quote:
Op donderdag 16 februari 2012 21:47 schreef copyfile het volgende:Ik wil september of oktober of november voor 7 dagen naar New York. Nu heb ik geen vaste datums dus ben nu nog helemaal flexibel en wil dan ook de goedkoopste periode. Als ik alleen kijk nu dan blijft alles rond de 700 euro voor een retourtje zitten. Wat zijn de beste/goedkoopste data om die kant op te vliegen ?
September en Oktober zijn geen dure tijden om te vliegen richting de Big Apple.
Je bent nu nog wel wat vroeg om te boeken, zeker als je aangeeft dat je data flexibel zijn, de airliners zullen nu niet zonder meer budgetprijzen gaan geven, dat zal pas later gaan gebeuren als de loadfactoren wat achterblijven.
Het loont om af en toe te kijken en acties in de gaten te houden, kijk vooral ook op de Belgische KLM site, gewoon via de normale KLM site en dan het land België te selecteren, daar heb je regelmatig goede aanbiedingen.
Daarnaast zal ook Lufthansa een graantje mee willen pikken, maar persoonlijk is KLM handiger, want heen vertrek je vaak wel van Antwerpen, het is verder een rechtstreekse vlucht, vanaf Amsterdam eerst naar Frankfurt vliegen en dan naar Amerika is niet logisch.
En wat je ook doet, je kan met bijvoorbeeld tix.nl prima vergelijken, maar de administratiekosten, ticket fee en customer service tax zullen dit vliegticket altijd duurder maken dan via bijvoorbeeld D-reizen of via de Belgische KLM website waar geen enkele kosten worden gerekend.