1 | [url=hier de link]hier het adres [/url] |
1 | [img]hier de URL[/img] |
Kijk das handig toepassen van je kennis .quote:Op woensdag 21 november 2012 18:50 schreef densmee het volgende:
[..]
gevonden, wouwse plantage.
https://maps.google.nl/?l(...)cbp=12,87.09,,0,3.44
toch op de hogere brabantse zandgronden wat ik al vermoede, te zien aan de haagbeuken, platanen, lindes en een enorme katholieke kerk.
Omdat als je 'nieuw topic' doet hij dit automatisch aanpast, dit wist TS waarschijnlijk nietquote:Op woensdag 21 november 2012 23:42 schreef Rockfire het volgende:
Waarom is het topicnummer in de TT van 24 naar 26 gegaan? Is #25 een ongeluksgetal?
Dat, ja. Waarschijnlijk heeft TS het al automatisch aangepaste topicnummer nogmaals handmatig aangepast. Geen probleem: komt wel vaker voor.quote:Op vrijdag 23 november 2012 23:42 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
Omdat als je 'nieuw topic' doet hij dit automatisch aanpast, dit wist TS waarschijnlijk niet
Yep.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Yep. Erg vlot, je kent 't daar?quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zaterdag 24 november 2012 17:21 schreef densmee het volgende:
wederom herkent aan het landschap, enkele jonge bossen alles recht, populieren langs de weg, dus eerste gedachte flevoland, spoorlijn gevolgd door flevoland tot hij langs een provinciale weg loopt
https://maps.google.nl/?l(...)p=12,256.57,,0,-3.23
Ik had vanmiddag nog heel even snel gekeken naar deze opgave. Blijkt nu dat ik er 3 kilometer vandaan woonquote:Op zaterdag 24 november 2012 15:40 schreef Nico_S. het volgende:
Enschede.
http://maps.google.nl/map(...)YA&cbp=12,86.64,,0,0
ik zou deze eerder van Bart verwachtenquote:
Deze in Uppel is al een keertje geweestquote:
Daar doe ik weleens boodschappen .quote:
quote:Op zaterdag 24 november 2012 21:15 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
[..]
ik zou deze eerder van Bart verwachten
Yep.quote:
Lijkt me één of andere pannenkoekentent o.i.d.quote:Op maandag 26 november 2012 19:24 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
is dat een heel bekend gebouw? Anders mis ik de hint volledig
Ik zie er ook niet echt iets inquote:Op maandag 26 november 2012 19:24 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
is dat een heel bekend gebouw? Anders mis ik de hint volledig
Hint? Welke hint?quote:Op maandag 26 november 2012 19:24 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
is dat een heel bekend gebouw? Anders mis ik de hint volledig
Het is beslist géén kanaal.quote:
Yep. Begraafplaats Moscowa.quote:
grotendeels meanderend dan toch, door de damwanden is het in elk geval al niet meer natuurlijk meanderendquote:Op dinsdag 27 november 2012 20:00 schreef r_one het volgende:
Het is de enige beek in Nederland die zijn oorspronkelijke meanderende loop behouden heeft. Het gebouw op de foto is gewoon een horecagelegenheid (tevens trouwlocatie).
Die gedachte had ik ook .quote:Op dinsdag 27 november 2012 21:29 schreef densmee het volgende:
[..]
grotendeels meanderend dan toch, door de damwanden is het in elk geval al niet meer natuurlijk meanderend
Shit, dit is de tweede afbeelding in deze reeks die ik alweer maanden volg die ik weetquote:
quote:
een plek waar je zo min mogelijk moet komenquote:
quote:Op dinsdag 4 december 2012 13:33 schreef Nico_S. het volgende:
Schoonhoven.
http://maps.google.nl/map(...)A&cbp=12,246.05,,0,0
Yep.quote:Op dinsdag 4 december 2012 16:39 schreef bork het volgende:
enkel spoor, geen waslijn, station, spoor loopt zuid-noord -> Spoorstraat, Daarlerveen, Overijssel
Dat helpt want dat betekent dat ze gewerkt hebben aan dat betreffende stuk spoor en dat klopt.quote:
Yep.quote:
wowquote:Op donderdag 6 december 2012 14:05 schreef Nico_S. het volgende:
Niet te geloven. Er is dus daadwerkelijk iemand die álle grenspalen op een website heeft gezet: www.grenspalen.nl
Yep.quote:Op vrijdag 7 december 2012 14:58 schreef JDude het volgende:
Buorren, Terherne
Nooit genoemd in de Kameleon-boeken omdat die zich afspelen in het fictieve dorp Lenten. Pas later is Terherne het "echte Kameleondorp" geworden.
Yep.quote:
Rap.quote:
Ik mis nog een puntje voor Haarzuilens, hier gecorrigeerd:quote:Op zaterdag 8 december 2012 10:10 schreef Bart het volgende:
[..]
Rap.
Stand:
bork 269
Rockfire 129
JDude 123
chufi 96
Its-Jojo-4you 82
Nico_S. 78
Pikhoofd 62
Habushun 61
redunzl 53
FrankRicard 46
remcoP 45
FFrankie 39
tdrone 38
Balisto 35
Maizena 29
Neroje 27
piotr_h 26
Bart 26
_dirkjan_ 23
densmee 21
rubbereend 18
Bundesrepublik 17
-J-D- 15
Temlin 15
tralalala 15
Je-zus 13
JufMariska 12
JusT_M 11
Tabloid 11
r_one 11
thettes 10
TradeMarkie 7
toontjuh 6
Mascleta 6
HilarityEnsues 6
Meike26 5
godigita 5
De_Melkboer 5
0033 5
exaCtly 5
enano 3
Dikkers 3
-Paul- 3
Takata 3
trigt013 2
Pleasureman_Gunther 2
junkiexp 2
GiGaGrunn 2
maikel112 2
vollebollegijs 2
Franknfurter 2
.Neovo. 2
Kapt-Ruigbaard 2
djkoelkast 1
_The_General_ 1
Sporttv 1
ErikN 1
Ramon01 1
NtheGreat 1
Yeux 1
Cassius 1
BramB96 1
Krankjorum 1
maikel112 1
dadabeans 1
Dagoduck 1
vond um wel toepasselijk voor vandaagquote:
Klopt, je ziet 2 provincies op deze foto.quote:Op maandag 10 december 2012 06:50 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
ik weet vrij zeker dat we vlak bij een brug zijn.
Yep.quote:
quote:Op woensdag 12 december 2012 19:40 schreef Pikhoofd het volgende:
4 Missionarisstraat, Tilburg
Café D'n Egelantier
quote:
juistquote:
kut net zitten zoeken, terwijl ik vorige week nog over die weg gereden hebquote:Op zondag 23 december 2012 21:56 schreef Nico_S. het volgende:
Weert.
http://maps.google.nl/?ll(...)eg&cbp=12,67.59,,0,0
Yep.quote:
Dan maak je me toch nieuwsgierig. Ik kan er nog niet veel mee.quote:Op woensdag 26 december 2012 17:00 schreef r_one het volgende:
Ik had gedacht dat Nico_S 'm toch wel snel zou weten
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Stand:quote:
mijn nieuwe woonplaats (en wijk)quote:Op maandag 31 december 2012 11:35 schreef Bundesrepublik het volgende:
Hebbes
https://maps.google.nl/ma(...)rViIwfVAs_jCERsHP5bw
quote:Op woensdag 9 januari 2013 09:25 schreef Bart het volgende:
Bundesrepubliek heeft een ban en kan dus voorlopig geen hints geven.
ditquote:
Nieuws lezen . Maar deels wel beroepsdeformatie ja .quote:
quote:
quote:Op woensdag 9 januari 2013 09:59 schreef Bart het volgende:
https://maps.google.nl/ma(...)bp=12,251.69,,0,5.54
Menkostraat dan
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.It's always around me, all this noise
But not nearly as loud as the voice saying
"Let it happen, let it happen (It's gonna feel so good)
Just let it happen, let it happen"
Vooral nieuws lezen inderdaad Als hij niet snel genoeg zou zijn gevonden had ik daar ook wel naar verwezenquote:Op woensdag 9 januari 2013 09:59 schreef Bart het volgende:
[..]
Nieuws lezen . Maar deels wel beroepsdeformatie ja .
Stand:quote:
quote:Op vrijdag 11 januari 2013 21:43 schreef bork het volgende:
Eygelshoven
with a little help from my friends
Ik heb er over nagedacht en ik kwam tot d conclusie dat ik het ook niet snap, ik heb gelijk daar in de buurt gezocht i.v.m. het hoogteverschil. Streetview laat stations later of soms niet zien bij een bepaalde zoomafstand en dat heeft me genekt, maar geen excuus, ik heb wel een leuke hierdoor gevonden, met waslijn!quote:Op vrijdag 11 januari 2013 21:52 schreef remcoP het volgende:
[..]
Had niet verwacht dat die hulp nodig was.
Dat is bij mij waarschijnlijk ook het probleem geweestquote:Op vrijdag 11 januari 2013 23:11 schreef bork het volgende:
[..]
Ik heb er over nagedacht en ik kwam tot d conclusie dat ik het ook niet snap, ik heb gelijk daar in de buurt gezocht i.v.m. het hoogteverschil. Streetview laat stations later of soms niet zien bij een bepaalde zoomafstand en dat heeft me genekt, maar geen excuus, ik heb wel een leuke hierdoor gevonden, met waslijn!
quote:
Helemaal goed, hoe heb je die gevonden?quote:
quote:
Door het Twents / Achterhoeks coulissenlandschap en kompas. Toen de spoorlijn van Hengelo zuidwaarts gevolgdquote:Op woensdag 16 januari 2013 08:48 schreef bork het volgende:
[..]
Helemaal goed, hoe heb je die gevonden?
Yep.quote:Op woensdag 16 januari 2013 22:39 schreef Rockfire het volgende:
Verbindingsweg, Bedum (zit mobiel, dus geen link en morgen pas een nieuwe opgave)
quote:
nee, het belangrijkste element ontbreekt in jouw plaatje.quote:Op vrijdag 18 januari 2013 16:46 schreef Rockfire het volgende:
[..]
Tijd Beetje te druk om te zoeken.
Ik dacht even dat het hier was, maar helaas
De bovengrondse kabels?quote:Op vrijdag 18 januari 2013 16:52 schreef bork het volgende:
[..]
nee, het belangrijkste element ontbreekt in jouw plaatje.
Dat is de sleutel!quote:
quote:Op dinsdag 22 januari 2013 12:37 schreef thettes het volgende:
http://goo.gl/maps/2bnKM
Academiestraat Harderwijk
quote:Op dinsdag 22 januari 2013 21:19 schreef xyz123 het volgende:
Leuk topic, hier mijn eerste antwoord:
https://maps.google.nl/ma(...)bp=12,103.09,,0,0.83
Op wikipedia alle sluizen bekeken...
die is sowieso al een paar keer geweest volgens mij toen ik hem ooit deed bleek hij ook al dubbel te zijn maarja dat is niet gek na al die jaren. En ook niet zo ergquote:
Yep. Welkom en veel plezier!quote:Op dinsdag 22 januari 2013 21:19 schreef xyz123 het volgende:
Leuk topic, hier mijn eerste antwoord:
https://maps.google.nl/ma(...)bp=12,103.09,,0,0.83
Gevonden door simpelweg op wikipedia alle sluizen in Nederland te bekijken...
Yep, snel!quote:
bekend gebied, paar keer gefietst en geredenquote:
quote:
quote:
klopt, en ik rij er wel eens langsquote:Op woensdag 23 januari 2013 19:17 schreef JDude het volgende:
[..]
Toch te zeldzaam, zo'n brede middenberm.
Hoe wist je (of vermoedde je) dat het Oost-Nederland was als ik vragen mag?quote:Op woensdag 23 januari 2013 16:23 schreef JDude het volgende:
Een bedrijventerrein, vermoedelijk in Oost-NL, onder een 150 kV-lijn. Niet onmogelijk, maar ik ben er nog niet.
Jep, was redelijk willekeurig gekozen door mij, heb er weleens staan tanken. Vroeg me later af of Salland Olie te lezen was, ja dus. Ze hebben trouwens een best gave website, past wel in dit topic: http://sallandolie.nl/quote:Op woensdag 23 januari 2013 17:02 schreef U het volgende:
Met de zoekwoorden Texaco, Salland Olie en bedrijventerrein kwam ik al snel op de Kleefstraat in Zwolle terecht:
http://goo.gl/maps/pvzmK
De A6 en de A2 hebben ook zulke brede stukken middenberm op stukjes. De A50 iets minder breed.quote:Op woensdag 23 januari 2013 19:17 schreef JDude het volgende:
[..]
Toch te zeldzaam, zo'n brede middenberm.
Nou, ik dacht dat Salland Olie wat meer op het oosten georienteerd was. Maar op hun website zag ik al dat ze in bijna heel NL zitten.quote:Op donderdag 24 januari 2013 00:06 schreef xyz123 het volgende:
Hoe wist je (of vermoedde je) dat het Oost-Nederland was als ik vragen mag?
oja dat stuk heb je ook nogquote:Op donderdag 24 januari 2013 06:55 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
A50 tussen Kabeljauw en afslag Renkum is een stuk breder
quote:Op dinsdag 22 januari 2013 12:18 schreef Rockfire het volgende:
Overigens nadert het einde van mijn lijstje nu wel heel snel... Daarom een extra motivatie om hem te raden: Degene die raad wat mijn lijstje is voordat ik het einde van mijn lijstje heb bereikt krijgt van mij een FOK!basic abonnement van 28 dagen
Jawel.quote:
quote:Op dinsdag 29 januari 2013 16:37 schreef Nico_S. het volgende:
Rutten.
http://maps.google.nl/map(...)A&cbp=12,240.74,,0,0
Totdat Jojo daar een eind aan maakt...quote:Op dinsdag 29 januari 2013 16:58 schreef Rockfire het volgende:
Oh en gefeliciteerd, je hebt de top 5 bereikt
of jij mij eruit schoptquote:Op woensdag 30 januari 2013 15:46 schreef Nico_S. het volgende:
[..]
Totdat Jojo daar een eind aan maakt...
Yep.quote:
Yep. Duurde langer dan ik had verwacht.quote:
quote:Op dinsdag 22 januari 2013 12:18 schreef Rockfire het volgende:
Overigens nadert het einde van mijn lijstje nu wel heel snel... Daarom een extra motivatie om hem te raden: Degene die raad wat mijn lijstje is voordat ik het einde van mijn lijstje heb bereikt krijgt van mij een FOK!basic abonnement van 28 dagen
Pieterpad?quote:Op zaterdag 2 februari 2013 22:25 schreef Rockfire het volgende:
Nr 46:
[ afbeelding ]
Dit is de laatste van mijn lijstje, dus ik fiets mijn beloning voor het raden van mijn rijtje er nog maar een keer door:
[..]
Nee hoezo? Ik volg het hier niet meer zo actief ...quote:Op zaterdag 2 februari 2013 23:08 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
Hoogezand
was het bewust een weggevertje
naam van het hotelquote:Op zaterdag 2 februari 2013 23:19 schreef chufi het volgende:
[..]
Nee hoezo? Ik volg het hier niet meer zo actief ...
Mn ogen worden slechter blijkbaarquote:Op zaterdag 2 februari 2013 23:24 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
sterker nog, eigenlijk wel zonder vergroting
Doe mij er ook ff een puntje bij ...quote:Op zaterdag 2 februari 2013 23:21 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
[..]
naam van het hotel
en de Lier is ook goed
oeps, donequote:
Yep.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |