Zijn er mensen met chronische bijholteontsteking hier ?
Ik zelf heb hier al jaren last van (lees : meer dan 10 jaar) en sta nu vannochtend weer op met een behoorlijke dosis hoofdpijn.
In het verleden heb ik een operatie aan mijn neusschotje gehad omdat dit ervoor zou zorgen dat mijn luchtwegen open blijven, helaas zonder resultaat.
Daarnaast heb ik een aantal jaren af en toe een kuur doxycycline gekregen om de ontsteking aan te pakken.
De afgelopen jaren bel in geen eens de huisarts meer, want het is allemaal tijdelijk en bied geen permanente oplossing.
Ik hoor en lees geregeld over operaties waarbij je neus-slijmvlies wordt verkleind of gaten richting de holtes worden vergroot, echter heb ik nog niet van iets gehoord waarbij men permanent van de klachten af is. (zie onderstaande url's)
Een van de berichten die ik in de onderstaande url las was dat iemand tot 6x toe een operatie heeft ondergaan en er nog niet vanaf is.
Deze weg wil ik liever niet volgen, als het nodig is en een hoog slagingspercentage heeft wil ik er wel voor onder het mes, maar niet als probeerseltje om te kijken of het helpt.
kent iemand deze situatie en heeft iemand een geslaagde operatie ondergaan of medicijnen/neusspray's gekregen die heel goed helpen ?
Ik ben zeer benieuwd naar jullie verhalen en hoop op iets dat deze aandoening wat draaglijker maakt.
http://www.candida-fibrom(...)617eb4dda22afe565215http://www.dokter.nl/inde(...)holteontsteking.html