Als je het weet mag je het zeggen....quote:
Of er verwarring is geweest over de locatie waardoor de hulpdiensten volgens zeggen pas na een uur arriveerden. Of dat waar is weet ik nietquote:Op zondag 19 juni 2016 22:25 schreef hottentot het volgende:
[..]
Als je het weet mag je het zeggen....
Wellicht nog duidelijker:quote:Op zondag 19 juni 2016 22:23 schreef bladwijzer het volgende:
Kan verwarrend zijn
De stopplaats Blauwkapel lag aan de Centraalspoorweg. Het mag niet verward worden met de stopplaats Blauwkapel HSM. Het station werd in het jaar 1928 gesloten voor het reizigersvervoer..
http://wiki.ovinnederland.nl/wiki/Blauwkapel
Blauwkapel HSM
http://www.stationsweb.nl/station.asp?dir=blauwkapel
Blauwkapel was dus lang geleden de naam van twee stopplaatsen/stations, maar is tegenwoordig voor wat betreft het spoor alleen nog de naam van een spoorwegknooppunt.quote:Blauwkapel (geografische afkorting Bkp) is de naam van een spoorwegknooppunt bij de wijk Blauwkapel. De viersporige spoorlijn Utrecht–Amersfoort, waarvan de twee noordelijkste op een viaduct, waar links wordt gereden, kruist hier de tweesporige spoorlijn Hilversum - Lunetten, onder een hoek van ongeveer 70°. De kruising is dus deels gelijkvloers, deels ongelijkvloers.
[... knip ...]
Blauwkapel was ook de naam voor twee voormalige stopplaatsen. Deze stopplaatsen lagen vlak bij elkaar, beide aan een overweg in de Voordorpsedijk:
Aan de spoorlijn Hilversum - Lunetten. Deze stopplaats Blauwkapel was geopend van 10 juni 1874 tot 1911 en lag tussen de huidige stations Utrecht Overvecht en Hollandsche Rading.
Aan de Centraalspoorweg tussen Utrecht en Zwolle. Deze stopplaats lag tussen de huidige stations Utrecht Overvecht en Bilthoven.
Dat begrijp ik dan niet helemaal, want op het trajectplaatje hier:quote:Op zondag 19 juni 2016 22:18 schreef ..-._---_-.- het volgende:
[..]
Dit is de locatie van 3.0, gevonden op basis van de geolocatie (52.1999, 5.1856) van de somda.nl bron die hierboven werd genoemd:
[ afbeelding ]
Locatie 2,3 is daar 700 meter boven. 3.0 is een logische plaats om hulpdiensten heen te dirigeren omdat daar een weg loopt, jawel: de Maartensdijkseweg waar de paddestoel uit jouw foto staat.
Met 5,5km zit je al in Hollandse Radingquote:Op zondag 19 juni 2016 22:27 schreef Physsic het volgende:
[..]
Dat begrijp ik dan niet helemaal, want op het trajectplaatje hier:
https://nl.m.wikipedia.org/wiki/Spoorlijn_Hilversum_-_Lunetten
Staat 5,5km.
Maar kan een in 1928 gesloten station nu nog voor verwarring zorgen bij de hulpdiensten?quote:Op zondag 19 juni 2016 22:26 schreef ..-._---_-.- het volgende:
[..]
Wellicht nog duidelijker:
[..]
Blauwkapel was dus lang geleden de naam van twee stopplaatsen/stations, maar is tegenwoordig voor wat betreft het spoor alleen nog de naam van een spoorwegknooppunt.
https://nl.wikipedia.org/wiki/Spoorwegknooppunt_Blauwkapel
Daar kon toch ook geen twijfel over bestaan?quote:Op zondag 19 juni 2016 22:30 schreef ..-._---_-.- het volgende:
Mijn oordeel op basis van bovenstaande feiten is dat de genoemde 112-melding prima past bij de aanrijding waar Dascha bij om het leven is gekomen en dat ik er niets verdachts aan kan ontdekken.
Meldingstijdstip en locatie komen overeen met de tijd en plaats van aanrijding waar Dascha bij om het leven is gekomen.
Hier zie je 3.0 op basis van de coordinaten die somda.nl gaf. Klopt exact: de kruising van het spoor met de Maartensdijkseweg in Hilversum.quote:Op zondag 19 juni 2016 22:27 schreef Physsic het volgende:
[..]
Dat begrijp ik dan niet helemaal, want op het trajectplaatje hier:
https://nl.m.wikipedia.org/wiki/Spoorlijn_Hilversum_-_Lunetten
Staat 5,5km.
Kennelijk wel, omdat men de naam "Blauwkapel" in de melding als locatie opvatte en niet als deel van de benaming van een spoortraject. Maar goed, ik denk wel dat dat misverstand nu de wereld uit is.quote:Op zondag 19 juni 2016 22:33 schreef hottentot het volgende:
[..]
Daar kon toch ook geen twijfel over bestaan?
Als ze daar toen ook zo lang over gedaan hebben, klopt dat wel met het late arriveren van de hulpdiensten...quote:Op zondag 19 juni 2016 22:35 schreef ..-._---_-.- het volgende:
[..]
Kennelijk wel, omdat men de naam "Blauwkapel" in de melding als locatie opvatte en niet als deel van de benaming van een spoortraject. Maar goed, ik denk wel dat dat misverstand nu de wereld uit is.
Nieuwe Wetering ligt bij Groenekanquote:Op zondag 19 juni 2016 22:37 schreef bladwijzer het volgende:
Ik bedoel of het verwarring kan hebben gegeven met Blauwkapel HSM want dan zit je op 3.1. in Nieuwe Wetering
http://www.stationsweb.nl/station.asp?station=blauwkapelhsm
Blauwkapel HSM is al in 1910 gesloten, dus dat lijkt me niet. En bovendien denk ik dat je er wel vanuit mag gaan dat hulpdiensten weten hoe meldingen gelezen dienen te worden.quote:Op zondag 19 juni 2016 22:37 schreef bladwijzer het volgende:
Ik bedoel of het verwarring kan hebben gegeven met Blauwkapel HSM want dan zit je op 3.1. in Nieuwe Wetering
http://www.stationsweb.nl/station.asp?station=blauwkapelhsm
neequote:Op zondag 19 juni 2016 22:38 schreef StaceySinger het volgende:
[..]
Nieuwe Wetering ligt bij Groenekan
Ik zie toch echt ook Nieuwe Wetering liggen bij de A27 en de N234quote:Op zondag 19 juni 2016 22:42 schreef bladwijzer het volgende:
[..]
nee
https://www.google.nl/map(...).6158037!2d52.204891
quote:Op zondag 19 juni 2016 22:42 schreef bladwijzer het volgende:
[..]
nee
https://www.google.nl/map(...).6158037!2d52.204891
nog een nieuwe wetering, oke hoe ligt dat tov de plaats aanrijding?quote:Op zondag 19 juni 2016 22:46 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Ik zie toch echt ook Nieuwe Wetering liggen bij de A27 en de N234
Het is maar klein maar er wonen toch echt mensen, Boshuis sr en Boshuis jr.
Het ligt langs de A27 onder Maartensdijk.quote:Op zondag 19 juni 2016 22:51 schreef bladwijzer het volgende:
[..]
nog een nieuwe wetering, oke hoe ligt dat tov de plaats aanrijding?
Nou dat ligt bij de Bilt, dus uit de buurt. Waar het ontgaat me even hoe dat relevant is.quote:Op zondag 19 juni 2016 22:51 schreef bladwijzer het volgende:
[..]
nog een nieuwe wetering, oke hoe ligt dat tov de plaats aanrijding?
vanwege 3.1 Blauwkapel HSM en een mogelijke verwarring hiermeequote:Op zondag 19 juni 2016 22:52 schreef ..-._---_-.- het volgende:
[..]
Nou dat ligt bij de Bilt, dus uit de buurt. Waar het ontgaat me even hoe dat relevant is.
Dat is vanaf Hilversum gezien dichterbij dan plaats van aanrijding.quote:Op zondag 19 juni 2016 22:30 schreef hottentot het volgende:
[..]
Met 5,5km zit je al in Hollandse Rading
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |