quote:
Op zondag 5 februari 2012 11:18 schreef freud het volgende:[..]
Mja, het lastige is, is dat het niet zomaar even rondhangen is. Het bruidspaar wil dat wellicht niet, en ik zou iemand echt goed moeten kennen wil ik zoiets doen. Mijn deel2 heeft het een keer gedaan, en die was best tijd kwijt aan het ook aansturen van degene die meeliep. Ik weet niet of ik dat zou kunnen (qua geduld

)
Ik heb vorig jaar mijn eerste bruiloft gedaan, van mn neef.. Broer van de bruid liep ook mee.. 2 fotografen is niks, dan krijg je dat degene die trouwen de andere kant op kijken ipv in je lens.. Dat kan je dirigeren maar goed, gebeurd altijd wel..
Augustus dit jaar mn 2e bruiloft, van andere ''neef''.. Twijfelde bij de eerste of ik het wel wat vond, maar ik heb dingen geleerd in de 1e bruiloft die ik nu weer wil verbeteren.. Dus wat dat betreft is het zeker een goede oefening

.. 1e bruiloft waren ze heel blij met de foto's, ik wat minder maar ben dan ook heel erg kritisch op mezelf..
quote:
Op zondag 5 februari 2012 13:53 schreef SP22 het volgende:Nu de rayonhoofden voor het eerst sinds 1997 weer bijeen komen, ga ik ook ff vast inventariseren..
Álstie komt.. gaan jullie dan heen?
Aangeboden: Slaapplaats in Grunn
Gezocht: Vervoer naar Friesland

Ik heb al plek in Sneek mocht de tocht der tochten er komen

..