goedemorgen!!! Nou, heb echt een paar dagen niet gelezen, maar dan ben je wel even bezig om weer alles te lezen en te bekijken.... Wat zijn er weer leuke dingen gemaakt!!!
@kwiwi, schattig konijntje!!!
@oceanonix. wat een gave deken zeg......... die felle kleuren met zwart!!!
@ LittleQ, wat leuk die flower pot. die heb ik ook op mijn lijstje gezet, waar al zo veel op staat... haha. Hoever ben je?
@ Dottey. leuk hoor dat mutsje...
@ mevr poes. Goed dat je kan haken. Leuk is het he? Gisteren is een vriendin bij mij geweest om te leren haken. Zij kon het ook helemaal niet, dus eerst oefenen met de lossen, uiteindelijk oefenen met vasten maken en daar een paar rijen van haken. Nu is ze begonnen met ene makkelijk patroon. Denk dat ze vandaag nog wel langs komt, want ze zou niet verder gaan dan alleen de toeren met vasten. Dan kan ik daarna weer uitleggen hoe je moet minderen. Wel heel leuk hoor, iemand anders enthousiast maken. Ben benieuwd of ze het vol blijft houden.
@lyssa.. Gaaf, die lichtgevende haaknaald.
Ik ben nu aan het wachten op mijn veiligheidsoogjes, heb mijn stapelslak bijna af, moet alleen het hoofd nog, die heb ik gehaakt, maar kan ik nog niet opvullen en afmaken, omdat ik de oogjes niet heb. Heb via internet nu garen besteld, ben benieuwd of het wat is.
Ik zal zo de ooievaar eens afmaken. Ik ben ook een van de velen die het in elkaar zetten vervelend vindt. Dan heb ik alles af, maar moet alleen nog alles in elkaar zetten. Ben ondertussen ook bezig met een muziekschaap. Heb muziekdoosjes gekocht, dus ben benieuwd wat dat gaat worden. wat is dat wollige draad irritant zeg!!! Je ziet de steken niet, dus alles moet op gevoel. Maar het wordt wel heel leuk.
Ik zal eens kijken hoe ik foto's hier moet plaatsen, dat kreeg ik laats niet voor elkaar, net als die emoticons toevoegen in de tekst, lukt me ook niet. Ben ik echt zo'n leek??? haha
Fijne dag!!!