Veldrijden - seizoen 2015/2016september 2015 16-09-2015 CrossVegas (Wereldbeker)
Wout van Aert 19-09-2015 Wereldbeker cyclocross Montreal (Wereldbeker) 26-09-2015 Soudal GP Neerpelt (Soudal Classics)
Wout van Aert 27-09-2015 Erpe-Mere Steenbergcross (Andere)
Wout van Aertoktober 2015 03-10-2015 Cyclocross Vorselaar (Andere)
Yorben Van Tichelt 04-10-2015 Gieten (Hansgrohe Superprestige)
Wout van Aert 10-10-2015 Berencross Meulebeke (Andere)
Tom Meeusen 10-10-2015 's Hertogenbosch GP van Brabant (Andere) 11-10-2015 Ronse GP Mario De Clercq (Bpost Bank Trofee)
Wout van Aert 15-10-2015 Ardooie kermiscross (Andere)
Tom Meeusen 18-10-2015 Valkenburg Cauberg Cyclocross (Wereldbeker)
Lars van der Haar 20-10-2015 Nacht van Woerden (Andere)
24-10-2015 Polderscross Kruibeke (Andere)
25-10-2015 Zonhoven (Hansgrohe Superprestige)
25-10-2015 41 ste Internationale cyclocross Contern (Lux) (Andere)
31-10-2015 NIEUW Cylocross Boom - Niels Albert CX (Andere)
november 2015 01-11-2015 Oudenaarde Koppenbergcross (Bpost Bank Trofee)
07-11-2015 Europees kampioenschap Huybergen (Europees Kampioenschap)
08-11-2015 Ruddervoorde (Hansgrohe Superprestige)
11-11-2015 Niel Jaarmarktcross (Soudal Classics)
15-11-2015 Asper-Gavere (Hansgrohe Superprestige)
21-11-2015 GP Hasselt (Soudal Classics)
22-11-2015 Koksijde (Wereldbeker)
29-11-2015 Flandriencross Hamme (Bpost Bank Trofee)
december 2015 05-12-2015 Essen Noordvlees Van Gool Cyclocross (Bpost Bank Trofee)
06-12-2015 Overijse Vlaamse Druivencross (Andere)
06-12-2015 BK Amateurs-Masters-Aspiranten in Oosterzele (Belgisch Kampioenschap)
12-12-2015 De Zilvermeercross (Andere)
13-12-2015 Superprestige Spa-Francorchamps (Hansgrohe Superprestige)
19-12-2015 Antwerpen Scheldecross (Bpost Bank Trofee)
20-12-2015 Namen (Wereldbeker)
26-12-2015 Heusden-Zolder (Wereldbeker)
27-12-2015 Diegem (Hansgrohe Superprestige)
29-12-2015 Loenhout Azencross (Bpost Bank Trofee)
30-12-2015 Bredene Versluys Cyclocross (Andere)
januari 2016 01-01-2016 Baal GP Sven Nys (Bpost Bank Trofee)
03-01-2016 Cyclocross Leuven (Soudal Classics)
09-01-2016 BK Lille (Belgisch Kampioenschap)
10-01-2016 Belgisch kampioenschap Lille (Belgisch Kampioenschap)
11-01-2016 Otegem (Andere)
16-01-2016 Zonnebeke Kasteelcross (Andere)
17-01-2016 Wereldbeker Frankrijk (Wereldbeker)
23-01-2016 Internationale cyclocross Rucphen (Andere)
24-01-2016 GP Adrie Van der Poel Hoogerheide (Wereldbeker)
30-01-2016 Wereldkampioenschap Zolder (Wereldkampioenschap)
31-01-2016 WK Zolder (Wereldkampioenschap)
februari 2016 03-02-2016 Maldegem Parkcross (Andere)
06-02-2016 Sint-Niklaas Cyclocross van het Waasland (Bpost Bank Trofee)
07-02-2016 Hoogstraten Aardbeiencross (Hansgrohe Superprestige)
13-02-2016 Middelkerke Noordzee Cross (Hansgrohe Superprestige)
14-02-2016 Internationale cyclocross Heerlen (Andere)
14-02-2016 Eeklo GP Stad Eeklo (Andere)
20-02-2016 Malheur Kleicross Lebbeke (Andere)
21-02-2016 Oostmalle Sluitingsprijs (Andere)
24-02-2016 Waregem Cyclocross Masters (Soudal Classics)
Welke wedstrijd is waar te zien:
http://veldritkalender.be[ Bericht 38% gewijzigd door TargaFlorio op 19-10-2015 15:33:34 ]