Klopt maar volgens het kaartje van Bladwijzer moet dat stuk 095 zijn.quote:Op zondag 19 juni 2016 21:38 schreef ..-._---_-.- het volgende:
[..]
Daar ben ik niet zo zeker van. Blauwkapel is fort maar ook een spoorknooppunt (ook wel afgekort tot bkp). De lijn Hilversum-Lunetten kruist daar de lijn Utrecht-Amersfoort. In de meldingssamenvatting staat:
[..]
Ik weet niet hoe ik dat exact moet lezen, maar het eerste stuk, "Hilversum - Blauwkapel" is een spoortraject, namelijk van station Hilversum tot knooppunt Blauwkapel. Geen idee wat de 2,3 Hilversum is, maar zou het 2,3 kilometer van station Hilversum kunnen zijn? Klopt dat met de plaats van aanrijding?
In de volledige melding wordt ook nog eens expliciet "Adres Hilversum" genoemd. Daarom vermoed ik dat de term Blauwkapel hier alleen wordt gebruikt ter aanduiding van het spoortraject en niet als locatie van de aanrijding. Ik denk dat je niet te snel moet roepen dat deze melding er niets mee te maken heeft.
De melding:
[ afbeelding ]
Das prive en off topic, dus daar ga ik niet op in.quote:Op zondag 19 juni 2016 21:39 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Waarom jij en anderen zich druk maken over die bijzaken.
Het is erg vreemd. Voor buitenstaanders......quote:Op zondag 19 juni 2016 21:42 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Das prive en off topic, dus daar ga ik niet op in.
De melding is die ik zie is "Hilversum-Blauwkapel 2,3 Hilversum" Ik zie nergens een nummer staan. En wat vind je er van dat in de melding "Hilversum" als adres genoemd wordt?quote:Op zondag 19 juni 2016 21:41 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Klopt maar volgens het kaartje van Bladwijzer moet dat stuk 095 zijn.
En had de melding dus 095 2.3 moeten zijn.
Logisch, bij andere ongelukken en aanrijdingen staat vaak een overgang (straatnaam), dat was hier in het bos lastig.quote:Op zondag 19 juni 2016 21:45 schreef ..-._---_-.- het volgende:
[..]
De melding is die ik zie is "Hilversum-Blauwkapel 2,3 Hilversum" Ik zie nergens een nummer staan. En wat vind je er van dat in de melding "Hilversum" als adres genoemd wordt?
Een van die 112-meldingen geeft ook 3.0 aan ipv 2.3quote:Op zondag 19 juni 2016 21:12 schreef bladwijzer het volgende:
[..]
de geocode van blauwkapel staat in de 112 melding van de aanrijding
Het punt is dat er meerdere plekken blauwkapel zijn, zou verwarring hebben kunnen geven
quote:Op zondag 19 juni 2016 21:41 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Klopt maar volgens het kaartje van Bladwijzer moet dat stuk 095 zijn.
En had de melding dus 095 2.3 moeten zijn.
Klopt precies.quote:Originele Melding:
Pr 1 Spoorongeval (trein-persoon) Hilversum - Blauwkapel 2,3 Hilversum 142091 142171 141761 142131
jaquote:Op zondag 19 juni 2016 21:48 schreef Physsic het volgende:
[..]
Een van die 112-meldingen geeft ook 3.0 aan ipv 2.3
Dat er verwarring zou kunnen zijn geweest had ik ook al eens over nagedacht.
Ik denk daarom ook al dat "Hilversum - Blauwkapel" de aanduiding van het traject is (station Hilversum - Knooppunt Blauwkapel) en dat de melding gewoon klopt. Als de echte locatie van die melding fort Blauwkapel is zou er niet als adres "Hilversum" staan.quote:Op zondag 19 juni 2016 21:47 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Logisch, bij andere ongelukken en aanrijdingen staat vaak een overgang (straatnaam), dat was hier in het bos lastig.
Ja wat wil je nou? Ik kan ook Googelen, let op, bij mij staat er 2,3 en niet 3,0quote:Op zondag 19 juni 2016 21:53 schreef StaceySinger het volgende:
[..]
ja
pr 1 hilversum - blauwkapel 3,0 --- en er staat ook een andere tijd bij 05.49
[ afbeelding ]
Maar wat maakt dit uit, dit is een verschil van 700meter, het gaat erom waar ze zich moeten melden, en dat hoeft niet het punt van impact te zijn.quote:Op zondag 19 juni 2016 22:01 schreef bladwijzer het volgende:
De melding voor de politie was op 3.0
http://drimble.nl/112/hil(...)oed-ter-plaatse.html
Hilversum Sportpark 3.0
http://www.somda.nl/spotpunten/Noord-Holland/Hilversum/
Het gaat niet om het aantal kilometers van Hilversum maar om de geocode
https://nl.wikipedia.org/wiki/Geocode_(spoorlijn)
ok volgens mij hebben ze het op twitter ook over 3,0quote:Op zondag 19 juni 2016 21:57 schreef ..-._---_-.- het volgende:
[..]
Ja wat wil je nou? Ik kan ook Googelen, let op, bij mij staat er 2,3 en niet 3,0
[ afbeelding ]
twitter:112online twitterde op zaterdag 28-11-2015 om 06:14:35 pr 1 hilversum - blauwkapel 3,0 hilversum letsel. trein vs persoon: Ongeval met letsel in H... https://t.co/EoTOQvLYLQ #gooienvechtstreek reageer retweet
twitter:cop_spotter twitterde op zaterdag 28-11-2015 om 06:00:05 #alarm P1 Hilversum - Blauwkapel 3,0 Hilversum Letsel. Trein vs persoon - Koninginneweg 4, 1217 KX Hilversum, Netherlands reageer retweet
zou kunnen ja - maar ze is door een trein geraakt die uit Utrecht kwamquote:Op zondag 19 juni 2016 22:02 schreef ..-._---_-.- het volgende:
Als die 2,3 en 3,0 overigens kilometeraanduidingen zijn dan zal het toch wel over dezelfde melding gaan denk ik. Twee aanrijdingen met een persoon in de nacht, op 700 meter van elkaar. Dat zal toch niet. Misschien dat de machinist zich een paar honderd meter heeft vergist of dat de locatie bij de verkeersregeling van de NS niet helemaal goed is afgelezen. Dat zou volgens mij gewoon kunnen. Dan zou de tweede oproep extra inzet kunnen betreffen met een nauwkeurigere plaatsbepaling.
Het gaat dus wel om de kilometers. De bron die je zelf geeft zegt het al: "kilometrering Hvs-Ln 3.0". Of in gewoon Nederlands: tussen Hilversum en Lunetten na 3.0 kilometer.quote:Op zondag 19 juni 2016 22:01 schreef bladwijzer het volgende:
De melding voor de politie was op 3.0
http://drimble.nl/112/hil(...)oed-ter-plaatse.html
Hilversum Sportpark 3.0
http://www.somda.nl/spotpunten/Noord-Holland/Hilversum/
Het gaat niet om het aantal kilometers van Hilversum maar om de geocode
https://nl.wikipedia.org/wiki/Geocode_(spoorlijn)
Ja en dus? Hilversum-Blauwkapel is het spoortraject, niet noodzakelijkerwijs ook de rijrichting van de trein.quote:Op zondag 19 juni 2016 22:05 schreef StaceySinger het volgende:
[..]
zou kunnen ja - maar ze is door een trein geraakt die uit Utrecht kwam
je hebt gelijkquote:Op zondag 19 juni 2016 22:08 schreef ..-._---_-.- het volgende:
[..]
Het gaat dus wel om de kilometers. De bron die je zelf geeft zegt het al: "kilometrering Hvs-Ln 3.0". Of in gewoon Nederlands: tussen Hilversum en Lunetten na 3.0 kilometer.
[ afbeelding ]
bron: http://www.somda.nl/spotpunten/Noord-Holland/Hilversum/
Het is nu wel duidelijk dat de betreffende melding van 112 met als titel "Hilversum - Blauwkapel 2,3 Hilversum" betekent "Op het traject Hilversum - Blauwkapel, op 2,3 kilometer". Dat is dus gezien de locatie van Hilversum sportpark (zie hierboven) een paar honderd meter van Hilversum sportpark. Dat is toch wel heel erg de plek waar Dascha is aangereden.
deze staat bij het begin vd de Maartensdijkseweg in Hilversumquote:Op zondag 19 juni 2016 22:02 schreef ..-._---_-.- het volgende:
Als die 2,3 en 3,0 overigens kilometeraanduidingen zijn dan zal het toch wel over dezelfde melding gaan denk ik. Twee aanrijdingen met een persoon in de nacht, op 700 meter van elkaar. Dat zal toch niet. Misschien dat de machinist zich een paar honderd meter heeft vergist of dat de locatie bij de verkeersregeling van de NS niet helemaal goed is afgelezen. Dat zou volgens mij gewoon kunnen. Dan zou de tweede oproep extra inzet kunnen betreffen met een nauwkeurigere plaatsbepaling.
hahaquote:
Over jou vooral......... Blij dat ik je man niet benquote:
ik heb gemeten vanaf station Hilversum tot aan de spoorwegovergang enquote:Op zondag 19 juni 2016 22:08 schreef ..-._---_-.- het volgende:
[..]
Het gaat dus wel om de kilometers. De bron die je zelf geeft zegt het al: "kilometrering Hvs-Ln 3.0". Of in gewoon Nederlands: tussen Hilversum en Lunetten na 3.0 kilometer.
[ afbeelding ]
bron: http://www.somda.nl/spotpunten/Noord-Holland/Hilversum/
Het is nu wel duidelijk dat de betreffende melding van 112 met als titel "Hilversum - Blauwkapel 2,3 Hilversum" betekent "Op het traject Hilversum - Blauwkapel, op 2,3 kilometer". Dat is dus gezien de locatie van Hilversum sportpark (zie hierboven) een paar honderd meter van Hilversum sportpark. Dat is toch wel heel erg de plek waar Dascha is aangereden.
Dit is de locatie van 3.0, gevonden op basis van de geolocatie (52.1999, 5.1856) van de somda.nl bron die hierboven werd genoemd:quote:Op zondag 19 juni 2016 22:12 schreef StaceySinger het volgende:
[..]
deze staat bij het begin vd de Maartensdijkseweg in Hilversum
[ afbeelding ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |