Vanavond is het zover, om 21.00 uur op Nederland 1 (en 20.30 uur de pre-show), de registratie van de grote finale van de 59e editie van het Eurovisie Songfestival 2014 vanuit Kopenhagen, Denemarken! Verzamel hier, praat hier mee en houd het gezellig
ZATERDAG 10 MEI
14:40 uur op Ned 1: 'Songfestival Top 25' (Hoogtepunten)
15:17 uur op NPOBest: 'Songfestival Top 25' (Gehele lijst)
15:20 uur op Ned 1: 'Herhaling 1e halve finale'
20.30 uur op Ned 1: 'Op weg naar het Songfestival'
21.00 uur op Ned 1: 'Finale Eurovisie Songfestival'Commentaar: Cornald Maas en Jan Smit.
Volgorde optredens:01. Oekrane: Mariya Yaremchuk – Tick-Tock
02. Wit-Rusland: Teo – Cheesecake
03. Azerbeidzjan: Dilara Kazimova – Start A Fire
04. IJsland: Pollapnk – No Prejudice
05. Noorwegen: Carl Espen – Silent Storm
06. Roemeni: Paula Seling & Ovi – Miracle
07. Armeni: Aram MP3 – Not Alone
08. Montenegro: Sergej Cetkovic – Moj Svijet
09. Polen: Donatan & Cleo – My Slowanie
10. Griekenland: Freaky Fortune feat. Riskykidd – Rise Up
11. Oostenrijk: Conchita Wurst – Rise Like A Phoenix
12. Duitsland: Elaiza – Is It Right?
13. Zweden: Sanna Nielsen – Undo
14. Frankrijk: TwinTwin – Moustache
15. Rusland: Tolmachevy Sisters – Shine
16. Itali: Emma – La mia citt
17. Sloveni: Tinkara Kovac – Spet (Round And Round)
18. Finland: Softengine – Something Better
19. Spanje: Ruth Lorenzo – Dancing in the rain
20. Zwitserland: SeBAlter – Hunter Of Stars
21. Hongarije: Andras Kallay Saunders – Running
22. Malta: Firelight – Coming Home
23. Denemarken: Basim – Cliche Love Song
24. Nederland: The Common Linnets – Calm After The Storm 25. San Marino: Valentina Monetta – Maybe
26. Verenigd Koninkrijk: Molly – Children of the Universe
Volgorde punten geven:01. Azerbeidzjan: (Sabina Babayeva)
02. Griekenland: (Andrianna Maggania)
03. Polen : (Pauliana Chylewska)
04. Albani: (Andri Xhahu)
05. San Marino: ( Michele Perniola)
06. Denemarken: (Sofie Lassen-Kahlke)
07. Montenegro: (Tijana Miskovic)
08. Roemeni: (Sonia Argint Ionescu)
09. Rusland: (Alsou)
10. Nederland: (Tim Douwsma) 11. Malta: (Valentina Rossi)
12. Frankrijk: (Elodie Suigo)
13. Verenigd Koninkrijk (Scott Mills)
14. Letland: (Ralfs Eilands)
15. Armeni: (Anna Avanesyan)
16. IJsland: (Benedikt Valsson)
17. VJR Macedoni (Marko Mark)
18. Zweden: (Alcazar)
19. Wit-Rusland: (Alyona Lanskaya)
20. Duitsland: (Helene Fischer)
21. Isral: (Ofer Nachshon)
22. Portugal: (Joana Teles)
23. Norwegen: (Margrethe Red)
24. Estland: (Lauri Pihlap)
25. Hongarije: (va Novodomszky)
26. Moldavi: (Olivia Furtuna)
27. Ierland: (Nicky Byrne)
28. Finland: (Redrama)
29. Litouwen: (Ignas Krupavičius)
30. Oostenrijk: (Kati Bellowitsch)
31. Spanje: (Carolina Casado)
32. Belgi: (Angelique Vlieghe)
33. Itali: (Linus)
34. Oekrane: (Zlata Ognevich)
35. Zwitserland: (Kurt Aeschbacher)
36. Georgi: (Nodi Tatishvili and Sophi Gelovani)
37. Sloveni: (Ula Furlan)
Fijne avond!
quote:
[ Bericht 5% gewijzigd door Peter op 10-05-2014 19:50:30 ]