quote:
Op vrijdag 18 mei 2012 17:53 schreef Michhas het volgende:[..]
Ja had ik al gelezen.
Als ik het goed begrijp zou het dus zo moeten werken:
Als je geen headset op hebt (welke dan ook, al is het die goedkope microsoftmicrofoon) en je zit in een party, gaat het gamegeluid zachter als iemand in je party praat. Dit gebeurd gewoon via de speakers van je tv.
Op die manier werkt het ook in een headset? Dat je gamegeluid zachter gaat als iemand in je party praat?
Want dat heb ik nu dus. Ik kan nu alleen het chatgeluid aanpassen via de xbox, niet via de headset zelf.
Hmm geluid van de game gaat alleen zachter als je dat instelt op de xbox zelf. Standaard staan ze beide op 10 en veranderd er dus niks
Alleen bij mij heb ik een kabel van headset naar controller lopen, die volume kan fixen van party chat of voice chat in game.
En headset zelf heeft regelaar voor game volume, alleen als je die vol open gooit, gaat ook meteen chat geluid harder

Weet niet waar je hebt gekocht ofzo, maar anders moet je toch terug gaan als het niet helemaal werkt.
Had trouwens van Steelseries wel verwacht dat het top was
Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe
Don’t take my kindness for weakness and then expect me to treat you the same