quote:
Op dinsdag 24 april 2012 10:38 schreef MrBadGuy het volgende:[..]
Verdonk is iig weg, daarnaast verwacht ik dat D66 zich wel redelijk kan vinden in de economische hervormingen van VVD en CDA
De 'hervormingen' waar dit VVD-CDA kabinet mee aankwam? Lijkt me vrij sterk, als het er op aankomt zijn die partijen doodsbang voor de toorn van de babyboomers en zullen ze weinig doen wat die groep schaadt, zeker als D66 de kleinste in de constructie is (zag je ook al bij Paars2 toen D66 eigenlijk niet meer nodig was en gelijk de ambitie bij VVD en PvdA verdween).
quote:
en dat ze daar nog wel wat aan toe te voegen hebben. Andere partijen, zoals de PvdA, SP en GL, zijn alleen maar gefocust op extra nivellering
en nemen het verder ook niet zo nauw met de 3%-grens.
Net als de VVD in de praktijk

?
Ofwel dit is toch een tikkie geleuter naar mijn idee.
quote:
[q] Daarom denk ik dat D66 in dit geval maar bij CDA en VVD kan bereiken dan bij de andere partijen, zeker nu het CDA en de VVD niet meer afhankelijk zijn van de PVV en de SGP.
In een kabinet zonder PVV zal de VVD zich als stoer en stevig willen profileren en weer een Verdonk-achtige op gaan zoeken. Overigens zou een dergelijke constructie in de eerste kamer nog wel een probleem hebben.