Dat 'lelietje-van-daalen' heeft Walt gebruikt om dat jochie te vergiftigen. Hij zat toen te draaien met dat pistool, die kwam 2 keer bij zichzelf terecht en 1 keer op die bloem. Op het einde zoomde ze ook nog in op die bloem.
Ik verwacht in S5 sowieso een showdown van Jesse vs. Walter, Walter vs. Hank en misschien ook nog wel Walter vs. Skyler. Skyler is een freak en na dat gebeuren in het huis van Beneke zal ze wel helemaal trippen, of juist niet omdat ze nu waarschijnlijk van de meeste problemen af is.
Wat ik denk: De DEA ziet uiteindelijk Walter als Heisenberg en daardoor pleegt hij zelfmoord/gaat dood aan z'n ziekte of wordt vermoord door Jesse (ik hoop het laatste, dood gaatie sowieso denk ik). Hank trekt het allemaal niet meer en stopt bij de DEAD. Skyler zal er wel vandoor gaan met een ander. Jesse neemt z'n vriendin mee naar een of andere big-ass drugsbaron huis omdat hij super veel geld heeft.
...and a packet of crisps, please.