Zo heel af en toe maak ik wel eens mee dat ik in conflict raak met iemand over een bepaald onderwerp. Dan probeer ik gewoon rustig mijn standpunten naar voren te brengen, om zodoende te beredeneren hoe ik tot mijn conclusie ben gekomen..
Ik kom hier niet vertellen dat ik altijd in elke discussie het gelijk aan mijn kant krijg of probeer te krijgen, maar wat ik soms wel merk is dat mensen te kinderachtig zijn om toe te geven..
Dan gaan ze dingen zeggen als:
- Nou hier heb ik geen tijd voor hoor, (terwijl ze een minuut geleden nog vol overgave stonden te redeneren)
- Ik vind dit heel erg kinderachtig eigenlijk..
- Het boeit me eigenlijk helemaal niet.
Opvallend is dat dit soort uitspraken altijd komen als duidelijk wordt dat ze eigenlijk gewoon ongelijk hebben. Dan niet gewoon zeggen van : Ohja, nu je het zegt klopt jouw mening misschien wel, nee : Opeens is het kinderachtig/niet boeiend of kost het teveel tijd
Nou later