quote: Op woensdag 2 mei 2012 23:36 schreef GroenerDanGras het volgende:Dat je uberhaupt dit schorriemorrie gaat verdedigen.
quote: Op woensdag 2 mei 2012 23:37 schreef golfer het volgende:Geen Maurice dus?Ok, dan kijk ik niet verder.TT aanpassen maar!
quote: Op woensdag 2 mei 2012 23:38 schreef GroenerDanGras het volgende:Ik vind het de omgekeerde wereld.. je knalt iemand overhoop maar dan nog deze discussie. Ophangen aan de hoogste boom dit tuig.
quote: Op woensdag 2 mei 2012 23:40 schreef alors het volgende:[..]Hij zit gewoon aan tafel met zijn vleeskop hoor.
quote: Op woensdag 2 mei 2012 23:39 schreef vincerusso het volgende:[..]nee in het openbaar martelen
quote: Op woensdag 2 mei 2012 23:38 schreef Van_Poppel het volgende:Zit ook aan tafel hoor.
quote: Op woensdag 2 mei 2012 23:40 schreef alors het volgende:[..]dit zijn de ware beschaafden
quote: Op woensdag 2 mei 2012 23:41 schreef TheVulture het volgende:Wat een pipo die Plasman, in een geval waarbij het overduidelijk is wie de daders zijn toch de daders beschermen. Wat zijn advocaten toch gewetenloze wezens soms
quote: Op woensdag 2 mei 2012 23:41 schreef golfer het volgende:[..]Ik zap er net naartoe en heb hem nog niet gezien?Maar goed, ik kijk morgen wel naar het verhaal van hem over z'n moeder en het kamp van ook mijn moeder.Past eigenlijk helemaal niet op een avond als vandaag.
quote: Op woensdag 2 mei 2012 23:42 schreef Specularium het volgende:[..]Natuurlijk, Maurice en zijn familie hadden terecht gedoucht moeten worden.Of bedoel je dat niet?
quote: Op woensdag 2 mei 2012 23:42 schreef alors het volgende:[..]Advocaten kunnen er gewoon met afstand en zonder emotie naar kijken. En dat is soms wel zo verstandig. Ik ben het er ook niet per se mee eens, maar het is wel goed dat er een discussie over is.
quote: Op woensdag 2 mei 2012 23:42 schreef Specularium het volgende:Natuurlijk, Maurice en zijn familie hadden terecht gedoucht moeten worden.Of bedoel je dat niet?
quote: Op woensdag 2 mei 2012 23:44 schreef jakees het volgende:Is er ook maar iemand hier die Plasman gelijk geeft. Ik ven vrij links maar wat die man loopt de bazelen. Ongelooflijk.
quote: Op woensdag 2 mei 2012 23:44 schreef golfer het volgende:[..]Je hebt echt geen idee, he?
quote: Op woensdag 2 mei 2012 23:45 schreef Greenpeas het volgende:[..]Het enige waar ik hem dan "gelijk" in geef, is het feit dat heel dat openbaar maken van privacy gegevens niet wettelijk geregeld is. Als dat wel zo zou zijn, zou die Plasman geen poot meer hebben op te staan.