donderdag 17 mei 2012 @ 18:38:01 #26
342435 Life2.0
One less car
pi_111673769
registreer om deze reclame te verbergen
Jezus sommigen kunnen het ook overdrijven zeg
..heet stiekem micha kat
pi_111674113
quote:
0s.gif Op donderdag 17 mei 2012 17:08 schreef Kumerian het volgende:

[..]

De eerste selectie gaat helemaal niet op inhoud. De eerste selectie is 100% op presentatie. Nou is presentatie in principe ook inhoud. Ik werk in de IT en neem mensen aan die iets met IT moeten gaan doen. Als die niet snappen hoe om te gaan met EMail of standaarden dan is dit onderdeel van de presentatie dus ook al inhoud.

Als ik 150 sollicitatie brieven krijg dan gaat de eerste schifting op presentatie. De eerste selectie gaat dus over de inhoud van de EMail en het formaat van het bijgeplakte bestand. De tweede selectie gaat op taalgebruik, zinsbouw en spelling: Nogsteeds presentatie dus. Pas daarna gaat het over de inhoud.

Daar hoef ik mij ook helemaal niet voor te schamen. Dat is namelijk altijd al zo geweest. Een sollicitatie per fax werd nooit zo serieus genomen als één per post. Een sollicitatie is altijd al op taalgebruik, zinsbouw en spelling beoordeeld.

[..]

In PDF kun je notities net zo makkelijk mee printen. Daarnaast is het bestandsformaat van een PDF te beïnvloeden met keuzes en de standaard is kleiner dan een .DOC. Daarnaast is een .DOC bestand:
- mogelijk besmet met mallware
- niet backward compatible
- niet standaard en dus niet door iedereen te lezen zonder geld uit te geven
Nogmaals; Probeer het niet in de IT. Op z'n minst verlaagd het je kansen.
Een sollicitatie per fax :') Je hebt de gouden tijden nog meegemaakt of niet?
  donderdag 17 mei 2012 @ 18:48:56 #28
220678 Mallet
The hammer not the anvil
pi_111674163
quote:
0s.gif Op donderdag 17 mei 2012 18:47 schreef Bananenbar het volgende:

[..]

Een sollicitatie per fax :') Je hebt de gouden tijden nog meegemaakt of niet?
En ik word uitgemaakt voor fossiel n.a.v. mijn reactie, ironisch of niet :P
pi_111674341
registreer om deze reclame te verbergen
quote:
0s.gif Op donderdag 17 mei 2012 18:48 schreef Mallet het volgende:

[..]

En ik word uitgemaakt voor fossiel n.a.v. mijn reactie, ironisch of niet :P
http://www.carrieretijger(...)licitatie-via-e-mail

quote:
Je maakt een bestand of twee bestanden, liefst in Word, met daarin je sollicitatiebrief en cv. Deze voeg je als attachment bij een e-mail. Deze e-mail bevat een begeleidende tekst voor je brief en cv.
maar

quote:
0s.gif Op donderdag 17 mei 2012 10:54 schreef Kumerian het volgende:

[..]

Fossiel... :P

Even serieus.

We hebben het hier over EMail. Een nieuw medium. Dat moet je anders behandelen dan papier.

Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')