quote:
Op zaterdag 10 maart 2012 22:37 schreef benzin het volgende:[..]
Waarom niet?
[..]
Dat genieten is niet echt mijn ding. Ik vraag me soms af of ik dat wel zal leren ooit. Maar ik vraag me bovenal af of ik ooit gelukkig zal zijn

Omdat jij de wereld niet beter kan maken, jij kan alleen jouw interpretatie van de wereld veranderen.
Ik heb ook gedacht dat de wereld heel slecht was, mensen alleen maar foute bedoelingen hadden en alles was alleen maar fout.
En de wereld is nu niet veranderd, maar ik wel. En ik zie dingen nu niet meer als fout of slecht. De wereld is niet slecht. Ik heb het enorm naar mijn zin, probeer veel, sommige dingen zou ik niet nog eens doen, sommige dingen juist wel. Maar ik heb nergens spijt van, want ik doe niets wat slecht is. Overal het positieve van inzien en de wereld word een stuk mooier.
- Vote Myraela for president! - Tietietietietie Dora! Zwieber niet stelen! - Oh, I'm a Yummy, Chummy, Funny, Lucky Gummy Bear. -