quote:
Op zaterdag 28 april 2012 14:22 schreef Yi-Long het volgende:[..]
Geen idee, schijnt een speciale anti-glare coating ofzo te zijn. Je hoort veel mensen erover mopperen wannee rhet over IPS screens gaat.
Klopt. Best irritant. De goedkopere eIPS-panelen hebben dat eigenlijk structureel. Het is gewoon iets dat je moet accepteren voor (iets) betere kleuren en de veel betere inkijkhoek. Als je dicht op het scherm kijkt zie je het, en wanneer je van de zijkant kijkt zie je een zilverkleurige waas. Ook in het donker. Maar in deze prijsklasse kun je het amper beter doen dan een 2412. Wat alleen wel jammer is, is dat de zwartweergave erg tegenvalt. Dat was bij de vorige generatie sowieso beter. Ook had ik minder het idee dat die coating opviel. Maar daar heb ik minder lang achter gezeten. Het hoekige design was sowieso veel mooier. Maar goed, kwa stroomverbruik deden ze het weer wat minder.
Overigens heeft de 2412 geen HDMI. IPS, 24" soortgelijke prijs, mèt HDMI, dan zou je moeten kijken naar de Lenovo LT2452p.
Als je overigens een toegewijde gamer bent, zou ik sowieso naar iets anders kijken. De BenQ XL2410T (heeft 120Hz) is waarschijnlijk de beste gamemonitor van dit formaat. In een lager segment (als je dat geld niet wil betalen voor een niet-IPS monitor) zou je kunnen kijken naar de Monitor - Iiyama ProLite E2473HDS-B1. Als gamer wil je geen IPS, vanwege de reactietijd.
Overigens heb je ook de Iiyama ProLite G2773HS. Geen IPS, maar wel (S-)PVA wat ook beter is dan TN, en 27" en HDMI. Voor gamen nog slechter dan IPS, dus daarvoor geen aanrader.
[ Bericht 2% gewijzigd door Xaobotnik op 28-04-2012 16:07:25 ]