraid_tech177.078166.0342012-05-27 08:38:03
3686Pino11220.427.2807.958.6382017-03-03 19:52:31
37231DieselTank7.078.7372.017.7092017-02-05 11:49:36
38133JortK14.417.8275.178.2052012-03-05 10:33:31
39345P8II1.091.4061.056.7332015-08-06 02:30:45
40238ItsMozy6.677.3922.405.2652012-06-24 17:42:46
41284heywoodu3.496.909490.5652016-08-04 11:52:16
42120RainofDeath15.931.7477.951.7832014-12-23 22:59:34
43324Taperol1.770.8501.017.7702013-02-09 14:44:08
44139Maginneke13.950.50325.357.8922017-03-02 15:44:55
45180Nitz10.239.6401.503.5442012-04-14 10:33:40
46426iJR8.9547.1112013-06-14 18:05:23
4782Malfoi21.379.30613.397.2562017-03-03 15:36:30
4879hole198821.904.22818.987.6982017-03-03 19:41:38
49373-1TCDD616.898171.9032013-03-24 18:36:58
50270RhytmicalRemedy4.167.0841.430.9632014-01-29 18:59:58

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11193.003.315+85.00056.291.111+37.004
2 DIG10160.984.098+20.00071.738.951+7.718
3 ONZ7148.209.973+1.03762.429.948+277
4 Frontpage8129.290.33041.685.313
5 MUZ380.650.93015.255.509
6 CREW257.925.22316.200.385
7 WGR354.692.390+7.46643.813.227+4.541
8 VBL544.224.203+351.67815.678.284+114.319
9 TVR223.042.23119.494.452
10 KLB522.574.691+14.5349.366.649+1.874
11 GAM415.115.9347.244.948
12 PTA214.460.7624.407.504
13 GC.2780.41686.024
27629
Biep!
  dinsdag 7 maart 2017 @ 06:40:55 #93
151441 SlariBot
Biep biep!
pi_169345609
6 March 2017

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows115817.420.545.989+2.692.1517.058.096.556+1.323.183
2FOK!431+15.663.796.839+773.0202.192.227.635+314.791
3osu!4214.745.035.840+3.032.2561.952.922.840+1.307.320
4Reddit3434.326.794.946+1.889.4072.107.087.426+1.025.821
5TeamLiquid2323.667.455.478+944.4442.326.883.727+549.600
6StepmaniaOnline206+13.520.789.495+3.451.959747.630.726+758.394
7LUElinks2113.091.409.800+388.8751.457.984.427+133.036
8Kongregate2593.033.975.075+670.2001.434.503.600+377.986
9Klamm.de1692.908.564.210+293.5501.468.196.082+215.949
1013371432.717.759.193+916.2281.369.298.217+262.025
11OCN-Overclock.net3042.684.828.424+599.7411.416.164.144+258.925
12Hinnavaatlus1162.590.372.601+599.8881.336.756.509+308.369
13What.cd?1802.453.061.290+371.0961.028.744.156+101.864
14PolishTracker1462.380.413.862+233.0431.223.332.933+75.008
15GAMEFORGEGAMES1031.703.698.035+261.993939.308.961+75.044
16Board8541.694.452.240+384.636591.744.539+59.858
17SwiftIRC871.576.631.341+127.956744.345.879+166.930
18UnofficialLinusTechTips1851.484.613.297+1.079.6361.172.458.649+522.882
19KongregateElite831.348.391.235+80.683488.206.200+72.204
20SWB1041.339.823.559+269.099453.821.662+46.845


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer113.852.721+13.9894.065.8782017-03-07 00:11:58
2Jo0Lz108.570.999+50.00030.441.866+12.6402017-03-06 13:35:55
3--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
4Omentuva99.166.03136.870.0232017-03-06 02:10:21
5Twieki91.178.73522.257.7682017-03-01 08:06:29
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198476.152.85116.654.0742016-10-31 18:35:58
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef64.597.52922.825.6152017-02-26 17:35:31
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator58.691.502+6.00023.140.655+4.3072017-03-07 06:32:12
12ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
13Apollo1555.723.746+22.59721.076.473+7.2092017-03-06 17:01:35
14SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
15Programmeur54.530.84811.610.4982017-03-03 00:19:04
16Jegorex49.796.71319.133.0162017-03-05 22:48:38
17Dviate49.000.00016.818.8602017-03-03 11:51:52
18TigerXtrm46.080.110+5.00012.111.795+3.7642017-03-06 18:43:13
19Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
20Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
21+1ezechiel00743.870.586+50.00017.633.678+13.1772017-03-06 12:59:43
22-1[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
23DJMO43.040.2645.995.2972017-02-26 08:21:11
24Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
25stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
26PoisoneIvy42.276.648+1.07910.423.604+1.3482017-03-06 10:00:30
27BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
28Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
29Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
30Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
31DaFan38.588.406+23.00019.309.788+11.3412017-03-06 16:51:01
32DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
33Karina37.799.9179.973.7192017-03-03 19:29:44
34gateway36.404.63815.249.6692016-12-17 00:58:00
35jhilverda36.261.296+118.1877.981.384+52.5812017-03-06 16:31:04
36onlogisch35.909.36312.328.4882017-02-27 17:57:56
37Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
38maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
39PiRANiA35.519.781+118.9566.893.044+26.3082017-03-06 08:08:08
40Ge4ce35.209.82830.342.5722017-03-05 13:01:17
41Messina34.962.50029.091.8402017-03-04 10:35:47
42SwollyBoy34.400.00018.815.8902017-02-16 14:44:16
43Ebut33.743.8386.134.5642016-07-03 10:06:43
44Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
45Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
46Sjowhan31.782.93218.185.4062017-02-28 11:05:33
47lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
48SlechtValk30.618.729+19.39510.801.348+2.4312017-03-07 06:00:35
49Lafyno30.548.9287.044.8482017-02-26 18:05:24
50GimmeGore29.885.2603.243.3332016-02-29 12:47:51
6374
Biep!
  dinsdag 7 maart 2017 @ 06:41:06 #94
151441 SlariBot
Biep biep!
pi_169345612

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
139PiRANiA35.519.781+118.9566.893.044+26.3082017-03-06 08:08:08
235jhilverda36.261.296+118.1877.981.384+52.5812017-03-06 16:31:04
32Jo0Lz108.570.999+50.00030.441.866+12.6402017-03-06 13:35:55
4103La-Vache-Qui-Rit17.777.138+50.00011.857.786+16.4292017-03-06 16:23:51
521+1ezechiel00743.870.586+50.00017.633.678+13.1772017-03-06 12:59:43
688Boer22220.220.467+50.0006.196.006+10.6452017-03-06 10:22:59
761Fha26.518.789+47.0474.366.180+5102017-03-06 19:55:16
8122Quotidien15.722.067+39.58521.114.759+76.0962017-03-06 21:49:05
9238+1War Hero from the Past6.708.083+39.5142.695.371+22.8602017-03-06 15:39:55
1066p426.015.695+30.00020.546.780+14.8062017-03-07 05:19:55
1131DaFan38.588.406+23.00019.309.788+11.3412017-03-06 16:51:01
1213Apollo1555.723.746+22.59721.076.473+7.2092017-03-06 17:01:35
1372CasB25.057.761+20.00015.252.357+7.0252017-03-06 22:16:14
1448SlechtValk30.618.729+19.39510.801.348+2.4312017-03-07 06:00:35
151wonderer113.852.721+13.9894.065.8782017-03-07 00:11:58
16149Party_P12.917.411+12.9318.219.733+4.2832017-03-06 16:59:10
1755no_tukker28.556.149+10.8127.500.048+8.4892017-03-06 20:41:54
1856mufcie28.436.037+10.00015.655.276+3.8332017-03-06 16:28:56
1975Mr. Stewie22.980.908+7.19115.042.170+6.2172017-03-06 16:44:21
2053VinceSTM28.689.894+7.00012.619.487+1.1882017-03-06 15:52:15
21320timo832.088.551+6.562850.354+1.0772017-03-06 21:30:12
2211commentator58.691.502+6.00023.140.655+4.3072017-03-07 06:32:12
2318TigerXtrm46.080.110+5.00012.111.795+3.7642017-03-06 18:43:13
24110dwerg17.025.299+3.4675.879.025+1.4132017-03-06 17:37:05
2559SnIpA27.852.437+2.4639.599.597+1.1472017-03-06 10:00:10
26246SleepSub6.132.077+2.0002.490.027+8752017-03-06 21:37:12
2726PoisoneIvy42.276.648+1.07910.423.604+1.3482017-03-06 10:00:30
28169Nizzno11.157.838+66010.640.885+9942017-03-06 22:56:54
29162DrNick11.951.500+2565.259.092+3852017-03-07 03:00:56
30146plopkweker13.293.8234.258.9972015-05-20 14:29:59
31151roonaan12.561.5432.970.9842012-10-06 16:13:57
32227Daywalk3r7.154.3122.781.0652012-03-18 20:18:53
3343Ebut33.743.8386.134.5642016-07-03 10:06:43
34221nosamason7.337.2294.074.4842017-02-27 10:00:50
35212qubiz8.036.8809.580.7162013-11-06 21:06:01
36152anatopia12.510.0203.400.5012012-01-22 08:02:12
3732DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
38371Mano_635.304496.8562014-06-12 23:44:57
39323ILikeYou1.790.093318.7822013-03-09 14:32:32
40225Meddo7.209.63611.240.0142016-02-12 23:59:48
41306Examinus2.642.4322.054.0182016-06-01 10:46:21
42256maen5.420.0001.294.0802017-01-16 21:07:08
4362Darkestrah26.421.0185.970.5302014-08-04 10:08:02
44137riku-san14.181.1035.619.5222017-03-02 17:55:37
45206LangeNils8.534.2392.821.9082016-10-26 22:26:32
46399Vimkie249.53545.3132012-08-07 18:26:50
47160Lammert12.106.3913.670.4142016-02-13 03:21:12
48101DirkZz17.911.6676.210.0882013-01-22 05:14:51
49369igi0n649.798285.3622016-06-12 16:40:49
50260AgedeO4.935.0172.274.5882014-02-27 16:20:10

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11193.008.571+5.25656.295.260+4.149
2 DIG10161.008.695+24.59771.747.035+8.084
3 ONZ7148.218.436+8.46362.435.402+5.454
4 Frontpage8129.290.33041.685.313
5 MUZ380.654.397+3.46715.256.922+1.413
6 CREW257.925.22316.200.385
7 WGR354.693.050+66043.814.221+994
8 VBL544.224.20315.678.284
9 TVR223.042.23119.494.452
10 KLB522.574.6919.366.649
11 GAM415.115.9347.244.948
12 PTA214.460.7624.407.504
13 GC.2780.41686.024
24536
Biep!
pi_169365746
7 March 2017

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows115817.424.694.690+4.148.7017.059.682.800+1.586.244
2FOK!4315.665.358.752+1.561.9132.192.772.727+545.092
3osu!4214.748.883.066+3.847.2261.954.297.555+1.374.715
4Reddit344+14.328.109.495+1.314.5492.107.795.355+707.929
5TeamLiquid2323.668.243.677+788.1992.327.351.187+467.460
6StepmaniaOnline207+13.524.045.417+3.255.922748.130.307+499.581
7LUElinks2113.091.618.374+208.5741.458.086.020+101.593
8Kongregate2593.035.592.995+1.617.9201.435.151.344+647.744
9Klamm.de1692.909.038.665+474.4551.468.581.619+385.537
1013371432.718.107.227+348.0341.369.436.395+138.178
11OCN-Overclock.net3042.685.511.187+682.7631.416.460.906+296.762
12Hinnavaatlus1162.590.963.101+590.5001.337.044.635+288.126
13What.cd?1802.453.660.158+598.8681.028.897.332+153.176
14PolishTracker1462.380.661.953+248.0911.223.482.622+149.689
15GAMEFORGEGAMES1031.703.840.508+142.473939.383.943+74.982
16Board8541.694.542.944+90.704591.766.408+21.869
17SwiftIRC871.576.807.426+176.085744.419.461+73.582
18UnofficialLinusTechTips1851.485.495.247+881.9501.172.912.028+453.379
19KongregateElite831.348.595.881+204.646488.247.038+40.838
20SWB1041.339.954.597+131.038453.869.472+47.810


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer113.864.721+12.0004.065.8782017-03-08 00:37:06
2Jo0Lz108.570.99930.441.8662017-03-06 13:35:55
3+1Omentuva99.216.031+50.00036.916.301+46.2782017-03-08 00:09:28
4-1--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.178.73522.257.7682017-03-01 08:06:29
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198476.481.802+328.95116.726.103+72.0292017-03-07 09:41:42
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef64.597.52922.825.6152017-02-26 17:35:31
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator58.694.502+3.00023.144.168+3.5132017-03-07 12:00:33
12ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
13Apollo1555.727.705+3.95921.077.642+1.1692017-03-07 14:50:09
14SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
15Programmeur54.530.84811.610.4982017-03-03 00:19:04
16Jegorex49.806.713+10.00019.141.361+8.3452017-03-08 00:06:20
17Dviate49.000.00016.818.8602017-03-03 11:51:52
18TigerXtrm46.095.110+15.00012.121.017+9.2222017-03-07 22:50:26
19Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
20Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
21ezechiel00743.870.58617.633.6782017-03-06 12:59:43
22[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
23DJMO43.173.026+132.7626.011.223+15.9262017-03-07 07:22:07
24Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
25stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
26PoisoneIvy42.276.64810.423.6042017-03-06 10:00:30
27BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
28Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
29Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
30Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
31DaFan38.606.406+18.00019.316.208+6.4202017-03-07 17:14:02
32DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
33Karina37.799.9179.973.7192017-03-03 19:29:44
34gateway36.404.63815.249.6692016-12-17 00:58:00
35jhilverda36.261.2967.981.3842017-03-06 16:31:04
36onlogisch35.909.36312.328.4882017-02-27 17:57:56
37Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
38maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
39PiRANiA35.666.589+146.8086.924.393+31.3492017-03-07 07:47:55
40Ge4ce35.209.82830.342.5722017-03-05 13:01:17
41Messina34.975.000+12.50029.120.682+28.8422017-03-07 13:35:35
42SwollyBoy34.400.00018.815.8902017-02-16 14:44:16
43Ebut33.743.8386.134.5642016-07-03 10:06:43
44Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
45Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
46Sjowhan31.832.932+50.00018.206.679+21.2732017-03-07 11:35:57
47lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
48SlechtValk30.625.439+6.71010.802.569+1.2212017-03-08 00:00:31
49Lafyno30.548.9287.044.8482017-02-26 18:05:24
50GimmeGore29.885.2603.243.3332016-02-29 12:47:51
5973
Biep!
pi_169365747

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
17jaapio198476.481.802+328.95116.726.103+72.0292017-03-07 09:41:42
239PiRANiA35.666.589+146.8086.924.393+31.3492017-03-07 07:47:55
323DJMO43.173.026+132.7626.011.223+15.9262017-03-07 07:22:07
4196Ceased2be9.181.070+100.0003.522.699+24.9102017-03-07 17:20:32
5192Henk.veldhuizen.59.564.078+51.9015.124.955+28.1022017-03-07 16:02:19
646Sjowhan31.832.932+50.00018.206.679+21.2732017-03-07 11:35:57
7191LyndAZ9.581.645+50.0003.734.234+13.6342017-03-07 14:21:01
8111+1Lloris9216.967.770+50.0009.150.691+5.7082017-03-07 20:16:47
9139Maginneke14.000.503+50.00025.368.496+10.6042017-03-07 16:03:56
10128kanovinnie14.934.959+50.00010.256.557+51.4692017-03-07 09:09:48
11114RockNijntje16.588.541+50.0005.854.742+10.3152017-03-07 12:15:26
12298dimmak3.035.702+50.0001.488.734+23.0982017-03-07 11:31:31
133+1Omentuva99.216.031+50.00036.916.301+46.2782017-03-08 00:09:28
14305+2richolio2.689.187+50.000664.370+12.7932017-03-07 19:09:20
15148verluci12.981.148+50.0005.279.980+21.6832017-03-07 22:08:30
16339+1Cobratjuh1.220.469+33.253336.148+10.6322017-03-07 09:51:34
1766p426.043.848+28.15320.565.330+18.5502017-03-07 23:29:54
1874+1Mr. Stewie23.008.663+27.75515.050.195+8.0252017-03-07 16:49:10
19102Dragonator17.899.323+25.0005.631.024+14.9442017-03-07 16:51:44
2031DaFan38.606.406+18.00019.316.208+6.4202017-03-07 17:14:02
2159SnIpA27.868.001+15.5649.603.111+3.5142017-03-07 10:00:42
2218TigerXtrm46.095.110+15.00012.121.017+9.2222017-03-07 22:50:26
23421+6Erwa19.015+13.6862.858+1.4452017-03-07 19:58:10
2441Messina34.975.000+12.50029.120.682+28.8422017-03-07 13:35:35
251wonderer113.864.721+12.0004.065.8782017-03-08 00:37:06
26149Party_P12.927.471+10.0608.222.608+2.8752017-03-07 16:59:11
2716Jegorex49.806.713+10.00019.141.361+8.3452017-03-08 00:06:20
2872CasB25.067.761+10.00015.255.985+3.6282017-03-08 02:00:19
29251Satioz5.746.218+10.0002.532.583+2.0422017-03-07 20:21:01
30262pieterr944.753.866+10.0003.104.274+5.3772017-03-07 12:56:01
3156mufcie28.445.037+9.00015.659.911+4.6352017-03-07 21:11:33
3248SlechtValk30.625.439+6.71010.802.569+1.2212017-03-08 00:00:31
3353VinceSTM28.695.894+6.00012.620.896+1.4092017-03-07 15:59:36
34169Nizzno11.163.834+5.99610.644.489+3.6042017-03-07 22:00:40
35320timo832.092.649+4.098851.291+9372017-03-07 20:56:50
3613Apollo1555.727.705+3.95921.077.642+1.1692017-03-07 14:50:09
37238War Hero from the Past6.711.754+3.6712.697.143+1.7722017-03-07 15:28:18
38110dwerg17.028.814+3.5155.879.616+5912017-03-07 16:43:14
3911commentator58.694.502+3.00023.144.168+3.5132017-03-07 12:00:33
40353TheFastOne1.018.016+2.2141.013.024+10.6622017-03-07 18:09:33
41246SleepSub6.134.077+2.0002.490.312+2852017-03-07 17:49:28
4223619hunter916.847.130+3168.544.346+2.1362017-03-07 22:36:54
43162DrNick11.951.541+415.259.218+1262017-03-08 03:00:57
44206LangeNils8.534.2392.821.9082016-10-26 22:26:32
45181EJlol10.238.0965.274.5882017-02-14 11:43:47
46399Vimkie249.53545.3132012-08-07 18:26:50
4714SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
48369igi0n649.798285.3622016-06-12 16:40:49
49243Frenkje6.562.5262.888.3432013-07-20 10:56:20
50260AgedeO4.935.0172.274.5882014-02-27 16:20:10

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11193.073.612+65.04156.314.923+19.663
2 DIG10161.174.654+165.95971.801.874+54.839
3 ONZ7148.237.000+18.56462.442.429+7.027
4 Frontpage8129.340.330+50.00041.698.947+13.634
5 MUZ380.657.912+3.51515.257.513+591
6 CREW258.107.985+182.76216.267.780+67.395
7 WGR354.711.546+18.49643.846.667+32.446
8 VBL544.224.20315.678.284
9 TVR223.042.23119.494.452
10 KLB522.574.6919.366.649
11 GAM415.115.9347.244.948
12 PTA214.460.7624.407.504
13 GC.2780.41686.024
22236
Biep!
pi_169386775
8 March 2017

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows115817.427.184.119+2.489.4297.060.773.116+1.090.316
2FOK!4315.666.507.834+1.149.0822.193.302.360+529.633
3osu!4214.752.318.975+3.435.9091.955.397.140+1.099.585
4Reddit3444.329.880.211+1.770.7162.108.635.222+839.867
5TeamLiquid2323.668.962.171+718.4942.327.835.006+483.819
6StepmaniaOnline2073.528.759.437+4.714.020748.790.502+660.195
7LUElinks2113.091.787.490+169.1161.458.131.598+45.578
8Kongregate2593.036.265.988+672.9931.435.666.679+515.335
9Klamm.de1692.909.379.655+340.9901.468.820.035+238.416
1013371432.718.394.274+287.0471.369.753.413+317.018
11OCN-Overclock.net3042.686.454.894+943.7071.416.791.882+330.976
12Hinnavaatlus1162.591.146.167+183.0661.337.116.426+71.791
13What.cd?1802.454.152.786+492.6281.029.093.211+195.879
14PolishTracker1462.381.049.695+387.7421.223.652.810+170.188
15GAMEFORGEGAMES1031.703.943.447+102.939939.427.879+43.936
16Board8541.694.702.877+159.933591.788.161+21.753
17SwiftIRC871.576.944.712+137.286744.495.642+76.181
18UnofficialLinusTechTips1851.486.688.866+1.193.6191.173.363.898+451.870
19KongregateElite831.348.851.523+255.642488.327.165+80.127
20SWB1041.340.179.286+224.689453.958.871+89.399


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer113.880.336+15.6154.065.8782017-03-09 00:09:41
2Jo0Lz108.570.99930.441.8662017-03-06 13:35:55
3Omentuva99.216.03136.916.3012017-03-08 00:09:28
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.178.73522.257.7682017-03-01 08:06:29
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198476.481.80216.726.1032017-03-07 09:41:42
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef64.597.52922.825.6152017-02-26 17:35:31
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator58.706.502+12.00023.153.902+9.7342017-03-09 06:34:13
12ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
13Apollo1555.727.70521.077.6422017-03-07 14:50:09
14SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
15Programmeur54.580.848+50.00011.633.642+23.1442017-03-08 23:55:23
16Jegorex49.816.713+10.00019.145.722+4.3612017-03-09 02:29:23
17Dviate49.050.000+50.00016.828.504+9.6442017-03-08 10:23:55
18TigerXtrm46.120.110+25.00012.127.637+6.6202017-03-09 00:37:24
19Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
20Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
21ezechiel00743.870.58617.633.6782017-03-06 12:59:43
22[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
23DJMO43.173.0266.011.2232017-03-07 07:22:07
24Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
25stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
26PoisoneIvy42.277.293+64510.424.050+4462017-03-08 10:00:41
27BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
28Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
29Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
30Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
31DaFan38.633.406+27.00019.324.203+7.9952017-03-08 16:55:03
32DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
33Karina37.799.9179.973.7192017-03-03 19:29:44
34gateway36.404.63815.249.6692016-12-17 00:58:00
35jhilverda36.261.2967.981.3842017-03-06 16:31:04
36onlogisch35.909.36312.328.4882017-02-27 17:57:56
37+2PiRANiA35.824.094+157.5056.962.374+37.9812017-03-08 14:15:11
38-1Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
39-1maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
40Ge4ce35.214.828+5.00030.348.307+5.7352017-03-08 17:23:18
41Messina34.975.00029.120.6822017-03-07 13:35:35
42SwollyBoy34.400.00018.815.8902017-02-16 14:44:16
43Ebut33.743.8386.134.5642016-07-03 10:06:43
44Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
45Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
46Sjowhan31.832.93218.206.6792017-03-07 11:35:57
47lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
48SlechtValk30.632.657+7.21810.804.080+1.5112017-03-09 00:00:09
49Lafyno30.548.9287.044.8482017-02-26 18:05:24
50GimmeGore29.885.2603.243.3332016-02-29 12:47:51
4702
Biep!
pi_169386776

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
137+2PiRANiA35.824.094+157.5056.962.374+37.9812017-03-08 14:15:11
2220+3WalkingDisaster7.365.664+50.0002.441.092+18.5752017-03-08 08:37:34
3347+4DjinN1.071.515+50.000560.317+27.4792017-03-08 21:12:07
4121Twinky15.864.415+50.0006.666.397+25.8342017-03-08 19:04:37
5374+3Rick.groen1996609.853+50.000361.018+26.6392017-03-08 20:41:20
671vaarsuvius25.208.305+50.00010.543.618+22.0792017-03-08 20:29:59
7124+2jimcom8915.055.625+50.0003.988.159+11.3222017-03-08 08:57:16
8128kanovinnie14.984.959+50.00010.294.847+38.2902017-03-08 17:17:51
967ssmm98725.728.418+50.0008.299.920+43.5442017-03-08 19:25:53
1015Programmeur54.580.848+50.00011.633.642+23.1442017-03-08 23:55:23
1117Dviate49.050.000+50.00016.828.504+9.6442017-03-08 10:23:55
1278Posergoth666722.218.436+48.9459.800.503+30.9282017-03-08 11:47:16
1360LightLuke27.868.897+48.04512.445.625+24.8972017-03-08 22:31:35
1474Mr. Stewie23.055.918+47.25515.058.907+8.7122017-03-09 00:52:49
1566p426.088.848+45.00020.584.295+18.9652017-03-09 05:14:53
16212+1joystickj8.076.131+40.7853.833.343+19.1762017-03-08 15:47:50
17180+1EJlol10.275.208+37.1125.324.588+50.0002017-03-08 09:14:37
1831DaFan38.633.406+27.00019.324.203+7.9952017-03-08 16:55:03
1918TigerXtrm46.120.110+25.00012.127.637+6.6202017-03-09 00:37:24
2059SnIpA27.888.169+20.1689.608.283+5.1722017-03-08 10:00:51
21350+2ijs_beer1.038.543+18.885659.381+9.3932017-03-08 19:28:47
221wonderer113.880.336+15.6154.065.8782017-03-09 00:09:41
23149Party_P12.941.664+14.1938.226.038+3.4302017-03-08 16:59:12
2453VinceSTM28.707.894+12.00012.622.359+1.4632017-03-08 20:02:38
2511commentator58.706.502+12.00023.153.902+9.7342017-03-09 06:34:13
26262pieterr944.763.866+10.0003.109.457+5.1832017-03-08 12:46:59
2779hole198821.914.228+10.00019.000.943+13.2452017-03-09 02:51:29
2816Jegorex49.816.713+10.00019.145.722+4.3612017-03-09 02:29:23
29419+2Erwa26.618+7.6033.671+8132017-03-08 16:48:18
30169Nizzno11.171.339+7.50510.647.674+3.1852017-03-08 22:00:15
3155no_tukker28.563.487+7.3387.505.157+5.1092017-03-08 18:03:01
3248SlechtValk30.632.657+7.21810.804.080+1.5112017-03-09 00:00:09
3340Ge4ce35.214.828+5.00030.348.307+5.7352017-03-08 17:23:18
3456mufcie28.449.037+4.00015.662.608+2.6972017-03-08 15:39:59
35401KingOfThePotatoPeople213.696+3.48867.436+1.9572017-03-08 17:56:33
36222-1nosamason7.340.073+2.8444.075.484+1.0002017-03-08 23:17:58
37238War Hero from the Past6.713.326+1.5722.698.148+1.0052017-03-08 15:18:57
38110dwerg17.029.977+1.1635.880.367+7512017-03-08 10:27:01
39320timo832.093.687+1.038852.763+1.4722017-03-08 21:02:13
4026PoisoneIvy42.277.293+64510.424.050+4462017-03-08 10:00:41
41162DrNick11.951.701+1605.259.365+1472017-03-09 03:00:57
42215DeLuna7.653.5412.072.6042013-09-17 10:02:11
43189ILCILA9.658.2132.798.6362012-05-18 13:22:25
44219KLTZK7.380.7894.579.7732017-02-25 14:00:59
45312RijRechtsStemLinks2.373.7262.980.0972014-08-21 19:46:40
46276Pettigrew813.814.1842.559.7292016-12-31 10:28:10
47297Mug893.042.8091.089.0322012-03-24 18:03:41
48421-1Koelie8420.84018.6812015-01-26 15:31:52
49335Dagoduck1.445.907879.4502015-09-29 11:38:14
50279Peterbin13.603.9551.378.2222012-08-05 00:25:47

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11193.098.772+25.16056.321.690+6.767
2 DIG10161.232.699+58.04571.831.954+30.080
3 ONZ7148.269.168+32.16862.457.335+14.906
4 Frontpage8129.340.33041.698.947
5 MUZ380.659.075+1.16315.258.264+751
6 CREW258.157.985+50.00016.306.070+38.290
7 WGR354.719.051+7.50543.849.852+3.185
8 VBL544.224.20315.678.284
9 TVR223.052.231+10.00019.507.697+13.245
10 KLB522.578.179+3.4889.368.606+1.957
11 GAM415.156.719+40.7857.264.124+19.176
12 PTA214.460.7624.407.504
13 GC.2780.41686.024
25855
Biep!
pi_169405869
9 March 2017

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows115817.430.039.831+2.855.7127.062.340.069+1.566.953
2FOK!4315.667.042.093+534.2592.193.517.821+215.461
3osu!4214.755.628.295+3.309.3201.956.613.323+1.216.183
4Reddit3444.331.280.973+1.400.7622.109.328.730+693.508
5TeamLiquid2323.669.559.358+597.1872.328.254.286+419.280
6StepmaniaOnline2073.532.046.623+3.287.186749.330.316+539.814
7LUElinks2113.091.865.190+77.7001.458.223.128+91.530
8Kongregate2593.037.344.257+1.078.2691.436.353.929+687.250
9Klamm.de1692.909.625.361+245.7061.468.940.019+119.984
1013371432.718.887.744+493.4701.370.029.920+276.507
11OCN-Overclock.net3042.687.583.650+1.128.7561.417.345.306+553.424
12Hinnavaatlus1162.591.583.937+437.7701.337.306.650+190.224
13What.cd?1802.454.916.062+763.2761.029.423.538+330.327
14PolishTracker1462.381.187.953+138.2581.223.723.875+71.065
15GAMEFORGEGAMES1031.704.134.756+191.309939.483.721+55.842
16Board8541.694.745.270+42.393591.800.552+12.391
17SwiftIRC871.577.064.554+119.842744.536.813+41.171
18UnofficialLinusTechTips1851.487.397.278+708.4121.173.630.321+266.423
19KongregateElite831.349.023.905+172.382488.404.457+77.292
20SWB1041.340.349.368+170.082454.027.998+69.127


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer113.880.3364.065.8782017-03-09 00:09:41
2Jo0Lz108.570.99930.441.8662017-03-06 13:35:55
3Omentuva99.266.031+50.00036.929.203+12.9022017-03-09 12:14:31
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.178.73522.257.7682017-03-01 08:06:29
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198476.481.80216.726.1032017-03-07 09:41:42
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef64.597.52922.825.6152017-02-26 17:35:31
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator58.726.502+20.00023.166.964+13.0622017-03-09 16:56:02
12ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
13Apollo1555.815.823+88.11821.123.916+46.2742017-03-10 00:03:24
14SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
15Programmeur54.580.84811.633.6422017-03-08 23:55:23
16Jegorex49.816.71319.145.7222017-03-09 02:29:23
17Dviate49.050.00016.828.5042017-03-08 10:23:55
18TigerXtrm46.135.110+15.00012.131.965+4.3282017-03-09 23:52:46
19Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
20Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
21ezechiel00743.870.58617.633.6782017-03-06 12:59:43
22[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
23DJMO43.173.0266.011.2232017-03-07 07:22:07
24Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
25stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
26PoisoneIvy42.278.496+1.20310.426.960+2.9102017-03-09 10:01:03
27BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
28Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
29Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
30Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
31DaFan38.664.406+31.00019.338.540+14.3372017-03-09 20:13:05
32DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
33Karina37.799.9179.973.7192017-03-03 19:29:44
34gateway36.404.63815.249.6692016-12-17 00:58:00
35jhilverda36.261.2967.981.3842017-03-06 16:31:04
36onlogisch35.909.36312.328.4882017-02-27 17:57:56
37PiRANiA35.824.0946.962.3742017-03-08 14:15:11
38Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
39maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
40Ge4ce35.214.82830.348.3072017-03-08 17:23:18
41Messina34.975.00029.120.6822017-03-07 13:35:35
42SwollyBoy34.400.00018.815.8902017-02-16 14:44:16
43Ebut33.743.8386.134.5642016-07-03 10:06:43
44Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
45Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
46Sjowhan31.832.93218.206.6792017-03-07 11:35:57
47lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
48SlechtValk30.636.510+3.85310.807.138+3.0582017-03-10 00:00:34
49Lafyno30.548.9287.044.8482017-02-26 18:05:24
50GimmeGore29.885.2603.243.3332016-02-29 12:47:51
24395
Biep!
  vrijdag 10 maart 2017 @ 06:41:06 #100
151441 SlariBot
Biep biep!
pi_169405871

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1143Litso13.673.635+100.0003.512.598+17.2442017-03-09 15:23:52
213Apollo1555.815.823+88.11821.123.916+46.2742017-03-10 00:03:24
3114RockNijntje16.638.541+50.0005.866.416+11.6742017-03-09 09:51:10
43Omentuva99.266.031+50.00036.929.203+12.9022017-03-09 12:14:31
566p426.128.848+40.00020.603.686+19.3912017-03-10 02:30:52
631DaFan38.664.406+31.00019.338.540+14.3372017-03-09 20:13:05
711commentator58.726.502+20.00023.166.964+13.0622017-03-09 16:56:02
878Posergoth666722.236.842+18.4069.814.039+13.5362017-03-10 01:06:32
918TigerXtrm46.135.110+15.00012.131.965+4.3282017-03-09 23:52:46
10185DutchGrounds9.871.235+12.1045.111.364+6.5002017-03-09 15:25:27
11251Satioz5.756.218+10.0002.533.724+1.1412017-03-09 19:56:04
12262pieterr944.773.866+10.0003.111.911+2.4542017-03-09 12:26:30
1381Etcetera21.664.342+10.0006.545.828+2.5672017-03-09 11:49:28
1472CasB25.077.761+10.00015.260.118+4.1332017-03-09 23:26:13
15149Party_P12.951.456+9.7928.228.442+2.4042017-03-09 16:59:13
1684trainfreak21.067.785+9.6835.624.697+2.7372017-03-09 19:32:08
17221+1nosamason7.348.320+8.2474.076.484+1.0002017-03-09 16:10:58
1891Dr_Flash19.990.383+6.76715.806.521+2.0022017-03-09 22:12:53
19350ijs_beer1.043.053+4.510664.670+5.2892017-03-09 19:53:36
2053VinceSTM28.711.875+3.98112.622.790+4312017-03-09 14:06:19
2148SlechtValk30.636.510+3.85310.807.138+3.0582017-03-10 00:00:34
22419Erwa30.428+3.8104.335+6642017-03-09 22:27:15
23320timo832.097.479+3.792854.875+2.1122017-03-09 20:43:55
24169Nizzno11.174.523+3.18410.650.719+3.0452017-03-09 21:17:07
2556mufcie28.452.037+3.00015.664.294+1.6862017-03-09 14:32:51
26110dwerg17.032.306+2.3295.880.733+3662017-03-09 10:04:13
27246SleepSub6.136.077+2.0002.491.968+1.6562017-03-09 17:24:09
2823619hunter916.848.803+1.6738.559.776+15.4302017-03-09 20:39:51
2926PoisoneIvy42.278.496+1.20310.426.960+2.9102017-03-09 10:01:03
30212joystickj8.077.033+9023.834.008+6652017-03-09 08:25:53
31162DrNick11.952.266+5655.259.629+2642017-03-10 03:00:57
32401KingOfThePotatoPeople214.036+34067.635+1992017-03-09 19:00:40
3338Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
34303slenger2.926.984801.8342015-04-22 23:17:57
3539maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
3636onlogisch35.909.36312.328.4882017-02-27 17:57:56
37409jefmen131.892310.6302013-05-16 10:41:45
38172AnneRenze10.895.4053.987.9402017-01-12 20:43:02
39313MrManuel2.359.5012.007.7202013-09-10 08:24:58
4010Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
41433mvdk_000000-00-00 00:00:00
42203Neo-Fearstrike8.751.9551.194.4692012-07-06 22:49:36
43336Azurekillskill1.366.817782.9072014-01-11 11:46:46
4424Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
45269MissRaver4.239.464514.7862015-06-07 14:35:15
46128kanovinnie14.984.95910.294.8472017-03-08 17:17:51
47174Rezania10.599.9043.965.7192016-11-29 21:42:28
48168wisheh11.206.97914.707.0012017-02-14 15:40:53
49344appelen1.138.003506.7542015-09-13 17:09:52
5098jfversluis18.359.0487.623.8132015-01-04 19:10:22

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11193.174.337+75.56556.340.523+18.833
2 DIG10161.332.817+100.11871.882.338+50.384
3 ONZ7148.289.168+20.00062.470.397+13.062
4 Frontpage8129.340.33041.698.947
5 MUZ380.661.404+2.32915.258.630+366
6 CREW258.157.98516.306.070
7 WGR354.722.235+3.18443.852.897+3.045
8 VBL544.224.20315.678.284
9 TVR223.052.23119.507.697
10 KLB522.578.519+3409.368.805+199
11 GAM415.157.621+9027.264.789+665
12 PTA214.460.7624.407.504
13 GC.2780.41686.024
1694
Biep!
abonnementen ibood.com bol.com
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')